5. kolo poháru přípravek Prahy 8 a 9





Pořadatel : Atletika Človíček


Datum: 21.9.2015


Místo: Praha - Podvinný mlýn


Ředitel závodu: Miroslav Burian


Hlavní rozhodčí: Marcela Horáčková 


Výsledky zpracoval: Pavel Střelec 







Běh na 50 m překážek - z vysokého startu (překážky dětská atletika)



Skok daleký - měřeno od místa odrazu



Hod kriketovým míčkem








50 m překážky - kluci
Pořadí Jméno r.nar. Oddíl Výkon [s]
1 Šufliarský Štěpán 2005 TJ Sokol Horní Počernice 8,9
2 Blatný Jáchym 2005 AŠK Mazurská 9,0
3 Ondriáš Adam 2006 TJ Sokol Horní Počernice 9,3
4 Kylar Martin 2005 AC Praha 1890 9,4
5 Tobiash Parikh 2006 AC Sparta Praha B 9,5
6 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 9,6
6 Colin Okparaigwe 2006 AC Sparta Praha B 9,6
7 Filip Hanzal 2006 AC Sparta Praha A 9,7
7 Julius Hvorecký 2006 AC Sparta Praha A 9,7
7 Kohl Ondřej 2005 AC Praha 1890 9,7
7 Slaba Jan 2005 AC Praha 1890 9,7
7 Hušák Radim 2006 ŠAK Novoborská 9,7
8 Matouš Aurell 2006 AC Sparta Praha A 9,8
9 Navrkal Vojtěch 2005 ŠAK Novoborská 9,9
9 David Janík 2006 Atletika Človíček 9,9
9 Robert Tuša 2005 Atletika Človíček 9,9
10 Tobiáš Boček 2005 AC Sparta Praha B 10,0
11 Jaroslav Vítek 2006 AC Sparta Praha A 10,1
11 Adam Vích 2006 AC Sparta Praha B 10,1
11 Vavřinec Pospíšil 2007 Atletika Človíček 10,1
12 Poledne Lukáš 2006 TJ Sokol Horní Počernice 10,6
13 Adam Černý 2005 AC Sparta Praha A 10,8
13 Vrla Adam 2005 AC Praha 1890 10,8
13 Ehrenberger Jonáš 2006 ŠAK Novoborská 10,8
14 Tomáš Elvy 2007 AC Sparta Praha B 11,1
14 Martin Vojta 2008 Atletika Človíček 11,1
15 Jakub Šlahůnek 2007 Atletika Človíček 11,6
16 Čermák Jan 2006 ŠAK Novoborská 11,7
16 Sieber Filip 2006 ŠAK Novoborská 11,7
16 Radim Blažek 2007 Atletika Človíček 11,7
17 Denis Fingerhútt 2009 Atletika Človíček 11,8
18 Adam Röschl 2009 Atletika Človíček 11,9
19 Marek Pešír 2006 Atletika Človíček 12,4
20 Urban Jiří 2006 ŠAK Novoborská 12,6
21 Viliam Sivek 2009 Atletika Človíček 13,2
22 Holakovský Jan 2005 ŠAK Novoborská 13,4
23 Samuel Chovanec 2008 Atletika Človíček 15,6










