Přebor Prahy dorostu a staršího žactva





Datum konání: 5. - 6. 6. 2015


Místo konání: Praha


Pořadatel: Spartak Praha 4


Výsledky zpracoval: Petr Kašpar, Ondřej Benda


Ředitel závodu: Blanka Fischerová


Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová


Technický delegát:



Poznámka: kamera Alge







60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 07.92
2 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.07
3 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.14

David Přeučil 010310 TJ Dukla Praha DNF

Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha z.s. DNP

Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha DNP





Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 07.45
2 Matyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.67
3 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 07.81
4 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 08.04
5 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 08.09

Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská DNP





Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 07.56
2 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.91
3 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.03

David Švec 010813 SK Aktis Praha DNP

Tadeáš Chyška 000824 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

David Kozelka 001013 PSK Olymp Praha DNP





Rozběh 4 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 07.49
2 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.88
3 Matěj Kutálek 000512 Spartak Praha 4 08.10
4 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.18

Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 DNP

Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 5 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.73
2 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 07.92
3 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 07.92
4 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.95
5 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.26

Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská DNP





Rozběh 6 (pá, 5.6.2015) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 07.76
2 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 07.81
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 07.84
4 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 07.92
5 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 08.17

Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha DNP





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 07.45
2 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 07.57
3 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 07.70
4 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.72
5 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 08.01

Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha DNP





Finále B (pá, 5.6.2015) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.58
2 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 07.71
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 07.74
4 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 07.82

Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha DNP

Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 07.77
2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 08.38
3 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.51
4 Gabriela Milerová 006026 TJ Dukla Praha 08.92
5 Melisa Nell Heráková 015816 Univerzitní sportovní klub Praha 09.32

Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město DNP





Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.00
2 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.60
3 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 08.76
4 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.92
5 Ksenia Bocharova 006220 SK DVOJKA Praha z.s. 09.03

Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 08.03
2 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.47
3 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 08.50
4 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.71
5 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 08.92
6 Natálie Valentinová 015607 Univerzitní sportovní klub Praha 09.30





Rozběh 4 (pá, 5.6.2015) Vítr: +1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.48
2 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 08.54
3 Barbora Koudelová 005426 Spartak Praha 4 08.74
4 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 08.77
5 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 08.99
6 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 09.14





Rozběh 5 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 08.43
2 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.56
3 Kateřina Stanzelová 005331 Univerzitní sportovní klub Praha 08.78
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.84
5 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
6 Anežka Veselá 005506 ATLETIK RUDNÁ 09.05





Rozběh 6 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.41
2 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 08.64
3 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 08.65
4 Kristina Hrušková 006011 ASK Slavia Praha 08.82
5 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 08.97
6 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 09.06





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 07.75
2 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.98
3 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 08.13
4 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 08.47
5 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.50
6 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.66





Finále B (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 08.44
2 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.48
3 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 08.50
4 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.52
5 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.55
6 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 08.76





100 m - Dorostenci (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 11.72
2 Jan Jedlička 980113 SK Kotlářka Praha 12.16
3 Jakub Faměra 980702 TJ Dukla Praha 12.78
4 Tomáš Cílek 991213 ASK Slavia Praha 13.07
MS Karel Kučera 990521 ASK Lovosice DNP





Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Atletika Jižní Město 11.55
2 Marek Peřich 980830 Spartak Praha 4 12.12
3 Martin Faměra 980702 TJ Dukla Praha 12.88
4 Ondřej Bareš 990309 SK Aritma Praha 13.24

Jan Kocián 991206 A. C. Sparta Praha DNP





Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 11.57
2 Václav Mejstřík 980920 TJ Dukla Praha 12.12
3 Ivan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.54
4 Kristián Bönsch 990630 SK Kotlářka Praha 12.77

Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 4 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 11.58
2 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 11.89
3 Jan Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 11.90
4 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.44
5 David Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.88

Jakub Kapalín 991012 ATLETIK RUDNÁ DNP





Rozběh 5 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 11.69
2 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.77
3 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.11
4 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.24
5 Vojtěch Košař 990513 SC Radotín Praha 12.94

Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 6 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek Stehno 990221 ASK Slavia Praha 11.82
2 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 11.97
3 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 12.01
4 Jan Špaček 990908 TJ Dukla Praha 12.41
5 Dominik Bednář 980815 A. C. Sparta Praha 12.49

Václav Luhan 991011 ASK Slavia Praha DNP





100 m - Dorostenci (Finále)








Finále A (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Brom 990214 Atletika Jižní Město 11.41
2 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 11.50
3 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 11.66
4 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 11.77
5 Radek Stehno 990221 ASK Slavia Praha 11.79
6 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 11.93





Finále B (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.84
2 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 11.88
3 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 12.04
4 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 12.14
5 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.29

Jan Zuna 980404 SK Kotlářka Praha DNP





100 m - Dorostenky (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 12.67
2 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 13.66
3 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 14.02
4 Cassandra Faye Schwenk 986008 Univerzitní sportovní klub Praha 14.32

Sarah Boehmová 996203 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp Praha 12.89
2 Kateřina Vlčková 986123 SK Kotlářka Praha 14.08
3 Tereza Doubková 995105 ASK Slavia Praha 14.49

Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 DNP

Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Kadidlová 995712 SK DVOJKA Praha z.s. 13.42
2 Tina Kititi 996030 ŠAK Novoborská Praha 13.43
3 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 13.81
4 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 14.32
5 Hedvika Chlumská 996014 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.48





Rozběh 4 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julie Weissová 985711 ASK Slavia Praha 13.50
2 Jasmína Voborská 996021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.71
3 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 14.45
4 Marie Jedličková 985116 A. C. Sparta Praha 14.92
5 Tereza Klečková 985220 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.37
6 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 16.97





Rozběh 5 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha 13.80
2 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 13.81
3 Dominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.88
4 Johana Jamrišková 995319 A. C. Sparta Praha 14.16
5 Klára Charvátová 995711 A. C. Sparta Praha 14.64

Barbora Matoušová 996009 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





100 m - Dorostenky (Finále)








Finále A (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 12.71
2 Kateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp Praha 12.77
3 Andrea Kadidlová 995712 SK DVOJKA Praha z.s. 13.39
4 Tina Kititi 996030 ŠAK Novoborská Praha 13.42
5 Julie Weissová 985711 ASK Slavia Praha 13.44

Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha DNP





Finále B (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 13.69
2 Dominika Rybářová 985412 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.71
3 Jasmína Voborská 996021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.80
4 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 14.01
5 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 14.19

Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 17.67
2 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 17.96
3 Matyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.16
4 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 18.36
5 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 18.59
6 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 18.97





Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.21
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 18.50
3 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 18.58
4 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 18.60
5 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 18.86

Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 19.17
2 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 19.18
3 Jindřich Štěpánek 001015 Univerzitní sportovní klub Praha 19.28
4 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 19.65

Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha DNP

Matyáš Václavek 010226 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP





Běh 4 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 19.21
2 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 19.30
3 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 20.10
4 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 20.28
5 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.92

Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská DNP





Běh 5 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.58
2 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.80
3 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 21.10

Miroslav Fildán 001002 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 6 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Milan Gondek 000531 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.48
2 Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha 19.71
3 Jan Mucha 000508 SK Aritma Praha 20.03
4 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 20.82
5 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.09





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 18.06
2 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 18.85
3 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.04
4 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.29
5 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 19.40
6 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 19.64





Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 19.74
2 Kateřina Šimková 005706 ASK Slavia Praha 19.85
3 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 19.91
4 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 19.96
5 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 20.28
6 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 20.76





Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 20.27
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 20.32
3 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 20.36
4 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 20.55
5 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 20.70

Franceska Sloboda 016018 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 4 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 20.72
2 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 20.84
3 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.09
4 Kristina Hrušková 006011 ASK Slavia Praha 21.56
5 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 21.57

Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 20.72
2 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 21.10
3 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 21.48
4 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.95
5 Kamila Lhotáková 005622 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.99
6 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 22.05





Běh 6 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.99
2 Alina Denisová 006002 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.06
3 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 22.23
4 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 22.63
5 Melisa Nell Heráková 015816 Univerzitní sportovní klub Praha 22.99





Běh 7 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.23
2 Ekaterina Petrenko 005902 ATLETIK RUDNÁ 22.11
3 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 22.44
4 Anna Matějovská 005613 ATLETIK RUDNÁ 23.17
5 Anežka Huňáčková 005303 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.39





200 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 22.97
2 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 23.23
3 Filip Brom 990214 Atletika Jižní Město 23.82
4 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 24.08
MS Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 23.96

Vincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha 24.01
2 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 24.36
3 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 24.43
4 Václav Mejstřík 980920 TJ Dukla Praha 24.58
5 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25.21

Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha DQ





Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Bednář 980815 A. C. Sparta Praha 24.71
2 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.73
3 Ivan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.55

Jan Kocián 991206 A. C. Sparta Praha DNP

Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha DNP

Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 4 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 25.23
2 Vojtěch Ulman 991015 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.22
3 Tomáš Cílek 991213 ASK Slavia Praha 26.81

Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha DNP

Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha DNP





200 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 25.90
2 Kateřina Pelichovská 995801 PSK Olymp Praha 26.15
3 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.56
4 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 28.55

Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.39
2 Kateřina Vlčková 986123 SK Kotlářka Praha 29.32

Cassandra Faye Schwenk 986008 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Kateřina Floriánová 995409 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha 28.64
2 Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha 30.67
3 Tereza Klečková 985220 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.29

Sarah Boehmová 996203 ASK Slavia Praha DNP

Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha DNP





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 38.06
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 38.45
3 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 38.51
4 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 38.96
5 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 39.11
6 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 39.45





Běh 2 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 39.85
2 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 40.66
3 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.86
4 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.25
5 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 41.42





Běh 3 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.66
2 Filip Gorski 010526 A. C. Sparta Praha 42.49
3 Matěj Kutálek 000512 Spartak Praha 4 42.62
4 Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská 43.40
5 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 44.29

Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha DNP





Běh 4 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 41.03
2 Šimon Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.76
3 Jan Červenka 000830 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 43.05
4 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 43.27
5 Štěpán Stránský 000714 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.29
6 Jan Šimák 011209 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.19





Běh 5 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 42.80
2 Josef Harazím 010728 SK ZŠ Jeseniova Praha 48.06
3 Marek Smékal 001116 ATLETIKA HOSTIVAŘ 48.30

Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha DNP

David Přeučil 010310 TJ Dukla Praha DNP





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 41.07
2 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.40
3 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.82
4 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 43.39
5 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 44.36

Franceska Sloboda 016018 Univerzitní sportovní klub Praha DNP
Celkem 6 závodníků



Běh 2 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 005706 ASK Slavia Praha 43.11
2 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 43.78
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 43.90
4 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.18
5 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 44.69

Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků



Běh 3 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 45.32
2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 45.40
3 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 45.46
4 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 45.84
5 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 46.36
6 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 46.49
Celkem 6 závodníků



Běh 4 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 45.40
2 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 46.15
3 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 46.15
4 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 46.60
5 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 47.11
6 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 47.18





Běh 5 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 46.25
2 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.30
3 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.01
4 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 48.54
5 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 50.21

Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 DNP





Běh 6 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.16
2 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 49.61
3 Natálie Veronik Kotalíková 006005 ASK Slavia Praha 50.66
4 Eliška Astlová 005919 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.29
5 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 53.79

Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha DNP





400 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Souček 980321 ASK Slavia Praha 52.71
2 Hynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha 52.92
3 Gerron Stewart 980921 Spartak Praha 4 53.19
4 Dominik Pasler 980331 Spartak Praha 4 53.87
5 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 55.03
6 Josef Hoza 980708 SK Kotlářka Praha 56.13





Běh 2 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Mikula 980921 TJ Dukla Praha 54.83
2 Michal Boudník 990401 TJ Dukla Praha 55.89
3 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 56.37
4 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 56.63
5 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 57.19

Jakub Jakoubek 981125 TJ Dukla Praha DNP





Běh 3 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 55.18
2 Jan Špaček 990908 TJ Dukla Praha 57.91
3 Martin Faměra 980702 TJ Dukla Praha 58.05
4 Jakub Faměra 980702 TJ Dukla Praha 58.27
5 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 60.23
6 Kristián Bönsch 990630 SK Kotlářka Praha 60.25





400 m - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 60.06
2 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 61.23
3 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 61.54
4 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 62.92
5 Veronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s. 63.87
6 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 64.23





Běh 2 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 65.19
2 Anna Marie Petráková 985726 SK Kotlářka Praha 65.25
3 Zuzana Šuníková 995717 ASK Slavia Praha 66.53
4 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 68.78
5 Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha 70.78





Běh 3 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Zimmermannová 985807 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 70.70
2 Alžběta Janovská 995513 Spartak Praha 4 71.82

Hana Tomanová 995326 A. C. Sparta Praha DNP





800 m - Dorostenci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Gerron Stewart 980921 Spartak Praha 4 1:59.73
2 Damián Vích 980814 TJ Dukla Praha 2:01.83
3 Dominik Pasler 980331 Spartak Praha 4 2:06.17
4 Michal Boudník 990401 TJ Dukla Praha 2:06.78
5 Martin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:08.13
6 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 2:08.25
7 Martin Mikula 980921 TJ Dukla Praha 2:08.81
8 Martin Olšanský 990414 SC Radotín Praha 2:09.68
9 Pavel Siegl 980411 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:10.55
10 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 2:14.32

Jakub Jakoubek 981125 TJ Dukla Praha DNP





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 2:07.59
2 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 2:08.33
3 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:13.78
4 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 2:16.78
5 Jan Červenka 000830 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:19.85
6 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.28

Marek Voborský 010522 TJ Dukla Praha DNP





Běh 2 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Přibyl 001212 TJ Dukla Praha 2:23.46
2 Jakub König 000214 ASK Slavia Praha 2:29.48
3 Kryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:30.30
4 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 2:32.15
5 Jan Mucha 000508 SK Aritma Praha 2:32.45
6 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 2:33.55

Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská DNP





800 m - Dorostenky (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 2:23.91
2 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 2:24.27
3 Yasmine Borůvková 985319 PSK Olymp Praha 2:24.83
4 Monika Bouší 995724 TJ Dukla Praha 2:24.87
5 Ekaterina Yaroslavtseva 986218 SK Kotlářka Praha 2:32.97
6 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:46.76
7 Michaela Zimmermannová 985807 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.98
MS Veronika Škodová 995831 TJ Neratovice DNP

Hana Tomanová 995326 A. C. Sparta Praha DNP





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:23.93
2 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:27.45
3 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:29.22
4 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 2:31.27
5 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.31
6 Alžběta Malošková 006214 Univerzitní sportovní klub Praha 2:32.38
7 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 2:33.75

Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 2:33.05
2 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 2:35.15
3 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:36.12
4 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:36.39
5 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 2:38.36
6 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:42.60
7 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 2:43.77
8 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 2:48.57





Běh 3 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.02
2 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 2:49.53
3 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 2:50.59
4 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 2:52.11
5 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 2:52.90
6 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 2:53.19

Jitka Ježková 005822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





1500 m - Dorostenci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Damián Vích 980814 TJ Dukla Praha 4:17.19
2 Petr Hanuš 981208 SK Kotlářka Praha 4:22.72
3 Pavel Siegl 980411 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:32.95
4 Martin Olšanský 990414 SC Radotín Praha 4:34.00
5 Šimon Šilhavý 990305 ASK Slavia Praha 5:01.63

