MPD staršího žactva, finále B





Datum konání: 10. 9. 2015


Místo konání: Praha


Pořadatel: PSK Olymp Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu: Jindřich Linhart


Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 07.56
2 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 07.62
3 Vladimír Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07.88
4 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.96
5 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.75

Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská DNS





Běh 2 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.01
2 David Kozelka 001013 PSK Olymp Praha 08.23
3 David Klement 010708 SK Aktis Praha 08.86
4 Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.40
5 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.89

Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská DNS

Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská DNS





Běh 3 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.95
2 Martin Nguyen 00 PSK Olymp Praha 08.47
3 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.78
4 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 09.99
MS Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.06
MS Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.85





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.69
2 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.03
3 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 09.26
4 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 09.26
5 Kristina Hrušková 006011 ASK Slavia Praha 09.35
6 Kristýna Černíková 015619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.52
7 Natálie Veronik Kotalíková 006005 ASK Slavia Praha 09.73





Běh 2 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 09.07
2 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 09.29
3 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 09.49
4 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 09.57
5 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 09.95
6 Barbora Vojáčková 006218 ASK Slavia Praha 10.04

Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha DNS





Běh 3 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská Praha 08.83
2 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.90
3 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 09.15
4 Jůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia Praha 09.49
5 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 09.99
6 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 10.23





Běh 4 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Macková 015913 A. C. TEPO Kladno 08.44
2 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 08.53
3 Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 08.99
4 Vanda Sudíková 005924 ASK Slavia Praha 09.64
MS Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.02
MS Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.93





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 39.79
2 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 41.03
3 Vladimír Kostič 001230 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 41.27
4 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 43.38
5 David Kozelka 001013 PSK Olymp Praha 43.67





Běh 2 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 44.53
2 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 44.54

Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská DNS

Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská DNS





Běh 3 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 40.67
2 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 41.53
3 David Klement 010708 SK Aktis Praha 47.45
4 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 50.87





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anita Žáková 005816 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.74
2 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 45.98
3 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 46.71
4 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 47.31
5 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 48.71
6 Vanda Sudíková 005924 ASK Slavia Praha 54.79





Běh 2 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 46.46
2 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 49.33
3 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 49.91
4 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.50
5 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 52.36
MS Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 46.96





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:47.78
2 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 4:51.09
3 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 4:52.45
4 Kryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:22.33

Marek Smékal 001116 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS

Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská DNS





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 5:37.16
2 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 5:45.98
3 Tereza Konejlová 005417 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:06.73
4 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 6:11.08
5 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 6:52.50





100 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 14.20
2 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 16.01
3 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 16.93
4 Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha 19.26
5 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 19.59

Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská DNS





Běh 2 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 15.74
2 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 19.33
3 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.24
4 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 21.75

Jan Kobera 001112 A. C. Sparta Praha DNS

Marek Vobořil 010418 A. C. Sparta Praha DNS





100 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 16.99
2 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 17.00
3 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.71
4 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 18.41





Běh 2 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 16.86
2 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.51

Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ DNS





4 x 60 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kozelka, Kaiser, Janský, Bartoněk
PSK Olymp Praha 30.84
2 Jirásek, Hoza, Macháček, Jahoda
SK Kotlářka Praha 30.93
3 Padevět, Balík, Klement, Valo
SK Aktis Praha 32.97





4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová
SK Aktis Praha 33.89
2 Kovandová, Prokelová, Součková, Ručková
SK Kotlářka Praha 34.40
3 Suchomelová, Roučková, Svobodová, Trnková
ŠAK Novoborská Praha 35.39

A - Kropáčová, Jurková, Vávrová, Novotná
ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (čt, 10.9.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Vrbová, Nováková, Šimáčková, Šikýřová
ASK Slavia Praha 35.80
2 C - Štěpánková, Tesařová, Kotalíková, Sudíková
ASK Slavia Praha 36.27

Slavíková, Černíková, Svobodová, Šimonová
ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Skok vysoký - Žáci








čt, 10.9.2015



Umí. Jméno Ročník
Výkon
1 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.58
2 Ondřej Vojtaššák 000326 ATLETIK RUDNÁ 1.55
3 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 1.50

Jan Kobera 001112 A. C. Sparta Praha DNS





Skok vysoký - Žákyně








čt, 10.9.2015



Umí.
Ročník
Výkon
1 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 1.58
2 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.52
3 Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 1.35
4 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.35
5 Anežka Veselá 005506 ATLETIK RUDNÁ 1.35
6 Kateřina Trnková 005903 ŠAK Novoborská Praha 1.30

Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ DNS





Skok daleký - Žáci








čt, 10.9.2015



Umí.
Ročník
Výkon
1 Filip Bartoněk 000319 PSK Olymp Praha 5.53
2 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.44
3 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.43
4 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 5.40
5 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 5.13
6 Martin Nguyen 00 PSK Olymp Praha 4.85
7 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 4.83
8 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.82
9 Ondřej Vojtaššák 000326 ATLETIK RUDNÁ 4.73
10 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 4.36
11 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.21
12 Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.74

Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská DNS

Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ NM





Skok daleký - Žákyně








čt, 10.9.2015



Umí.
Ročník
Výkon
1 Terezie Macková 015913 A. C. TEPO Kladno 4.85
2 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 4.57
3 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.35
4 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 4.24
5 Linda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská Praha 4.24
6 Kateřina Trnková 005903 ŠAK Novoborská Praha 4.22
7 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 4.20
8 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 4.18
9 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 3.86
10 Jůlie Řeřichová 015109 ASK Slavia Praha 3.83
11 Kristýna Černíková 015619 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.80
12 Lenka Jurová 005712 ASK Slavia Praha 3.74
13 Natálie Veronik 006005 Kotalíková ASK Slavia Praha 3.58
14 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 3.04

Anežka Veselá 005506 ATLETIK RUDNÁ DNS

Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha DNS





Vrh koulí 3kg - Žákyně








čt, 10.9.2015



Umí.
Ročník
Výkon
1 Lucie Suchomelová 005919 ŠAK Novoborská Praha 09.51
2 Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 08.92
3 Alžběta Svobodová 005901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.16
4 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 07.84
5 Kristina Hrušková 006011 ASK Slavia Praha 07.28
6 Lenka Jurová 005712 ASK Slavia Praha 07.22
7 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 07.15
8 Marie Antonie 015323 Kropáčová ASK Slavia Praha 06.97
9 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 06.47
10 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.46
11 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 06.10
12 Barbora Vojáčková 006218 ASK Slavia Praha 05.95
13 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 05.38
14 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 05.10
15 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 04.91
16 Paula Grandová 015408 SK Aktis Praha 04.37

Johana Jakubíčková 015702 PSK Olymp Praha DNS





Vrh koulí 4kg - Žáci








čt, 10.9.2015



Umí.
Ročník
Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 09.70
2 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 09.69
3 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.06
4 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.56
5 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 07.14

Radim Pražma 010301 ATLETIK RUDNÁ DNS

Dan Caldr 000713 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Dominik Tóth 000415 ATLETIK RUDNÁ DNS





Hod diskem 0,75kg - Žákyně








čt, 10.9.2015



Umí.
Ročník
Výkon
1 Alžběta Svobodová 005901 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.59
2 Lucie Suchomelová 005919 ŠAK Novoborská Praha 22.14
3 Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 21.56
4 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 21.36
5 Marie Antonie Kropáčová 015323 ASK Slavia Praha 14.75
6 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 14.70
7 Paula Grandová 015408 SK Aktis Praha 10.16





Hod diskem 1kg - Žáci








čt, 10.9.2015



Umí.
Ročník
Výkon
1 Filip Bartoněk 000319 PSK Olymp Praha 29.40
2 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 26.10
3 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.55
4 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 21.80
5 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.79
6 Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha 18.96
7 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 18.45
8 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 15.60

Dan Caldr 000713 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Dominik Tóth 000415 ATLETIK RUDNÁ DNS

Marek Smékal 001116 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS

Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská DNS

Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská DNS





Celkový bodový stav - Žáci



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 PSK Olymp Praha
PSK Olymp Praha 109
2 SK Kotlářka Praha
SK Kotlářka Praha 65
3 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 60
4 SK Aktis Praha
SK Aktis Praha 37
5 Atletický školní klub Mazurská
Atletický školní klub Mazurská 32
6 ATLETIK RUDNÁ
ATLETIK RUDNÁ 28
7 ŠAK Novoborská Praha
ŠAK Novoborská Praha 25
8 ATLETIKA HOSTIVAŘ
ATLETIKA HOSTIVAŘ 22
9 ASK Slavia Praha "B"
ASK Slavia Praha "B" 0
1 ASK Slavia Praha "B"
ASK Slavia Praha "B" 105





Celkový bodový stav - Žákyně



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
2 ŠAK Novoborská Praha
ŠAK Novoborská Praha 91
3 SK Aktis Praha
SK Aktis Praha 87
4 SK Kotlářka Praha
SK Kotlářka Praha 61
5 ATLETIKA HOSTIVAŘ
ATLETIKA HOSTIVAŘ 42
6 PSK Olymp Praha
PSK Olymp Praha 33
7 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23
8 ATLETIK RUDNÁ
ATLETIK RUDNÁ 6
9 Atletický školní klub Mazurská
Atletický školní klub Mazurská 0