II. kolo městského přeboru družstev staršího žactva, skupina A





Datum konání: 27. 5. 2015


Místo konání: Praha


Pořadatel: A. C. Sparta Praha


Výsledky zpracoval: Martin Smetana


Ředitel závodu: Vladimír Tikal


Hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof


Technický delegát: Jitka Majetičová


Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +2.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 07.64
2 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 07.81
3 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.83
4 Jakub Krofta 000526 ASK Slavia Praha 07.84
5 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 07.88
6 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 07.93





Běh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: -2.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Černý 000706 Spartak Praha 4 08.00
2 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 08.09
3 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 08.15
4 Matěj Kutálek 000512 Spartak Praha 4 08.27
5 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 09.01
6 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 09.64





Běh 3 (st, 27.5.2015) Vítr: -0.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 07.91
2 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 07.94
3 David Švec 010813 SK Aktis Praha 08.33
4 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 09.12
5 Tomáš Hochman 010904 Atletika Jižní Město 09.51





Běh 4 (st, 27.5.2015) Vítr: -2.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 08.56
2 Matěj Hladík 011127 Atletika Jižní Město 10.41
3 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 10.43
MS Ben Šachta 01 ASK Slavia Praha 09.10

Sebastian Šafka 010410 ASK Slavia Praha DNS





Běh 5 (st, 27.5.2015) Vítr: -1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 08.07
2 Jan Kobera 001112 A. C. Sparta Praha 08.09
3 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 08.11
4 Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha 09.03
5 Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha 09.98





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +2.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 07.83
2 Linda Hettlerová 015103 Atletika Jižní Město 07.92
3 Kateřina Šimková 005706 ASK Slavia Praha 08.26
4 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 08.48
5 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.50
6 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 08.86





Běh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: +4.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.49
2 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.52
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.74
4 Barbora Koudelová 005426 Spartak Praha 4 08.74

Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha DQ

Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 DNS





Běh 3 (st, 27.5.2015) Vítr: +4.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.58
2 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.77
3 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 08.89
4 Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 09.33
MS Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 08.93

Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město DNS





Běh 4 (st, 27.5.2015) Vítr: +3.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.42
2 Sofie Šafková 015410 ASK Slavia Praha 08.89
3 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 09.31
4 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 09.46
5 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 09.60
6 Paula Grandová 015408 SK Aktis Praha 10.64





Běh 5 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 08.86
2 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 08.90
3 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 09.21
4 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 09.64
5 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 09.93





Běh 6 (st, 27.5.2015) Vítr: +3.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 09.05
2 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 09.38
3 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 09.70

Marie Nguyenová 015521 ASK Slavia Praha DNS





Běh 7 (st, 27.5.2015) Vítr: +2.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 08.63
2 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 08.78
3 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 08.82
4 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 09.14





Běh 8 (st, 27.5.2015) Vítr: +3.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 08.60
2 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 08.70
3 Natálie Veronik Kotalíková 006005 ASK Slavia Praha 09.59
4 Barbora Vojáčková 006218 ASK Slavia Praha 10.16

Denisa Grygarová 015331 ASK Slavia Praha DNS





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 38.92
2 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 39.91
3 Tomáš Michálek 000905 Atletika Jižní Město 40.23
4 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 40.28
5 Martin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4 40.41
6 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 40.60





Běh 2 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 41.03
2 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 41.34
3 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 42.14
4 Matěj Kutálek 000512 Spartak Praha 4 43.42
5 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 43.54
6 Štěpán Neděla 011012 ASK Slavia Praha 44.54





Běh 3 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská 43.84
2 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 45.78
3 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 45.91
4 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 48.07
5 Tomáš Hochman 010904 Atletika Jižní Město 51.55





Běh 4 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 43.91
2 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 49.66
3 Josef Maliniak 010630 ŠAK Novoborská Praha 50.26
4 Matěj Hladík 011127 Atletika Jižní Město 59.02





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Parásková 006021 Atletika Jižní Město 44.65
2 Kateřina Šimková 005706 ASK Slavia Praha 44.66
3 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 44.92
4 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 45.57
5 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 46.83

Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha DNS





Běh 2 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 45.75
2 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 46.55
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 47.00
4 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 47.61

Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha DNS

Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha DNS





Běh 3 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Hettlerová 015103 Atletika Jižní Město 42.03
2 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 47.61
3 Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 50.55
4 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 50.71





Běh 4 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 49.94
2 Natálie Rojková 015108 Atletický školní klub Mazurská 49.96
3 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 53.32
4 Barbora Vojáčková 006218 ASK Slavia Praha 58.04





Běh 5 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 47.60
2 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 50.06
3 Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha 50.42
4 Natálie Veronik Kotalíková 006005 ASK Slavia Praha 52.35
MS Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 50.77





800 m - Žáci (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Michálek 000905 Atletika Jižní Město 2:12.60
2 Martin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4 2:23.29
3 Richard Novák 000508 ASK Slavia Praha 2:24.55
4 Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 2:27.29
5 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 2:28.42
6 Štěpán Neděla 011012 ASK Slavia Praha 2:29.77
7 Jakub König 000214 ASK Slavia Praha 2:30.60
8 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 2:31.01
9 Marek Vobořil 010418 A. C. Sparta Praha 2:42.08
10 Sebastian Šafka 010410 ASK Slavia Praha 2:45.75
11 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 3:10.53





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:27.29
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 2:28.10
3 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 2:30.80
4 Jullia-Anna Lil Bell 015422 Spartak Praha 4 2:33.55
5 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 2:34.13
6 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 2:34.87
7 Anežka Ševčíková 015119 TJ Klášterec n/O. 2:35.77
8 Sofie Šafková 015410 ASK Slavia Praha 2:36.40
9 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 2:55.98





Běh 2 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 2:39.98
2 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 2:40.30
3 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 2:43.12
4 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2:44.05
5 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 2:48.57
6 Šárka Říhová 016011 Spartak Praha 4 3:02.50
7 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 3:06.86
MS Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 2:52.02

Michaela Tichá 016224 Spartak Praha 4 DNS





200 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +3.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 29.43
2 Jakub Krofta 000526 ASK Slavia Praha 30.32
3 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 33.38

Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město DNF





Běh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 31.87
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 34.60
3 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 37.73

Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha DNS





Běh 3 (st, 27.5.2015) Vítr: +2.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 31.00
2 Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha 34.26
3 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 35.97
MS Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha DNS





200 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 29.51
2 Tereza Sekyrová 005813 Atletika Jižní Město 29.88
3 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 32.23
4 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 34.55
5 Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha 37.71





Běh 2 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Vernerová 005127 Atletika Jižní Město 32.78
2 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 33.70
3 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 34.94
4 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 37.59





Běh 3 (st, 27.5.2015) Vítr: +4.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 33.41
2 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 34.85
3 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 35.18
4 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 36.22

Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město DNF





Běh 4 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 33.40
2 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 37.70
3 Johana Žujičová 015920 A. C. Sparta Praha 43.49
MS Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 39.31

Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 DNS





4 x 60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nevole, Naxera, Pešta, Pavlica
Spartak Praha 4 29.68
2 Horejš, Patka, Vacátko, Dudy
Atletika Jižní Město 29.70
3 A Dudra, Krofta, Novotný, Kober
ASK Slavia Praha 30.13
4 Pechar, Barek, Gorski, Kudrlička
A. C. Sparta Praha 31.02
5 Šedivý, Pavlík, Těhle, Helmich
ŠAK Novoborská Praha 33.23





Běh 2 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 B Komárek, Novák, Janouš, König
ASK Slavia Praha 31.02
2 Blažek, Kulhánek, Kutálek, Střeleček
Spartak Praha 4 31.92
3 C Schätz, Lipový, Duran, Zmeškal
ASK Slavia Praha 32.35
4 Kobera, Pšenička, Slunečko, Vobořil
A. C. Sparta Praha 32.51
5 Jabůrek, Bára, Lachman, Pernica
Atletický školní klub Mazurská 34.33
6 Kovařík, Maliniak, Hladík, Nosalskyj
ŠAK Novoborská Praha 34.67





4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šínová A., Čižinská, Šínová T., Dufková
Atletika Jižní Město 31.97
2 Marešová, Šimková, Kaufmanová, Polívková M.
ASK Slavia Praha 32.18
3 B-A: Tajovská, Matoušková, Kubáková, Šikýřová
ASK Slavia Praha 34.42
4 Huláková, Untermüllerová, Havelková, Valtrová
A. C. Sparta Praha 34.88

Rabiňáková, Šafářová, Chvojková, Žáková
Spartak Praha 4 DQ

Fialová, Ručková, Kovandová, Hanková
SK Kotlářka Praha DNF





Běh 2 (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Parásková, Vernerová, Sekyrová, Hettlerová
Atletika Jižní Město 31.59
2 Cukerová, Cymbálová, Koberová, Vágnerová
ASK Slavia Praha 33.06
3 Marková, Meerhautová, Dorňáková, Houšková
ASK Slavia Praha 33.23
4 Štěpánová, Polívková E., Deutschová, Valešová
ASK Slavia Praha 34.20
5 B-B Kotalíková, Bastlová, Fousová, Vrbová
ASK Slavia Praha 36.75
6 Suchomelová, Savchenko, Hornofová, Roučková
ŠAK Novoborská Praha 37.18





Skok vysoký - Žáci (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 1.64
2 David Duran 000716 ASK Slavia Praha 1.60
3 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.60
4 Jan Kobera 001112 A. C. Sparta Praha 1.56
5 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.56
6 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 1.51
7 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 1.51
8 Jonáš Sanislo 010918 Spartak Praha 4 1.41
9 Jakub Střeleček 010730 Spartak Praha 4 1.41
10 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 1.36

Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha DNS

Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha DNS
MS Ben Šachta 01 ASK Slavia Praha NH





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.51
2 Tereza Parásková 006021 Atletika Jižní Město 1.51
3 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 1.41
4= Kateřina Fialová 005526 Atletika Jižní Město 1.41
4= Natálie Rojková 015108 Atletický školní klub Mazurská 1.41
6 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 1.41
7 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 1.36
8 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 1.36
9 Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 1.31
10= Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 1.31
10= Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 1.31
10= Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 1.31
13= Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 1.21
13= Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha 1.21

Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha DNS

Johana Žujičová 015920 A. C. Sparta Praha NH

Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha NH





Skok o tyči - Žáci (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 3.01





Skok o tyči - Žákyně (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 2.40





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 5.50
2 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 5.48
3 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.47
4 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 5.46
5 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 5.38
6 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 5.30
7 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 5.26
8 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 5.18
9 Tomáš Černý 000706 Spartak Praha 4 5.07
10 David Švec 010813 SK Aktis Praha 5.02
11 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 5.01
12 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 4.98
13 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 4.82
14 David Duran 000716 ASK Slavia Praha 4.70
15 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 4.58
16 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 4.36
17 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 4.25
18 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 4.18
20 Jonáš Sanislo 010918 Spartak Praha 4 4.18
20 Jakub Střeleček 010730 Spartak Praha 4 4.12
21 Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha 4.04
22 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 3.96
23 Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha 3.81
MS Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha 4.22
MS Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha DNS





Skok daleký - Žákyně (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 5.78
2 Tereza Sekyrová 005813 Atletika Jižní Město 5.41
3 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 4.80
4 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 4.73
5 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 4.72
6 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 4.64
7 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 4.61
8 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 4.55
9 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 4.49
10 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.41
11 Barbora Koudelová 005426 Spartak Praha 4 4.36
12 Nikola Vyskočilová 005123 Spartak Praha 4 4.03
13 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 4.01
14 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 3.96
15 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 3.93
16 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 3.91
17 Anna Fulínová 015429 Spartak Praha 4 3.86
18 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 3.85
19 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 3.77
20 Denisa Grygarová 015331 ASK Slavia Praha 3.77
21 Marie Nguyenová 015521 ASK Slavia Praha 3.53
22 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 3.50
23 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 3.49
24 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 3.48
25 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 3.35
26 Klára Pallová 015713 A. C. Sparta Praha 3.32
MS Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 4.09

Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 10.62
2 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 10.35
3 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 09.50
4 Kateřina Fialová 005526 Atletika Jižní Město 08.63
5 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.35
6 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 08.32
7 Lucie Suchomelová 005919 ŠAK Novoborská Praha 07.93
8 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 07.83
9 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 07.65
10 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 07.47
11 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 07.20
12 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 07.10
13 Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 06.43
14 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město 06.25
15 Josefína Vrbová 015531 ASK Slavia Praha 06.16
16 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 06.06
17 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 05.84
18 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 05.62
19 Paula Grandová 015408 SK Aktis Praha 04.73





Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 13.12
2 Jan Janovský 000328 Atletika Jižní Město 10.70
3 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 10.59
4 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 09.68
5 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 08.79
6 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 06.85
7 Aristarch Nosalskyj 011212 ŠAK Novoborská Praha 06.83
8 Josef Maliniak 010630 ŠAK Novoborská Praha 06.38
9 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 06.10
10 Marek Vobořil 010418 A. C. Sparta Praha 05.86

Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha DNS





Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Vernerová 005127 Atletika Jižní Město 25.03
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 21.32
3 Lucie Suchomelová 005919 ŠAK Novoborská Praha 20.37
4 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 20.35
5 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 20.09
6 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 19.81
7 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 18.66
8 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 17.99
9 Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 17.90
10 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 17.46
11 Adéla Fialová 005112 Spartak Praha 4 16.99
12 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 16.77
13 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 16.37
14 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 16.36
15 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 16.01
16 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 15.91
17 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 14.90
18 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 14.87
19 Martina Typltová 016115 Atletika Jižní Město 14.52
20 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 11.80





Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 41.35
2 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 31.90
3 Lukáš Kudrlička 000402 A. C. Sparta Praha 29.03
4 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 26.72
5 Jan Janovský 000328 Atletika Jižní Město 24.39
6 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha 23.59
7 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 22.29
8 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 20.83
9 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 20.65
10 Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha 16.51
MS Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha 17.00
MS Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha 16.19

Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha DNS





Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)








Finále (st, 27.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 40.36
2 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 37.34
3 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 33.20
4 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 30.81
5 Lukáš Kudrlička 000402 A. C. Sparta Praha 24.81
6 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 23.80
7 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 23.52
8 Aristarch Nosalskyj 011212 ŠAK Novoborská Praha 18.99
9 Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská 18.97
10 Martin Ivan 011030 Kober ASK Slavia Praha 18.65
11 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 13.73
MS Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha 21.54