Ota Škvor 990215 ASK Slavia Praha DNP

Dalibor Sládek 990715 SK Aritma Praha DNP





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Burian 000807 PSK Olymp Praha 4:47.71
2 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 4:50.69
3 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:52.01
4 Daniel Jaroš 000524 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:57.38
5 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:58.38
6 Martin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4 4:58.43
7 Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:58.74
8 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:03.13
9 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 5:07.10
10 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 5:11.65
11 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:16.68





1500 m - Dorostenky (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Chvalovská 985111 SK Kotlářka Praha 5:06.23
MS Šárka Hulmáková 995621 TJ Spartak Vlašim 5:11.26
MS Leona Skleničková 986217 TJ Spartak Vlašim 5:27.73
4 Helena Caisová 985127 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:43.80
5 Tereza Svobodová 995826 Spartak Praha 4 5:43.91
6 Nikola Elmerová 996020 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:57.27





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:06.43
2 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 5:11.46
3 Klára Kačerovská 006202 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:19.59
4 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 5:25.33
5 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:32.41
6 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:34.67
7 Markéta Skolilová 005503 ASK Slavia Praha 6:03.66
8 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 6:06.07
9 Šárka Říhová 016011 Spartak Praha 4 6:20.93

Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha DNP

Jullia-Anna Lil Bell 015422 Spartak Praha 4 DNP

Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 DNP





100 m překážek - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.14
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 18.82
3 Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha 18.85

Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha DNP

Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.00
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 15.67
3 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 17.49
4 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.84

Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha DNP

Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 14.53
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 14.95
3 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 16.26
4 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 16.73
5 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 19.49

Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha DNP





100 m překážek - Žáci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015) Vítr: +2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.41
2 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 14.45
3 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 15.17
4 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 15.60
5 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 15.99

Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF





100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Semecká 985913 TJ Dukla Praha 14.18
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 15.21
3 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 17.62





Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Jarešová 985505 SK Kotlářka Praha 15.59
2 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.70
3 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 15.86
4 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 17.20





100 m překážek - Dorostenky (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Semecká 985913 TJ Dukla Praha 14.18
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 14.90
3 Lucie Jarešová 985505 SK Kotlářka Praha 15.45
4 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.50
5 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 17.11

Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha DNF





100 m překážek - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 14.73
2 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 17.04
3 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 17.14
4 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 17.64
5 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.97





Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +1.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.72
2 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 16.47
3 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 17.06
4 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 18.26
5 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 18.61





Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 15.00
2 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 16.90
3 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.12
4 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 18.77

Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha DQ





Rozběh 4 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 15.82
2 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 15.83
3 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 17.95
4 Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ 18.34
5 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.27

Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





100 m překážek - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015) Vítr: +2.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 14.24
2 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.29
3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 14.95
4 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 15.36
5 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 15.38
6 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 17.39





110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)








Rozběh 1 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 14.37
2 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 16.41
3 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 16.81
4 Matěj Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 16.85
MS Dominik Krivák 990325 AK Most DNP





Rozběh 2 (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub Praha 14.99
2 Jan Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 16.43
3 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 17.54
4 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 17.61
MS Lukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA Plzeň 15.96





Rozběh 3 (pá, 5.6.2015) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 15.63
2 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 16.07
3 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 17.54
4 Radek Stehno 990221 ASK Slavia Praha 18.08





110 m překážek - Dorostenci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 14.47
2 Vincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub Praha 14.89
3 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 14.94
4 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 15.96
5 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 16.13
6 Jan Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 16.58





200 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.71
2 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 28.72
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 29.42

Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 30.97
2 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 32.00
3 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 33.01

Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha DNP

Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 29.19
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 34.10
3 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 34.67
4 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 34.94

Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP

Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha DNP





200 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 29.36
2 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.41
3 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 31.37
4 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 31.67

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF





Běh 2 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.35
2 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 33.06
3 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 33.22
4 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 34.53
5 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 38.96





Běh 3 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 34.62
2 Kateřina Špačková 005428 SC Radotín Praha 35.40
3 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 37.52
4 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 37.77
5 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 40.97





Běh 4 (so, 6.6.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 29.01
2 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 31.77
3 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 34.10
4 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 34.62
MS Nikola Sojková 005327 AC SYNER Turnov 30.90





300 m překážek - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 39.88
2 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 40.92
3 Jakub Souček 980321 ASK Slavia Praha 41.25
4 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 41.89
5 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 43.21





Běh 2 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.51
2 Radek Stehno 990221 ASK Slavia Praha 43.55
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 43.83
4 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.23
5 Jan Janoušek 981107 Univerzitní sportovní klub Praha 45.89





Běh 3 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Král 990128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 43.45
2 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 46.01

Filip Brom 990214 Atletika Jižní Město DNF

Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP





300 m překážek - Dorostenky (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 45.00
2 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 45.40
3 Julie Weissová 985711 ASK Slavia Praha 47.39
4 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 48.35
5 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 49.45





Běh 2 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 48.90
2 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.07
3 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 55.74

Natália Kuželková 985303 PSK Olymp Praha DNP





1500 m překážek - Žáci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 5:06.94
2 David Štros 000204 Univerzitní sportovní klub Praha 5:11.50
3 Daniel Jaroš 000524 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:15.56
4 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:28.22
5 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:32.59
6 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 5:49.34
7 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 6:08.17
8 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6:22.25

Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha DNP





1500 m překážek - Dorostenky (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 5:32.60
2 Natália Kuželková 985303 PSK Olymp Praha 5:49.69
3 Anna Sieglová 985411 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:11.77
4 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 7:20.99

Veronika Havelková 986211 ASK Slavia Praha DNP

Jana Santolíková 985621 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





2000 m překážek - Dorostenci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Kuriš 980905 ASK Slavia Praha 6:30.61
2 Petr Hanuš 981208 SK Kotlářka Praha 6:39.44
3 Pavel Slavíček 981016 ASK Slavia Praha 6:43.30
4 Matěj Višňa 990513 SC Radotín Praha 6:58.43
5 Ondřej Bureš 991214 A. C. Sparta Praha 6:59.27
6 David Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova Praha 8:05.82
7 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8:08.80
8 Tomáš Jirsa 990508 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 8:21.90





4 x 60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Blachowicz, Zavřel, Babica, Vyroubal
SK ZŠ Jeseniova Praha 29.10
2 Horejš, Patka, Vacátko, Dudy
Atletika Jižní Město 29.23
3 Novotný, Dudra, Komárek, Kaisler
ASK Slavia Praha 29.37
4 Nevole, Kutálek, Pešta, Pavlica
Spartak Praha 4 29.94





Běh 2 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Fiřt, Ruda, Davidenko, Štěpánek
Univerzitní sportovní klub Praha 29.28
2 Tomšů, Varga, Bára, Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská 31.89

Pechar, Gorski F., Gorski M., Kudrlička
A. C. Sparta Praha DNF





4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štanclová, Smíšková, Stanzelová, Kaisrová
Univerzitní sportovní klub Praha 30.72
2 A Šimková, Bělohlávková, Marešová, Jíchová
ASK Slavia Praha 30.98
3 Turnerová, Bursová, Háčková, Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova Praha 31.19
4 Dufková L., Šínová A., Dufková F., Čižinská
Atletika Jižní Město 32.03
5 Řežábková, Čechová, Kramcha, Jelínková
TJ Dukla Praha 32.19





Běh 2 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Marková, Cymbálová, Valešová, Cukerová
ASK Slavia Praha 31.58
2 Fialová L., Fialová K., Prokelová T., Ručková
SK Kotlářka Praha 32.31
3 Žáková, Rabiňáková, Winterová, Šimánková
Spartak Praha 4 32.46
4 Borovská, Husáková, Ludvíková, Bocharová
SK DVOJKA Praha z.s. 32.47
5 Dafková, Štoglová, Barnoky, Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.10





Běh 3 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 C Dorňáková, Tajovská, Matoušková, Merhoutová
ASK Slavia Praha 32.87
2 D Kaufmanová, Šikýřová, Houšková, Štěpánová
ASK Slavia Praha 33.24
3 B Špronglová, Blohová, Pištovcová, Duntočková
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.02
4 Veselá, Matějovská, Petrenko, Baldová
ATLETIK RUDNÁ 34.13





4 x 100 m - Dorostenci (Běh)








Běh 1 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Petřík, Pekárek, Stehno, Klíma
ASK Slavia Praha 45.51
2 Peřich, Stewart, Pasler, Prozr
Spartak Praha 4 47.28
3 Janeček, Fulyarov, Mráček, Vertskhayser
SK ZŠ Jeseniova Praha 47.60
4 Faměra, Vágner, Čečetka, Mejstřík
TJ Dukla Praha 47.66





Běh 2 (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Palisa, Nedvídek, Burski, Dvořák
ASK Slavia Praha 47.76
2 Hoza J., Jedlička J., Tolar M. Bönsch K.
SK Kotlářka Praha 48.40
3 Pařízek, Král Dobáš, Buňat
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 48.41





4 x 100 m - Dorostenky (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Duchoňová, Treglerová, Dostálová, Weisová
ASK Slavia Praha 52.54
2 Stibralová, Uhrová, Dutková B., Petráková
SK Kotlářka Praha 54.35
3 Voborská, Švehlová, Součková, Elmerová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.07

Nemešová T., Jarešová, Vlčková, Bútorová
SK Kotlářka Praha DQ





4 x 300 m - Žáci (Běh)








Běh (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Novotný, Dudra, Vymazal, Komárek
ASK Slavia Praha 2:39.06
2 Vacátko, Patka, Zika, Horejš
Atletika Jižní Město 2:40.26
3 Nevole, Naxera, Pešta, Pavlica
Spartak Praha 4 2:40.40
4 Moucha, Lebl, Koška, Soldát
TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:42.72
5 Zavřel, Babica, Kostka, Grundler
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.35
6 Podlena, Krofta, Duran, Janovský
AC Praha 1890 2:47.26





4 x 300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štanclová, Hložková, Smíšková, Petrásková
Univerzitní sportovní klub Praha 2:53.40
2 A Šimková, Bělohlávková, Marková, Jíchová
ASK Slavia Praha 2:54.59
3 Tomášková, Bursová, Maštalířová, Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.85
4 Řežábková, Hníková, Ottová, Čechová
TJ Dukla Praha 3:07.01
5 Čižinská, Dufková, Šínová, Dufková
Atletika Jižní Město 3:07.74
6 Šímová, Kroa, Dvorská, Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:09.67





