5. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 3. 2. 2016


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval: Martin Smetana, Václava Setničková, Žofie Janouško


Ředitel závodu: Miroslav Záhořák


Hlavní rozhodčí: Ferdinand Bort


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč 07.32
2 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 07.32
3 Antonín Wijas 01 ASK Slavia Praha 07.47
4 Zbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO Kladno 07.52
5 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 07.56
6 Václav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.58
7 Jan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň 07.64
8 Viktor Kašák 01 ASK Slavia Praha 07.66





Běh 2 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aleš Kučera 01 A. C. TEPO Kladno 07.75
2 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 07.82
3 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 07.95
4 Jakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 07.95
5 Dominik Hošek 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.69
6 Martin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.96
7 Jan Purhart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.04
8 Ondřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.53





Běh 3 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 07.78
2 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 07.78
3 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha 07.91
4 Pavel Pavlas 01 TJ Dukla Praha 07.99
5 Ondřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.09
6 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 08.16
7 Filip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.18
8 Vít Tran 01 A. C. Sparta Praha 09.21





Běh 4 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 08.10
2 Roman Baše 01 A. C. Sparta Praha 08.13
3 Vojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol Litvínov 08.20
4 Jan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.20
5 Michal Martinák 02 AK Chemopetrol Litvínov 08.21
6 Adam Míka 01 A. C. Sparta Praha 08.38
7 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 09.13





Běh 5 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Kadlec 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.02
2 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město 08.09
3 Radek Neumann 01 Spartak Praha 4 08.14
4 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.41
5 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 08.43
6 Filip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.46
7 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.56
8 Jan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.69





Běh 6 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 08.31
2 Vít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
3 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 08.50
4 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 08.73
5 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 08.80
6 Jakub Bednář 03 AKM Viktoria Plzeň 08.89
7 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 08.90

Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Běh 7 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Macík 01 TJ Dukla Praha 07.91
2 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 08.00
3 Marek Voborský 01 TJ Dukla Praha 08.59
4 Matyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha 08.78
5 Adam Chochola 02 A. C. TEPO Kladno 08.82
6 Ondřej Krameš 02 AC Praha 1890 08.88
7 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.92
8 Jiří Adamec 03 TJ Spartak Vlašim 09.47





Běh 8 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.07
2 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha 09.25
3 Martin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.26
4 Pavel Bodlák 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.31
5 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 09.32
6 Ondřej Pelant 04 ASK Slavia Praha 09.50
7 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 09.65
8 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.75





Běh 9 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha 08.72
2 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 08.80
3 Jakub Maršálek 03 A. C. Sparta Praha 09.11
4 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 09.41
5 Zdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria Plzeň 09.46
6 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha 09.67
7 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.83
8 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.73





Běh 10 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Jarolímek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
2 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 09.17
3 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 09.23
4 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha 09.33
5 Filip Loucký 03 PSK Olymp Praha 09.52
6 Pavel Koller 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.54
7 Filip Groček 03 TJ Spartak Vlašim 09.69
8 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha 10.45
1 Matyáš Mottel 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.90





Běh 11 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Vojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.18
3 Tomáš Beránek 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.31
4 Ondřej Poledník 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
5 Jakub Kudláček 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
6 Martin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.50
7 David Karol 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.94
8 Thai Bao Tran 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.08
1 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha 09.07
2 Michal Jára 04 A. C. Sparta Praha 09.09





Běh 12 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Filip Kolín 02 ASK Slavia Praha 09.41
4 Akinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4 09.52
5 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha 09.66
6 Kryštof Sašek 04 ASK Slavia Praha 09.77
7 Benjamin Mrázik 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.99
8 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha 10.59
1 Marek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.12
2 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.86
3 Ondřej Žilka 04 ASK Slavia Praha 10.13





Běh 13 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
4 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha 10.16
5 Jan Šikýř 04 ASK Slavia Praha 10.52
6 Jan Krista 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.64
7 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 10.77

Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha DNF
1 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.56
2 Šimon Pittermann 01 TJ Dukla Praha 08.73
3 Petr Fomenko 01 PSK Olymp Praha 09.07
4 Robert Samek 02 A. C. TEPO Kladno 09.96





Běh 14 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
5 Matěj Kopecký 04 SK Aktis Praha 10.14
6 Bajsangur Soltakhanov 04 SK Aktis Praha 10.16
7 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.53
8 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 10.72
1 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 09.15
2 Vojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4 09.28
3 Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha 09.35
4 Vojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta Praha 09.42
5 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 09.70





