Výsledky VI.kola poháru přípravek Prahy 8 a 9







Datum:
5.10.2015


Pořadatel:
A.C. Sparta Praha


Místo:
Praha – Podvinný mlýn


Ředitel závodu:
Vladimír Tikal


Hlavní rozhodčí:
Marcela Horáčková


Výsledky zpracoval:
Vladimír Tikal













Hod kriketovým míčkem -chlapci






1 Adam Maštalíř 2004 AŠK Mazurská 36,81
2 Filip Hanzal 2006 A.C. Sparta Praha A 36,42
3 Štěpán Šufliarský 2005 Sokol Horní Počernice 34,30
4 Robert Tuša 2005 Atletika Človíček 33,36
5 Vavřinec Pospíšil 2006 Atletika Človíček 33,21
6 Jonáš Ehrenberger 2006 ŠAK Novoborská 32,00
7 Jáchym Blatný 2006 AŠK Mazurská 31,51
8 Tobiáš Boček 2005 A.C. Sparta Praha B 30,85
9 František Pečený 2006 AŠK Mazurská 30,43
10 Jan Slaba 2005 AC Praha 1890 30,32
11 Dominik Sork 2005 A.C Sparta Praha A 29,99
12 Colin Okparaigwe 2006 A.C. Sparta Praha B 29,16
13 Matěj Svatoš 2006 AŠK Mazurská 29,08
14 Ondřej Adamík 2005 AŠK Mazurská 28,95
15 Radim Hušák 2006 ŠAK Novoborská 28,47
16 Matouš Aurel 2006 A.C.Sparta Praha A 26,76
17 Jaroslav Vítek 2006 A.C.Sparta Praha A 26,00
18 Jakub Pavlík 2005 ŠAK Novoborská 25,87
19 Martin Strunz 2006 Sokol Horní Počernice 25,75
20 Adam Kokeš 2005 AŠK Mazurská 24,77
21 Martin Vojta 2008 Atletika Človíček 24,51
22 Tomáš Řehák 2004 Sokol Horní Počernice 23,93
23 Adam Vích 2005 A.C.Sparta Praha B 23,75
24 Tobias Parikh 2006 A.C.Sparta Praha A 23,24
25 Ondřej Kohl 2006 AC Praha 1890 23,10
26 Jan Berounský 2005 AŠK Mazurská 22,79
27 Adam Ondiáš 2006 Sokol Horní Počernice 21,40
28 Filip Sieber 2006 ŠAK Novoborská 20,25
29 Adam Černý 2005 A.C.Sparta Praha B 19,66
30 Robert Fešer 2005 AŠK Mazurská 18,85
31 Matěj Krofta 2005 AC Praha 1890 18,68
32 Jan Holakovský 2005 ŠAK Novoborská 17,60
33 Marek Pašír 2006 Atletika Človíček 17,10
34 Julis Hvorecký 2006 A.C.Sparta Praha A 16,89
35 Filip Svoboda 2005 AC Praha 1890 16,82
36 Richard Mlejnek 2005 AC Praha 1890 16,53
37 Viliam Sivek 2008 Atletika Človíček 16,40
38 Kryštof Brandejs 2008 Atletika Člůovíček 15,77
39 David Ellinder 2006 AC Praha 1890 15,74
40 Petr Vajsochr 2005 AC Praha 1890 15,49
41 Vojtěch Ptáček 2006 AC Praha 1890 15,40
42 Erik Blecha 2005 Atletika Človíček 15,35
43 Radim Blažek 2006 Atletika Človíček 14,96
44 Denis Fingerhútt 2008 Atletika Človíček 13,55
45 Jakub Šlahůnek 2007 Atletika Človíček 13,25
46 Matyáš Tesař 2006 ŠAK Novoborská 13,06
47 Adam Röschl 2006 Atletika Človíček 12,74
48 Martin Kylar 2005 AC Praha 1890 12,30
49 Martin Pechar 2005 A.C.Sparta Praha A 12,23
50 Vojrtěch Navrkal 2005 ŠAK Novoborská 11,28
51 Lukáš Kovačovský 2005 Sokol Horní Počernice 8,60
52 David Janík 2006 Atletika Človíček 4,25






