Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva






Datum konání: 24. 9. 2015



Místo konání: Praha-Jeseniova



Pořadatel: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha



Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová



Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 08.40 11.00
2 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 08.66 9.00
3 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 08.78 7.00
4 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.81 6.00
5 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.52






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 08.76 8.00
2 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.33 1.00
3 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.38
4 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 09.92
5 Tomáš Hradil 030203 Spartak Praha 4 10.15






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 09.52
2 Adam Černohorský 020903 Atletický školní klub Mazurská 09.61
3 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 10.01
4 Kryštof Dušek 040704 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.20
5 Petr Kaiser 030908 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.42






Běh 4 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 10.22
2 Milan Zavřel 040618 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 10.53
3 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 10.81
4 Matěj Charousek 020124 Spartak Praha 4 11.24






Běh 5 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.08 5.00
2 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha "D" 09.42
3 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.34
4 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 10.40






Běh 6 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.21 3.00
2 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 09.30 2.00
3 Filip David 030821 ASK Slavia Praha "D" 10.07
4 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.09






Běh 7 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Mottel 030823 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.18 4.00
2 Šimon Inger 030617 ŠAK Novoborská Praha 09.39
3 Petr Nedělka 040324 A. C. Sparta Praha 09.91
4 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha "D" 10.79
5 Kristián Hloušek 040913 AC Praha 1890 11.04






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.39 11.00
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 08.68 9.00
3 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.04 8.00
4 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 09.27 1.00
5 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 09.81






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Logojdová 026203 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.08 7.00
2 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.16 6.00
3 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 09.38
4 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 09.66
5 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.02






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.24 2.00
2 Ema Kostlánová 035616 SC Radotín Praha 10.04
3 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 10.17
4 Simona Suchánková 045612 ŠAK Novoborská Praha 10.21
5 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 11.11






Běh 4 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 09.45
2 Adéla Frcková 035703 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 09.96
3 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.98
4 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.33
5 Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha 10.94






Běh 5 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 09.53
3 Saira Kučerová 035812 Spartak Praha 4 09.75
4 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha "D" 09.76
5 Lucie Eliášová 025617 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 09.85






Běh 6 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 09.18 5.00
2 Klára Hrdličková 026017 AC Praha 1890 09.23 3.00
3 Gabriela Balcarová 026224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.79
4 Adéla Hornofová 046019 ŠAK Novoborská Praha 10.39

Nela Simmerlová 035319 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Běh 7 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 09.19 4.00
2 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha "D" 09.64
3 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 10.33
4 Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 11.00
5 Denisa Poláková 035326 A. C. Sparta Praha 11.19






Běh 8 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha "D" 09.57
2 Veronika Hanušová 025521 AC Praha 1890 09.61
3 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 09.66
4 Barbora Fišarová 035604 ŠAK Novoborská Praha 10.07






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 21.14 11.00
2 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 21.52 9.00
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 21.82 7.00
4 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.45






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 21.68 8.00
2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.84 5.00
3 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 23.35 1.00
4 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.44






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 22.95 4.00
2 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 23.44
3 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 24.00
4 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 24.02






Běh 4 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 23.03 3.00
2 David Balcar 040825 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.82
3 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.85
4 Petr Kaiser 030908 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.97






Běh 5 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha "D" 24.53
2 Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 25.72
3 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 27.36
4 Matěj Charousek 020124 Spartak Praha 4 30.24






Běh 6 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body

Matyáš Mottel 030823 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS

Michal Stránský 040405 AC Praha 1890 DNS

Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS






Běh 7 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 22.50 6.00
2 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha "D" 23.84
3 Jakub Haspra 021020 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.22






Běh 8 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 23.14 2.00
2 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha "D" 23.63
3 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.72
4 Ondřej Kratochvíl 020927 AC Praha 1890 24.81






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 20.50 11.00
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 20.77 9.00
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.38 8.00
4 Klára Hrdličková 026017 AC Praha 1890 22.84 1.00






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.24 7.00
2 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 22.38 6.00
3 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 22.70 3.00
4 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 23.28






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 23.19
2 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 23.38
3 Marina Kollárová 045729 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.50
4 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 26.67






Běh 4 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 23.16
2 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 23.22
3 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha "D" 23.31
4 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 26.00






Běh 5 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 23.44
2 Karolína Hrušková 045118 AC Praha 1890 24.22

Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha "D" 24.22
4 Alžběta Čechová 035115 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25.67






Běh 6 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie Dvořáková 025607 AC Praha 1890 23.72
2 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha "D" 24.75
3 Karin Molinková 035521 ŠAK Novoborská Praha 25.29
4 Magdaléna Cyprová 045707 Spartak Praha 4 25.95






Běh 7 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 23.08
2 Anežka Šafářová 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.64
3 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 23.85
4 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 24.77






Běh 8 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.64 4.50
2 Adéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.75
3 Antonie Šupková 035107 A. C. Sparta Praha 25.28






Běh 9 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 22.72 2.00
2 Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.99
3 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 24.51






Běh 10 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.64 4.50
2 Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.04
3 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 24.93






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:34.55 11.00
2 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 2:36.03 9.00
3 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 2:41.19 7.00
4 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 2:44.45 3.00
5 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 2:46.27 1.00
6 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 2:46.29
7 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 2:46.99
8 Tomáš Hradil 030203 Spartak Praha 4 2:48.41
9 Antonín Bakoč 031209 Spartak Praha 4 2:54.72






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 2:40.52 8.00
2 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 2:41.78 5.00
3 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:45.96 2.00
4 Jakub Haspra 021020 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:47.01
5 Štěpán Havelka 040525 A. C. Sparta Praha 2:52.70
6 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 2:53.88
7 Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 3:39.29

Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha "D" DNS






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha 2:41.67 6.00
2 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 2:42.64 4.00
3 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 2:48.72
4 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha "D" 2:52.22
5 Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:03.45
6 Hubert Hejduk 030928 AC Praha 1890 3:26.80
7 Martin Kudrnovský 040710 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:26.99

Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha "D" DNS






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:52.12 9.00
2 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:52.18 8.00
3 Stella Chaloupková 045312 ŠAK Novoborská Praha 2:54.52 6.00
4 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 2:54.56 5.00
5 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 2:57.25 4.00
6 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 2:58.34 2.00
7 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 2:59.51 1.00
8 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 3:00.01
9 Zuzana Szymanská 045814 SK Aktis Praha 3:00.75

Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:53.38 7.00
2 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.28
3 Nikola Stříbrná 035815 ASK Slavia Praha "D" 3:03.11
4 Ema Kándlová 035226 SC Radotín Praha 3:04.17
5 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 3:04.65
6 Antonie Šupková 035107 A. C. Sparta Praha 3:07.32
7 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 3:14.27

Andrea Polyharová 04 ASK Slavia Praha "D" DNS

Lenka Hynková 036119 ŠAK Novoborská Praha DNS






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha 2:44.71 11.00
2 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:58.28 3.00
3 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 3:00.25
4 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 3:01.38
5 Tereza Baliamisová 035925 ASK Slavia Praha "D" 3:05.65
6 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.36
7 Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 3:12.23
8 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha 3:14.59

Tereza Veverková 026206 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.56 11.00
2 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 10.72 9.00
3 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 11.46 7.00
4 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 11.54 6.00
5 Filip Jarolímek 030930 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.69 5.00






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 11.36 8.00
2 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.37
3 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 12.73
4 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha "D" 13.83
5 Antonín Bakoč 031209 Spartak Praha 4 13.93






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 12.34 1.00
2 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.39
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha "D" 12.91
4 Jakub Dobiáš 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.07
5 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 14.13






Běh 4 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.93 2.00
2 Ondřej Vrzoň 035108 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 13.11
3 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 13.23

Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha "D" DNS






Běh 5 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 11.83 4.00
2 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.84 3.00
3 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 13.89
4 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 14.23






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.56 8.00
2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 11.61 7.00
3 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 11.77 5.00
4 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 12.00 3.00
5 Tereza Logojdová 026203 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.26






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 11.72 6.00
2 Tereza Veverková 026206 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.96 4.00
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.18
4 Emma Hrbková 035412 A. C. Sparta Praha 13.03
5 Eliška Barešová 025327 SC Radotín Praha 13.18






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.37 9.00
2 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha "D" 12.06 2.00
3 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 13.48
4 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.66

Veronika Bobysudová 025418 A. C. Sparta Praha DNS






Běh 4 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 11.30 11.00
2 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.11 1.00
3 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha "D" 12.50
4 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 14.11
5 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 14.74






Běh 5 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 13.51
2 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.08
3 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 14.55
4 Kateřina Šimáčková 046007 ASK Slavia Praha "D" 14.85

Eliška Nováková 035328 SK ZŠ Jeseniova Praha "C" DNS






Běh 6 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 12.56
2 Anna Nováková 035828 ŠAK Novoborská Praha 15.08

Lucie Poppelová 035424 A. C. Sparta Praha DNS






4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Cihlář, Řeháček, Vaňková, Polívková
ASK Slavia Praha 35.12 5.00
2 Logojdová, Kavanová, Veselý, Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.84
3 Pácalová, Viplerová, Sultakmanov, Smutný
SK Aktis Praha 36.12

Halbich, Koller, Hrachová, Bachronyová
SK ZŠ Jeseniova Praha DQ






Běh 2 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bulínová, Vojtěchová, John, Rejka
Atletický školní klub Mazurská 35.16 4.00
2 Cubínková, Melounová, Rokos, Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.39 2.00
3 Culliver, Lenghart, Hobzová, Kándlová
SC Radotín Praha 37.46
4 Dvořáková, Hrdličková, Hloušek
AC Praha 1890 38.90






Běh 3 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Balcar, Balcarová, Stoilová, Janoušek
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 35.51
2 David, Hruška, Stříbrná, Šimáčková
ASK Slavia Praha "D" 39.19
3 Hrušková, Hochmanová, Řehák, Stránský
AC Praha 1890 41.50

Nováková, Pišarová, Procházka, Voců
ŠAK Novoborská Praha DQ






Běh 4 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kubešová, Venclová b., Jarolímek, Jočič
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.91 6.00
2 Hrubý, Hrubý, Šilhavá, Zajíčková
ASK Slavia Praha 35.44 1.00
3 Šmídová, Provazníková, Hunal, Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.91
4 Bakoč, Schejbal, Kučerová, Šimková
Spartak Praha 4 38.46






Běh 5 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Suchomelová, Pašková, Kreidl, Kožina
SK Aktis Praha 34.86 7.00
2 Vlčková, Chaloupková, Matuška, Inger
ŠAK Novoborská Praha 35.49
3 Kůstka, Tomek, Kročková, Pecková
SC Radotín Praha 36.14
4 Hájek, Masllam, Buriánková, Hájková
ASK Slavia Praha "D" 37.23






Běh 6 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kostka, Hospodka, Červinková, Bartoňová
A. C. Sparta Praha 35.27 3.00
2 Deršáková, Kalátová, Černohorský, Děvěr
Atletický školní klub Mazurská 36.40
3 Jára, Vlk, Skalíková, Seidlová
Spartak Praha 4 37.22
4 Matoušek, Kubeš, Barešová, Kostlánová
SC Radotín Praha 38.17






Běh 7 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eibichová, Mňoučková, Kratochvíl, Smítal
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 32.79 11.00
2 Šmída, Survomartono, Bohmová, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 33.55 9.00
3 Kuka, Ludvík, Draslarová, Březinová
ASK Slavia Praha 35.61
4 Mottel, Chukanov, Červenková, Raková
SK ZŠ Jeseniova Praha 36.00






