1. kolo MPD staršího žactva, skupina A






Datum konání: 13. 5. 2015



Místo konání: Praha



Pořadatel: Spartak Praha 4



Výsledky zpracoval: Ondřej Benda



Ředitel závodu: Jan Feher



Hlavní rozhodčí: Ivana Kubicová



Technický delegát:




Poznámka: kamera ALGE









60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 07.47 11.00
2 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 07.62 9.00
3 Jakub Krofta 000526 ASK Slavia Praha 07.62 8.00
4 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 07.86 7.00
5 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 07.90 6.00
6 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 07.92 4.50






Běh 2 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 07.92 4.50
2 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 08.01 3.00
3 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 08.14
4 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 08.20

Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská DNP






Běh 3 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha 08.20
2 Jiří Nývlt 010711 A. C. Sparta Praha 08.40
3 Aristarch Nosalskyj 011212 ŠAK Novoborská Praha 08.58
4 Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha 08.89
5 Radim Šplíchal 011106 Spartak Praha 4 09.23






Běh 4 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 08.03 2.00
2 Michal Vaněk 010711 ASK Slavia Praha 08.75

David Švec 010813 SK Aktis Praha DNP

Michal Boudník 990401 PSK Olymp Praha DNP

David Duran 000716 ASK Slavia Praha DNP






Běh 5 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Gorski 01 A. C. Sparta Praha 08.05 1.00
2 Matěj Kutálek 000512 Spartak Praha 4 08.26
3 Josef Maliniak 010630 ŠAK Novoborská Praha 09.18
4 Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha 09.86
MB Ben Šachta 01 ASK Slavia Praha 08.99






60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.04 11.00
2 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 08.30 9.00
3 Kateřina Šimková 005706 ASK Slavia Praha 08.38 8.00
4 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.62 3.00
5 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.71 0.50
6 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.71 0.50






Běh 2 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 08.55 5.50
2 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 08.55 5.50
3 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.58 4.00
4 Kristina Hrušková 006011 ASK Slavia Praha 08.74
5 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 08.80
6 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.92






Běh 3 (st, 13.5.2015) Vítr: +1.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.67 2.00
2 Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 09.04
3 Vanda Sudíková 005924 ASK Slavia Praha 09.23
4 Adéla Rojíčková 015203 SK Kotlářka Praha 09.52

Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 DNP

Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha DNP






Běh 4 (st, 13.5.2015) Vítr: +1.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 08.53 7.00
2 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 08.87
3 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 08.91
4 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 09.41
5 Paula Grandová 015408 SK Aktis Praha 10.71

Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 DNP






Běh 5 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 09.17
2 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 09.26
3 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 09.31
4 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 09.40
5 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 09.79

Anna Vostřáková 015302 ASK Slavia Praha DNP






Běh 6 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Trnková 00 ŠAK Novoborská Praha 09.07
2 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 09.59
MB Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.65
MB Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 08.83
MB Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 08.91






150 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 18.31 11.00
2 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 18.39 9.00
3 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 19.73 5.00
4 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 19.77 4.00
5 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 19.84 3.00






Běh 2 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 19.17 7.00
2 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 20.47 1.00
3 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 21.33
4 Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha 21.65

Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská DNP






Běh 3 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 19.56 6.00
2 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 21.00
3 Matyáš Vlk 010205 ASK Slavia Praha 21.79
4 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 21.89
5 Radim Šplíchal 011106 Spartak Praha 4 22.83






Běh 4 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Krofta 000526 ASK Slavia Praha 18.64 8.00
2 Jiří Nývlt 010711 A. C. Sparta Praha 20.18 2.00
3 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 21.27
4 Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha 24.38
MB Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha DNP






150 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 19.09 11.00
2 Kateřina Šimková 005706 ASK Slavia Praha 20.38 9.00
3 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 21.01 7.00
4 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 21.21 4.00
5 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 21.38
6 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 21.70






Běh 2 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 20.61 8.00
2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 21.45
3 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 21.64
4 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 22.40
5 Adéla Eva Novotná 006121 A. C. Sparta Praha 23.13
6 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 23.31






Běh 3 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 21.20 5.00
2 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 21.37 1.50
3 Tereza Bastlová 015724 ASK Slavia Praha 22.76
4 Marie Nguyenová 015521 ASK Slavia Praha 23.72
5 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 25.27

Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha DNP






Běh 4 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 21.05 6.00
2 Kristina Hrušková 006011 ASK Slavia Praha 21.41
3 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 21.93
4 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 22.93
5 Vanda Sudíková 005924 ASK Slavia Praha 23.43

