2. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 13. 1. 2016


Místo konání: Praha-Stromovka


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval: Martin Smetana, Žofie Janoušková, Rebeka Krčálová


Ředitel závodu: Miroslav Záhořák


Hlavní rozhodčí: Pavel Frček


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 07.56
2 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 07.57
3 Václav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.62
4 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 07.64
5 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 07.71
6 Martin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.81
7 Viktor Kašák 01 ASK Slavia Praha 07.83
8 Matěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.07





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 08.28
2 Filip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.34
3 Karel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.37
4 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 08.39
5 Filip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.44
6 Filip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.59
7 Jakub Jech 04 SK Aritma Praha 09.79

Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha DNS





Běh 3 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Patka 01 Atletika Jižní Město 07.87
2 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 07.88
3 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 07.92
4 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město 07.95
5 Ondřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.04
6 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 08.05
7 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 08.39
8 Lukáš Kepka 02 SK Aritma Praha 08.77





Běh 4 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 08.30
2 Jáchym Oulický 02 SC Radotín Praha 08.39
3 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská 08.44
4 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 08.55
5 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 08.61
6 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 08.71
7 Michal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
8 Jakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.49





Běh 5 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.58
2 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 08.71
3 Hynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.91
4 Jakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.00
5 Filip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.16
6 Pavel Koller 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
7 Martin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.45
8 Matouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.94





Běh 6 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha 08.59
2 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha 08.67
3 Marek Wagner 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.69
4 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 09.09
5 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 09.15
6 Jakub Kudláček 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
7 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 09.53
8 Thai Bao Tran 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.88





Běh 7 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.48
2 Maxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.34
3 Daniel Veselý 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.43
4 David Bičiště 04 PSK Olymp Praha 09.49
5 Benjamin Talich 04 SK Aritma Praha 09.50
6 Akinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4 09.52
7 Ivo Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.67
8 Lukáš Krsička 03 SK Aritma Praha 09.91





Běh 8 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.90
2 David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.94
3 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 09.13
4 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha 09.19
5 Tomáš Beránek 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.20
6 Ondřej Poledník 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.56
7 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.78
8 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.04





Běh 9 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Král 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.71
2 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha 09.30
3 Jakub John 02 Atletický školní klub Mazurská 09.36
4 David Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.45
5 Vojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.60
6 Jan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská 09.66
7 Kryštof Jašek 04 ASK Slavia Praha 09.87
8 David Karol 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.10





Běh 10 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Wooller 02 Spartak Praha 4 08.38
2 Radek Neumann 01 Spartak Praha 4 08.39
3 Adam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.66
4 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 09.22
5 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 09.28
6 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská 09.68
7 Jonáš Zajíček 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.78
8 Marek Sečkař 04 A. C. Sparta Praha 10.08





Běh 11 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 08.56
2 Michal Sup 04 TJ Dukla Praha 09.27
3 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha 09.38
4 Filip Loucký 03 PSK Olymp Praha 09.70
5 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 09.70
6 Tobiáš Sudek 04 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.74
7 Vít Fröhlich 03 Spartak Praha 4 09.81
8 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha 09.84





Běh 12 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Macků 03 SK Aritma Praha 09.45
2 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.75
3 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha 09.85
4 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 09.99
6 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 10.15
7 Vojtěch Oršula 01 AK Chotěšov 10.29
8 David Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.52





Běh 13 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.17
2 Sebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.18
3 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 09.33
4 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 09.83
5 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha 10.42
6 Jan Krista 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.47
7 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.51
8 Jan Šikýř 04 ASK Slavia Praha 10.59





Běh 14 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.42
2 Jan Trunda 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.85
3 Jan Kůstka 02 SC Radotín Praha 08.97
4 Marek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.08
5 Miloš Bělohradský 04 SK Kotlářka Praha 09.52
6 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 10.41
7 Šimon Jíra 04 ASK Slavia Praha 11.02





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 08.26
2 Nela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s. 08.29
3 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s. 08.40
4 Kateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.42
5 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 08.46
6 Ester Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 08.68
7 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 08.72
8 Natálie Šmídová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.44





