III. kolo Poháru družstev přípravek 2015






Datum konání: 1. 6. 2015



Místo konání: ZŠ Mazurská



Pořadatel: AŠK Mazurská



Výsledky zpracoval: Pavel Petrlík



Ředitel závodu: Pavel Petrlík



Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










Dálka dívky - z místa odrazu










poř. příjmení a jméno roč. družstvo výkon body
1 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská A 395 50
2 Nosková Tereza 2004 ŠAK Novoborská 376 49
3 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská A 370 48
4 Frkousová Dominika 2004 Sokol H. Počernice 368 47
5 Hačecká Julie 2004 AŠK Mazurská A 367 46
6 Kaucká Tereza 2005 Sparta B 361 45
7 Konířová Karolína 2004 Sparta B 357 44
8 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská B 348 43
9 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 347 42
10 Křížová Barbora 2005 Sparta A 343 40,5
11 Reha Anastasia 2004 Sokol H. Počernice 343 40,5
12 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 339 39
13 Koutníková Kristýna 2004 AŠK Mazurská A 337 38
14 Nováková Klára 2005 Sparta B 335 37
15 Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská 333 36
16 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 329 35
17 Floriánková Františka 2006 Sparta B 321 34
18 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská A 320 33
19 Honzíková Klára 2005 Sparta B 319 32
20 Pelikánová Klára 2004 AŠK Mazurská B 317 30,5
21 Soukalová Victoria 2004 ŠAK Novoborská 317 30,5
22 Pilchová Anežka 2005 AŠK Mazurská A 316 29
23 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská B 315 28
24 Šimková Anna 2006 Sparta A 311 25,5
25 Burianová Dita 2006 Sparta A 310 25,5
26 Kaňková Markéta 2005 AŠK Mazurská B 310 25,5
27 Žuffová Adriana 2005 Sparta A 310 25,5
28 Deckerová Aneta 2006 Sokol H. Počernice 309 23
29 Svobodová Adéla 2004 Sparta B 308 22
30 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská A 305 21
31 Korbelová Justýna 2005 Sokol H. Počernice 303 20
32 Neufusová Karolína 2005 Sokol H. Počernice 298 18,5
33 Křížková Amálie 2004 Sparta B 298 18,5
34 Veselá Veronika 2006 Sparta A 296 17
35 Morenová Adriana 2004 ŠAK Novoborská 291 16
36 Švecová Eva 2005 ŠAK Novoborská 290 15
37 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská B 289 14
38 Prošková Kristina 2006 Sparta B 286 13
39 Mitkovová Mariana 2005 AŠK Mazurská B 285 12
40 Homzová Katarína 2006 ŠAK Novoborská 283 11
41 Lipertová Anna Marie 2006 ŠAK Novoborská 280 10
42 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská A 278 9
43 Hašková Klára 2006 Sparta A 276 8
44 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská B 276 7
45 Bednárková Eliška 2006 Sparta B 275 6
46 Střelcová Anna 2006 Sparta B 274 5
47 Hormandlová Alena 2006 Sokol H. Počernice 271 4
48 Mecová Kateřina 2006 Sparta A 266 2,5
49 Mlčáková Denisa 2005 Sparta B 266 2,5
50 Komárová Sára 2006 Sokol H. Počernice 261 1
51 Šeredová Kateřina 2006 AC Praha 261 0
52 Crowther Josephina 2005 Sparta B 261 0
53 Dryáková Lucie 2006 Sparta B 259 0
54 Bulínová Lenka 2006 AŠK Mazurská B 251 0
55 Mikotová Kateřina 2005 AŠK Mazurská B 245 0
56 Nedvědová Anna 2006 AŠK Mazurská B 241 0
57 Bauerová Aneta 2006 Sparta A 239 0
58 Steinmannová Nela 2006 Sparta A 233 0
59 Hejdova Anežka 2006 AŠK Mazurská B 220 0
60 Bartáková Žaneta 2006 AC Praha 218 0
61 Sklenaříková Stella 2006 Sparta A 199 0