Běh 15 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
6 Adam Halbich 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.04
7 Jakub Kojan 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.15
8 Lukáš Novák 04 PSK Olymp Praha 10.16
1 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 08.91
2 Šimon Weiser 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
3 Lukáš Pavlica 05 A. C. Sparta Praha 09.52
4 Vít Fröhlich 03 A. C. Sparta Praha 09.70
5 Jan Rajmon 04 A. C. Sparta Praha 09.90
6 Michal Veits 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.10





Běh 16 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
7 Filip Hübsch 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.40

Lukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská Praha DQ
1 Adam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.42
2 Petr Ondříček 01 A. C. TEPO Kladno 08.84
3 David Filip 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
4 Vojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO Kladno 09.18
5 Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha 09.34
6 David Smutný 04 SK Aktis Praha 09.51
7 Kryštof Krátký 04 Spartak Praha 4 10.01





Běh 17 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Hošek 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.87
2 Martin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.07
3 Jan Purhart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.31
4 Mikuláš Kubala 04 A. C. Sparta Praha 09.39
5 Ondřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.50
6 Marek Němec 04 A. C. Sparta Praha 09.78





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň 08.05
2 Linda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň 08.12
3 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 08.25
4 Kateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol Litvínov 08.26
5 Anna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno 08.29
6 Kristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.36
7 Linda Dufková 01 Atletika Jižní Město 08.36
8 Tereza Šandová 01 TJ Dukla Praha 09.35





Běh 2 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Kušnierová 01 AKM Viktoria Plzeň 08.40
2 Nikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4 08.52
3 Zuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha 08.57
4 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 08.58
5 Maria Anna Cukerová 01 ASK Slavia Praha 08.61
6 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 08.69
7 Natálie Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň 08.91





Běh 3 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.47
2 Aneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno 08.69
3 Pavla Štoudková 03 ASK Blansko 08.71
4 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 09.00
5 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 09.05
6 Kristýna Procházková 02 TJ Spartak Vlašim 09.11
7 Karolína Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 09.14
8 Michaela Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 09.31





Běh 4 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 08.32
2 Karolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.67
3 Jana Malánová 02 AKM Viktoria Plzeň 08.71
4 Michaela Štěrbová 02 AKM Viktoria Plzeň 08.82
5 Tereza Štulcová 01 A. C. TEPO Kladno 08.98
6 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 09.03
7 Tereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno 09.05
8 Tereza Hloušková 02 PSK Olymp Praha 09.06





Běh 5 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská 08.76
2 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
3 Pavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.86
4 Melisa Albayrak 02 SK DVOJKA Praha z.s. 08.87
5 Kateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská Praha 08.92
6 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 08.93
7 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.00
8 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 09.03





Běh 6 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 08.57
2 Marie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč 08.83
3 Magdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.85
4 Anna Klausová 02 A. C. TEPO Kladno 08.86
5 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.99
6 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha 09.11
7 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 09.17
8 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 09.35





Běh 7 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Macková 01 A. C. TEPO Kladno 08.49
2 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč 08.52
3 Kateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55
4 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.58
5 Pavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
6 Anna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno 08.75
7 Karolína Mutlová 01 TJ Spartak Třebíč 08.78
8 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 09.25





Běh 8 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 09.10
2 Ema Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha 09.12
3 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 09.20
4 Hana Sojková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.29
5 Sára Rybková 02 PSK Olymp Praha 09.41
6 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 09.43
7 Klára Vlasáková 02 A. C. TEPO Kladno 09.48
8 Magda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.72





Běh 9 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Novotná 01 ASK Slavia Praha 08.78
2 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
3 Pavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno 09.14
4 Veronika Píclová 02 AKM Viktoria Plzeň 09.26
5 Eliška Sedláčková 03 A. C. TEPO Kladno 09.29
6 Andrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.32
7 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha 09.59
8 Lucie Davis 02 TJ Dukla Praha 10.09





Běh 10 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.44
2 kateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.47
3 Simona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 08.67
4 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 08.72
5 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 08.85
6 Anna Strnadová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
7 Anna Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
8 Hana Skořepová 02 SK Aritma Praha 09.43





Běh 11 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 08.93
2 Tereza Bastlová 01 ASK Slavia Praha 09.05
3 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 09.07
4 Růžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
5 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 09.28
6 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 09.31
7 Denisa Poláková 03 A. C. Sparta Praha 09.33
8 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 09.36