Hod Kriketovým míčkem – dívky






1 Klára Pečená 2004 AŠK Mazurská 30,33
2 Dominika Frkousová 2005 Sokol Horní Počernice 29,42
3 Nicol Čadová 2005 ŠAK Novoborská 29,15
4 Barbora Křížová 2005 A.C.Sparta Praha A 28,96
5 Kristýna Koutníková 2004 AŠK Mazurská 28,60
6 Marie Freisengerová 2006 ŠAK Novoborská 27,74
7 Lucie Horáková 2005 ŠAK Novoborská 27,33
8 Beronika Hrášová 2005 A.C. Sparta Praha A 25,79
9 Tereza Kaucká 2004 A.C.Sparta Praha A 25,23
10 Anna Skálová 2005 AŠK Mazurská 24,06
11 Tereza Trundová 2004 AŠK Mazurská 23,65
12 Veronika Veselá 2006 ŠAK Novoborská 23,40
13 Aneta Motešická 2004 AŠK Mazurská 23,05
14 Veronika Nosková 2006 ŠAK Novoborská 22,58
15 Veronika Veselá 2006 A.C.Sparta Praha A 22,02
16 Michaela Kastnerová 2005 ŠAK Novoborská 21,18
17 Mariana Tomasová 2005 ŠAK Novoborská 21,14
18 Aneta Deckerová 2006 Sokol Horní Počernice 21,06
19 Josefína Fymanová 2006 AŠK Mazurská 20,85
20 Adriana Žuffová 2005 A.C.Sparta Praha A 20,02
21 Eliška Krimláková 2005 A.C.Sparta Praha B 19,87
22 Adéle Maříková 2005 AC Praha 1890 19,83
23 Adéla Pejcharová 2004 AŠK Mazurská 19,03
24 Anna Střelcová 2006 A.C. Sparta Praha B 18,90
25 Klára Honzíková 2005 A.C.Sparta Praha A 18,84
26 Natálie Vosecká 2006 A.C. Sparta Praha B 18,84
27 Eliška Bednárková 2005 A.C.Sparta Praha B 18,80
28 Anna Marie Skopalíková 2006 A.C. Sparta Praha B 18,78
29 Karolína Šimková 2005 AŠK Mazurská 18,72
30 Klára Pelikánová 2004 AŠK Mazurská 18,66
31 Denisa Moutelíková 2006 AŠK Mazurská 18,25
32 Anna Šimková 2006 A.C.Sparta Praha A 18,11
33 Johana Šmehelová 2006 A.C.Sparta Praha A 18,06
34 Adéla Zálohová 2005 Sokol Horní Počernice 17,84
35 Lucie Böhmová 2005 AŠK Mazurská 17,77
36 Veronika Danišová 2005 A.C.Sparta Praha B 17,48
37 Justýna Korbelová 2006 Sokol Horní Počernice 17,35
38 Leontýna Krimláková 2005 A.C.Sparta Praha B 17,20
39 Eliška Brabencová 2004 ŠAK Novoborská 16,85
40 Lucie Hrodková 2006 ŠAK Novoborská 16,62
41 Alžběta Franklová 2005 A.C.Sparta Praha B 16,56
42 Anna Kovářová 2005 A.C.Sparta Praha B 16,14
43 Nela Steimanová 2006 A.C.Sparta Praha A 16,06
44 Lucie Drváková 2006 A.C.Sparta Praha B 15,92
45 Eva Švecová 2005 ŠAK Novoborská 15,20
46 Anastázie Horáková 2004 Sokol Horní Počernice 15,03
47 Radka Machová 2006 ŠAK Novoborská 14,85
48 Klára Vojtová 2006 Atletika Človíček 14,76
49 Stela Sklenaříková 2006 A.C.Sparta Praha A 14,70
50 Karolína Neufusová 2005 Sokol Horní Počernice 14,49
51 Klára Hašková 2006 A.C.Sparta Praha A 14,11
52 Klára Kazdová 2006 A.C.Sparta Praha B 14,08
53 Agáta Procházková 2005 A.C.Sparta Praha A 13,87
54 Anna Ručková 2005 A.C.Sparta Praha A 13,53
55 Josephine Crowthwr 2005 A.C.Sparta Praha B 12,06
56 Anna Pešková 2006 Atletika Človíček 12,01
57 Žaneta Bartáková 2006 AC Praha 1890 11,80
58 Magdaléna Franklová 2008 Atletika Človíček 11,61
59 Denisa Mlčáková 2005 A.C.Sparta Praha B 11,61
60 Ingrid Blechová 2008 Atletika Človíček 11,09
61 Zuzana Hodová 2005 A.C.Sparta Praha B 10,25
62 Lenka Šlahúnková 2008 Atletika Človíček 9,30
63 Alžběta Linharová 2006 Sokol Horní Počernice 8,88
64 Karolína Pašiaková 2008 Atletika Človíček 8,62
65 Mária Ďurkechová 2008 Atletika Človíček 7,04
66 Anna Kozderková 2008 Atletika Človíček 6,10
67 Veronika Kalačová 2006 Sokol Horní Počernice 5,85
68 Tereza Pištěková 2006 ŠAK Novoborská 4,11