Dálka kluci - z místa odrazu










poř. příjmení a jméno roč. družstvo výkon body
1 Maštalíř Adam 2004 AŠK Mazurská A 400 50
2 Berounský Jan 2005 AŠK Mazurská A 382 49
3 Šufliarský Štěpán 2005 Sokol H. Počernice 377 48
4 Neufus Nikola 2005 Sokol H. Počernice 369 47
5 Jašek David 2004 AŠK Mazurská A 358 46
6 Aurell Matouš 2005 Sparta A 355 45
7 Švec Jiří 2006 ŠAK Novoborská 349 44
8 Sork Dominik 2005 Sparta A 341 42,5
9 Kabát Martin 2005 Sokol H. Počernice 341 42,5
10 Nový Michal 2005 Sokol H. Počernice 328 41
11 Mlejnek Richard 2005 AC Praha 326 40
12 Okparaigwe Colin 2006 Sparta B 320 39
13 Pavlík Jakub 2005 ŠAK Novoborská 319 38
14 Adamík Ondřej 2005 AŠK Mazurská A 318 37
15 Parikh Tobias 2005 Sparta B 315 36
16 Uchytil Kryštof 2006 AC Praha 314 34,5
17 Navrkal Vojtěch 2005 ŠAK Novoborská 314 34,5
18 Vencovský Lukáš 2006 Sokol H. Počernice 313 32,5
19 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská A 313 32,5
20 Kohl Ondřej 2005 AC Praha 307 31
21 Pejšman Matěj 2005 AŠK Mazurská A 306 30
22 Kunštát Hugo 2005 Sparta A 304 29
23 Hvorecký Julius 2006 Sparta A 303 28
24 Hanzal Filip 2006 Sparta A 302 27
25 Pečený František 2006 AŠK Mazurská A 301 26
26 Rybář Jakub 2005 AŠK Mazurská A 296 25
27 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská A 295 24
28 Ureš Josef 2005 Sparta B 294 23
29 Stezka Hugo 2004 Sokol H. Počernice 293 22
30 Ptáček Vojtěch 2006 AC Praha 292 21
31 Kokeš Šimon 2005 AŠK Mazurská A 286 19,5
32 Kylar Martin 2005 AC Praha 286 19,5
33 Hájíček Václav 2006 AŠK Mazurská B 285 18
34 Pechar Martin 2005 Sparta A 284 17
35 Strunz Martin 2005 Sokol H. Počernice 281 16
36 Vajsochr Petr 2005 AC Praha 280 15
37 Fešar Robert 2005 AŠK Mazurská A 276 14
38 Vencovský Marek 2006 Sokol H. Počernice 263 13
39 Rýmař Jakub 2006 Sparta A 259 12
40 Ondriáš Adam 2006 Sokol H. Počernice 256 11
41 Drbal Filip 2005 Sparta A 255 10
42 Baštecký Jan 2006 Sokol H. Počernice 252 9
43 Vrla Adam 2005 AC Praha 246 8
44 Macek Michal 2005 Sparta A 234 7






