Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň





Datum konání: 17. 2. 2016


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu: Miroslav Záhořák


Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková


Technický delegát: Michal Krejčí


Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.40
2 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 08.58
3 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 08.62
4 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.67
5 Filip Jarolímek 030930 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.69
6 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 08.87
7 Matyáš Mottel 030823 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.99
8 David Filip 030113 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 09.03
2 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.12
3 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 09.14
4 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 09.22
5 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 09.23
6 Tomáš Beránek 040512 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
7 Ondřej Poledník 030826 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.34
8 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.51





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Jakubův 030710 ASK Slavia Praha 08.45
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská 08.57
3 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha 08.98
4 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 09.10
5 Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha 09.20
6 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 09.22
7 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.48





Běh 4 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 09.25
2 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 09.29
3 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská 09.32
4 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 09.37
5 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 09.53
6 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská 09.56

Vít Chabičovský 040519 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 08.50
2 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.56
3 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 08.59
4 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 08.60
5 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.61
6 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.65
7 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.75





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 08.73
2 Anna Strnadová 035619 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.80
3 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 08.82
4 Tereza Nosková 045524 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.03
5 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.04
6 Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha 09.24





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 08.92
2 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 08.95
3 Alexandra Ksandrová 035627 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
4 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.13
5 Julie Pohořelická 035812 SK DVOJKA Praha z.s. 09.23
6 Hana Sojková 045307 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.29





Běh 4 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 09.12
2 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 09.15
3 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.17
4 Adéla Hausnerová 045409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.23
5 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 09.26
6 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.52
7 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.63





Běh 5 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Masopustová 045419 TJ Dukla Praha 09.32
2 Adéla Kadlecová 045225 TJ Dukla Praha 09.33
3 Klára Šaljič 046009 SK Kotlářka Praha 09.49
4 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.67
5 Barbora Talpová 045614 TJ Dukla Praha 09.73
6 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 09.76





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.90
2 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 21.18
3 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 21.70
4 David Filip 030113 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.22
5 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 22.23





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Sup 040714 TJ Dukla Praha 21.92
2 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 22.30
3 Petr Vačkář 040713 SC Radotín Praha 22.56
4 Tomáš Beránek 040512 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.66
5 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.11





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.90
2 Matyáš Mottel 030823 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.53
3 Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 22.60
4 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 22.92
5 Ondřej Poledník 030826 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.97





Běh 4 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 22.03
2 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 22.59
3 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 22.98
4 Adam Maštalíř 040722 Atletický školní klub Mazurská 23.21

David Smutný 040218 SK Aktis Praha DNS





Běh 5 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 22.32
2 Benjamin Talich 040302 SK Aritma Praha 22.81
3 Ondřej Vrzoň 030108 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.99
4 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 23.10





Běh 6 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Pavlas 040324 TJ Dukla Praha 22.18
2 Marek Sečkař 040706 A. C. Sparta Praha 22.70
3 Adam Hartmann 030824 PSK Olymp Praha 23.16
4 Jan Halíř 041221 SK Aritma Praha 24.15





Běh 7 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.22
2 David Balcar 040825 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.36
3 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 23.98
4 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 24.07





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 20.48
2 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.58
3 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 20.85
4 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 21.45
5 Anna Strnadová 035619 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.60





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 21.01
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 21.10
3 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 21.62
4 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 21.66
5 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 22.08





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 21.53
2 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.57
3 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.74
4 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 21.79
5 Adéla Hausnerová 045409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.24





Běh 4 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandra Ksandrová 035627 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.90
2 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 22.05
3 Tereza Nosková 045524 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.08
4 Dominika Pacholíková 035911 A. C. Sparta Praha 22.11
5 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 22.32





Běh 5 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Sokolová 045612 SK Kotlářka Praha 22.25
2 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 22.37
3 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha 22.59
4 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 22.98

Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 6 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 22.35
2 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.45
3 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 22.95
4 Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha 23.29





Běh 7 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Jakabová 045708 Univerzitní sportovní klub Praha 22.85
2 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 22.86
3 Adéla Kadlecová 045225 TJ Dukla Praha 23.00
4 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 23.39





300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 43.14
2 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 45.97
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 45.99
4 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 46.64
5 Vojtěch Holeček 040419 ASK Slavia Praha 48.01





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 46.58
2 Martin Argaláč 030725 PSK Olymp Praha 47.22
3 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 48.51
4 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 49.08
5 Vojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.44





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 47.92
2 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 48.18
3 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha 49.21
4 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 49.37
5 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha 53.58





Běh 4 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 48.53
2 Adam Jelínek 040718 TJ Dukla Praha 51.41
3 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 51.76
4 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 52.27
5 Adam Macků 031027 SK Aritma Praha 57.28





Běh 5 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 53.48
2 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha 57.75

Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha DNS

Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha DNS





Běh 6 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 50.40
2 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 52.16
3 David Ševčík 031010 ATLETIK RUDNÁ 59.89
4 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 62.41





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 45.56
2 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 46.22
3 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.32
4 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 47.69
5 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha 48.47





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Skálová 045418 Atletický školní klub Mazurská 48.73
2 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 49.16
3 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.39
4 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.53





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hořínková 035606 SK DVOJKA Praha z.s. 49.17
2 Adéla Haasová 045606 PSK Olymp Praha 49.74
3 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 51.07
4 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 51.78





Běh 4 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Soukupová 046008 PSK Olymp Praha 50.77
2 Adéla Kovaříková 035819 Univerzitní sportovní klub Praha 52.23
3 Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 55.33

Eliška Elfmarková 045118 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 5 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 52.20
2 Adéla Tvrdková 036007 ASK Slavia Praha 52.71
3 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 53.06
4 Tereza Masopustová 045419 TJ Dukla Praha 53.18





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:47.83
2 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:49.30
3 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 1:49.85
4 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 1:49.88
5 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 1:58.47
6 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:59.74
7 Zuzana Szymanská 045814 SK Aktis Praha 2:01.16
8 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 2:03.59





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:44.95
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 1:45.62
3 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 1:52.38
4 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1:57.70
5 Veronika Hanzlíková 036129 ASK Slavia Praha 1:59.58
6 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha 2:00.42
7 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:06.06

Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha DNF





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:56.30
2 Martina Machátová 035921 SK Kotlářka Praha 1:59.09
3 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:01.05
4 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:01.22
5 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.23
6 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 2:03.53
7 Alžběta Johanová 035801 ASK Slavia Praha 2:04.63
8 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:13.65

Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha DNS





1000 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Pergler 030612 ŠAK při ZŠ Přeštice 3:04.88
2 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 3:11.04
3 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s. 3:15.38
4 Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 3:20.33
5 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 3:21.97
6 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 3:22.72
7 Michal Krsička 030506 SK Aritma Praha 3:31.14
8 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:39.02
9 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 3:51.72
10 Marek Štorek 040924 SK Aritma Praha 3:52.26





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město z.s. 3:24.21
2 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 3:24.43
3 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 3:28.52
4 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 3:32.64
5 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město z.s. 3:42.22
6 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město z.s. 3:44.64
7 Jakub Dobiáš 030808 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:45.96
8 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město z.s. 3:48.45
9 Kilián Frank 030314 TJ Dukla Praha 3:49.35
10 Adam Novotný 030530 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:51.68





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Vinduška 040127 Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:09.91
2 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 3:31.35
3 Filip Eliáš 040531 SK Kotlářka Praha 3:31.62
4 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 3:37.11
5 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha 3:39.60
6 Albert Matějka 040521 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:53.36
7 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 3:53.78
8 Radek Hušek 030812 TJ Neratovice 3:53.80
9 Jan Šťastný 040127 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:04.99
10 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4:17.03
11 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4:21.63





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 10.52
2 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 10.62
3 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 10.63
4 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.68
5 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 10.73
6 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.79
7 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 10.84
8 Filip Jarolímek 030930 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.14





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.36
2 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 12.01
3 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 12.03
4 Ondřej Švihel 031017 Atletický školní klub Mazurská 12.26
5 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.85
6 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 13.35
7 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 15.58

Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha DQ





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 12.04
2 Petr Míšek 031211 ATLETIK RUDNÁ 12.68
3 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 12.70
4 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 13.15
5 Milan Zavřel 040618 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.29
6 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 13.49
7 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 13.83





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.80
2 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 10.22
3 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 10.36
4 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 10.52
5 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 10.55
6 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha 10.65
7 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.77
8 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.18





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 11.31

Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 11.31
3 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.53
4 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.64
5 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 12.23
6 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 12.24
7 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.97

Magdaléna Teplá 045619 Atletika Jižní Město z.s. DNS





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena Antoňová 036008 TJ Dukla Praha 11.96
2 Eliška Schönpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.14
3 Eliška Stachová 045416 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.15
4 Lucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁ 12.65
5 Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 13.84

Michaela Jirasová 045322 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS





Běh 4 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.32
2 Kateřina Šimáčková 046007 ASK Slavia Praha 13.52
3 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 13.94
4 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.04
5 Ludmila Fišerová 035504 TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.14
6 Anita Nováková 046022 ATLETIK RUDNÁ 14.15
7 Eliška Vejdovcová 035924 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.34





4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Vlčková, Čepelová, Musil, Dvořák
ASK Slavia Praha 1:54.83
2 A - Krbcová, Pardubská, Nýč, Trunda
SK ZŠ Jeseniova Praha 1:56.43
3 A - Volf, Polák, Hlaváčová, Dvořáková
Univerzitní sportovní klub Praha 2:05.81
4 A - Schönflugová, Čechová, Balcar, Mogg
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:08.87

A - Jelínek, Sup, Nováková, Ljunggren
TJ Dukla Praha DQ





Běh 2 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bolardt, Argaláč, Chaloupková, Šilhavá
PSK Olymp Praha 1:57.27
2 A - Špačková, Skálová, Jisl, Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská 2:01.32
3 Poppelová, Zaddem, Hospodka, Sečkář
A. C. Sparta Praha 2:03.03
4 A - Vostra, Krsička, Talich, Lautnerová
SK Aritma Praha 2:04.93
5 Rubešová, Szymanská, Poděbradský, Kožina
SK Aktis Praha 2:20.75

Ševčík, Míšek, Křenová, Hegyi
ATLETIK RUDNÁ DNS





Běh 3 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Vaňková, polívková, Cihlář, Jakubů
ASK Slavia Praha 1:56.74
2 B - Strnadová, Durdová, Veselý, Flieger
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.12
3 Šmeralová, Šimůnková, Jára, Král
Spartak Praha 4 2:07.73
4 B - Pavlas, Masopustová, Antoňová, Pavlas
TJ Dukla Praha 2:10.81
5 C - Inneman, Lebeda, Jakabová S., Otáhalová
Univerzitní sportovní klub Praha 2:14.03
6 B - Sýkorová, Burešová, Kukla, Dušek
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:14.63





Běh 4 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Horák, Janský, Endrštová, Jakabová N.
Univerzitní sportovní klub Praha 1:58.31
2 C - Skalická, Rejholcová, Fábry, Holeček
ASK Slavia Praha 2:03.80
3 Šmídová, Hausnerová, Bálek, Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:05.31
4 B - Serafínová, Prchalová, Štorek, Halíř
SK Aritma Praha 2:13.34