50 m překážky - dívky
Pořadí Jméno r.nar. Oddíl Výkon [s]
1 Trundová Tereza 2004 AŠK Mazurská 8,4
2 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 8,8
3 Frkousová Dominika 2004 TJ Sokol Horní Počernice 9,0
3 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská 9,0
3 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 9,0
4 Růžičová Šárka 2006 AŠK Mazurská 9,1
4 Tereza Kaucká 2005 AC Sparta Praha B 9,1
5 Neufusová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice 9,2
6 Klára Honzíková 2005 AC Sparta Praha A 9,3
6 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská 9,3
6 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 9,3
6 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 9,3
6 Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská 9,3
6 Čadová Nicol 2005 ŠAK Novoborská 9,3
7 Barbora Křížová 2005 AC Sparta Praha A 9,5
7 Anna Šimková 2006 AC Sparta Praha A 9,5
7 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 9,5
8 Deckerová Aneta 2006 TJ Sokol Horní Počernice 9,6
9 Veronika Veselá 2006 AC Sparta Praha A 9,7
9 Anna VanRajsort 2005 TJ Sokol Horní Počernice 9,7
10 Korbelová Justýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice 9,8
10 Pelikánová Klára 2004 AŠK Mazurská 9,8
10 Píchová Lucie 2005 AC Praha 1890 9,8
10 Anna Střelcová 2006 AC Sparta Praha B 9,8
11 Klemperová Lucie 2004 AŠK Mazurská 9,9
12 Klára Nováková 2005 AC Sparta Praha A 10,0
12 Johana Šmehilová 2006 AC Sparta Praha A 10,0
12 Pištíková Tereza 2006 ŠAK Novoborská 10,0
13 Klára Hašková 2006 AC Sparta Praha A 10,1
13 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 10,1
14 Petříková Kateřina 2006 TJ Sokol Horní Počernice 10,2
14 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 10,2
14 Koubová Alžběta 2006 ŠAK Novoborská 10,2
14 Natálie Vosecká 2006 AC Sparta Praha B 10,2
15 Stella Sklenaříková 2006 AC Sparta Praha A 10,3
15 Eliška Bednárková 2005 AC Sparta Praha B 10,3
16 Nela Steinmannová 2006 AC Sparta Praha A 10,4
16 Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská 10,4
16 Alžběta Franklová 2005 AC Sparta Praha B 10,4
17 Agáta Procházková 2006 AC Sparta Praha A 10,5
17 Anna Ručková 2005 AC Sparta Praha A 10,5
17 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 10,5
17 Elen Horynová 2004 AC Sparta Praha B 10,5
18 Kastnerová Michaela 2006 ŠAK Novoborská 10,6
19 Adriana Žuffová 2005 AC Sparta Praha A 10,7
19 Lucie Dryáková 2006 AC Sparta Praha B 10,7
20 Klára Kazdová 2006 AC Sparta Praha A 10,9
20 Klára Lieblová 2004 AC Sparta Praha A 10,9
20 Kateřina Koktová 2005 AC Sparta Praha A 10,9
21 Máchová Radka 2006 ŠAK Novoborská 11,0
22 Hrodková Lucie 2006 ŠAK Novoborská 11,1
23 Šeredová Kateřina 2006 AC Praha 1890 11,3
24 Švecová Eva 2005 ŠAK Novoborská 11,4
25 Bartáková Žaneta 2006 AC Praha 1890 11,5
26 Pískačová Kateřina 2006 ŠAK Novoborská 12,0
26 Klára Vojtová 2007 Atletika Človíček 12,0
26 Ingrid Blechová 2007 Atletika Človíček 12,0
27 Maria Ďurkechová 2008 Atletika Človíček 12,3
28 Magda Franklová 2008 Atletika Človíček 12,6
29 Nosková Veronika 2006 ŠAK Novoborská 12,7
30 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 12,8
30 Kristýna Režnarová 2009 Atletika Človíček 12,8
31 Anna Pašková 2006 Atletika Človíček 13,4
31 Anna Kozderová 2007 Atletika Človíček 13,4
32 Karolína Pašiaková 2009 Atletika Človíček 13,7
33 Lenka Šlahůnková 2008 Atletika Človíček 13,9










Skok daleký - kluci
Pořadí Jméno r.nar. Oddíl Výkon [m]
1 Blatný Jáchym 2005 AŠK Mazurská 3,80
2 Šufliarský Štěpán 2005 TJ Sokol Horní Počernice 3,79
3 Matouš Aurell 2006 AC Sparta Praha A 3,48
4 Tobiash Parikh 2006 AC Sparta Praha B 3,40
5 Colin Okparaigwe 2006 AC Sparta Praha B 3,39
6 Ondriáš Adam 2006 TJ Sokol Horní Počernice 3,29
7 Filip Hanzal 2006 AC Sparta Praha A 3,25
8 Slaba Jan 2005 AC Praha 1890 3,24
9 Julius Hvorecký 2006 AC Sparta Praha A 3,23
10 Robert Tuša 2005 Atletika Človíček 3,21
11 Vavřinec Pospíšil 2007 Atletika Človíček 3,18
12 Tobiáš Boček 2005 AC Sparta Praha B 3,10
13 Hušák Radim 2006 ŠAK Novoborská 3,09
14 Navrkal Vojtěch 2005 ŠAK Novoborská 3,08
15 Kylar Martin 2005 AC Praha 1890 3,06
16 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 3,05
17 Poledne Lukáš 2006 TJ Sokol Horní Počernice 3,03
18 Jaroslav Vítek 2006 AC Sparta Praha A 3,01
18 Kohl Ondřej 2005 AC Praha 1890 3,01
19 Adam Vích 2006 AC Sparta Praha B 3,00
20 David Janík 2006 Atletika Človíček 2,99
21 Ehrenberger Jonáš 2006 ŠAK Novoborská 2,98
22 Marek Pešír 2006 Atletika Človíček 2,92
23 Sieber Filip 2006 ŠAK Novoborská 2,80
24 Holakovský Jan 2005 ŠAK Novoborská 2,79
25 Jakub Šlahůnek 2007 Atletika Človíček 2,75
26 Vrla Adam 2005 AC Praha 1890 2,61
27 Čermák Jan 2006 ŠAK Novoborská 2,55
28 Martin Vojta 2008 Atletika Človíček 2,54
29 Tomáš Elvy 2007 AC Sparta Praha B 2,53
30 Adam Röschl 2009 Atletika Človíček 2,45
31 Adam Černý 2005 AC Sparta Praha A 2,37
32 Viliam Sivek 2009 Atletika Človíček 2,33
33 Samuel Chovanec 2008 Atletika Človíček 2,30
34 Denis Fingerhútt 2009 Atletika Človíček 2,25
35 Radim Blažek 2007 Atletika Človíček 2,20
36 Urban Jiří 2006 ŠAK Novoborská 2,19










Skok daleký - dívky
Pořadí Jméno r.nar. Oddíl Výkon [m]
1 Frkousová Dominika 2004 TJ Sokol Horní Počernice 3,69
2 Anna VanRajsort 2005 TJ Sokol Horní Počernice 3,65
3 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 3,54
4 Anna Šimková 2006 AC Sparta Praha A 3,42
5 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 3,40
6 Tereza Kaucká 2005 AC Sparta Praha B 3,35
7 Pelikánová Klára 2004 AŠK Mazurská 3,33
8 Johana Šmehilová 2006 AC Sparta Praha A 3,31
9 Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská 3,30
10 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 3,29
11 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 3,28
12 Deckerová Aneta 2006 TJ Sokol Horní Počernice 3,26
13 Trundová Tereza 2004 AŠK Mazurská 3,25
14 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 3,22
15 Klára Honzíková 2005 AC Sparta Praha A 3,21
16 Píchová Lucie 2005 AC Praha 1890 3,20
17 Neufusová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice 3,16
17 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 3,16
18 Čadová Nicol 2005 ŠAK Novoborská 3,14
18 Natálie Vosecká 2006 AC Sparta Praha B 3,14
19 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 3,11
20 Korbelová Justýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice 3,08
21 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská 3,06
21 Růžičová Šárka 2006 AŠK Mazurská 3,06
22 Agáta Procházková 2006 AC Sparta Praha A 3,05
22 Klemperová Lucie 2004 AŠK Mazurská 3,05
23 Barbora Křížová 2005 AC Sparta Praha A 3,04
23 Elen Horynová 2004 AC Sparta Praha B 3,04
24 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská 3,02
25 Alžběta Franklová 2005 AC Sparta Praha B 3,00
25 Anna Střelcová 2006 AC Sparta Praha B 3,00
26 Adriana Žuffová 2005 AC Sparta Praha A 2,96
27 Švecová Eva 2005 ŠAK Novoborská 2,95
28 Kastnerová Michaela 2006 ŠAK Novoborská 2,92
29 Klára Hašková 2006 AC Sparta Praha A 2,91
30 Veronika Veselá 2006 AC Sparta Praha A 2,89
31 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 2,88
32 Klára Kazdová 2006 AC Sparta Praha A 2,85
33 Klára Nováková 2005 AC Sparta Praha A 2,82
33 Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská 2,82
34 Eliška Bednárková 2005 AC Sparta Praha B 2,79
35 Koubová Alžběta 2006 ŠAK Novoborská 2,78
36 Anna Ručková 2005 AC Sparta Praha A 2,75
37 Nela Steinmannová 2006 AC Sparta Praha A 2,72
37 Petříková Kateřina 2006 TJ Sokol Horní Počernice 2,72
38 Kateřina Koktová 2005 AC Sparta Praha A 2,70
39 Lucie Dryáková 2006 AC Sparta Praha B 2,67
40 Máchová Radka 2006 ŠAK Novoborská 2,66
41 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 2,63
42 Pískačová Kateřina 2006 ŠAK Novoborská 2,58
43 Nosková Veronika 2006 ŠAK Novoborská 2,53
44 Stella Sklenaříková 2006 AC Sparta Praha A 2,50
45 Hrodková Lucie 2006 ŠAK Novoborská 2,47
46 Klára Lieblová 2004 AC Sparta Praha A 2,45
46 Bartáková Žaneta 2006 AC Praha 1890 2,45
47 Šeredová Kateřina 2006 AC Praha 1890 2,42
48 Klára Vojtová 2007 Atletika Človíček 2,32
48 Magda Franklová 2008 Atletika Človíček 2,32
49 Lenka Šlahůnková 2008 Atletika Človíček 2,25
50 Maria Ďurkechová 2008 Atletika Človíček 2,18
51 Anna Kozderová 2007 Atletika Človíček 2,14
51 Kristýna Režnarová 2009 Atletika Človíček 2,14
52 Pištíková Tereza 2006 ŠAK Novoborská 2,08
53 Ingrid Blechová 2007 Atletika Človíček 2,07
54 Karolína Pašiaková 2009 Atletika Človíček 1,96
54 Anna Pašková 2006 Atletika Človíček 1,96










