4. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 29. 1. 2016


Místo konání: Praha-Strahov


Pořadatel: Univerzitní sportovní klub Pra


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu: Jiří Jakoubek


Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 17.28
2 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. 17.50
3 Zbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO Kladno 17.63





Běh 2 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň 17.79
2 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 17.82
3 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 18.18





Běh 3 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 18.19
2 Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. 18.53
3 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 18.71





Běh 4 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Čech 01 AK ŠKODA Plzeň 18.39
2 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 18.82
3 Vít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.66





Běh 5 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aleš Kučera 01 A. C. TEPO Kladno 18.15
2 Viktor Kašák 01 ASK Slavia Praha 18.52
3 Filip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletika 18.97





Běh 6 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 18.78
2 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s. 19.01
3 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 19.03





Běh 7 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Schätz 01 ASK Slavia Praha 19.19
2 Michal Šmergl 02 Spartak Praha 4 20.00
3 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.46
4 Vojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4 22.39





Běh 8 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.08
2 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 20.27
3 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.40
4 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 20.75





Běh 9 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 19.63
2 Karel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub Praha 19.94
3 Jan Hendrych 02 ASK ELNA Počerady 22.51
4 Jiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletika 22.62





Běh 10 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletika 21.88
2 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 21.88
3 Olin Touš 01 Spartak Praha 4 23.02
4 Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha 23.33





Běh 11 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletika 21.06
2 David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.18
3 Šimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika 21.42
4 Georg Hopfgartner 02 TJ Dukla Praha 22.59





Běh 12 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Matějka 01 ASK ELNA Počerady 20.35
2 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 21.28
3 Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha 21.72
4 Akinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4 22.41





Běh 13 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.08
2 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 21.42
3 Jakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha 21.67
4 Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha 22.10





Běh 14 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha 20.97
2 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha 21.01
3 Marek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub Praha 22.08
4 Adam Holeček 04 ASK Slavia Praha 23.37





Běh 15 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika 22.30
2 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 22.45
3 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 22.72
4 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 26.68





Běh 16 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 23.18
2 Filip Snížek 03 ASK Slavia Praha 23.24
3 Samuel Grullich 04 SK Aktis Praha 23.35
4 Vendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25.05





Běh 17 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Hubka 04 ASK ELNA Počerady 24.90
2 Patrik Hausner 05 ASK ELNA Počerady 25.13
3 Matěj Pošíval 03 ASK Slavia Praha 25.24

Matouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha DQ





Běh 18 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Vrzoň 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.20
2 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.48
3 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.85
4 Hisem Vadym 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 28.37





Běh 19 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 19.40
2 Artem Efremov 02 SK Kotlářka Praha 21.21
3 Vojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha 21.66
4 Jan Korselt 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.68





Běh 20 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub Praha 19.49
2 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 20.75
3 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 21.59
4 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 21.83





Běh 21 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrej Tobiáš 02 TJ Dukla Praha 19.52
2 Marek Tobiáš 02 TJ Dukla Praha 20.58
3 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 21.84
4 Petr Chalupa 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.09





Běh 22 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletika 22.72
2 Jakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletika 22.82
3 Libor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 26.07

Lukáš Novák 04 PSK Olymp Praha DQ





Běh 23 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.40
2 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 20.49
3 Michal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.09
4 Kryštof Krátký 04 Spartak Praha 4 24.64





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 19.45
2 Barbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň 19.53
3 Anna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno 20.11





Běh 2 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s. 19.76
2 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 19.99

Melissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České Budějovice DQ





Běh 3 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 19.90
2 Ester Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 20.07
3 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 20.42





Běh 4 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s. 20.04
2 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 20.07
3 Anna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno 21.00





Běh 5 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.07
2 Andrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA Plzeň 21.16
3 Anežka Koubková 02 ASK ELNA Počerady 21.84





Běh 6 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň 20.71
2 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 20.78
3 Tereza Dörflerová 01 ASK ELNA Počerady 21.72





Běh 7 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České Budějovice 20.72
2 Kristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 21.01
3 Jana Zítková 02 AC Falcon Rokycany 21.25
4 Zuzana Porubčanová 02 AK ELNA Počerady 22.60





