1. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 7. 1. 2016


Místo konání: Praha-Juliska


Pořadatel: Dukla Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.92
2 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 07.98
3 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 08.89

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNF





Rozběh 2 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 07.87
2 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 08.08
3 Štěpán Kysilka 01 TJ Dukla Praha 08.10
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 08.17





Rozběh 3 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha 07.89
2 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 08.32
3 Štěpán Postávka 02 TJ Dukla Praha 08.84
4 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 09.97





Rozběh 4 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.23
2 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 08.98
3 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 09.37
4 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.29





Rozběh 5 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 08.51
2 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.76
3 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 09.09
4 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.25





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 07.84
2 Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha 07.94
3 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 07.96
4 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 08.04





Finále B (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 07.98
2 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.10
3 Štěpán Kysilka 01 TJ Dukla Praha 08.11
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 08.12





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.81
2 Viktorie Zeníková 01 TJ Dukla Praha 08.87
3 Veronika Brožová 015825 PSK Olymp Praha 09.93
4 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.22





Rozběh 2 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gabriela Plecitá 01 TJ Dukla Praha 08.85
2 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 09.22
3 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 09.25
4 Barbora Kupková 025722 TJ Dukla Praha 09.65





Rozběh 3 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 09.28
2 Lucy Davis 02 TJ Dukla Praha 10.19
3 Daniela Marcalíková 01 TJ Dukla Praha 10.54





Rozběh 4 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 08.74
2 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 09.61
3 Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha 09.65





Rozběh 5 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 09.34
2 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 09.38
3 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 09.60





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 8.74
2 Gabriela Plecitá 01 TJ Dukla Praha 8.74
3 Viktorie Zeníková 01 TJ Dukla Praha 8.86
4 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 8.95





Finále B (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 9.16
2 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 9.17
3 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 9.34
4 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 9.40





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 11.19
2 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 11.85
3 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 13.13





Běh 2 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 10.09
2 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 11.52
3 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.43





Běh 3 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 09.42
2 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 11.27





Běh 4 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 11.11
2 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 11.93





60 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha 10.53
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.88

Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF





Běh 2 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 09.52
2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 10.52
3 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 10.55





Běh 3 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 10.27
2 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 10.87
3 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 11.85





Běh 4 (čt, 7.1.2016)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.37
2 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 12.72
3 Gabriela Plecitá 01 TJ Dukla Praha 13.05





Skok daleký - Žáci








čt, 7.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 5.23
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 5.21
3 Štěpán Kysilka 01 TJ Dukla Praha 5.13
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 4.90
5 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 4.67
6 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 4.65
7 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 4.49
8 Ondřej Macík 010112 TJ Dukla Praha 4.48
9 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 4.42
10 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 4.31
11 Štěpán Postávka 02 TJ Dukla Praha 4.21
12 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 4.05
13 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 3.98
14 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 3.98
15 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 3.96
16 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 3.92
17 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 3.87
18 Lukáš Raym 020703 TJ Dukla Praha 3.84
19 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 3.69
20 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.69
21 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.29





Skok daleký - Žákyně








čt, 7.1.2016



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 025211 ASK Slavia Praha 4.38
2 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha 4.29
3 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 4.28
4 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.22
5 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 4.18
6 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 4.17
7 Veronika Zedníková 01 TJ Dukla Praha 4.04
8 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 4.01
9 Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.83
10 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.77
11 Markéta Janovská 01 TJ Dukla Praha 3.76
12 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 3.67

Lucy Davis 02 TJ Dukla Praha 3.67
14 Kristýna Jelínková 02 TJ Dukla Praha 3.65
15 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 3.32
16 Daniela Marcalíková 01 TJ Dukla Praha 3.15

Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 3.15
18 Martina Hrdličková 015717 PSK Olymp Praha 2.87

Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 3.89

Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 3.89