Julie Brabencová 2004 ŠAK Novoborská DNS












Skok daleký – chlapci (měřeno od místa odrazu)






1 Adam Maštalíř 2004 AŠK Mazurská 3,87
2 Jáchym Blatný 2006 AŠK Mazurská 3,70
3 Tomáš Řehák 2004 Sokol Horní Počernice 3,47
4 Štěpán Šufliarský 2005 Sokol Horní Počernice 3,44
5 Colin Okparaigwe 2006 A.C.Sparta Praha B 3,32

Dominik Sork 2005 A.C.Sparta Praha A 3,32
7 Matouš Aurel 2006 A.C.Sparta Praha A 3,27

Jan Berounský 2005 AŠK Mazurská 3,27

Richard Mlejnek 2005 AC Praha 1891 3,27
10 Ondřej Adamík 2005 AŠK Mazurská 3,23
11 Radim Hušák 2006 ŠAK Novoborská 3,22
12 Adam Ondriáš 2006 Sokol Horní Počernice 3,21
13 Filip Hanzal 2006 A.C.Sparta Praha A 3,20
14 Martin Pechar 2005 A.C.Sparta Praha A 3,16

Jan Slaba 2005 AC Praha 1890 3,16
16 Jakub Pavlík 2005 ŠAK Novoborská 3,15

František Pečený 2006 AŠK Mazurská 3,15
18 Tobias Parikh 2006 A.C.Sparta Praha A 3,13
19 Vojtěch Nevrkal 2005 ŠAK Novoborská 3,10
20 Matěj Svatoš 2006 AŠK Mazurská 3,06
21 Tobiáš |Boček 2005 A.C.Sparta Praha B 3,01
22 Robert Tuša 2005 Atletika Človíček 3,00
23 Martin Kylar 2005 AC Praha 1890 2,98
24 Julius Hvorecký 2006 A.C.Sparta Praha A 2,97

Petr Vajsochr 2005 AC Praha 1890 2,87
26 Martin Strunz 2006 Sokol Horní Počernice 2,83

Vavřinec Pospíšil 2006 AtletikaČlovíček 2,83
28 Jan Holakovský 2005 ŠAK Novoborská 2,80

Adam Černý 2005 A.C.Sparta Praha B 2,80

Robert Fešar 2005 AŠK Mazurská 2,80

Ondřej Kohl 2006 AC Praha 1890 2,80

Matěj Krofta 2005 AC Praha 1890 2,80
33 Vojtěch Ptáček 2006 AC Praha 1892 2,78
34 Jaroslav Vítek 2006 A.C. Sparta Praha A 2,74
35 Jonáš Ehrenberger 2006 ŠAK Novoborská 2,70
36 Lukáš Kovačovský 2005 Sokol Horní Počernice 2,62
37 Adam Kokeš 2005 AŠK Mazurská 2,61
38 Kryštof Brandejs 2008 Atletika Človíček 2,52
39 Adam Vích 2005 A.C.Sparta Praha B 2,51
40 Filip Svoboda 2005 AC Praha 1890 2,46

