2. veřejné závody přípravek





Datum konání: 22. 6. 2015


Místo konání: Praha-Eden


Pořadatel: ASK Slavia Praha


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrej Čislák 07 AKTPR 11.55
2 Matěj Bezděk 07 OLYPR 12.23
3 Jakub Šimon Borovička 08 SLAPR 12.77
4 Štěpán Bártl 08 AKTPR 13.26
5 Kryštof Černý 07 DUKPR 13.59





Běh 2 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Gasiunas Demčenko 08 DVOPR 11.04
2 David Huf
Filosofská 11.14
3 Nikola Hluchý 07 AKTPR 11.93
4 Vojtěch Hladík 07 AKTPR 12.49





Běh 3 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alexandr Malý 07 OLYPR 09.76
2 Adam Ježek 07 Klášterec 09.96
3 Štěpán Kučera 08 SLAPR 11.86
4 Antonín Jirásek 08 SLAPR 13.51
5 Lukáš Matějka 09 SLAPR 13.63
6 Adam Karpeles 08 AKTPR 13.92
7 Tobiáš Kleissner 08 SLAPR 14.81





Běh 4 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eduard Pavlík 07 OLYPR 10.25
2 David Surga 07 AKTPR 10.83
3 Richard Navara 07 SLAPR 11.35
4 Jiří Pohlreich 08 SLAPR 11.30
5 Vincent Och 08 Babice 11.60
6 Petr Procházka 07 DUKPR 11.72





Běh 5 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Toninger 07 SBOPR 10.43
2 Vojtěch Šíma
Filosofská 10.63
3 František Šafařík 07 SLAPR 11.80
4 Jakub Švarc 08 SLAPR 12.12
5 Štěpán Moulis 08 SLAPR 13.50





Běh 6 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Procházka 07 DVOPR 11.32
2 Jindřich Vaňous 07 OLYPR 11.46
3 Šimon Valenta 08 SLAPR 12.49
4 Matyáš Vilhelm 08 VINPR 13.41
5 Ondřej Vrzal 08 SLAPR 13.47





60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Beseda 05 SLAPR 09.36
2 Jan Boháč 05 AORIC 09.39
3 Jan Berounský 04 SBOPR 09.45
4 Ondřej Adamík 05 SBOPR 10.65
5 Jáchym Burian 06 UJPR9 10.68
6 Šimon Bláha 06 OLYPR 10.71
7 Alex Bělov 06 SLAPR 11.82





Běh 2 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hugo Danel
Filosofská 10.32
2 Kryštof Dušek 04 VINPR 10.64
3 Marek Dolejš 04 ATLJM 10.91
4 Jáchym Flachs 05 SLAPR 11.13
5 Jakub Čížek 05 DVOPR 11.18
6 Lukáš Děvěr 05 SBOPR 11.38





Běh 3 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Holeček 04 Filosofská 09.49
2 Filip Hlavnička 04 Babice 09.50
3 Petr Franek 04 Filosofská 10.00
4 Alex Hinov 04 SLAPR 11.44





Běh 4 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Holeček 04 Filosofská 09.76
2 Mikuláš Kára 05 UJPR9 10.29
3 Matěj Kárník 04 SLAPR 10.32
4 Jiří Kaplan
Filosofská 10.34
5 Matěj Hruška 04 SLAPR 10.36
6 David Kalika 04 Filosofská 10.37
7 Ondřej Kohl 05 ACPRA 10.97
8 Tomáš Kadleček 05 SLAPR 12.05





Běh 5 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Kolek 04 SBOPR 09.97
2 Sam Koller
Filosofská 09.99
3 Martin Kopenec 05 SLAPR 10.28
4 Daniel Kopřiva 05 ATLJM 10.37
5 Matěj Kovář 06 AORIC 10.48
6 Filip Koča 05 SLAPR 10.53
7 Jan Frýdl 06 SLAPR 10.81
8 Oleksandr Kolischeko 06 SLAPR 10.88





Běh 6 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jindřich Kubák 04 SLAPR 09.43
2 Šimon Mařinec 05 Chocerady 10.21
3 Patrik Kyselica 06 DVOPR 10.72
4 Roman Kubelka 06 SLAPR 10.73
5 Adam Matějovič 05 AKTPR 11.03
6 Marek Mach 05 SBOPR 11.72
7 Vojtěch Kunc
Filosofská 12.48





