ADIDAS - Pražský běžecký pohár mládeže 2016 - 3. kolo
Závod byl součástí MPD družstev mladšího žactva skupiny A






Datum:
30.3.2016


Místo:
Obora Hvězda


Ředitel:
Miloslav Cymbál


Hlavní rozhodčí:
Jiří Kryštof st.


Startér:
Lukáš Drbohlav


Pořádající klub:
USK Praha








Mladší žákyně




Pořadí Číslo Příjmení a jméno Ročník Klub Čas
1. 72 Vaculíková Edita 03 Dukla Praha 6:15
2. 84 Florová Monika 04 ŠSK Újezd nad Lesy 6:21
3. 196 Šimůnková Aneta 04 ASK Slavia A 6:24
4. 44 Durdová Michaela 03 SK ZŠ Jeseniova 6:24
5. 64 Chaloupková Stella 04 PSK Olymp 6:29
6. 88 Jakabová Natálie 03 USK Praha A 6:39
7. 93 Cubínková Pavlína 03 ŠSK Újezd nad Lesy 6:46
8. 96 Štrosová Aneta 04 USK Praha A 6:52
9. 81 Dvořáková Kristýna 05 SK Kotlářka 7:00
10. 187 Polívková Lea Anna 03 ASK Slavia A 7:07
11. 48 Dvořáková Natálie 04 USK Praha A 7:10
12. 175 Čepelová Adéla 03 ASK Slavia A 7:12
13. 11 Tvrdková Adéla 03 ASK Slavia A 7:12
14. 91 Kočárková Milada 03 AŠK Mazurská 7:14
15. 394 Součková Veronika 04 ŠSK Újezd nad Lesy 7:14
16. 97 Dvořáková Kristýna 03 USK Praha A 7:15
17. 365 Hlaváčová Julie 03 USK Praha A 7:15
18. 71 Kollárová Marina 04 TJ Sokol Královské Vinohrady 7:15
19. 59 Vilímová Kateřina 04 SK Aritma 7:16
20. 363 Javůrková Magda 03 USK Praha A 7:16
21. 355 Skalická Markéta 03 ASK Slavia A 7:16
22. 57 Kalátová Lucie 03 AŠK Mazurská 7:17
23. 92 Kuthanová Karolína 04 USK Praha B 7:18
24. 86 Ihmová Anna 03 SK Aritma 7:19
25. 100 Königsmarková Justýna 03 SK ZŠ Jeseniova 7:19
26. 351 Malátová Magdalena 04 ŠSK Újezd nad Lesy 7:20
27. 73 Šmeralová Viktorie 04 Spartak Praha 4 7:20
28. 78 Otáhalová Nikola 03 USK Praha A 7:20
29. 389 Špačková Petra 03 AŠK Mazurská 7:24
30. 385 Teplá Magalena 05 ŠSK Újezd nad Lesy 7:24
31. 85 Fliegelová Kritýna 04 ŠSK Újezd nad Lesy 7:25
32. 341 Babíčková Klára 03 ASK Slavia A 7:26
33. 62 Vaccino Chiara 03 USK Praha A 7:26
34. 374 Vosecká Anna 05 ŠSK Újezd nad Lesy 7:28
35. 362 Karafíková Adélka 03 USK Praha A 7:28
36. 98 Kašařová Karolína 04 ŠSK Újezd nad Lesy 7:28
37. 42 Machátová Martina 03 SK Kotlářka 7:28
38. 395 Skálová Anna 04 AŠK Mazurská 7:29
39. 13 Mariani Monika 04 SK Aktis 7:29
40. 65 Nosková Tereza 04 SK ZŠ Jeseniova 7:30
41. 47 Endrštová Zuzana 03 USK Praha A 7:30
42. 94 Augustová Zuzana 03 ŠSK Újezd nad Lesy 7:31
43. 194 Tesařová Antonie 03 ASK Slavia A 7:31
44. 80 Ksandrová Alexandra 03 SK ZŠ Jeseniova 7:32
45. 361 Koželuhová Jana 03 USK Praha A 7:33
46 364 Jakabová Sofie 04 USK Praha A 7:35
47. 46 Lantnerová Agáta 04 SK Aritma 7:37
48 60 Fišerová Ludmila 03 TJ Stodůlky 7:39
49. 391 Stará Evelína 04 SK Kotlářka 7:41
50. 185 Růžičková Anna 04 ASK Slavia B 7:42
51 26 č. Zajíčková Michalea 03 ASK Slavia B 7:43
