Přebor Prahy mladšího žactva na dráze





Datum konání: 28. - 29. 5. 2015


Místo konání: Praha


Pořadatel: SK Kotlářka Praha


Výsledky zpracoval: Michal Krejčí


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 28.5.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.10
2 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 08.25
3 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.34
4 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 08.39
5 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 08.68
6 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 08.90





Rozběh 2 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 08.54
2 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.67
3 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
4 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 08.89
5 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
6 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 09.02





Rozběh 3 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 08.76
2 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 09.04
3 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.08
4 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
5 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.23

Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha DNP





Rozběh 4 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 08.88
2 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 09.10
3 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 09.29
4 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.36
5 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha 09.37
6 Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.08





Rozběh 5 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marián Gondek 020918 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.18
2 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 09.48
3 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 09.73
4 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 10.32

Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha DNP

Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Rozběh 6 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Jarolímek 030930 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.07
2 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 09.47
3 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha 09.74
4 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 09.95
5 Matthew Ajayi 020801 ASK Slavia Praha 10.03

Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





60 m - Ml. žáci (Finále)








Finále A (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.17
2 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 08.37
3 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 08.40
4 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 08.45
5 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.52
6 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 08.67





Finále B (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
2 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 08.68
3 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 08.70
4 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 08.78
5 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 08.98

Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 08.98





60 m - Ml. žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (čt, 28.5.2015) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.10
2 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.32
3 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.58
4 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 08.60
5 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.68
6 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.94





Rozběh 2 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 09.06
2 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 09.08
3 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 09.09
4 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
5 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17

Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Rozběh 3 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kropáčková 025404 Spartak Praha 4 09.15
2 Klára Hrdličková 026017 AC Praha 1890 09.27
3 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha 09.47
4 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 09.53
5 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.83
6 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 09.87





Rozběh 4 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Neumannová 035702 Univerzitní sportovní klub Praha 10.01
2 Emílie Alaxinová 025816 ASK Slavia Praha 10.13

Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha DNP

Olivia Dorušková 035805 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP

Markéta Šimková 035804 TJ Dukla Praha DNP

Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha DNP





Rozběh 5 (čt, 28.5.2015) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 09.02
2 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 09.33
3 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 09.50
4 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.61
5 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65

Anežka Vosátková 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Rozběh 6 (čt, 28.5.2015) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Chantalle Matoušek 025113 SK Kotlářka Praha 09.07
2 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 09.10
3 Eliška Hrabětová 025321 Spartak Praha 4 09.18
4 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 09.55
5 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.33

Natálie Casková 025406 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Rozběh 7 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 09.25
2 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 09.37
3 Linda Sováková 036220 SK DVOJKA Praha z.s. 09.88
4 Andryiana Kris 036120 SK DVOJKA Praha z.s. 09.98

Eliška Schonpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP

Petra Vacková 035414 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Rozběh 8 (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 08.92
2 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 09.04
3 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 09.21
4 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.37
5 Radana Budzanowská 025219 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.51
6 Adéla Blahová 035623 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.30





60 m - Ml. žákyně (Finále)








Finále A (čt, 28.5.2015) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.22
2 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.44
3 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.61
4 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.74
5 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 08.87
6 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 09.05





Finále B (čt, 28.5.2015) Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 08.88
2 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 09.00
3 Lucie Petrů 035713 SK DVOJKA Praha z.s. 09.03
4 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 09.04
5 Chantalle Matoušek 025113 SK Kotlářka Praha 09.06
6 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 09.09





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 19.36
2 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 19.49
3 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 20.26
4 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 21.21
5 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 21.72
6 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 21.89





Běh 2 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.32
2 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.48
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 21.57
4 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.04
5 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.40

Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha DNP





Běh 3 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 21.74
2 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.98
3 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 22.18
4 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.27
5 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 22.77

Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 4 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.20
2 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.69
3 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 22.81
4 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.89
5 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha 23.05

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNP





Běh 5 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 19.82
2 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.30
3 Bartoloměj Srb 020331 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.20
4 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 24.18
5 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 24.46
6 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 24.69





