2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C















Datum konání: 14. 5. 2015












Místo konání: Praha












Pořadatel: SK Kotlářka Praha












Výsledky zpracoval: Michal Krejčí












Ředitel závodu:













Hlavní rozhodčí:













Technický delegát:













Poznámka:




























60 m - Ml. žáci (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 08.69









2 František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 09.32









3 Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha 09.34









4 Albert Matějka 040521 Atletika Jižní Město 09.77









5 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 09.80









6 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 10.05
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 08.46









2 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 08.63









3 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.70









4 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 08.80









5 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.99









6 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.03
























Běh 3 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 08.85









2 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.08









3 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.36









4 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 09.49









5 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 09.90









6 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 09.99
























60 m - Ml. žákyně (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.60









2 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.82









3 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 08.86









4 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 08.87









5 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 08.97










Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 09.42









2 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 09.49









3 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.64









4 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.91









5 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 10.53









6 Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 10.68
























Běh 3 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.15









2 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.61









3 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 09.76









4 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 09.86









5 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.11










Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 4 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Anežka Vosátková 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.31









2 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 09.70









3 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.21









4 Kateřina Suchá 035609 Atletický školní klub Mazurská 10.35









MS Anna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha 09.42









MS Emma Strnadová 02 ASK Slavia Praha 10.02
























150 m - Ml. žáci (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 22.52









2 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 25.07









3 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 25.21









4 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 26.37










Matthew Ajayi 020801 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 21.64









2 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.68









3 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 22.34









4 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 22.50









5 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 22.55
























Běh 3 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 20.86









2 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.43









3 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 22.39









4 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.61









5 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 25.41
























Běh 4 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.86









2 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 26.04









3 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 26.82









4 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 27.10









5 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 27.52
























Běh 5 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 21.25









2 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.19









3 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.18









4 Bartoloměj Srb 020331 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.73










Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha DNP
























150 m - Ml. žákyně (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 22.34









2 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 24.32









3 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 25.72









4 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 26.66










Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha DNP










Adéla Blahová 035623 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 23.56









2 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 25.29









3 Veronika Girsová 036115 Atletický školní klub Mazurská 26.90










Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF










Zuzana Králová 046025 SK Kotlářka Praha DNP










Eliška Koukalová 035216 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 3 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 22.45









2 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 22.97









3 Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.34









4 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 23.77









5 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.12
























Běh 4 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 21.94









2 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 22.86









3 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 26.58









4 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 26.80









5 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 27.17
























Běh 5 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.60









2 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.65









3 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 24.59









MS Eliška Oplištilová 035602 Univerzitní sportovní klub Praha 31.26
























600 m - Ml. žáci (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 1:53.91









2 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 1:56.58









3 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 1:58.75









4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1:59.03









5 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 1:59.29









6 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 2:01.41









7 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 2:06.91









8 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:08.98









9 Ondřej Ponechal 030426 Atletika Jižní Město 2:09.97









10 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 2:10.10









11 Adam Černohorský 020903 Atletický školní klub Mazurská 2:11.79









12 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 2:14.08









13 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 2:15.31
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 1:59.75









2 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.05









3 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 2:07.00









4 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město 2:07.12









5 Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:07.47









6 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2:09.63









7 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 2:10.24









8 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 2:12.16









9 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 2:18.31









10 David Karol 030815 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:27.40









11 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 2:32.45










Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha DNP
























600 m - Ml. žákyně (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:55.05









2 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 2:02.40









3 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 2:03.53









4 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 2:09.11









5 Adéla Skoupá 035903 Atletika Jižní Město 2:13.84









6 Petra Vacková 035414 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:15.69









7 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 2:16.17









8 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 2:16.70









9 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.33










Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha DNP










Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:08.50









2 Lucie Dreslerová 036215 Univerzitní sportovní klub Praha 2:09.50









3 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 2:17.65









4 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 2:18.78









5 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:20.21









6 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 2:21.85









7 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město 2:24.60









8 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 2:27.33









9 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 2:31.40









MS Darina Blanka Morkovinová 035313 Univerzitní sportovní klub Praha 2:23.51









MS Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 2:35.39










Nikola Stříbrná 035815 ASK Slavia Praha DNP
























60 m překážek - Ml. žáci (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 11.60









