Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích






Datum konání: 28. 9. 2015



Místo konání: Praha



Pořadatel: A. C. Sparta Praha



Výsledky zpracoval: Martin Smetana



Ředitel závodu: Vladimír Tikal



Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková



Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 08.13 523
2 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 08.30 476
3 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 08.45 436
4 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.70 374
5 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 09.97 125






Běh 2 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 08.22 498
2 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 08.33 468
3 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 08.68 378
4 Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 09.09 285
5 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 09.96 126






Běh 3 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 08.56 408
2 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 08.62 393
3 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.87 333
4 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.52 199
5 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 09.54 196
6 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.60 185






Běh 4 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 08.29 478
2 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 09.01 302
3 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 09.09 285
4 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 09.19 264
5 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 09.43 216
6 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 09.44 214






Běh 5 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.79 352
2 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 09.08 287
3 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 09.09 285
4 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 09.38 226
5 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 09.96 126
6 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.69 39






Běh 6 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.57 190
2 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 09.74 161
3 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 10.77 32






Běh 7 (po, 28.9.2015) Vítr: --1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.16 270
2 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 09.26 249
3 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 09.51 201
4 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 09.81 149
5 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 10.52 55






Běh 8 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 09.08 287
2 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.14 274
3 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 09.41 220
4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 09.79 153






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.25 773
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.59 676

Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 08.59 676
4 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.75 632
5 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 09.69 402
6 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.32 274






Běh 2 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.62 667
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 08.63 665
3 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.82 613
4 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.88 597
5 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 09.08 546






Běh 3 (po, 28.9.2015) Vítr: -2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 08.95 579
2 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 09.18 521
3 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 09.31 489






Běh 4 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 08.97 574
2 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.05 553
3 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 09.25 504
4 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.92 353
5 Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha 10.14 308






Běh 5 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 08.93 584
2 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 09.11 538
3 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 09.26 501
4 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 09.54 435
5 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 10.05 326
6 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 10.09 318






Běh 6 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 09.12 536
2 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 09.18 521
3 Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha 09.24 506
4 Barbora Bumbalová 025823 Spartak Praha 4 09.96 344

Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Běh 7 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 08.95 579
2 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 09.13 533
3 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 09.29 494
4 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 09.46 454
5 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 09.73 393
6 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 09.80 378






Běh 8 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 09.14 531
2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 09.28 496
3 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 09.65 411
4 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 09.94 348
5 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 10.07 322
6 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.35 268






Běh 9 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 09.28 496
2 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 09.56 431
3 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.65 411
4 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 10.18 300
5 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 10.65 216






Běh 10 (po, 28.9.2015) Vítr: +1.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 09.02 561
2 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 09.29 494
3 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 09.31 489
4 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 09.36 477
5 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 09.47 451
6 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 10.21 295






Běh 11 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 09.07 548
2 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 09.10 541
3 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 09.45 456
4 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 09.55 433
5 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 09.58 426
6 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 09.74 391






Běh 12 (po, 28.9.2015) Vítr: -3.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 08.95 579
2 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 09.11 538
3 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 09.42 463
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 09.16 526
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 09.57 428






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:35.74 432
2 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 2:39.72 393
3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 2:41.82 373
4 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 2:42.47 367
5 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 2:42.51 367
6 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 2:43.56 357
7 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:54.50 262
8 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 2:56.16 249
9 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 3:00.77 214
10 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:07.62 167
11 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 3:13.54 130
12 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 3:22.76 81

Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha DNS






Běh 2 (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 2:30.87 483
2 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 2:37.79 412
3 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 2:42.70 365
4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:44.32 350
5 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 2:44.86 345
6 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 2:44.93 344
7 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:44.97 344
8 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 2:45.15 342
9 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 2:54.12 265
10 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 2:54.48 262
11 Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 2:57.47 239
12 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 3:04.92 185
13 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 3:18.06 105






Běh 3 (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 2:33.98 450
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 2:36.94 420
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 2:37.30 417
4 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:37.67 413
5 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 2:39.77 393
6 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 2:41.26 378
7 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 2:41.61 375
8 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 2:43.86 354
9 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 2:43.98 353
10 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 2:44.10 352
11 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 2:44.30 350
12 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:49.17 307
13 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 2:50.88 292
14 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 2:55.63 253






