1. veřejné závody žactva





Datum konání: 25. 4. 2016


Místo konání: Praha – Děkanka


Pořadatel: Spartak Praha 4


Výsledky zpracoval: Iva Pechová, Radek Fischer


Ředitel závodu: Jaroslav Kubica


Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová


Technický delegát:



Poznámka: kamera ALGE







60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 08.00
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 08.12
3 Matěj Horák 02 Spartak Praha 4 08.58
4 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 08.91
5 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha,z.s. 08.94
6 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 09.21





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.03
2 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.42
3 Artem Efrema 02 SK Kotlářka Praha 08.64
4 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
5 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 09.00
6 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.13





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.93
2 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 08.13
3 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.66
4 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha,z.s. 08.78
5 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
6 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 09.14





Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.92
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 07.97
3 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.56
4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.64
5 Jonáš Sanislo 010918 Spartak Praha 4 08.66
6 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.55





Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -2.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.86
2 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.40
3 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.66
4 Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 09.36
5 Kai Šket 020921 Spartak Praha 4 09.42
6 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.76





Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha,z.s. 08.05
2 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 08.32
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 08.37
4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 08.68
5 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.72
6 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 09.47





Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s. 07.95
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 08.30
3 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 08.91
4 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 08.92
5 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.55





Běh 8 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 08.02
2 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 08.07
3 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 08.57
4 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha,z.s. 08.92
5 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.14





60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.63
2 Mike Dallal 03 Spartak Praha 4 09.22
3 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha,z.s. 09.27
4 Václav Petras 041007 SK Kotlářka Praha 10.69

Vadym Hisem 041021 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 09.06
2 Jan Türk 030513 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.09
3 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha,z.s. 09.51
4 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.11
5 Kryštof Krátký 040730 Spartak Praha 4 10.18





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.63
2 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 08.89
3 Martin Vostatek 030708 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.11
4 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.49
5 Marek Němec 040416 Spartak Praha 4 09.91





Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.40
2 Miloš Bělohradský 041007 SK Kotlářka Praha 09.59
3 David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha,z.s. 09.83
4 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.91
5 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 10.21





Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.30
2 Kryštof Neděla 030706 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.30
3 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
4 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 09.88
5 David Hrubý 002004 PSK Olymp Praha,z.s. 09.91





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.93
2 Růžena Urbánková 025418 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.05
3 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.06
4 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha,z.s. 09.20
5 Ema Kalivodová 025830 Spartak Praha 4 09.44
6 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.90





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 08.68
2 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.72
3 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 08.82
4 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha,z.s. 08.93
5 Klára Vyskočilová 002001 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.20
6 Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 09.37





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.49
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.62
3 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.72
4 Kristýna Jelínková 025714 TJ Dukla Praha 09.08
5 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.88
6 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 09.95





Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.12
2 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 09.13
3 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 09.23
4 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 09.25
5 Veronika Hrdličková 026101 Spartak Praha 4 09.28
6 Ema Fantová 002002 Spartak Praha 4 12.23





Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.44
2 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 08.73
3 Andrea Kheilová 025525 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.82
4 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.17
5 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha,z.s. 09.84
6 Michaela Hassmannová 025923 Spartak Praha 4 10.20





Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 08.82
2 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.84
3 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 09.23
4 Anna Šilhánková 002001 Spartak Praha 4 09.68
5 Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha,z.s. 10.04

Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNF





Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 08.71
2 Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.72
3 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 09.04
4 Matylda Winterová 025117 Spartak Praha 4 09.07
5 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha,z.s. 09.58
6 Magdalena Krumlovská 002002 Neregistrovaná 10.10





Běh 8 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 08.99
2 Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 09.29
3 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 09.32
4 Daniela Ružičová 025319 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.11

Adéla Krajčová 002001 Spartak Praha 4 DNP





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 08.99
2 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.27
3 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
4 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 10.06

Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha DNP

Lucie Petlachová 045625 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNP





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.06
2 Daniela Ozoráková 045527 SK Kotlářka Praha 09.83
3 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 09.92
4 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 10.09
5 Magdaléna Cyprová 045707 Spartak Praha 4 10.18
6 Marie Pozděnová 045224 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 11.27





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.99
2 Saira Kučerová 035812 Spartak Praha 4 09.32
3 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.53
4 Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 10.07

Anežka Janáková 04 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.46
2 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 10.08
3 Johana Kašparová 035829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.14
4 Alice Bezdíčková 055812 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.91
5 Karolína Cihelková 046006 SK Kotlářka Praha 10.99





Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.20
2 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 09.37
3 Jasna Peštová 045901 Spartak Praha 4 09.62
4 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.66
5 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.31
6 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 10.60





Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 09.14
2 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.67
3 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.72
4 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.96
5 Andrea Švíbková 04 Spartak Praha 4 09.99
6 Zuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4 10.24





Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.66
2 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.48
3 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 09.61
4 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 10.09
5 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.25
6 Kateřina Štíchová 045606 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.44





Běh 8 (po, 25.4.2016) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.95
2 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.91
3 Michaela Soukupová 046008 PSK Olymp Praha,z.s. 10.07
4 Katarína Loose 05 Spartak Praha 4 10.09

Kristýna Koutníková 045527 Atletický školní klub Mazurská, z. s. DNP





Běh 9 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 09.09
2 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.28
3 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.31
4 Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.41
5 Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 09.94
6 Tereza Malcová 035828 Spartak Praha 4 10.11





Běh 10 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 09.49
2 Jana Ticháčková 03 Spartak Praha 4 09.72
3 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.77
4 Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.15
5 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 10.41
6 Marie Machová 05 Spartak Praha 4 11.27





Běh 11 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 09.18
2 Kateřina Malcová 035828 Spartak Praha 4 09.53
3 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.55
4 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.04
5 Anna Mrázová 04 Spartak Praha 4 10.51





Běh 12 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.34
2 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 09.45
3 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 09.60
4 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 09.96
5 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 10.63

Petra Vacková 035414 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Blachowicz 010112 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 19.02
2 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 19.19
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 20.04
4 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha,z.s. 21.11
5 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 21.89
6 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 22.84





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 18.60
2 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 18.84
3 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.12
4 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha,z.s. 21.17
5 Kai Šket 020921 Spartak Praha 4 23.03
6 Oleg Touš 011015 Spartak Praha 4 24.35





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha,z.s. 18.94
2 Miroslav Kozák 020214 Spartak Praha 4 19.42
3 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 19.96
4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.75
5 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 21.34
6 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 26.06





Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha,z.s. 18.51
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 19.05
3 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.28
4 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 22.29
5 Filip Jirsa 021006 SK Kotlářka Praha 23.67





Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 19.68
2 Artem Efrema 02 SK Kotlářka Praha 20.54
3 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.76
4 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha,z.s. 21.93
5 Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 23.48





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 22.00
2 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha,z.s. 22.75
3 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha,z.s. 23.26
4 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 23.31
5 Kryštof Krátký 040730 Spartak Praha 4 26.08
6 Václav Vítek 040323 Spartak Praha 4 27.01





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.92
2 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha,z.s. 23.72
3 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 24.10
4 Lukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4 25.43
5 Antonín Bakoč 031209 Spartak Praha 4 25.74
6 Václav Petras 041007 SK Kotlářka Praha 26.98





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 22.29
2 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 23.15
3 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.51
4 David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha,z.s. 23.95
5 Miloš Bělohradský 041007 SK Kotlářka Praha 24.64
6 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 25.85





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Zedníková 016125 TJ Dukla Praha 21.46
2 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 21.51
3 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha,z.s. 22.11
4 Pavlína Pážiková 025418 Spartak Praha 4 22.41
5 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 22.77
6 Klára Vyskočilová 002001 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.06





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 20.96
2 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 21.49
3 Veronika Hrdličková 026101 Spartak Praha 4 22.30
4 Anna Šilhánková 002001 Spartak Praha 4 23.37
5 Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha,z.s. 23.71
6 Tereza Černá 025206 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.59





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.13
2 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 21.52
3 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.11
4 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 22.21

Ema Fantová 002002 Spartak Praha 4 DNP





Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 21.86
2 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha,z.s. 23.01
3 Šárka Říhová 016011 Spartak Praha 4 23.74

Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha DNP

Adéla Krajčová 002001 Spartak Praha 4 DNP





Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 20.68
2 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 22.15
3 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.71
4 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha,z.s. 23.75

Kristýna Jelínková 025714 TJ Dukla Praha DNP





Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -2.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.34
2 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 21.65
3 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 22.04
4 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 22.40





Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 19.86
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 20.33
3 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 21.16
4 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 21.23





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 21.34
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 21.68
3 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha,z.s. 22.49
4 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 22.52
5 Tereza Nosková 045524 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.95
6 Alexandra Ksandrová 035627 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 23.47





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 22.47
2 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 22.62
3 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.20
4 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha,z.s. 23.26
5 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha,z.s. 23.33
6 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.08





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 23.63
2 Hana Sojková 045307 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 24.05
3 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha,z.s. 24.68
4 Michaela Soukupová 046008 PSK Olymp Praha,z.s. 25.38
5 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.43
6 Marie Machová 05 Spartak Praha 4 29.51





Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Saira Kučerová 035812 Spartak Praha 4 23.36
2 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 23.87
3 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 23.97
4 Denisa Moutelíková 046208 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 24.27
5 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha,z.s. 25.18
6 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 25.32





Běh 5 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.99
2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 22.09
3 Jasna Peštová 045901 Spartak Praha 4 24.34
4 Lucie Petlachová 045625 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.95
5 Marie Pozděnová 045224 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 28.81





Běh 6 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 24.35
2 Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.38
3 Klára Černá 045324 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.87
4 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 25.79
5 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 27.33





Běh 7 (po, 25.4.2016) Vítr: -2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.84
2 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 24.52
3 Daniela Ozoráková 045527 SK Kotlářka Praha 24.79
4 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 25.55
5 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.20

Anežka Janáková 04 SK Kotlářka Praha DNP





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh (po, 25.4.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Dobiáš 030808 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1:58.78
2 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:00.14
3 Kristián Michal Kára 030722 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 2:02.28
4 Mikuláš Jan Kára 050410 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.91
5 Václav Vítek 040323 Spartak Praha 4 2:07.53
6 Lukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4 2:11.92
7 Kilián Frank 030314 TJ Dukla Praha 2:20.72





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 1:49.80
2 Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 1:54.61
3 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 1:57.70
4 Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.89
5 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:07.09
6 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 2:07.37
7 Anna Marie Benoni 045419 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:07.58
8 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 2:10.41
9 Magdalena Teplá 055513 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:12.40





Běh 2 (po, 25.4.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:55.61
2 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1:58.14
3 Magdaléna Švarcová 035311 Spartak Praha 4 2:00.70
4 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 2:03.45
5 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:04.54
6 Eliška Haugvicová 045907 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.54
7 Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 2:13.74
8 Adéla Pejcharová 045611 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 2:18.80





1000 m - Žáci (Běh)








Běh (po, 25.4.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 3:08.28
2 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 3:16.91
3 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 3:39.51
4 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 3:46.74

Matěj Horák 02 Spartak Praha 4 DNP

Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 DNP





1000 m - Žákyně (Běh)








Běh (po, 25.4.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julia-Anna Lily Bell 015422 Spartak Praha 4 3:08.91
2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 3:41.76
3 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 3:50.06
4 Lucia Davis 02 TJ Dukla Praha 3:50.75
5 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 3:54.40
6 Eliška Honzáková 02 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 5:02.75





100 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 16.08
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.84
3 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 18.89





Běh 2 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 15.27
2 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 18.56
3 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 20.46





Běh 3 (po, 25.4.2016) Vítr: -1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 15.79
2 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 17.37





Běh 4 (po, 25.4.2016) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 27.52

Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha DQ





Skok vysoký - Žáci








Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jonáš Sanislo 010918 Spartak Praha 4 1.45
1 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 1.45
1 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 1.45
1 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 1.45
5 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.45
6 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.40

Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha NM





Skok vysoký - Ml. žáci








Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 1.30
1= Matyáš Mottel 030823 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.30
3= Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20
3= Ondřej Poledník 030826 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.20
3= Akinwale Adam 040905 Dissou Spartak Praha 4 1.20
6 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 1.20
7 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 1.20
8= Jan Král 040514 Spartak Praha 4 1.10
8= Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 1.10
8= Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 1.10

Antonín Bakoč 031209 Spartak Praha 4 NM





Skok vysoký - Žákyně








Žákyně VC (po, 25.4.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 1.54
2 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 1.51
3 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 1.51
4 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 1.44
5 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 1.44
6 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.40
7 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 1.35
8 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 1.30

Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 NM





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (po, 25.4.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 1.35

Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 NM





Skok vysoký - Ml. žákyně








Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 1.30
2 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.25
3= Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 1.20
3= Nela Šloufová 055425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.20
5 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 1.20
6 Johana Kašparová 035829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.20
7= Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 1.20
7= Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 1.20
9= Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 1.15
9= Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
11= Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
11= Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 1.15
11= Jasna Peštová 045901 Spartak Praha 4 1.10
11= Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 1.10
11= Saira Kučerová 035812 Spartak Praha 4 1.10
16 Katarína Loose 05 Spartak Praha 4 1.10

Anna Mrázová 04 Spartak Praha 4 NM

Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně








Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.75
2 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha,z.s. 09.24
3 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha,z.s. 08.72
4 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.49
5 Veronika Skalická 025801 ASK Slavia Praha 07.89
6 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 07.68
7 Jasmína Sirotková 015927 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 07.41
8 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.27
9 Ema Kalivodová 025830 Spartak Praha 4 06.85
10 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.69

Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 06.69
12 Adriana Molová 025212 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 06.65
13 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 06.44
14 Michaela Hassmannová 025923 Spartak Praha 4 06.39
15 Matylda Winterová 025117 Spartak Praha 4 06.30
16 Magdalena Krumlovská 002002 Neregistrovaná 06.22
17 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 06.00
18 Veronika Ulmanová 026029 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 05.96
19 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 05.57
20 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 05.50
21 Sabrina Říha 03 SK Kotlářka Praha 05.25
22 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 05.24





Žákyně VC (po, 25.4.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 10.58
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.50
3 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 09.88
4 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 09.53
5 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 07.88
6 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 07.57
7 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 07.28
8 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 07.27

Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha DNP





Vrh koulí 4kg - Žáci








Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 12.10
2 Jan Ščepán 010811 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.42
3 Matyáš Vacek 010623 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.22
4 Vojtěch Mudraninec 010805 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.51
5 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 09.06
6 Petr Formenko 010426 PSK Olymp Praha,z.s. 08.65
7 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 08.50
8 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 08.44
9 Jonáš Sanislo 010918 Spartak Praha 4 08.28
10 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.20
11 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.99
12 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 07.67
13 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 06.70
14 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 06.59
15 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.89
16 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 05.81
17 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 05.66

František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha DNP





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci








Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 65.00
2 Vít Fröhlich 031229 Spartak Praha 4 49.96
3 Jan Türk 030513 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.89
4 Jan Krista 040228 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 48.43
5 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 47.48
6 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha,z.s. 46.77
7 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 46.51
8 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 46.39
9 Ondřej Pešl 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 43.40
10 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 40.41
11 Kryštof Neděla 030706 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 39.95
12 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha,z.s. 39.82
13 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 39.02
14 Mikuláš Jan 050410 Kára ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.54
15 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.36
16 Mike Dallal 03 Spartak Praha 4 36.50
17 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 36.35
18 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 35.81
19 Adam Jaroš 030305 Spartak Praha 4 34.13
20 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 33.86
21 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.29
22 Lukáš Pavlica 050208 Spartak Praha 4 30.88
23 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 30.11
24 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 29.77
25 Vadym Hisem 041021 ATLETIKA HOSTIVAŘ 29.51
26 Kilián Frank 030314 TJ Dukla Praha 29.33
27 Antonín Bakoč 031209 Spartak Praha 4 29.26
28 Jan Drmela 002003 Neregistrovaná 28.27
29 Jan Zuzánek 040726 Spartak Praha 4 27.76
30 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 27.06
31 Marek Němec 040416 Spartak Praha 4 26.27





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně








Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 46.09
2 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 41.33
3 Michaela Durdová 035622 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 39.39
4 Adéla Longinová 035111 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 39.25
5 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 38.77
6 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 34.12
7 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 32.32
8 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 30.85
9 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 28.60
10 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 28.19
11 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.48
12 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 25.58
13 Kateřina Malcová 035828 Spartak Praha 4 25.10
14 Jana Ticháčková 03 Spartak Praha 4 23.10
15 Tereza Malcová 035828 Spartak Praha 4 22.34
16 Karolína Cihelková 046006 SK Kotlářka Praha 20.87
17 Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 20.59
18 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 18.11
19 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 17.78
20 Magdaléna Cyprová 045707 Spartak Praha 4 17.75
21 Anna Mrázová 04 Spartak Praha 4 15.48
22 Zuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4 10.55

Petra Vacková 035414 ATLETIKA HOSTIVAŘ NM





Celkový bodový stav - Žákyně



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Kotková Daniela 025128 Spartak Praha 4 2832
2 Husáková Tereza 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 2496
3 Kaletová Ema 025424 Spartak Praha 4 2425
4 Slavíková Veronika 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2206
5 Hollasová Kateřina 015119 ASK Slavia Praha 1980
6 Šašková Karolína 015508 ASK Slavia Praha 1858
7 Dorňáková Nikita 015428 ASK Slavia Praha 1777
8 Peštová Diana 025522 Spartak Praha 4 1308
9 Šedá Pavlína 025211 ASK Slavia Praha 0409