Běh 7 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Myslivec 04 SLAPR 09.95
2 Ondřej Novák 05 SLAPR 10.04
3 Nikola Moroz
Filosofská 10.49
4 Matěj Motl 06 OLYPR 10.73
5 Filip Pechar 05 SLAPR 11.00





Běh 8 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojta Sellner 04 STOPR 09.25
2 Jindřich Procházka 05 SLAPR 09.29
3 Lukáš Salač 06 SLAPR 09.98
4 Adam Polášek 04 OLYPR 10.38
5 Matěj Ryba 05 AORIC 10.84
6 Jan Rezek 04 Filosofská 10.94





Běh 9 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Schnajberk 04 ATLJM 09.48
2 Ondřej Šátek 05 AORIC 09.52
3 Michal Sup 04 DUKPR 09.73
4 David Smutný 04 AKTPR 09.77
5 Jakub Srnec 04 ATLJM 11.29
6 Dominik Smrčka 06 SLAPR 11.62
7 Jakub Stodůlka 04 SBOPR 11.79





Běh 10 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Trnka
Filosofská 09.30
2 Lukáš Trnka
Filosofská 09.36
3 Bohdan Ulihrach 05 OLYPR 10.31
4 Matěj Šulc 05 OLYPR 10.48
5 Jan Škarda 05 AORIC 10.73
6 Ladislav Šolc 06 AKTPR 10.82
7 Michal Šesták 04 SLAPR 11.63





Běh 11 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vaněk 04 AKTPR 09.14
2 Marek Vandírek 05 ATLJM 09.52
3 Robin Urban 04 Filosofská 09.68
4 Viktor Vacek 05 ATIPIC 09.73





Běh 12 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Vinš 04 SLAPR 09.90
2 Filip Zvánovec 04 AKTPR 09.92
3 Přemek Vrána 04 Filosofská 09.99
4 Vincent Och 08 Babice 11.73
5 Alen Velič 06 SLAPR 12.12





60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Huclová 07 SLAPR 10.66
2 Dominika Dudová 07 AKTPR 11.02
3 Alena Bernhardová 08 SLAPR 12.13
4 Alena Čechová 08 SLAPR 12.54
6 Marie Choutková 09 AKTPR 13.08
7 Adéla Čuková 07 SLAPR 15.26





Běh 2 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Jarešová 07 AKTPR 10.89
2 Eliška Lacková 08 AORIC 11.38
3 Adéla Krsková 07 SPPR4 11.53
4 Kristýna Kolenčíková 07 SLAPR 11.90
5 Kateřina Kortanková 08 SLAPR 12.41
6 Tereza Kučerová 08 SLAPR 12.69
7 Karolína Kočíková 08 SLAPR 13.82
8 Kateřina Kodadová 08 SLAPR 14.40





Běh 3 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Plachá 07 UJPR9 11.23
2 Anna Mzyková 07 AKTPR 11.43
3 Nela Musilová 07 SLAPR 11.53
4 Marie Peterková 07 OLYPR 11.54
5 Vanessa Miklovičová 08 SLAPR 11.66
6 Ela Nenadálová 08 SLAPR 12.42
7 Ella Nováková 08 AKTPR 12.54





Běh 4 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Stoklasová 07 SLAPR 10.78
2 Ella Rosecká 07 AKTPR 11.40
3 Veronika Smejkalová 08 DVOPR 12.42
4 Markéta Škábová 09 AKTPR 12.86
5 Žofie Šarapatková 08 SLAPR 14.03
6 Ella Synovcová 08 SLAPR 15.44





Běh 5 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Štěpánková
Filosofská 11.47
2 Eliška Ungerová 07 ATIPIC 11.89
3 Jana Křišťanová 07 DVOPR 12.67
4 Tereza Turková 08 SLAPR 13.09
5 Marie Štamberová 07 SLAPR 13.23
6 Barbora Švábová 08 SLAPR 13.32





Běh 6 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Zuzana Vavrlová 08 SLAPR 11.56
3 Rozálie Zdvihalová 07 DUKPR 11.95





60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Aschermannová 04 SLAPR 09.71
2 Eva Caldrová 04 Filosofská 10.56
3 Tereza Burešová 05 SLAPR 10.67
4 Anna Čermáková 05 SLAPR 10.72
5 Eliška Balcerová 05 SLAPR 10.75
6 Michaela Buriánková 05 SLAPR 10.87
7 Johanka Bezrová 05 SLAPR 11.61