Barbora Lukešová 015802 ASK Slavia Praha DNP






Běh 5 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 21.37 1.50
2 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 22.68
3 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 23.26
4 Adéla Rojíčková 015203 SK Kotlářka Praha 23.57
5 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 23.95
6 Eliška Alaxinová 015208 ASK Slavia Praha 25.43






Běh 6 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 21.29 3.00
2 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 23.03
3 Alžběta Fousová 015707 ASK Slavia Praha 23.51
4 Marlene Kenclová 016115 ASK Slavia Praha 23.62
5 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 24.29

Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha DNP






Běh 7 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Paula Grandová 015408 SK Aktis Praha 27.17
MB Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 22.50
MB Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 22.87

Anna Vostřáková 015302 ASK Slavia Praha DNP






300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 39.66 11.00
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 41.10 9.00
3 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 41.44 8.00
4 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 44.54 4.00

Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská DNP






Běh 2 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 42.47 7.00
2 Filip Gorski 01 A. C. Sparta Praha 44.11 6.00
3 Matěj Kutálek 000512 Spartak Praha 4 44.19 5.00
4 Michal Vaněk 010711 ASK Slavia Praha 44.96 3.00
5 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 46.23 2.00

Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha DNP






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 43.71 11.00
2 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 45.09 9.00
3 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 45.84 7.00
4 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 46.20 6.00

Nikola Procházková 015812 Atletika Jižní Město DNP






Běh 2 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 45.50 8.00
2 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 46.23 5.00
3 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 47.08 2.00
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 47.88
5 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 49.03






Běh 3 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 46.46 4.00
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 46.48 3.00
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 47.67 1.00
4 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 49.63
5 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 51.80






Běh 4 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
MB Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 47.59
MB Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 48.69
MB Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 51.21

Matylda Havelková 015720 A. C. Sparta Praha DNP






800 m - Žáci (Finále)










Finále (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 2:21.57 11.00
2 Martin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4 2:22.89 9.00
3 Filip Houška 010207 Spartak Praha 4 2:22.91 8.00
4 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 2:24.74 7.00
5 Jakub König 000214 ASK Slavia Praha 2:31.82 6.00
6 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 2:34.34 5.00
7 Matyáš Beneš 000830 Spartak Praha 4 2:37.97 4.00
8 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 2:37.99 3.00

Richard Novák 000508 ASK Slavia Praha DNP






800 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:29.76 11.00
2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 2:32.37 9.00
3 Jullia-Anna Lil Bell 015422 Spartak Praha 4 2:32.74 8.00
4 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 2:32.98 7.00
5 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 2:35.48 4.00
6 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 2:41.66 2.00
7 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 2:41.98 1.00
8 Tereza Vernerová 005127 Atletika Jižní Město 2:43.80
9 Marie Starostová 015717 Spartak Praha 4 2:46.69
10 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 3:04.62






Běh 2 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofie Šafková 015410 ASK Slavia Praha 2:33.38 6.00
2 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 2:33.43 5.00
3 Kateřina Kubáková 015728 ASK Slavia Praha 2:40.33 3.00
4 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 2:46.84
5 Michaela Tichá 016224 Spartak Praha 4 2:47.85
6 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2:48.87
7 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 2:50.94
8 Šárka Říhová 016011 Spartak Praha 4 3:00.75
9 Barbora Vojáčková 006218 ASK Slavia Praha 3:17.96

Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha DNP

Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 DNP






100 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 14.71 11.00
2 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 15.24 9.00
3 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 15.42 8.00
4 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 17.33 3.00






Běh 2 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 16.16 6.00
2 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 16.45 5.00
3 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 17.11 4.00
4 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 19.31






Běh 3 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 15.91 7.00
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 18.88 2.00
3 Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha 19.21 1.00
4 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 20.11

David Švec 010813 SK Aktis Praha DNP






100 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 14.74 11.00
2 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 15.82 9.00
3 Tereza Parásková 006021 Atletika Jižní Město 16.20 8.00
4 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 17.03 6.50






Běh 2 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.0 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Fialová 005526 Atletika Jižní Město 17.03 6.50
2 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 17.07 5.00
3 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 17.34 4.00
4 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 19.93 1.00






Běh 3 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha 17.50 3.00
2 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 17.89 2.00
MB Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 18.53
MB Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha 20.79
MB Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 40.44






1500 m překážek - Žáci (Finále)










Finále (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 5:23.59 11.00
2 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 5:45.98 9.00
3 Sebastian Šafka 010410 ASK Slavia Praha 5:47.48 8.00
4 Marek Vobořil 010418 A. C. Sparta Praha 6:07.44 7.00
5 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 6:35.16 6.00

Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 DNP






4 x 60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nevole, Kulhánek, Pešta, Pavlica
Spartak Praha 4 29.99 11.00
2 A "A" Durda, Lipový, Vaněk, Novotný
ASK Slavia Praha 30.97 9.00
3 A Gorski F., Gorski M., Nývlt, Pechar
A. C. Sparta Praha 31.40 7.00
4 A Šedivý, Nosalskyj, Vodehnal, Koutný
ŠAK Novoborská Praha 35.27 3.00

Horejš, Patka, Vacátko, Dudy
Atletika Jižní Město DQ






Běh 2 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A "B" Schätz, Kober, Hanzlík, Krofta
ASK Slavia Praha 31.02 8.00
2 Jabůrek, Surjomartono, Varga, Tomšů
Atletický školní klub Mazurská 31.79 6.00
3 B Slunečko, Pšenička, Kudrlička, Barek
A. C. Sparta Praha 32.20 5.00
4 B Pavlík, Těhle, Hladík, Kovářík
ŠAK Novoborská Praha 33.73 4.00
5 A "C" König, Havlík, Tacchi, Vlk
ASK Slavia Praha 35.49 2.00






4 x 60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A Dufková L., Čižinská, Šínová T.E., Kerbachová
Atletika Jižní Město 30.49 11.00
2 A Rabiňáková, Winterová, Brůhová, Coufalová
Spartak Praha 4 32.06 7.00
3 A "A" Polívková E.M., Cymbálová, Koberová, Vágnerová
ASK Slavia Praha 32.57 5.00
4 Fialová, Prokelová, Ručková, Tomanová
SK Kotlářka Praha 34.66
5 Huláková, Novotná, Žujičová, Valtrová
A. C. Sparta Praha 35.10






Běh 2 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B Šínová A.N., Dufková I., Fialová, Parásková
Atletika Jižní Město 31.82 9.00
2 A "B" Kaufmanová, Šimková, Bělohlávková, Marešová
ASK Slavia Praha 31.85 8.00
3 B Žáková, Prozrová, Chvojková, Říhová
Spartak Praha 4 34.55 2.00
4 B - "A" Holasová, Matoušková, Mištová, Tajovská
ASK Slavia Praha 34.57 1.00
5 Suchomelová, Trnková, Savchenko, Roučková
ŠAK Novoborská Praha 36.22






Běh 3 (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A "C" Dorňáková, Marková, Merhoutová, Sládková
ASK Slavia Praha 32.49 6.00
2 A "D" Polívková E., Šašková, Šafková, Štěpánová
ASK Slavia Praha 32.94 4.00
3 B - "B" Hrušková, Pauzová, Novotná, Hrudková
ASK Slavia Praha 33.90 3.00






Skok o tyči - Žáci (Finále)










Finále (st, 13.5.2015)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 3.20 11.00
2 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 2.80 9.00




Skok o tyči - Žákyně (Finále)






Finále (st, 13.5.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 2.30 11.00




Skok daleký - Žáci (Finále)






Finále (st, 13.5.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 5.32-2.4 m/s 11.00
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 5.22-0.2 m/s 9.00
3 Lukáš Kudrlička 00 A. C. Sparta Praha 5.18-1.5 m/s 8.00
4 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 5.17-1.4 m/s 7.00
5 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 5.01-1.0 m/s 6.00
6 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 4.86-1.0 m/s 5.00
7 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 4.79-0.8 m/s 4.00
8 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 4.64-0.2 m/s 3.00
9 Aristarch Nosalskyj 011212 ŠAK Novoborská Praha 4.56+0.4 m/s 2.00
10 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 4.50-0.8 m/s 1.00
11 Jakub Střeleček 010730 Spartak Praha 4 4.21-0.7 m/s
12 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 4.20-1.3 m/s
13 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 4.06+0.2 m/s
14 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 4.04+0.7 m/s
15 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 3.63-0.4 m/s

David Duran 000716 ASK Slavia Praha DNP




Skok daleký - Žákyně (Finále)






Finále (st, 13.5.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Parásková 006021 Atletika Jižní Město 5.18+0.1 m/s 11.00
2 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 4.99+0.0 m/s 9.00
3 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 4.89+0.1 m/s 8.00
4 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 4.54+0.0 m/s 7.00
5 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 4.52-0.1 m/s 6.00
6 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 4.40+0.9 m/s 5.00
7 Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha 4.39+0.2 m/s 4.00
8 Kateřina Trnková 00 ŠAK Novoborská Praha 4.34-1.0 m/s 3.00
9 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.30+0.0 m/s 2.00
10 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 4.25+0.0 m/s 1.00
11 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 4.19+0.0 m/s
12 Petra Nollová 015421 SK Kotlářka Praha 4.18+0.2 m/s
13 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 4.12-0.3 m/s
14 Lucie Suchomelová 005919 ŠAK Novoborská Praha 4.11+0.6 m/s
15 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 4.08+0.0 m/s
16 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 3.99+0.0 m/s
17 Adéla Eva 006121 Novotná A. C. Sparta Praha 3.95+0.3 m/s
18 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 3.88+0.1 m/s
19 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 3.78-0.6 m/s
20 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 3.67+0.2 m/s
21 Eliška Alaxinová 015208 ASK Slavia Praha 3.61+0.3 m/s
22 Johana Žujičová 015920 A. C. Sparta Praha 3.53+0.0 m/s
23 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 3.29+0.1 m/s
MB Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 4.55-0.6 m/s
MB Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha 4.15+0.0 m/s




Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)






Finále (st, 13.5.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 10.99 11.00
2 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 08.92 9.00
3 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 08.85 8.00
4 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 08.42 7.00
5 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 08.23 6.00
6 Lucie Suchomelová 005919 ŠAK Novoborská Praha 07.96 5.00
7 Paola Recmanová 005111 ASK Slavia Praha 07.78 4.00
8 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 07.39 3.00
9 Pavlína Novotná 015916 ASK Slavia Praha 07.06 2.00
10 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 06.89 1.00
11 Marie Nguyenová 015521 ASK Slavia Praha 06.79
12 Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 06.32
13 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 06.04
14 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 05.74
15 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 05.73
16 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 05.72
MB Kristýna Pšeničková 00 ŠAK Novoborská Praha 05.27




Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)






Finále (st, 13.5.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 13.22 11.00
2 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 10.98 9.00
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 10.47 8.00
4 Jan Janovský 000328 Atletika Jižní Město 10.27 7.00
5 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 09.64 6.00
6 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 09.47 5.00
7 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 08.25 4.00
8 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 07.34 3.00
9 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 06.88 2.00
10 Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha 06.45 1.00
MB Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha 06.51
MB Ben Šachta 01 ASK Slavia Praha DNP




Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)






Finále (st, 13.5.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Vernerová 005127 Atletika Jižní Město 21.83 11.00
2 Kateřina Fialová 005526 Atletika Jižní Město 21.59 9.00
3 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 21.04 8.00
4 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 18.99 7.00
5 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 18.69 6.00
6 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 17.38 5.00
7 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 16.75 4.00
8 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 16.31 3.00
9 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 13.99 2.00
10 Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 13.58 1.00

Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 DNP




Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)






Finále (st, 13.5.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 42.22 11.00
2 Lukáš Kudrlička 00 A. C. Sparta Praha 28.54 9.00
3 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 27.51 8.00
4 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 26.40 7.00
5 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 22.61 6.00
6 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 22.56 5.00
7 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha 21.96 4.00
8 Matyáš Vlk 010205 ASK Slavia Praha 21.86 3.00
9 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 20.68 2.00
10 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 20.64 1.00
11 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 19.90
12 Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha 19.23
13 Marek Vobořil 010418 A. C. Sparta Praha 13.13
MB Milan Balouš 011017 ASK Slavia Praha 14.55
MB Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha DNP

Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská DNP

Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha NM




Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)






Finále (st, 13.5.2015)


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 38.44 11.00
2 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 31.08 9.00
3 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 30.23 8.00
4 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 27.60 7.00
5 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 21.67 6.00
6 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 19.42 5.00
7 Anna Fulínová 015429 Spartak Praha 4 18.07 4.00
8 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 16.42 3.00
9 Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 16.33 2.00
10 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 15.77 1.00

Nikola Procházková 015812 Atletika Jižní Město DNP

Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město NM






Celkový bodový stav - Žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 174.50
2 ATLJM
Atletika Jižní Město 092.00
3 SPPR4
Spartak Praha 4 089.00
4 SPAPR
A. C. Sparta Praha 084.00
5 KOTPR
SK Kotlářka Praha 051.50
6 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 036.00
7 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 028.00
8 AKTPR
SK Aktis Praha 005.00






Celkový bodový stav - Žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 229.00
2 ATLJM
Atletika Jižní Město 173.50
3 SPPR4
Spartak Praha 4 091.50
4 KOTPR
SK Kotlářka Praha 029.00
5 SPAPR
A. C. Sparta Praha 018.00
6 AKTPR
SK Aktis Praha 014.00
7 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 012.00
8 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 004.00