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 2:34.90 633
2 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 2:48.81 476
3 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:56.63 397
4 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:59.65 368
5 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 3:02.08 346
6 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 3:02.87 339
7 Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha 3:05.33 317
8 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 3:23.36 179
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice DNS
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice DNS

Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha DNS

Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Běh 2 (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha 2:45.17 515
2 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 2:47.14 494
3 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 2:50.08 463
4 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:50.87 455
5 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 3:08.61 289
6 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 3:08.66 289
7 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 3:16.25 229
8 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 3:17.40 220
9 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 3:23.88 175
10 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 3:26.60 158
11 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 3:44.38 65

Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha DNF

Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha DNS






Běh 3 (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 2:33.20 653
2 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 2:42.76 542
3 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.00 539
4 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 2:51.36 450
5 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 2:55.91 404
6 Barbora Bumbalová 025823 Spartak Praha 4 2:56.83 395
7 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 2:57.12 392
8 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 3:08.79 288
9 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:09.34 283
10 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 3:09.58 281
11 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 3:12.28 259
12 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 3:16.00 231

Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha DNS






Běh 4 (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:43.52 533
2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 2:46.90 496
3 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 2:47.55 489
4 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 2:49.65 467
5 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 2:53.74 425
6 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 2:55.32 410
7 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 2:56.34 400
8 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 2:59.06 374
9 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.82 339
10 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 3:04.85 321
11 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 3:18.47 213
12 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3:23.07 181

Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha DNS






Běh 5 (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 2:31.96 669
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 2:33.79 646
3 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 2:42.00 550
4 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 2:43.61 532
5 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:45.05 516
6 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 2:49.03 474
7 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 2:50.46 459
8 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 2:50.88 454
9 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 2:51.22 451
10 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 2:52.65 436
11 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 2:52.84 435
12 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 2:57.52 389
13 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 3:13.63 249






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 09.74 591
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 09.86 568
3 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 10.10 522
4 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 10.12 519
5 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 11.58 282






Běh 2 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 10.16 511
2 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 10.71 415
3 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 10.88 387
4 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.18 340
5 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 12.28 193
6 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 12.77 141






Běh 3 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 10.30 486
2 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 11.25 330
3 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 11.44 302
4 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.55 163
5 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 12.94 124






Běh 4 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 10.37 473
2 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 11.02 365
3 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.89 241
4 Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 12.12 212
5 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 12.68 150
6 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 12.88 130






Běh 5 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 10.82 397
2 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 10.98 371
3 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 11.42 305
4 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 11.97 231
5 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 12.54 164
6 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 14.57 17






Běh 6 (po, 28.9.2015) Vítr: -2.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 10.75 408
2 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 11.61 278
3 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 12.75 143
4 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.94 124






Běh 7 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.68 268
2 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 11.74 260
3 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 12.57 161
4 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.08 111
5 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 14.76 11






Běh 8 (po, 28.9.2015) Vítr: -1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 11.22 334
2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 11.68 268
3 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 13.04 115






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 10.11 692
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 10.14 686
3 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 10.71 585
4 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 11.31 487
5 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 13.78 171
6 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 14.05 145






Běh 2 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 10.74 580
1= Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 10.74 580
3 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.76 577
4 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 11.79 414
5 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 12.43 325






Běh 3 (po, 28.9.2015) Vítr: -2.9 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 10.91 551
2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 11.02 533
3 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 12.93 263






Běh 4 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 11.03 532
2 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 11.37 477
3 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 11.39 474
4 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.67 432
5 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 11.68 430
6 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.83 408






Běh 5 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 10.75 578
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 11.28 491
3 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 11.34 482
4 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.04 378
5 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 12.59 305
6 Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha 14.73 90






Běh 6 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 11.36 479
2 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 11.53 453
3 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 11.72 424
4 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 13.55 194
5 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 14.01 149
6 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 14.04 146






Běh 7 (po, 28.9.2015) Vítr: +1.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 11.64 436
2 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 11.78 415
3 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 12.11 368
4 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 12.47 320
5 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 12.55 310
6 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 14.34 120