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 08.70
2 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.72
3 Pavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.76
4 Tereza Hloušková 02 PSK Olymp Praha 08.88
5 Zuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.90
6 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 09.06
7 Jana Štruncová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.54
8 Jana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.69





Běh 3 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.42
2 Anežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.43
3 Karolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.79
4 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
5 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 08.91
6 Markéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.94
7 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.98
8 Simona Bartoňková 02 A. C. Sparta Praha 09.18





Běh 4 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.63
2 Petra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská 08.67
3 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 08.74
4 Tereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.85
5 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.87
6 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 08.93
7 Radana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.46
8 Klára Zemancová 02 PSK Olymp Praha 09.77





Běh 5 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha 08.68
2 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 09.07
3 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 09.10
4 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 09.15
5 Sofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.35
6 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 09.36
7 Anna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.89
8 Michaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 09.89





Běh 6 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.96
2 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.05
3 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha 09.20
4 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.22
5 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská 09.40
6 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 09.71
7 Karolína Kuthanová 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.44
8 Miriam Kroftová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 10.69





Běh 7 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 08.82
2 Alexandra Ksandrová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.21
3 Adéla Hausnerová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.37
4 Hana Kormáňošová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.38
5 Tereza Trundová 04 Atletický školní klub Mazurská 09.45
6 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.48
7 Sofie Solárová 03 A. C. Sparta Praha 09.84
8 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 09.96





Běh 8 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 09.04
2 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
3 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 09.30
4 Natálie Chalupová 04 TJ Neratovice 09.34
5 Andrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.35
6 Eliška Holková 02 PSK Olymp Praha 09.43
7 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.44
8 Klára Aschermannová 04 ASK Slavia Praha 09.48





Běh 9 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 09.28
2 Gabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.42
3 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.57
4 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 09.63
5 Kateřina Kavanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.64
6 Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha 09.96
7 Adina Kremlíková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 10.08
8 Tereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.30





Běh 10 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.85
2 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.86
3 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 09.00
4 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 09.12
5 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 09.18
6 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 09.22
7 Olga Soukupová 04 SC Radotín Praha 09.99
8 Karolína Ledvinková 04 SC Radotín Praha 10.40





Běh 11 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 09.08
2 Barbora Zadražilová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.41
3 Anna Vávrová 01 SK Aritma Praha 09.45
4 Milada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská 09.53
5 Adéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.56
6 Anna Ihmová 03 SK Aritma Praha 09.69
7 Veronika Brožová 01 PSK Olymp Praha 09.78
8 Olivie Car 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.46





Běh 12 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha 08.95
2 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha 09.02
3 Anna Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
4 Josefína Vrbová 01 ASK Slavia Praha 09.19
5 Sára Rybková 02 PSK Olymp Praha 09.23
6 Tereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
7 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 09.24
8 Hana Sojková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.35





Běh 13 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.34
2 Sára Michková 02 ASK Slavia Praha 09.75
3 Eliška Barešová 02 SC Radotín Praha 09.93
4 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.04
5 Štěpánka Sýkorová 02 SK Sporting Příbram 10.23
6 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha 10.37
7 Kristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha 10.39
8 Ksenia Zhukova 04 SK Aktis Praha 11.69





Běh 14 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.02
2 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha 09.61
3 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 09.69
4 Tereza Mershonová 02 SK Kotlářka Praha 09.72
5 Karolína Komárková 03 A. C. Sparta Praha 09.81
6 Barbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská 09.95
7 Andrea Stejskalová 03 ASK Slavia Praha 10.24

Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha DNS





Běh 15 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha 09.08
2 Sára Kročková 02 SC Radotín Praha 09.10
3 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 09.32
4 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 09.65
5 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 09.75
6 Nela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.81
7 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 10.15
8 Romana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.42





Běh 16 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Roušalová 01 Atletika Písek, o.s. 08.97
2 Magda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.53
3 Apolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s. 09.58
4 Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.66
5 Daniela Ozoráková 04 SK Kotlářka Praha 10.10
6 Pavlína Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.17
7 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 10.27
8 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská 10.46





Běh 17 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Strnadová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.93
2 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 09.20
3 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 09.43
4 Kateřina Poláčková 01 AK Chotěšov 09.51
5 Sabrina Říha 03 SK Kotlářka Praha 09.86
6 Natálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.88
7 Kristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská 09.94
8 Lucie Majerníková 01 AK Chotěšov 10.09





Běh 18 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.26
2 Denisa Zikmundová 01 AK Chotěšov 09.50
3 Tran Kieu Trinh Nguyen 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.51
4 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská 10.00
5 Anežka Janáková 04 SK Kotlářka Praha 10.23
6 Matylda Fojtů 05 Univerzitní sportovní klub Praha 10.29





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 01 PSK Olymp Praha 18.44
2 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 19.07
3 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město 19.39
4 Robert Culliver 02 SC Radotín Praha 21.39
5 Martin Argaláč 03 PSK Olymp Praha 22.38
6 Michal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.47





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 17.80
2 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 18.44
3 Martin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.02
4 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 21.30
5 Jakub John 02 Atletický školní klub Mazurská 23.43
6 Filip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.53





Běh 3 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 18.02
2 David Ayeni 02 TJ Dukla Praha 18.59
3 Viktor Kašák 01 ASK Slavia Praha 19.19
4 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 21.31
5 Miloš Bělohradský 04 SK Kotlářka Praha 24.34
6 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 24.54





Běh 4 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město 18.50
2 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 19.68
3 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.47
4 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha 20.78
5 David Šimůnek 02 ASK Slavia Praha 22.20
6 Václav Petras 04 SK Kotlářka Praha 25.36





Běh 5 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 18.95
2 Roman Baše 01 A. C. Sparta Praha 20.06
3 Ondřej Zuklín 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.37
4 Filip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.41
5 David Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.09
6 Šimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha 25.04





Běh 6 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Wooller 02 Spartak Praha 4 19.83
2 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 20.46
3 Lukáš Kepka 02 SK Aritma Praha 21.00
4 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha 21.13
5 Marek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub Praha 22.16
6 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 22.19





Běh 7 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Kostka 03 A. C. Sparta Praha 20.47
2 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha 21.27
3 Akinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4 22.72
4 Jan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská 22.80
5 David Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.48
6 Olin Touš 01 Spartak Praha 4 23.78





Běh 8 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 20.61
2 Oliver Serafin 02 SK Aritma Praha 20.89
3 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 22.40
4 Lukáš Krsička 03 SK Aritma Praha 23.69
5 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 25.70
6 Adam Polášek 04 PSK Olymp Praha 25.88





Běh 9 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Gregor 02 A. C. Sparta Praha 20.50
2 Michal Jára 04 Spartak Praha 4 22.81
3 Ivo Horák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.60
4 Filip Loucký 03 PSK Olymp Praha 23.85
5 Adam Hartmann 03 PSK Olymp Praha 23.96
6 Vít Fröhlich 03 Spartak Praha 4 24.93





Běh 10 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.61
2 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 22.01
3 Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha 22.44
4 Samuel Vašina 03 PSK Olymp Praha 22.71
5 Martin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.19
6 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 23.33





Běh 11 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.46
2 Jan Kůstka 02 SC Radotín Praha 22.36
3 David Bičiště 04 PSK Olymp Praha 22.55
4 Matouš Petrilák 04 SK Sporting Příbram 22.76
5 Jiří Matoušek 03 SC Radotín Praha 23.34
6 Benjamin Talich 04 SK Aritma Praha 23.38





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 19.89
2 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 20.26
3 Ester Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 20.29
4 Natálie Šmídová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.02
5 Adéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.77
6 Michaela Soukupová 04 PSK Olymp Praha 24.03





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 20.76
2 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 21.15
3 Diana Peštová 02 Spartak Praha 4 21.26
4 Iveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.42
5 Tereza Černá 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 25.20
6 Ksenia Zhukova 04 SK Aktis Praha 29.43





Běh 3 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 20.05
2 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.80
3 Romana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 25.60
4 Anežka Janáková 04 SK Kotlářka Praha 26.10

Karolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny DNS

Agatha Lautnerová 04 SK Aritma Praha DNS





Běh 4 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.01
2 Anežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.92
3 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 21.84
4 Eliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha 22.32
5 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 22.77
6 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 22.85





Běh 5 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 21.81
2 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 21.90
3 Aneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.23
4 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 22.51
5 Adéla Hausnerová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.43





Běh 6 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.09
2 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.16
3 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.35
4 Viktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha 22.61
5 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 23.44
6 Sabrina Říha 03 SK Kotlářka Praha 25.09





Běh 7 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.16
2 Tereza Divišová 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 21.73
3 Josefína Vrbová 01 ASK Slavia Praha 22.29
4 Barbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.15
5 Eliška Kalousová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 25.65
6 Kristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha 25.78





Běh 8 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha 21.81
2 Eliška Poborská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.00
3 Anna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská 22.66
4 Tereza Mershonová 02 SK Kotlářka Praha 23.65
5 Olivie Car 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 25.87
6 Kateřina Bachová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 26.77





Běh 9 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Strnadová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.05
2 Sára Rybková 02 PSK Olymp Praha 22.26
3 Hana Kormáňošová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.50
4 Barbora Zadražilová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.32
5 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.33
6 Katka Pospíšilová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.56





Běh 10 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona Bartoňková 02 A. C. Sparta Praha 22.47
2 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 22.62
3 Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.76
4 Tereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.36
5 Apolena Žáková 03 Atletika Písek, o.s. 24.34
6 Daniela Ozoráková 04 SK Kotlářka Praha 25.12





Běh 11 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.60
2 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.66
3 Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha 22.21
4 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.59
5 Andrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.00
6 Natálie Jindrová 04 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.48





Běh 12 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.01
2 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha 21.39
3 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.19
4 Zuzana Janoušková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.68
5 Alžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha 23.74
6 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.10





Běh 13 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 22.13
2 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 22.20
3 Kateřina Zobalová 02 Atletika Písek, o.s. 23.27
4 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 23.56
5 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.69
6 Anna Ihmová 03 SK Aritma Praha 23.77





Běh 14 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Roušalová 01 Atletika Písek, o.s. 21.67
2 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 21.92
3 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 22.04
4 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.16
5 Klára Aschermannová 04 ASK Slavia Praha 23.43
6 Hana Sojková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.58





Běh 15 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 21.93
2 Kristýna Honsů 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.29
3 Alexandra Ksandrová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.39
4 Eliška Holková 02 PSK Olymp Praha 22.95
5 Adéla Požárová 03 A. C. Sparta Praha 23.87
6 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 24.15





Běh 16 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s. 20.55
2 Lucie Poppelová 03 A. C. Sparta Praha 21.47
3 Dominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha 22.10
4 Anežka Šafářová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.22
5 Magda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.71
6 Marie Anna Červenková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.82





Běh 17 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.96
2 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.12
3 Sára Kročková 02 SC Radotín Praha 22.46
4 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.15
5 Tereza Trundová 04 Atletický školní klub Mazurská 23.21
6 Barbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská 24.08





Běh 18 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Stella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha 21.76
2 Sofie Solárová 03 A. C. Sparta Praha 22.98
3 Anežka Pexová 02 SC Radotín Praha 23.58
4 Olga Soukupová 04 SC Radotín Praha 23.97
5 Eliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.55
6 Libuše Polívková 04 ASK Slavia Praha 24.79





Běh 19 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.95
2 Karolína Komárková 03 A. C. Sparta Praha 24.30
3 Aneta Pastuchová 04 A. C. Sparta Praha 25.15
4 Karolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta Praha 25.34
5 Karolína Ledvinková 04 SC Radotín Praha 25.65

Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha DNS





Běh 20 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 21.59
2 Magdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 22.44
3 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha 23.26
4 Denisa Moutelíková 04 Atletický školní klub Mazurská 24.02
5 Kristýna Koutníková 04 Atletický školní klub Mazurská 24.59
6 Anežka Hanušková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.60





Běh 21 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.97
2 Zlata Svatošová 02 TJ Dukla Praha 23.09
3 Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.30
4 Radana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.68
5 Anna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.70
6 Natálie Millerová 04 SC Radotín Praha 25.25





Běh 22 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.39
2 Adriana Neruda 04 PSK Olymp Praha 22.99
3 Adéla Haasová 04 PSK Olymp Praha 23.69
4 Eliška Barešová 02 SC Radotín Praha 24.50
5 Štěpánka Sýkorová 02 SK Sporting Příbram 25.01
6 Anna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 25.57





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 2:27.10
2 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 2:28.19
3 Alexander Polák 02 SC Radotín Praha 2:29.92
4 Jakub Hejzlar 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.47
5 Jan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 2:36.97
6 Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha 2:40.08
7 Akinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4 2:44.98
8 Jakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.42





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.68
2 Jan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:43.70
3 Jaroslav Sedláček 03 PSK Olymp Praha 2:44.20
4 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 2:44.91
5 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská 2:47.03
6 Filip Eliáš 04 SK Kotlářka Praha 2:48.28
7 Matouš Petrilák 04 SK Sporting Příbram 2:57.08
8 Josef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.43





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha 2:26.76
2 Anna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:28.21
3 Anna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.25
4 Martina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.94
5 Petra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 2:30.01
6 Ester Červinková 02 A. C. Sparta Praha 2:32.15
7 Kateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:37.18
8 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 2:38.16
9 Veronika Hanušová 02 AC Praha 1890 2:40.90





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 2:34.99
2 Lucie Poppelová 03 A. C. Sparta Praha 2:36.97
3 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 2:37.12
4 Anežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:37.39
5 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 2:42.94
6 Lucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:49.08
7 Zuzana Szymanská 04 SK Aktis Praha 2:55.51
8 Natálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 2:58.43
9 Karolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:58.86
10 Natálie Beckrtová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:07.93





Běh 3 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Hurtíková 01 Atletika Písek, o.s. 2:50.69
2 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská 2:53.45
3 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:54.64
4 Milada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská 2:59.80
5 Nikol Štefanová 01 Atletika Písek, o.s. 2:59.90
6 Lucie Řimnáčová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:00.28
7 Tereza Sajdlová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:04.13
8 Adéla Pejcharová 04 Atletický školní klub Mazurská 3:14.01
9 Magdaléna Venclová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 3:17.55





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město 09.07
2 Robert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.44
3 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 09.52
4 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.50
5 Filip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.57
6 Martin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.67
7 Hynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.97





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 10.61
2 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 10.98
3 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 11.51
4 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.71
5 Filip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.73

Lukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS

Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha DNS





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Kříž 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.07
2 Kristián Michal Kára 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.46
3 Ivan Volf 03 Univerzitní sportovní klub Praha 12.34
4 Albert Matějka 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.68
5 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 13.11
6 Jakub Dobiáš 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.35





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Víšek 03 Univerzitní sportovní klub Praha 11.63
2 Martin Flieger 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.92
3 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha 13.29
4 Martin Byczkowski 03 Univerzitní sportovní klub Praha 13.59
5 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.62
6 Kryštof Jašek 04 ASK Slavia Praha 13.69
7 Václav Petras 04 SK Kotlářka Praha 14.49





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha 09.24
2 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 09.24
3 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s. 09.63
4 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. 09.70
5 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 09.96
6 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 10.29
7 Terezie Březinová 02 ASK Slavia Praha 10.98





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Žížalová 02 PSK Olymp Praha 10.20
2 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 10.70
3 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 10.90
4 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 11.45
5 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.82
6 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 12.02





Běh 3 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.61
2 Kateřina Zobalová 02 Atletika Písek, o.s. 11.77
3 Tereza Hymplová 02 Spartak Praha 4 11.93
4 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.09