Míček dívky










poř. příjmení a jméno roč. družstvo výkon body
1 Křížová Barbora 2005 Sparta A 29,80 50,0
2 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská A 29,50 49,0
3 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská B 26,10 48,0
4 Nosková Tereza 2004 ŠAK Novoborská 25,50 47,0
5 Frkousová Dominika 2004 Sokol H. Počernice 25,00 46,0
6 Veselá Veronika 2006 Sparta A 24,70 45,0
7 Hačecká Julie 2004 AŠK Mazurská A 24,20 44,0
8 Koutníková Kristýna 2004 AŠK Mazurská A 24,10 43,0
9 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 23,60 42,0
10 Mitkovová Mariana 2005 AŠK Mazurská B 22,90 41,0
11 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská B 21,80 40,0
12 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská A 21,70 39,0
13 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 21,30 38,0
14 Pelikánová Klára 2004 AŠK Mazurská B 21,20 37,0
15 Konířová Karolína 2004 Sparta B 20,50 35,5
16 Soukalová Victoria 2004 ŠAK Novoborská 20,50 35,5
17 Morenová Adriana 2004 ŠAK Novoborská 20,00 34,0
18 Kaucká Tereza 2005 Sparta B 19,90 33,0
19 Deckerová Aneta 2006 Sokol H. Počernice 19,70 31,5
20 Nováková Klára 2005 Sparta B 19,70 31,5
21 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská B 19,50 30,0
22 Kaňková Markéta 2005 AŠK Mazurská B 19,30 29,0
23 Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská 19,20 28,0
24 Homzová Katarína 2006 ŠAK Novoborská 18,80 27,0
25 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská B 18,60 26,0
26 Burianová Dita 2006 Sparta A 18,40 24,5
27 Honzíková Klára 2005 Sparta B 18,40 24,5
28 Žuffová Adriana 2005 Sparta A 17,80 23,0
29 Bednárková Eliška 2006 Sparta B 17,40 21,5
30 Lipertová Anna Marie 2006 ŠAK Novoborská 17,40 21,5
31 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská A 17,20 20,0
32 Střelcová Anna 2006 Sparta B 16,80 19,0
33 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská A 16,50 18,0
34 Bauerová Aneta 2006 Sparta A 16,20 17,0
35 Mecová Kateřina 2006 Sparta A 15,80 16,0
36 Křížková Amálie 2004 Sparta B 15,50 14,5
37 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská A 15,50 14,5
38 Dryáková Lucie 2006 Sparta B 15,40 13,0
39 Neufusová Karolína 2005 Sokol H. Počernice 15,20 12,0
40 Floriánková Františka 2006 Sparta B 15,00 10,5
41 Hašková Klára 2006 Sparta A 15,00 10,5
42 Svobodová Adéla 2004 Sparta B 15,00 9,0
43 Šimková Anna 2006 Sparta A 14,90 8,0
44 Švecová Eva 2005 ŠAK Novoborská 14,50 7,0
45 Sklenaříková Stella 2006 Sparta A 14,30 6,0
46 Steinmannová Nela 2006 Sparta A 14,30 5,0
47 Pilchová Anežka 2005 AŠK Mazurská A 14,20 4,0
48 Prošková Kristina 2006 Sparta B 14,00 3,0
49 Reha Anastasia 2004 Sokol H. Počernice 13,50 2,0
50 Bartáková Žaneta 2006 AC Praha 12,60 1,0
51 Korbelová Justýna 2005 Sokol H. Počernice 12,20 0,0
52 Mikotová Kateřina 2005 AŠK Mazurská B 11,90 0,0
53 Crowther Josephina 2005 Sparta B 11,80 0,0
54 Komárová Sára 2006 Sokol H. Počernice 11,70 0,0
55 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 11,60 0,0
56 Mlčáková Denisa 2005 Sparta B 11,20 0,0
57 Bulínová Lenka 2006 AŠK Mazurská B 10,70 0,0
58 Hejdova Anežka 2006 AŠK Mazurská B 10,20 0,0
59 Hormandlová Alena 2006 Sokol H. Počernice 10,00 0,0
60 Šeredová Kateřina 2006 AC Praha 9,00 0,0
61 Nedvědová Anna 2006 AŠK Mazurská B 6,50 0,0