52. 98 č. Vlčková Michaela 03 ASK Slavia A 7:45
53. 358 Joachimová Šárka 04 USK Praha B 7:45
54. 87 Stachová Eliška 04 SK ZŠ Jeseniova 7:46
55. 69 Kroftová Miriam 03 USK Praha A 7:46
56. 340 Baliamisová Tereza 03 ASK Slavia B 7:47
57. 79 Vatěrová Eliška 05 ASK Slavia 7:47
58. 192 Pacáková Simona 04 ASK Slavia A 7:48
59. 348 Donátová Anna 03 ŠSK Újezd nad Lesy 7:48
60. 99 Měšťanová Barbora 03 AŠK Mazurská 7:49
61. 386 Ziková Klára 03 AŠK Mazurská 7:50
62. 83 Chvalová Eliška 05 SK Kotlářka 7:51
63. 357 Rychlovská Šárka 04 ASK Slavia B 7:51
64. 344 Andrlová Johana 04 ASK Slavia B 7:53
65. 14 Nguien Tran Kien Trinh 03 SK ZŠ Jeseniova 7:53
66. 359 Radoušková Michaela 04 USK Praha B 7:54
67. 67 Burešová Ema 04 TJ Sokol Královské Vinohrady 7:54
68. 70 Kirby Tisa 05 TJ Sokol Královské Vinohrady 7:55
69. 352 Prachalová Zuzana 03 SK Aritma 7:55
70. 10 Jánská Ema 03 SK Aritma 7:57
71. 77 Blahová Adéla 03 SK ZŠ Jeseniova 7:58
72. 349 Bezdičková Barbora 03 ŠSK Újezd nad Lesy 8:00
73. 188 Plzáková Anna 03 ASK Slavia B 8:02
74. 63 Haugvicová Eliška 04 ŠSK Újezd nad Lesy 8:06
75. 360 Kremlíková Adina 04 USK Praha B 8:07
76. 353 Šimáčková Kateřina 04 ASK Slavia B 8:07
77. 193 Dvořáková Kateřina 03 ASK Slavia A 8:08
78. 396 Pokorná Julie 03 AC Praha 1890 8:09
79. 399 Pejcharová Adéla 04 AŠK Mazurská 8:15
80. 397 Potlachová Lucie 04 AŠK Mazurská 8:17
81. 74 Kurková Aneta 03 ŠSK Újezd nad Lesy 8:19
82. 55 Dudková Barbora 03 ŠSK Újezd nad Lesy 8:20
83. 40 Bulínová Aneta 03 AŠK Mazurská 8:24
84. 95 Hodová Magdaléna 03 AŠK Mazurská 8:24
85. 400 Moutelíková Denisa 04 AŠK Mazurská 8:24
86. 390 Bezdičková Alice 05 ŠSK Újezd nad Lesy 8:24
87. 197 Janáčková Elen 04 AŠK Mazurská 8:25
88. 61 Grandová Patricia 03 SK Aktis 8:26
89. 45 Serafinová Sadherine 03 SK Aritma 8:26
90. 41 Koutníková Kristýna 04 AŠK Mazurská 8:30
91. 186 Primasová Martina 04 ASK Slavia B 8:32
92. 53 č. Cassidy Lora 04 TJ Sokol Královské Vinohrady 8:33
93. 339 Batt Klára 03 ASK Slavia B 8:34
94. 191 Ployharová Andrea 04 ASK Slavia A 8:35
95. 367 Vitáčková Barbora 05 SK Kotlářka 8:37
96. 370 Tkadlecová Kateřina 05 SK Kotlářka 8:37
97. 338 Benešová Adéla 04 ASK Slavia A 8:38
98. 54 Pitt Christina 04 USK Praha B 8:38
99. 369 Tomanová Jana 05 SK Kotlářka 8:39
100. 368 Turečková Tereza 05 SK Kotlářka 9:04
101. 346 Železná Klára 03 SK Kotlářka 9:05
102. 398 Pelikánová Klára 04 AŠK Mazurská 9:09
103. 33 č. Hanzalová Andrea 04 USK Praha B 9:13
104. 53 Všetečková Veronika 04 ASK Slavia B 9:14
105. 50 Folkmanová Lenka 04 USK Praha B 9:25
106. 356 Řehořová Aneta 03 ASK Slavia B 9:25
107. 6 Rubešová Kristýna 03 SK Aktis 9:27
108. 198 Pozděnová Marie 04 AŠK Mazurská 9:30