2 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 11.72









3 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.25









4 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.16









5 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 13.94










Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha DNP
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 11.28









2 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.61









3 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 11.99









4 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.06









5 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 13.81









6 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 14.62
























Běh 3 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.01









2 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.09









3 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 12.55









4 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 12.76









5 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 13.13









MS Tobiáš Martinek 03 SK Kotlářka Praha 13.11
























60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 10.37









2 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 10.58









3 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.93









4 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 12.28









5 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.31









6 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 14.07
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 10.98









2 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 11.85









3 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 12.33









4 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 12.68









5 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 13.53
























Běh 3 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.61









2 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.32









3 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.53









4 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 13.87









5 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.62
























Běh 4 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 11.54









2 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 11.57









3 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 12.96









4 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 13.38









5 Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ 14.17
























4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)




























Běh 1 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 A - Špačková, Böhmová, Surjomartono, Rejka
Atletický školní klub Mazurská 33.57









2 A - A - Krbcová, Pardubská, Chukanov, Prošek
SK ZŠ Jeseniova Praha 33.67









3 C - A - Draslarová, Smejkalová, Mlčoch, Šimůnek
ASK Slavia Praha 33.94









4 A - Zasadil, Ambrožová Ad., Cihelková B., Rada
SK Kotlářka Praha 34.09









5 A - Vejšická, Novotná, Novák, Vejlupek
Atletika Jižní Město 34.68










A - Makovec, Šedá, Šídlová, Dostál R.
Univerzitní sportovní klub Praha DNP
























Běh 2 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 B - Vaněček, Lopušková, NEmešová, Toman
SK Kotlářka Praha 34.81









2 A - B - Cikánová, Skalická, Zuklín, Bartoš
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.83









3 B - John, Černohorský, Vojtěchová, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 35.09









4 B - Tomášková, Toula, Štekl, Merunková
Univerzitní sportovní klub Praha 35.17









5 B - A - Weiser, Hrachová, Halbich, Molová
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.35









6 D - A - Šimůnková, Gregorová, Jašek, Kubák
ASK Slavia Praha 37.17
























Běh 3 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 C - Stibor, Dvořáková T., Lánská, Škrabák
SK Kotlářka Praha 34.56









2 A - C - Ulmanová, Poborská, Nýč, Kříž
SK ZŠ Jeseniova Praha 34.66









3 B - B - Klimeš, Flieger, Vosátková, Longinová
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.83









4 B - Skoupá, Hankeová, Bednář M., Schneiberk
Atletika Jižní Město 36.04









5 C - B - Hájková, Březinová, Kuka, Fábry
ASK Slavia Praha 36.23









6 C - Varga, Miřejovský, Kočárková, Deršáková
Atletický školní klub Mazurská 39.09
























Běh 4 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 C - Veselá, Němcová, Dostálů I., Wolf
Univerzitní sportovní klub Praha 35.35









2 D - Bucha, Ambrožová An., Mershonová, Frk
SK Kotlářka Praha 36.15









3 C - Králová, Ondrýková, Matějka, Šimek
Atletika Jižní Město 37.24









4 D - B - Polívková, Ployharová, Šikýř, Kasan
ASK Slavia Praha 39.54










B - C - Karol, Srb, Bláhová, Kubešová
SK ZŠ Jeseniova Praha DNF
























Běh 5 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 A - D - Cikánová, Bachronyová, Dufek, Veselý
SK ZŠ Jeseniova Praha 35.06