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.08
2 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 10.61
3 Kateřina Kavanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.38
4 Lucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.55
5 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 11.96
6 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha 12.10
7 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha 12.54
8 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 14.43





Běh 2 (st, 13.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.19
2 Natalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha 12.71
3 Eliška Stachová 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.72
4 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 12.77
5 Zuzana Vrzáková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.15
6 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.39
7 Kateřina Šimáčková 04 ASK Slavia Praha 13.92
8 Eliška Vejdovcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.95





Skok vysoký - Žáci








st, 13.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Baše 01 A. C. Sparta Praha 1.65
2 Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město 1.65
3 Adam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.60
4 Tomáš Veselský 01 PSK Olymp Praha 1.60
5 Filip Šmida 02 Atletický školní klub Mazurská 1.50
6 Adam Ehrenberger 01 Univerzitní sportovní klub Praha 1.50
7 Filip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.45





Skok daleký - Žáci








st, 13.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.71
2 Robert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.51
3 Matěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5.40
4 Ondřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5.35
5 Adam Žák 02 Spartak Praha 4 5.25
6 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 5.10
7 Filip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.92
8 Hynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.72
9 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 4.50
10 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.42
11 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 4.37
12 Sebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.32
13 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 4.15
14 Filip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.98
15 Marián Gondek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.94
16 Jonáš Zajíček 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.69
17 Samuel Grulich 04 SK Aktis Praha 3.67
18 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha 3.57
19 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 3.46
20 Jan Poděbradský 04 SK Aktis Praha 3.39





Skok daleký - Žákyně








st, 13.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 5.15
2 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 4.94
3 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 4.93
4 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. 4.76
5 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.70
6 Diana Peštová 02 Spartak Praha 4 4.55
7 Sára Pšeničková 03 TJ Neratovice 4.46
8 Markéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 4.38
9 Kateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.31
10 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.29
11 Magdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4.28
13 Yasmina Zaddem 03 A. C. Sparta Praha 4.25
12 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 4.25
14 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.20
15 Veronika Štekrová 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 4.18
16 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 4.17
17 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 4.14
19 Gabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.10
18 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 4.10
20 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 4.09
21 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 4.06
22 Natálie Chalupová 04 TJ Neratovice 4.03
23 Ester Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.97
24 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.95
25 Anna Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.94
26 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 3.81
27 Aneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.81
28= Sára Michková 02 ASK Slavia Praha 3.59
28= Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.59
30 Šárka Vyšatová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.54
31 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 3.51
32 Štěpánka Sýkorová 02 SK Sporting Příbram 3.48

Pavlína Šedá 02 ASK Slavia Praha NM

Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Kristýna Honsů 02 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně








st, 13.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.83
2 Anna Danišová 02 A. C. Sparta Praha 09.08
3 Tereza Hloušková 02 PSK Olymp Praha 08.98
4 Jitka Harazímová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.94
5 Petra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská 08.76
6 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 08.52
7 Natálie Dvořáková 02 A. C. Sparta Praha 08.42
8 Klára Zemancová 02 PSK Olymp Praha 08.12
9 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 07.96
10 Daniela Kozačová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.95
11 Ema Traxmandlová 01 PSK Olymp Praha 07.52
12 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.28
13 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 07.15
14 Tereza Firbachová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.13
15 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 06.66
16 Barbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.61
17 Emma Hrbková 03 A. C. Sparta Praha 06.03
18 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha 05.77
19 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 05.42





Vrh koulí 4kg - Žáci








st, 13.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.17
2 Matěj Kadlec 01 Univerzitní sportovní klub Praha 11.02
3 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 10.79
4 Ondřej Kuban 01 PSK Olymp Praha 10.39
5 Karel Král 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.00
6 Jaroslav Alt 01 AK Chotěšov 09.81
7 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 09.29
8 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 08.77
9 Lukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.42
10 Jakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.39
11 Daniel Dufek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.95
12 Petr Fomenko 01 PSK Olymp Praha 07.45