Míček kluci










poř. příjmení a jméno roč. družstvo výkon body
1 Jašek David 2004 AŠK Mazurská A 45,10 50,0
2 Hanzal Filip 2006 Sparta A 33,00 49,0
3 Maštalíř Adam 2004 AŠK Mazurská A 30,50 48,0
4 Rybář Jakub 2005 AŠK Mazurská A 30,50 47,0
5 Aurell Matouš 2005 Sparta A 30,20 46,0
6 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská A 29,00 45,0
7 Pejšman Matěj 2005 AŠK Mazurská A 29,00 44,0
8 Šufliarský Štěpán 2005 Sokol H. Počernice 28,90 43,0
9 Pavlík Jakub 2005 ŠAK Novoborská 28,00 42,0
10 Pečený František 2006 AŠK Mazurská A 27,00 41,0
11 Sork Dominik 2005 Sparta A 26,50 40,0
12 Uchytil Kryštof 2006 AC Praha 25,90 39,0
13 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská A 24,40 38,0
14 Kokeš Šimon 2005 AŠK Mazurská A 24,30 37,0
15 Okparaigwe Colin 2006 Sparta B 23,40 36,0
16 Hvorecký Julius 2006 Sparta A 22,60 34,5
17 Neufus Nikola 2005 Sokol H. Počernice 22,60 34,5
18 Parikh Tobias 2005 Sparta B 22,00 33,0
19 Brdovský Jan 2004 AŠK Mazurská B 21,20 32,0
20 Adamík Ondřej 2005 AŠK Mazurská A 21,00 30,5
21 Stezka Hugo 2004 Sokol H. Počernice 21,00 30,5
22 Kohl Ondřej 2005 AC Praha 20,50 29,0
23 Fešar Robert 2005 AŠK Mazurská A 20,20 28,0
24 Nový Michal 2005 Sokol H. Počernice 20,00 27,0
25 Kabát Martin 2005 Sokol H. Počernice 20,00 26,0
26 Ondriáš Adam 2006 Sokol H. Počernice 19,30 25,0
27 Macek Michal 2005 Sparta A 18,60 24,0
28 Strunz Martin 2005 Sokol H. Počernice 18,50 23,0
29 Ureš Josef 2005 Sparta B 16,90 22,0
30 Mlejnek Richard 2005 AC Praha 16,50 21,0
31 Pechar Martin 2005 Sparta A 15,80 20,0
32 Hájíček Václav 2006 AŠK Mazurská B 15,40 19,0
33 Drbal Filip 2005 Sparta A 14,40 18,0
34 Kunštát Hugo 2005 Sparta A 14,10 17,0
35 Švec Jiří 2006 ŠAK Novoborská 13,70 16,0
36 Kylar Martin 2005 AC Praha 13,30 15,0
37 Baštecký Jan
Sokol H. Počernice 13,00 14,0
38 Vajsochr Petr 2005 AC Praha 12,60 13,0
39 Vencovský Marek 2006 Sokol H. Počernice 12,30 12,0
40 Ptáček Vojtěch 2006 AC Praha 11,40 11,0
41 Vencovský Lukáš 2006 Sokol H. Počernice 10,90 10,0
42 Rýmař Jakub 2006 Sparta A 10,80 9,0
43 Vrla Adam 2005 AC Praha 9,70 8,0
44 Navrkal Vojtěch 2005 ŠAK Novoborská 9,50 7,0






250 m kluci










poř. příjmení a jméno roč. družstvo výkon body
1 Maštalíř Adam 2004 AŠK Mazurská A 43,0 50,0
2 Jašek David 2004 AŠK Mazurská A 43,5 49,0
3 Kabát Martin 2005 Sokol H. Počernice 43,7 48,0
4 Šufliarský Štěpán 2005 Sokol H. Počernice 43,7 47,0
5 Neufus Nikola 2005 Sokol H. Počernice 44,7 46,0
6 Berounský Jan 2004 AŠK Mazurská A 44,8 45,0
7 Adamík Ondřej 2005 AŠK Mazurská A 45,2 43,5
8 Uchytil Kryštof 2006 AC Praha 45,2 43,5
9 Sork Dominik 2005 Sparta A 46,0 41,5
10 Hájíček Václav 2006 AŠK Mazurská B 46,0 41,5
11 Pečený František 2006 AŠK Mazurská A 46,1 40,0
12 Kylar Martin 2005 AC Praha 46,5 39,0
13 Kohl Ondřej 2005 AC Praha 47,3 38,0
14 Pechar Martin 2005 Sparta A 47,4 37,0
15 Nový Michal 2005 Sokol H. Počernice 47,8 36,0
16 Ondriáš Adam 2006 Sokol H. Počernice 47,9 35,0
17 Navrkal Vojtěch 2005 ŠAK Novoborská 48,1 34,0
18 Mlejnek Richard 2005 AC Praha 48,2 32,5
19 Aurell Matouš 2005 Sparta A 48,2 32,5
20 Vajsochr Petr 2005 AC Praha 48,8 30,5
21 Vencovský Lukáš 2006 Sokol H. Počernice 48,8 30,5
22 Golda Adam 2006 AŠK Mazurská A 49,0 29,0
23 Pejšman Matěj 2005 AŠK Mazurská A 49,4 28,0
24 Fešar Robert 2005 AŠK Mazurská A 49,7 27,0
25 Pavlík Jakub 2005 ŠAK Novoborská 49,9 26,0
26 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská A 50,1 25,0
27 Parikh Tobias 2005 Sparta B 50,4 23,5
28 Hanzal Filip 2006 Sparta A 50,4 23,5
29 Stezka Hugo 2004 Sokol H. Počernice 50,6 22,0
30 Hvorecký Julius 2006 Sparta A 50,6 21,0
31 Kunštát Hugo 2005 Sparta A 51,4 20,0
32 Drbal Filip 2005 Sparta A 51,7 19,0
33 Strunz Martin 2005 Sokol H. Počernice 52,7 18,0
34 Okparaigwe Colin 2006 Sparta B 52,9 17,0
35 Ptáček Vojtěch 2006 AC Praha 53,2 16,0
36 Vrla Adam 2005 AC Praha 53,8 15,0
37 Baštecký Jan
Sokol H. Počernice 54,4 14,0
38 Rybář Jakub 2005 AŠK Mazurská A 54,9 13,0
39 Rýmař Jakub 2006 Sparta A 55,0 12,0
40 Vencovský Marek 2006 Sokol H. Počernice 55,8 11,0
41 Kokeš Šimon 2005 AŠK Mazurská A 58,0 10,0
42 Ureš Josef 2005 Sparta B 58,7 9,0
43 Macek Michal 2005 Sparta A 59,4 8,0
44 Švec Jiří 2006 ŠAK Novoborská 69,7 7,0