Běh 6 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 22.00
2 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 22.43
3 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 23.13
4 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 23.27
5 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.23
6 Radomír Plaček 031128 SK Aktis Praha 24.65





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 19.49
2 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 20.20
3 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 20.45
4 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 21.05
5 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 21.13
6 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.19





Běh 2 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 21.35
2 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 21.44
3 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 21.55
4 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.58
5 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.80

Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 21.42
2 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 21.70
3 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 21.84
4 Tereza Kropáčková 025404 Spartak Praha 4 22.16
5 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.40
6 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 22.52





Běh 4 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Hrdličková 026017 AC Praha 1890 22.02
2 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.15
3 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 22.23
4 Petra Viplerová 026214 SK Aktis Praha 22.46
5 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.48

Catharine Serafinová 036201 SK Aritma Praha DNP





Běh 5 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 22.44
2 Hana Pachmanová 026204 SK DVOJKA Praha z.s. 22.70
3 Sabina Fojtíková 025715 ASK Slavia Praha 22.73
4 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 22.76
5 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 22.79
6 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 23.05





Běh 6 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Burianová 026029 Spartak Praha 4 22.26
2 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.69
3 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.44
4 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.84
5 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 23.89
6 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 24.28





Běh 7 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Klimešová 035115 PSK Olymp Praha 22.67
2 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha 23.04
3 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 23.06

Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 23.06
5 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 23.14

Lucie Neumannová 035702 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 8 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.36
2 Nikola Voborská 035717 SK DVOJKA Praha z.s. 23.08
3 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 23.16
4 Barbora Vlčková 035425 ŠAK Novoborská Praha 23.39
5 Eliška Schonpflugová 035909 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.07
6 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 24.26





Běh 9 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 22.62
2 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.43
3 Tereza Hořínková 035606 SK DVOJKA Praha z.s. 23.71
4 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 24.24
5 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.22
6 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 26.56





300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 43.59
2 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 44.54
3 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.64
4 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 45.76
5 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 46.81
6 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 47.26





Běh 2 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 46.48
2 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 46.96
3 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 47.55
4 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 48.17
5 Jakub Herza 020414 SK Aritma Praha 54.85

Adam Macků 031027 SK Aritma Praha DNP





Běh 3 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 49.99
2 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 51.48
3 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 53.77
4 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 55.58

Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha DNP

Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 4 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 45.04
2 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 49.74
3 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 53.94
4 Matthew Ajayi 020801 ASK Slavia Praha 58.65

Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 5 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 48.28
2 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 48.41
3 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 49.93
4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 53.16
5 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 60.88

Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha DNP





Běh 6 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 41.33
2 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 50.61
3 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 52.45
4 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 53.37

Filip David 030821 ASK Slavia Praha DNP

Jakub Haspra 021020 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 43.07
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 43.73
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.87
4 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.98
5 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 46.53
6 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 47.94





Běh 2 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha 46.35
2 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.53
3 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 47.37
4 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 47.80
5 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 48.55
6 Sára Ashby 025930 Spartak Praha 4 49.49





Běh 3 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hořínková 035606 SK DVOJKA Praha z.s. 51.85
2 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 52.35
3 Emílie Alaxinová 025816 ASK Slavia Praha 54.95
4 Darina Blanka Morkovinová 035313 Univerzitní sportovní klub Praha 56.48

Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP

Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.93
2 Petra Klimešová 035115 PSK Olymp Praha 50.46
3 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 50.60
4 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 54.66
5 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 55.29





Běh 5 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.21
2 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 50.69
3 Anna Stránecká 035730 SK Kotlářka Praha 51.38
4 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 52.28
5 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 52.54
6 Radana Budzanowská 025219 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.55





Běh 6 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hana Pachmanová 026204 SK DVOJKA Praha z.s. 49.53
2 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 50.22
3 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 50.94
4 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 53.02
5 Kristina Anna Doležalová 035627 ŠAK Novoborská Praha 55.88
6 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 57.55





800 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město 2:38.03
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 2:38.64
3 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:38.73
4 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 2:38.85
5 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 2:42.53
6 Lucie Zvolánková 025724 SK Aritma Praha 2:45.15
7 Magdaléna Bláhová 026222 A. C. Sparta Praha 2:45.74
8 Veronika Hanušová 025521 AC Praha 1890 2:49.64
9 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 2:52.42
10 Zuzana Prchalová 035717 SK Aritma Praha 3:02.62
11 Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 3:09.96





Běh 2 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:38.88
2 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:40.29
3 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.90
4 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 2:51.45
5 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 2:52.46
6 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha 2:55.53
7 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:02.77
8 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 3:06.79
9 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:11.33

Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha DNP

Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





1500 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 4:53.42
2 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 4:59.17
3 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 5:02.95
4 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 5:11.30
5 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 5:13.93
6 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 5:14.68
7 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 5:15.89
8 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 5:25.97
9 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 5:30.94
10 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 5:31.31
11 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 5:31.71
12 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 5:32.06
13 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 5:32.48
14 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 5:33.51
15 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:35.52
16 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 5:35.63
17 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 5:42.96
18 Michal Michlík 030322 ASK Slavia Praha 5:45.55





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 29.5.2015) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 09.53
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 09.98
3 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 10.24
4 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 10.55
5 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 10.57
6 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 10.97





Běh 2 (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 10.69
2 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 10.97
3 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 11.18
4 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.20
5 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 11.21
6 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 12.40





Běh 3 (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 10.94
2 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 11.01
3 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 11.76
4 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 11.99

Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha DNP





Běh 4 (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Jarolímek 030930 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.69
2 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.88
3 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.07
4 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.21

Nikolas Sobotka 021225 ASK Slavia Praha DNP





Běh 5 (pá, 29.5.2015) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 12.21
2 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 12.41
3 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 12.67
4 Igor Rázga 020929 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.02





60 m překážek - Ml. žáci (Finále)








Finále A (pá, 29.5.2015) Vítr: -1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 09.77
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 09.93
3 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 10.25
4 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 10.69
5 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 10.70
6 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 10.80





Finále B (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 10.73
2 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.82
3 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 10.97
4 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 11.03
5 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 11.40

Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha DNP





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 10.02
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 10.21
3 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 10.37
4 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.76
5 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 10.98

Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha DNP





Běh 2 (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 10.88
2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 10.99
3 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 11.04
4 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 12.08
5 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 12.29

Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 12.00
2 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 12.11
3 Veronika Gajdová 035411 SK Kotlářka Praha 12.18
4 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 12.19
5 Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 12.37





Běh 4 (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 11.59
2 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.02
3 Anna Burianová 026029 Spartak Praha 4 12.08
4 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13.21
5 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.29





Běh 5 (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 12.38
2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 12.43
3 Nikola Voborská 035717 SK DVOJKA Praha z.s. 12.62
4 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 12.71
5 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 12.77





Běh 6 (pá, 29.5.2015) Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nela Simmerlová 035319 SK DVOJKA Praha z.s. 12.66
2 Andryiana Kris 036120 SK DVOJKA Praha z.s. 13.37
3 Linda Sováková 036220 SK DVOJKA Praha z.s. 13.77

Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Pavlína Pážiková 025418 Spartak Praha 4 DNP





60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)








Finále A (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 09.86
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 09.92
3 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 09.99
4 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 10.81
5 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 10.84
6 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 10.95





Finále B (pá, 29.5.2015) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 11.03
2 Johana Rejholcová 036231 ASK Slavia Praha 11.09
3 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 11.81
4 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 11.83
5 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.89
6 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 12.12





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hron, Kupka, Ayeni, Tobiáš A.
TJ Dukla Praha 31.49
2 A - Höfner, Hykš, Klokočník, Štěpánek F.
ASK Slavia Praha 31.77
3 Žák, Polák, Starý, Cypro
Spartak Praha 4 32.21
4 Rada, Zasadil, Škrabák, Vaněček
SK Kotlářka Praha 33.05
5 A - Bartoš, Zuklín, Trunda, Chukanov
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.80
6 Dostál, Makovec, Štefl, Polák
Univerzitní sportovní klub Praha 35.34





Běh 2 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šebek, Šlouf, Hunal, Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ 34.11
2 Surjomartono, Šmída, John, Rejka
Atletický školní klub Mazurská 34.37
3 C - Hruý O., Hrubý Š., Dvořák, Fabry
ASK Slavia Praha 35.76

B - Štěpánek M., Koblic, Novotný, Mlčoch
ASK Slavia Praha DQ

B - Weiser, Halbich, Jarolímek, Nýč
SK ZŠ Jeseniova Praha DNF

C - Dejdar, Veselý, Kříž, Jojič
SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Kotrhonzová, Čepelová, Procházková, Ziková
ASK Slavia Praha 32.92
2 Supová, Semecká, Nováková, Soklová
TJ Dukla Praha 33.33
3 A - Harazímová, Kubešová A., Venclová K., Cikánová V.
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.03
4 Zaddem, Bláhová, Danišová, Červinková
A. C. Sparta Praha 34.80
5 Nováková, Hrdličková E., Matoušek, Nemešová E.
SK Kotlářka Praha 34.89

A - Němcová, Štollová, Veselá, Merunková
Univerzitní sportovní klub Praha DNF





Běh 2 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kaletová, Kropáčková, Šimůnková, Kotková
Spartak Praha 4 33.03
2 Pašková, Vydrová, Pácalová, Suchomelová
SK Aktis Praha 33.36
3 Kalátaová, Špačková, Vojtěchová, Böhmová
Atletický školní klub Mazurská 33.85
4 Florová, Cubínková, Mňoučková, Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.92

A - Voborská, Albayrak, Raková, Petrů
SK DVOJKA Praha z.s. DQ





Běh 3 (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Durdová, Longinová, Venclová B., Michálková
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.27
2 B - Vlčková, Michková, Fojtíková, Rejholcová
ASK Slavia Praha 35.59
3 B - Kris, Pachmanová, Hořínková, Simmerlová
SK DVOJKA Praha z.s. 35.83
4 C - Draslarová, Buriánková, Metelková, Hájková
ASK Slavia Praha 36.16
5 B - Antonová, Dvořáková, Holanová, Morkorinová
Univerzitní sportovní klub Praha 39.56





4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Hykš, Štěpánek, Mlčoch, Dvořák
ASK Slavia Praha 2:55.69
2 Žák, Starý, Pavlica, Cypro
Spartak Praha 4 3:03.74
3 B - Konvalina, Koucký, Klokočník, Novotný
ASK Slavia Praha 3:06.97
4 Rada, Vaněček, Toman, Škrabák
SK Kotlářka Praha 3:13.04
5 Ston, Matuška, Procházka, Hejda
ŠAK Novoborská Praha 3:13.41
6 Dufek, Klimeš, Srb, Flieger
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:25.50





4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Kheilová, Ulmanová, Poborská, Cerhová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:09.09
2 A - Procházková, Kotrhonzová, Polívková, Smejkalová
ASK Slavia Praha 3:10.10
3 Florová, Kůrková, Mňoučková, Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:11.25
4 Stránecká, Nováková, Lánská, Mershonová
SK Kotlářka Praha 3:21.30
5 A - Simmerlová, Kris, Albayrak, Raková
SK DVOJKA Praha z.s. 3:27.12

Hloušková, Žížalová, Poštová, Šplechtová
PSK Olymp Praha DNP





Běh 2 (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B - Ziková, Draslarová, Rejholcová, Čepelová
ASK Slavia Praha 3:20.10
2 Burianová, Hrabětová, Hymplová, Kotková
Spartak Praha 4 3:21.76
3 Fantová K., Fantová M., Vlčková, Doležalová
ŠAK Novoborská Praha 3:26.02
4 C - Vlčková, Tesařová, Skalická, Fojtíková
ASK Slavia Praha 3:26.23
5 B - Pachmanová, Součková, Voborská, Králová
SK DVOJKA Praha z.s. 3:33.81





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 1.48
2 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.42
3 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 1.38
4 Michal Šmergl 020411 Spartak Praha 4 1.38
5 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 1.34
6 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 1.34
7 Štěpán Šebrle 020904 SK Aritma Praha 1.34
8 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1.30
9 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
10= Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 1.25
10= Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1.25
12 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 1.20

Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha DNS

Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.48
2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 1.45
3 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 1.39
4 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 1.36
5 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
6 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 1.27
7 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 1.27
8 Klára Žížalová 025416 PSK Olymp Praha 1.27
9 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha 1.23
10 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.23
11 Veronika Gajdová 035411 SK Kotlářka Praha 1.23
12 Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 1.23
13 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 1.23
14 Nicola Králová 035103 SK DVOJKA Praha z.s. 1.19
15= Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
15= Gabriela Řeháková 035211 AC Praha 1890 1.15
15= Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
15= Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 1.15
19= Johana Kašparová 035829 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.15
19= Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 1.15

Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha DNS

Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 4.82
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 4.71
3 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.69
4 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 4.64
5 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 4.40
6 Adam Starý 020221 Spartak Praha 4 4.39
7 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.29
8 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 4.28
9 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.21
10 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 4.10
11 Matěj Procházka 021121 ŠAK Novoborská Praha 4.03
12 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.01
13 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 3.98
14 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.95
15 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 3.78
16 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.64
17 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 3.55
18 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 3.41

Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 4.47
2 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.24
3 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 4.20
4 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 4.19
5 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 4.12
6 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 4.03
7 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3.96
8 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 3.92
9 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 3.81
10 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 3.80
11 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 3.76

Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 3.76
13 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 3.62
14 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 3.60
15 Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha z.s. 3.58
16 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 3.34
17 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 3.09

Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS

Anežka Vosátková 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS

Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha DNS

Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 13.07
2 Jitka Harazímová 025912 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.92
3 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 10.58
4 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 10.34
5 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 10.04
6 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.34
7 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 09.19
8 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 08.94
9 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
10 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.81
11 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 08.77
12 Karolína Komárková 035115 A. C. Sparta Praha 08.74
13 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.36
14 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 08.21

Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 08.21
16 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 07.90
17 Sára Michková 025125 ASK Slavia Praha 07.89
18 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 07.79
19 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.71
20 Nicola Králová 035103 SK DVOJKA Praha z.s. 07.46
21 Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.38
22 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.29
23 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 07.25
24 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 06.69





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 28.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 10.11
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 10.03
3 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 09.66
4 Adam Koblic 020225 ASK Slavia Praha 09.48
5 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 09.44
6 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 09.11
7 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.94
8 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 08.24
9 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.19
10 Filip Šmida 020718 Atletický školní klub Mazurská 08.09
11 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 08.08
12 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.94
13 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 07.50
14 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 06.71
15 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 05.21

Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha DNS

Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha DNS

Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 67.00
2 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 57.85
3 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 57.58
4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 54.54
5 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 54.47
6 Vojtěch Matuška 020127 ŠAK Novoborská Praha 53.19
7 Filip Čermák 021224 ASK Slavia Praha 44.81
8 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 44.33
9 Miroslav Koucký 020913 ASK Slavia Praha 44.27
10 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 42.55
11 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 42.15
12 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 41.89
13 Tomáš Cambel 020110 Spartak Praha 4 38.71
14 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 37.99
15 Bartoloměj Srb 020331 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.60
16 Jan Kos 030511 Spartak Praha 4 36.21
17 Ondřej Ston 020315 ŠAK Novoborská Praha 33.26

Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha DNS





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)








Finále (pá, 29.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka Harazímová 025912 SK ZŠ Jeseniova Praha 50.65
2 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 45.80
3 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 45.24
4 Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha z.s. 44.87
5 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 44.10
6 Barbora Bumbalová 025823 Spartak Praha 4 43.75
7 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 41.64
8 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.26
9 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 40.71
10 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 39.02
11 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 38.37
12 Eliška Hrabětová 025321 Spartak Praha 4 36.66
13 Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 34.77
14 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 34.45
15 Adéla Špičková 035514 AC Praha 1890 31.38
16 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.58
17 Lucie Hliňáková 035420 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.05
18 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.50
19 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 24.45
20 Judita Šrajerová 035212 A. C. Sparta Praha DNS
21 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha DNS
22 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha DNS