Běh 2 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Durychová 05 SLAPR 09.85
2 Laura Grogerová 05 SLAPR 10.04
3 Nela Franková
Filosofská 10.53
4 Nikol Dolníčková 05 OLYPR 10.58
5 Linda Grecmanová 04 Filosofská 10.60
6 Karolína Helísková 05 SLAPR 10.65
7 Leontýna Dupalová 06 SLAPR 10.96
8 Adéla Hofmanová 06 SLAPR 11.41





Běh 3 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Jindrová 05 OLYPR 10.08
2 Agáta Hofmanová 06 SLAPR 10.20
3 Veronika Gregorová 04 SLAPR 10.44
4 Kristýna Hrušková
Filosofská 10.47
5 Anežka Holková 05 OLYPR 10.49
6 Nela Hronková 06 SLAPR 11.48
7 Vendula Kadlecová 05 SLAPR 11.70





Běh 4 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tea Kalendová 05 UJPR9 09.97
2 Lucie Kozojedová 06 PACOV 10.38
3= Anežka Kárníková 06 SLAPR 10.46
3= Veronika Koucká 05 SLAPR 10.46
5 Kateřina Krajčovičová 06 Chotěšov 11.95





Běh 5 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicol Melounová 04 UJPR9 09.29
2 Karolína Lacková 06 AORIC 10.06
3 Johanka Burdová 05 SLAPR 10.32
4 Soňa Ledvnková 05 SPPR4 10.44
5 Ema Kyselicová 06 DVOPR 11.17
6 Kateřina Luňáková 05 SLAPR 11.36
7 Julie Marková 04 OLYPR 11.60
8 Jana Liakou 06 ATLJM 11.91





Běh 6 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Novotná 04 SLAPR 09.56
2 Kristýna Migová 04 Filosofská 09.96
3 Adriana Neruda 04 OLYPR 10.10
4 Laura Mikulášková 06 SLAPR 10.65
6 Žaneta Mrázová 04 Filosofská 10.89
7 Anežka Nenadálová 05 SLAPR 11.25





Běh 7 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona Pacáková 04 SLAPR 09.87
2 Anna Obuškevičová
Filosofská 10.36
3 Eliška Ondríková 04 ATLJM 10.62
4 Anna Peterková 05 OLYPR 10.79
5 Lenka Perroud 06 SLAPR 10.91
6 Anežka Peroutková 05 SLAPR 11.68
7 Ema Pršálová 05 SLAPR 12.27





Běh 8 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Reschkeová 05 SLAPR 10.28
2 Petra Sedlmaierová 04 SLAPR 11.15
3 Anna Růžičková 04 SLAPR 11.62





Běh 9 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Terezie Táborská 06 SLAPR 09.16
2 Aneta Šimůnková 04 SLAPR 09.34
3 Veronika Součková 04 UJPR9 09.76
4 Hana Sojková 04 SLAPR 10.45
5 Isolda Steindlerová 05 OLYPR 11.62
6 Patricia Schwarz 04 Filosofská 11.97
7 Denisa Součková 06 UJPR9 12.11





Běh 10 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Vlková 04 TEKLA 09.68
2 Karolína Valentová 04 SLAPR 10.53
3 Adéla Trnková 04 Filosofská 10.55
4 Tereza Vernerová 05 SLAPR 10.58
5 Ema Valentová 06 AKTPR 10.97
6 Magdaléna Váchová 06 ATLJM 11.11





Běh 11 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Humlachová 04 AORIC 09.73
2 Adéla Hálová 05 UJPR9 10.00
3 Veronika Vrbová 05 AORIC 10.57
4 Nikol Voborská 04 Filosofská 10.77
5 Evelína Vrzalová 06 SLAPR 11.90
6 Tereza Kupsová 06 DVOPR 13.71





Běh 12 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michala Zobalová 04 AKTPR 09.90
2 Laura Záveská 06 SLAPR 10.38
3 Karolína Vrzalová 04 SLAPR 10.50
4 Vanesa Růžčková 05 UJPR9 10.56
5 Anna Lešetická 05 UJPR9 10.94
6 Tereza Hromasová 05 UJPR9 10.97
7 Nela Bláhová 05 UJPR9 11.41





600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Drobný 07 AORIC 2:14.22
2 Martin Bouša 07 DUKPR 2:23.50
3 Adam Ježek 07 Klášterec 2:26.54
4 Kryštof Cílek 07 AORIC 2:26.60
5 Lukáš Kadlec 07 OLYPR 2:34.25
6 Dominik Gasiunas Demčenko 08 DVOPR 2:40.04
7 Adam Karpeles 08 AKTPR 2:55.79
8 Štěpán Kimla 08 VINPR 2:59.00





Běh 2 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Surga 07 AKTPR 2:15.97
2 Matěj Procházka 07 DVOPR 2:16.84
3 Adam Rubeš 07 RADPR 2:17.07
4 Karim Deif 09 UJPR9 2:19.06
5 Štěpán Maléř 08 SLAPR 2:20.07
6 Jan Zitko 07 SLAPR 2:25.14
7 Matěj Žilka 08 UJPR9 2:33.07
8 Petr Procházka 07 DUKPR 2:38.49
9 David Smeták 08 SLAPR 2:50.12
10 Ondřej Vrzal 08 SLAPR 2:54.27
11 Matyáš Vilhelm 08 VINPR 3:16.40
12 David Mareš 09 SLAPR 3:20.57





600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)








Finále (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Dudová 07 AKTPR 2:15.26
2 Emma Štěpánková
Filosofská 2:18.65
3 Anna Štěpánková
Filosofská 2:24.35
4 Eliška Jarešová 07 AKTPR 2:24.86
5 Sára Dolejšová 06 ATLJM 2:29.61
7 Julie Jiráková 08 SLAPR 2:30.94
8 Jana Zvoníčková 07 VINPR 2:33.53
9 Barbora Šustrová 07 SLAPR 2:38.90
10 Kristýna Vlčková 08 AORIC 2:39.47
11 Vendula Miňovská 07 VINPR 2:40.12
12 Ella Nováková 08 AKTPR 2:43.06
13 Caroline Lloyd 07 ATLJM 2:58.54
14 Helena Vaňková 07 AKTPR 2:58.95





800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)








Běh 1 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Černík 04 AKTPR 2:47.16
2 Marek Dolejš 04 ATLJM 2:55.29
3 Tomáš Kocnár 04 SLAPR 3:01.74
4 Daniel Bolehovský 05 OLYPR 3:06.10
5 Jiří Kaplan
Filosofská 3:09.09
6 Jáchym Flachs 05 SLAPR 3:11.89
7 Matěj Čermák 04 SLAPR 3:11.92
10 Matěj Hercik 06 AORIC 3:25.27





Běh 2 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Poděbradský 04 AKTPR 2:49.39
2 Jindřich Kubák 04 SLAPR 2:54.84
3 Lukáš Pacanda 06 OLYPR 3:11.45
4 Nikola Moroz
Filosofská 3:13.20
5 Matouš Ludvík 05 SLAPR 3:16.87
6 Jan Petr 06 Sokol M. S. 3:24.22
7 Šimon Ludvík 05 SLAPR 3:28.66
8 Richard Mojžíš 06 SLAPR 3:34.92
9 Matěj Motl 06 OLYPR 3:37.12





Běh 3 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Vandírek 05 ATLJM 2:40.58
2 Alexandr Šimek 04 ATLJM 2:46.82
3 Jan Schnajberk 04 ATLJM 2:48.64
4 Robin Urban 04 Filosofská 2:50.73
5 Prokop Sládek 06 SLAPR 2:51.52
6 Vojtěch Ďoubal 05 AORIC 3:06.42
7 Ondřej Kohl 05 ACPRA 3:10.12
8 Filip Rýva 06 Chotěšov 3:11.40
9 Bajsangur Soltakhanov 04 AKTPR 3:14.85
10 Jan Škarda 05 AORIC 3:15.14
11 Vojtěch Sochorovský 04 AKTPR 3:16.21
12 Adam Smeták 06 SLAPR 3:45.23





800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)








Běh 1 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hej Laura De 04 SLAPR 3:04.11
2 Andrea Bulantova 04 SLAPR 3:05.62
3 Tereza Dvořáková 06 VINPR 3:06.09
4 Anna Hřebíčková 05 OLYPR 3:06.93
5 Johanka Charousková 05 SLAPR 3:08.10
6 Kristýna Hrušková
Filosofská 3:17.21
7 Kateřina Jakešová 06 AORIC 3:33.56
8 Natálie Filipová 05 Babice 3:36.72
9 Barbora Mašínová 06 SLAPR 3:51.18
10 Apolena Melíšková 06 VINPR 4:07.66





Běh 2 (po, 22.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Součková 04 UJPR9 2:46.24
2 Michaela Soukupová 04 OLYPR 2:52.58
3 Zuzana Szymanská 04 AKTPR 2:55.80
4 Michaela Rubešová 05 ATLJM 2:57.22
5 Barbora Vaňková 04 SLAPR 3:01.81
6 Barbora Jagschová 04 DVOPR 3:05.43
7 Karolína Vrzalová 04 SLAPR 3:06.21
8 Magda Teplá 04 UJPR9 3:18.42
9 Magdaléna Váchová 06 ATLJM 3:18.62
10 Tereza Motlová 04 OLYPR 3:20.32
11 Evelína Vrzalová 06 SLAPR 3:21.98
12 Martina Pelantová 05 AORIC 3:24.60
13 Marie Trojanová 05 OLYPR 3:30.68
14 Janella Růžičková 05 AORIC 3:35.45

Vendula Šťovíčková 06 Babice DNF





Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši








po, 22.6.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Deif Karim 08 UJPR9 3.37
2 Alexandr Malý 07 OLYPR 3.24
3 Jan Pelant 07 AORIC 3.00
4 Kryštof Cílek 07 AORIC 3.00
5 Matyáš Drobný 07 AORIC 2.95
6 Matěj Žilka 08 UJPR9 2.80
7 Marek Čepela 07 SLAPR 2.80
8 Ondřej Krejčí 07 OLYPR 2.80
9 Filip Toninger 07 SBOPR 2.78
10 Eduard Pavlík 07 OLYPR 2.70
11 Richard Navara 07 SLAPR 2.62
12 Adam Rubeš 07 RADPR 2.61
13 David Huf
Filosofská 2.61
14 Jindřich Vaňous 07 OLYPR 2.60
15 František Šafařík 07 SLAPR 2.58
16 Jiří Pohlreich 08 SLAPR 2.44
17 Vojtěch Šíma
Filosofská 2.40
18 Matouš Zach 07 AKTPR 2.38
19 Šimon Valenta 08 SLAPR 2.37
20 Antonín Jirásek 08 SLAPR 2.36
21 Štěpán Kučera 08 SLAPR 2.34
22 Tomáš Poděbradský 07 AKTPR 2.33
23 Jakub Šimon 08 Borovička SLAPR 2.28
24 Lukáš Kadlec 07 OLYPR 2.27
25 Andrej Čislák 07 AKTPR 2.26
26 Kryštof Černý 07 DUKPR 2.20
27 Jakub Švarc 08 SLAPR 2.18
28 Marek Šejnost 09 SLAPR 2.10
29 Tobiáš Kleissner 08 SLAPR 1.84
30 Štěpán Kimla 08 VINPR 1.78
31 Štěpán Bártl 08 AKTPR 1.77
32 Štěpán Moulis 08 SLAPR 1.65
33 Vincent Och 08 Babice 1.60





Skok daleký - Atletická přípravka-hoši








po, 22.6.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Trnka
Filosofská 3.97
2 Lukáš Trnka
Filosofská 3.92
3 Ondřej Šátek 05 AORIC 3.67
4 Viktor Vacek 05 ATIPIC 3.65
5 Vojtěch Holeček 04 Filosofská 3.56
6 Jan Poděbradský 04 AKTPR 3.50
7 Přemek Vrána 04 Filosofská 3.50
8 Sam Koller
Filosofská 3.40
9 Jakub Myslivec 04 SLAPR 3.40
10 Matěj Hruška 04 SLAPR 3.38
11 Martin Černík 04 AKTPR 3.38
13 Jan Berounský 04 SBOPR 3.37
14 Hugo Danel
Filosofská 3.34
15 Kirill Vinš 04 SLAPR 3.33
16 David Jašek 04 SBOPR 3.28
17 Kryštof Šejnost 05 SLAPR 3.28
18 Matyáš Vaněk 04 AKTPR 3.27
19 Alexandr Šimek 04 ATLJM 3.25
20 Jakub Rittich 04 Chotěšov 3.22
21 Šimon Mařinec 05 Chocerady 3.21
22 Ondřej Beseda 05 SLAPR 3.20
23 Jan Kolek 04 SBOPR 3.20
24 Filip Rýva 06 Chotěšov 3.18
25 Matěj Hercik 06 AORIC 3.17
26 Lukáš Salač 06 SLAPR 3.16
27 Kryštof Kunický 05 OLYPR 3.15
28 Prokop Sládek 06 SLAPR 3.14
29 Mikuláš Kára 05 UJPR9 3.09
30 Matěj Kovář 06 AORIC 3.09
31 Martin Metelka 05 SLAPR 3.08
32 Daniel Bolehovský 05 OLYPR 3.06
33 Roman Kubelka 06 SLAPR 3.00
34 Jan Rezek 04 Filosofská 3.00
35 Jakub Šimek 05 DVOPR 3.00
36 Matěj Ryba 05 AORIC 2.98
37 Michal Živný 05 SLAPR 2.96
38 Ondřej Adamík 05 SBOPR 2.90
39 Martin Šesták 06 SLAPR 2.89
40 Jan Petr 06 Sokol M. S. 2.87
41 Adam Sehnal 06 OLYPR 2.83
42 Vojtěch Ďoubl 05 AORIC 2.81
43 Marek Vaňhara 05 SLAPR 2.78
44 Jakub Srnec 04 ATLJM 2.74
45 Bohdan Ulihrach 05 OLYPR 2.73
46 Alex Bělov 06 SLAPR 2.70
47 Šimon Bláha 06 OLYPR 2.70
48 Jáchym Burian 06 UJPR9 2.70
49 Jan Boháč 05 AORIC 2.69
50 Jakub Stodůlka 04 SBOPR 2.69
51 Marek Mach 05 SBOPR 2.67
52 Filip Zvánovec 04 AKTPR 2.66
53 Patrik Kyselica 06 DVOPR 2.64
54 Šimon Řeháček 06 SLAPR 2.57
55 Adam Smeták 06 SLAPR 2.54
56 Vojtěch Sochorovský 04 AKTPR 2.54
57 Lukáš Děvěr 05 SBOPR 2.50
58 Matěj Šulc 05 OLYPR 2.50
59 Michal Šesták 04 SLAPR 2.35
60 Alex Hinov 04 SLAPR 2.33
61 Alen Velič 06 SLAPR 2.28
62 Ladislav Šolc 06 AKTPR 2.24
63 Tomáš Kadleček 05 SLAPR 2.22
64 Ondřej Novák 05 SLAPR 1.40

Jiří Matoušek 06 OLYPR NM





Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky








po, 22.6.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Huclová 07 SLAPR 3.02
2 Natálie Stoklasová 07 SLAPR 2.87
3 Eliška Lacková 08 AORIC 2.83
4 Jana Křišťanová 07 DVOPR 2.69
5 Tereza Kučerová 08 Neratovice 2.64
6 Marie Choutková 09 AKTPR 2.64
7 Nela Musilová 07 SLAPR 2.61
8 Alena Bernhardová 08 SLAPR 2.57
9 Vendula Miňovská 07 VINPR 2.57
10 Sára Dolejšová 06 ATLJM 2.56
11 Zuzana Vavrlová 08 SLAPR 2.53
12 Vanessa Miklovičová 08 SLAPR 2.47
13 Eliška Ungerová 07 ATIPIC 2.43
14 Anna Štěpánková
Filosofská 2.41
15 Alena Čechová 08 SLAPR 2.39
17 Nikola Plachá 07 UJPR9 2.33
19 Anna Mzyková 07 AKTPR 2.30
20 Ella Rosecká 07 AKTPR 2.20
21 Marie Peterková 07 OLYPR 2.18
22 Tereza Martínková 09 SLAPR 2.16
23 Helena Vaňková 07 AKTPR 2.13
24 Rozálie Zdvihalová 07 DUKPR 2.12
25 Tereza Turková 08 SLAPR 2.10
26 Kateřina Kortanková 08 SLAPR 2.08
27 Ella Nenadálová 08 SLAPR 1.99
28 Ella Synovcová 08 SLAPR 1.97
29 Žofie Šarapatková 08 SLAPR 1.94
30 Kateřina Kodadová 08 SLAPR 1.90
31 Karolína Kočíková 08 SLAPR 1.85
32 Barbora Slavíčková 08 DVOPR 1.78
33 Markéta Škábová 09 AKTPR 1.60
34 Adéla Čuková 07 SLAPR 1.30





Skok daleký - Atletická přípravka-dívky








po, 22.6.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Šimůnková 04 SLAPR 4.03
2 Barbora Vaňková 04 SLAPR 3.94
3 Terezie Táborská 06 SLAPR 3.87
4 Adéla Novotná 04 SLAPR 3.79
5 Kristýna Migová 04 Filosofská 3.76
6 Klára Aschermannová 04 SLAPR 3.64
7 Klára Kučerová 04 Neratovice 3.64
8 Tereza Vlková 04 TEKLA 3.61
9 Karolína Lacková 06 AORIC 3.45
10 Tereza Láchová 06 AORIC 3.45
11 Michaela Rubešová 05 ATLJM 3.41
12 Barbora Jagschová 04 DVOPR 3.40
13 Adéla Trnková 04 Filosofská 3.36
14 Michala Zobalová 04 AKTPR 3.32
15 Petra Humlachová 04 AORIC 3.27
16 Johanka Charousková 05 SLAPR 3.26
17 Eliška Balcerová 05 SLAPR 3.25
18 Hana Sojková 04 SLAPR 3.23
19 Lucie Kozojedová 06 PACOV 3.22
20 Adriana Neruda 04 OLYPR 3.22
21 Tereza Vernerová 05 SLAPR 3.22
22 Eliška Ondríková 04 ATLJM 3.20
23 Hej Laura De 04 SLAPR 3.19
24 Agáta Hofmanová 06 SLAPR 3.17
25 Veronika Gregorová 04 SLAPR 3.17
26 Tea Kalendová 05 UJPR9 3.12
27 Nela Franková
Filosofská 3.11
28 Marie Trojanová 05 OLYPR 3.11
29 Adéla Hálová 05 UJPR9 3.10
30 Michaela Soukupová 04 OLYPR 3.08
31 Eva Caldrová 04 Filosofská 3.03
32 Veronika Koucká 05 SLAPR 3.02
33 Karolína Valentová 04 SLAPR 3.00
34 Jana Reschkeová 05 SLAPR 2.99
35 Leontýna Dupalová 06 SLAPR 2.98
36 Tereza Dvořáková 06 VINPR 2.98
37 Anna Obuškevičová
Filosofská 2.97
38 Laura Mikulášková 06 SLAPR 2.92
39 Anežka Peroutková 05 SLAPR 2.92
40 Johanka Bezrová 05 SLAPR 2.90
41 Soňa Ledvinková 05 SPPR4 2.87
42 Adéla Hofmanová 06 SLAPR 2.81
43 Laura Brodilová 05 SLAPR 2.80
44 Nikol Dolníčková 05 OLYPR 2.80
45 Petra Sedlmaierová 04 SLAPR 2.80
46 Anežka Holková 05 OLYPR 2.79
47 Kateřina Jakešová 06 AORIC 2.78
48 Laura Grogerová 05 SLAPR 2.75
49 Anežka Nenadálová 05 SLAPR 2.75
50 Tereza Slavíčková 04 Filosofská 2.71
51 Vendula Kadlecová 05 SLAPR 2.65
52 Kateřina Luňáková 05 SLAPR 2.65
53 Ema Kyselicová 06 DVOPR 2.64
54 Veronika Vrbová 05 AORIC 2.64
55 Tereza Burešová 05 SLAPR 2.59
56 Anna Čermáková 05 SLAPR 2.58
57 Nikol Voborská 04 Filosofská 2.56
58 Jana Liakou 06 ATLJM 2.54
69 Denisa Součková 06 UJPR9 2.52
70 Ema Valentová 06 AKTPR 2.52
71 Natálie Filipová 05 Babice 2.48
72 Ema Pršálová 05 SLAPR 2.48
73 Julie Marková 04 OLYPR 2.47
74 Adéla Dvořáková 04 TEKLA 2.46
75 Janella Růžičková 05 AORIC 2.42
76 Isolda Steindlerová 05 OLYPR 2.41
77 Apolena Melíšková 06 VINPR 2.35
78 Vendula Šťovíčková 06 Babice 2.33
79 Barbora Mašínová 06 SLAPR 2.31
80 Kateřina Krajčovičová 06 Chotěšov 1.97
81 Tereza Kupsová 06 DVOPR 1.88
82 Anežka Krbcová 05 VINPR 1.85





Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši








po, 22.6.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Krejčí 07 OLYPR 30.02
2 Jan Pelant 07 AORIC 22.95
3 Štěpán Maléř 08 SLAPR 22.15
4 Marek Čepela 07 SLAPR 21.14
5 Nikola Hluchý 07 AKTPR 21.03
6 Daniel Luxemburk 07 DUKPR 18.35
7 Matouš Zach 07 AKTPR 15.39
8 David Smeták 08 SLAPR 14.72
9 Filip Čepelák 08 Filosofská 14.59
10 Marek Šejnost 09 SLAPR 14.40
11 Vojtěch Hladík 07 AKTPR 10.06
12 David Mareš 09 SLAPR 06.13





Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši








po, 22.6.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Veselý 04 NOVPR 46.37
2 Jakub Rittich 04 Chotěšov 45.96
3 Vojta Sellner 04 STOPR 40.82
4 Adam Polášek 04 OLYPR 39.78
5 David Jašek 04 SBOPR 39.22
6 Petr Franek 04 Filosofská 34.02
7 Daniel Kopřiva 05 ATLJM 33.65
8 Kryštof Kunický 05 OLYPR 32.77
9 Michal Sup 04 DUKPR 32.35
10 Filip Hlavnička 04 Babice 31.94
11 Michal Živný 05 SLAPR 31.70
12 David Kalika 04 Filosofská 31.50
13 Matěj Kárník 04 SLAPR 31.38
14 Adam Sehnal 06 OLYPR 30.91
15 Bajsangur Soltakhanov 04 AKTPR 29.77
16 Adam Holeček 04 Filosofská 28.99
17 Kryštof Šejnost 05 SLAPR 28.85
18 Kryštof Dušek 04 VINPR 28.28
19 Filip Koča 05 SLAPR 28.13
20 David Smutný 04 AKTPR 28.10
21 Lukáš Pacanda 06 OLYPR 27.05
22 Martin Kopenec 05 SLAPR 26.93
23 Vojtěch Kunc
Filosofská 26.65
24 Jakub Šimek 05 DVOPR 26.02
25 Jakub Čížek 05 DVOPR 25.50
26 Jindřich Procházka 05 SLAPR 24.98
27 Tomáš Kocnár 04 SLAPR 24.53
28 Adam Matějovič 05 AKTPR 24.30
29 Matouš Ludvík 05 SLAPR 23.11
31 Šimon Ludvík 05 SLAPR 22.46
32 Dominik Smrčka 06 SLAPR 22.31
33 Richard Mojžíš 06 SLAPR 21.80
34 Oleksandr Kolischeko 06 SLAPR 21.03
35 Martin Metelka 05 SLAPR 19.47
36 Martin Šesták 06 SLAPR 17.62





Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky








po, 22.6.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Jiráková 08 SLAPR 21.21
2 Tereza Kučerová 08 Neratovice 20.42
3 Barbora Šustrová 07 SLAPR 18.20
4 Kristýna Vlčková 07 AORIC 16.92
5 Tereza Martínková 09 SLAPR 15.65
7 Veronika Smejkalová 08 DVOPR 12.48
9 Kristýna Kolenčíková 07 SLAPR 11.13
10 Jana Zvoníčková 07 VINPR 10.29
11 Barbora Slavíčková 08 DVOPR 08.66





Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky








po, 22.6.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Durychová 05 SLAPR 34.34
2 Linda Grecmanová 04 Filosofská 30.62
3 Simona Pacáková 04 SLAPR 29.63
4 Martina Pelantová 05 AORIC 29.32
5 Tereza Láchová 06 AORIC 27.45
6 Klára Kučerová 04 Neratovice 26.74
7 Johanka Burdová 05 UJPR9 26.38
8 Lucie Rabová 05 SLAPR 23.45
9 Anežka Kárníková 06 SLAPR 23.40
10 Zuzana Szymanská 04 AKTPR 23.20
11 Andrea Bulantova 04 SLAPR 22.97
12 Veronika Veselá 06 NOVPR 22.86
13 Adéla Dvořáková 04 TEKLA 22.58
14 Magda Teplá 04 UJPR9 22.28
15 Laura Záveská 06 SLAPR 21.71
16 Patricia Schwarz 04 Filosofská 21.00
17 Anna Růžičková 04 SLAPR 20.75
18 Tereza Slavíčková 04 Filosofská 19.40
19 Žaneta Mrázová 04 Filosofská 19.07
20 Michaela Buriánková 05 SLAPR 18.33
21 Libuše Polívková 04 SLAPR 18.01
22 Vanesa Růžičková 05 UJPR9 17.56
23 Laura Brodilová 05 SLAPR 16.71
24 Nela Bláhová 05 UJPR9 14.25
25 Anna Lešetická 05 UJPR9 13.84
26 Tereza Hromasová 05 UJPR9 13.24
27 Anežka Krbcová 05 VINPR 09.97