D - Tesařová, Novotná, Maléř, Vinš
ASK Slavia Praha DQ

C - Nosková, Ksandrová, Mottel, Beránek
SK ZŠ Jeseniova Praha DQ





Běh 5 (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Masnerová, Lenghart, Pecková, Mařík
SC Radotín Praha 2:02.31
2 D - Sojková, Konigsmarková, Filip, Jarolímek
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:07.02
3 F - Migová, Turáková, Hruška, Řeháček
ASK Slavia Praha 2:07.18
4 E - Pacáková, Ployharová, Piroch, Msallam
ASK Slavia Praha 2:07.55
5 B - Kalátová, Kočárková, Miřejovský, Maštalíř
Atletický školní klub Mazurská 2:07.76
6 C - Ihmová, Durajová, Macků, Krsička
SK Aritma Praha 2:12.56





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.41
2 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.38
3= Vojtěch Hospodka 030121 A. C. Sparta Praha 1.29
3= Jan Rezek 040929 ASK Slavia Praha 1.29





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 1.38
2 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.38
3 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35
4 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.32
5 Kristýna Migová 045725 ASK Slavia Praha 1.32
6 Adéla Trnková 045201 ASK Slavia Praha 1.29
7 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 1.26
8 Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha 1.26
9= Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1.26
9= Aneta Pazderová 035425 ATLETIK RUDNÁ 1.26
11= Sophie Hegyi 046019 ATLETIK RUDNÁ 1.23
11= Nikola Otáhalová 036022 Univerzitní sportovní klub Praha 1.23
13 Anita Nováková 046022 ATLETIK RUDNÁ 1.15

Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha DNS

Lucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁ NM





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 4.88
2 David Jisl 030531 Atletický školní klub Mazurská 4.47
3 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 4.40
4 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 4.33
5 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.32
6 Matěj Řeháček 031229 ASK Slavia Praha 4.31
7 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 4.03
8 Pavel Kordík 030519 Spartak Praha 4 4.02
9 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 3.97
10 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha 3.95
11 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 3.90
12 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 3.89
13 Jan Kolek 031226 Atletický školní klub Mazurská 3.89
14 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 3.86
15 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 3.86
16 Max Löwy 040305 SK Kotlářka Praha 3.81
17 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 3.77
18 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské 3.75
19 Ladislav Kostolný 040309 TJ Dukla Praha 3.59
20 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3.41

Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha NM





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 4.60
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.52
3 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 4.44
4 Adéla Zunová 045621 SK Kotlářka Praha 4.36
5 Adéla Novotná 035821 ASK Slavia Praha 4.21
6 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha 4.14
7 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 4.08
8 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.03
9 Helena Antoňová 036008 TJ Dukla Praha 3.98
10 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 3.93
11 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 3.89
12 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 3.83
13 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.83
14 Adéla Kovaříková 035819 Univerzitní sportovní klub Praha 3.81
15 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 3.80
16 Klára Šaljič 046009 SK Kotlářka Praha 3.75
17 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 3.66
18 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3.65
19 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské 3.45

Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 11.26
2 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 10.41
3 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.22
4 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 09.59
5 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.88
6 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 08.24
7 Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.13
8 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 08.06
9 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 07.65
10 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.48
11 Tereza Skalová 035226 ATLETIK RUDNÁ 07.45
12 Emma Hrbková 035412 A. C. Sparta Praha 07.30
13 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 07.02
14 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.96
15 Denisa Krublová 035226 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.84

Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Andrea Stejskalová 035228 ASK Slavia Praha DNP

Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha DNP





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (st, 17.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 11.87
2 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.04
3 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.70
4 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 08.45
5 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 08.36
6 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 07.97
7 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 07.38
8 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 07.35
9 Vendelín Kukla 040701 TJ Sokol Praha Královské 06.90
10 Kryštof Dušek 040704 TJ Sokol Praha Královské 06.85
11 Milan Zavřel 040618 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.58
12 Jan Poliak 031202 ASK Slavia Praha 06.55
13 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 06.49
14 Daniel Jánský 041221 Univerzitní sportovní klub Praha 06.38
15 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 06.26
16 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 06.21
17 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.02
18 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha 05.50

Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha DNS