Běh 8 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 20.80
2 Maria Anna Cukerová 01 ASK Slavia Praha 20.89
3 Veronika Němcová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 21.52
4 Nikola Vacková 01 AK ŠKODA Plzeň 21.57





Běh 9 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 21.07
2 Iveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.36
3 Magdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 21.37
4 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.47





Běh 10 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.97
2 Petra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská 21.66
3 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.88
4 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.95





Běh 11 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 20.74
2 Sofie Šámalová 01 ASK Slavia Praha 21.66
3 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 21.70

Kristýna Migová 04 ASK Slavia Praha DQ





Běh 12 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Franceska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.88
2 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.82
3 Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha 22.37

Gabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České Budějovice DNS





Běh 13 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 21.54
2 Tereza Štulcová 01 A. C. TEPO Kladno 21.84
3 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 21.85
4 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 22.04





Běh 14 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 21.29
2 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 21.86
3 Eliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 21.95
4 Michaela Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 22.85





Běh 15 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 22.11
2 Dominika Štěpničková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 22.66
3 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 22.68
4 Karolína Fantová 02 ŠAK Novoborská Praha 23.31





Běh 16 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Drašnarová 02 A. C. Sparta Praha 21.60
2 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s. 21.60
3 Tereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 21.77
4 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 24.17





Běh 17 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.01
2 Anna Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.56
3 Aneta Müllerová 01 ASK Slavia Praha 22.84
4 Chiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.69





Běh 18 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 21.35
2 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.82
3 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 22.35
4 Žaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 23.29





Běh 19 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šárka Valášková 02 TJ Slavoj Stará Boleslav 22.05
2 Adéla Plachá 01 ASK Slavia Praha 22.39
3 Hana Kormáňošová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.75
4 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 24.99





Běh 20 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amaliya Korseko 01 TJ Dukla Praha 21.69
2 Kateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 23.02
3 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.18
4 Tereza Svatošová 04 ASK Slavia Praha 25.29





Běh 21 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 21.91
2 Adéla Hausnerová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.61
3 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 22.97
4 Anita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23.91





Běh 22 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Francouzová 01 AK Bílina 22.09
2 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 22.35
3 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 22.38
4 Denisa Poláková 03 A. C. Sparta Praha 22.41





Běh 23 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.39
2 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 22.93
3 Anna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika 22.95
4 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 23.29





Běh 24 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 22.60
2 Tereza Humplová 02 Spartak Praha 4 22.79
3 Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha 23.29
4 Lucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 24.35





Běh 25 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šilerová 02 AK Bílina 23.12
2 Josefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.28
3 Anna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 25.11

Daniela Hausnerová 05 ASK ELNA Počerady DQ





Běh 26 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Talpová 04 TJ Dukla Praha 23.98
2 Adina Kremlíková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.79
3 Amálie Balážová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.90

Lizaveta Kozhemiaka 03 TJ Dukla Praha DQ





Běh 27 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.13
2 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 21.36
3 Andrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha 22.86
4 Denisa Kublová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 26.87





Běh 28 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 23.04
2 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.34
3 Klára Svobodová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 24.46
4 Viktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 24.51





Běh 29 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Maršálková 01 AK ŠKODA Plzeň 20.27
2 Aneta Pastuchová 04 A. C. Sparta Praha 24.42
3 Žofie Mrázková 03 TJ Dukla Praha 25.64
4 Agáta Merhautová 04 TJ Dukla Praha 26.22





Běh 30 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Diana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletika 22.06
2 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 24.10
3 Natálie Pleskačová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 24.62
4 Nika Peerová 04 ASK Slavia Praha 25.31





Běh 31 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha 21.92
2 Kristýna Wisterová 01 AK ŠKODA Plzeň 22.35
3 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.76
4 Terezie Masopustová 04 TJ Dukla Praha 23.71





Běh 32 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 22.84
2 Alena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23.22
3 Vendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 24.13
4 Christina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub Praha 25.51





Běh 33 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4 21.63
2 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 22.39
3 Lucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 22.61
4 Helena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23.44





Běh 34 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 20.85
2 Kateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23.30
3 Anežka Svobodová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 23.84





