2. veřejné závody žactva





Datum konání: 2. 5. 2016


Místo konání: Praha


Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu: Michael Doboš


Hlavní rozhodčí: Soreya Zychová


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.75
2 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.80
3 Jaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.93
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 08.13

Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 2 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Jeřábek 010117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.23
2 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.39
3 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.44
4 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.21

Artem Elfremov 02 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 3 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.38
2 Vojtěch Mudraninec 010805 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.39
3 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.65
4 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.73
5 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.93





Běh 4 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.98
2 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 09.02
3 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.32
4 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.00

Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 5 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.56
2 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 08.99
3 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.66
4 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.95

Jan Lazar 050917 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Běh 6 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 08.69
2 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 09.32
3 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 10.04
4 Adam Kokeš 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.17

Filip Jirsa 021006 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 7 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 08.72
2 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.95
3 Štěpán Turček 040427 SK Aktis Praha 09.58
4 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.77
5 Kryštof Dušek 040704 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.93





Běh 8 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.91
2 Petr Haškovec 02 TJ Dukla Praha 08.69
3 Matěj Šimák 04 TJ Sokol Liboc 09.27
4 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 09.62
5 Filip Hübsch 040213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.28





Běh 9 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Trunda 030401 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.72
2 Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 10.02
3 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.16

Miloš Bělohradský 041007 SK Kotlářka Praha DNP

Vojtěch Bílek 04 TJ Sokol Liboc DNP





Běh 10 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.02
2 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.87
3 Federik Laibl 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.94
4 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha 10.26
5 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.45





Běh 11 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 08.22
2 David Klement 010708 SK Aktis Praha 08.35
3 Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.68
4 Pavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.58
5 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 09.66





Běh 12 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Černík 04 SK Aktis Praha 09.32
2 Jan Dubský 021203 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.40
3 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.76

Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha DNP

Filip Zvánovec 041224 SK Aktis Praha DNP





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.74
2 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 08.78
3 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.79
4 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.79

Hana Kormáňošová 035301 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Běh 2 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Cikánová 025827 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.69
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.73
3 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 08.78
4 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.15

Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 3 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentýna Dušková 015912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.76
2 Iveta Šestáková 015404 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.98
3 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 09.04
4 Anežka Šafářová 026201 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.07
5 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.24





Běh 4 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Růžena Urbánková 025418 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.09
2 Alena Michálková 026117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.12
3 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 09.17
4 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 09.18

Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.90
2 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 09.05
3 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.17
4 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.35
5 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 09.68





Běh 6 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.65
2 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.72
3 Zuzana Buriánová 025901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.99
4 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.01
5 Klára Pelikánová 045628 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.31





Běh 7 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 08.80
2 Nicole Böhmová 025502 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.02
3 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 10.49
4 Paula Grandová 015408 SK Aktis Praha 10.94

Kristýna Honsů 025702 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Běh 8 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 08.95
2 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 09.35
3 Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.47
4 Adéla Frcková 035703 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.77
5 Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha 10.44





Běh 9 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 015111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.49
2 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.28
3 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha 09.38
4 Klára Fialková 045215 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.53
5 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 09.73





Běh 10 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 08.46
2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.47
3 Apolena Vojtěchová 025127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.97
4 Vendula Dalibová 016014 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.27
5 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 09.37





Běh 11 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.48
2 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 08.97
3 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 09.04
4 Zuzana Zajícová 025408 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.35
5 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 09.56





Běh 12 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.92
2 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 08.96
3 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 09.40
4 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 09.52
5 Lucie Eliášová 025617 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.58





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 1:55.51
2 Vojtěch Dejdar 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:06.83
3 Jan Kratochvíl 030319 ASK Slavia Praha 2:07.91
4 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:08.36
5 Pavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:09.91
6 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:14.82
7 Matěj Kopecký 040903 SK Aktis Praha 2:16.81
8 Mirek Šťastný 041211 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:18.86

Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP

Václav Petras 041007 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 2 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 1:50.79
2 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:58.03
3 Juraj Slovák 040424 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:58.94
4 Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 2:05.51
5 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:06.53
6 Ondřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha 2:07.93
7 Adam Feix 051023 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:09.07
8 Adam Novotný 030530 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:13.13
9 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:19.02

Vojtěch Bílek 04 TJ Sokol Liboc DNF





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:48.94
2 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:54.41
3 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1:55.63
4 Monika Mariani 046114 SK Aktis Praha 2:02.55
5 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.18
6 Markéta Šimková 035804 TJ Dukla Praha 2:10.20
7 Eliška Patáková 045806 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:13.31
8 Eliška Vejdovcová 035924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:13.39
9 Josefína Foltýnová 045521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:16.60
10 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:22.20

Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP





Běh 2 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 1:51.37
2 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 1:52.91
3 Zuzana Szymanská 045814 SK Aktis Praha 1:58.89
4 Marie Anna Červenková 035701 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:04.90
5 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:12.24
6 Tereza Masopustová 045419 TJ Dukla Praha 2:12.46
7 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:14.00
8 Elisa Vorlová 045705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:14.15
9 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha 2:15.80
10 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 2:18.22

Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





Běh 3 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:50.23
2 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.51.66
3 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:57.77
4 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 2:00.66
5 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:04.02
6 Karolína Grofová 036126 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:06.97
7 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:07.04
8 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:08.07
9 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:15.14
10 Amélie Balážová 056106 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:18.89

Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 2:29.29
2 Daniel Rádl 010910 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:37.81
3 Jakub Haspra 021020 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:43.31
4 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 2:48.40
5 Štěpán Hub 021204 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:15.83





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 2:32.03
2 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:36.37
3 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 2:50.24
4 Lucia Davis 02 TJ Dukla Praha 2:50.94
5 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 2:52.02
6 Daniela Ružičová 025319 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:53.51
7 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:54.59
8 Markéta Janovská 016004 TJ Dukla Praha 2:57.83
9 Tereza Veverková 026206 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3:05.96
10 Paula Grandová 015408 SK Aktis Praha 3:19.48

Andrea Kheilová 025525 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP

Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP

Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha DNP





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.93
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.35
3 David Kříž 030505 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.15
4 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.60
5 Adam Halbich 030920 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 15.17





Běh 2 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.74
2 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.51
3 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.74

THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Běh 3 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.56
2 Jakub Myslivec 041009 ASK Slavia Praha 12.71
3 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 15.68

Vojtěch Bílek 04 TJ Sokol Liboc DNP





Běh 4 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miloš Bělohradský 041007 SK Kotlářka Praha 12.76
2 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.93

Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP

Mirek Šťastný 041211 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Běh 5 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Albert Matějka 040521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.27
2 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 12.99
3 Matěj Šimák 04 TJ Sokol Liboc 13.74
4 Jan Lazar 050917 ATLETIKA HOSTIVAŘ 15.19

Jan Hlaváč 041217 ASK Slavia Praha DNP





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.86
2 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 10.26
3 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 10.27
4 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.48

Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 10.43
2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 10.96
3 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 11.41
4 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 12.29

Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNP





Běh 3 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena Antoňová 036008 TJ Dukla Praha 11.26
2 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.89
3 Lucie Hliňáková 035420 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.99
4 Elisa Vorlová 045705 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.85

Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Běh 4 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.47
2 Tran Kieu Trinh Nguyen 035709 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.92
3 Anežka Janáková 04 SK Kotlářka Praha 12.58
4 Josefína Foltýnová 045521 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 14.09





Běh 5 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Vrzáková 045516 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 12.48
2 Barbora Hasprová 045903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.78
3 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 13.82
4 Daniela Ozoráková 045527 SK Kotlářka Praha 14.33

Elén Janáčková 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNP





Běh 6 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 12.17
2 Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 13.20
3 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha 14.54

Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Eliška Patáková 045806 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP





Běh 7 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Strnadová 035619 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 11.08
2 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 11.72
3 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 12.56
4 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 12.58





100 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 15.78
2 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.69
3 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.92
4 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.98





Běh 2 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 15.57
2 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.52
3 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 19.26

Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Běh 3 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 16.95
2 David Klement 010708 SK Aktis Praha 17.40
3 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 18.49
4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 20.24





Běh 4 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 17.59
2 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 17.63
3 Igor Rázga 020929 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.58

Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 DNP





100 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 15.56
2 Valentýna Dušková 015912 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 17.00
3 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.61
4 Klára Bláhová 016027 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.01
5 Aneta Špronglová 016130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.79





Běh 2 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 015111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 16.56
2 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 18.13
3 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 18.17
4 Šárka Vyšatová 025911 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.96
5 Anna Málková 015417 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.37





Běh 3 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Veverková 026206 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 18.56
2 Jasmína Sirotková 015927 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.09
3 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 20.32
4 Lucie Šírová 03 AC Praha 1890 22.01
5 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 25.93





Běh 4 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 17.89
2 Adriana Molová 025212 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.40

Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha DNP

Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha DNP





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 015111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.50
2 Klára Bláhová 016027 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.45
3 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.35
4 Lucie Eliášová 025617 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.35
5= Agáta Bachronyová 025312 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
5= Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 1.30
7= Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 1.30
7= Apolena Vojtěchová 025127 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
7= Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 1.30
7= Marie Anna Červenková 035701 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
11= Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 1.25
11= Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 1.25
13 Klára Venclová 025205 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.25
14= Šárka Vyšatová 025911 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.25
14= Adéla Blahová 035623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.25
16= Barbora Zadražilová 045107 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.20
16= Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 1.20
18= Iveta Šestáková 015404 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.20
18= Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.20
18= Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 1.20
21 Aneta Špronglová 016130 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.20
22= Kristýna Černíková 015619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.15
22= Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 1.15
24 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 1.15
25= Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 1.15
25= Eliška Stachová 045416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.15
27 Nicole Böhmová 025502 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.10
28 Zuzana Vrzáková 045516 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.10

Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP

Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha DNP

Eliška Vejdovcová 035924 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. NM





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.63
2 Jan Trunda 030401 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.92
3 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.82
4 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 4.71
5 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 4.66
6 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.58
7 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 4.54
8 Matěj Víšek 030729 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.50
9 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.50
10 Šimon Weiser 030813 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.49
11 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.34
12 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 4.30
13 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.27
14 Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.20
15 Štěpán Postávka 020615 TJ Dukla Praha 4.18
16 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 4.16
17 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 4.05
18 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.85
19 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 3.82
20 THAI BAO TRAN 040511 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.78
21 Štěpán Turček 040427 SK Aktis Praha 3.71
22 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.45
23 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.10
24 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2.95

Václav Petras 041007 SK Kotlářka Praha DNP

Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP

Filip Zvánovec 041224 SK Aktis Praha DNP





Finále 1 (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 5.36
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.31
3 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.06
4 Jaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.77
5 Filip Bartoš 021018 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.55
6 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 4.35
7 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 4.11
8 Jakub Kudláček 040126 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 4.02
9 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.97
10 Pavel Hlaváček 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.95
11 Petr Haškovec 02 TJ Dukla Praha 3.92
12 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.91
13 Vojtěch Dejdar 030723 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.86
14 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 3.86
15 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.80
16 David Karol 030815 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.75
17 Martin Černík 04 SK Aktis Praha 3.68
18 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.58
19 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3.45
20 Adam Halbich 030920 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.29
21 Lukáš Beránek 040512 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 3.25
22 Vojtěch Bílek 04 TJ Sokol Liboc 2.85

Eda Balík 010601 SK Aktis Praha NM

Filip Jirsa 021006 SK Kotlářka Praha NM

Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha NM





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.55
2 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.95
3 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.51
4 Anna T. Voříšková 035322 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.35
5 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.24
6 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.21
7 Karolína Grofová 036126 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.03
8 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 07.84
9 Sabrina Říha 03 SK Kotlářka Praha 07.80
10 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.73
11 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 07.55
12 Helena Antoňová 036008 TJ Dukla Praha 07.04
13 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 06.71
14 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.54
15 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.35
16 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.20
17 Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha 05.50
18 Zuzana Szymanská 045814 SK Aktis Praha 05.38
19 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.33

Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha DNP

Andrea Fiedlerová 046204 SK Aktis Praha DNP

Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. DNP

Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.94
2 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.72
3 Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.78
4 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.58
5 Jan Holub 030305 AK Chotěšov z. s. 08.27
6 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 07.72
7 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 07.69
8 David Filip 030113 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.41
9 Ondřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha 06.69
10 Milan Zavřel 040618 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.64
11 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.58
12 Kryštof Dušek 040704 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 06.36
13 Adam Kokeš 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.31
14 Ondřej Pešl 031006 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.30
15 Pavel Koller 030903 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.28
16 Federik Laibl 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 05.99
17 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 05.90
18 Josef Pulgret 040915 AK Chotěšov z. s. 05.85
19 Filip Hübsch 040213 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 05.49
20 Mirek Šťastný 041211 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 04.29

Vojtěch Bílek 04 TJ Sokol Liboc DNP

David Smutný 040218 SK Aktis Praha DNP





Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.85
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.51
3 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.04
4 Michaela Petrecká 015207 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.92
5 Michaela Kunertová 015102 AK Chotěšov z. s. 09.89
6 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 09.88
7 Daniela Kozačová 026121 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.64
8 Vendula Dalibová 016014 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.09
9 Anna Kubešová 026202 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.79
10 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.59
11 Eliška Hrachová 025611 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.43
12 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 07.31
13 Zuzana Buriánová 025901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.18
14 Anna Domanská 015304 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.15
15 Alena Michálková 026117 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.03
16 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 06.99
17 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 06.90
18 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.71
19 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 06.13

Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha DNP





Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)








Finále (po, 2.5.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Kratochvíl 020515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.10
2 Vojtěch Mudraninec 010805 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.04
3 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.75
4 Jan Ščepán 010811 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.70
5 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.29
6 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.44
7 Marián Gondek 020918 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.14
8 Štěpán Hub 021204 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.11

Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 DNP