Běh 8 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 11.99 385
2 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 12.49 318
3 Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha 12.89 268
4 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 13.27 224
5 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 13.78 171
6 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.10 141






Běh 9 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 11.31 487
2 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 11.78 415
3 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 12.67 295
4 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 12.86 271
5 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 12.95 261
6 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 13.01 254






Běh 10 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 11.91 397
2 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 12.31 341
3 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 12.92 264
4 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.38 117






Běh 11 (po, 28.9.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.51 315
2 Barbora Bumbalová 025823 Spartak Praha 4 12.56 309
3 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 12.89 268
4 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 13.20 232
5 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 14.10 141






Běh 12 (po, 28.9.2015) Vítr: -0.2 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 12.05 377
2 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.87 162
3 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 14.06 145
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 13.86 163
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 16.86 0






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále A (po, 28.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 5.09 400
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 5.06 394
3 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 4.92 367
4 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 4.91 365
5 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 4.81 346
6 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 4.81 346
7 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 4.77 339
8 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 4.68 323
9 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 4.60 308
10 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 4.43 278
11 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 4.42 276
12 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.38 269
13 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.33 261
14 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.29 254
15 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 4.26 249
16 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 4.17 234
17 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 4.08 219
18 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 3.98 203
19 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 3.51 132
20 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 3.45 123




Finále B (po, 28.9.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 4.51 292
2 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 4.33 261
3 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.26 249
4 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 4.26 249
5 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.24 245
6 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 4.22 242
7 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 4.18 235
8 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 4.16 232
9 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 4.15 230
10 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 4.10 222
11 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 4.06 215
12 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 4.05 214
13 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 3.95 198
14 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 3.89 188
15 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 3.88 187
16 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 3.72 162
17 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 3.69 158
18 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 3.63 149
19 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.45 123

Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha DNS




Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)






Finále A (po, 28.9.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 4.57 446
2 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 4.53 436
3 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 4.49 426
4 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.43 411
5 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 4.43 411
6 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 4.26 369
7 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 4.23 362
8 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 4.19 352
9 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 4.19 352
10 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.17 347
11 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 4.17 347
12 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 4.14 340
13 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 4.05 319
14 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 4.03 315
15 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 4.02 312
16 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 4.02 312
17 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 3.95 296
18 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 3.90 285
19 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 3.89 283
20 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3.74 250
21 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 3.68 237
22 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 3.68 237
23 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 3.66 233
24 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 3.63 227
25 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 3.57 214
26 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 3.55 210
27 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 3.47 194
28 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 3.45 190
29 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 3.42 184
30 Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha 3.27 155
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 4.08 326

Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha NM

Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha NM




Finále B (po, 28.9.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 4.96 548
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 4.44 413
3 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 4.36 393
4 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 4.29 376
5 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 4.26 369
6 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 4.24 364
7 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 4.14 340
8 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 4.12 336
9 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 4.08 326
10 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 4.04 317
11 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 4.03 315
12 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 4.02 312
13 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 4.02 312
14 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.97 301
15 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.89 283
16 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 3.87 279
17 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 3.85 274
18 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 3.82 267
19 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 3.78 259
20 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 3.74 250
21 Barbora Bumbalová 025823 Spartak Praha 4 3.73 248
22 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.69 239
23 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 3.65 231
24 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 3.63 227
25 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.53 206
26 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 3.43 186
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 4.20 355

Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha DNS

Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha NM

Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha NM




Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci






Ml. žáci A (po, 28.9.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 58.28 379
2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 53.35 336
3 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 52.50 329
4 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 50.12 309
5 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 49.26 302
6 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 49.14 301
7 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.96 282
8 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 45.79 272
9 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 44.66 263
10 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 42.75 247
11 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.78 231
12 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 37.55 204
13 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 36.93 199
14 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 36.50 196
15 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 36.25 193
16 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 31.87 158
17 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 30.37 146
18 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 23.44 92