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletika 38.52
2 Jan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň 38.77
3 Štěpán Čech 01 AK ŠKODA Plzeň 41.67





Běh 2 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 39.24
2 Filip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletika 40.15

Vojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika DQ





Běh 3 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 40.96
2 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 42.31

Adam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DQ





Běh 4 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 41.04
2 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s. 41.74
3 Petr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s. 41.82





Běh 5 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 41.90
2 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 42.62
3 Jakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří 43.49
4 Marek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika 43.64





Běh 6 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 43.35
2 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 44.04
3 Vít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletika 50.61
4 Jaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletika 53.15





Běh 7 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletika 43.66
2 Miroslav Kozák 02 Spartak Praha 4 43.93
3 Michal Šmergl 02 Univerzitní sportovní klub Praha 44.37
4 Filip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 44.84





Běh 8 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 43.43
2 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha 47.12
3 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 47.15
4 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha 47.31





Běh 9 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletika 47.24
2 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 48.85
3 Vojtěch Holeček 04 ASK Slavia Praha 48.98
4 Michal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletika 55.00





Běh 10 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Georg Hopfgartner 02 TJ Dukla Praha 49.57
2 Filip Snížek 03 ASK Slavia Praha 53.44
3 Adam Holeček 04 ASK Slavia Praha 57.17
4 Patrik Hausner 05 ASK ELNA Počerady 61.43





Běh 11 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 44.50
2 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 49.45
3 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 51.66
4 Vojtěch Hubka 04 ASK ELNA Počerady 56.34





Běh 12 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha 50.26
2 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 50.59
3 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 54.73
4 Matěj Pošíval 03 ASK Slavia Praha 60.33





Běh 13 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Pavlas 01 TJ Dukla Praha 41.62
2 Filip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub Praha 42.75
3 Vojtěch Polena 01 Spartak Praha 4 43.21
4 Adam Balász 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.73





Běh 14 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha 48.68
2 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 48.80
3 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha 49.47
4 Jakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletika 52.44





Běh 15 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.42
2 Kryštof Krátký 04 Spartak Praha 4 57.27
3 Václav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha 70.69





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.00
2 Linda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s. 44.05
3 Pavlína Novotná 01 ASK Slavia Praha 46.92
4 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.22

Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha DQ





Běh 2 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.48
2 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 45.01
3 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 45.75
4 Lucie Poppelová 03 A. C. Sparta Praha 46.91





Běh 3 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s. 45.24
2 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 45.51
3 Andrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA Plzeň 47.14

Melissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České Budějovice DNS





Běh 4 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará Boleslav 44.48
2 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 46.55
3 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.35
4 Tereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 47.70





Běh 5 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.53
2 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 46.88
3 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 46.97
4 Ivana Tomíčková 01 AK ŠKODA Plzeň 48.89





Běh 6 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s. 48.66
2 Tereza Dörflerová 01 ASK ELNA Počerady 49.10
3 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 50.44
4 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 51.52





Běh 7 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha 46.49
2 Natálie Šťastná 01 AK ŠKODA Plzeň 47.18
3 Magdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 48.98
4 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.91





Běh 8 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Franceska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 45.72
2 Jana Zítková 02 AK ŠKODA Plzeň 47.47
3 Maria Anna Cukerová 01 ASK Slavia Praha 48.08
4 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 48.26





Běh 9 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 49.71
2 Magdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta Praha 50.99
3 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 51.16
4 Kristýna Migová 04 ASK Slavia Praha 55.74





Běh 10 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 47.23
2 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 48.27
3 Nicole Drašnarová 02 A. C. Sparta Praha 49.25
4 Milada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská 54.40





Běh 11 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
3 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 52.43
1 Klára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 49.97
2 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 51.46
4 Anna Marie Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská 54.17





Běh 12 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika 57.22
2 Viktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 57.89
3 Daniela Hausnerová 05 ASK ELNA Počerady 68.46

Johana Petříková 02 TJ Dukla Praha DQ





Běh 13 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 49.57
2 Anita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 52.91
3 Zlata Svatošová 02 TJ Dukla Praha 53.40

Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha DQ





Běh 14 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 53.05
2 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 55.40
3 Vendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 55.43
4 Klára Svobodová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 57.93





