Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň






Datum konání: 17. 9. 2015



Místo konání: Praha



Pořadatel: ASK Slavia Praha



Výsledky zpracoval:




Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.2m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 08.13 9.00
2 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 08.78 6.00
3 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 08.87 4.00
4 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 09.04 1.50
5 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 09.11
6 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 09.18
7 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha 09.39
8 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 09.67






Běh 2 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.6m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha A 08.09 11.00
2 Petr Kuka 02 ASK Slavia Praha C 09.22
3 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 09.25
4 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha D 09.48
5 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 10.17
6 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha 10.24
7 Johan Višňa 040209 SC Radotín Praha 11.03






Běh 3 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.4m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Mlčoch 02 ASK Slavia Praha A 08.70 7.00
2 Martin Kostka 03 AC Sparta Praha A 08.83 5.00
3 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha C 09.04 1.50
4 Jindřich Kubák 04 ASK Slavia Praha D 09.39
5 Šimon Vojta 02 AC Sparta Praha A 09.42
6 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 11.01






Běh 4 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.7m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha A 08.27 8.00
2 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha C 08.89 3.00
3 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 09.32
4 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 09.55
5 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 09.65
6 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 10.25
7 Jan Šťastný 040127 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.84

Vojtěch Braidl 03 ASK Slavia Praha D DNS






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.0m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.33 11.00
2 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.75 6.00
3 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.81 4.00
4 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 09.28
5 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 09.42






Běh 2 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.8m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 09.11 2.00
2 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 09.13 1.00
3 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 09.29
4 Petra Klimešová 035115 PSK Olymp Praha 09.37
5 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 10.13

Ema Kostlánová 035616 SC Radotín Praha DNS






Běh 3 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.6m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 02 AC Sparta Praha A 08.51 9.00
2 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha A 08.68 8.00
3 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha A 09.03 3.00
4 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha C 09.31
5 Simona Bartoňková 02 AC Sparta Praha A 09.35
6 Barbora Kostlánová 016216 SC Radotín Praha 09.99






Běh 4 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.9m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Feitová 02 ASK Slavia Praha C 08.74 7.00
2 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha A 08.78 5.00
3 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 09.18
4 Rozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 09.27
5 Kateřina Dvořáková 03 ASK Slavia Praha D 09.36
6 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.38
7 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.52
8 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha D 09.54






Běh 5 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.5m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 09.18
2 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha C 09.25
3 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 09.27
4 Magdaléna Bláhová 02 AC Sparta Praha A 09.27
5 Anna Plzáková 03 ASK Slavia Praha D 09.74
6 Adéla Frcková 035703 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.02
7 Simona Suchánková 045612 ŠAK Novoborská Praha 10.27

Adéla Požárová 03 AC Sparta Praha A DNS






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.6m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 20.01 9.00
2 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 20.79 8.00
3 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 21.96 5.00
4 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 22.61 2.00
5 Adam Černohorský 020903 Atletický školní klub Mazurská 23.61
6 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 24.62
7 Štěpán Lebeda 020210 AC Praha 1890 24.91

Albert Matějka 040521 Atletika Jižní Město DNS






Běh 2 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.2m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Beneš 02 ASK Slavia Praha A 21.58 7.00
2 Martin Kostka 03 AC Sparta Praha A 22.45 4.00
3 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město 26.42
4 Jakub Hercík 03 ASK Slavia Praha D 26.57
5 Matyáš Dubový 030316 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.57
6 Johan Višňa 040209 SC Radotín Praha 27.90

Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha A DNS

Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská DNS






Běh 3 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.1m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef Musil 04 ASK Slavia Praha C 21.64 6.00
2 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 22.83 1.00
3 Šimon Vojta 02 AC Sparta Praha A 23.02
4 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 24.82
5 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha D 25.97
6 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 26.93

Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha C DNS






Běh 4 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.0m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Klokočník 02 ASK Slavia Praha A 19.40 11.00
2 Petr Kuka 02 ASK Slavia Praha C 22.53 3.00
3 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 24.15
4 Kryštof Jašek 04 ASK Slavia Praha D 24.94
5 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 25.44