Ml. žáci B (po, 28.9.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 56.70 365
2 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 52.82 332
3 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 43.84 256
4 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 41.83 239
5 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 40.89 232
6 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 40.78 231
7 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 39.77 222
8 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 38.97 216
9 Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 38.29 210
10 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 38.03 208
11 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 37.94 207
12 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 36.90 199
13 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 35.58 188
14 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 35.53 188
15 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 34.33 178
16 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 34.03 176
17 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 32.71 165
18 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 32.23 161
19 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 29.20 137
20 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 27.02 120
21 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 26.39 115
22 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 25.26 106




Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně






Ml. žákyně A (po, 28.9.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 47.68 450
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 47.59 449
3 Barbora Bumbalová 025823 Spartak Praha 4 45.56 424
4 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 45.27 420
5 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 44.61 412
6 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 41.18 370
7 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 39.54 350
8 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 38.27 334
9 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 35.54 301
10 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 35.20 297
11 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 34.28 286
12 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 32.93 270
13 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 32.54 265
14 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 32.45 264
15 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 31.96 258
16= Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 31.93 258
16= Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 31.93 258
18 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 31.61 254
19 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha 31.20 249
20 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 31.15 249
21 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 30.94 246
22 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 30.87 245
23 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 28.32 215
24 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 27.38 205
25 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 26.21 191
26 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 25.24 180
27 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 23.58 161
28 Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha 23.49 160
29 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 22.97 154
30 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 21.56 138
31 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 21.47 137
32 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 21.06 132
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice 37.03 319




Ml. žákyně B (po, 28.9.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 43.08 393
2 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 41.05 368
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 38.95 343
4 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 38.55 338
5 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 38.50 337
6 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 38.20 333
7 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 38.15 333
8 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 33.23 273
9 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 33.19 273
10 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 32.88 269
11 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 31.62 254
12 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.57 254
13 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 31.45 252
14 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 29.29 227
15= Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 29.21 226
15= Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 29.21 226
17 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 29.17 225
18 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 28.11 213

Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.11 213
20 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 27.67 208
21 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 27.33 204
22 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 27.28 203
23 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 24.58 172
24 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 23.99 165
25 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 23.93 165
26 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 21.94 142
27 Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha 20.12 122
28 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 19.80 118
29 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 16.16 79
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice 32.80 268

Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Pětiboj - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 2185
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 2081
3 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 2043
4 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 1929
5 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 1886
6 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 1850
7 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 1837
8 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 1816
9 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 1768
10 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 1651
11 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1560
12 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 1554
13 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1492
14 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1454
15 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 1437
16 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 1427
17 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 1376
18 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 1360
19 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1336
20 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 1318
21 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1317
22 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 1301
23 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 1283
24 Tadeáš Zelený 020529 SK Kotlářka Praha 1238
25 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 1234
26 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1215
27 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 1160
28 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1124
29 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 1109
30 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 1073
31 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 1040
32 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 1037
33 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 1024
34 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 1019
35 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 0973
36 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 0968
37 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 0618
38 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 0448
39 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 0359

Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha DNF






Pětiboj - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 2675
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 2618
3 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 2524
4 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 2523
5 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2310
6 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 2308
7 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 2294
8 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 2285
9 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 2171
10 Johana Křepelková 026210 Univerzitní sportovní klub Praha 2168
11 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 2166
12 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 2164
13 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 2132
14 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 2121
15 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2111
16 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 2084
17 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 2048
18 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 2041
19 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 1996
20 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 1992
21 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 1982
22 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 1976
23 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 1934
24 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 1856
25 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 1825
26 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 1807
27 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 1784
28 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 1772
29 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 1753
30 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 1724
31 Barbora Bumbalová 025823 Spartak Praha 4 1720
32 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 1683
33 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 1682
34 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 1649
35 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1647
36 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 1625
37 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 1611
38 Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha 1604
39 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 1563
40 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 1510
41 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 1503
42 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 1482
43 Adéla Benešová 045331 ASK Slavia Praha 1423
44 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 1394
45 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 1380
46 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 1363
47 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 1316
48 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 1311
49 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 1305
50 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 1290
51 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 1249
52 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 1230
53 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 1172
54 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 1098
55 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 1070
56 Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha 0837
57 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 0821
MS Sára Pšeničková 036210 TJ Neratovice DNF
MS Natálie Chalupová 045220 TJ Neratovice DNF

Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha DNF

Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha DNF

Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha DNF

Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha DNF

Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF