Výsledky
I. kola Poháru atletických přípravek Prahy 8 a Prahy 9
27. 4. 2015 - Podvinný mlýn








60 m - žáci měřeno ručně











1. Berounský Jan 2004 Mazurská 9,4
2. Maštalíř Adam 2004 Mazurská 9,6
3. Jašek David 2004 Mazurská 10,0

Pechar Martin 2005 Sparta 10,0
5. Nový Michal 2004 Počernice 10,2
6. Mlejnek Ricahrd 2005 AC 1890 10,4

Pečený František 2006 Mazurská 10,4
8. Vajsochr Petr 2005 AC 1890 10,5

Adamík Ondřej 2005 Mazurská 10,5

Sork Dominik 2005 Sparta 10,5
11. Kylar Martin 2005 AC 1890 10,6

Slaba Jan 2005 AC 1890 10,6

Hanzal Filip 2006 Sparta 10,6
14. Ptáček Vojtěch 2006 AC 1890 10,8

Včela Jakub 2006 Novoborská 10,8

Okparalgwe Colin 2006 Sparta B 10,8
17. Uchytil Krištof 2006 AC 1890 10,9

Hájiček Václav 2006 Mazurská 10,9

Hvorecký Julius 2006 Sparta 10,9
20. Bendičák Kryštof 2005 AC 1890 11,0

Kohl Ondřej 2005 AC 1890 11,0

Ureš Josef 2005 Sparta B 11,0
23. Venclovský Lukáš 2006 Počernice 11,2

Drobil Filip 2005 Sparta 11,2
25. Boček Tobiaš 2005 Sparta B 11,4
26. Kokeš Šimon 2005 Mazurská 11,5
27. Krofta Matěj 2005 AC 1890 11,7

Černý Adama 2005 Sparta 11,7

Novák Ondřej 2005 Sparta 11,7
30. Rýmar Jakub 2006 Sparta 11,8
31. Děvěr Lukáš 2005 Mazurská 11,9

Kovačovský Lukáš 2006 Počernice 11,9
33. Knap Ondřej 2005 Mazurská 12,2
34. Macek Michal 2005 Sparta 12,3
35. Znojil Štěpán 2006 AC 1890 12,4
36. Venclovský Marek 2006 Počernice 13,0
37. Švec Jiří 2006 Novoborská 14,4

Liška Josef 2005 Sparta NP

Třešňák Václav 2006 Počernice NP

Kukla Albert 2005 Novoborská NP

Siebar Filip 2006 Novoborská NP

Slovák Jakub 2005 Novoborská NP








60 m žákyně měřeno ručně











1. Trundová Tereza 2004 Mazurská 9,5
2. Šimková Anna 2006 Sparta 9,7
3. Kaucká Tereza 2005 Sparta B 9,9
4. Reha Anastasia 2005 Počernice 10,0

Nováková Klára 2005 Sparta B 10,0

Růžičková Šárka 2006 Mazurská 10,0

Skálová Anna 2004 Mazurská 10,0
8. Tomasová Mariána 2005 Novoborská 10,1
9. Frkousová Dominika 2004 Počernice 10,4

Konířová Karolína 2004 Sparta B 10,4
11. Jandová Kateřina 2005 Sparta 10,5

Horáková Lucie 2005 Novoborská 10,5
13. Deckerová Aneta 2006 Počernice 10,6

Honzíková Klára 2005 Sparta B 10,6
15. Motešická Aneta 2005 Mazurská 10,7

Šimková Karolína 2005 Mazurská 10,7

Freisingerová Marie 2006 Novoborská 10,7
18. Procházková Agáta 2006 Sparta 10,8

Šmehilová Johana 2006 Sparta 10,8

Pečená Klára 2005 Mazurská 10,8

Boksstefflová Karolín 2005 Novoborská 10,8
22. Adler Veronika 2005 Sparta B 10,9

Hejdová Anežka 2006 Mazurská 10,9
24. Žuffová Adriana 2005 Sparta 11,0

Crowther Josephine 2005 Sparta B 11,0

Dryáková Lucie 2006 Sparta B 11,0

Krimláková Eliška 2005 Sparta B 11,0

Svobodová Adéla 2004 Sparta B 11,0

Wessnitzerová Veronika 2005 Novoborská 11,0
30. Veselá Veronika 2006 Sparta 11,1

Pejharová Adéla 2004 Mazurská 11,1

Švecová Eva 2005 Novoborská 11,1
33. Hašková Klára 2006 Sparta B 11,2

Hrášová Beronika 2005 Sparta B 11,2

Veselá Veronika 2006 Novoborská 11,2
36. Houbová Julie 2006 Sparta 11,3

Zálohová Adéla 2005 Počernice 11,3

Krimláková Leontýna 2005 Sparta B 11,3

Soukalová Viktorie 2004 Novoborská 11,3
40. Hormandlová Alena 2006 Počernice 11,4

Křížková Amálie 2004 Sparta B 11,4
42. Ručková Anna 2006 Sparta 11,5

Sklenaříková Stella 2006 Sparta 11,5

Böhmová Lucie 2005 Mazurská 11,5
45. Mitkovová Mariana 2005 Mazurská 11,6

Nosková Veronik 2006 Novoborská 11,6
47. Reytová Anna 2005 Mazurská 11,7
48. Franklová Alžběta 2005 Sparta B 11,8

Maříková Adéla 2005 AC 1890 11,8
50. Kotrčová Eliška 2006 Novoborská 11,9

Lipertová Anna Marie 2006 Novoborská 11,9
52. Svojanovská Nela 2004 Sparta B 12,0
53. Střelcová Anna 2006 Sparta B 12,1

Bartáková Žaneta 2006 AC 1890 12,1
55. Mecová Kateřina 2006 Sparta 12,5
56. Jasná Dominika 2006 Počernice 12,9
57. Špronglová Simona 2006 Novoborská 14,7
58. Krausová Emma 2005 Počernice NP
59. Mlčáková Denisa 2005 Sparta B NP
60. Hronová Michaela 2005 Novoborská NP
61. Šelová Magdaléna 2006 Novoborská NP








Skok daleký - žáci měřeno od místa odrazu











1. Maštalíř Adam 2004 Mazurská 4,11
2. Jašek David 2004 Mazurská 3,92
3. Okparalgwe Colin 2006 Sparta B 3,62
4. Slaba Jan 2005 AC 1890 3,40
5. Mlejnek Ricahrd 2005 AC 1890 3,38
7. Bendičák Kryštof 2005 AC 1890 3,37
6. Hanzal Filip 2006 Sparta 3,37
8. Sork Dominik 2005 Sparta 3,34
9. Hvorecký Julius 2006 Sparta 3,32
10. Adamík Ondřej 2005 Mazurská 3,31
11. Boček Tobiaš 2005 Sparta B 3,28
12. Pečený František 2006 Mazurská 3,28
13. Nový Michal 2004 Počernice 3,25
14. Kohl Ondřej 2005 AC 1890 3,16
15. Kylar Martin 2005 AC 1890 3,14
16. Liška Josef 2005 Sparta 3,14
17. Berounský Jan 2004 Mazurská 3,12
18. Ptáček Vojtěch 2006 AC 1890 3,05
19. Uchytil Krištof 2006 AC 1890 3,01
20. Venclovský Lukáš 2006 Počernice 2,96
21. Ureš Josef 2005 Sparta B 2,96
22. Drbal Filip 2005 Sparta 2,92
23. Vajsochr Petr 2005 AC 1890 2,89
24. Znojil Štěpán 2006 AC 1890 2,86
25. Krofta Matěj 2005 AC 1890 2,81
26. Včela Jakub 2006 Novoborská 2,80

Černý Adama 2005 Sparta 2,80
28. Kovačovský Lukáš 2006 Počernice 2,72
29. Macek Michal 2005 Sparta 2,72
30. Kokeš Šimon 2005 Mazurská 2,68
31. Novák Ondřej 2005 Sparta 2,63
32. Pechar Martin 2005 Sparta 2,57
33. Děvěr Lukáš 2005 Mazurská 2,56
34. Hájíček Václav 2006 Mazurská 2,47
35. Knap Ondřej 2005 Mazurská 2,35
36. Rýmar Jakub 2006 Sparta 2,09
37. Venclovský Marek 2006 Počernice 1,98
38. Švec Jiří 2006 Novoborská 1,81
42. Kukla Albert 2005 Novoborská NP
41. Siebar Filip 2006 Novoborská NP
40. Slovák Jakub 2005 Novoborská NP
39. Třešňák Václav 2006 Počernice NP