Běh 12 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 08.86
2 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 09.03
3 Tereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
4 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.26
5 Adéla Plachá 01 ASK Slavia Praha 09.27
6 Nela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.42
7 Adéla Kývalová 02 TJ Spartak Třebíč 09.82

Tereza Mershonová 02 SK Kotlářka Praha DNS





Běh 13 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.11
2 Kateřina Čermáková 03 A. C. TEPO Kladno 09.15
3 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha 09.37
4 Martina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha 09.48
5 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 09.63
6 Petra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.71
7 Tereza Benešová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.80
8 Vendula Obuškevičová 03 ASK Slavia Praha 10.21





Běh 14 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
2 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 09.29
3 Jaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.38
4 Adéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.47
5 Jana Štruncová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.59
6 Monika Mariani 04 SK Aktis Praha 09.63
7 Anna Domanská 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.67
8 Anežka Čisláková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 10.42





Běh 15 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha 08.83
2 Nicole Drašnarová 02 A. C. Sparta Praha 08.98
3 Klára Jelínková 01 TJ Dukla Praha 09.09
4 Tran Kieu Trinh Nguyen 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.37
5 Anežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.38
6 Alexandra Ksandrová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.39
7 Šárka Vyšatová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.50
8 Adéla Blahová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.15





Běh 16 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Šafářová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
2 Karolína Tošnarová 03 ASK Slavia Praha 09.16
3 Eliška Schonpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.30
4 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.66
5 Veronika Hanzlíková 03 ASK Slavia Praha 09.74
6 Adéla Trnková 04 ASK Slavia Praha 09.86
7 Miroslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.91





Běh 17 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha 08.95
2 Eliška Pekárková 02 ASK Slavia Praha 09.18
3 Adéla Frcková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.76
4 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 10.11
5 Eva Caldrová 04 ASK Slavia Praha 10.24
6 Tereza Svatošová 04 ASK Slavia Praha 10.29
7 Žaneta Mrázková 04 ASK Slavia Praha 10.41
8 Paula Grandová 01 SK Aktis Praha 10.64





Běh 18 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 08.81
2 Kateřina Dostalová 02 A. C. TEPO Kladno 08.82
3 Dominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha 08.92
4 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 09.25
5 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 09.39
6 Barbora Zadražilová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.52
7 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha 09.54
8 Klára Aschermannová 04 ASK Slavia Praha 09.57





Běh 19 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Pacholíková 03 A. C. Sparta Praha 09.29
2 Klára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.60
3 Klára Fialková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.66
4 Zuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.68
5 Josefína Foltýnová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.74
6 Eliška Zachovalová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.89
7 Kateřina Lipenská 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.04
8 Elisa Vorlová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.42





Běh 20 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno 08.63
2 Sandra Vaverková 01 A. C. TEPO Kladno 09.33
3 Helena Antoňová 03 TJ Dukla Praha 09.43
4 Žofie Mrázková 03 TJ Dukla Praha 10.30
5 Nika Peerová 04 ASK Slavia Praha 10.39
6 Anna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 10.44
7 Monika Trakslová 03 TJ Dukla Praha 11.07
8 Emma Comerová 04 TJ Dukla Praha 11.45





Běh 21 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 08.96
2 Magdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská 09.40
3 Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha 09.54
4 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha 09.57
5 Sofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4 09.70
6 Aneta Pastuchová 04 A. C. Sparta Praha 09.97
7 Štěpánka Sýkorová 02 SK Sporting Příbram 10.27
8 Anna Hospodková 03 A. C. Sparta Praha 10.36





Běh 22 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s. 08.32
2 Andrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA Plzeň 08.80
3 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
4 Matylda Winterová 02 Spartak Praha 4 09.06
5 Polina Pahková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.92
6 Tereza Motlová 04 PSK Olymp Praha 10.32
7 Zuzana Kojanová 05 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.62
8 Magdalena Krumlovská 02 Spartak Praha 4 10.65





Běh 23 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 09.52
2 Marie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 09.70
3 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha 09.79
4 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.91
5 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 10.10





Běh 24 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.50
2 Róza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno 08.91
3 Terezie Masopustová 04 TJ Dukla Praha 09.38
4 Eliška Cinibulková 01 A. C. TEPO Kladno 09.65
5 Andrea Stejskalová 03 ASK Slavia Praha 09.85
6 Julie Pokorná 03 AC Praha 1890 10.16
7 Aneta Řehořová 03 ASK Slavia Praha 10.44
8 Tereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice 11.21





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 01 PSK Olymp Praha 37.93
2 Zbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO Kladno 38.56
3 Filip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletika 41.57
4 Adam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 42.91
5 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 48.17





