4. kolo kvalifikace MPD, 3. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C





Datum konání: 11. 6. 2015


Místo konání: Praha


Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu: Vendula Velcová


Hlavní rozhodčí: Soreja Zychová


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.74
2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.87
3 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 08.97
4 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 09.09
5 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 10.57





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.31
2 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 09.35
3 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 09.35
4 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
5 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 09.56





Běh 3 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.73
2 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 08.96
3 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.25
4 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 10.11





Běh 4 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 09.15
2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 09.26
3 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
4 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 10.85





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 08.84
2 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.90
3 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.94
4 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.08
5 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 10.03





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
2 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 09.58
3 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 09.66
4 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 10.17
5 Veronika Girsová 036115 Atletický školní klub Mazurská 10.42





Běh 3 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 08.46
2 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 08.79
3 Radana Budzanowská 025219 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.00
4 Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha 10.02
5 Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha 10.03





Běh 4 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.68
2 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 08.82
3 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 10.00
MS Nela Šloufová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.43

Veronika Všetečková 045715 ASK Slavia Praha DNS





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.57
2 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 21.43
3 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 23.70
4 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 24.94





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 19.87
2 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 20.62
3 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.12
4 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 22.84





Běh 3 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.81
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 23.83
3 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.09
4 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 24.74





Běh 4 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 22.18
2 Filip Jarolímek 030930 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.74
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 24.95
4 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 25.28





Běh 5 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 20.41
2 Marián Gondek 020918 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.42
3 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 23.26





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.52
2 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 23.24
3 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 23.79
4 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 23.95





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.10
2 Adéla Skoupá 035903 Atletika Jižní Město 23.52
3 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 23.72
4 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 24.37





Běh 3 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.76
2 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 23.08
3 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 24.44
4 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.49





Běh 4 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.67
2 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.96
3 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 25.26





Běh 5 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Šafářová 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.86
2 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 26.38
3 Eliška Oplištilová 035602 Univerzitní sportovní klub Praha 30.76





Běh 6 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 22.19
2 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 23.52
MS Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.49





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 1:49.17
2 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:50.27
3 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 1:54.30
4 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1:54.63
5 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 1:55.38
6 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:56.07
7 Albert Matějka 040521 Atletika Jižní Město 2:01.70
8 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.56

Matthew Ajayi 020801 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 1:57.26
2 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 1:57.90
3 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:00.92
4 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 2:01.61
5 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:13.92
6 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 2:15.60
7 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 2:29.02

Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město DNS





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:53.82
2 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 1:58.14
3 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 1:59.12
4 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:00.18
5 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:05.80
6 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 2:05.80
7 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:09.24
8 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 2:09.82
9 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 2:17.79





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:55.49
2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 1:56.11
3 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.93
4 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 2:20.58
5 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.27
6 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 2:24.13
7 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:26.07
MS Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:10.75

Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha DNS





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.04
2 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 11.08
3 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 11.20
4 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 11.51
5 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 13.47





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 10.91
2 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 11.07
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 11.33

Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 11.33
5 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.84





Běh 3 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.98
2 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 13.48
3 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 14.24
4 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 14.77





Běh 4 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 12.71
2 Michal Veits 031228 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.11
3 Jakub Kojan 030317 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.81

Filip David 030821 ASK Slavia Praha DNS





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 11.22
2 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 11.33
3 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.30
4 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 13.94

Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.12
2 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 12.27
3 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 12.47
4 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.47
5 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 12.72





Běh 3 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 11.40
2 Nela Simmerlová 035319 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.44
3 Hana Pachmanová 026204 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.75
4 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13.77
5 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 15.68





Běh 4 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 12.31
2 Nikola Stříbrná 035815 ASK Slavia Praha 12.71
3 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 14.59
4 Julie Pohořelická 035812 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.60

Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha DNS





4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Padrubská, Ukmanová, Nýč, Chukanov
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.37
2 Procházková, Smejkalová, Šimůnek, Mlčoch
ASK Slavia Praha 33.44
3 Vaněček, Škrabák, Lánská, Hrdličková
SK Kotlářka Praha 33.46
4 Šídlová, Veselá, Dostál, Toula
Univerzitní sportovní klub Praha 33.73





Běh 2 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vejšická, Novotná, Novák, Vejlupek
Atletika Jižní Město 31.75
2 Cerhová, Kheilová, Jočič, Zuklín
SK ZŠ Jeseniova Praha 32.09

Hunal, Šlouf, Šmídová, Tichá
ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS

Kalátová, Špačková, Surjomartono, Šmida
Atletický školní klub Mazurská DQ





Běh 3 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Merunková, Němcová, Puchmajer, Polák
Univerzitní sportovní klub Praha 33.83
2 Gondek, Jarolímek, Šafářová, Longinová
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.97
3 Musil, Jašek, Šimůnková, Vaňková
ASK Slavia Praha 35.98
4 John, Miřejovský, Kočárková, Ziková
Atletický školní klub Mazurská 37.05