Běh 2 (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Husáková, Borovská, Bocharová, Ludvíková
SK DVOJKA Praha z.s. 3:07.65
2 Ručková, Fialová, Součková, Kovandová
SK Kotlářka Praha 3:09.50
3 Brečkayová, Kulhánková, Huňáčková, Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:21.35

B Merhautová, Cymbálová, Štěpánová, Kaufmanová
ASK Slavia Praha DNP

Damašková, Kramolišová, Slámová, Líbalová
SK Aktis Praha DNP





4 x 400 m - Dorostenci (Běh)








Běh (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal, Pasler, Prozr, Stewart
Spartak Praha 4 3:41.65
2 Seidl, Janeček, Mráček, Dvořák
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:44.84
3 Hanuš, Hoza J., Hoza M., Jedlička
SK Kotlářka Praha 3:52.26





4 x 400 m - Dorostenky (Běh)








Běh (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nemešová, Králová, Kovandová, Petráková
SK Kotlářka Praha 4:18.61
2 Yaroslatseva, Tomanová, Uhrová, Vlčková
SK Kotlářka Praha 4:37.08
3 Švehlová, Patočková, Jovičič, Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:41.04

Kratká, Zindulková, Zárubová, Feixová
SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Skok vysoký - Dorostenci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.85
2 Václav Luhan 991011 ASK Slavia Praha 1.82
3 Marek Peřich 980830 Spartak Praha 4 1.82
4 František Beneš 980826 ASK Slavia Praha 1.76
5 Dmitry Bocharov 990403 SK DVOJKA Praha z.s. 1.73
6 Jan Jedlička 980113 SK Kotlářka Praha 1.73
7 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.58
8 Jakub Konvička 990819 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.54
9 Matěj Zuna 980404 SK Kotlářka Praha 1.54
10 Filip Král 990128 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.54
MS Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 1.79
MS Lukáš Svoboda 981221 TJ Spartak Vlašim 1.70

Jakub Kapalín 991012 ATLETIK RUDNÁ DNS





Skok vysoký - Žáci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 1.73
2 Matyáš Václavek 010226 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.64
3 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.64
4 David Duran 000716 AC Praha 1890 1.61
5 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 1.61
6 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.61
7 Ondřej Vojtaššák 000326 ATLETIK RUDNÁ 1.58
8 Šimon Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.54
9 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 1.50
10 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 1.45
11 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.45

Miroslav Fildán 001002 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Skok vysoký - Dorostenky (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patricie Burajová 995408 Atletika Jižní Město 1.63
2 Tina Kititi 996030 ŠAK Novoborská Praha 1.49
3 Ina Jovičić 985731 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40
4 Johana Feixová 985724 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.40
5 Marie Jedličková 985116 A. C. Sparta Praha 1.35

Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Petra Melicherová 995121 SC Radotín Praha DNP

Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha DNP





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rebeka Slanařová 006119 TJ Dukla Praha 1.60
2= Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 1.57
2= Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 1.57
4 Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ 1.57
5 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 1.57
6 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.52
7 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 1.49
8 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 1.45
9= Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 1.40
9= Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.40
11 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 1.40
12 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.40
13 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40

Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha DNP

Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Anežka Veselá 005506 ATLETIK RUDNÁ DNP

Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha DNP





Skok o tyči - Dorostenci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 4.20
2 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.30
3 Josef Hoza 980708 SK Kotlářka Praha 3.10
4 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 2.90

Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha DNP





Skok o tyči - Žáci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 3.60
2 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 3.50
3 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 3.20
4 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 3.05
5 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 2.50
6 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 2.50

Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha DNP

Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha NM





Skok o tyči - Dorostenky (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 2.65
2 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 2.20





Skok o tyči - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub Praha 2.90
2 Karina Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub Praha 2.50
3 Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 2.20





Skok daleký - Dorostenci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 6.49
2 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 6.44
3 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.33
4 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 6.17
5 Jiří Zahradník 980903 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.13
6 Dmitry Bocharov 990403 SK DVOJKA Praha z.s. 5.97
7 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 5.72
8 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 5.62
9 Dominik Bednář 980815 A. C. Sparta Praha 5.52
10 Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 5.45
11 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 5.30
12 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 5.11
13 Viktor Buňat 990710 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.98
14 Tomáš Herza 990113 SK Aritma Praha 4.20
MS Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.65

František Beneš 980826 ASK Slavia Praha DNP

Vojtěch Košař 990513 SC Radotín Praha DNP

Filip Kynych 990601 PSK Olymp Praha DNP





Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)








Kvalifikace (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 5.58-0.1 m/s
1= Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 5.58-0.8 m/s
3 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.54-0.3 m/s
4 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.49-0.3 m/s
5 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 5.44+1.0 m/s
6 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 5.40-0.7 m/s
7 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 5.28-0.1 m/s
8 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 5.18+0.0 m/s
9= Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha 5.16+1.0 m/s
9= Lukáš Přibyl 001212 TJ Dukla Praha 5.16+2.4 m/s
11 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 5.15+1.1 m/s
12 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 5.10+0.0 m/s
13 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.07-0.1 m/s
14 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.02-0.7 m/s
15 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.01+0.0 m/s
16 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.83-0.6 m/s
17 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 4.63+0.4 m/s
18 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.92+0.8 m/s

Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha DNP

Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha DNP

Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská DNP

David Švec 010813 SK Aktis Praha DNP

Ondřej Havelka 010619 ASK Slavia Praha DNP

Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha DNP





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.81+0.0 m/s
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 5.63-0.2 m/s
3 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.51+0.0 m/s
4 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 5.42+0.0 m/s
5 Martin Kaisler 000421 ASK Slavia Praha 5.36+0.2 m/s
6 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 5.33+0.6 m/s
7 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 5.30+0.0 m/s
8 Lukáš Přibyl 001212 TJ Dukla Praha 5.19+0.5 m/s
9 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 4.94+0.2 m/s
10 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 4.59+0.0 m/s

Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha DNP

Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha DNP





Skok daleký - Dorostenky (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Semecká 985913 TJ Dukla Praha 5.56+1.1 m/s
2 Lucie Jarešová 985505 SK Kotlářka Praha 5.09+0.8 m/s
3 Patricie Burajová 995408 Atletika Jižní Město 5.05-0.2 m/s
4 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 4.97-0.6 m/s
5 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 4.93+0.2 m/s
6 Andrea Kadidlová 995712 SK DVOJKA Praha z.s. 4.69+1.3 m/s
7 Tereza Doubková 995105 ASK Slavia Praha 4.49+1.1 m/s
8 Julie Weissová 985711 ASK Slavia Praha 4.44+1.2 m/s
9 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 4.39-0.1 m/s
10 Kateřina Vlčková 986123 SK Kotlářka Praha 4.21+1.4 m/s
11 Nikola Nagyová 995729 ASK Slavia Praha 4.20+0.3 m/s
12 Hedvika Chlumská 996014 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.87+0.0 m/s
13 Kateřina Floriánová 995409 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.78+1.4 m/s

Veronika Švehlová 985726 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS

Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)








Kvalifikace (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 5.37+0.0 m/s
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 5.33+0.9 m/s
3 Barbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub Praha 4.88-0.5 m/s
4 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 4.85-0.6 m/s
5 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.72+1.2 m/s
6 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 4.71+1.2 m/s
7 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 4.71-0.2 m/s
8 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.67+1.8 m/s
9 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 4.64+1.1 m/s
10 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 4.63+0.3 m/s
11 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 4.41+0.0 m/s
12 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.38+1.2 m/s
13 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 4.33+1.0 m/s
14 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.33+0.0 m/s
15 Barbora Koudelová 005426 Spartak Praha 4 4.32+1.8 m/s
16 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.21+0.0 m/s
17 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.17+0.0 m/s
18 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 4.11+1.5 m/s
19 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 4.08-0.2 m/s
20 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 4.05+0.0 m/s
21 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 4.04+0.0 m/s
22 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.96+1.1 m/s
23 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 3.93+1.4 m/s
24 Nikola Vyskočilová 005123 Spartak Praha 4 3.86+0.0 m/s
25 Eliška Astlová 005919 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.69-1.3 m/s

Kateřina Trnková 005903 ŠAK Novoborská Praha DNS

Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha DNS

Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město DNS

Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Žákyně (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 5.55-1.2 m/s
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 5.36+0.2 m/s
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 5.02+0.8 m/s
4 Barbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub Praha 5.00-0.2 m/s
5 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 4.82+0.0 m/s
6 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.68+0.2 m/s
7 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 4.64-0.1 m/s
8 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 4.58-0.2 m/s
9 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 4.55+0.0 m/s
10 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 4.46+0.0 m/s
11 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.26+0.0 m/s
12 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.24+0.3 m/s





Trojskok - Dorostenci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.15-1.0 m/s
2 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.96+0.1 m/s
3 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 12.66+0.5 m/s
4 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 12.02+0.3 m/s
5 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.98-0.1 m/s
6 František Beneš 980826 ASK Slavia Praha 11.88+0.3 m/s





Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 11.28
2 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 10.13
3 Dominika Zachová 995715 A. C. Sparta Praha 09.72
4 Barbora Dudková 985928 SK Kotlářka Praha 09.26
5 Aneta Kopecká 995218 Univerzitní sportovní klub Praha 08.79





Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 11.31
2 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 10.89
3 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.67
4 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.22
5 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 10.16
6 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.97
7 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.26
8 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 09.23
9 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 08.74
10 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.62
11 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 08.58
12 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 08.44
13 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.07
14 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 07.81
15 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 07.77
16 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha 07.69
17 Lucie Suchomelová 005919 ŠAK Novoborská Praha 07.64
18 Eliška Lančiová 005704 Univerzitní sportovní klub Praha 07.46
19 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.68
20 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 06.65
21 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 06.44
22 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město 06.42
23 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 06.13





Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.50
2 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 12.48
3 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 11.80
4 Josef Harazím 010728 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.67
5 René Mutombo 000926 Univerzitní sportovní klub Praha 10.62
6 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 10.50
7 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 10.28
8 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 10.16
9 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 09.95
10 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 09.58
11 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.18
12 Adam Wágner 000729 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.02
13 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.04
14 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.67
15 Matouš Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.56