Běh 2 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň 38.81
2 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 39.14
3 Aleš Kučera 01 A. C. TEPO Kladno 40.31
4 Ondřej Melč 02 A. C. TEPO Kladno 43.68
5 Lukáš Kepka 02 SK Aritma Praha 45.78
6 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 53.38





Běh 3 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 40.94
2 Lukáš Drunecký 01 A. C. TEPO Kladno 41.60
3 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 41.73
4 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 42.09
5 Vojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol Litvínov 43.58
6 Ivo Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 51.18





Běh 4 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Pavlas 01 TJ Dukla Praha 41.20
2 Petr Novák 02 Atletika Jižní Město 41.41
3 Martin Helmich 01 ŠAK Novoborská Praha 42.14
4 Viktor Kašák 01 ASK Slavia Praha 42.43
5 Michal Martinák 02 AK Chemopetrol Litvínov 42.48
6 Adam Novotný 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 56.66





Běh 5 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha 39.71
2 Vít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.87
3 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 42.45
4 Marek Voborský 01 TJ Dukla Praha 43.97
5 Kryštof Krátký 04 Spartak Praha 4 55.76

Benjamin Mrázik 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNS





Běh 6 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Macík 01 TJ Dukla Praha 41.56
2 Jonáš Kořenek 01 AK ŠKODA Plzeň 43.50
3 Lukáš Frk 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.98
4 Michal Pokorný 02 AK ŠKODA Plzeň 46.44
5 Jakub Hejzlar 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.93
6 Marek Štorek 04 SK Aritma Praha 53.56





Běh 7 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Klement 01 SK Aktis Praha 43.66
2 Jáchym Oulický 02 SC Radotín Praha 45.74
3 Jan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 47.28
4 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha 49.24
5 Pavel Bodlák 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.31
6 Daniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub Praha 54.09





Běh 8 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 46.06
2 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 46.70
3 Miroslav Koucký 02 ASK Slavia Praha 46.77
4 Martin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.79

Jakub Valo 03 SK Aktis Praha DNS

Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Běh 9 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 44.33
2 Antonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha 48.05
3 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 49.82
4 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 52.45
5 Miroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub Praha 53.70
6 Jan Halíř 04 SK Aritma Praha 56.56





Běh 10 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 46.78
2 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 50.24
3 Jakub Dobiáš 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.29
4 Martin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 55.88
5 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha 57.10

Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha DNS





Běh 11 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha 49.04
2 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 51.36
3 Filip Kolín 02 ASK Slavia Praha 53.61
4 Adam Macků 03 SK Aritma Praha 53.74
5 Albert Matějka 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 55.35
6 Jan Hlaváč 04 ASK Slavia Praha 62.28





Běh 12 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město 48.13
2 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 49.95
3 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha 50.41
4 Ondřej Pelant 04 ASK Slavia Praha 51.29
5 Jakub Schindler 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.41





Běh 13 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 50.35
2 Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha 52.49
3 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha 53.89
4 Martin Byczkowski 03 Univerzitní sportovní klub Praha 57.43

Zdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria Plzeň DNS

Jakub Bednář 03 AKM Viktoria Plzeň DNS





Běh 14 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Janis Mach 02 neregistrovaný 48.37
2 Vojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.73
3 Lukáš Hála 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 49.22
4 Mikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4 52.62
5 Frank Kilián 03 TJ Dukla Praha 54.83
6 Vít Fröhlich 03 Spartak Praha 4 58.70





Běh 15 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Kolek 01 A. C. TEPO Kladno 42.70
2 Štěpán Pavlas 04 TJ Dukla Praha 51.26
3 Vít Tran 01 A. C. Sparta Praha 52.67
4 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha 60.10

David Smutný 04 SK Aktis Praha DNS





Běh 16 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.67
2 Matěj Hruška 04 ASK Slavia Praha 53.31
3 Stanislav Kopinec 02 TJ Dukla Praha 54.83

Bajsangur Soltakhanov 04 SK Aktis Praha DNS

Marek Němec 04 Spartak Praha 4 DNS

Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha DQ





Běh 17 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Krameš 02 AC Praha 1890 48.04
2 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 48.32
3 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 52.77
4 Kryštof Sašek 04 ASK Slavia Praha 55.79
5 Jan Poliak 03 ASK Slavia Praha 64.78

Lukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4 DNS





Běh 18 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Maršálek 03 A. C. Sparta Praha 48.85
2 Akinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4 48.99
3 Kristián Michal Kára 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 54.79
4 Vendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 58.98
5 Jan Šikýř 04 ASK Slavia Praha 62.24





Běh 19 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Rinn 01 SC Radotín Praha 51.47
2 Filip Loucký 03 PSK Olymp Praha 52.20
3 Matěj Kopecký 04 SK Aktis Praha 54.93
4 Ondřej Žilka 04 ASK Slavia Praha 58.72

Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha DQ





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.59
2 Kristina Jánská 01 SK Nové Město nad Metují 44.70
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.66
4 Daniela Ružičová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 50.47
5 Magda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.37
6 Žofie Mrázková 03 TJ Dukla Praha 56.98





Běh 2 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 44.01
2 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. 44.31
3 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 47.52
4 Simona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 49.62
5 Štěpánka Sýkorová 02 SK Sporting Příbram 54.99

Kateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Běh 3 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.81
2 Anežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.16
3 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 46.22
4 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 47.43
5 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 49.03
6 Barbora Kostlánová 01 SC Radotín Praha 50.72





Běh 4 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.89
2 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.44
3 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 48.88
4 Anežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 49.66
5 Melisa Albayrak 02 SK DVOJKA Praha z.s. 49.88
6 Aneta Pastuchová 04 A. C. Sparta Praha 56.62





Běh 5 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.49
2 Aneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha 46.73
3 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 48.96
4 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 50.44
5 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 53.08

Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha DNS





Běh 6 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.96
2 Sára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L. 49.14
3 Dominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha 49.24
4 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 51.51
5 Natálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 53.08
6 Anna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 56.04





Běh 7 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská 50.03
2 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 50.47
3 Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 51.16
4 Laura Šplechtnová 04 PSK Olymp Praha 52.86
5 Ema Kostlánová 03 SC Radotín Praha 55.36
6 Alžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 55.99





Běh 8 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Zítková 02 AK ŠKODA Plzeň 46.28
2 Jana Malánová 02 AKM Viktoria Plzeň 48.08
3 Karolína Tošnarová 03 ASK Slavia Praha 52.34
4 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 53.19
5 Monika Mariani 04 SK Aktis Praha 53.48
6 Anežka Čisláková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 61.22





Běh 9 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 47.80
2 Kateřina Šebrlová 06 SK Aritma Praha 48.59
3 Aneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.01
4 Denisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň 51.00
5 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 51.99
6 Catharine Serafinová 03 SK Aritma Praha 58.74





Běh 10 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 47.50
2 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 50.57
3 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 50.81
4 Helena Antoňová 03 TJ Dukla Praha 52.36
5 Anna Ihmová 03 SK Aritma Praha 53.41
6 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 54.40
1 Sára Kročková 02 SC Radotín Praha 48.99





Běh 11 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Chiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub Praha 52.82
3 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 53.13
4 Terezie Masopustová 04 TJ Dukla Praha 54.08
5 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 54.32
6 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 54.60
1 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 49.63
2 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.79





Běh 12 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha 51.05
4 Zlata Svatošová 02 TJ Dukla Praha 51.55
5 Michaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha 51.90
6 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 54.09
1 Natálie Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň 47.74
2 Andrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA Plzeň 48.15
3 Veronika Hanzlíková 03 ASK Slavia Praha 52.29





Běh 13 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
4 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 52.69
5 Jana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 54.89
6 Tereza Motlová 04 PSK Olymp Praha 57.14
1 Veronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město 46.65
2 Simona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno 48.27
3 Adéla Kovaříková 03 Univerzitní sportovní klub Praha 52.47
4 Šárka Daňková 02 ASK Slavia Praha 52.76





Běh 14 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
5 Marie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 54.06
6 Alžběta Johanová 03 ASK Slavia Praha 54.93
1 Anna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno 47.43
2 Tereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno 49.05
3 Kateřina Dostalová 02 A. C. TEPO Kladno 50.04
4 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 50.46
5 Pavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno 50.52





Běh 15 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
6 Jaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 50.79
1 Kateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.16
2 Anna Koppová 02 ASK Slavia Praha 51.22
3 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 52.04
4 Barbora Kašparová 02 A. C. TEPO Kladno 53.84
5 Nikola Otáhalová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 53.87
6 Alžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 54.27





Běh 16 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.82
2 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 48.93
3 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 49.48
4 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 49.81
5 Lucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.40
6 Andrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 54.74
1 Anna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno 47.70





Běh 17 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.60
3 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 51.87
4 Nela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 52.18
5 Kateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 54.83
6 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 55.41
1 Denisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 43.92
2 Kateřina Rydlová 01 A. C. TEPO Kladno 44.69





Běh 18 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Kateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 46.16
4 Anna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno 47.00
5 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 49.05
6 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 55.12
1 Aneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.06
2 Klára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.98
3 Eliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 52.51





Běh 19 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
4 Zuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.06
5 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 54.03
6 Zuzana Kojanová 05 SK ZŠ Jeseniova Praha 59.77
1 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 44.80
2 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 50.79
3 Nikola Petříková 01 ASK Slavia Praha 50.82
4 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 50.86





Běh 20 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
5 Martina Hrdličková 01 PSK Olymp Praha 51.15
6 Eva Špaňová 01 ASK Slavia Praha 52.85
1 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s. 44.22
2 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 46.59
3 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 47.91
4 Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha 53.15
5 Klára Bábíčková 03 ASK Slavia Praha 57.59





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Štoudková 03 ASK Blansko 5:18.15
2 Šárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno 5:24.03
3 Eliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město 5:26.27
4 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 5:26.46
5 Iveta Dufková 01 Atletika Jižní Město 5:28.36
6 Veronika Hanušová 02 AC Praha 1890 5:42.27
7 Tereza Charvátová 02 Elite Sport Boskovice 5:53.20
8 Veronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská 5:54.65
9 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha 5:55.85
10 Jana Zítková 02 AK ŠKODA Plzeň 6:04.01
11 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:12.92
12 Michaela Hahnová 01 AK ŠKODA Plzeň 6:20.16
13 Alžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:33.59
14 Kateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město 6:37.38
15 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město 7:18.00
16 Martina Typltová 01 Atletika Jižní Město 7:19.90





3000 m - Žáci (Finále)








Finále (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jon 01 SK Nové Město nad Metují 09:55.53
2 Nico Boketta 02 Atletika Jižní Město 10:20.02
3 Jan Gajda 01 Spartak Praha 4 10:53.91

Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha nezměřeno

Frank Kilián 03 TJ Dukla Praha nezměřeno

Jan Švejda 01 Atletika Jižní Město nezměřeno

Michal Michlík 03 ASK Slavia Praha nezměřeno

Štěpán Veleta 02 AC Praha 1890 nezměřeno

Daniel Sporysch 03 SK Nové Město nad Metují nezměřeno

Ondřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. nezměřeno

Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 nezměřeno

Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha nezměřeno





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 08.78
2 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 08.85
3 Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město 09.00
4 Antonín Wijas 01 ASK Slavia Praha 09.01
5 Marek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň 09.25
6 Jakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 09.44
7 Sebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.45
8 Ondřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.71





Běh 2 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 09.56
2 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 09.86
3 Marek Schätz 01 ASK Slavia Praha 09.95
4 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 10.68
5 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.74
6 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 11.55
7 Ondřej Kolář 02 Spartak Praha 4 11.86





Běh 3 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Sýkora 02 A. C. TEPO Kladno 10.92
2 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 11.12
3 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 11.15
4 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 11.17
5 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 11.63
6 Jan Habětín 02 Spartak Praha 4 12.05





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha 10.90
2 David Kříž 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.99
3 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 11.09
4 Matyáš Braun 03 A. C. TEPO Kladno 12.12
5 Matyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha 12.24
6 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha 13.93





Běh 2 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 12.07
2 Jiří Adamec 03 TJ Spartak Vlašim 12.16
3 Filip Groček 03 TJ Spartak Vlašim 12.27
4 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 12.39
5 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 14.31
6 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 15.71





Běh 3 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Flieger 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.64
2 Daniel Veselý 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.12
3 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 12.52
4 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.23
5 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 13.26
6 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 13.31





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň 09.00
2 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 09.15
3 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 09.15
4 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 09.42
5 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. 09.57
6 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s. 09.80
7 Terezie Macková 01 A. C. TEPO Kladno 10.05
8 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 10.23





Běh 2 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň 09.35
2 Zuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha 09.57
3 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 09.62
4 Veronika Kušnierová 01 AKM Viktoria Plzeň 09.66
5 Linda Dufková 01 Atletika Jižní Město 09.68
6 Kateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.76
7 Kateřina Libovická 01 A. C. TEPO Kladno 09.77
8 Kateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol Litvínov 09.89





Běh 3 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 09.96
2 Veronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město 10.22
3 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 10.30
4 Marie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč 10.31
5 Nikita Dorňáková 01 ASK Slavia Praha 10.37
6 Denisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.56
7 Diana Peštová 02 Spartak Praha 4 10.69

Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha DNS





Běh 4 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 10.94
2 Jasmína Sirotková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.98
3 Michaela Hahnová 01 AK ŠKODA Plzeň 11.28
4 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.37
5 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 11.50
6 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.94
7 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.98
8 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 12.20





Běh 5 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 10.70
2 Alžběta Ottová 01 TJ Dukla Praha 10.97
3 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 11.45
4 Magdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská 11.64
5 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 11.72
6 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 11.82





Běh 6 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Feitová 02 ASK Slavia Praha 11.24
2 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 11.30
3 Denisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň 12.32
4 Klára Sieglová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.29





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.89
2 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč 10.00
3 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 10.26
4 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 10.44
5 Petra Bystřičanová 03 A. C. TEPO Kladno 10.76
6 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha 10.82
7 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.91
8 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 12.14





Běh 2 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 10.90
2 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 10.94
3 Julie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 11.48
4 Lucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.61
5 Adéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4 11.73
6 Šárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno 11.92
7 Eliška Sedláčková 03 A. C. TEPO Kladno 12.07
8 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 12.55





Běh 3 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 11.64
2 Adéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.65
3 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 11.79
4 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.48
5 Kateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.57
6 Adéla Bretšnajdrová 03 ASK Slavia Praha 12.72
7 Petra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.13





Běh 4 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 11.63
2 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha 12.23
3 Eliška Stachová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.59
4 Eliška Schonpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.78
5 Miroslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.06
6 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 13.75
7 Eliška Vejdovcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.81





Běh 5 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 12.52
2 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.86
3 Natálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.32
4 Tereza Svatošová 04 ASK Slavia Praha 13.64
5 Eva Caldrová 04 ASK Slavia Praha 13.69
6 Nika Peerová 04 ASK Slavia Praha 13.93
7 Žaneta Mrázková 04 ASK Slavia Praha 14.48





Běh 6 (st, 3.2.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Komárková 03 A. C. Sparta Praha 12.82
2 Adéla Trnková 04 ASK Slavia Praha 13.12
3 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 13.50
4 Adéla Rogulová 03 A. C. TEPO Kladno 13.93





Skok vysoký - Žákyně








st, 3.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 1.63
2 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 1.60
3 Allie Formánková 01 A. C. TEPO Kladno 1.57
4= Adéla Plachá 01 ASK Slavia Praha 1.45
4= Petra Bystřičanová 03 A. C. TEPO Kladno 1.45
6= Linda Dufková 01 Atletika Jižní Město 1.45
6= Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 1.45
8 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 1.45
9 Alice Přibylová 02 TJ Spartak Vlašim 1.45
10= Eliška Pekárková 02 ASK Slavia Praha 1.40
10= Róza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno 1.40
10= Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 1.40
13 Adéla Kývalová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 1.40
14 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
15= Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha 1.35
15= Kateřina Čermáková 03 A. C. TEPO Kladno 1.35
17 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.35
18 Eva Kubešová 02 A. C. TEPO Kladno 1.35
19= Sára Rybková 02 PSK Olymp Praha 1.30
19= Adéla Bretšnajdrová 03 ASK Slavia Praha 1.30





Skok daleký - Žáci








st, 3.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 6.50
2 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 5.88
3 Tobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč 5.67
4 Marek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň 5.51
5 Roman Baše 01 A. C. Sparta Praha 5.50
6 Václav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.45
7 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 5.18
8 Jakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 5.17
9 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 4.94
10 Marek Schätz 01 ASK Slavia Praha 4.81
11 Jonáš Kořenek 01 AK ŠKODA Plzeň 4.73
12 Michal Pokorný 02 AK ŠKODA Plzeň 4.56
13 Václav Barek 01 A. C. TEPO Kladno 4.55
14 Tomáš Prošek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.51
15 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 4.48
16 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.38
17 Daniel Dufek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.35
19 Filip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletika 4.34
18 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 4.34
20 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 4.32
21 Sebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.28
22 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 4.24
23 Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.21
24 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 4.14
25 Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha 3.95
26 Petr Chalupa 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.80
27 Miroslav Koucký 02 ASK Slavia Praha 3.62

Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město NM

Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Skok daleký - Žákyně








st, 3.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 5.00
2 Kateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4.90
3 Kateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4.84
4 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. 4.80
5 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 4.80
6= Zuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha 4.73
6= Natálie Teplanová 01 TJ Spartak Třebíč 4.73
8 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 4.72
9 Linda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň 4.68
10 Terezie Macková 01 A. C. TEPO Kladno 4.66
11 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 4.66
12 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 4.66
13 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 4.64
14 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha 4.64
15 Aneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno 4.61
16 Veronika Kušnierová 01 AKM Viktoria Plzeň 4.57
17 Nikita Dorňáková 01 ASK Slavia Praha 4.54
18 Anna Feitová 02 ASK Slavia Praha 4.47
19 Pavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč 4.47
20 Denisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4.46
21 Nikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4 4.44
22 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 4.43
23 Kateřina Libovická 01 A. C. TEPO Kladno 4.39
24 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 4.38
25 Karolína Mutlová 01 TJ Spartak Třebíč 4.37
26 Maria Anna Cukerová 01 ASK Slavia Praha 4.35
27 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 4.32
28 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.31
29 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 4.30
30 Alice Přibylová 02 TJ Spartak Vlašim 4.29
31 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město 4.27
32 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 4.24
33 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 4.20
34 Róza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno 4.17
35 Diana Peštová 02 Spartak Praha 4 4.14
36 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 4.13
37 Klára Jelínková 01 TJ Dukla Praha 4.08
38 Barbora Kašparová 02 A. C. TEPO Kladno 4.07
39 Denisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň 4.05
40 Kateřina Dostalová 02 A. C. TEPO Kladno 4.04
41 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 4.03
42 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 3.99
43 Magdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub Mazurská 3.93
44 tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha 3.93
45 Magdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská 3.90
46 Tereza Bastlová 01 ASK Slavia Praha 3.88
47 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 3.87
48 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 3.81
49 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 3.75
50 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3.74
51 Adriana Molová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.70
52 Pavlína Novotná 01 ASK Slavia Praha 3.66
53 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 3.58
54 Kateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3.51
55 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.45
56 Julie Pokorná 03 AC Praha 1890 3.44
57 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.33

Agáta Bachronyová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Alžběta Ottová 01 TJ Dukla Praha NM

Veronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská NM

Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Magdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. NM

Lucie Davis 02 TJ Dukla Praha NM

Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha DNS





Vrh koulí 3kg - Žákyně








st, 3.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Allie Formánková 01 A. C. TEPO Kladno 11.81
2 Kateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol Litvínov 11.70
3 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.89
4 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 10.42
5 Jitka Harazímová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.45
6 Karolína Albrechtová 02 A. C. TEPO Kladno 09.23
7 Tereza Hloušková 02 PSK Olymp Praha 09.14
8 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 08.82
9 Petra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská 08.54
10 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 08.49
11 Kristina Merunková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.42
12 Lucie Hudečková 01 AKM Viktoria Plzeň 08.31
13 Marie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč 08.28
14 Ema Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha 08.25
15 Anna Klausová 02 A. C. TEPO Kladno 08.20
16 Barbora Bumbalová 02 ASK Slavia Praha 07.91
17 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 07.90
18 Kateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská Praha 07.79
19 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 07.75
20 Kristýna Procházková 02 TJ Spartak Vlašim 07.64
21 Tereza Štulcová 01 A. C. TEPO Kladno 07.62
22 Klára Vlasáková 02 A. C. TEPO Kladno 07.52
23 Hana Skořepová 02 SK Aritma Praha 07.40
24 Michaela Křesťanová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.30
25 Anna Domanská 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.30
26 Tereza Benešová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 06.58
27 Zlata Svatošová 02 TJ Dukla Praha 06.45
28 Martina Kronďáková 01 A. C. TEPO Kladno 06.34
29 Jana Štruncová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.18
30 Alžběta Němcová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 05.92
31 Karolína Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 05.86
32 Michaela Hassmannová 02 Spartak Praha 4 05.82
33 Michaela Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 05.75
34 Lenka Hanušová 02 AC Praha 1890 05.65





Vrh koulí 4kg - Žáci








st, 3.2.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Patka 01 Atletika Jižní Město 13.20
2 Miroslav Janatka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 11.34
3 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 10.88
4 Štěpán Sýkora 02 A. C. TEPO Kladno 10.62
5 Jan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.25
6 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 10.12
7 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.42
8 Vojtěch Mudraninec 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
9 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 08.81
10 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 08.78
11 Ondřej Kolář 02 Spartak Praha 4 08.45
12 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 08.16
13 Marek Sojka 02 A. C. TEPO Kladno 08.09
14 Tomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.80
15 Petr Fomenko 01 PSK Olymp Praha 07.62
16 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 07.58
17 Jakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha 07.48
18 Robert Samek 02 A. C. TEPO Kladno 05.75