Skok daleký žákyně měřeno od místa odrazu











1. Skálová Anna 2004 Mazurská 3,95
2. Kaucká Tereza 2005 Sparta B 3,63
3. Šimková Anna 2006 Sparta 3,62
4. Konířová Karolína 2004 Sparta B 3,45
5. Honzíková Klára 2005 Sparta B 3,42
6. Tomasová Mariána 2005 Novoborská 3,41
7. Freisingerová Marie 2006 Novoborská 3,40
8. Boksstefflová Karolín 2005 Novoborská 3,40
9. Šmehilová Johana 2006 Sparta 3,38
10. Šimková Karolína 2005 Mazurská 3,36
11. Wessnitzerová Veronika 2005 Novoborská 3,31
12. Pejharová Adéla 2004 Mazurská 3,30
13. Trundová Tereza 2004 Mazurská 3,28
14. Jandová Kateřina 2005 Sparta 3,26
15. Reha Anastasia 2005 Počernice 3,25
16. Frkousová Dominika 2004 Počernice 3,24
17. Nováková Klára 2005 Sparta B 3,21
18. Růžičková Šárka 2006 Mazurská 3,19
19. Švecová Eva 2005 Novoborská 3,13
20. Motešická Aneta 2005 Mazurská 3,13
21. Veselá Veronika 2006 Sparta 3,13
22. Hormandlová Alena 2006 Počernice 3,09
23. Hrášová Beronika 2005 Sparta B 3,09
24. Žuffová Adriana 2005 Sparta 3,07
25. Horáková Lucie 2005 Novoborská 3,05
26. Krimláková Eliška 2005 Sparta B 3,04
27. Krimláková Leontýna 2005 Sparta B 3,02
28. Mitkovová Mariana 2005 Mazurská 3,00
29. Zálohová Adéla 2005 Počernice 2,99
30. Reytová Ann a 2005 Mazurská 2,98
31. Deckerová Aneta 2006 Počernice 2,96
32. Soukalová Viktorie 2004 Novoborská 2,95
33. Procházková Agáta 2006 Sparta 2,92
34. Svobodová Adéla 2004 Sparta B 2,92
35. Veselá Veronika 2006 Novoborská 2,90
36. Lipertová Anna Marie 2006 Novoborská 2,90
37. Crowther Josephine 2005 Sparta B 2,85
38. Křížková Amálie 2004 Sparta B 2,85
39. Franklová Alžběta 2005 Sparta B 2,84
40. Pečená Klára 2005 Mazurská 2,84
41. Svojanovská Nela 2004 Sparta B 2,83
42. Mecová Kateřina 2006 Sparta 2,82
43. Ručková Anna 2006 Sparta 2,80
44. Střelcová Anna 2006 Sparta B 2,80
45. Böhmová Lucie 2005 Mazurská 2,79
46. Dryáková Lucie 2006 Sparta B 2,72
47. Maříková Adéla 2005 AC 1890 2,68
48. Nosková Veronik 2006 Novoborská 2,66
49. Mlčáková Denisa 2005 Sparta B 2,65
50. Kotrčová Eliška 2006 Novoborská 2,65
51. Bartáková Žaneta 2006 AC 1890 2,55
52. Sklenaříková Stella 2006 Sparta 2,47
53. Jasná Dominika 2006 Počernice 2,43
54. Hejdová Anežka 2006 Mazurská 2,41
55. Adler Veronika 2005 Sparta B 2,18
56. Houbová Julie 2006 Sparta 2,17
57. Špronglová Simona 2006 Novoborská 1,75
58. Hašková Klára 2006 Sparta B NP
59. Hronová Michaela 2005 Novoborská NP
60. Krausová Emma 2005 Počernice NP
61. Šelová Magdaléna 2006 Novoborská NP








Hod kriketovým míčkem žáci











1. Jašek David 2004 Mazurská 43,87
2. Hanzal Filip 2006 Sparta 34,34
3. Maštalíř Adam 2004 Mazurská 29,93
4. Sork Dominik 2005 Sparta 27,77
5. Pečený František 2006 Mazurská 26,87
6. Berounský Jan 2004 Mazurská 26,57
7. Boček Tobiaš 2005 Sparta B 26,37
8. Slaba Jan 2005 AC 1890 23,74
9. Kokeš Šimon 2005 Mazurská 21,61
10. Novák Ondřej 2005 Sparta 20,70
11. Okparalgwe Colin 2006 Sparta B 20,55
12. Černý Adama 2005 Sparta 19,89
13. Děvěr Lukáš 2005 Mazurská 19,63
14. Hvorecký Julius 2006 Sparta 19,53
15. Macek Michal 2005 Sparta 19,39
16. Uchytil Krištof 2006 AC 1890 18,80
17. Liška Josef 2005 Sparta 17,09
18. Krofta Matěj 2005 AC 1890 17,08
19. Adamík Ondřej 2005 Mazurská 16,99
20. Nový Michal 2004 Počernice 16,46
21. Ptáček Vojtěch 2006 AC 1890 16,45
22. Kylar Martin 2005 AC 1890 16,41
23. Vajsochr Petr 2005 AC 1890 16,33
24. Drbal Filip 2005 Sparta 16,14
25. Švec Jiří 2006 Novoborská 15,34
26. Pechar Martin 2005 Sparta 14,87
27. Včela Jakub 2006 Novoborská 14,46
28. Mlejnek Ricahrd 2005 AC 1890 14,19
29. Bendičák Kryštof 2005 AC 1890 14,13
30. Kohl Ondřej 2005 AC 1890 13,95
31. Znojil Štěpán 2006 AC 1890 13,79
32. Rýmar Jakub 2006 Sparta 13,29
33. Hájíček Václav 2006 Mazurská 13,00
34. Knap Ondřej 2005 Mazurská 12,82
35. Venclovský Lukáš 2006 Počernice 12,36
36. Ureš Josef 2005 Sparta B 11,00
37. Kovačovský Lukáš 2006 Počernice 9,35
38. Venclovský Marek 2006 Počernice 7,62
39. Kukla Albert 2005 Novoborská NP
40. Siebar Filip 2006 Novoborská NP
41. Slovák Jakub 2005 Novoborská NP
42. Třešňák Václav 2006 Počernice NP








Hod kriketovým míčkem žákyně











1. Pečená Klára 2005 Mazurská 28,50
2. Veselá Veronika 2006 Sparta 23,39
3. Kotrčová Eliška 2006 Novoborská 23,18
4. Hrášová Beronika 2005 Sparta B 23,07
5. Reytová Ann a 2005 Mazurská 22,67
6. Freisingerová Marie 2006 Novoborská 22,47
7. Horáková Lucie 2005 Novoborská 21,48
8. Veselá Veronika 2006 Novoborská 21,33
9. Wessnitzerová Veronika 2005 Novoborská 20,34
10. Tomasová Mariána 2005 Novoborská 19,39
11. Skálová Anna 2004 Mazurská 18,99
12. Nováková Klára 2005 Sparta B 18,84
13. Krimláková Eliška 2005 Sparta B 18,32
14. Adler Veronika 2005 Sparta B 18,22
15. Böhmová Lucie 2005 Mazurská 18,21
16. Střelcová Anna 2006 Sparta B 17,74
17. Mlčáková Denisa 2005 Sparta B 17,42
18. Svobodová Adéla 2004 Sparta B 17,40
19. Nosková Veronik 2006 Novoborská 17,27
20. Trundová Tereza 2004 Mazurská 16,93
21. Krimláková Leontýna 2005 Sparta B 16,67
22. Šmehilová Johana 2006 Sparta 16,62
23. Deckerová Aneta 2006 Počernice 16,55
24. Lipertová Anna Marie 2006 Novoborská 16,46
25. Šimková Anna 2006 Sparta 16,32
26. Motešická Aneta 2005 Mazurská 16,05
27. Maříková Adéla 2005 AC 1890 16,02
28. Žuffová Adriana 2005 Sparta 15,93
29. Kaucká Tereza 2005 Sparta B 15,62
30. Svojanovská Nela 2004 Sparta B 15,58
31. Dryáková Lucie 2006 Sparta B 14,93
32. Mitkovová Mariana 2005 Mazurská 14,71
33. Jandová Kateřina 2005 Sparta 14,67
34. Mecová Kateřina 2006 Sparta 14,17
35. Růžičková Šárka 2006 Mazurská 13,98
36. Ručková Anna 2006 Sparta 13,65
37. Švecová Eva 2005 Novoborská 13,54
38. Konířová Karolína 2004 Sparta B 13,39
39. Houbová Julie 2006 Sparta 13,15
40. Franklová Alžběta 2005 Sparta B 12,74
41. Sklenaříková Stella 2006 Sparta 12,63
42. Frkousová Dominika 2004 Počernice 12,55
43. Pejharová Adéla 2004 Mazurská 12,48
44. Zálohová Adéla 2005 Počernice 12,44
45. Honzíková Klára 2005 Sparta B 12,19
46. Soukalová Viktorie 2004 Novoborská 11,79
47. Procházková Agáta 2006 Sparta 11,69
48. Šimková Karolína 2005 Mazurská 10,56
49. Bartáková Žaneta 2006 AC 1890 10,36
50. Crowther Josephine 2005 Sparta B 9,69
51. Reha Anastasia 2005 Počernice 9,57
52. Hejdová Anežka 2006 Mazurská 8,60
53. Jasná Dominika 2006 Počernice 8,14
54. Hormandlová Alena 2006 Počernice 7,83
55. Špronglová Simona 2006 Novoborská 7,26
56. Boksstefflová Karolín 2005 Novoborská NM
57. Křížková Amálie 2004 Sparta B NM
58. Hronová Michaela 2005 Novoborská NP
59. Šelová Magdaléna 2006 Novoborská NP
60. Krausová Emma 2005 Počernice NP
61. Hašková Klára 2006 Sparta B NP