6. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 10. 2. 2016


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval: Martin Smetana, Rebeka Krčálová, Karolína Šeborová


Ředitel závodu: Miroslav Záhořák


Hlavní rozhodčí: Martin Tipka


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 01 ASK Slavia Praha 07.41
2 Václav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.55
3 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 07.60
4 Viktor Kašák 01 ASK Slavia Praha 07.62
5 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 07.80
6 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 07.86
7 Matyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.95
8 Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha 08.05





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Macík 01 TJ Dukla Praha 07.91
2 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město 08.03
3 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 08.08
4 David Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 08.18
5 Karel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.21
6 Vojtěch Tarant 01 AK Bílina 08.24
7 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 08.33
8 Kryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L. 08.64





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 07.83
2 Matěj Kadlec 01 Univerzitní sportovní klub Praha 07.99
3 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.25
4 Miroslav Matějka 01 ASK ELNA Počerady 08.31
5 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.50
6 Adam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.60
7 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.72
8 Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.20





Běh 4 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 07.86
2 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 08.38
3 Daniel Cypro 02 Spartak Praha 4 08.42
4 Lukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.56
5 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 08.76
6 Filip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.82
7 Michal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.17
8 Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha 09.23





Běh 5 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Pavlas 01 TJ Dukla Praha 07.92
2 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 08.12
3 Radek Neumann 01 Spartak Praha 4 08.27
4 Filip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.34
5 Marián Gondek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.56
6 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 08.79
7 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 09.10
8 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 09.14





Běh 6 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 01 ASK Slavia Praha 07.64
2 Dominik Hošek 02 ATLETCLUB Nýřany 08.58
3 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 08.86
4 Filip Jarolímek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.95
5 Matyáš Mottel 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
6 Petr Formenko 01 PSK Olymp Praha 09.09
7 Martin Král 02 ATLETCLUB Nýřany 09.13
8 Jan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany 09.31





Běh 7 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Jenikovský 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.99
2 Jan Král 04 Spartak Praha 4 09.08
3 Šimon Weiser 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
4 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 09.10
5 David Filip 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.18
6 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 09.20
7 David Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA Počerady 09.35
8 David Smutný 04 SK Aktis Praha 09.48





Běh 8 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Robert Gulliver 02 SC Radotín Praha 09.05
2 Jan Kůstka 02 SC Radotín Praha 09.16
3 Tomáš Beránek 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.16
4 Petr Vačkář 04 SC Radotín Praha 09.26
5 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 09.32
6 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 09.37
7 Pavel Koller 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.43
8 David Karol 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.90





Běh 9 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha 09.11
2 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 09.23
3 Ondřej Poledník 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
4 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 09.28
5 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha 09.31
6 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 09.56
7 Thai Bao Tran 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.80
8 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 08.84





Běh 10 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Maršálek 03 AC Praha 1890 09.04
2 Ondřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany 09.40
3 Filip Loucký 03 PSK Olymp Praha 09.41
4 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha 09.70
5 Vojtěch Hubka 04 ASK ELNA Počerady 09.72
6 Jakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha 09.83
7 Patrik Hausner 05 ASK ELNA Počerady 09.78
8 Matěj Kopecký 04 SK Aktis Praha 10.43





Běh 11 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta Praha 09.23
2 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 09.51
3 Matyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.55
4 Tobiáš Sudek 04 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.86
5 Kryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.89
6 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 10.05
7 Filip Hübsch 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.28
8 Jan Šikýř 04 ASK Slavia Praha 10.84





Běh 12 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Švihel 01 Atletický školní klub Mazurská 07.99
2 Ondřej Vrzoň 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.50
3 František Slaba 04 TJ Neratovice 09.64
4 Ondřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská 09.79
5 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha 10.21
6 Adam Novotný 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.29
7 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 10.65
8 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.66





Běh 13 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Artem Efremov 02 SK Kotlářka Praha 08.58
2 Vojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4 09.32
3 Vít Chabičovský 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.33
4 David Marek Čihák 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.45
5 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.61
6 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská 09.71
7 Jan Krista 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.64





Běh 14 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Trunda 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
2 Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.91
3 Adam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská 09.22
4 Jan Korselt 02 Univerzitní sportovní klub Praha 09.32
5 Bajsangur Soltakhanov 04 SK Aktis Praha 10.15
6 Martin Chmelař 04 TJ Dukla Praha 10.36





Běh 15 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Baše 01 A. C. Sparta Praha 08.27
2 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská 08.29
3 Eda Balík 01 SK Aktis Praha 08.81
4 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 08.81
5 David Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská 09.48
6 Karel Vašíček 01 SK Aktis Praha 09.96
7 Ladislav Kostolný 04 TJ Dukla Praha 10.04





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.10
2 Iveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. 08.13
3 Ester Červinková 02 A. C. Sparta Praha 08.27
4 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 08.29
5 Nikola Koutníková 01 AC Mladá Boleslav o.s. 08.44
6 Alexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L. 08.47
7 Vendula Menclová 01 AK Bílina 08.51
8 Kateřina Hollasová 01 ASK Slavia Praha 09.12





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 08.32
2 Anežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.41
3 Markéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L. 08.49
4 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 08.53
5 Adéla Jirásková 02 ASK Lovosice 08.56
6 Nikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4 08.63
7 Barbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha 08.85
8 Aneta Winterová 01 Spartak Praha 4 08.97





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Šámalová 01 ASK Slavia Praha 08.83
2 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.85
3 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha 08.90
4 Klára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.93
5 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 08.95
6 Tereza Bastlová 01 ASK Slavia Praha 08.96
7 Ema Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha 09.20
8 Kateřina Kudělová 03 ASK Slavia Praha 09.38





Běh 4 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 karolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.63
2 Veronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
3 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 08.66
4 Dita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno 08.68
5 Andrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.84
6 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.94
7 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 08.95
8 Barbora Kostlánová 01 SC Radotín Praha 09.52





Běh 5 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 08.34
2 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 08.84
3 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 08.91
4 Anna Žáková 01 Spartak Praha 4 08.96
5 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 09.04
6 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 09.09
7 Tereza Březinová 00 A. C. Sparta Praha 09.27
8 Eliška Holková 02 PSK Olymp Praha 09.65





Běh 6 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 08.50
2 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 08.69
3 Kateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha 08.83
4 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.85
5 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
6 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.93
7 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 09.01
8 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 09.21





Běh 7 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha 08.99
2 Tereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.05
3 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.06
4 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 09.08
5 Josefína Vrbová 01 ASK Slavia Praha 09.25
6 Alexandra Ksandrová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.28
7 Hana Sojková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
8 Barbora Zadražilová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.46





Běh 8 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha 08.78
2 Anežka Koubková 02 ASK ELNA Počerady 08.90
3 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 08.92
4 Alžběta Ottová 01 TJ Dukla Praha 08.93
5 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.16
6 Valentina Tenglerová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
7 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.17
8 Kristina Merunková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 09.58





Běh 9 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 08.91
2 Nicole Drašnarová 02 A. C. Sparta Praha 08.94
3 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 08.97
4 Magdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta Praha 09.25
5 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 09.27
6 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.38
7 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha 09.40
8 Magdalena Krumlovská 02 Spartak Praha 4 10.75





Běh 10 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 08.90
2 Magdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.93
3 Růžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
4 Aneta Müllernová 01 ASK Slavia Praha 09.33
5 Anna Vávrová 01 SK Aritma Praha 09.34
6 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 09.42
7 Klára Šaljić 04 SK Kotlářka Praha 09.55
8 Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.73





Běh 11 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha 08.88
2 Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.22
3 Tereza Dörflerová 01 ASK ELNA Počerady 09.27
4 Anna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha 09.34
5 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 09.40
6 Natálie Chalupová 04 TJ Neratovice 09.43
7 Marie Anna Červenková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.76
8 Emma Comerová 04 TJ Dukla Praha 11.37





Běh 12 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Březinová 02 ASK Slavia Praha 08.89
2 Natálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany 09.09
3 Jaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany 09.20
4 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.24
5 Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
6 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.34
7 Kateřina Novotná 01 A. C. Sparta Praha 09.61
8 Barbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.12





Běh 13 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 08.30
2 Tereza Kršová 01 TJ Vodní stavby Tábor 08.36
3 Kristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany 08.47
4 Lenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby Tábor 08.57
5 Markéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.80
6 Melisa Albayrak 02 SK DVOJKA Praha z.s. 08.86
7 Anna Strnadová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.89
8 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 09.01