Dan Caldr 000713 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Ondřej Jaroš 011207 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 13.94
2 Jakub Stanovský 980603 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.59
3 Hynek Hampel 990710 PSK Olymp Praha 11.99
4 Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.54
5 Kryštof Hrabě 981003 Spartak Praha 4 11.53
6 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.37
7 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.11
8 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 10.63
9 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 10.57
10 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.12
MS Lukáš Svoboda 981221 TJ Spartak Vlašim 14.70
MS David Běloch 990519 ASK Lovosice DNP
MS David Koblischke 990222 ASK Lovosice DNP





Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 32.82
2 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.88
3 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 26.16
4 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 25.09
5 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.52
6 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 22.28
7 Lucie Suchomelová 005919 ŠAK Novoborská Praha 21.82
8 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.23
9 Ema Traxmandlová 015901 PSK Olymp Praha 21.07
10 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 20.56
11 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 19.99
12 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 19.96
13 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.76
14 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 19.53
15 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 18.65
16 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 18.56
17 Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 18.23
18 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 18.15
19 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.32
20 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.31
21 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město 14.69
22 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 14.44
23 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 13.38

Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 38.84
2 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 35.86
3 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 35.52
4 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 34.37
5 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 33.40
6 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 32.88
7 Milan Gondek 000531 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.22
8 Martin Rybář 001004 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.35
9 Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.15
10 Lukáš Kudrlička 000402 A. C. Sparta Praha 25.56
11 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 23.77
12 Adam Wágner 000729 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.34
13 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 23.27
14 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 23.11
15 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.04
16 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 22.55
17 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 22.28
18 Marek Smékal 001116 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.09
19 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 21.56
20 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 20.16

Dan Caldr 000713 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP

Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha DNP





Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Kopecká 995218 Univerzitní sportovní klub Praha 26.77
2 Alena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.04
3 Barbora Dudková 985928 SK Kotlářka Praha 23.78
4 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 19.22
5 Anna Marie 985726 Petráková SK Kotlářka Praha 18.16





Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)








Finále (pá, 5.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Stanovský 980603 SK ZŠ Jeseniova Praha 35.32
2 Jiří Mulač 980325 A. C. Sparta Praha 33.60
3 Kryštof Hrabě 981003 Spartak Praha 4 32.29
4 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.70
5 Jakub Vlček 981112 ŠAK Novoborská Praha 29.33
6 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 26.43
7 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.21
8 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 23.87
9 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 21.37
10 Vojtěch Ulman 991015 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.13
11 Ondřej Sedláček 990812 A. C. Sparta Praha 16.30
MS David Koblischke 990222 ASK Lovosice DNP





Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 30.53
2 Alena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.51
3 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 25.13
4 Barbora Dudková 985928 SK Kotlářka Praha 24.98





Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 27.89
2 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 24.85
3 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.10
4 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 22.42
5 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.58
6 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.98
7 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.89
8 Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 15.66





Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.01
2 Martin Rybář 001004 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.84
3 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.20
4 Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.16
5 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.25
6 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 21.38
7 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.38
8 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.55
9 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.96
10 Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha 10.90

Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha DNP

René Mutombo 000926 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Vevera 990131 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.71
2 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 28.80
3 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.38
4 František Hoza 980708 SK Kotlářka Praha 25.48





Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 40.40
2 Tereza Semecká 985913 TJ Dukla Praha 33.71
3 Lucie Jarešová 985505 SK Kotlářka Praha 31.65
4 Alena Kumpoštová 995705 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.85
5 Eliška Martínková 995220 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.86
6 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 26.66
7 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 26.30
8 Zuzana Turková 986021 SK Aktis Praha 23.31

Kristýna Kunická 995420 A. C. Sparta Praha DNP

Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha NM





Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 29.82
2 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 29.41
3 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 29.26
4 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 27.95
5 Michaela Petrecká 015207 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.57
6 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.25
7 Vendula Piliarová 005621 Univerzitní sportovní klub Praha 25.95
8 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 23.58
9 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.56
10 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 23.45
11 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.20
12 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 16.97
13 Anna Matějovská 005613 ATLETIK RUDNÁ 15.45

Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha DNP

Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Ekaterina Petrenko 005902 ATLETIK RUDNÁ NM





Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 46.59
2 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.00
3 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.95
4 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 41.30
5 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.42
6 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 39.55
7 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 35.11
8 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 33.09
9 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 29.81
10 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.99
11 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 27.78
12 Lukáš Kudrlička 000402 A. C. Sparta Praha 27.76
13 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 27.51
14 Martin Rybář 001004 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.71
15 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 22.43
16 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.79
17 Lukáš Tuček 011026 SK Aritma Praha 19.02
18 Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha 19.00
19 Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha 18.24

Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská DNP

Štěpán Stránský 000714 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)








Finále (so, 6.6.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Mulač 980325 A. C. Sparta Praha 58.15
2 Matěj Sellner 980404 TJ Stodůlky Praha, o.s. 49.29
3 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.45
4 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 46.89
5 Jakub Vlček 981112 ŠAK Novoborská Praha 45.46
6 Jakub Stanovský 980603 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.34
7 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 43.76
8 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 38.77
9 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 38.19
10 Jakub Souček 980321 ASK Slavia Praha 35.04
11 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 34.35
12 Ondřej Sedláček 990812 A. C. Sparta Praha 24.44
13 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 22.84

Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha DNP

Lukáš Pařízek 990917 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP