3. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina A







Datum konání: 23. 6. 2015




Místo konání: Praha




Pořadatel: ASK Slavia Praha




Výsledky zpracoval:





Ředitel závodu:





Hlavní rozhodčí:





Technický delegát:





Poznámka:












60 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015) Vítr: -0.9 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 07.60 11.00
2 Jakub Krofta 000526 ASK Slavia Praha 07.71 9.00
3 Dominik Machotka 000903 A. C. Sparta Praha 07.77 8.00
4 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 07.81 7.00
5 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 07.91 6.00
6 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 07.99 5.00
7 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 08.00 4.00
8 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 08.08 3.00







Běh 2 (út, 23.6.2015) Vítr: -1.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Kutálek 000512 Spartak Praha 4 08.18 1.00
2 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 08.31

3 Jakub König 000214 ASK Slavia Praha 08.36


Jan Kobera 001112 A. C. Sparta Praha DNS


Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha DNS








Běh 3 (út, 23.6.2015) Vítr: -1.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 08.13 2.00
2 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 08.30

3 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 09.25

MB Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha DNS

MB Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 08.93


Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha DNS








60 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015) Vítr: +0.7 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Parásková 006021 Atletika Jižní Město 08.39 11.00
2 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.60 8.00
3 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.70 6.00
4 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.82 4.00
5 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.87 2.00

Kateřina Šimková 005706 ASK Slavia Praha DNS


Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha DNS








Běh 2 (út, 23.6.2015) Vítr: -0.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.75 5.00
2 Romana Roblíková 01 A. C. Sparta Praha 09.01

3 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 09.49

4 Barbora Vojáčková 006218 ASK Slavia Praha 10.22


Eliška Alaxinová 015208 ASK Slavia Praha DNS


Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha DNS


Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha DNS


Lenka Jurová 005712 ASK Slavia Praha DNS








Běh 3 (út, 23.6.2015) Vítr: +0.6 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.45 9.00
2 Markéta Chaloupecká 005114 Atletika Jižní Město 08.66 7.00
3 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 09.13

4 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 09.21

5 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 09.92


Denisa Grygarová 015331 ASK Slavia Praha DNS


Kristina Hrušková 006011 ASK Slavia Praha DNS


Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha DNS








Běh 4 (út, 23.6.2015) Vítr: +0.0 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 08.86 3.00
2 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 08.96 1.00
3 Marie Nguyenová 015521 ASK Slavia Praha 09.41

4 Vanda Sudíková 005924 ASK Slavia Praha 09.45

5 Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha 10.70


Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha DNS


Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 DNS








150 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015) Vítr: -0.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 17.97 11.00
2 Jan Janovský 000328 Atletika Jižní Město 18.04 9.00
3 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 18.19 8.00
4 Jakub Krofta 000526 ASK Slavia Praha 18.30 6.00
5 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 19.04 5.00
6 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 19.18 3.00
7 Tomáš Michálek 000905 Atletika Jižní Město 19.24 1.00
8 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 21.57








Běh 2 (út, 23.6.2015) Vítr: +0.0 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik Machotka 000903 A. C. Sparta Praha 18.25 7.00
2 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 19.10 4.00
3 Tomáš Černý 000706 Spartak Praha 4 19.39

4 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 19.53

5 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 19.67

6 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 19.88

7 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 21.89

8 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 22.55








Běh 3 (út, 23.6.2015) Vítr: +0.0 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 19.23 2.00
2 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 19.33

3 Matěj Kutálek 000512 Spartak Praha 4 19.50

4 Jakub König 000214 ASK Slavia Praha 19.93

5 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 20.91

6 Štěpán Neděla 011012 ASK Slavia Praha 21.31

MB Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha DNS

MB Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 20.12








150 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015) Vítr: -0.7 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 20.37 11.00
2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 20.73 9.00
3 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 21.25 7.00
4 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 21.38 6.00

Kateřina Šimková 005706 ASK Slavia Praha DNS


Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha DNS


Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 DNS








Běh 2 (út, 23.6.2015) Vítr: -0.7 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta Chaloupecká 005114 Atletika Jižní Město 20.92 8.00
2 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 21.45 5.00
3 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 23.09

4 Barbora Vojáčková 006218 ASK Slavia Praha 25.26


Eliška Alaxinová 015208 ASK Slavia Praha DNS


Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha DNS


Kristina Hrušková 006011 ASK Slavia Praha DNS








Běh 3 (út, 23.6.2015) Vítr: -1.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 21.66 3.00
2 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 22.63

3 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 22.63

4 Šárka Říhová 016011 Spartak Praha 4 23.20

5 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 23.32


Denisa Grygarová 015331 ASK Slavia Praha DNS


Marie Nguyenová 015521 ASK Slavia Praha DNS


Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha DNS








Běh 4 (út, 23.6.2015) Vítr: -1.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 21.58 4.00
2 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 22.06 2.00
3 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 22.50 1.00
4 Vanda Sudíková 005924 ASK Slavia Praha 23.51

5 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 23.96

MB Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 20.52


Adéla Eva Novotná 006121 A. C. Sparta Praha DNS


Klára Doležilová 016015 ŠAK Novoborská Praha DNS








1500 m - Žáci (Běh)












Běh (út, 23.6.2015)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Houška 010207 Spartak Praha 4 4:53.27 11.00
2 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 4:55.77 9.00
3 Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 4:58.35 8.00
4 Martin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4 4:58.36 7.00
5 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 5:05.51 6.00
6 Štěpán Neděla 011012 ASK Slavia Praha 5:06.52 5.00
7 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 5:13.13 4.00
8 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 6:16.82 3.00
MB Jakub Hercík 000418 USK PROVOD Ústí n/L. 4:51.86


Richard Novák 000508 ASK Slavia Praha DNS








1500 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 5:16.61 11.00
2 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 5:21.47 9.00
3 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 5:33.68 8.00
4 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 5:35.49 7.00
5 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 5:45.22 6.00
6 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 5:51.81 5.00
7 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 6:20.69 4.00
8 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 6:23.33 3.00
9 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 6:27.80 2.00

Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha DNS








100 m překážek - Žáci (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015) Vítr: +3.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 15.12 11.00
2 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 15.42 9.00
3 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 15.48 8.00
4 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 15.57 7.00







Běh 2 (út, 23.6.2015) Vítr: +2.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 15.87 6.00
2 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 18.35 5.00
3 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 19.95 4.00

Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská DNS








100 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015) Vítr: +4.9 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 14.31 11.00
2 Tereza Sekyrová 005813 Atletika Jižní Město 15.04 9.00
3 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 15.50 8.00
4 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 16.97 7.00

Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha DNS








Běh 2 (út, 23.6.2015) Vítr: +2.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 17.48 6.00
2 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 17.70 5.00
3 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 18.84 4.00
4 Kateřina Fialová 005526 Atletika Jižní Město 19.81 3.00

Johana Žujičová 015920 A. C. Sparta Praha DNS








200 m překážek - Žáci (Běh)












Běh (út, 23.6.2015) Vítr: -0.6 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha 30.13 11.00
2 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 30.30 9.00
3 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 31.77 8.00
4 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 35.67 7.00
5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 38.13 6.00

Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha DNS








200 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015) Vítr: -2.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 30.86 11.00
2 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 32.66 9.00
3 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 32.92 7.00
4 Tereza Vernerová 005127 Atletika Jižní Město 34.92 6.00
5 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 35.75 5.00







Běh 2 (út, 23.6.2015) Vítr: -1.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 32.80 8.00
2 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 38.96 4.00

Adéla Eva Novotná 006121 A. C. Sparta Praha DNS


Johana Žujičová 015920 A. C. Sparta Praha DNS


Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha DNS








4 x 300 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dudra, Novotný, Komárek, Krofta
ASK Slavia Praha 2:42.30 11.00
2 Morejš, Dudy, Vacátko, Michálek
Atletika Jižní Město 2:43.27 9.00
3 Naxera, Pešta, Kulhánek, Nevole
Spartak Praha 4 2:43.93 8.00
4 Pechar J., Machotka D., Gorski M., Barek V.
A. C. Sparta Praha 2:54.05 7.00
5 Havelka, Janouš, König, Hanzlík
ASK Slavia Praha 2:56.30 6.00







Běh 2 (út, 23.6.2015)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kutálek, Polena, Střeleček, Černý
Spartak Praha 4 2:57.68 5.00
2 Zmeškal, Průša, Lipový, Polák
ASK Slavia Praha 3:09.81 4.00
3 Mareš, Sanislo, Blažek, Gajda
Spartak Praha 4 3:15.79 3.00

Kudrlička L., Pšemička D., Sluméčko P., Gorski F.
A. C. Sparta Praha DNS








4 x 300 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (út, 23.6.2015)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dufková L., Dufková I., Šínová A., Šínová T.
Atletika Jižní Město 3:02.71 11.00
2 Cymbálová, Marešová, Marková, Polívková Ema M.
ASK Slavia Praha 3:05.50 9.00
3 Brezinová, Valtrová, Roblíková, Vaňková
A. C. Sparta Praha 3:09.96 7.00
4 Prokelová, Kovandová, Součková, Tomanová
SK Kotlářka Praha 3:16.03 4.00
5 Roučková, Trnková, Doležilová, Hornotová
ŠAK Novoborská Praha 3:39.47 2.00







Běh 2 (út, 23.6.2015)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Fialová, Vernerová, Chaloupecká, Parásková
Atletika Jižní Město 3:06.05 8.00
2 Eliášová, Čižinská, Kneselová, Sekyrová
Atletika Jižní Město 3:10.11 6.00
3 Polívková E., Kaufmanová, Houšková, Cukerová
ASK Slavia Praha 3:11.52 5.00
4 Matoušková, Vrbová, Bastlová, Sudíková
ASK Slavia Praha 3:33.10 3.00







Skok vysoký - Žáci












út, 23.6.2015





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 1.74 11.00
2 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.64 9.00
3 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 1.60 8.00
4 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.55 7.00
5 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 1.50 6.00
6= Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 1.45 4.00
6= Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 1.45 4.00
6= David Polák 001114 ASK Slavia Praha 1.45 4.00
9 Jakub Střeleček 010730 Spartak Praha 4 1.40 2.00
10 Jonáš Sanislo 010918 Spartak Praha 4 1.40 1.00

David Duran 000716 ASK Slavia Praha DNS


Jan Kobera 001112 A. C. Sparta Praha DNS








Skok vysoký - Žákyně












út, 23.6.2015





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.40 11.00
2 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 1.35 9.00
3 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 1.35 8.00
4 Kateřina Trnková 005903 ŠAK Novoborská Praha 1.35 7.00
5 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.35 6.00
6 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 1.30 5.00
7 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha DNS

8 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha DNS

9 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha DNS

10 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha DNS

11 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha DNS








Skok daleký - Žáci












út, 23.6.2015





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body Reg. výk.
1 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 5.48+0.0 m/s 11.00
2 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.46-1.3 m/s 9.00
3 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 5.28+2.4 m/s 8.00 5,09 -0.9 m/s
4 Lukáš Kudrlička 000402 A. C. Sparta Praha 5.22+1.4 m/s 7.00
5 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 5.18+4.0 m/s 6.00 5,08 +0.2 m/s
6 Tomáš Michálek 000905 Atletika Jižní Město 5.06+1.3 m/s 5.00
7 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 5.02-.08 m/s 4.00
8 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 5.00+0.2 m/s 3.00
9 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 4.94+3.4 m/s 2.00 4,56 +1.3 m/s
10 Martin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4 4.78+4.3 m/s 1.00 4,69 +1.3 m/s
11 Tomáš Černý 000706 Spartak Praha 4 4.69+2.4 m/s

12 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 4.52+1.2 m/s

13 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 4.27+2.7 m/s
3,89 +0.2 m/s
14 Jonáš Sanislo 010918 Spartak Praha 4 4.15+2.3 m/s
3,98 +0.5 m/s
15 Jakub Střeleček 010730 Spartak Praha 4 4.07+3.3 m/s
3,71 +0.2 m/s
16 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 4.06-0.8 m/s

17 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 3.65+2.9 m/s
3,60 -0.7 m/s
18 Aristarch Nosalskyj 011212 ŠAK Novoborská Praha DNS

19 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha DNS

20 Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha DNS

21 Josef Maliniak 010630 ŠAK Novoborská Praha DNS

22 Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha DNS

23 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská DNS








Skok daleký - Žákyně












út, 23.6.2015





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Parásková 006021 Atletika Jižní Město 5.32-0.6 m/s 11.00
2 Tereza Sekyrová 005813 Atletika Jižní Město 4.78-1.3 m/s 9.00
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 4.77-0.1 m/s 8.00
4 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 4.67-1.3 m/s 7.00
5 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 4.63-1.7 m/s 6.00
6 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 4.53-0.6 m/s 5.00
7 Kateřina Trnková 005903 ŠAK Novoborská Praha 4.42-0.9 m/s 4.00
8 Romana Roblíková 01 A. C. Sparta Praha 4.10-2.0 m/s 3.00
9 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 4.02-1.4 m/s 2.00
10 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 3.60-1.6 m/s 1.00
11 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha DNS

12 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha DNS

13 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha DNS

14 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha DNS








Vrh koulí 3kg - Žákyně












út, 23.6.2015





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 11.32 11.00
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.78 9.00
3 Kateřina Fialová 005526 Atletika Jižní Město 08.73 8.00
4 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 08.60 7.00
5 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 07.85 6.00
6 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 07.76 5.00
7 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 07.63 4.00
8 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 06.87 3.00
9 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město 06.44 2.00
10 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 05.92 1.00
11 Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 05.87

12 Lenka Jurová 005712 ASK Slavia Praha DNS

13 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha DNS

14 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha DNS

15 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha DNS

16 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha DNS








Vrh koulí 4kg - Žáci












út, 23.6.2015





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 12.75 11.00
2 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 12.12 9.00
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 10.80 8.00
4 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 10.65 7.00
5 Jan Janovský 000328 Atletika Jižní Město 10.44 6.00
6 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 10.12 5.00
7 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 09.63 4.00
8 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 08.46 3.00
9 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 08.28 2.00
10 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.16 1.00
MB Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha 07.52


Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha DNS


Lukáš Kudrlička 000402 A. C. Sparta Praha DNS


Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská DNS


Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha DNS


Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská DNS








Hod kladivem 3kg - Žákyně












út, 23.6.2015





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 26.89 11.00
2 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 24.01 9.00
3 Anna Fulínová 015429 Spartak Praha 4 21.48 8.00
4 Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 20.10 7.00
5 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 19.92 6.00
6 Tereza Vernerová 005127 Atletika Jižní Město 18.83 5.00
7 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 18.76 4.00
8 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 16.55 3.00
9 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 10.06 2.00







Hod kladivem 4kg - Žáci












út, 23.6.2015





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 35.68 11.00
2 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 23.77 9.00
3 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 22.43 8.00
4 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 21.07 7.00
5 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 19.20 6.00
6 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 17.88 5.00
7 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 14.33 4.00

Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha DNS








Celkový bodový stav - Žáci





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body

1 SLAPR
ASK Slavia Praha 185.00

2 SPPR4
Spartak Praha 4 114.00

3 ATLJM
Atletika Jižní Město 099.00

4 SPAPR
A. C. Sparta Praha 071.00

5 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 017.00

6 KOTPR
SK Kotlářka Praha 016.00


AKTPR
SK Aktis Praha 016.00

8 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 009.00








Celkový bodový stav - Žákyně





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body

1 ATLJM
Atletika Jižní Město 205.00

2 SLAPR
ASK Slavia Praha 187.00

3 SPPR4
Spartak Praha 4 046.00

4 KOTPR
SK Kotlářka Praha 043.00

5 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 020.00

6 AKTPR
SK Aktis Praha 019.00

7 SPAPR
A. C. Sparta Praha 018.00