Běh 14 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 08.98
3 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 09.21
2 Matylda Winterová 02 Spartak Praha 4 09.21
4 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 09.22
5 Radana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.28
6 Dominika Pacholíková 03 A. C. Sparta Praha 09.29
8 Kristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.29
7 Hanka Nguyen 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.29





Běh 15 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha 08.86
2 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.57
3 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha 09.57
4 Hana Hušková 05 TJ Neratovice 09.65
5 Daniela Kozačová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.74
6 Andrea Stejskalová 03 ASK Slavia Praha 09.86
7 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 09.89
8 Ema Kostlánová 03 SC Radotín Praha 09.92





Běh 16 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 08.89
2 Aneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.98
3 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 09.17
4 Adéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.43
5 Sára Rybková 02 PSK Olymp Praha 09.48
6 Petra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany 09.74
7 Miloslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany 09.87
8 Eliška Bauerová 03 ATLETCLUB Nýřany 09.92





Běh 17 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 08.68
2 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 09.09
3 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 09.20
4 Nikola Tučková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.44
5 Vendula Dalibová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.47
6 Josefína Foltýnová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.72
7 Tereza Benešová 02 ATLETCLUB Nýřany 09.94
8 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 10.15





Běh 18 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Šafářová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
2 Martina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha 09.44
3 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 09.49
4 Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha 09.54
5 Klára Fialková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.60
6 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.74
7 Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha 09.81
8 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.03





Běh 19 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Petrů 03 SK DVOJKA Praha z.s. 08.79
2 Eva Spano 04 ASK Slavia Praha 09.34
3 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 09.58
4 Sára Havlíková 01 ASK Slavia Praha 09.77
5 Matálie Kotalíková 00 ASK Slavia Praha 09.80
6 Jasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.88
7 Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha 10.15
8 Ema Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.34





Běh 20 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pecková 04 SC Radotín Praha 09.13
2 Eliška Hrabětová 02 Spartak Praha 4 09.26
3 Helena Antoňová 03 TJ Dukla Praha 09.42
4 Tereza Mershonová 02 SK Kotlářka Praha 09.68
5 Adéla Frcková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.73
6 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 09.95
7 Viktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 10.10
8 Anna Kassahunová 02 Spartak Praha 4 10.61





Běh 21 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela Plecitá 01 TJ Dukla Praha 08.96
2 Viktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha 09.05
3 Eliška Stachová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.42
4 Adina Kremlíková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.07
5 Elisa Vorlová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.24
6 Kateřina Lipenská 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.35
7 Monika Trakslová 03 TJ Dukla Praha 10.89
8 Daniela Hauserová 05 ASK ELNA Počerady 11.44





Běh 22 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.82
2 Adéla Kadlecová 04 TJ Dukla Praha 09.50
3 Denisa Kadlecová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.69
4 Alžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.96
5 Anna Hospodková 03 A. C. Sparta Praha 10.22
6 Anežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.62
7 Paula Grandová 01 SK Aktis Praha 10.98





Běh 23 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 08.96
2 Terezie Masopustová 04 TJ Dukla Praha 09.38
3 Andrea Švíbková 04 Spartak Praha 4 09.78
4 Ela Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.88
5 Zuzana Kojanová 05 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.36
6 Tereza Motlová 04 PSK Olymp Praha 10.39





Běh 24 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.06
2 Julie Pohořelická 03 SK DVOJKA Praha z.s. 09.35
3 Karolína Komárková 03 A. C. Sparta Praha 09.76
4 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 09.79
5 Kristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha 10.39





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 01 ASK Slavia Praha 17.77
2 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 17.86
3 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 18.46
4 David Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 19.46
5 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha 24.65
6 David Marek Čihák 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.09





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 01 ASK Slavia Praha 17.96
2 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 18.73
3 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město 19.07
4 Vojtěch Polena 01 Spartak Praha 4 19.43
5 Ondřej Poledník 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.41
6 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.74





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 18.85
2 Pavel Pavlas 01 TJ Dukla Praha 18.87
3 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 19.18
4 Michal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.87
5 David Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská 23.35
6 Kryštof Krátký 04 Spartak Praha 4 25.16