Jakub Šlahůnek 2007 Atletika Človíček 2,46
42 Matyáš Tesař 2006 ŠAK Novoborská 2,44
43 David Elinger 2006 AC Praha 1890 2,40
44 Denis Fingerhút 2008 Atletika Človíček 2,39
45 Martin Vojta 2008 Atletika Človíček 2,38
46 Viliam Sivek 2008 Atletika Človíček 2,37
47 Marek Pešír 2006 AtletikaČlovíček 2,32
48 Erik Blecha 2005 Atletika Človíček 2,23
49 Adam Röschl 2006 AtletikaČlovíček 2,20
50 Radim Blažek 2006 Atletika Človíček 2,15
51 Filip Sieber 2006 ŠAK Novoborská 2,13
52 Tomáš Elvy 2007 AtletikaČlovíček 2,01

Filip Grohman 2005 AŠK Mazurská DNS






Skok daleký – divky (měřeno od místa odrazu)






1 Dominika Frkousová 2005 Sokol Horní Počernice 3,60
2 Denisa Moutelíková 2004 AŠK Mazurská 3,50
3 Anna Marie Skopalíková 2006 AC Sparta Praha B 3,47
4 Kristýna Koutniková 2004 AŠK Mazurská 3,44
5 Mariana Tomasová 2005 ŠAK Novoborská 3,42

Anna Skálová 2004 AŠK Mazurská 3,42
7 Tereza Kaucká 2005 A.C.Sparta Praha A 3,40
8 Klára Honzíková 2005 A.C.Sparta Praha A 3,36
9 Eliška Brabencová 2004 ŠAK Novoborská 3,32
10 Klára Pelikánová 2004 AŠK Mazurská 3,29
11 Lucie Horáková 2005 ŠAK Novoborská 3,26
12 Tereza Trundová 2004 AŠK Mazurská 3,23
13 Karolína Neufusová 2005 Sokol Horní Počernice 3,20
14 Karolína Šimková 2005 AŠK Mazurská 3,18
15 Barbora Křížová 2005 A.C.Sparta Praha A 3,14
16 Adéla Pejcharová 2004 AŠK Mazurská 3,13
17 Johana Šmehilová 2006 A.C.Sparta Praha A 3,12
18 Marie Freisingerová 2006 ŠAK Novoborská 3,10

Nicol Čadová 2005 ŠAK Novoborská 3,10
20 Anna Šimková 2006 A.C.Sparta Praha A 3,09
21 Anastázie Horáková 2004 Sokol Horní Počernice 3,08
22 Natálie Vosecká 2006 AC Sparta Praha B 3,06
23 Aneta Deckerová 2006 Sokol Horní Počernice 3,05
24 Eliška Krimláková 2005 AC Sparta Praha B 3,03
25 Adéla Zálohová 2005 Sokol Horní Počernice 2,97
26 Anna Kovářová 2005 AC Sparta Praha B 2,96
27 Veronika Veselá 2006 A.C.Sparta Praha A 2,95
28 Veronika Kalačová 2006 Sokol Horní Počernice 2,92
29 Adriana Žuffová 2005 A.C.Sparta Praha A 2,91
30 Veronika Danišová 2005 AC Sparta Praha B 2,88
31 Adéla Maříková 2005 AC Praha 1890 2,87
32 Justýna Korbelová 2006 Sokol Horní Počernice 2,86
33 Josephine Crowther 2005 AC Sparta Praha B 2,85
34 Veronika Veselá 2006 ŠAK Novoborská 2,84
35 Klára Pečená 2004 AŠK Mazurská 2,82

Agáta Procházková 2006 A.C.Sparta Praha A 2,82
37 Aneta Motešická 2005 AŠK Mazurská 2,81
38 Leontýna Krimláková 2005 AC Sparta Praha B 2,80

Josefína Fymanová 2006 AŠK Mazurská 2,80
40 Klára Kazdová 2006 AC Sparta Praha B 2,79
41 Eva Švecová 2005 ŠAK Novoborská 2,78