Běh 8 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Víšek, Dejdar, Venclová K., Šafářová
SK ZŠ Jeseniova Praha 36.27
2 Kubala, Šach, Dorňáková, Cyprová
Spartak Praha 4 39.18

Ziková, Kočárková, Miřejovský, Varga
Atletický školní klub Mazurská DQ

Kubák, Vinš, Tesařová, Michková
ASK Slavia Praha "D" DQ






Běh 9 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Řeháková Hanušová, Veleta, Podlena
AC Praha 1890 35.87
2 Maléř, Jašek, Novotná Pacáková
ASK Slavia Praha "D" 36.64
3 Molinková, Webrová, Ston, Veselý
ŠAK Novoborská Praha 37.43

Šimlová, Vydrová, Soltakhanov, Poděbradský
SK Aktis Praha DNS






Běh 10 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Musil, Šimůnek, Fojtíková, Skalická
ASK Slavia Praha 35.53
2 Říha, Vojta, Zaddem, Bláhová
A. C. Sparta Praha 37.06
3 Součková, Svobodová, Baňas, Reichold
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.11
4 Rajmon, Hradil, Panová, Machová
Spartak Praha 4 42.25






Běh 11 (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oulický, Hošek, Masnerová, Pexová
SC Radotín Praha 34.55 8.00
2 Vrzoň, Urbánková, Zavřel, Michálková
SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 36.81
3 Flieglová, Krejčíř, Kára, Hálová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.14






Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.40 11.00
2 Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha 1.35 9.00
3 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1.30 8.00
4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 1.30 7.00
5 Štěpán Veleta 020606 AC Praha 1890 1.25 6.00
6= Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1.25 4.50
6= Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 1.25 4.50
8 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 1.25 3.00
9= Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20 1.00
9= Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20 1.00
9= Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20 1.00
12 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 1.20
13 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
14 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 1.20
15 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.15

Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha NH

Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha D NH

Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha D NH






Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 1.35 11.00
2= Lucie Eliášová 025617 SK ZŠ Jeseniova Praha C 1.30 8.50
2= Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 1.30 8.50
4= Marie Dvořáková 025607 AC Praha 1890 1.25 6.50
4= Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 1.25 6.50
6= Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 1.25 4.50
6= Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25 4.50
8 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 1.25 3.00
9= Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.25 1.00
9= Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 1.25 1.00
9= Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25 1.00
12= Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
12= Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 1.20
14 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 1.20
15 Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20
16 Adéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
17 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 1.15
18= Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
18= Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1.15
20= Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 1.05
20= Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha D 1.05
20= Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.05
20= Karolína Hrušková 045118 AC Praha 1890 1.05
24= Rozálie Saidlová 045413 Spartak Praha 4 1.05
24= Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 1.05

Andrea Polyharová 04 ASK Slavia Praha D DNS

Kateřina Šimáčková 046007 ASK Slavia Praha D NH






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 4.39 11.00
2 Šimon Inger 030617 ŠAK Novoborská Praha 4.27 9.00
3 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 4.22 8.00
4 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 4.19 7.00
5 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.12 6.00
6 Matyáš Mottel 030823 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.00 5.00
7 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 3.99 4.00
8 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.88 3.00
9 Filip Jarolímek 030930 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.84 2.00
10 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 3.83 1.00
11 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.82
12 Ondřej Vrzoň 035108 SK ZŠ Jeseniova Praha C 3.71
13 Adam Černohorský 020903 Atletický školní klub Mazurská 3.67
14 Michal Stránský 040405 AC Praha 1890 3.66
15 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.63
16 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha D 3.63
17 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha D 3.56
18 Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 3.51
19 Filip David 030821 ASK Slavia Praha D 3.45
20 Petr Nedělka 040324 A. C. Sparta Praha 3.44
21 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 3.44
22 Štěpán Havelka 040525 A. C. Sparta Praha 3.37
23 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.36
24 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 3.16
25 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 3.10
26 Kristián Hloušek 040913 AC Praha 1890 3.04

Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha D DNS

Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.53 11.00
2 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 4.42 9.00
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.37 8.00
4 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 4.15 7.00
5 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 4.06 6.00
6 Veronika Hanušová 025521 AC Praha 1890 3.97 5.00
7 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 3.93 4.00
8 Michaela Zajíčková 035103 ASK Slavia Praha 3.91 3.00
9 Gabriela Balcarová 026224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.87 2.00
10 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.87 1.00
11 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 3.82
12 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha D 3.79
13 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.74
14 Kateřina Kavanová 035619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.74
15 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 3.74
16 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.72
17 Anežka Šafářová 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.72
18 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 3.70
19 Lucie Hliňáková 035420 SK ZŠ Jeseniova Praha C 3.64
20 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha D 3.60
21 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 3.56
22 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha C 3.49
23 Ema Kándlová 035226 SC Radotín Praha 3.41
24 Karolína Anna Konířová 045624 A. C. Sparta Praha 3.38
25 Karin Molinková 035521 ŠAK Novoborská Praha 3.38
26 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 3.33
27 Kateřina Dvořáková 035428 ASK Slavia Praha D 3.30
28 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 3.28
29 Aneta Pastuchová 045804 A. C. Sparta Praha 3.19
30 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 3.16
31 Anna Nováková 035828 ŠAK Novoborská Praha 3.11
32 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 2.92
33 Kristýna Rubešová 036229 SK Aktis Praha 2.89
34 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 2.78

Tereza Bulvasová 045722 AC Praha 1890 DNS

Anna T. Voříšková 035322 SK ZŠ Jeseniova Praha C DNS

Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha DNS






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 10.15 11.00
2 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.88 9.00
3 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha C 08.56 8.00
4 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.52 7.00
5 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 08.45 6.00
6 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha D 08.35 5.00
7 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 08.18 4.00
8 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 07.90 3.00
9 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.83 2.00
10 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 07.78 1.00
11 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.72
12 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha D 07.54
13 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 07.21
14 Adéla Špičková 035514 AC Praha 1890 07.13
15 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 07.10
16 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.87
17 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 06.45
18 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha D 06.45
19 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 06.44
20 Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.24
21 Stella Chaloupková 045312 ŠAK Novoborská Praha 05.88
22 Lenka Hanušová 025521 AC Praha 1890 05.86
23 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 05.84
24 Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha 05.81
25 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 05.80
26 Anna T. Voříšková 035322 SK ZŠ Jeseniova Praha C 05.49
27 Magdaléna Cyprová 045707 Spartak Praha 4 05.06
28 Saira Kučerová 035812 Spartak Praha 4 04.83
29 Ema Kostlánová 035616 SC Radotín Praha 04.46
30 Hana Cikrtová 035820 SC Radotín Praha 04.34

Lenka Hynková 036119 ŠAK Novoborská Praha DNS

Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 10.37 11.00
2 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 09.02 9.00
3 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 08.73 8.00
4 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.21 7.00
5 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.76 6.00
6 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 07.69 5.00
7 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.65 4.00
8 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.47 3.00
9 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 06.83 2.00
10 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 06.79 1.00
11 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.75
12 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.64
13 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 06.32
14 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha D 05.91
15 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 05.91
16 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 05.89
17 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 05.76
18 Ondřej Kratochvíl 020927 AC Praha 1890 05.76
19 Milan Zavřel 040618 SK ZŠ Jeseniova Praha C 05.55
20 Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 05.47
21 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.42
22 Jakub Dobiáš 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.40
23 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.28
24 Martin Lachman 040515 AC Praha 1890 05.13
25 Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha D 04.99
26 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 04.92
27 Hubert Hejduk 030928 AC Praha 1890 04.60

Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha D DNS






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 52.16 11.00
2 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 48.89 9.00
3 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 48.74 8.00
4 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 48.21 7.00
5 Štěpán Veleta 020606 AC Praha 1890 46.76 6.00
6 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.55 5.00
7 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.53 4.00
8 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 44.09 3.00
9 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 42.85 2.00
10 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha D 42.80 1.00
11 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 42.45
12 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 42.43
13 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 39.14
14 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 38.04
15 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 37.58
16 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 36.48
17 David Smutný 040218 SK Aktis Praha 36.04
18 David Balcar 040825 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 35.41
19 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 35.03
20 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 33.53
21 Martin Lachman 040515 AC Praha 1890 33.22
22 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 32.48
23 Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.35
24 Bajsangur Soltakhanov 040411 SK Aktis Praha 31.32
25 Filip Reichold 040726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29.85
26 Jakub Krejčíř 040827 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29.56
27 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 28.92
28 Kryštof Dušek 040704 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 28.92
29 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 27.08
30 Matouš Barták 031107 AC Praha 1890 26.65
31 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 26.49
32 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha D 24.55
33 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 20.47
34 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 11.76

Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha DNS






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 24.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.55 11.00
2 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 40.16 9.00
3 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 38.28 8.00
4 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 34.98 7.00
5 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 33.64 6.00
6 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 33.58 5.00
7 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 33.19 4.00
8 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.08 3.00
9 Adéla Špičková 035514 AC Praha 1890 32.09 2.00
10 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha C 31.16 1.00
11 Nikola Stříbrná 035815 ASK Slavia Praha D 30.09
12 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 29.65
13 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 29.11
14 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 28.84
15 Lucie Hliňáková 035420 SK ZŠ Jeseniova Praha C 28.06
16 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 27.72
17 Adéla Frcková 035703 SK ZŠ Jeseniova Praha C 27.63
18 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 26.75
19 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha D 26.00
20 Tereza Hladíková 035716 SK Aktis Praha 25.86
21 Klára Bábíčková 036030 ASK Slavia Praha 25.71
22 Eliška Barešová 025327 SC Radotín Praha 25.36
23 Markéta Šimková 045318 Spartak Praha 4 24.63
24 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha D 24.36
25 Adéla Hornofová 046019 ŠAK Novoborská Praha 21.54
26 Sára Tomaštíková 035325 A. C. Sparta Praha 19.81
27 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 19.79
28 Barbora Fišarová 035604 ŠAK Novoborská Praha 19.56
29 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.41
30 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 19.17
31 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 19.09
32 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 18.93
33 Lenka Hanušová 025521 AC Praha 1890 17.74
34 Simona Suchánková 045612 ŠAK Novoborská Praha 14.69
35 Hana Cikrtová 035820 SC Radotín Praha 14.66

Zuzana Szymanská 045814 SK Aktis Praha DNS

Nela Simmerlová 035319 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Celkový bodový stav - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 088.50
2 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 054.00
3 RADPR
SC Radotín Praha 051.50
4 JESPR
SK ZŠ Jeseniova Praha 051.00
5 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 048.00
6 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 045.00
7 ACPRA
AC Praha 1890 034.00
8 SPAPR
A. C. Sparta Praha 023.00
9 AKTPR
SK Aktis Praha 019.00
10 VINPR
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 017.00
11 UJPR9
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 013.00
12 SPPR4
Spartak Praha 4 003.00
13 SLAPRD
ASK Slavia Praha "D" 001.00






Celkový bodový stav - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SPAPR
A. C. Sparta Praha 097.00
2 UJPR9
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 078.00
3 JESPR
SK ZŠ Jeseniova Praha 064.00
4 AKTPR
SK Aktis Praha 058.00
5 SLAPR
ASK Slavia Praha 055.50
6 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 042.00
7 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 024.00
8 JESPRC
SK ZŠ Jeseniova Praha "C" 021.50
9 RADPR
SC Radotín Praha 018.00
10 ACPRA
AC Praha 1890 017.50
11 VINPR
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 015.50
12 DSLAPR
ASK Slavia Praha "D" 007.00
13 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 006.00