3. veřejné závody PAS (do 13 let)





Datum konání: 21. 1. 2016


Místo konání: Praha – Juliska


Pořadatel: TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 09.42
2 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.48
3 David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha 09.49
4 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 10.41





Rozběh 2 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 09.33
2 Vít Frölich 03 Spartak Praha 4 09.79
3 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 10.02
4 Kilián Frank 03 TJ Dukla Praha 10.24





Rozběh 3 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská 09.05
2 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 09.85
3 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 10.07
4 Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha 14.46





Rozběh 4 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská 09.38
2 Ladislav Kostolný 04 TJ Dukla Praha 10.18
3 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 10.67
4 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 11.08





Rozběh 5 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 09.10
2 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 09.46
3 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha 09.75
4 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 09.86





Rozběh 6 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 09.41
2 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 09.89
3 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha 10.11
4 Lukáš Písecký 04 Atletický školní klub Mazurská 11.76





Rozběh 7 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, o.s. 08.98
2 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 09.17
3 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 10.47
4 Filip Štětka 040127 Spartak Praha 4 10.48





Rozběh 8 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, o.s. 08.94
2 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha 09.34
3 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.86
4 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.94





Rozběh 9 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 09.59
2 Vojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.84
3 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 10.81
4 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 10.97





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská 08.71
2 Jakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, o.s. 08.82
3 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 08.90
4 Jiří Šantavý 030123 SKP Nymburk, o.s. 09.01





Finále B (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 09.13
2 Jan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská 09.25
3 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 09.30
4 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha 09.43





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 09.69

Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 09.69
3 Marie Anna Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská 10.15
4 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.35





Rozběh 2 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 09.50
2 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.80
3 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 10.10
4 Olivie Carr 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.39





Rozběh 3 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 09.14
2 Adéla Hausnerová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.35
3 Matylda Fojtů 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.22
4 Julie Hačecká 04 Atletický školní klub Mazurská 10.36





Rozběh 4 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 08.88
2 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 09.14
3 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 09.91
4 Šárka Joachimová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.75





Rozběh 5 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 09.28
2 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 09.44
3 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.46
4 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.58





Rozběh 6 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 09.63
2 Adéla Kovaříková 035819 Univerzitní sportovní klub Praha 09.84
3 Adina Kremlíková 046009 Univerzitní sportovní klub Praha 10.25
4 Kristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská 11.80





Rozběh 7 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.66
2 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 08.76
3 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 10.22
4 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 10.47





Rozběh 8 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 09.23
2 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská 09.65
3 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská 09.94
4 Natálie Neumannová 04 SK Kotlářka Praha 10.56





Rozběh 9 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 08.89
2 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 08.90
3 Klára Pelikánová 04 Atletický školní klub Mazurská 10.26
4 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 10.50





Rozběh 10 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.98
2 Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 09.14
3 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 09.75
4 Marie Pozděnová 04 Atletický školní klub Mazurská 11.49





Rozběh 11 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 09.03
2 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.43
3 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.19
4 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.38





Rozběh 12 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Vodvárková 03 neregistrovaní 08.72
2 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 09.54
3 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 09.68
4 Klára Železná 03 SK Kotlářka Praha 09.76





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Vodvárková 03 neregistrovaní 08.56
2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 08.60
3 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 08.64
4 Agatha Lautnerová 045101 SK Aritma Praha 08.66





Finále B (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 09.00
2 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.06
3 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 09.08

Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice DNP





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 12.47
2 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 12.61
3 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.65





Běh 2 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 12.32
2 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 13.45
3 Michal Hrbek 04 Atletický školní klub Mazurská 15.62





Běh 3 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 12.38
2 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.67
3 Matyáš Mogg 040502 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.91





Běh 4 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 12.70
2 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 13.79
3 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 14.65





Běh 5 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 12.93
2 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 13.18
3 Matyáš Přibyl 04 Atletický školní klub Mazurská 14.85





Běh 6 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, o.s. 12.07
2 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 12.09
3 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 12.32





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Helena Antoňová 036008 TJ Dukla Praha 12.26
2 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 12.72
3 Olivie Carr 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 14.58





Běh 2 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Dvořáková 045406 Univerzitní sportovní klub Praha 12.10
2 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 13.80

Emma Comerová 04 TJ Dukla Praha DNF





Běh 3 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 12.81
2 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 13.38
3 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha 13.95





Běh 4 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha 10.91
2 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.95
3 Adéla Kadlecová 04 TJ Dukla Praha 14.65





Běh 5 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha 12.21
2 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.45
3 Lizaveta Kazhemiaka 03 TJ Dukla Praha 14.00





Běh 6 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 11.48
2 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 11.52
3 Michaela Soukupová 046008 PSK Olymp Praha 14.99





Běh 7 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.54
2 Eliška Šárová 035226 PSK Olymp Praha 11.71
3 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 12.05





