Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň





Datum konání: 12. 3. 2016


Místo konání: Ostrava


Pořadatel: AK SSK Vítkovice


Výsledky zpracoval: Vladimír Černý


Ředitel závodu: Oldřich Zvolánek


Hlavní rozhodčí: Ing. František Fiala


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Krčma 030122 SK Speed Brno, spolek 08.01
2 David Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol Opava 08.19
3 Filip Nýč 030711 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.36
4 Ondřej Staś 030326 TJ Start Havířov 08.46
5 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 08.47
6 Leo Sauer 05 Bratislava 09.01
7 Jakub Drobný 03 Bratislava 09.06
8 Tadeáš Žilka 030322 VSK Univerzita Brno 10.22





60 m - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofia Krchňáková 03 Bratislava 08.36
2 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 08.40
3 Eliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s. 08.57
4 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 08.70
5 Pavla Štoudková 035305 ASK Blansko 08.88
6 Denisa Oborná 035908 SSK Vítkovice 08.92
7 Lea Libičová 03 Bratislava 08.95
8 Tereza Slavíčková 045901 JAC Brno 08.95





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Krčma 030122 SK Speed Brno, spolek 19.56
2 Milan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice 20.31
3 Jan Trunda 030401 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.77
4 Roman Haraslin 03 Bratislava 21.90





Běh 2 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Sikora 040123 TJ TŽ Třinec 20.22
2 Ondřej Budík 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 20.44
3 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha,z.s. 21.39
4 Samuel Njambi 03 Bratislava 23.02





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofia Krchňáková 03 Bratislava 20.23
2 Natálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 20.28
3 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 20.33
4 Eliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s. 20.91





Běh 2 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 20.46
2 Michaela Bittnerová 035501 TJ Sokol Opava 20.97
3 Tereza Slavíčková 045901 JAC Brno 21.80
4 Sarah Kekeliová 04 Bratislava 21.94
MS Lea Libičová 03 Bratislava 22.07





300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Krčma 030122 SK Speed Brno, spolek 42.16
2 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 42.48
3 Milan Ščibráni 030729 SSK Vítkovice 43.20
4 Leo Sauer 05 Bratislava 49.97





Běh 2 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ježek 030301 VSK Univerzita Brno 43.47
2 Jakub Dzida 040301 TJ Sokol Opava 46.89
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 47.43
4 Mário Sauer 04 Bratislava 48.69





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Czeschová 035523 TJ Olympia Bruntál z.s. 44.09
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 45.86
3 Michaela Bačová 04 Bratislava 47.00
4 Anna Halasová 036021 Slovácký běžecký klub Kyjov, z.s. 49.13





Běh 2 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Bittnerová 035501 TJ Sokol Opava 45.89
2 Ela Potocká 03 Bratislava 47.78
3 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.47
4 Barbora Alexová 045726 AC Moravská Slavia Brno 50.38
MS Simona Šimečková 035509 SSK Vítkovice 46.43





800 m - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Štoudková 035305 ASK Blansko 2:25.53
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha,z.s. 2:27.44
3 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:31.40
4 Ivana Máchová 035913 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2:41.40
5 Sára Navrátilová 045716 TJ Olympia Bruntál z.s. 2:41.56
6 Viktória Trgová 06 Bratislava 2:47.00
7 Martina Galburová 036202 TJ Lokomotiva Břeclav 2:47.71





1500 m - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Odehnal 040527 VSK Univerzita Brno 5:04.25
2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 5:04.71
3 Matěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s. 5:07.11
4 Filip Červenka 040602 SSK Vítkovice 5:11.99
5 Josef Racek 040416 AC Moravská Slavia Brno 5:17.50
6 František Szkatula 040224 TJ TŽ Třinec 5:37.38
7 Mikuláš Józsa 06 Bratislava 5:52.64
8 Frederik Láni 04 Bratislava 6:06.69





60 m překážek - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol Opava 09.66
2 David Ježek 030301 VSK Univerzita Brno 09.85
3 Marek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s. 10.21
4 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 10.83
5 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 11.22
6 Jakub Doležal 030520 AC Moravská Slavia Brno 11.33
7 Jakub Drobný 03 Bratislava 11.80





60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 09.94
2 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 10.19
3 Natálie Křížková 036008 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.35
4 Nela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 10.56
5 Anežka Bojková 045204 TJ TŽ Třinec 11.06
6 Martina Galburová 036202 TJ Lokomotiva Břeclav 11.52
7 Barbora Bankošová 05 Bratislava 12.14





4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Ježek, Křížková, Štoudková, Sekera
SK Speed Brno, spolek 1:51.66
2 A Trunda, Musil, Lautnerová, Krbcová
ASK Slavia Praha 1:54.54
3 Zdražilová, Šimečková, Dzida, Navrátil
SSK Vítkovice 1:58.47
4 A Krchňáková, Kekeliová, Haraslin, Sauer L.
Bratislava 2:01.85





Běh 2 (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Nýč, Bolardt, Pardubská, Čepelová
ASK Slavia Praha 1:56.70
2 B Libičová, Čederlová, Sauer M., Drobný
Bratislava 1:59.58
3 B Doležal, Slavíčková, Špačková, Budík
SK Speed Brno, spolek 1:59.75





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.51
2= Marek Krčmář 030117 Atletika Poruba z.s. 1.46
2= Vojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva Břeclav 1.46
4 Marek Sikora 040123 TJ TŽ Třinec 1.37
5 Antonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno 1.31
6= Jakub Drobný 03 Bratislava 1.23
6= Jan Rezek 04 ASK Slavia Praha 1.23
8 Adam Paško 03 Bratislava 1.18





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Klementová 045327 JAC Brno 1.45
2 Karolína Pardubská 035510 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 1.40
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.37
4 Romana Maděřičová 035209 TJ Lokomotiva Břeclav 1.34
5 Barbora Korusová 035302 SSK Vítkovice 1.34
6 Ela Potocká 03 Bratislava 1.31
7 Denisa Oborná 035908 SSK Vítkovice 1.28





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol Opava 5.31
2 Šimon Navrátil 030620 SSK Vítkovice 4.77
3 Vojtěch Prokeš 030104 TJ Lokomotiva Břeclav 4.63
4 Ondřej Budík 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4.61
5 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 4.54
6 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 4.07
7 Martin Cisár 03 Bratislava 4.01
8 Adam Paško 03 Bratislava 3.84





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 4.66
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.49
3 Kristina Špačková 035825 TJ Lokomotiva Břeclav 4.37
4 Nela Drozdová 035419 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4.34
5 Klára Klementová 045327 JAC Brno 4.19
6 Denisa Oborná 035908 SSK Vítkovice 4.09
7 Ela Čederlová 04 Bratislava 4.04
8 Rebecca Kollárová 03 Bratislava 3.89
MS Sarah Kekeliová 04 Bratislava 4.10
MS Barbora Bankošová 05 Bratislava 4.01





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Katrin Brzyszkowská 035206 SSK Vítkovice 11.46
2 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 11.44
3 Barbora Šujanová 035722 Atletika Slavkov u Brna, z.s. 09.91
4 Sabina Horáková 035623 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 09.72
5 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 09.42
6 Vivien Hurbanová 03 Bratislava 09.08
7 Sofia Krchňáková 03 Bratislava 07.97
8 Stela Holasová 045728 BYAC Brno 07.30





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (so, 12.3.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Skoták 031025 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11.05
2 Antonín Sekerka 030504 AC Moravská Slavia Brno 10.41
3 Viktor Rezek 030523 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. 10.37
4 Oliver Štefan 03 Bratislava 09.86
5 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská, z. s. 08.43
6 Jakub Urbánek 030127 BYAC Brno 08.06
7 Martin Cisár 03 Bratislava 06.67

Aleš Klozík 030527 Atletika Poruba z.s. DNS