2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C





Datum konání: 21. 5. 2015


Místo konání: Praha


Pořadatel: ASK Slavia Praha


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.75
2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 08.79
3 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 09.64
4 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 10.36
5 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.52

Michal Pokorný 02 ASK Slavia Praha DNP





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.92
2 Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.13
3 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 09.56
4 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.76
5 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 09.81
6 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.87





Běh 3 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 08.76
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 08.78
3 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 09.08
4 Marián Gondek 020918 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.22
5 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 09.72
6 Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha 10.51





60 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 08.97
2 Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 09.14
3 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.27
4 Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 09.68
5 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 09.88
6 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 10.19

Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
2 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 09.18
3 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 09.23
4 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 09.45
5 Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha 09.54
6 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 09.57
7 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 09.89
8 Adéla Blahová 035623 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.34





Běh 3 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 09.02
2 Nela Simmerlová 035319 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.20
3 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.22
4 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.40
5 Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 09.68
6 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město 10.24
7 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská 10.25
MS Anna Kalibová 025410 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.59





150 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 20.38
2 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 21.70
3 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.87
4 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 22.54
5 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 22.71
6 Albert Matějka 040521 Atletika Jižní Město 23.94
7 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 29.32





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 21.31
2 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.89
3 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.28
4 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 22.38
5 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 23.31
6 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.48
7 David Karol 030815 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.64

Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha DNP





Běh 3 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.22
2 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.85
3 Adam Černohorský 02 Atletický školní klub Mazurská 24.38
4 Matthew Ajayi 020801 ASK Slavia Praha 24.95
5 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 25.66
6 Radovan Bittara 030423 Univerzitní sportovní klub Praha 26.63
7 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město 26.72
8 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 27.58





150 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 21.10
2 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 21.19
3 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 21.47
4 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 22.82
5 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.84
6 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 25.15
7 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 25.98
8 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 26.78





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 21.32
2 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.68
3 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 21.84
4 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.12
5 Nikola Stříbrná 035815 ASK Slavia Praha 24.28
6 Eliška Koukalová 035216 ASK Slavia Praha 24.74





Běh 3 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 22.75
2 Julie Pohořelická 035812 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.33
3 Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ 25.56
4 Kristýna Dvořáková 002003 Univerzitní sportovní klub Praha 25.83
MS Nikola Voborská 035717 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS
MS Linda Sováková 036220 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS
MS Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.32
MS Hana Pachmanová 026204 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.89





Běh 4 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 21.28
2 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 21.96
3 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 22.41
4 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 22.86
5 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.25
6 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 23.62
7 Veronika Všetečková 045715 ASK Slavia Praha 29.00

Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha DNP
1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 1:47.05
2 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 1:52.47
3 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 1:54.02
4 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1:57.22
5 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 2:02.82
6 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 2:05.61
7 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 2:09.91
8 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 2:13.27
9 Michal Veits 031228 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:16.63
10 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 2:23.43





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP
1 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 1:50.54
2 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:51.61
3 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:53.82
4 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 1:57.26
5 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:59.16
6 Bartoloměj Srb 020331 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:00.57
7 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:08.05
8 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:12.11
9 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 2:21.65





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:51.72
2 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 1:53.78
3 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 1:53.88
4 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:55.92
5 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.08
6 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 2:06.16
7 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:06.26
8 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 2:09.38
9 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 2:17.56





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:05.05
2 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:06.65
3 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:09.48
4 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 2:14.63
5 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:16.20
6 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 2:23.54
7 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město 2:25.14
MS Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:08.68

Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha DNS

Eliška Sluková 035217 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 11.36
2 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.92
3 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.01
4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 12.08
5 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.13
6 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.53
7 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.62
8 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 12.98





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 11.06
2 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.27
3 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.30
4 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 12.79
5 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 12.85
6 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 14.04
7 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 14.66
8 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 17.43





Běh 3 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 11.17
2 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 13.12
3 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 13.65
4 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 13.90

Šimon Andráško 000628 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Běh 4 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Jarolímek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.93
2 Maxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 12.74
3 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 13.06
4 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 13.14





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 12.02
2 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 12.46
3 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 12.77
4 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 12.83

Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 12.17
2 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 12.19
3 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 12.21
4 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.38
5 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 14.77
6 Petra Vacková 002003 ATLETIKA HOSTIVAŘ 16.70