2 C - C - Strnadová, Metelková, Piroch, Maléř
ASK Slavia Praha 36.48









3 B - D - Rezek, Dejdar, Michálková, Červenková
SK ZŠ Jeseniova Praha 36.51









4 D - Krejčí, Dreslová, Polák, Puchmajer
Univerzitní sportovní klub Praha 36.92









5 D - C - Aschermannová, Bulantová, Červenka, Průša
ASK Slavia Praha 40.58
























Běh 6 (čt, 14.5.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 A - Šebek, Šlouf, Provazníková, Hluchá
ATLETIKA HOSTIVAŘ 36.18









2 B - Hunal, Veselý, Vacková, Šmídová
ATLETIKA HOSTIVAŘ 37.64
























Skok vysoký - Ml. žáci




























čt, 14.5.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 1.32








2 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.29








3 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 1.29








4 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 1.26








5= Albert Matějka 040521 Atletika Jižní Město 1.23








5= David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.23








5= František Justa 030112 SK Kotlářka Praha 1.23








8 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 1.23








9= Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20








9= Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.20








11= Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 1.17








11= Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 1.17








13 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.14








14 Jan Schnajberk 040316 Atletika Jižní Město 1.14








15 Filip Kasan 041031 ASK Slavia Praha 1.14








16 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 1.11








17 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 1.05









Jindřich Kubák 040107 ASK Slavia Praha DNP























Skok vysoký - Ml. žákyně




























čt, 14.5.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 1.31








2 Zuzana Hankeová 025522 Atletika Jižní Město 1.31








3 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.28








4 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 1.25








5= Anežka Vosátková 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25








5= Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 1.25








7 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.22








8 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 1.19








9 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 1.19








10 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.16








11= Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 1.13








12= Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 1.13








13 Michaela Lopušková 045502 SK Kotlářka Praha 1.10








14 Natálie Šmídová 036001 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.00








15= Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.00








15= Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 1.00








17= Anna Antonová 025503 Univerzitní sportovní klub Praha 1.00








17= Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 1.00








MS Anna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha 1.13








MS Emma Strnadová 02 ASK Slavia Praha 0









Kateřina Suchá 035609 Atletický školní klub Mazurská 0









Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 0









Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 0









Adéla Novotná 045426 ASK Slavia Praha DNP























Skok daleký - Ml. žáci




























čt, 14.5.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.37








2 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.25








3 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.16








4 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 4.10








5 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 4.02








6 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 3.98








7 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 3.98








8 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.86








9 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 3.85








10 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 3.72








11 Michal Stibor 040219 SK Kotlářka Praha 3.66








12 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.57








13 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 3.50








14 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.39








15 Kryštof Jašek 040417 ASK Slavia Praha 3.32








16 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 2.95








MS Tobiáš Martinek 03 SK Kotlářka Praha 3.07









Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha DNP























Skok daleký - Ml. žákyně




























čt, 14.5.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 4.63








2 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 4.09








3 Aneta Šimůnková 045405 ASK Slavia Praha 4.00








4 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3.96








5 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 3.95








6 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 3.95








7 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 3.93








8 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.84








9 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 3.79








10 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 3.79








11 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 3.78








12 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 3.69








13 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.60








14 Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.51








15 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.49








16 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.47








17 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 3.40








18 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.19








19 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 3.19








20 Klára Aschermannová 045504 ASK Slavia Praha 3.18









Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 0























Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně




























čt, 14.5.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 09.48








2 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.32








3 Terezie Březinová 025305 ASK Slavia Praha 08.18








4 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 07.48