Běh 4 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 18.58
2 Miroslav Matějka 01 ASK ELNA Počerady 19.86
3 Karel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.03
4 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 20.05
5 David Klement 01 SK Aktis Praha 20.50
6 Jan Šťastný 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.32





Běh 5 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav o.s. 18.31
2 Ondřej Macík 01 TJ Dukla Praha 18.72
3 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 19.77
4 Vojtěch Tarant 01 AK Bílina 19.87
5 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 20.15
6 Mikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4 22.64





Běh 6 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.88
2 Adam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.08
3 Jakub Hejzlar 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.68
4 Bajsangur Soltakhanov 04 SK Aktis Praha 24.18
5 Kilián Frank 03 TJ Dukla Praha 24.19
6 Radek Hušek 03 TJ Neratovice 24.31





Běh 7 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Blachowicz 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.32
2 Jan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.15
3 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 20.64
4 Jan Trunda 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.41
5 Ondřej Krameš 02 AC Praha 1890 21.49
6 František Slaba 04 TJ Neratovice 23.56





Běh 8 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 19.17
2 Daniel Cypro 02 Spartak Praha 4 20.50
3 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 21.42
4 Jan Kůstka 02 SC Radotín Praha 22.47
5 Jan Korselt 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.10
6 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 23.38





Běh 9 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Artem Efremov 02 SK Kotlářka Praha 20.60
2 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 21.77
3 Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.80
4 Petr Vačkář 04 SC Radotín Praha 22.38
5 Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha 22.44
6 Jonáš Zajíček 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.15





Běh 10 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 21.47
2 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 21.96
3 Vít Chabičovský 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.73
4 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 23.65
5 Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha 26.30
6 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 27.36





Běh 11 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Helmich 01 ŠAK Novoborská Praha 19.27
2 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha 22.03
3 Šimon Weiser 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.04
4 Adam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská 22.58
5 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha 22.71
6 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 22.92





Běh 12 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.17
2 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 22.30
3 Jakub Maršálek 03 AC Praha 1890 22.67
4 David Smutný 04 SK Aktis Praha 22.95
5 Jan Halíř 04 SK Aritma Praha 23.40
6 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.44





Běh 13 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Filip 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.82
2 Martin Král 02 ATLETCLUB Nýřany 22.00
3 Matyáš Mottel 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.50
4 David Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA Počerady 22.53
5 Matouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.98
6 Martin Byezkowski 03 Univerzitní sportovní klub Praha 24.76





Běh 14 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Purkart 02 ATLETCLUB Nýřany 22.38
2 Tomáš Beránek 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.39
3 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 23.11
4 Marek Sečkař 04 A. C. Sparta Praha 23.42
5 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 23.92
6 Patrik Hausner 05 ASK ELNA Počerady 24.83





Běh 15 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Hošek 02 ATLETCLUB Nýřany 21.16
2 Jan Král 04 Spartak Praha 4 22.74
3 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 23.03
4 Vojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4 23.25
5 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 24.18
6 Matěj Kopecký 04 SK Aktis Praha 26.02





Běh 16 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 22.12
2 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 23.11
3 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha 23.36
4 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.77
5 Jakub Jech 04 SK Aritma Praha 24.84
6 David Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.87





Běh 17 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 22.59
2 Benjamin Talich 04 SK Aritma Praha 23.21
3 Filip Loucký 03 PSK Olymp Praha 23.44
4 Maxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.61
5 Ondřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany 23.82
6 Adam Halbich 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.97





Běh 18 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 22.28
2 Ivo Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.54
3 Jakub Dobiáš 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.94
4 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 24.94
5 Adam Kalabiška 04 Univerzitní sportovní klub Praha 26.26





Běh 19 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.79
2 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 23.93
3 Vojtěch Hubka 04 ASK ELNA Počerady 24.02
4 Kryštof Dušek 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.20
5 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.23





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.00
2 tereza Kršová 01 TJ Vodní stavby Tábor 19.61
3 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 19.70
4 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 19.98
5 Veronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město 20.60
6 Magdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská 21.58





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 02 A. C. Sparta Praha 19.66
2 Anežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.94
3 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 19.99
4 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 20.70
5 Lenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby Tábor 20.74
6 Eliška Suková 01 TJ Vodní stavby Tábor 20.75





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 20.25
2 Julie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 20.56
3 Dita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno 20.66
4 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 20.75
5 Vendula Menclová 01 AK Bílina 20.86
6 Kristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.42





Běh 4 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 20.58
2 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 20.77
3 Andrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.93
4 Anežka Koubková 02 ASK ELNA Počerady 21.71
5 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 21.75
6 Kateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská Praha 22.00





Běh 5 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4 21.32
2 Klára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.43
3 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 21.65
4 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.11
5 Aneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.39
6 Anna Žáková 01 Spartak Praha 4 22.76





Běh 6 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany 21.32
2 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 21.43
3 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 21.65
4 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 22.11
5 Jasmína Sirotková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.39
6 Barbora Kostlánová 01 SC Radotín Praha 22.76





Běh 7 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.34
2 Eliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 20.45
3 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 21.25
4 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 21.40
5 Karolína Komárková 03 A. C. Sparta Praha 24.50

Kateřina Němečková 01 Atletika Jihlava DNS





Běh 8 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 21.47
2 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.51
3 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.87
4 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 23.16
5 Adéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.24
6 Agáta Merhautová 04 TJ Dukla Praha 25.73





Běh 9 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Králová 02 TJ Spartak Vlašim 21.08
2 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 21.54
3 Sabina Fojtíková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.83
4 Kateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město 22.31
5 Aneta Müllernová 01 ASK Slavia Praha 22.81
6 Sofie Amaral 04 SK Aritma Praha 24.04





Běh 10 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.36
2 Gabriela Plecitá 01 TJ Dukla Praha 21.67
3 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 21.69
4 Tereza Dörflerová 01 ASK ELNA Počerady 21.95
5 Eliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.42
6 Barbora Kašparová 02 A. C. TEPO Kladno 22.94





Běh 11 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.70
2 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 21.61
3 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha 21.73
4 Josefína Vrbová 01 ASK Slavia Praha 21.74
5 Tereza Březinová 00 A. C. Sparta Praha 22.10
6 Anna Vávrová 01 SK Aritma Praha 23.19





Běh 12 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Bastlová 01 ASK Slavia Praha 21.37
2 Sofie Šámalová 01 ASK Slavia Praha 21.39
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.54
4 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 21.57
5 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 22.00
6 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 22.03





Běh 13 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.52
2 Kateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha 22.00
3 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.63
4 Petra Vostrá 04 SK Aritma Praha 23.83
5 Catharine Serafinová 03 SK Aritma Praha 26.53

Barbora Blanecká 02 ASK Slavia Praha DNS





Běh 14 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha 21.48
2 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 21.79
3 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.89
4 Michaela Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 22.57
5 Tereza Veverková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.64
6 Luisa Pelikánová 02 ASK Slavia Praha 23.72





Běh 15 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha 22.08
2 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.16
3 Veronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.70
4 Sára Rybková 02 PSK Olymp Praha 22.71
5 Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.81
6 Magdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská 22.88





Běh 16 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Strnadová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.30
2 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 21.84
3 Aneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.92
4 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 22.00
5 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 22.39
6 Josefína Foltýnová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.63





Běh 17 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.01
2 Dominika Pacholíková 03 A. C. Sparta Praha 22.31
3 Tereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.34
4 Alexandra Ksandrová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.37
5 Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.49
6 Zuzana Kojanová 05 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.54





Běh 18 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 21.10
2 Kristýna Honsů 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.04
3 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 22.21
4 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 22.43
5 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.18
6 Stella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26.62





Běh 19 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amaliya Korseko 01 TJ Dukla Praha 21.50
2 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 21.78
3 Karolína Pecková 04 SC Radotín Praha 22.19
4 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 22.60
5 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.12
6 Tereza Dvořáková 06 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.68





Běh 20 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany 22.64
2 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 23.14
3 Klára Fialková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.56
4 Elisa Vorlová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.29
5 Ema Burešová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26.13
6 Kristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha 26.53





Běh 21 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.65
2 Anna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha 22.67
3 Hana Sojková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.12
4 Jaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany 23.54
5 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.58
6 Eliška Zachovalová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.60





Běh 22 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha 23.73
2 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.12
3 Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha 24.41
4 Jasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.68
5 Eliška Bauerová 03 ATLETCLUB Nýřany 25.02
6 Adina Kremlíková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 25.32





Běh 23 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta Praha 22.15
2 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 22.48
3 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 22.66
4 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha 23.39
5 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.61
6 Ema Kostlánová 03 SC Radotín Praha 24.91





Běh 24 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.37
2 Denisa Poláková 03 A. C. Sparta Praha 22.66
3 Jana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.27
4 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 23.50
5 Nikola Otáhalová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.79
6 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 24.73





Běh 25 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Růžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.10
2 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 22.32
3 Magda Javůrková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 22.56
4 Tereza Mershonová 02 SK Kotlářka Praha 23.33
5 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.30
6 Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha 25.59





Běh 26 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 22.95
2 Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha 23.71
3 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 23.85
4 Adéla Blahová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.32
5 Hana Hušková 05 TJ Neratovice 24.33
6 Andrea Stejskalová 03 ASK Slavia Praha 24.46





Běh 27 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha 22.83
2 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha 23.04
3 Barbora Zadražilová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.15
4 Adéla Kovaříková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.67
5 Natálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.88
6 Daniela Hauserová 05 ASK ELNA Počerady 28.71





Běh 28 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Koutníková 01 AC Mladá Boleslav o.s. 20.79
2 Lada Bednářová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 22.88
3 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha 23.01
4 Natálie Chalupová 04 TJ Neratovice 23.31
5 Josefína Zachová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.36
6 Monika Trakslová 03 TJ Dukla Praha 27.61





Běh 29 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Petrů 03 SK DVOJKA Praha z.s. 22.18
2 Julie Pohořelická 03 SK DVOJKA Praha z.s. 22.77
3 Denisa Kadlecová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.46
4 Terezie Masopustová 04 TJ Dukla Praha 23.55
5 Ela Kolomazníková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.62
6 Tereza Motlová 04 PSK Olymp Praha 24.79





Běh 30 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 21.91
2 Kateřina Kudělová 03 ASK Slavia Praha 22.98
3 Adéla Kadlecová 04 TJ Dukla Praha 23.54
4 Andrea Švíbková 04 Spartak Praha 4 24.32
5 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.47
6 Barbora Anna Lardová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 26.39





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 01 PSK Olymp Praha 2:03.89
2 Jiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L. 2:07.68
3 Ondřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s. 2:10.62
4 Petr Novák 02 Atletika Jižní Město 2:13.91
5 Nico Boketta 02 Atletika Jižní Město 2:16.41
6 Ondřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:19.28
7 Tomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletika 2:22.31
8 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 2:24.95





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 2:29.50
2 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 2:32.99
3 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 2:33.03
4 Filip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:34.44
5 Lukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4 2:36.53
6 Jan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město 2:36.77
7 Lukáš Krsička 03 SK Aritma Praha 2:37.86
8 Ivan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 2:39.12
9 Michal Krsička 03 SK Aritma Praha 2:49.35





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Rádl 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.58
2 Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha 2:38.02
3 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha 2:38.28
4 Filip Eliáš 04 SK Kotlářka Praha 2:41.76
5 Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha 2:45.96
6 Jakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha 2:49.58
7 Jakub Dobiáš 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:52.44
8 Michal Stibor 04 SK Kotlářka Praha 2:59.75
9 Adam Schejbal 04 Spartak Praha 4 3:05.32

Marek Štorek 04 SK Aritma Praha DNS





Běh 4 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:25.18
2 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 2:26.98
3 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha 2:36.11
4 Mikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4 2:43.55
5 Matyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:50.10
6 Radek Hušek 03 TJ Neratovice 2:56.37
7 Jiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 3:01.08
8 Kilián Frank 03 TJ Dukla Praha 3:01.17
9 Stanislav Kopinec 02 TJ Dukla Praha 3:01.46
10 Ondřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha 3:01.96





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:25.99
2 Nikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L. 2:26.48
3 Martina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.64
4 Anna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.65
5 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 2:30.92
6 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 2:33.37
7 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 2:33.58
8 Iveta Dufková 01 Atletika Jižní Město 2:33.68
9 Anežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:34.85
10 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:42.97
11 Adéla Jirásková 02 ASK Lovosice 2:46.74





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Kubáková 01 ASK Slavia Praha 2:36.87
2 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:37.65
3 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 2:41.64
4 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 2:42.71
5 Eliška Králová 02 TJ Spartak Vlašim 2:46.10
6 Veronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská 2:46.25
7 Šárka Říhová 01 Spartak Praha 4 2:48.88
8 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha 2:51.64
9 Anna Ihmová 03 SK Aritma Praha 2:52.38
10 Veronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.85
11 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 2:58.61





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:46.39
2 Ester Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:53.00
3 Viktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4 2:53.99
4 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 2:54.56
5 Milada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská 2:56.03
6 Magdalena Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:04.17
7 Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 3:06.24
8 Josefína Zachová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:08.31
9 Adéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.47
10 Michaela Jirasová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:15.33
11 Ema Jánská 03 SK Aritma Praha 3:17.08
12 Anežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:20.39





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Havelka 01 ASK Slavia Praha 08.68
2 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 08.83
3 Šimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav o.s. 09.05
4 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 09.08
5 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 09.35
6 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 09.50
7 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 09.54
8 Ondřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.67





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L. 09.96
2 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 09.97
3 Adam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.11
4 Radek Neumann 01 Spartak Praha 4 10.41
5 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 10.50
6 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 10.61
7 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 10.79





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Klement 01 SK Aktis Praha 09.97
2 Jaroslav Blachowicz 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.99
3 Jakub Švihel 01 Atletický školní klub Mazurská 10.95
4 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 11.02
5 Tomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.51
6 Jan Habětín 02 Spartak Praha 4 11.88





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Flieger 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.96
2 Kristián Michal Kára 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.42
3 Viktor Rezek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.53
4 Matěj Víšek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.62
5 Matouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.12
6 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.17
7 Jakub Řehák 04 SK Kotlářka Praha 12.39
8 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 12.97





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Jarolímek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.52
2 Ondřej Švihel 03 Atletický školní klub Mazurská 12.27
3 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská 12.48
4 Adam Halbich 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.00
5 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 13.04
6 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 13.20
7 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.29
8 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 13.61





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. 09.07
2 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.19
3 Karolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.32
4 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha 09.36
5 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 09.37
6 Markéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L. 09.52

Viktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha DNF





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Basíková 02 TJ Vodní stavby Tábor 09.91
2 Eliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.92
3 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 10.10
4 Barbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha 10.41
5 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 10.51
6 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 10.73
7 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 10.81
8 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 10.89





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 10.33
2 Alžběta Ottová 01 TJ Dukla Praha 10.45
3 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.80
4 Jasmína Sirotková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.93
5 Kateřina Novotná 01 A. C. Sparta Praha 11.26
6 Kateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská Praha 11.35
7 Zlata Svatošová 02 TJ Dukla Praha 11.81
8 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.23





Běh 4 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 10.19
2 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.66
3 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.83
4 Karolína Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 11.88
5 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 12.06
6 Sára Michková 02 ASK Slavia Praha 12.07
7 Kateřina Němečková 01 Atletika Jihlava 12.34
8 Michaela Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 12.46





Běh 5 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.00
2 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.08
3 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 11.66
4 Tereza Veverková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.67
5 Šárka Vyšatová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.72
6 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 11.78





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.99
2 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 11.30
3 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 11.78
4 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 12.04
5 Eliška Stachová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.52
6 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.54
7 Petra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany 12.62
8 Eliška Nováková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.29





Běh 2 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 10.70
2 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.74
3 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 10.76
4 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha 10.89
5 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 10.91
6 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 11.46
7 Zuzana Vrzáková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.42





Běh 3 (st, 10.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena Antoňová 03 TJ Dukla Praha 12.36
2 Eliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.51
3 Michaela Jirasová 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.57
4 Miloslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany 12.68
5 Ludmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.40
6 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 13.70
7 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha 13.87





Skok vysoký - Žáci








st, 10.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Roman Baše 01 A. C. Sparta Praha 1.77
3 Tomáš Veselský 01 PSK Olymp Praha 1.72
4= Adam Rybák 01 Slovensko 1.55
4= Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 1.45