Běh 3 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 11.99
2 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 13.05
3 Anežka Vosátková 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.54
4 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 13.78
5 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.95
6 Veronika Girsová 036115 Atletický školní klub Mazurská 14.22
7 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 14.61





Běh 4 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.47
2 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 12.10
3 Veronika Gajdová 035411 SK Kotlářka Praha 12.23
4 Martina Machátová 035921 SK Kotlářka Praha 14.41
5 Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.27
MS Andryiana Kris 036120 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.18
MS Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.30





4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A - Makovec,Šedá,Šídlová,Dostál R.
Univerzitní sportovní klub Praha 32.60
2 A-A- Pardubská, Ulmanová,Chukanov, Prošek
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.12
3 C-A Šimůnek, Pocházková, Smejkalová,Mlčoch
ASK Slavia Praha 33.63
4 A- Špačková, Böhmová, Černohorský, Rejka
Atletický školní klub Mazurská 34.51
5 D-A Vanková,Šimůnková, Musil,Kubák
ASK Slavia Praha 35.12

Šebek, Šlouf, Šmídová, Hluchá
ATLETIKA HOSTIVAŘ DQ

B-A Weiser, Jarolímek, Hrachová, Molarová
ZŠ Jeseniova, Praha 3 35.16

A - Vejšická,Holečková,Boketta,Vejlupek
Atletika Jižní Město 34.79





Běh 2 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A-B- Albayrak, Raková, Zuklín, Bartoš
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.48
2 C-B- Draslerová, Ziková, Beneš,Hájek
ASK Slavia Praha 35.00
3 B-B Klimeš, Rezek, Vosátková, Longinová
ZŠ Jeseniova, Praha 3 35.46
4 B- Děvěr, John, Kalátová, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 36.55
5 B- Hlaváčová, Tomášková, Toula,Dostál I.
Univerzitní sportovní klub Praha 36.85
6 B - Králová,Ondríková,Bednář,Schnajberk
Atletika Jižní Město 36.95
7 D-B Pacákvá, Novoná, Jašek,Kocnár
ASK Slavia Praha 37.86
8 C- Dvořáková, Endrštová. Puchmajer, Groh
Univerzitní sportovní klub Praha 38.34





Běh 3 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A-C- Cerhová, Skalická, Nýč, Koller
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.38
2 A-D-Urbánková, Kheilová, Hajzlar,Kříž
ZŠ Jeseniova, Praha 3 34.87
3 C-C Molnárová. Březnová, Hrubý š, Hrubý O
ASK Slavia Praha 35.63
4 C-D Mikynová, Buriánková V, Buriánek, Fabry
ASK Slavia Praha 37.56
5 B-D Gondek, Srb, Michálková, Kubešová A
ZŠ Jeseniova, Praha 3 37.59
6 B-C Karol, Halbich, Bahová, Vencová
ZŠ Jeseniova, Praha 3 38.07
7 D-Štehl, Polák, Bednářová, Antonová
Univerzitní sportovní klub Praha 38.28
8 D-C Ployharová, Polívková, Ullsperger,Průša D
ASK Slavia Praha 40.07





Běh 4 (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A- Nováková, Zasadil, Škrabák, Hrdličková
SK Kotlářka Praha 33.01
2 B- Vaněček, Ambrožová A., Cihelková, Toman
SK Kotlářka Praha 34.65
3 C- Hála, Lánská, Němečová, Justa
SK Kotlářka Praha 35.74
4 D- Ambrožová, Frk, Dvořáková,Rehák
SK Kotlářka Praha 37.02





Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.45
2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 1.39
3 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
4 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25

Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 1.25
6 Josef Musil 040514 ASK Slavia Praha 1.20

Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 1.20
8 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 1.15

Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 1.15

Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.15
11 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10

David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
13 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 1.05

Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 1.05

Michal Pokorný 02 ASK Slavia Praha DNP

Marián Gondek 020918 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Jiří Ullsperger 04 ASK Slavia Praha NM





Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
2 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 1.25

Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 1.25

Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
5 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20

Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 1.20

Kristýna Ziková 025604 ASK Slavia Praha 1.20

Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha 1.20

Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 1.20
10 Nela Simmerlová 035319 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
11 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město 1.10

Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10

Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 1.10

Simona Pacáková 045819 ASK Slavia Praha 1.10

Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 1.10

Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha 1.10
17 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská 1.05

Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 1.05

Adéla Blahová 035623 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.05

Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 1.05
21 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 1.00
MS Eliška Kalibová 045125 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15

Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Skok daleký - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 4.34
2 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.27
3 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.18
4 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 4.16
5 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.15
6 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.05
7 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.03
8 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.02
9 Filip Jarolímek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.00
10 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.94
11 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 3.89
12 Maxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub Praha 3.78
13 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 3.66
14 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 3.64
15 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 3.61
16 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 3.54
17 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 3.41
18 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 3.33
19 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 3.32
20 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 3.26
21 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 3.21
22 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 3.07
23 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 3.05
24 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 2.99





Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Melisa Albayrak 025105 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.26
2 Anežka Vosátková 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.15
3 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 4.10
4 Natalie Raková 026221 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.09
5 Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.06
6 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 4.01
7 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 4.00
8 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 3.74
9 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 3.65
10 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 3.60
11 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 3.59
12 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 3.58
13 Veronika Gajdová 035411 SK Kotlářka Praha 3.49
14 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 3.46
15 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 3.33
16 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 3.29
17 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 3.19
18 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 3.12

Petra Vacková 002003 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.12
20 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.07
21 Martina Machátová 035921 SK Kotlářka Praha 3.01
22 Veronika Girsová 036115 Atletický školní klub Mazurská 2.73
MS Nikola Voborská 035717 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.65
MS Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.46
MS Linda Sováková 036220 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.26
MS Andryiana Kris 036120 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.21

Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 09.61
2 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
3 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.83
4 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.49
5 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.36
6 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.05
7 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 07.98
8 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.41
9 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 07.19
10 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 06.87

Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 06.87
12 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 06.77
13 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 06.74
14 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 06.48
15 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 06.45

Julie Pohořelická 035812 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.45
17 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 06.40
18 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 06.29
19 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 06.10
20 Nikola Stříbrná 035815 ASK Slavia Praha 06.07
21 Eliška Koukalová 035216 ASK Slavia Praha 05.84
22 Kristýna Dvořáková 002003 Univerzitní sportovní klub Praha 05.81
23 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 05.77
24 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 05.64
25 Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.57
26 Veronika Všetečková 045715 ASK Slavia Praha 05.18
MS Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.84
MS Hana Pachmanová 026204 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.69

Kateřina Suchá 035609 Atletický školní klub Mazurská DNP





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 7.92
2 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 7.74
3 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 7.32
4 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 7.25
5 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 7.13
6 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 7.12
7 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 6.73
8 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 6.70
9 Matthew Ajayi 020801 ASK Slavia Praha 5.84
10 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.75
11 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 5.71
12 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 5.65
13 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 5.63
14 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.37
15 Kirill Vinš 040319 ASK Slavia Praha 5.36
16 Adam Černohorský 02 Atletický školní klub Mazurská 5.34
17 Radovan Bittara 030423 Univerzitní sportovní klub Praha 5.14
18 Albert Matějka 040521 Atletika Jižní Město 5.10
19 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 4.60
20 David Karol 030815 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.55
21 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 3.84
22 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 2.90

Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město DNP





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)








Finále (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 51.54
2 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.78
3 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 44.02
4 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 41.32
5 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.74
6 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 39.97
7 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 39.91
8 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 39.82
9 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 39.56
10 Bartoloměj Srb 020331 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.64
11 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.31
12 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 34.92
13 Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha 33.89
14 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 31.06
15 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 30.85
16 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 30.22
17 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 29.70
18 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 23.93

Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 23.93
20 Michal Veits 031228 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.75
21 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 16.53
MS Josef Adamec 990830 ASK Slavia Praha DNP





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)








Finále (čt, 21.5.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 40.60
2 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.50
3 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.77
4 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 35.57
5 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 32.45
6 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 32.11
7 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.73
8 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město 31.63
9 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.65
10 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.20
11 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 27.24
12 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.12
13 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 25.25
14 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 24.40
15 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 23.23
16 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 20.43
17 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 20.19
MS Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.52

Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha DNP

Eliška Sluková 035217 Univerzitní sportovní klub Praha DNP