Michael Falta 040111 ŠAK Novoborská Praha DNS

Jiří Kočí 03 AC Sparta Praha A DNS

Petr Nedělka 04 AC Sparta Praha A DNS






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.2m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 20.28 11.00
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 20.42 9.00
3 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 21.40 7.00
4 Klára Hrdličková 026017 AC Praha 1890 22.00 4.00
5 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 22.19 1.00
6 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 22.73
7 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 22.81
8 Petra Klimešová 035115 PSK Olymp Praha 23.23






Běh 2 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.6m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha A 21.45 6.00
2 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha C 22.76
3 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 23.76
4 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 23.98

Daniela Jelínková 03 AC Sparta Praha A DNS

Nela Boháčová 045218 SC Radotín Praha DNS

Julie Stránská 025429 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Běh 3 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.5m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 02 AC Sparta Praha A 20.65 8.00
2 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha A 21.75 5.00
3 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha A 22.07 2.00
4 Rozárie Benová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 22.51
5 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha C 22.78
6 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.03

Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha C DNS






Běh 4 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.6m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 22.63
2 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.08
3 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 23.86
4 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha D 24.87
5 Adéla Hornofová 046019 ŠAK Novoborská Praha 26.04
6 Kateřina Richtrová 02 AC Sparta Praha A 27.38
7 Jessica Crowther 03 AC Sparta Praha A 28.00






Běh 5 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.5m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 22.04 3.00
2 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 23.22
3 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha D 23.40
4 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 24.40
5 Adéla Novotná 03 ASK Slavia Praha D 25.12

Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město DNS

Marie Dvořáková 025607 AC Praha 1890 DNS






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 2:21.16 11.00
2 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 2:22.71 9.00
3 Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha A 2:36.54 7.00
4 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 2:36.76 6.00
5 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:37.92 5.00
6 Alexandr Polák 02 ASK Slavia Praha A 2:43.05 2.00
7 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 2:43.86
8 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha C 2:45.77
9 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 2:47.49
10 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 2:48.57
11 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 2:49.67
12 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 2:55.63
13 Ondřej Kratochvíl 020927 AC Praha 1890 2:56.60

Štěpán Havelka 04 AC Sparta Praha A DNS






Běh 2 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oliver König 02 ASK Slavia Praha A 2:34.48 8.00
2 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 2:40.82 4.00
3 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2:41.83 3.00
4 Samuel Říha 03 AC Sparta Praha A 2:43.45 1.00
5 Martin Hájek 02 ASK Slavia Praha D 2:44.78
6 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha C 2:46.45
7 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 2:46.51
8 Jindřich Kubák 04 ASK Slavia Praha D 2:51.22
9 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 2:53.97
10 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha D 2:59.07
11 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 3:12.00
12 Kristián Hloušek 040913 AC Praha 1890 3:13.87

Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha C DNS

Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha DNS






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město 2:32.84 11.00
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 2:40.36 9.00
3 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:44.32 8.00
4 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha A 2:47.33 6.00
5 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha A 2:49.05 4.00
6 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha C 2:51.62 2.00
7 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 2:52.62 1.00
8 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha 2:55.55
9 Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha A 2:57.44
10 Tereza Baliamisová 03 ASK Slavia Praha D 2:57.82
11 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 3:00.01
12 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 3:00.98
13 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 3:01.38
14 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:04.79
15 Jessica Crowther 03 AC Sparta Praha A 3:37.23

Veronika Hanušová 025521 AC Praha 1890 DNS

Ema Kándlová 035226 SC Radotín Praha DNS






Běh 2 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha C 2:47.27 7.00
2 Stella Chaloupková 045312 ŠAK Novoborská Praha 2:48.45 5.00
3 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 2:49.35 3.00
4 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:57.14
5 Natálie Jakabová 035426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:58.09
6 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 2:58.28
7 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:59.09
8 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 3:01.74
9 Anita Hájková 02 ASK Slavia Praha D 3:02.74
10 Magdaléna Bláhová 02 AC Sparta Praha A 3:03.10
11 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:04.45
12 Klára Aschermannová 04 ASK Slavia Praha D 3:07.37
13 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha C 3:07.70
14 Aneta Štrosová 045426 Univerzitní sportovní klub Praha 3:07.98
15 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město 3:08.76

Antonie Šupková 03 AC Sparta Praha A DNS






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.7m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 10.28 11.00
2 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 10.91 7.00
3 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 11.03 6.00
4 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 11.19 4.00
5 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 12.13






Běh 2 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.7m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 02 ASK Slavia Praha A 10.37 9.00
2 Oliver König 02 ASK Slavia Praha A 10.63 8.00
3 Matěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha A 11.07 5.00
4 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 11.48 3.00
5 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 13.29






Běh 3 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.5m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 11.58 2.00
2 David Šimůnek 02 ASK Slavia Praha C 11.78 1.00
3 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha C 12.06
4 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha C 12.26
5 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 12.51
6 Kryštof Jašek 04 ASK Slavia Praha D 13.81






Běh 4 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.2m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 12.59
2 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 12.70
3 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha D 12.86
4 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 13.50
5 Tomáš Kocnár 04 ASK Slavia Praha D 13.67
6 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 13.80






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.4m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 10.15 11.00
2 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha A 10.75 9.00
3 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 11.12 8.00
4 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 11.13 7.00
5 Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha A 11.75 1.00
6 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 14.97
7 Adéla Svobodová 04 AC Sparta Praha A 15.03






Běh 2 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.9m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 11.41 5.00
2 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha A 11.46 4.00
3 Yasmina Zaddem 03 AC Sparta Praha A 12.26
4 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 12.72
5 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 12.93
6 Sofie Solárová 03 AC Sparta Praha A 14.62






Běh 3 (čt, 17.9.2015) Vítr: -0.6m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha C 11.71 2.00
2 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha C 11.94
3 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 12.77
4 Eliška Barešová 025327 SC Radotín Praha 13.31
5 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 14.14
6 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.05

Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha DNS






Běh 4 (čt, 17.9.2015) Vítr: -1.9m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Vaňková 04 ASK Slavia Praha C 11.21 6.00
2 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 12.53
3 Tereza Baliamisová 03 ASK Slavia Praha D 13.22
4 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 13.33
5 Anna Nováková 035828 ŠAK Novoborská Praha 14.98

Anna Plzáková 03 ASK Slavia Praha D DQ

Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS






Běh 5 (čt, 17.9.2015) Vítr: -2.4m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 11.50 3.00
2 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 11.93
3 Nikola Stříbrná 03 ASK Slavia Praha D 12.59
4 Julie Stránská 025429 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.64

Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha DNS

Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha DNS

Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město DNS






4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 AA: Hykš, Klokočník, Kotrhonzová, Polanecká
ASK Slavia Praha A 31.08 11.00
2 A: Vejšická, Novotná, Novák, Vejlupek
Atletika Jižní Město 32.27 9.00
3 A: Šplechtnová, Hloušková, Randus, Bolardt
PSK Olymp Praha 32.65 6.00
4 A: Dostál, Toula, Šídlová, Šedá
Univerzitní sportovní klub Praha 33.45 4.00
5 A: Řeháková, Hrdličková, Kratochvíl, Podlena
AC Praha 1890 34.95
6 A: Matuška, Voců, Fantová, Chaloupková
ŠAK Novoborská Praha 35.43

A: Urbánková, Budzwanovská,Sťastný, Dubový
SK ZŠ Jeseniova Praha DNF

A: Kostka, Bartoňková, Červinková, Vojta
AC Sparta Praha A DNF






Běh 2 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 AB: Mlčoch, Štěpánek F., Proházková, Rejholcová
ASK Slavia Praha A 32.31 8.00
2 A:Bohmova, Špačková, Surtomartouv, Rejka
Atletický školní klub Mazurská 33.14 5.00
3 A: Oulický, Tomek, Masnerová, Pexová
SC Radotín Praha 33.68 3.00
4 A: Kožina, Krýdl, Pašková,Suchomilová
SK Aktis Praha 33.78 2.00
5 B: Bénová, Veselá, Makovec, Puchmajer
Univerzitní sportovní klub Praha 34.71
6 B: Králová, Ondrejková, Bednář, Boketta
Atletika Jižní Město 36.12
7 B: Veselý, Procházka, Vlčková, Nováková
ŠAK Novoborská Praha 37.19






Běh 3 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 CC: Kuka, Šimůnek, Feitová, Březinová
ASK Slavia Praha C 33.98 1.00
2 BC: Hrubý, Hrubý, Šilhavá, Šimůnková
ASK Slavia Praha C 34.35
3 B: John, Černochová, Vojtěchová, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 34.87
4 B: Vyplerová, Poděbradtský , Vaněk, Pácalová
SK Aktis Praha 35.54
5 B: Pecková, Kročková, Matoušek, Lenghart
SC Radotín Praha 37.04
6 B: Dvořáková, Hochmanová, Maršálek, Lebeda
AC Praha 1890 38.69

B: Bolehovský, Jindra, Seidlová, Šilhavá
PSK Olymp Praha DQ

C: Děver, Miřejovský, Kalátová, Deršáková
Atletický školní klub Mazurská DNS






Běh 4 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 C: Koblic, Novotný, Ziková, Čepelová
ASK Slavia Praha A 32.55 7.00
2 D: Dvořák, Konvalina, Doubravová, Smejkalová
ASK Slavia Praha A 34.20
3 DC: Cihlář, Řeháček, Vaňková, Metelková
ASK Slavia Praha C 35.18
4 C: Hlaváčová, Krejčí, Dostál I., Štekl
Univerzitní sportovní klub Praha 35.65
5 D: Křepelková, Němcová, Polák, Volf
Univerzitní sportovní klub Praha 36.04
6 D:Šmous,Loucký, Rybková, Szabo
PSK Olymp Praha 37.05
7 C: Hošková, Hankeová, Schnajberk, Šimek
Atletika Jižní Město 38.05

DD: Kocnár, Šikýř, Hájková, Michková
ASK Slavia Praha D DNS






Běh 5 (čt, 17.9.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 AC: Musil, Piroch, Draslarová, Skalická
ASK Slavia Praha C 34.75
2 C: Bičistě, Maĺý, Holková, Polívková
PSK Olymp Praha 36.13
3 AD: Hercík,Vinš, Tesařová, Novotná
ASK Slavia Praha D 37.24
4 CD: Jašek, Msallam, Ascherman, Plzáková
ASK Slavia Praha D 37.38
5 BD:Braidl, Hájek, Lexová, Pacáková
ASK Slavia Praha D 37.59
6 D: Kubeš, Kůstka, Barešová, Millerová
SC Radotín Praha 37.95
7 C: Culliver, Mařík, Hobzová, Kostlánová
SC Radotín Praha 38.02






Skok vysoký - Ml. žáci










čt, 17.9.2015




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Beneš 02 ASK Slavia Praha A 1.49 11.00
2 Adam Koblic 02 ASK Slavia Praha A 1.46 9.00
3 Jakub Novotný 02 ASK Slavia Praha A 1.40 8.00
4 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha 1.30 7.00
5 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha C 1.30 6.00
6 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 1.30 5.00
7 David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha 1.30 4.00
8= Albert Matějka 040521 Atletika Jižní Město 1.25 2.50
8= Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 1.25 2.50
10 Jakub Hercík 03 ASK Slavia Praha D 1.25 1.00
11= Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha C 1.20
11= Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 1.20

Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha DNP

Filip Kasan 04 ASK Slavia Praha D DNP

Martin Hájek 02 ASK Slavia Praha D NM

Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha NM

Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha C NM






Skok vysoký - Ml. žákyně










čt, 17.9.2015




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 1.35 11.00
2 Marie Dvořáková 025607 AC Praha 1890 1.35 9.00
3= Michaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha A 1.30 7.50
3= Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 1.30 7.50
5= Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 1.30 5.00
5= Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 1.30 5.00
5= Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 1.30 5.00
8 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 1.25 3.00
9 Karolína Komárková 03 AC Sparta Praha A 1.25 2.00
10 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 1.25 1.00
11 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha A 1.20
12 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20
13 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 1.20
14 Lucie Eliášová 025617 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
15= Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha D 1.15
15= Radana Budzanowská 025219 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
15= Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 1.15
18 Sára Michková 02 ASK Slavia Praha D 1.15

Eliška Pekárková 02 ASK Slavia Praha A DNS

Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha C DNS

Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město DNS

Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha DNS

Karin Molinková 035521 ŠAK Novoborská Praha DNS

Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město NM

Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha NM

Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 NM

Sabina Fojtíková 02 ASK Slavia Praha C NM

Sára Tomaštíková 03 AC Sparta Praha A NM

Adéla Požárová 03 AC Sparta Praha A NM

Klára Aschermannová 04 ASK Slavia Praha D NM

Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha C NM






Skok daleký - Ml. žáci










čt, 17.9.2015




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Štěpánek 02 ASK Slavia Praha A 5.06 11.00
2 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 4.92 9.00
3 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 4.65 8.00
4 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 4.24 7.00
5 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 4.19 6.00
6 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 4.06 5.00
7 David Šimůnek 02 ASK Slavia Praha C 4.02 4.00
8 Ondřej Mlčoch 02 ASK Slavia Praha A 4.02 3.00
9 Matěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha A 3.98 2.00
10 Matyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha 3.94 1.00
11 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha C 3.89
12 Matěj Řeháček 03 ASK Slavia Praha C 3.87
13 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 3.77
14 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 3.70
15 David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha 3.70
16 Jakub Maršálek 030430 AC Praha 1890 3.69
18 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 3.69
18 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 3.65
19 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 3.60
20 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 3.56
21 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 3.53
22 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 3.50
23 Martin Maléř 002003 ASK Slavia Praha D 3.47
24 Ondřej Kratochvíl 020927 AC Praha 1890 3.42
25 Jiří Matoušek 030303 SC Radotín Praha 3.32
26 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 3.24

Šimon Inger 030617 ŠAK Novoborská Praha DNS

Vojtěch Braidl 002003 ASK Slavia Praha D DNS






Skok daleký - Ml. žákyně










čt, 17.9.2015




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 4.44 11.00
2 Yasmina Zaddem 03 AC Sparta Praha A 4.40 9.00
3 Michaela Doubravová 02 ASK Slavia Praha A 4.28 8.00
4 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha C 4.20 7.00
5 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 4.12 6.00
6 Aneta Šimůnková 04 ASK Slavia Praha C 4.06 5.00
7 Anna Feitová 02 ASK Slavia Praha C 4.04 4.00
8 Adéla Novotná 04 ASK Slavia Praha D 3.94 3.00
9 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 3.92 2.00
10 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 3.85 1.00
11 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 3.80
12 Klára Hrdličková 026017 AC Praha 1890 3.80
13 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha A 3.76
14 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 3.73
15 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 3.70
16 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 3.67
17 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 3.67
18 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 3.61
19 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha D 3.59
20 Lucie Hliňáková 035420 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.52
21 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 3.44
22 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město 3.35
23 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 3.33
24 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 3.29
25 Lucie Eliášová 025617 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.29
26 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 3.27
27 Sofie Solárová 03 AC Sparta Praha A 3.20
28 Sára Tomaštíková 03 AC Sparta Praha A 3.14
29 Adéla Novotná 03 ASK Slavia Praha D 3.01
30 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 2.91

Ema Kándlová 035226 SC Radotín Praha DNS

Hana Cikrtová 035820 SC Radotín Praha DNS

Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS

Eliška Pekárková 02 ASK Slavia Praha A DNS

Lucie Mírovská 035426 ŠAK Novoborská Praha DNS

Veronika Hanušová 025521 AC Praha 1890 DNS

Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha DNS






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně










čt, 17.9.2015




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 10.48 11.00
2 Anna Danišová 02 AC Sparta Praha A 10.40 9.00
3 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 10.20 8.00
4 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 09.98 7.00
5 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha A 09.62 6.00
6 Sára Michková 02 ASK Slavia Praha D 09.33 5.00
7 Adéla Bretšnajdrová 03 ASK Slavia Praha A 09.24 4.00
8 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 08.94 3.00
9 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 08.60 2.00
10 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 08.52 1.00
11 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 08.31
12 Michaela Kozáková 03 AC Sparta Praha A 08.30
13 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 08.27
14 Adéla Špičková 035514 AC Praha 1890 08.16
15 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha D 08.09
16 Terezie Březinová 02 ASK Slavia Praha C 08.02
17 Karolína Komárková 03 AC Sparta Praha A 07.66
18 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha C 07.55
19 Kateřina Dvořáková 03 ASK Slavia Praha D 07.53
20 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 07.23
21 Lucie Hliňáková 035420 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.23
22 Johana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 07.16
23 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha C 07.07
24 Viktorie Vydrová 026026 SK Aktis Praha 06.57
25 Ema Kostlánová 035616 SC Radotín Praha 06.54
26 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská 06.45
27 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 05.95
28 Lenka Hanušová 025521 AC Praha 1890 05.89
29 Simona Suchánková 045612 ŠAK Novoborská Praha 04.67

Klára Kruková 036129 ŠAK Novoborská Praha DNS

Patricia Grandová 035313 SK Aktis Praha DNS

Nela Boháčová 045218 SC Radotín Praha DNS

Aneta Pešičková 035515 ŠAK Novoborská Praha DNS

Lenka Hynková 036119 ŠAK Novoborská Praha DNS

Lucie Mírovská 035426 ŠAK Novoborská Praha DNS

Kristina Anna Doležalová 035627 ŠAK Novoborská Praha DNS






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci










čt, 17.9.2015




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha A 11.91 11.00
2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 11.77 9.00
3 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha A 11.01 8.00
4 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 09.83 7.00
5 Filip Klokočník 02 ASK Slavia Praha A 09.28 6.00
6 Miroslav Koucký 02 ASK Slavia Praha C 08.77 5.00
7 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 08.74 4.00
8 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 07.62 3.00
9 Adam Ludvík 02 ASK Slavia Praha C 07.39 2.00
10 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 06.53 1.00
11 Jan Šikýř 04 ASK Slavia Praha D 06.45
12 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha D 05.91
13 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 05.88
14 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 05.84
15 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha 05.77
16 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 05.77
17 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha D 05.76
18 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 05.65
19 Štěpán Lebeda 020210 AC Praha 1890 05.50
20 Martin Lachman 040515 AC Praha 1890 04.94
21 Michael Kocman 040113 ŠAK Novoborská Praha 04.52

Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská DNP

Vojtěch Zuza 02 ASK Slavia Praha C DNP

Jiří Kočí 03 AC Sparta Praha A DNP

Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská DNP

Jakub Hejda 020812 ŠAK Novoborská Praha DNP






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci










čt, 17.9.2015




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Koblic 02 ASK Slavia Praha A 55.56 11.00
2 Alexandr Polák 02 ASK Slavia Praha A 52.29 9.00
3 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha C 51.40 8.00
4 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 49.32 7.00
5 Lukáš Veselý 040317 ŠAK Novoborská Praha 48.62 6.00
6 Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha A 46.01 5.00
7 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 45.88 4.00
8 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha D 44.81 3.00
9 Miroslav Koucký 02 ASK Slavia Praha C 41.23 2.00
10 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 40.84 1.00
11 Robert Culliver 020618 SC Radotín Praha 38.18
12 Samuel Říha 03 AC Sparta Praha A 37.57
13 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 35.90
14 Adam Černohorský 020903 Atletický školní klub Mazurská 35.83
15 Martin Lachman 040515 AC Praha 1890 35.64
16 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 35.45
17 Kirill Vinš 04 ASK Slavia Praha D 35.41
18 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 33.73
19 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 32.98
20 Jan Šťastný 040127 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.30
21 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 31.85
22 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 30.83
23 Jan Poděbradský 040208 SK Aktis Praha 29.50
24 Kristián Hloušek 040913 AC Praha 1890 28.00
25 Filip Řehák 040811 AC Praha 1890 27.05
26 Antonín Mařík 030706 SC Radotín Praha 26.94
27 Jan Šikýř 04 ASK Slavia Praha D 24.88
28 Matyáš Dubový 030316 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.20

Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská DNS

Michael Falta 040111 ŠAK Novoborská Praha DNS

Jiří Kočí 03 AC Sparta Praha A DNS

Štěpán Havelka 04 AC Sparta Praha A DNS

Vojtěch Zuza 02 ASK Slavia Praha C DNP






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně










čt, 17.9.2015




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha A 49.41 11.00
2 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 47.11 9.00
3 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 44.88 8.00
4 Simona Bartoňková 02 AC Sparta Praha A 44.42 7.00
5 Anna Danišová 02 AC Sparta Praha A 40.16 6.00
6 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha A 39.06 5.00
7 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha A 37.20 4.00
8 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 37.03 3.00
9 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 36.33 2.00
10 Terezie Březinová 02 ASK Slavia Praha C 34.51 1.00
11 Simona Pacáková 04 ASK Slavia Praha D 33.60
12 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.14
13 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.06
14 Anita Hájková 02 ASK Slavia Praha D 32.53
15 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 31.33
16 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město 30.34
17 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská 29.88
18 Nikola Stříbrná 03 ASK Slavia Praha D 28.97
19 Anna Nováková 035828 ŠAK Novoborská Praha 28.72
20 Adéla Frcková 035703 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.77
21 Anna Hochmanová 046117 AC Praha 1890 27.74
22 Michaela Kozáková 03 AC Sparta Praha A 27.46
23 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 26.90
24 Adéla Špičková 035514 AC Praha 1890 26.57
25 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha C 26.55
26 Stella Chaloupková 045312 ŠAK Novoborská Praha 26.06
27 Eliška Barešová 025327 SC Radotín Praha 25.11
28 Karolína Pecková 045220 SC Radotín Praha 25.02
29 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 23.65
30 Adéla Hornofová 046019 ŠAK Novoborská Praha 23.58
31 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 23.33
32 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha 22.83
33 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha 21.73
34 Lenka Hanušová 025521 AC Praha 1890 16.90

Barbora Fišarová 035604 ŠAK Novoborská Praha DNS

Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha C DNS

Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská DNS

Pavlína Jalůvková 036117 ŠAK Novoborská Praha DNS






Celkový bodový stav - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPA
ASK Slavia Praha A 203.00
2 ATLJM
Atletika Jižní Město 067.50
3 OLYPR
PSK Olymp Praha 045.00
4 SLAPC
ASK Slavia Praha C 042.50
5 USKPR
Univerzitní sportovní klub Praha 036.00
6 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 026.00
7 RADPR
SC Radotín Praha 021.00
8 ACPRA
AC Praha 1890 020.00
9 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 017.00
10 AKTPR
SK Aktis Praha 012.00
11 SPAPA
AC Sparta Praha A 010.00
12 SLAPD
ASK Slavia Praha D 004.00






Celkový bodový stav - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPA
ASK Slavia Praha A 098.50
2 OLYPR
PSK Olymp Praha 073.50
3 USKPR
Univerzitní sportovní klub Praha 070.00
4 SPAPA
AC Sparta Praha A 050.00
5 AKTPR
SK Aktis Praha 044.00
6 SLAPC
ASK Slavia Praha C 041.00
7 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 022.00
8 ATLJM
Atletika Jižní Město 018.00
9 ACPRA
AC Praha 1890 013.00
10 SLAPD
ASK Slavia Praha D 008.00
11 RADPR
SC Radotín Praha 005.00

NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 005.00