Mladší žáci




1. 74 Poděbradský Jan 04 SK Aktis 6:17
2. 16 č. Krejčíř Jakub 04 ŠSK Újezd nad Lesy 6:22
3. 15 Cihlář Vojtěch 03 ASK Slavia 6:23
4. 95 Eliáš Filip 04 SK Kotlářka 6:30
5. 56 Horák Ivo 03 USK Praha A 6:36
6. 34 Matějka Albert 04 SK ZŠ Jeseniova 6:39
7. 37 Krsička Lukáš 03 SK Aritma 6:41
8. 36 Řehák Jakub 04 SK Kotlářka 6:43
9. 158 Fábry Ondřej 03 ASK Slavia A 6:44
10. 110 Červenka Daniel 04 ASK Slavia A 6:46
11. 166 Surjomartono Michal 03 AŠK Mazurská 6:49
12. 25 č. Kára Mikuláš Jan 05 ŠSK Újezd nad Lesy 6:50
13. 55 Maršálek Jakub 03 AC Praha 1890 6:50
14. 19 č. Průša Dominik 04 ASK Slavia A 6:50
15. 31 Mogg Matyáš 04 TJ Sokol Královské Vinohrady 6:53
16. 91 Kubát Jindřich 04 ASK Slavia A 6:54
17. 100 č. Volf Ivan 03 USK Praha A 6:55
18. 61 Štorek Marek 04 SK Aritma 7:03
19. 67 Martinský Matyáš 03 TJ Sokol Královské Vinohrady 7:07
20. 126 Hruška Matěj 04 ASK Slavia A 7:10
21. 91 Kudláček Jakub 04 SK ZŠ Jeseniova 7:12
22. 96 č. Šimek Alexandr 04 Atletika Jižní město 7:13
23. 44 Sedláček Matyáš 03 USK Praha A 7:14
24. 15 č. Rokos Michal 04 ŠSK Újezd nad Lesy 7:14
25. 161 Dvořák Matěj 03 ASK Slavia A 7:15
26. 21 č. Talich Benjamin 04 SK Aritma 7:15
27. 52 Loucký Jakub 04 USK Praha A 7:17
28. 89 Valo Jakub 03 SK Aktis 7:18
29. 75 Kopecký Matěj 04 SK Aktis 7:19
30. 31 č. Maléř Martin 03 ASK Slavia A 7:21
31. 66 Endršt Tomáš 05 USK Praha 7:21
32. 37 č. Lebeda Josef 04 USK Praha B 7:22
33. 79 Tureček Štěpán 04 SK Aktis 7:23
34. 54 č. Baňas Alexander 04 ŠSK Újezd nad Lesy 7:23
35. 78 Vaněk Matyáš 04 SK Aktis 7:25
36. 92 Kára Kristián Miíchal 03 SK ZŠ Jeseniova 7:26
37. 56 č. Vinš Kirill 04 ASK Slavia A 7:26
38. 86 Halíř Jan 04 SK Aritma 7:27
39. 80 Dobiáš Jakub 03 SK ZŠ Jeseniova 7:30
40. 23 č. Kocnár Tomáš 04 ASK Slavia B 7:31
41. 51 č. Kasalý Matyáš 04 ASK Slavia B 7:32
42. 160 Kolek Jan 03 AŠK Mazurská 7:33
43. 94 Polák Maxim 03 USK Praha A 7:34
44. 40 Halbich Filip 05 SK Kotlářka 7:37
45. 33 Löwy Max 04 SK Kotlářka 7:38
46. 35 Basch Kryštof 05 TJ Sokol Královské Vinohrady 7:38
47. 99 Bajsangursoljak Hanov 04 SK Aktis 7:39
48. 99 č. Nop Matouš 04 USK Praha A 7:40
49. 65 Krása David 04 USK Praha B 7:41
50. 64 Kopecký Adam 05 AC Praha 1890 7:45
51. 57 Sochorský Vojtěch 04 SK Aktis 7:45
52. 125 Jašek Kryštof 04 ASK Slavia A 7:45
53. 98 Zvánovec Filip 04 SK Aktis 7:46
54. 54 Vaccino Alessandro 05 USK Praha 7:46
55. 42 Hrbek Michal 04 AŠK Mazurská 7:47
56. 93 Petras Václav 04 SK Kotlářka 7:47
57. 50 Vlasák Václav 04 TJ Sokol Královské Vinohrady 7:48
58. 85 Grulich Samuel 04 SK Aktis 7:49
59. 39 č. Kratochvíl Jan 03 ASK Slavia B 7:51
60. 30 Smutný David 04 SK Aktis 7:51
61. 82 Inneman Šimon 04 USK Praha B 7:52
62. 69 Šťástný Jan 04 SK ZŠ Jeseniova 7:53
63. 60 Aloukla Abudi 03 USK Praha A 7:53
64. 159 Kurdrnovský Martin 04 ŠSK Újezd nad Lesy 7:54
65. 53 Balcar David 04 TJ Sokol Královské Vinohrady 7:57
66. 39 Dušek Kryštof 04 TJ Sokol Královské Vinohrady 8:00
67. 58 Vyskočil Vojtěch 04 USK Praha A 8:01
68. 167 Prřibyl Matyáš 04 AŠK Mazurská 8:10
69. 145 Hlaváč Jan 04 ASK Slavia B 8:16
70. 59 Zástěra Matouš 05 TJ Sokol Královské Vinohrady 8:18
71. 70 Dučai Jakub 04 SK Aktis 8:19
72. 8 Aiambula Emmanuel 05 SK Kotlářka 8:20
73. 87 Jech Jakub 04 SK Aritma 8:22
74. 118 Buriánek Jan 03 ASK Slavia A 8:26
75. 44 č. Msallam Filip 03 ASK Slavia A 8:29
76. 47 č. David Filip 03 ASK Slavia B 8:29
77. 96 Hejduk Hubert 03 AC Praha 1890 8:30
78. 81 Vetešník Jan 05 TJ Sokol Královské Vinohrady 8:36
79. 20 č. Ullsperger Jiří 04 ASK Slavia B 8:37
80. 124 Kalabiška Adam 04 USK Praha B 8:41
81. 169 Kokeš Adam 03 AŠK Mazurská 8:45
82. 88 Barták Matouš 03 AC Praha 1890 10:24