Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň





Datum konání: 24. - 25. 2. 2016


Místo konání: Praha-Strahov


Pořadatel: USK Praha


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu: Jan Ruda


Hlavní rozhodčí: Zdeněk Simon


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 07.42
2 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 07.60
3 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 07.98
4 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.02
5 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 08.11

Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha DNS





Rozběh 2 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.46
2 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 07.64
3 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.87
4 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 08.10
5 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.17
6 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 08.37





Rozběh 3 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.46
2 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.69
3 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 07.81
4 Karel Kunc 010619 Univerzitní sportovní klub Praha 08.16
5 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.10

Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 4 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 07.59
2 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.77
3 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 07.85
4 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 08.34

Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 DNS

Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 5 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 07.60
2 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.77
3 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 07.84
4 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 08.28
5 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 08.73

Štěpán Kysilka 010907 TJ Dukla Praha DNS





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 07.40
2 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.42
3 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 07.49
4 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 07.56
5 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 07.56
6 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 07.63





Finále B (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 07.73
2 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.82
4 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.91

Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 07.91
6 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 07.94





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.22
2 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.57
3 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.59
4 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 08.62
5 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.68
6 Gabriela Plecitá 015413 TJ Dukla Praha 08.81





Rozběh 2 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 08.26
2 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.42
3 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 08.60
4 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 08.66
5 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 08.67
6 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.77





Rozběh 3 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 08.36
2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 08.43
3 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.66
4 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
5 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.88

Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha z.s. DNS





Rozběh 4 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.26
2 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.47
3 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.64
4 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.69
5 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.78
6 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 09.10





Rozběh 5 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.38
2 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 08.57
3 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.76
4 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 08.82
5 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 08.92

Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 6 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Hůlková 016117 AC SYNER Turnov 07.86
2 Kamila Frontzová 016109 AK Bílina 08.16
3 Linda Hettlerová 015103 AKM Viktoria Plzeň 08.17
4 Eliška Maršálková 015608 AK ŠKODA Plzeň 08.28
5 Andrea Zabloudilová 015325 Atletika Jihlava 08.36
6 Nela Nikodemová 015410 Atletika Písek, z.s. 08.55





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.14
2 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.21
3 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 08.23
4 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 08.26
5 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.50
6 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.62





Finále B (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 08.43
2 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.54
3 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.57
4 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.64
5 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 08.67
6 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 08.75





150 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 17.95
2 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.67
3 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 18.87





Rozběh 2 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 17.71
2 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 18.03
3 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 19.42





Rozběh 3 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 17.94
2 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 18.86
3 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 19.26
4 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 19.38





Rozběh 4 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 17.76
2 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 18.91
3 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 19.21
4 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.95





Rozběh 5 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 18.37
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 18.95
3 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.23
4 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 19.81





Rozběh 6 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 18.41
2 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 18.92
3 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 19.32
4 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 19.97





Rozběh 7 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 17.95
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.57
3 Vít Jeřábek 010117 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.52
4 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.73





Rozběh 8 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 18.60
2 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 18.83
3 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 19.29
4 Karel Kunc 010619 Univerzitní sportovní klub Praha 20.01





150 m - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 17.51
2 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 17.72
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 17.77
4 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 18.08





Finále B (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 17.68
2 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 18.20
3 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 18.30
4 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 18.65





Finále C (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Kašák 010309 ASK Slavia Praha 18.34
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.43
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.98
4 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 19.02





150 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 19.74
2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 20.37
3 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.35





Rozběh 2 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 19.73
2 Sára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s. 20.10
3 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.40
4 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 21.03





Rozběh 3 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 19.96
2 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 20.85
3 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 20.90
4 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.45





Rozběh 4 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.79
2 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 21.29
3 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 21.35

Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 5 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 20.32
2 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 21.01
3 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 21.36
4 Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha 21.60





Rozběh 6 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 20.04
2 Amaliya Korseko 015118 TJ Dukla Praha 21.37
3 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 21.66
4 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.68





Rozběh 7 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 20.25
2 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 21.03
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 21.13
4 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 21.40





Rozběh 8 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 20.56
2 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.90
3 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 21.12
4 Nicole Drašnarová 025224 A. C. Sparta Praha 21.57





Rozběh 9 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Hůlková 016117 AC SYNER Turnov 18.57
2 Linda Hettlerová 015103 AKM Viktoria Plzeň 19.18
3 Kamila Frontzová 016109 AK Bílina 19.73
4 Eliška Maršálková 015608 AK ŠKODA Plzeň 20.73





150 m - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 19.33
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 19.58
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 19.66
4 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 19.68





Finále B (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 19.85
2 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 20.10
3 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 20.31
4 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.56





Finále C (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 20.45
2 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.58
3 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 20.79
4 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.96





300 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 37.99
2 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 38.73
3 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 38.74





Finále 2 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 38.44
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 39.54
3 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 41.08





Finále 3 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 41.60
2 Vít Jeřábek 010117 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.00
3 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 42.22

Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 DNS





Finále 4 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 41.60
2 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 41.88
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 42.69
4 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 42.79





Finále 5 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 42.88
2 Lukáš Kratochvíl 020515 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.93
3 David Klement 010708 SK Aktis Praha 43.86
4 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 47.30





Finále 6 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 46.37
2 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 46.78

Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha 46.78

Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha DQ





Finále 7 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 46.34
2 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.60

Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha DNS

Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha DNS





Finále 8 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 47.52
2 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.08

Radim Šplíchal 011106 Spartak Praha 4 DQ

Kai Šket 020921 Spartak Praha 4 DNS





Finále 9 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletika 39.04
2 Daniel Lehar 010908 AK Žatec 39.91
3 Vojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletika 41.12
4 Filip Šmahel 010712 TJ Sokol Kolín-atletika 41.92





300 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 42.58
2 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 42.80
3 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 43.63





Finále 2 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 42.95
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 43.26
3 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 44.08





Finále 3 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 44.08
2 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.50
3 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 45.04
4 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 46.89





Finále 4 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město z.s. 44.51
2 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 46.29

Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 46.29

Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Finále 5 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 46.71
2 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 47.12
3 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 47.95

Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha DNS





Finále 6 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 48.27
2 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 49.06
3 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 49.23

Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha DNS





Finále 7 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 46.14
2 Nicola Petříková 015705 ASK Slavia Praha 48.57
3 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.24
4 Hana Pachmanová 026204 SK DVOJKA Praha z.s. 51.74





Finále 8 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 49.38
2 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 51.37
3 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 53.11

Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha DQ





Finále 9 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s. 43.33
2 Eliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 43.62
3 Kateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva Rakovník 45.39
4 Dita Rychlá 015608 A. C. TEPO Kladno 45.86





800 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město z.s. 2:18.51
2 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 2:25.59
3 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 2:26.86
4 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 2:27.88
5 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 2:28.38
6 Radek Neumann 011008 Spartak Praha 4 2:30.71
7 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:31.29





Finále 2 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 2:30.21
2 Daniel Rádl 010910 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.64
3 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 2:32.73
4 Filip Goldman 021117 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:34.30
5 Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha 2:35.60
6 Matyáš Vlk 010205 ASK Slavia Praha 2:36.70
7 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 2:37.63





800 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:24.39
2 Lucie Adlerová 015425 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.80
3 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 2:31.85
4 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 2:32.22
5 Tereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy Vary 2:32.93
6 Kristina Nová 025903 TRIATLET Karlovy Vary 2:41.37
7 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 2:50.04





Finále 2 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Pourová 025223 TJ Sokol Jaroměř 2:34.30
2 Kateřina Khunová 025224 TJ Lokomotiva Rakovník 2:37.83
3 Anna Korbová 016205 TRIATLET Karlovy Vary 2:38.38
4 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 2:39.17
5 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:40.23
6 Barbora Loufková 035429 TRIATLET Karlovy Vary 2:43.97