250 m dívky










poř. příjmení a jméno roč. družstvo výkon body
1 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská A 41,7 50,0
2 Nosková Tereza 2004 ŠAK Novoborská 42,7 49,0
3 Kaucká Tereza 2005 Sparta B 43,0 48,0
4 Křížová Barbora 2005 Sparta A 43,9 46,5
5 Floriánková Františka 2006 Sparta B 43,9 46,5
6 Šimková Anna 2006 Sparta A 44,7 45,0
7 Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská 44,9 44,0
8 Reha Anastasia 2004 Sokol H. Počernice 45,1 43,0
9 Konířová Karolína 2004 Sparta B 45,8 42,0
10 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 46,0 41,0
11 Nováková Klára 2005 Sparta B 46,1 40,0
12 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská B 46,2 39,0
13 Pilchová Anežka 2005 AŠK Mazurská A 46,5 37,5
14 Honzíková Klára 2005 Sparta B 46,5 37,5
15 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská A 46,6 36,0
16 Deckerová Aneta 2006 Sokol H. Počernice 46,7 35,0
17 Fymanová Josefína 2006 AŠK Mazurská A 46,9 34,0
18 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská B 47,0 33,0
19 Prošková Kristina 2006 Sparta B 47,1 32,0
20 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská A 47,2 31,0
21 Koutníková Kristýna 2004 AŠK Mazurská A 47,5 30,0
22 Hačecká Julie 2004 AŠK Mazurská A 48,5 28,5
23 Pelikánová Klára 2004 AŠK Mazurská B 48,5 28,5
24 Neufusová Karolína 2005 Sokol H. Počernice 48,6 27,0
25 Veselá Veronika 2006 Sparta A 48,9 26,0
26 Burianová Dita 2006 Sparta A 49,1 25,0
27 Frkousová Dom. 2004 Sokol H. Počernice 49,4 23,5
28 Žuffová Adriana 2005 Sparta A 49,4 23,5
29 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská A 49,5 22,0
30 Švecová Eva 2005 ŠAK Novoborská 49,5 20,5
31 Korbelová Justýna 2005 Sokol H. Počernice 49,5 20,5
32 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 49,7 19,0
33 Svobodová Adéla 2004 Sparta B 49,9 18,0
34 Morenová Adriana 2004 ŠAK Novoborská 50,0 17,0
35 Hejdova Anežka 2006 AŠK Mazurská B 50,1 16,0
36 Bednárková Eliška 2006 Sparta B 50,6 15,0
37 Kaňková Markéta 2005 AŠK Mazurská B 50,9 14,0
38 Křížková Amálie 2004 Sparta B 51,3 13,0
39 Hašková Klára 2006 Sparta A 51,4 12,0
40 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 51,6 10,5
41 Mitkovová Mariana 2005 AŠK Mazurská B 51,6 10,5
42 Homzová Katarína 2006 ŠAK Novoborská 51,9 9,0
43 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská B 52,1 8,0
44 Komárová Sára 2006 Sokol H. Počernice 52,3 7,0
45 Nedvědová Anna 2006 AŠK Mazurská B 52,7 6,0
46 Crowther Josephina 2005 Sparta B 52,8 5,0
47 Soukalová Victoria 2004 ŠAK Novoborská 53,0 4,0
48 Steinmannová Nela 2006 Sparta A 53,2 2,5
49 Mikotová Kateřina 2005 AŠK Mazurská B 53,2 2,5
50 Lipertová Anna Marie 2006 ŠAK Novoborská 53,7 1,0
51 Hormandlová Alena 2006 Sokol H. Počernice 54,1 0,0
52 Bartáková Žaneta 2006 AC Praha 54,5 0,0
53 Dryáková Lucie 2006 Sparta B 54,6 0,0
54 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská B 55,0 0,0
55 Střelcová Anna 2006 Sparta B 55,6 0,0
56 Sklenaříková Stella 2006 Sparta A 55,7 0,0
57 Mecová Kateřina 2006 Sparta A 55,9 0,0
58 Bulínová Lenka 2006 AŠK Mazurská B 56,4 0,0
59 Šeredová Kateřina 2006 AC Praha 56,8 0,0
60 Mlčáková Denisa 2005 Sparta B 58,0 0,0
61 Bauerová Aneta 2006 Sparta A 58,5 0,0






Štafeta 4 x 125m (1/2kola) – celková délka 500 m










poř. příjmení a jméno
družstvo výkon
1 A – Maštalíř, Jašek, Skálová, Berounský
AŠK Mazurská 78,0
2 A – Kabát, Reha, Neufus, Šufliarský
Sokol H. Počernice 83,0
3 A – Křížová, Burianová, Veselá, Šimková
Sparta A 84,2
4 A – Honzíková, Nováková, Konířová, Floriánková
Sparta B 85,1
5 A – Horáková, Tomasová, Freisingerová,Nosková
ŠAK Novoborská 86,9
6 B – Adamík, Pečená, Moutelíková, Pečený
AŠK Mazurská 86,9
7 B – Neufusová, Frkousová, Deckerová, Stezka
Sokol H. Počernice 87,7
8 B – Aurell, Hvorecký, Sokr, Hanzal
Sparta A 89,0
9 A – Kylar, Vajroch, Kohl, Mlejnek
AC Praha 89,8
10 C – Pejcharová, Mitkovová, Motešická, Hačecká
AŠK Mazurská 90,1
11 B – Kaucká, Střelcová, Okparaigwe, Parikh
Sparta B 90,2
12 D – Solda, Rybář, Hejdová, Pilchová
AŠK Mazurská 90,3
13 C – Nový, Strunz, Ondriáš, Adam
Sokol H. Počernice 90,6
14 B – Morenová, Soukalová, Pavlík, Navrkal
ŠAK Novoborská 92,4
15 E – Fešar, Děvěr, Šimková, Fymanová
AŠK Mazurská 95,0
16 F – Kokeš, Pelikánová, Pejšman, Koutníková
AŠK Mazurská 95,2
17 C – Švecová, Hronová, Lipertová, Homzová
ŠAK Novoborská 96,5
18 C – Prošková, Bednářová, Svobodová, Crowter
Sparta B 97,1
19 G – Hájíček, Bulínová, Reyttová, Böhmová
AŠK Mazurská 97,6
20 B – Nechytil, Bartáková, Šeredová, Ptáček
AC Praha 97,7
21 D – Mlčáková, Dryáková, Ureš, Křížová
Sparta B 101,4
22 C – Pechar, Drbal, Kunštát, ?
Sparta A 103,0
23 D – Komárová, Hormandlová, Venclovský, Venclovský
Sokol H. Počernice 104,8






Celkový bodový stav družstev










poř. družstvo body


1 AŠK Mazurská A 1843,5


2 Sokol H. Počernice 1067,5


3 Sparta A 1023,0


4 Sparta B 988,5


5 ŠAK Novoborská 962,0


6 AŠK Mazurská B 580,0


7 AC Praha 466,5