Běh 4 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Albayrek, Cikánová, Bartoš, Dufek
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.15
2 Draslarová, Ziková, Hrubý Š, Hrzbý O.
ASK Slavia Praha 34.65
3 Toman, Nemešová, Stránecká, Justa
SK Kotlářka Praha 34.81
4 Králová, Holečková, Bednář M., Boketta
Atletika Jižní Město 35.48





Běh 5 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Buriánková, Hájková, Buriánek, Pokorný
ASK Slavia Praha 36.45
2 Bucha, Žižková, Mershonová, Frk
SK Kotlářka Praha 36.66

Venclová B., Venclová K., Víšek, Klimeš
SK ZŠ Jeseniova Praha DQ

Děvěr, Varga, Bartošová, Jirssová
Atletický školní klub Mazurská DQ





Běh 6 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bachronyová, Poborská, Hejzlar, Kříž
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.47
2 Hlaváčová, Tomášková, Volf, Štekl
Univerzitní sportovní klub Praha 35.66
3 Hrachová, Budzanowská, Kojan, Weist
SK ZŠ Jeseniova Praha 36.98
4 Šikýř, Vinš, Ployharová, Pacáková
ASK Slavia Praha 39.34





Běh 7 (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Metelková, Molnárová, Fábry, Hájek
ASK Slavia Praha 35.84
2 Dejdar, Flieger, Simerlová, Pohořelická
SK ZŠ Jeseniova Praha 36.99
3 Hála, Votinská, Hedlová, Stibor
SK Kotlářka Praha 37.82





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.32
1= Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.32
3 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 1.28
4 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1.28
5 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.28
6 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.28
7 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 1.24
8 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 1.24
9 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 1.20
10 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 1.20
11 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 1.20
12= Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 1.15
12= Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
12= Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.15
15 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
16 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 1.05
16 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 1.05

Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město DNS





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 1.32
2= Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 1.28
2= Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 1.28
4 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.28
5 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.28
6 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 1.24
7 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 1.24
8 Radana Budzanowská 025219 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
9 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 1.20
10 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
11 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
12= Kateřina Hedlová 035521 SK Kotlářka Praha 1.10
12= Veronika Girsová 036115 Atletický školní klub Mazurská 1.10
12= Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 1.10
12= Anna Maria 026115 Molnárová ASK Slavia Praha 1.10
16= Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 1.00
16= Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 1.00

Miriam Kroftová 036112 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Veronika Všetečková 045715 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 4.36
2 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 4.35
3 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 4.24
4 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 4.19
5 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.19
6 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 3.96
7 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 3.96
8 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 3.95
9 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.86
10 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 3.83
11 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 3.82
12 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.81
13 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 3.76
14 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 3.70
15 Michal Veits 031228 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.30
16 Jakub Kojan 030317 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.12
17 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 3.05
MS Filip David 030821 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 4.12
2 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 3.97
3 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 3.84
4 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 3.79
5 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.70

Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 3.70
7 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.66
8 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 3.64
9 Nela Simmerlová 035319 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.63
10 Hana Pachmanová 026204 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.56
11 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.51
12 Nikola Stříbrná 035815 ASK Slavia Praha 3.48
13 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 3.46
14 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.37
15 Julie Pohořelická 035812 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.36
16 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 3.29
17 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 3.28
18 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha DNS
19 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha DNS
20 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.71
2 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.58
3 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.35
4 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.32
5 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.91
6 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 07.77
7 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.24
8 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 07.13
9 Adéla Skoupá 035903 Atletika Jižní Město 06.94
10 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 06.82

Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 06.82
12 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 06.69
13 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 06.51
14 Anežka Šafářová 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.05
15 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 05.77
16 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 05.76
17 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 05.35
18 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 04.98
19 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 04.06
20 Eliška Oplištilová 035602 Univerzitní sportovní klub Praha 03.53
MS Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.03





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.23
2 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 07.86
3 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 07.79
4 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.72
5 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 07.56
6 Marián Gondek 020918 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.48
7 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 07.24
8 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 07.14
9 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 06.81
10 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.47
11 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.33
12 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 06.29
13 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 06.24
14 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 05.70
15 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.70
16 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 05.70
17 Filip Jarolímek 030930 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.62
18 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 05.08
19 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 04.27





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 53.25
2 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 47.37
3 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 43.89
4 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.79
5 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 40.82
6 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.36
7 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.94
8 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 35.64
9 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 34.37
10 Albert Matějka 040521 Atletika Jižní Město 33.75
11 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 32.08
12 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 29.96
13 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 29.25
14 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 25.80
15 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 23.07
MS Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 35.65

Matthew Ajayi 020801 ASK Slavia Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 11.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 46.62
2 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.35
3 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.09
4 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.57
5 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 34.96
6 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 34.07
7 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.99
8 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 33.37
9 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 33.36
10 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.06
11 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.62
12 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 25.42
13 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 22.34
14 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 20.87
15 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.15
16 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 11.47
MS Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.29

Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha DNS