Běh 15 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 50.03
2 Jasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 56.73
3 Kateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletika 59.97





Běh 16 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 55.33
2 Kateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 56.53
3 Nika Peerová 04 ASK Slavia Praha 58.87

Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha DNS





Běh 17 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 52.88
2 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 55.48
3 Helena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 56.26
4 Tereza Svatošová 04 ASK Slavia Praha 58.34





800 m - Žáci








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Jáč 02 ASK ELNA Počerady 2:25.24
2 Radek Neumann 01 Spartak Praha 4 2:26.92
3 Jan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s. 2:27.75
4 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 2:35.76
5 Alfred Hoštička 02 TJ Dukla Praha 2:36.46
6 Akinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4 2:36.73
7 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 2:37.27
8 Lukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4 2:40.22
9 Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha 2:53.50

Kilián Frank 03 TJ Dukla Praha DNF





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 2:29.38
2 Iveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s. 2:29.84
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:30.95
4 Eliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s. 2:31.63
5 Zuzana Porubčanová 02 ASK ELNA Počerady 2:35.02
6 Linda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletika 2:43.13





Běh 2 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:32.14
2 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 2:38.30
3 Marie Starostová 01 Spartak Praha 4 2:39.22
4 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 2:40.26
5 Jitka Novosadová 02 AC Čáslav 2:42.44
6 Veronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská 2:44.69





Běh 3 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Nová 01 AK Škoda Plzeň 2:43.51
2 Kristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.38
3 Šárka Říhová 01 Spartak Praha 4 2:47.88
4 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:48.29
5 Kateřina Šilerová 02 AK Bílina 2:51.96
6 Tereza Mershonová 02 SK Kotlářka Praha 2:52.76
7 Josefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:59.66





Běh 4 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.76
2 Kateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s. 3:07.40
3 Aneta Šimáková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:09.41
4 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s. 3:11.18
5 Michaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:15.87
6 Nikola Horká 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:15.88
7 Jasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:17.02





Běh 5 (pá, 29.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletika 2:47.05
2 Natálie Pleskačová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 2:47.57
3 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 2:55.19
4 Lucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletika 3:01.69
5 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:01.87
6 Žofie Mrázková 03 TJ Dukla Praha 3:29.00
7 Agáta Merhautová 04 TJ Dukla Praha 3:31.46





1500 m - Žáci








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Beshir Robin Idris 01 ŠAK Chodov 4:36.18
2 Tomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletika 5:05.32
3 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 5:07.91
4 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 5:11.83
5 Matěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s. 5:15.83
6 Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha 5:20.93
7 Jan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s. 5:21.55
8 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 5:23.44
9 Jiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4 5:28.44
10 Ondřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5:28.65
11 Matouš Petrilák 04 SK Sporting Příbram 5:37.33

Kilián Frank 03 TJ Dukla Praha DNS





Skok vysoký - Žáci








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 1.67
2 Adam Rybák 01 TJ Sokol Královské Vinohrady 1.61
3 Vojtěch Polena 01 Spartak Praha 4 1.46
4 Filip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.46

Hynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. NH





Skok vysoký - Žákyně








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Pešová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 1.61
2 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 1.58
3 Kateřina Baldová 01 ATLETIK RUDNÁ 1.58
4 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. 1.55
5 Adéla Plachá 01 ASK Slavia Praha 1.52
6 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 1.52
7 Róza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno 1.46
8 Klára Francouzová 01 AK Bílina 1.43
9 Veronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.40
10 Nikola Rabiňáková 01 TJ Sokol Kolín-atletika 1.40
11= Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 1.35
11= Aneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁ 1.35
11= Daniela Vocásková 01 TJ Sokol Kolín-atletika 1.35
11= Nikola Vacková 01 AK Škoda Plzeň 1.35
15 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.35
16 Ivana Tomíčková 01 AK Škoda Plzeň 1.35
17= Jana Brunclíková 02 AK Bílina 1.30
17= Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 1.30

Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha NH





Skok o tyči - Žáci








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 3.50
2 Jan Patka 01 Atletika Jižní Město z.s. 3.20
3 Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. 2.70
4 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. 2.30





Skok o tyči - Žákyně








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Kordíková 01 Spartak Praha 4 2.20





Skok daleký - Žáci








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 6.40
2 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 5.37
3 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 5.37
4 Adam Starý 02 Spartak Praha 4 4.97
5 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.96
6 Miroslav Matějka 01 ASK ELNA Počerady 4.67
7 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 4.66
8 Tomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.64
9 Filip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.62
10 Marek Schätz 01 ASK Slavia Praha 4.56
11 Andrej Tobiáš 02 TJ Dukla Praha 4.51
12 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 4.50
13 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 4.36
14 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 4.20
15 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 4.19
16 David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.17
17 Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.14
18 Marek Tobiáš 02 TJ Dukla Praha 4.14
19 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 4.11
20 Jiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3.98
21 Lukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3.95
22 Filip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.95
23 Vít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3.92





Skok daleký - Žákyně








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň 5.07
2 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. 4.91
3 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 4.90
4 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 4.89
5 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.84
6 Kateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.84
7 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 4.78
8 Sofie Šámalová 01 ASK Slavia Praha 4.73
9 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 4.69
10 Šárka Valášková 02 TJ Slavoj Stará Boleslav 4.67
11 Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 4.66
12 Gabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České Budějovice 4.64
13 Eliška Maršálková 01 AK ŠKODA Plzeň 4.55
14 Róza Emily Bennett 02 A. C. Tepo Kladno 4.54
15 Veronika Slavíková 01 SK Aktis Praha 4.50
16 Sára Pšeničková 03 Atletika Neratovice 4.47
17 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 4.47
18 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.45
19 Michaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha 4.43
20 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 4.41
21 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.38
22 Adéla Nela 01 Šínová Atletika Jižní Město z.s. 4.37
24 Veronika Němcová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 4.32
25 Markéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.24
26 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.23
27 Klára Francouzová 01 AK Bílina 4.22
28 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 4.21
29 Tereza Dörflerová 01 ASK ELNA Počerady 4.14
30 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 4.10
31 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 4.08
32 Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha 4.07
33 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 4.07
34 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 4.02
35 Kateřina Šilerová 02 AK Bílina 4.01
36 Diana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletika 4.00
37 Daniela Vocásková 01 TJ Sokol Kolín-atletika 3.92
38 Anežka Svobodová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3.92
39 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 3.88
40 Adriana Molová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.87
41 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 3.86
42 Dominika Štěpničková 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3.84
43 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 3.83
44 Radana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.80
45 Jana Brunclíková 02 AK Bílina 3.78
46 Barbora Kupková 02 TJ Dukla Praha 3.69
47 Pavlína Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.53
48 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.41
49 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 3.23

Vanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České Budějovice NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 11.25
2 Nikita Dorňáková 01 ASK Slavia Praha 10.12
3 Michaela Petrecká 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.03
4 Jitka Harazímová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.98
5 Barbora Auředníková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.69
6 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 09.16
7 Noemi Fritzová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.90
8 Kristina Merunková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.47
9 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
10 Žaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletika 07.73
11 Ema Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha 07.63
12 Kateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská Praha 07.63
13 Pavlína Novotná 01 ASK Slavia Praha 07.57
14 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.32
15 Michaela Křesťanová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.00
16 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 06.60
17 Zlata Svatošová 02 TJ Dukla Praha 06.55
18 Aneta Müllerová 01 ASK Slavia Praha 06.52
19 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.18
20 Kateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.10
21 Viktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha 06.06
22 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 06.05





Vrh koulí 4kg - Žáci








pá, 29.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 12.15
2 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.81
3 Miroslav Janatka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 10.38
4 Jan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha 10.33
5 Jan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.50
6 Jakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika 09.33
7 Vojtěch Mudraninec 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.08
8 Petr Hron 02 TJ Dukla Praha 08.70
9 Petr Fomenko 01 PSK Olymp Praha 08.39
10 Jan Hendrych 02 ASK ELNA Počerady 07.96
11 Karel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub Praha 07.50
12 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 07.40
13 Tomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.38
14 Hynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.19
15 Jakub Jirucha 02 ASK Slavia Praha 06.90
16 Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha 06.86
17 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 06.84
18 Filip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.00