1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B







Datum konání: 11. 5. 2016




Místo konání: Praha - Eden




Pořadatel: ASK Slavia Praha




Výsledky zpracoval:





Ředitel závodu:





Hlavní rozhodčí:





Technický delegát:





Poznámka:












60 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.56 11.00
2 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 07.67 9.00
3 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 07.69 8.00
4 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 07.77 7.00
5 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.83 5.00
6 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 07.94 2.00
7 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.25








Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: +1.7 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.81 6.00
2 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 07.85 4.00
3 Jiří Nývlt 010711 A. C. Sparta Praha 07.88 3.00
4 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 08.09 1.00
5 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 08.15

6 Dominik Podlena 020420 Atletika Jižní Město z.s. 08.46

7 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 08.52








Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.4 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.32

2 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 08.81


Michal Bubela 02 A. C. Sparta Praha DNS


Oldřich Tulis 02 A. C. Sparta Praha DNS


Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS


Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha DNS








Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.4 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ben Sachta 01 ASK Slavia Praha B 08.25

2 Artem Efremov 02 SK Kotlářka Praha 08.35

3 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 08.48

MB Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 08.26


Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha DNS


David Šimůnek 02 ASK Slavia Praha B DNS








60 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.9 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.08 11.00
2 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 08.21 9.00
3 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 08.25 8.00
4 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 08.46 7.00
5 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.55 5.00
6 Klára Šídlová 025307 Atletika Jižní Město z.s. 08.78

7 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.80








Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.6 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.60 4.00
2 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 08.68 2.00
3 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 08.69 1.00
4 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 08.78

5 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.81

6 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 08.88

7 Hana Skořepová 025407 SK Aritma Praha 09.26








Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město z.s. 08.95

2 Kristýna Jelínková 025714 TJ Dukla Praha 09.12

3 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha B 09.21

4 Anna Vávrová 016127 SK Aritma Praha 09.42

5 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 09.86

MB Karolína Rysová 01 ASK Slavia Praha B 09.57


Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha DNS








Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 08.50 6.00
2 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha B 08.96

3 Anna Dvořáková 02 ASK Slavia Praha B 08.97

4 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha B 09.40

5 Kateřina Volfová 01 ASK Slavia Praha B 09.82

6 Valerie Kolářová 01 ASK Slavia Praha B 10.09

MB Aneta Müllernová 01 ASK Slavia Praha B 09.01








Běh 5 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.0 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 08.62 3.00
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 08.72

3 Michaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha B 08.81

4 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha B 09.11

5 Jůlie Řeřichová 01 ASK Slavia Praha B 09.24

6 Luisa Pelikánová 02 ASK Slavia Praha B 09.61

MB Alžběta Fousová 01 ASK Slavia Praha B 09.16

MB Anna Franková 01 Atletika Jižní Město z.s. 09.17








150 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 17.64 11.00
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 18.09 9.00
3 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 18.18 7.00
4 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 18.39 6.00
5 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 18.66 5.00
6 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 18.75 4.00
7 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 18.92 3.00
8 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 20.61








Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.4 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 19.37 2.00
2 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 20.32

3 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 20.36

4 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 20.92

5 Aleš Pohl 011004 A. C. Sparta Praha 21.00

6 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 21.41

7 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 22.18

8 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.70








Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.0 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 18.14 8.00
2 Artem Efremov 02 SK Kotlářka Praha 19.99 1.00
3 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha B 20.82

4 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha B 20.91

5 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 20.94

6 Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha B 22.55

7 Oldřich Tulis 02 A. C. Sparta Praha 22.76


David Šimůnek 02 ASK Slavia Praha B DNS








150 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 19.35 11.00
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 19.41 9.00
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 19.47 8.00
4 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 19.68 7.00
5 Nikola Štancelová 016012 Atletika Jižní Město z.s. 19.71 6.00
6 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 20.75 3.00
7 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 21.11

8 Klára Šídlová 025307 Atletika Jižní Město z.s. 21.21








Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.9 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 20.89 1.50
2 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 20.89 1.50
3 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 21.07

4 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 21.17

5 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 21.19

6 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město z.s. 21.52

MB Alžběta Fousová 01 ASK Slavia Praha B 22.28


Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha DNS








Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: +0.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 20.17 5.00
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 20.48 4.00
3 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 22.15

4 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha B 22.69

5 Sára Michková 02 ASK Slavia Praha B 22.98

6 Marlene Kenclová 01 ASK Slavia Praha B 23.22

7 Luisa Pelikánová 02 ASK Slavia Praha B 23.91


Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha B DNS








Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 21.60

2 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.35

3 Kristýna Jelínková 025714 TJ Dukla Praha 22.86

4 Jůlie Řeřichová 01 ASK Slavia Praha B 22.88

5 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.86

MB Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 21.57


Tereza Šandová 015126 TJ Dukla Praha DNS








Běh 5 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela Plecitá 015413 TJ Dukla Praha 21.31

2 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha B 22.11

3 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 22.25

4 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 22.26

5 Valerie Kolářová 01 ASK Slavia Praha B 24.40

MB Aneta Müllernová 01 ASK Slavia Praha B 22.12

MB Klára Vyskočilová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.78








300 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Nývlt 010711 A. C. Sparta Praha 39.27 9.00
2 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 40.51 8.00
3 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 40.78 7.00
4 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 41.71 4.00
5 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 42.46 2.00
6 Dominik Podlena 020420 Atletika Jižní Město z.s. 45.41

7 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 46.83


Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS








Běh 2 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 41.40 5.00
2 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 41.74 3.00
3 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 43.03

4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 44.33

5 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 46.01

6 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 46.12

7 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 48.59


Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha DNS








Běh 3 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 38.74 11.00
2 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 40.83 6.00
3 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 42.64 1.00
4 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 42.80

5 Vojtěch Zuza 02 ASK Slavia Praha B 49.25

6 Petr Řehák 02 ASK Slavia Praha B 49.89

7 Filip Kolín 02 ASK Slavia Praha B 52.68








300 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 43.33 11.00
2 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 45.28 9.00
3 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 45.29 8.00
4 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 45.32 7.00
5 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 46.20 6.00
6 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha B 46.93 4.00







Běh 2 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 47.46 2.00
2 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město z.s. 48.10 1.00
3 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 51.12

4 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 51.87

5 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město z.s. 57.66


Amaliya Korseko 015118 TJ Dukla Praha DNS








Běh 3 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela Plecitá 015413 TJ Dukla Praha 46.54 5.00
2 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha B 47.14 3.00
3 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 48.35

4 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha B 49.78

5 Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha B 50.40

6 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s. 53.40








800 m - Žáci (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 2:11.62 11.00
2 Vít Vladyka 010430 A. C. Sparta Praha 2:15.24 9.00
3 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 2:15.25 8.00
4 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 2:19.93 7.00
5 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 2:23.30 6.00
6 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 2:24.66 5.00
7 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 2:27.00 4.00
8 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 2:28.72 3.00
9 Matyáš Vlk 01 ASK Slavia Praha B 2:39.23 2.00
10 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 2:42.30 1.00
11 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha B 2:47.92

12 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:00.55


Marek Voborský 010522 TJ Dukla Praha DNS








800 m - Žákyně (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:25.32 11.00
2 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 2:27.16 9.00
3 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 2:32.09 8.00
4 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 2:32.23 7.00
5 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 2:41.91 6.00
6 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 2:43.10 5.00
7 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:44.38 4.00
8 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:44.62 3.00
9 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 2:46.22 2.00
10 Lucia Davis 02 TJ Dukla Praha 2:50.40 1.00
11 Sára Havlíková 01 ASK Slavia Praha B 2:50.65

12 Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha B 2:53.35

13 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město z.s. 3:05.37

MB Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:43.26








100 m překážek - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 14.21 11.00
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 14.24 9.00
3 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 14.30 8.00
4 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 14.31 7.00
5 Sebastian Merta 010412 Atletika Jižní Město z.s. 14.51 6.00
6 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 14.59 5.00







Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 16.72 3.00
2 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 17.83 1.00
3 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 17.92

4 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 18.40

5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.91

6 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.93








Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 15.80 4.00
2 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 17.01 2.00
3 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 19.49

4 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha B 19.49


Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha DNS








100 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016) Vítr: -1.6 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 14.48 11.00
2 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 16.61 7.00
3 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 16.76 6.00
4 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 17.15 4.00
5 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 19.25

6 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 19.83








Běh 2 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 16.96 5.00
2 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 18.83

3 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha B 19.57

4 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.18

5 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 21.57


Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha DQ








Běh 3 (st, 11.5.2016) Vítr: -2.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 16.28 8.00
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 17.24 3.00
3 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 17.31 2.00
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 17.86

5 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 18.36








Běh 4 (st, 11.5.2016) Vítr: -0.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 15.68 9.00
2 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 17.85 1.00
3 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 18.18

4 Sára Michková 02 ASK Slavia Praha B 19.07

5 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 22.06








1500 m překážek - Žáci (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 5:17.33 11.00
2 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 5:33.41 9.00
3 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 5:52.99 8.00
4 Alfred Hostička 02 TJ Dukla Praha 5:53.03 7.00
5 Jakub Málek 021022 A. C. Sparta Praha 7:04.23 6.00







4 x 60 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A Kašák, Novotný, Havelka, Hofner
ASK Slavia Praha 28.01 11.00
2 Patka, Vacátko, Merta, Horejš
Atletika Jižní Město z.s. 28.59 9.00
3 A Pechar, Gorski, Nývlt, Faltus
A. C. Sparta Praha 28.62 8.00
4 A Pavlas, Kupka, Ayeni, Tobiáš A.
TJ Dukla Praha 30.07 7.00
5 Jahoda, Efremov, Vaněček, Zasadil
SK Kotlářka Praha 31.01 4.00
6 Jabůrek, Švihel, Lachman, Rejka
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 31.63 3.00
7 A Mašek, Ludvík, Šachta, Řehák
ASK Slavia Praha B 32.88 1.00







Běh 2 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B Nečas, Dudra, Lipovýý, Klokočník
ASK Slavia Praha 30.33 6.00
2 B Baše, Barek, Slunečko, Míka
A. C. Sparta Praha 30.75 5.00
3 C Schätz, Koucký, Koblic, Havlík
ASK Slavia Praha 32.08 2.00
4 B Hrubý O., Hrubý Š., Adamace, Zuza
ASK Slavia Praha B 33.79

5 B Tobiáš M., Seidl, Fišar, Fikes
TJ Dukla Praha 34.11


C Málek, Gregor, Vladyka, Pohl
A. C. Sparta Praha DNS








4 x 60 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A Kotrhonzová, Šťastná, Cymbálová, Marková
ASK Slavia Praha 30.51 11.00
2 A Dufková L., Šínová A., Čižinská, Šínová T.
Atletika Jižní Město z.s. 30.56 9.00
3 Hrdličková, Ambrožová, Lánská, Ryšavá
SK Kotlářka Praha 33.18 5.00
4 A Zedníková, Jelínková, PLecitá, Joklová
TJ Dukla Praha 33.42 4.00
5 A Michková, Koppová, Nolnárová, Ziková
ASK Slavia Praha B 34.51 2.00
6 Weberová T., Weberová K., Fantová M., Fantová K.
ŠAK Novoborská Praha 36.70

7 Novotná, Bláhová, Danišová, Červenková
A. C. Sparta Praha 39.36








Běh 2 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B Štancelová, Šídlová, Dufková I., Novotná
Atletika Jižní Město z.s. 31.69 8.00
2 C Novotná, Procházková, Houšková, Smejkalová
ASK Slavia Praha 31.82 7.00
3 B Feithová, Dorňáková, Šašková, Hollasová
ASK Slavia Praha 32.08 6.00
4 B Havlíková, Fojtíkováí, Šikýřová, Doubravová
ASK Slavia Praha B 34.43 3.00
5 C Janovská, Jelínková, Přibylová, Davis
TJ Dukla Praha 35.65 1.00
6 C Hošková, Hankeová, Eliášová, Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. 35.75


B Supová, Kramcha, Svatošová, Petříková
TJ Dukla Praha DNF








Běh 3 (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
MB D Březinová, Draslarová, Kaufmanová, Polanecká
ASK Slavia Praha 31.69

MB Bastlová, Polívková, Šámalová, Štěpánová
ASK Slavia Praha 32.19








Skok o tyči - Žáci (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 3.60 11.00
2 Sebastian Merta 010412 Atletika Jižní Město z.s. 3.40 9.00
3 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 3.20 8.00
4 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 3.00 7.00
5 Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 2.60 6.00
6 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 2.40 5.00







Skok o tyči - Žákyně (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 2.25 11.00
2 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha B 2.15 9.00







Skok daleký - Žáci (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reg. výk. Body
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 5.84+3.0 m/s 5.83 +1.1 m/s 11.00
2 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 5.77+3.1 m/s 5.73 +0.6 m/s 9.00
3 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.67+1.3 m/s
8.00
4 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 5.64+1.4 m/s
7.00
5 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 5.39+1.5 m/s
6.00
6 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 5.20+0.0 m/s
5.00
7 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 5.18+1.9 m/s
4.00
8 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 5.16+0.8 m/s
3.00
9 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 5.14+0.1 m/s
2.00
10 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 5.11+0.6 m/s
1.00
11 Michal Mašek 01 ASK Slavia Praha B 4.91+4.2 m/s 4.32 +0.3 m/s
12 Ben Sachta 01 ASK Slavia Praha B 4.81-0.4 m/s


Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 4.81+1.7 m/s

14 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 4.56+4.4 m/s 4.31 +2.0 m/s
15 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 4.38+4.8 m/s 4.12 +1.4 m/s
16 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 4.36-0.2 m/s

17 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha B 4.35-0.9 m/s

18 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 4.33+0.3 m/s

19 Oldřich Tulis 02 A. C. Sparta Praha 4.30-0.3 m/s

20 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha B 4.24+1.3 m/s

21 Filip Kolín 02 ASK Slavia Praha B 3.83+1.0 m/s

22 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 3.80+0.2 m/s


Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha DNS


Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha DNS


Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS


Nikolas Sobotka 02 ASK Slavia Praha B DNS








Skok daleký - Žákyně (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reg. výk. Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 5.41-0.1 m/s
11.00
2 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 5.03+1.2 m/s
9.00
3 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 4.90-1.0 m/s
8.00
4 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 4.80+1.1 m/s
7.00
5 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 4.77-0.4 m/s
6.00
6 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 4.76-1.6 m/s
5.00
7 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 4.75+0.2 m/s
4.00
8 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.75-0.3 m/s
3.00
9 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 4.58+1.3 m/s
2.00
10 Nikola Štancelová 016012 Atletika Jižní Město z.s. 4.48+0.5 m/s
1.00
11 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 4.46+0.4 m/s

12 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 4.45+2.0 m/s

13 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 4.40+3.4 m/s 4.09 +0.2 m/s
14 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 4.33+1.6 m/s

15 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 4.33+3.0 m/s 4.06 -0.5 m/s
16 Anna Dvořáková 02 ASK Slavia Praha B 4.30+0.6 m/s

17 Michaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha B 4.12-1.5 m/s

18 Marlene Kenclová 01 ASK Slavia Praha B 4.03+2.5 m/s 3.58 +1.4 m/s
19 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha B 3.95+0.7 m/s

20 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město z.s. 3.88+1.1 m/s

21 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 3.85+1.4 m/s

22 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.75+1.5 m/s

23 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 3.70+0.6 m/s

24 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 3.59+0.2 m/s

25 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 3.42+0.6 m/s

MB Karolína Rysová 01 ASK Slavia Praha B 3.20+2.4 m/s 3.18 +1.7 m/s

Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha DNS


Tereza Šandová 015126 TJ Dukla Praha DNS


Romana Roblíková 016215 A. C. Sparta Praha DNS








Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 10.16 11.00
2 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 09.98 9.00
3 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 09.80 8.00
4 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město z.s. 08.84 7.00
5 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 08.84 6.00
6 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.17 5.00
7 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 08.13 4.00
8 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 07.89 3.00
9 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 07.33 2.00
10 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 07.29 1.00
11 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 07.01

12 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 06.96

13 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha B 06.90

14 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 06.87

15 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.87

16 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 06.76

17 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město z.s. 06.50

18 Kateřina Volfová 01 ASK Slavia Praha B 06.09

19 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 05.71

20 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 05.70

MB Klára Vyskočilová 01 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.95

MB Anna Franková 01 Atletika Jižní Město z.s. 06.77


Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha DNS








Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 14.72 11.00
2 Vojtěch Ruda 010503 Atletika Jižní Město z.s. 13.82 9.00
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 12.18 8.00
4 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 10.76 7.00
5 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 10.58 6.00
6 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 10.55 5.00
7 Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 10.17 4.00
8 Michal Mašek 01 ASK Slavia Praha B 10.17 3.00
9 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 08.27 2.00
10 Vojtěch Zuza 02 ASK Slavia Praha B 08.20 1.00
11 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 07.80

12 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 07.54

13 Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha B 07.51

14 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 06.77

15 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 06.30


Štěpán Kysilka 010907 TJ Dukla Praha DNS


Jakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha B DNS


Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNS








Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 29.83 11.00
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 29.03 9.00
3 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 22.86 8.00
4 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 20.59 7.00
5 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha B 19.24 6.00
6 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s. 16.90 5.00

Barbora Bumbalová 025823 ASK Slavia Praha DNS








Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 31.83 11.00
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 29.79 9.00
3 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 22.35 8.00
4 Aleš Pohl 011004 A. C. Sparta Praha 19.32 7.00
5 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.25 6.00
6 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.19 5.00
7 Petr Řehák 02 ASK Slavia Praha 17.30 4.00
8 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 11.79 3.00
MB Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 24.70


Jakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha B DNS








Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)












Finále (st, 11.5.2016)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 29.53 11.00
2 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 27.04 9.00
3 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 26.24 8.00
4 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 25.94 7.00
5 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 25.13 6.00
6 Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha B 24.25 5.00
7 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město z.s. 23.71 4.00
8 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha B 22.46 3.00
9 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 21.71 2.00
10 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 21.16 1.00
11 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 17.83

12 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 17.82

13 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 17.27

14 Hana Skořepová 025407 SK Aritma Praha 15.60

15 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha B 14.74

16 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha B 12.76


Barbora Bumbalová 025823 ASK Slavia Praha DNS


Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha NM








Celkový bodový stav - Žáci





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body

1 SLAPR
ASK Slavia Praha 198.00

2 SPAPR
A. C. Sparta Praha 141.00

3 ATLJM
Atletika Jižní Město z.s. 123.00

4 KOTPR
SK Kotlářka Praha 046.00

5 DUKPR
TJ Dukla Praha 042.00

6 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 018.00

7 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 008.00

8 ASKSB
ASK Slavia Praha B 007.00

9 ARIPR
SK Aritma Praha 005.00








Celkový bodový stav - Žákyně





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body

1 SLAPR
ASK Slavia Praha 238.00

2 ATLJM
Atletika Jižní Město z.s. 143.00

3 SPAPR
A. C. Sparta Praha 068.00

4 DUKPR
TJ Dukla Praha 043.00

5 ASKSB
ASK Slavia Praha B 035.00

6 KOTPR
SK Kotlářka Praha 027.00

7 ARIPR
SK Aritma Praha 008.00

8 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 005.00

9 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská, z. s. 003.00