5 Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.40








6 Alžběta Němcová 025320 Univerzitní sportovní klub Praha 07.29








7 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 07.22








8 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.99








9 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 06.96








10 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 06.69








11 Veronika Girsová 036115 Atletický školní klub Mazurská 06.57








12 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.43








13 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.33








14 Adéla Blahová 035623 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.19








15 Zuzana Králová 046025 SK Kotlářka Praha 06.15








16 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.06








17 Anna Růžičková 045214 ASK Slavia Praha 05.76








18 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 05.55








19 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 05.54








20 Tereza Votinská 045729 SK Kotlářka Praha 04.92








21 Emma Nemešová 025202 SK Kotlářka Praha 04.62








22 Veronika Gregorová 046014 ASK Slavia Praha 04.13








23 Andrea Bulantová 046015 ASK Slavia Praha 04.12








MS Eliška Oplištilová 035602 Univerzitní sportovní klub Praha 04.69









Lada Bednářová 035119 Univerzitní sportovní klub Praha DNP









Eliška Koukalová 035216 ASK Slavia Praha DNP























Vrh koulí 3kg - Ml. žáci




























čt, 14.5.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 10.49








2 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.94








3 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 08.90








4 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.86








5 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.55








6 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.54








7 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 07.40








8 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 07.14








9 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 07.13








10 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.03








11 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.96








12 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 06.15








13 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 06.13








14 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 06.10








15 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 06.08








16 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.00








17 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 05.99








18 Jan Šikýř 040408 ASK Slavia Praha 05.64








19 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 05.43








20 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 04.94








21 Daniel Červenka 040312 ASK Slavia Praha 04.28








22 Filip David 030821 ASK Slavia Praha 03.54









Matthew Ajayi 020801 ASK Slavia Praha DNP









Bartoloměj Srb 020331 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP









Jiří Ullsperger 041027 ASK Slavia Praha DNP























Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci




























čt, 14.5.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 58.41








2 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 53.89








3 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 44.58








4 Jakub John 020905 Atletický školní klub Mazurská 39.20








5 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.15








6 Michal Pokorný 020402 ASK Slavia Praha 35.99








7 Adam Černohorský 020903 Atletický školní klub Mazurská 34.60








8 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 34.45








9 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 33.48








10 Alexandr Šimek 040318 Atletika Jižní Město 33.39








11 Maxim Polák 030913 Univerzitní sportovní klub Praha 32.33








12 David Karol 030815 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.03








13 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 31.48








14 Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.37








15 Jakub Řehák 041209 SK Kotlářka Praha 28.74








16 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 28.71








17 Marek Dolejš 040725 Atletika Jižní Město 27.17








18 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 24.07








19 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 22.81








20 Petr Kuka 020731 ASK Slavia Praha 21.23








21 Vilém Bednář 030701 Atletika Jižní Město 20.83








22 Tomáš Kocnár 040514 ASK Slavia Praha 19.53








23 Šimon Jíra 040622 ASK Slavia Praha 18.05









Matěj Hruška 041118 ASK Slavia Praha DNP









Ondřej Ponechal 030426 Atletika Jižní Město DNP























Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně




























čt, 14.5.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 41.32








2 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 35.39








3 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 34.21








4 Barbora Vaňková 045423 ASK Slavia Praha 34.20








5 Kristýna Dvořáková 036114 Univerzitní sportovní klub Praha 32.42








6 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 28.96








7 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.98








8 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 26.61








9 Petra Vacková 035414 ATLETIKA HOSTIVAŘ 25.93








10 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.32








11 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 22.13








12 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město 21.05








13 Adéla Skoupá 035903 Atletika Jižní Město 20.51








14 Libuše Polívková 045510 ASK Slavia Praha 20.42








15 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 20.12








16 Andrea Ployharová 045514 ASK Slavia Praha 19.89








17 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 19.11








18 Lucie Dreslerová 036215 Univerzitní sportovní klub Praha 18.64








19 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 18.60








20 Eliška Králová 045717 Atletika Jižní Město 16.69








21 Eliška Ondríková 045607 Atletika Jižní Město









22 Nikola Stříbrná 035815 ASK Slavia Praha









MS Darina Blanka Morkovinová 035313 Univerzitní sportovní klub Praha 24.16








MS Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 14.09