Finále 3 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Onderková 025614 SK Kotlářka Praha 2:39.56
2 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:47.98
3 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:48.81
4 Šárka Říhová 016011 Spartak Praha 4 2:51.42
5 Nicole Přibylová 025815 TJ Dukla Praha 2:51.65
6 Sára Havlíková 016101 ASK Slavia Praha 2:52.88





Finále 4 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha DNS

Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha DNS

Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS

Kateřina Handlová 015525 TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS

Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 DNS

Linda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletika DNS





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s. 4:37.03
2 Vítězslav Vurm 010118 SC Start Karlovy Vary 4:40.53
3 Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 4:46.36
4 Tomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec n/O. 4:50.91
5 Kryštof Šípek 020224 VSK Univerzita Brno 4:54.83
6 Petr Bahenský 020219 T. J. Sokol České Budějovice 4:56.40
7 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:06.28
8 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 5:11.77
9 Jan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s. 5:13.59
10 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 5:17.01
11 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 5:18.48

Ondřej Hodboď 010601 SKP Nymburk, o.s. DNS

Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha DNS





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:05.32
2 Jullia-Anna Lil Bell 015422 Spartak Praha 4 5:05.63
3 Eliška Zahrádková 035522 AK Most 5:12.44
4 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 5:18.70
5 Linda Dušková 015321 Hvězda Pardubice z.s. 5:18.86
6 Šárka Půstová 025316 VSK Univerzita Brno 5:23.49
7 Anežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O. 5:24.88
8 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 5:40.79
9 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 5:43.80
10 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 5:55.40
11 Alžběta Honsů 025930 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:06.16
12 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město z.s. 6:31.72
13 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město z.s. 6:42.92
14 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město z.s. 7:16.24

Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha DNS





3000 m - Žáci (Finále)








Finále (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 10:19.8
2 Tomáš Bernášek 020416 TJ Klášterec n/O. 10:30.2
3 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10:55.9
4 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 11:06.3
5 Štěpán Veleta 020606 AC Praha 1890 11:08.3
6 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 11:10.9
7 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 11:31.6
8 Filip Goldman 021117 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:47.9
9 Patrik Gregor 020310 A. C. Sparta Praha 12:04.1
10 Štěpán Hub 021204 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12:19.9

Marek Voborský 010522 TJ Dukla Praha DNS





60 m překážek - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 08.69
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 09.44
3 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.52
4 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 11.02

Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská DNS





Rozběh 2 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 08.88
2 Mikuláš Střelec 011118 Atletika Jihlava 09.54
3 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 10.47
4 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 10.72
5 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 10.81
6 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 11.56





Rozběh 3 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 08.76
2 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 09.44
3 David Klement 010708 SK Aktis Praha 10.12
4 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 10.66
5 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.49
6 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.61





Rozběh 4 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 09.25
2 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.98
3 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 10.57
4 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 11.44
5 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.82

Jan Gurban 010202 ŠAK Chodov DNS





Rozběh 5 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 08.93
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.20
3 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.21
4 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 11.97

Adam Bauer 020410 ŠAK Chodov DNS

David Seidl 020906 TJ Dukla Praha DNS





60 m překážek - Žáci (Finále)








Finále A (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 08.54
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 08.64
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 08.71
4 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 08.83
5 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 09.08
6 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.13





Finále B (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 09.24
2 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 09.36
3 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.86
4 David Klement 010708 SK Aktis Praha 10.20
5 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.27
6 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 10.74





60 m překážek - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 09.24
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 09.34
3 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 10.03
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 10.11
5 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.20
6 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 15.61





Rozběh 2 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 09.17
2 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 09.72
3 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 09.96
4 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 10.14
5 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 10.53
6 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.71





Rozběh 3 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 09.12
2 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 09.44
3 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 10.11
4 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 10.11
5 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 10.94

Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha DNF





Rozběh 4 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 09.19
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 09.42
3 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 10.05
4 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 10.34
5 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 10.47
6 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.04





Rozběh 5 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 09.37
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 09.54
3 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha 10.09
4 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 10.52
5 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 10.81
6 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 11.33





Rozběh 6 (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Zámečníková 015311 TJ Nové Město na Moravě z.s. 09.11
2 Linda Hettlerová 015103 AKM Viktoria Plzeň 09.35
3 Kamila Šmahová 015628 Hvězda Pardubice z.s. 09.79
4 Kamila Frontzová 016109 AK Bílina 10.03
5 Nikola Steinerová 025405 AKM Viktoria Plzeň 10.27

Monika Trojanová 015909 TJ Spartak Třebíč DNS





60 m překážek - Žákyně (Finále)








Finále A (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 09.13
2 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 09.14
3 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 09.15
4 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 09.35
5 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 09.43
6 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 09.50





Finále B (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 09.42
2 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 09.47
3 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 09.55
4 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 09.71
5 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 09.86
6 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 09.93





4 x 300 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A- Havelka O., Hofner, Novotný J., Wijas
ASK Slavia Praha 2:36.12
2 Vacátko, Novák, Vejlupek, Horejš
Atletika Jižní Město z.s. 2:42.15
3 Pavlas, Ayeni, Kupka, Vološin
TJ Dukla Praha 2:49.26
4 A- Polena, Neumann, Mareš, Gajda
Spartak Praha 4 2:57.75





Finále 2 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pechar, Gorski, Baše, Barek
A. C. Sparta Praha 2:43.20
2 Merta, Štěpánek, Steyka, Dostál R.
Univerzitní sportovní klub Praha 2:49.40
3 A- Blachowicz, Kratochvíl, Málek, Vacek
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.36
4 Šebrle, Kysička, Serafín, Kepka
SK Aritma Praha 3:12.25





Finále 3 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lebl, Moucha, Merta, Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:51.58
2 Ornst, Lazar, Veselý, Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:54.61
3 Frk, Hála, Jahoda, Vaněček
SK Kotlářka Praha 3:02.30

Procházka, Ston, Matuška, Helmich
ŠAK Novoborská Praha DQ





Finále 4 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B- Kašák, Lipový, Hykš, Dudra
ASK Slavia Praha 2:43.84
2 B-Cypro, Starý, Žák, Wooller
Spartak Praha 4 2:52.44
3 B- Ščepán, Zuklín, Hejlar, Jeřábek
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:57.19





4 x 300 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A- Dorňáková, Marková, Procházková, Šťastná
ASK Slavia Praha 2:58.15
2 A- Suchomelová, Damašková, Kramolišová, Líbalová
SK Aktis Praha 3:00.34
3 A- Čižinská, Dufková I., Šínová A., Dufková L.
Atletika Jižní Město z.s. 3:00.54
4 A- Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková
A. C. Sparta Praha 3:00.63





Finále 2 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rabiňáková, Peštová, Kotková, Kaletová
Spartak Praha 4 2:58.11
2 A- Tichá, Málková, Kheilová, Šťastná
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:59.45
3 Štancelová, Tomášková, Veselá, Krejčí
Univerzitní sportovní klub Praha 3:12.32
4 A- Roučková, Fantová M., Skalická, Fantová K.
ŠAK Novoborská Praha 3:23.82





Finále 3 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Plecitá, Ottová, Čechová, Joklová
TJ Dukla Praha 3:08.69
2 Lautnerová, Skořepová, Vávrová, Zvolánková
SK Aritma Praha 3:17.91
3 Štoglová, Barnoky, Kulhánková, Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:26.45
4 Slavíková, Černá, Černíková, Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:30.96





Finále 4 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B- Polívková, Houšková, Smejkalová, Cymbálková
ASK Slavia Praha 3:05.45
2 B- Ulmanová, Krbcová, Bláhová, Špronglová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:10.32
3 B- Bartoňková, Roblíková, Drašnarová, Zaddem
A. C. Sparta Praha 3:14.79

B- Hornofová, Weberová K., Doležilová, Weberová T.
ŠAK Novoborská Praha DNF





Finále 5 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B- Vydrová, Šimlová, Viplerová, Pašková
SK Aktis Praha 3:13.72
2 C- Venclová B., Strnadová, Harazímová, Venclová K.
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:17.81

C- Cukerová, Novotná, Vrbová, Kotrhonzová
ASK Slavia Praha DQ





Finále 6 (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Loufková, Korbová, Nová, Košíková
TRIATLET Karlovy Vary 3:14.65
2 E- Plachá, Pekárková, Bastlová, Fojtíková
ASK Slavia Praha 3:16.41
3 D- Draslarová, Feitová, Šedá, Hollasová
ASK Slavia Praha 3:23.70





Skok vysoký - Žáci (Finále)








Finále (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 1.74
2 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 1.71
3 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 1.71
4 Jakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletika 1.68
5 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.55
6 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.50
6 Adam Míka 011002 A. C. Sparta Praha 1.50
8 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 1.35
8 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 1.35

Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ DNS

Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha DNS

David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha DNS

Tomáš Veselský 010522 PSK Olymp Praha DNS

Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 NM





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Pešová 015504 TJ Sokol Kolín-atletika 1.65
2 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.59
3 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 1.59
4 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 1.56
5 Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ 1.56
6 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 1.56
7 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 1.53
8 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 1.53
9 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 1.50
10 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 1.45
11 Kateřina Hollasová 015119 ASK Slavia Praha 1.45
12 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha 1.45
13 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 1.40
14 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.40
15 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40
16= Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.35
16= Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 1.35
16= Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 1.35
19 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 1.25





Skok o tyči - Žáci (Finále)








Finále (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 3.40
2 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 3.30
3 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 2.90
4 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 2.90
5 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 2.40

Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha NM





Skok o tyči - Žákyně (Finále)








Finále (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 2.60
2 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 2.20
3 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 2.10





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s. 6.05
2 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s. 5.87
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.87
4 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.86
5 Václav Voldřich 010328 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.81
6 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.78
7 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.65
8 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 5.34
9 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město z.s. 5.16
10 Roman Baše 011015 A. C. Sparta Praha 5.15
11 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 5.11
12 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 5.09
13 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.95
14 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 4.94
15 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.91
16 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 4.65
17 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.38

Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha DNS

Štěpán Kysilka 010907 TJ Dukla Praha DNS

Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 NM





Skok daleký - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 25.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 5.22
2 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 5.09
3 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 4.98
4 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 4.95
5 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 4.85
6 Sofie Šámalová 016107 ASK Slavia Praha 4.83
7 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 4.80
8 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.79
9 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 4.73
10 Anna Feitová 025906 ASK Slavia Praha 4.64
11 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.58

Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město z.s. 4.58
13 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 4.57
14 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.49
15 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.47
16 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 4.44
17 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 4.43
18 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 4.34
19 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 4.25

Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha DNS





Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.08
2 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 10.68
3 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 10.64
4 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.20
5 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 09.96
6 Jitka Harazímová 025912 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.95
7 Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.80
8 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.70
9 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 09.15
10 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 09.13
11 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s. 08.96
12 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha 08.44
13 Klára Zemancová 026202 PSK Olymp Praha 08.42
14 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.87
15 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 07.62
16 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.61
17 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 07.30

Noemi Fritzová 015822 Univerzitní sportovní klub Praha 07.30

Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS

Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)








Finále (st, 24.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s. 14.03
2 Matěj Kadlec 010617 Univerzitní sportovní klub Praha 12.63
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 12.21
4 Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha 11.82
5 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 11.00
6 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.95
7 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.94
8 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 10.89
9 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 10.59
10 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.03
11 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65
12 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 09.34
13 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.93
14 Lukáš Kratochvíl 020515 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.85
15 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82
16 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.79
17 Petr Formenko 010426 PSK Olymp Praha 08.74
18 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 08.28
19 Robin Adamec 021217 ASK Slavia Praha 07.77
20 Jakub Jirucha 020426 ASK Slavia Praha 07.18