Běh 8 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 11.12
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 11.38





Běh 9 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 14.39
2 Monika Trakslová 03 TJ Dukla Praha 16.20





Skok daleký - Žáci








Žáci 1 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 4.08
2 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 3.96
3 Pavel Kordík 03 Spartak Praha 4 3.94
4 David Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská 3.81
5 Jan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská 3.77
6 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 3.75
7 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 3.71
8 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 3.65
9 David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha 3.61
10 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.59
11 Josef Lebeda 040430 Univerzitní sportovní klub Praha 3.58
12 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 3.47
13 Šimon Inneman 040115 Univerzitní sportovní klub Praha 3.47
14 Ladislav Kostolný 04 TJ Dukla Praha 3.41
15 Adam Jelínek 04 TJ Dukla Praha 3.28
16 David Krása 040510 Univerzitní sportovní klub Praha 3.26
17 Ivo Horák 030604 Univerzitní sportovní klub Praha 3.23
18 Adam Kalabiška 040331 Univerzitní sportovní klub Praha 3.22
19 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 3.17
20 Michal Hrbek 04 Atletický školní klub Mazurská 3.15
21 Kilián Frank 03 TJ Dukla Praha 3.09





Žáci 2 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, o.s. 4.17
2 Miroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub Praha 4.00
3 Samuel Vašina 030326 PSK Olymp Praha 3.85
4 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 3.76
5 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 3.75
6 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha 3.70
7 Matouš Nop 040317 Univerzitní sportovní klub Praha 3.69
8 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 3.68
9 Matyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.56
10 Vojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha 3.51
11 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 3.42
12 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 3.38
13 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 3.37
14 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 3.35
15 Matyáš Přibyl 04 Atletický školní klub Mazurská 3.02
16 Libor Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 3.01
17 Šimon Opočenský 04 TJ Dukla Praha 3.00
18 Václav Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2.91
19 Adam Polášek 040706 PSK Olymp Praha 2.80
20 Václav Zelenka 040509 Univerzitní sportovní klub Praha 2.78
21 Vojtěch Vlasák 040624 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2.76
22 Lukáš Písecký 04 Atletický školní klub Mazurská 2.02





Skok daleký - Žákyně








Žákyně 1 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella Chaloupková 045312 PSK Olymp Praha 4.36
2 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.03
3 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 4.02
4 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3.79
5 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 3.77
6 Adéla Hausnerová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.72
7 Helena Antoňová 036008 TJ Dukla Praha 3.71
8 Adéla Kadlecová 04 TJ Dukla Praha 3.57
9 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.55
10 Adéla Kovaříková 035819 Univerzitní sportovní klub Praha 3.54
11 Magda Javůrková 035901 Univerzitní sportovní klub Praha 3.51
12 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha 3.42

Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 3.42
14 Olivie Carr 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.40
15 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 3.35
16 Julie Hačecká 04 Atletický školní klub Mazurská 3.32
17 Lizaveta Kazhemiaka 03 TJ Dukla Praha 3.29
18 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 3.25
19 Marie Anna Benoni 04 Atletický školní klub Mazurská 3.21
20 Jana Koželuhová 035816 Univerzitní sportovní klub Praha 3.20
21 Kristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská 3.15

Anna Bednářová 045805 Univerzitní sportovní klub Praha 3.15
23 Adina Kremlíková 046009 Univerzitní sportovní klub Praha 3.10
24 Ema Burešová 045705 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2.97
25 Šárka Joachimová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 2.71
26 Matylda Fojtů 04 Univerzitní sportovní klub Praha 2.61
27 Emma Comerová 04 TJ Dukla Praha 2.58





Žákyně 2 (čt, 21.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 4.21
2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 4.16
3 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 4.15
4 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 4.03
5 Adriana Neruda 045622 PSK Olymp Praha 4.02
6 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 3.90
7 Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 3.84
8 Eliška Šárová 035226 PSK Olymp Praha 3.75
9 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 3.75
10 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 3.60
11 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.59
12 Evelína Stará 045928 SK Kotlářka Praha 3.52
13 Chiara Vaccino 035331 Univerzitní sportovní klub Praha 3.50
14 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.44
15 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 3.31
16 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.25
17 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská 3.23
18 Karolína Kuthanová 045704 Univerzitní sportovní klub Praha 3.19
19 Klára Železná 03 SK Kotlářka Praha 3.16
20 Natálie Neumannová 04 SK Kotlářka Praha 3.14
21 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská 3.13
22 Michaela Soukupová 046008 PSK Olymp Praha 3.11
23 Christina Pitt 045729 Univerzitní sportovní klub Praha 3.10
24 Klára Pelikánová 04 Atletický školní klub Mazurská 3.08
25 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 3.07
26 Monika Trakslová 03 TJ Dukla Praha 2.78
27 Marie Pozděnová 04 Atletický školní klub Mazurská 2.17