Vojtěch Polena 01 Spartak Praha 4 1.45





Skok daleký - Žáci








st, 10.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.75
2 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 5.48
3 Václav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.46
4 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 5.40
5 Jiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L. 5.33
6 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 5.32
7 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 5.25
8 Adam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.10
9 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 4.94
10 Vojtěch Tarant 01 AK Bílina 4.84
11 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 4.81
12 Miroslav Matějka 01 ASK ELNA Počerady 4.60
13 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 4.48
14 Ondřej Krameš 02 AC Praha 1890 4.45
15 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.33
16 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.22
17 Tomáš Prošek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.21
18 Eda Balík 01 SK Aktis Praha 4.18
19 Karel Vašíček 01 SK Aktis Praha 4.17
21 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 4.14
20 Matěj Procházka 02 ŠAK Novoborská Praha 4.14
22 Michal Stibor 04 SK Kotlářka Praha 3.85

Petr Chalupa 02 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS

Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Žákyně








st, 10.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 5.31
2 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 4.98
3 Karolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.95
4 Iveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. 4.94
5 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.90
6 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 4.68
7 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.56
8 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 4.50
9 Barbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha 4.48
10 Vendula Menclová 01 AK Bílina 4.48
11 Markéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 4.48
12 Eliška Suková 01 TJ Vodní stavby Tábor 4.47
13 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 4.42
14 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 4.41
15 Nikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L. 4.40
16 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 4.37
17 Alexandra Hošková 01 USK PROVOD Ústí n/L. 4.32
18 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.31
19 Terezie Březinová 02 ASK Slavia Praha 4.28
20 Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 4.21
21 Kateřina Hollasová 01 ASK Slavia Praha 4.21
22 Adéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha 4.21
23 Adriana Molová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.21
24 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 4.20
25 Ester Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.16
26 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 4.16
27 Barbora Kašparová 02 A. C. TEPO Kladno 4.14
28 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 4.07
29 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 4.00
30 Karolína Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 3.99
31 Sára Michková 02 ASK Slavia Praha 3.98
32 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.97
33 Eliška Holková 02 PSK Olymp Praha 3.94
34 Klára Šaljič 04 SK Kotlářka Praha 3.92
35 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 3.91
36 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 3.90
37 Veronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.84
38 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha 3.83
39 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha 3.70
40 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 3.60
41 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.47
42 Sára Havlíková 01 ASK Slavia Praha 3.31

Pavla Basíková 02 TJ Vodní stavby Tábor NM

Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně








st, 10.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.34
2 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 09.93
3 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 09.85
4 Jitka Harazímová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.26
5 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 09.12
6 Kristina Merunková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.62
7 Anna Kinkorová 02 ATLETCLUB Nýřany 08.46
8 Noemi Fritzová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.33
9 Daniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L. 07.84
10 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 07.72
11 Daniela Kozačová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.67
12 Ema Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha 07.50
13 Simona Bartoňková 02 A. C. Sparta Praha 07.39
14 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 07.37
16 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 07.36
15 Radana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.36
17 Alžběta Němcová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 07.23
19 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.22
18 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 07.22
20 Michaela Křesťanová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.22
21 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.20
22 Eliška Hrachová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.12
23 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 07.11
24 Tereza Benešová 02 ATLETCLUB Nýřany 07.04
25 Diana Peštová 02 Spartak Praha 4 07.02
26 Vendula Dalibová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.01
27 Michaela Hassmannová 02 Spartak Praha 4 06.70
28 Barbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.67
29 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.61
30 Zlata Svatošová 02 TJ Dukla Praha 06.46
31 Michaela Pavlasová 01 USK PROVOD Ústí n/L. 05.91
32 Barbora Kupková 02 TJ Dukla Praha 05.33
33 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 05.05
34 Alžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 04.85





Vrh koulí 4kg - Žáci








st, 10.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Kadlec 01 Univerzitní sportovní klub Praha 11.82
2 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 11.32
3 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 11.06
4 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.21
5 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 10.06
6 Jan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.81
7 Vojtěch Mudraninec 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.44
8 Lukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
9 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 09.17
10 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 09.10
11 Alexandr Polák 02 SC Radotín Praha 09.06
12 Petr Formenko 01 PSK Olymp Praha 08.89
13 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská 08.81
14 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 08.63
15 Petr Jenikovský 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.92