Anna Střelcová 2006 AC Sparta Praha B 2,78
43 Veronika Nosková 2006 ŠAK Novoborská 2,76
44 Denisa Mlčáková 2005 AC Sparta Praha B 2,75
45 Alžběta Franklová 2005 AC Sparta Praha B 2,74

Beronika Hrašová 2005 A.C.Sparta Praha A 2,74
47 Michaela Kastnerová 2006 ŠAK Novoborská 2,72
48 Klára Hašková 2006 A.C.Sparta Praha A 2,67
49 Lucie Drváková 2006 AC Sparta Praha B 2,62
50 Alžběta Linhartová 2006 Sokol Horní Počernice 2,58

Eliška Bednárková 2005 AC Sparta Praha B 2,58
52 Anna Ručková 2005 A.C.Sparta Praha A 2,52
53 Mária Ďurkechová 2008 Atletika Človíček 2,48
54 Lucie Böhmová 2005 AŠK Mazurská 2,48
55 Nela Steimanová 2006 A.C.Sparta Praha A 2,47
56 Radka Machová 2006 ŠAK Novoborská 2,46
57 Karolína Pešiaková 2008 Atletika Človíček 2,40
58 Lucie Hrodková 2006 ŠAK Novoborská 2,32
59 Zuzana Hodová 2005 AC Sparta Praha B 2,29
60 Ingrid Blechová 2008 Atletika Človíček 2,24
61 Klára Vojtová 2006 Atletika Človíček 2,19
62 Žaneta Bartáková 2006 AC Praha 1890 2,16
63 Lenka Šlahůnková 2008 Atletika Človíček 2,09
64 Stela Sklenáříková 2006 A.C.Sparta Praha A 2,08
65 Anna Kozderková 2008 Atletika Človíček 2,05
66 Anna Pešková 2006 Atletika Človíček 2,03
67 Magdaléna Franklová 2008 Atletika Človíček 1,94
68 Tereza Pištěková 2006 ŠAK Novoborská 1,87

Julie Brabencová 2004 ŠAK Novoborská DNS




60 m – chlapci ( měřeno ručně)






1 Jan Berounský 2005 AŠK Mazurská 9,1
2 Adam Maštalíř 2004 AŠK Mazurská 9,2
3 Jáchym Blatný 2006 AŠK Mazurská 9,6
4 Tomáš Řehák 2004 Sokol Horní Počernice 9,7
5 Štěpán Šufliarský 2006 ŠAK Novoborská 9,8
6 Robert Tuša 2005 Atletika Človíček 9,9
7 Filip Svoboda 2005 AC Praha 1891 10,0

Adam Ondriáš 2006 Sokol Horní Počernice 10,0

Ondřej Adamík 2005 AŠK Mazurská 10,0
10 Tobiáš Boček 2005 A.C.Sparta Praha B 10,2
11 Vojtěch Ptáček 2006 AC Praha 1892 10,3

Matouš Aurel 2006 A.C.Sparta Praha A 10,3
13 Petr Vajsochr 2005 AC Praha 1891 10,4

Vojtěch Nevrkal 2005 ŠAK Novoborská 10,4
15 Jan Slaba 2005 AC Praha 1891 10,5
16 Jan Holakovský 2005 ŠAK Novoborská 10,6

Radim Ghušák 2006 ŠAK Novoborská 10,6
18 Martin Kylar 2005 AC Praha 1891 10,7

Filip Hanzal 2006 A.C.Sparta Praha A 10,7
20 Richard Mlejnek 2005 AC Praha 1891 10,8

Jonáš Ehrenberger 2006 ŠAK Novoborská 10,8

Adam Černý 2005 A.C.Sparta Praha B 10,8

Jakub Pavlík 2006 ŠAK Novoborská 10,8

Martin Pechar 2005 A.C.Sparta Praha A 10,8
25 Ondřej Kohl 2006 AC Praha 1890 11,0

Jaroslav Vítek 2006 A.C.Sparta Praha A 11,0

Diominik Sork 2005 A.C.Sparta Praha A 11,0
28 Colin Okparaigwe 2006 A.C.Sparta Praha B 11,1
29 Vavřinec Pospíšil 2006 Atletika Človíček 11,2
30 Martin Strunc 2006 Sokol Horní Počernice 11,3

Tobias Parikh 2006 A.C.Sparta Praha A 11,3

Matěj Svatoš 2004 AŠK Mazurská 11,3
33 Lukáš Kovačovský 2005 Sokol Horní Počernice 11,4

Adam Vích 2005 A.C.Sparta Praha B 11,4

Robert Fešer 2005 AŠK Mazurská 11,4
36 Erik Blecha 2005 Atletika Človíček 11,5

František Pečený 2006 AŠK Mazurská 11,5
38 Marek Pešír 2006 Atletika Človíček 11,6
39 Viliam Sivek 2008 Atletika Človíček 11,7

Matyáš Tesař 2006 ŠAK Novoborská 11,7

Adam Kokeš 2005 AŠK Mazurská 11,7
42 David Elinger 2006 AC Praha 1890 11,8

Kryštof Brandejs 2008 Atletika Človíček 11,8
44 Matěj Krofta 2005 AC Praha 1890 11,9
45 Julius Hvorecký 2006 A.C.Sparta Praha A 12,0
46 Jakub Šlabůnek 2007 Atletika Človíček 12,2
47 Tomáš Elvy 2007 Atletika Človíček 12,3
48 MartinVojta 2006 Atletika Človíček 12,5
49 Denis Finderhútt 2008 Atletika Človíček 12,6
50 Filip Siebr 2006 ŠAK Novoborská 12,7
51 Adam Röschl 2006 Atletika Človíček 13,1
52 Radim Blažek 2006 Atletika Človíček 14,3

Filip Grohman 2005 AŠK Mazurská NP






60 m dívky (měřeno ručně)






1 Anna Skálová 2004 AŠK Mazurská 9,1
2 Tereza Trundová 2004 AŠK Mazurská 9,2
3 Tereza Kaucká 2005 A.C. Sparta Praha A 9,6
4 Anna Simková 2006 A.C. Sparta Praha A 9,7

Dominika Frkousová 2005 Sokol Horní Počernice 9,7
6 Barbora Křížová 2005 A.C. Sparta Praha A 9,9

Krystýna Koutníková 2004 AŠK Mazurská 9,9

Klára Kazdová 2006 A.C.Sparta Praha B 9,9

Mariana Tomasová 2005 ŠAK Novoborská 9,9
10 Karolína Šimková 2005 AŠK Mazurská 10,0

Anna Marie Skopalíková 2006 A.C.Sparta Praha B 10,0

Alžběta Franklová 2005 A.C.Sparta Praha B 10,0
13 Klára Honzíková 2005 A.C. Sparta Praha A 10,1
14 Anastázie Horáková 2004 Sokol Horní Počernice 10,2

Aneta Deckerová 2006 Sokol Horní Počernice 10,2
16 Klára Pečená 2004 AŠK Mazurská 10,3

Karolína Neufusová 2005 Sokol Horní Počernice 10,3
18 Denisa Moutelíková 2004 AŠK Mazurská 10,4

Aneta Motošická 2005 AŠK Mazurská 10,4

Justýna Korbelová 2006 Sokol Horní Počernice 10,4
21 Klára Pelikánová 2004 AŠK Mazurská 10,5

Lucie Horáková 2005 ŠAK Novoborská 10,5
23 Veronika Kalačová 2006 Sokol Horní Počernice 10,6
24 Adéla Pejcharová 2004 AŠK Mazurská 10,7

Marie Fresingerová 2006 ŠAK Novoborská 10,7
26 Nikol Čadová 2005 ŠAK Novoborská 10,8
27 Josefína Fymanová 2006 AŠK Mazurská 10,9

Veronika Danišová 2005 A.C.Sparta Praha B 10,9

Natálie Vosecká 2006 A.C.Sparta Praha B 10,9

Eliška Krimláková 2005 A.C.Sparta Praha B 10,9
31 Klára Hašková 2006 A.C. Sparta Praha A 11,0

Veronika Veselá 2006 ŠAK Novoborská 11,0

Eva Švecová 2005 ŠAK Novoborská 11,0

Veronika Nosková 2006 ŠAK Novoborská 11,0
35 Agáta Procházková 2006 A.C. Sparta Praha A 11,1

Beronika Hrašová 2005 A.C. Sparta Praha A 11,1
37 Veronika Veselá 2006 A.C. Sparta Praha A 11,2

Johana Šmehýlová 2006 A.C. Sparta Praha A 11,2

Stela Sklenářiková 2006 A.C Sparta Praha A 11,2

Eliška Bednárková 2005 A.C.Sparta Praha B 11,2
41 Adriana Žuffová 2005 A.C. Sparta Praha A 11,3

Michaela Kastnerová 2006 ŠAK Novoborská 11,3
43 Lucie Böhmová 2005 AŠK Mazurská 11,4

Anna Ručková 2005 A.C. Sparta Praha A 11,4

Adéle Zálohová 2005 Sokol Horní Počernice 11,4

Anna Střelcová 2006 A.C.Sparta Praha B 11,4

Zuzana Hodová 2005 A.C.Sparta Praha B 11,4
48 Ingrid Blechová 2008 Atletika Človíček 11,5

Adéla Maříková 2006 Atletika Človíček 11,5

Leontýna Krimláková 2005 A.C.Sparta Praha B 11,5

Anna Kovářová 2005 A.C.Sparta Praha B 11,5
52 Nela Steimanová 2006 A.C. Sparta Praha A 11,6
53 Josephina Crowther 2005 A.C.Sparta Praha B 11,7

Denisa Mlčáková 2005 A.C.Sparta Praha B 11,7
55 Alžběta Linhartová 2006 Sokol Horní Počernice 11,8
56 Klára Vojtová 2006 Atletika Človíček 11,9
57 Lucie Drváková 2006 A.C. Sparta Praha B 12,0

Eliška Brabencová 2004 ŠAK Novoborská 12,0

Lucie Hrodková 2006 ŠAK Novoborská 12,0
60 Mária Ďurkechová 2006 Atletika Človíček 12,2
61 Tereza Pištěková 2006 ŠAK Novoborská 12,4

Radka Machová 2006 ŠAK Novoborská 12,4
63 Žaneta Bartáková 2006 AC Praha 1890 12,7
64 Karolína Pešiaková 2008 Atletika Človíček 12,9
65 Lenka Šlehůnková 2008 AC Praha 1890 13,6
66 Magdaléna Franklová 2008 Atletika Človíček 13,7
67 Anna Pešková 2006 Atletika Človíček 14,0
68 Anna Kozderková 2008 Atletika Človíček 14,3

Julie Brabencová 2004 ŠAK Novoborská NP






Body družstev – chlapci






Um. Družstvo 60 m Skok daleký Hod míčkem Celkem body
1. AŠK Mazurská 252,5 283,5 288,0 824
2. AC Praha 1890 258,0 212,5 154,0 624,5
3. A.C.Sparta Praha A 177,0 239,5 204,0 620,5
4. ŠAK Novoborská 235,5 152,5 162,0 550
5. Sokol Horní Počernice 127,0 173,5 133,0 433,5
6. Atletika Človíček 104,0 105,0 202,0 411
7. A.C. Sparta Praha B 121,0 108,5 132,0 361,5






Body družstev – dívky






Um. Družstvo 60 m Skok daleký Hod míčkem Celkem body
1. AŠK Mazurská 365,5 335,0 354,0 1054,5
2. A.C.Sparta Praha A 278,5 258,0 272,0 808,5
3. ŠAK Novoborská 189,5 231,5 315,0 736
4. A.C. Sparta Praha B 218,5 215,5 183,0 617
5. Sokol Horní Počernice 220,0 215,0 119,0 554
6. AC Praha 1890 0,0 20,0 29,0 49
7. Atletika Človíček 3,0 0,0 3,0 6






Body družstev – celkem






Um. Družstvo
Celkem body

1. AŠK Mazurská
1878,5

2. A.C.Sparta Praha A
1429

3. ŠAK Novoborská
1286

4. Sokol Horní Počernice
987,5

5. A.C. Sparta Praha B
978,5

6. AC Praha 1890
673,5

7. Atletika Človíček
417