Hod kriketovým míčkem - kluci
Pořadí Jméno r.nar. Oddíl Výkon [m]
1 Filip Hanzal 2006 AC Sparta Praha A 36,52
2 Šufliarský Štěpán 2005 TJ Sokol Horní Počernice 36,34
3 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 32,84
4 Blatný Jáchym 2005 AŠK Mazurská 32,66
5 Vavřinec Pospíšil 2007 Atletika Človíček 32,11
6 Ehrenberger Jonáš 2006 ŠAK Novoborská 32,07
7 Tobiash Parikh 2006 AC Sparta Praha B 30,37
8 Tobiáš Boček 2005 AC Sparta Praha B 29,18
9 Slaba Jan 2005 AC Praha 1890 28,03
10 Colin Okparaigwe 2006 AC Sparta Praha B 27,39
11 Matouš Aurell 2006 AC Sparta Praha A 27,13
12 Hušák Radim 2006 ŠAK Novoborská 26,29
13 Jaroslav Vítek 2006 AC Sparta Praha A 26,06
14 Julius Hvorecký 2006 AC Sparta Praha A 23,74
15 Kohl Ondřej 2005 AC Praha 1890 22,49
16 Robert Tuša 2005 Atletika Človíček 22,41
17 Martin Vojta 2008 Atletika Človíček 22,04
18 Denis Fingerhútt 2009 Atletika Človíček 21,42
19 Adam Černý 2005 AC Sparta Praha A 21,24
20 David Janík 2006 Atletika Človíček 20,10
21 Sieber Filip 2006 ŠAK Novoborská 19,53
22 Marek Pešír 2006 Atletika Človíček 19,37
23 Viliam Sivek 2009 Atletika Človíček 18,95
24 Ondriáš Adam 2006 TJ Sokol Horní Počernice 17,71
25 Navrkal Vojtěch 2005 ŠAK Novoborská 16,60
26 Holakovský Jan 2005 ŠAK Novoborská 16,39
27 Poledne Lukáš 2006 TJ Sokol Horní Počernice 14,99
28 Vrla Adam 2005 AC Praha 1890 14,24
29 Kylar Martin 2005 AC Praha 1890 14,08
30 Samuel Chovanec 2008 Atletika Človíček 13,09
31 Radim Blažek 2007 Atletika Človíček 11,87
32 Čermák Jan 2006 ŠAK Novoborská 11,19
33 Urban Jiří 2006 ŠAK Novoborská 10,99
34 Adam Röschl 2009 Atletika Človíček 10,80
35 Jakub Šlahůnek 2007 Atletika Človíček 10,61
36 Tomáš Elvy 2007 AC Sparta Praha B 10,27
37 Adam Vích 2006 AC Sparta Praha B NM










Hod kriketovým míčkem - dívky
Pořadí Jméno r.nar. Oddíl Výkon [m]
1 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 30,69
2 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 28,66
3 Barbora Křížová 2005 AC Sparta Praha A 28,34
4 Čadová Nicol 2005 ŠAK Novoborská 27,40
5 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská 25,00
6 Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská 24,86
7 Frkousová Dominika 2004 TJ Sokol Horní Počernice 24,58
8 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 23,92
9 Pelikánová Klára 2004 AŠK Mazurská 23,36
10 Klemperová Lucie 2004 AŠK Mazurská 22,69
11 Veronika Veselá 2006 AC Sparta Praha A 22,43
12 Trundová Tereza 2004 AŠK Mazurská 22,37
13 Adriana Žuffová 2005 AC Sparta Praha A 22,25
14 Nosková Veronika 2006 ŠAK Novoborská 21,61
15 Deckerová Aneta 2006 TJ Sokol Horní Počernice 21,11
16 Koubová Alžběta 2006 ŠAK Novoborská 20,74
17 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 20,68
18 Petříková Kateřina 2006 TJ Sokol Horní Počernice 20,59
19 Anna Střelcová 2006 AC Sparta Praha B 20,45
20 Tereza Kaucká 2005 AC Sparta Praha B 19,85
21 Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská 19,76
22 Klára Vojtová 2007 Atletika Človíček 19,70
23 Lucie Dryáková 2006 AC Sparta Praha B 18,48
24 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 18,44
25 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská 18,43
26 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 18,25
27 Johana Šmehilová 2006 AC Sparta Praha A 17,89
28 Eliška Bednárková 2005 AC Sparta Praha B 17,65
29 Kastnerová Michaela 2006 ŠAK Novoborská 17,60
30 Růžičová Šárka 2006 AŠK Mazurská 17,57
31 Švecová Eva 2005 ŠAK Novoborská 17,36
32 Píchová Lucie 2005 AC Praha 1890 17,08
33 Klára Nováková 2005 AC Sparta Praha A 16,94
34 Nela Steinmannová 2006 AC Sparta Praha A 16,83
35 Natálie Vosecká 2006 AC Sparta Praha B 16,78
36 Korbelová Justýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice 16,72
37 Máchová Radka 2006 ŠAK Novoborská 16,37
38 Magda Franklová 2008 Atletika Človíček 16,19
39 Klára Hašková 2006 AC Sparta Praha A 15,64
40 Hrodková Lucie 2006 ŠAK Novoborská 15,63
41 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 15,62
42 Klára Kazdová 2006 AC Sparta Praha A 15,02
43 Anna VanRajsort 2005 TJ Sokol Horní Počernice 14,89
44 Anna Ručková 2005 AC Sparta Praha A 14,85
45 Alžběta Franklová 2005 AC Sparta Praha B 14,67
46 Neufusová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice 14,08
47 Kateřina Koktová 2005 AC Sparta Praha A 13,94
48 Klára Honzíková 2005 AC Sparta Praha A 13,76
48 Elen Horynová 2004 AC Sparta Praha B 13,76
49 Anna Šimková 2006 AC Sparta Praha A 13,70
50 Ingrid Blechová 2007 Atletika Človíček 13,38
51 Agáta Procházková 2006 AC Sparta Praha A 13,15
52 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 12,86
53 Bartáková Žaneta 2006 AC Praha 1890 11,25
54 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 11,05
55 Maria Ďurkechová 2008 Atletika Človíček 10,72
56 Kristýna Režnarová 2009 Atletika Človíček 10,52
57 Pískačová Kateřina 2006 ŠAK Novoborská 9,59
58 Šeredová Kateřina 2006 AC Praha 1890 9,32
59 Lenka Šlahůnková 2008 Atletika Človíček 9,30
60 Stella Sklenaříková 2006 AC Sparta Praha A 9,08
61 Anna Pašková 2006 Atletika Človíček 8,52
62 Pištíková Tereza 2006 ŠAK Novoborská 7,43
63 Klára Lieblová 2004 AC Sparta Praha A 6,04
64 Karolína Pašiaková 2009 Atletika Človíček 5,51
65 Anna Kozderová 2007 Atletika Človíček 3,91