2. veřejné závody žactva





Datum konání: 27. 4. 2015


Místo konání: Praha


Pořadatel: Spartak Praha 4


Výsledky zpracoval: Jan Feher


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka: kamera ALGE







60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha z.s. 07.39
2 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 07.51
3 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 07.77
4 Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha 08.14
5= Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 08.17
5= Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.17





Běh 2 (po, 27.4.2015)
Vítr: -0.9 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 08.07
2 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.10
3 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.33
4 Lukáš Přibyl 00 TJ Dukla Praha 08.42
5 Ondřej Macík 01 TJ Dukla Praha 08.70
6 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.72





Běh 3 (po, 27.4.2015)
Vítr: -2.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 08.17
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 08.24
3 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.44
4 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 08.68
5 Daniel Bárta 000121 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06

Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha DNP





Běh 4 (po, 27.4.2015)
Vítr: -1.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 08.50
2 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 08.75
3 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 08.98
4 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 08.99
5 Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha 09.13
6 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 09.26





Běh 5 (po, 27.4.2015)
Vítr: -2.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 08.32
2 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 08.50
3 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.96
4 Josef Harazím 010728 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.02
5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 09.85





Běh 6 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 08.03
2 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.49
3 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.57
4 Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.03





Běh 7 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.02
2 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 08.38
3 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.05
4 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 09.08





60 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)
Vítr: -0.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Klokočník 020413 ASK Slavia Praha 08.25
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 08.43
3 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 08.77
4 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.82
5 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 08.91
6 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 08.92





Běh 2 (po, 27.4.2015)
Vítr: -2.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
2 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 09.21
3 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.22
4 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.29
5 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.46
6 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.92





Běh 3 (po, 27.4.2015)
Vítr: -0.9 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 09.37
2 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.65
3 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 09.66
4 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.83
5 Václav Jan Muzikář 040321 Spartak Praha 4 09.94
6 Pavel Dědek 040707 Spartak Praha 4 09.95





Běh 4 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.61
2 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 09.72
3 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.77
4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.80
5 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 10.01
6 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.74





Běh 5 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.37
2 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 09.16
3 Tomáš Tůma 020410 TJ Dukla Praha 09.69
4 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 10.03
5 Marek Hrdý 040902 Spartak Praha 4 11.16
6 Ondřej Průka 040822 Spartak Praha 4 11.21





Běh 6 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 08.44
2 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 08.48
3 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 09.06
4 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 09.28
5 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.42
6 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 09.48





Běh 7 (po, 27.4.2015)
Vítr: -1.9 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 08.19
2 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 09.69
3 Adam Černohorský 02 Atletický školní klub Mazurská 09.95
4 David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha 10.28
5 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 10.42
6 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 10.47





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)
Vítr: -0.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 08.39
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 08.52
3 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.74
4 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 08.93
5 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 08.94
6 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 09.02





Běh 2 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 08.44
2 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.53
3 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.60
4 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.65
5 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 09.02
6 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 09.03





Běh 3 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha z.s. 08.69
2 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 08.80
3 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.82
4 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87
5 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 08.91
6 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 09.09





Běh 4 (po, 27.4.2015)
Vítr: -1.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 08.78
2 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 09.00
3 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 09.05
4 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 09.08
5 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha 09.08
6 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 09.32





Běh 5 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 08.25
2 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 08.52
3 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 08.70
4 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.93
5 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 08.98
6 Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.10





Běh 6 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 08.65
2 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 10.16
3 Magdaléna Cyprová 045707 Spartak Praha 4 10.40
4 Anna Blažková 025422 Spartak Praha 4 10.64
5 Andrea Dosdá 035721 Spartak Praha 4 10.71
6 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 11.58





Běh 7 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.52
2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.71
3 Tereza Kropáčková 025404 Spartak Praha 4 09.20
4 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 09.88
5 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 11.08

Viktorka Kobiánová 035410 Spartak Praha 4 DNP





Běh 8 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Maříková 026115 Spartak Praha 4 09.77
2 Saira Kučerová 035812 Spartak Praha 4 10.01
3 Marie Novotná 03 Spartak Praha 4 10.23
4 Veronika Sudková 036115 Spartak Praha 4 10.32
5 Zuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4 10.62
6 Andrea Kunertová 045430 Spartak Praha 4 10.78





Běh 9 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 09.12
2 Eliška Hrabětová 025321 Spartak Praha 4 09.52
3 Kateřina Malcová 035828 Spartak Praha 4 09.95
4 Tereza Malcová 035828 Spartak Praha 4 10.70
5 Sofie Urbanová 04 Spartak Praha 4 10.94
6 Julie Serinová 03 Spartak Praha 4 11.44





Běh 10 (po, 27.4.2015)
Vítr: -0.5 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.96
2 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.03
3 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.07
4 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 09.08
5 Gabriela Milerová 006026 TJ Dukla Praha 09.15
6 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 09.27





Běh 11 (po, 27.4.2015)
Vítr: -0.7 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 09.06
2 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 09.16
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.29
4 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 09.34
5 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 09.47
6 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.60





Běh 12 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 09.30
2 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
3 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 09.46
4 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.46
5 Eliška Karolová 005508 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.78
6 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.19





Běh 13 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 09.19
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 09.26
3 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.32
4 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 09.43
5 Alžběta Příhodová 045116 PSK Olymp Praha 09.56
6 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.68





Běh 14 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 09.04
2 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.23
3 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.40
4 Judita Šrajerová 03 A. C. Sparta Praha 09.48
5 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 10.13

Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 15 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha 08.94
2 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 09.27
3 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.44
4 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.59
5 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.86
6 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha 10.16





Běh 16 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.60
2 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 09.61
3 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 09.66
4 Ema Frývaldská 025913 PSK Olymp Praha 09.83
5 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.85
6 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.96





Běh 17 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 09.73
2 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 09.97
3 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 10.13
4 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská 10.41
5 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 10.56
6 Veronika Girsová 036115 Atletický školní klub Mazurská 10.70





Běh 18 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Rybková 025522 PSK Olymp Praha 09.90
2 Jessica Stogel 035724 PSK Olymp Praha 10.34
3 Eva Hřebíčková 035303 PSK Olymp Praha 10.57
4 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 10.79
5 Petra Vacková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.93
6 Johana Kašparová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.04





Běh 19 (po, 27.4.2015)
Vítr: -1.1 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.82
2 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 10.01
3 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 10.04
4 Tereza Šeflová 015430 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.12
5 Natálie Casková 025406 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.23
6 Adéla Frcková 035703 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.54





Běh 20 (po, 27.4.2015)
Vítr: +0.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.67
2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 09.05
3 Barbora Kupková 025722 TJ Dukla Praha 10.11
4 Lucie Eliášová 025617 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.14
5 Emma Strnadová 02 ASK Slavia Praha 10.60
6 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 10.94





Běh 21 (po, 27.4.2015)
Vítr: -1.0 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha 09.19
2 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 09.55
3 Klára Voršilková 025702 Spartak Praha 4 09.90
4 Šárka Říhová 016011 Spartak Praha 4 10.08
5 Ema Kalivodová 025830 Spartak Praha 4 10.29

Natalia Trocino 01 Spartak Praha 4 DNP





Běh 22 (po, 27.4.2015)
Vítr: -2.2 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
2 Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha 09.80
3 Julie Kroupová 036002 TJ Dukla Praha 09.84
4 Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.95
5 Anna Plzáková 036021 ASK Slavia Praha 10.27
6 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.29





Běh 23 (po, 27.4.2015)
Vítr: -0.4 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha 09.27
2 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 09.41
3 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.46
4 Markéta Šimková 035804 TJ Dukla Praha 09.72
5 Eliška Mynářová 015315 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.97
6 Alžběta Honsů 025930 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.10





Běh 24 (po, 27.4.2015)
Vítr: -0.9 m/s

Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.43
2 Karolína Tošnarová 03 ASK Slavia Praha 09.50
3 Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.61
4 Taťána Hanáková 025322 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.77
5 Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.78

Zuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4 DNP





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.52
2 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 38.26
3 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 38.81
4 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 39.88
5 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 40.13





Běh 2 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 39.66
2 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.15
3 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 40.29
4 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 41.70
5 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 41.74





Běh 3 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.64
2 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 42.11
3 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 42.70
4 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.16
5 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 44.27





Běh 4 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.32
2 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.54
3 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 44.53
4 Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha 46.55
5 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 47.08





Běh 5 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Václavek 010226 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 43.38
2 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 44.64
3 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 46.83
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 47.38
5 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 49.15





Běh 6 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 43.15
2 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 43.45
3 David Kozelka 001013 PSK Olymp Praha 44.98
4 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 49.64

Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 DNP





Běh 7 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 43.31
2 Michal Beneš 00 TJ Dukla Praha 44.56
3 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 44.94
4 Ondřej Macík 01 TJ Dukla Praha 47.86
5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 55.24





300 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 45.59
2 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 47.09
3 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 47.61
4 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 48.20
5 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 48.70





Běh 2 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 49.30
2 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 53.01
3 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 55.58
4 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 56.94

Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha DNP





Běh 3 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 47.05
2 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 49.14
3 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 53.88
4 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 54.37
5 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 63.12





Běh 4 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 51.26
2 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 51.65
3 Stanislav Kopinec 020225 TJ Dukla Praha 60.32

Tomáš Formánek 02 SK Kotlářka Praha DNP

Filip Kolouch 040308 Spartak Praha 4 DNP





Běh 5 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 50.27
2 Adam Schejbal 040624 Spartak Praha 4 55.78
3 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 64.26

Filip Jirsa 021006 SK Kotlářka Praha DNP

David Bičiště 040905 PSK Olymp Praha DNP





Běh 6 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Vološin 02 Spartak Praha 4 50.98
2 Tomáš Cambel 020110 Spartak Praha 4 55.28
3 Antonín Bakoč 031209 Spartak Praha 4 56.56
4 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 59.77





Běh 7 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.06
2 Kai Šket 020921 Spartak Praha 4 54.86
3 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 55.74





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 45.21
2 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 46.12
3 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 46.55
4 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 46.72
5 Kamila Lhotáková 005622 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 48.80

Kateřina Johnová 005323 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady DNP





Běh 2 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 46.34
2 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 46.86
3 Martina Šimánková 015508 Spartak Praha 4 49.17
4 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 49.18
5 Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 50.69
6 Pavlína Pážiková 025418 Spartak Praha 4 51.31





Běh 3 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 49.97
2 Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha 50.91
3 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.43
4 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 52.96
5 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 54.08





Běh 4 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 42.44
2 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.82
3 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 45.20
4 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 47.41
5 Amaliya Korsenko 015118 TJ Dukla Praha 48.98





Běh 5 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.26
2 Klára Weiserová 005116 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.41
3 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.78
4 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 49.76
5 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 50.11
6 Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 50.47





300 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.52
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 44.87
3 Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 44.93
4 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.22
5 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 47.35





Běh 2 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 47.32
2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 47.88
3 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha 48.05
4 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.56
5 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.96





Běh 3 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 48.64
2 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 49.24
3 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.44
4 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 51.09
5 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 52.53





Běh 4 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 49.68
2 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 50.62
3 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 51.09
4 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 52.54
5 Rebecca Szabo 035902 PSK Olymp Praha 55.43





Běh 5 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 50.93
2 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 51.20
3 Ema Frývaldská 025913 PSK Olymp Praha 51.94
4 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 52.00
5 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 52.70





Běh 8 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika Karbanová 035924 PSK Olymp Praha 52.64
2 Laura Šplechtnová 046105 PSK Olymp Praha 54.98
3 Jessica Stogel 035724 PSK Olymp Praha 55.02
4 Antonie Šupková 035107 A. C. Sparta Praha 56.35

Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 9 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Klecanová 026109 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.91
2 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 54.27
3 Klára Voršilková 025702 Spartak Praha 4 56.57
4 Kateřina Richtrová 025805 A. C. Sparta Praha 58.21
5 Ema Kalivodová 025830 Spartak Praha 4 60.77





Běh 10 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Ashby 025930 Spartak Praha 4 52.37
2 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 58.04
3 Veronika Sudková 036115 Spartak Praha 4 61.98
4 Zuzana Ronová 045929 Spartak Praha 4 68.37





600 m - Ml. žáci (Finále)








Finále (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:52.07
2 Adam Žák 020926 Spartak Praha 4 1:52.13
3 Akinwale Adam Dissou 040905 Spartak Praha 4 1:52.19
4 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 1:52.88
5 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 2:00.10
6 Robin Lešo 040117 Spartak Praha 4 2:02.68
7 Tomáš Hradil 030203 Spartak Praha 4 2:03.22
8 Pavel Dědek 040707 Spartak Praha 4 2:06.42
9 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 2:08.73
10 Jan Habětín 020111 Spartak Praha 4 2:10.20
11 Václav Vítek 040323 Spartak Praha 4 2:13.00
12 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 2:13.04
13 Jiří Pavel Češka 040703 Spartak Praha 4 2:17.36
14 Marek Hrdý 040902 Spartak Praha 4 2:17.79





600 m - Ml. žákyně (Finále)








Finále (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 1:49.47
2 Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 1:50.33
3 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:50.75
4 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 1:55.83
5 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 1:59.15
6 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.99
7 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 2:08.22
8 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 2:08.92
9 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 2:09.49
10 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 2:11.94
11 Barbora Vláčilová 045504 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:16.82
12 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:23.03
13 Nela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:26.01

Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha DNP





1000 m - Žáci (Finále)








Finále (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Jaroš 000524 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:05.34
2 Jan Červenka 000830 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:06.86
3 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:08.65
4 Martin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4 3:09.61
5 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:09.85
6 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:10.17
7 Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 3:10.59
8 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 3:23.60
9 Dominik Průša 040611 ASK Slavia Praha 3:30.04
10 Matyáš Vlk 010205 ASK Slavia Praha 3:35.59
11 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 3:40.84





1000 m - Žákyně (Finále)








Finále (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:14.41
2 Pavla Kotěšovcová 005310 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:11.79

Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





4 x 60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vávra, Procházka, Přibyl, Beneš
TJ Dukla Praha 31.42
2 Surjomartono, Lachman, Tomšů, Varga
Atletický školní klub Mazurská 32.17
3 B Vološin, Tobiáš A., Tobiáš M., Tůma
TJ Dukla Praha 35.90
4 Dědek, Král, Helcl, Bakoč
Spartak Praha 4 39.56
5 Rajmon, Hradil, Schejbal, Chum
Spartak Praha 4 41.54
6 Průka, Hrdý, Lešo, Češka
Spartak Praha 4 41.63





Běh 2 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Polák, Žák, Cypro, Pavlica
Spartak Praha 4 33.22
2 A Ayen, Hron, Kupka, Fišar
TJ Dukla Praha 33.82
3 Šebek, Bálek, Veselý, Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ 35.46
4 Rejka, Surjomartono M., Černohorský, Varga T.
Atletický školní klub Mazurská 36.92

Habětín, Kolář, Jára, Šket
Spartak Praha 4 DQ

Wooller, Karabec, Cambel, Dissou
Spartak Praha 4 DNF





4 x 60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Rabiňáková, Winterová, Brůhová, Coufalová
Spartak Praha 4 32.99
2 A Hrabětová, Kaletová, Kotková, Šimůnková
Spartak Praha 4 33.42
3 B Žáková, Šimánková, Pažiková, Drtinová
Spartak Praha 4 34.27
4 A Nováková, Kalátová, Vojtěchová, Böhmová
Atletický školní klub Mazurská 34.30
5 A Supová, Nováková, Svatošová, Joklová
TJ Dukla Praha 35.92





Běh 2 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Korseko, Řežábková, Milerová, Jelínková
TJ Dukla Praha 33.92
2 B Ashby, Hymplová, Sněhotová, Kropáčková
Spartak Praha 4 36.87
3 B Ljungren, Šimková, Kupková, Vaculíková
TJ Dukla Praha 37.74
4 B Bulínová, Deršáková, Kočárková, Ziková
Atletický školní klub Mazurská 38.82
5 C Blažková, Machová, Maříková, Novotná
Spartak Praha 4 38.84





Běh 3 (po, 27.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 D Voršilková, Urbanová, Dorňáková, Kalivodová
Spartak Praha 4 39.61
2 F Ronová, Kodadová, Kučerová, Skalíková
Spartak Praha 4 40.39
3 G Malcová K., Malcová T., Panova, Cyprová
Spartak Praha 4 42.14
4 E Endlicherová, Ferdinandová, Gaigrová, Sudková
Spartak Praha 4 42.20





Skok vysoký - Žáci








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.66
2 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 1.53
3 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 1.48
4 Jakub Střeleček 010730 Spartak Praha 4 1.48
5 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 1.48
6 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.48
7 Lukáš Přibyl 00 TJ Dukla Praha 1.42
8= Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 1.42
8= Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.42
10= Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.42
10= Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 1.42
12 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 1.35

Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ NH





Skok vysoký - Žákyně








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 1.55
2= Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha z.s. 1.50
2= Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 1.50
4= Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 1.45
4= Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.45
6 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.40
7 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 1.34
8= Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 1.27
8= Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 1.27
8= Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.27
11= Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.20
11= Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20





Skok daleký - Ml. žáci








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Beneš 00 TJ Dukla Praha 4.98
2 Filip Klokočník 020413 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 4.53
3 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 4.44
4 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 4.38
5 Andrej Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 4.28
6 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 4.23
7 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 4.09
8 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 4.01
9 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 3.98
10 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 3.83
11 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.79
12 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 3.74
13 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.73
14= Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.62
14= Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 3.62
16 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 3.61
17 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.52
18 Mikuláš Kubala 040530 Spartak Praha 4 3.47
19 Štěpán Petrášek 041115 Spartak Praha 4 3.35
20 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 3.32
21 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 3.31
22 Bruno Chum 040528 Spartak Praha 4 3.28
23 Milan Zavřel 040618 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.16
24 Václav Jan Muzikář 040321 Spartak Praha 4 3.00
25 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 2.97
26 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.89
27 Robin Lešo 040117 Spartak Praha 4 2.86
28 Václav Vítek 040323 Spartak Praha 4 2.80





Skok daleký - Žákyně








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha z.s. 4.51
2= Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 4.44
2= Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.44
2= Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.44
5 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.39
6 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 4.35
7 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 4.27
8 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.09
9 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.04
10 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 3.96
11 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.92
12 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.81
13 Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 3.67
14 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.58

Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM

Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha NM

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Skok daleký - Ml. žákyně








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 4.85
2 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 4.75
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.61
4 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 4.48
5 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 4.39
6 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.28
7 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.19
8 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.15
9 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 4.09
10 Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.05
11 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 4.02
12 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 4.01
13 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 3.98
14 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 3.97
15 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 3.93
16 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 3.86
17 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.80
18 Sára Ashby 025930 Spartak Praha 4 3.79
19 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 3.75
20 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 3.75
21 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 3.74
22 Anna Berounská 025522 ASK Slavia Praha 3.68
23 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.65
24 Anna Machová 045507 Spartak Praha 4 3.65
25 Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 3.63
26 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 3.60
27 Markéta Šimková 035804 TJ Dukla Praha 3.60
28 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.55
29 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.53
30 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.52
31 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.50
32 Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 3.49
33 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.49
34 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 3.45
35 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 3.44
36 Barbora Měšťanová 035726 Atletický školní klub Mazurská 3.44
37 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 3.43
38 Viktorie Šmeralová 046128 Spartak Praha 4 3.42
39 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 3.37
40 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 3.37
41 Anna Plzáková 036021 ASK Slavia Praha 3.31
42 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 3.31
43 Julie Ferdinandová 035219 Spartak Praha 4 3.18
44 Saira Kučerová 035812 Spartak Praha 4 3.15
45 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.12
46 Adéla Berounská 035621 ASK Slavia Praha 2.89
47 Barbora Vláčilová 045504 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.86
48 Julie Serinová 03 Spartak Praha 4 2.63
49 Nela Endlicherová 046103 Spartak Praha 4 2.62
50 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.51

Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha DNS

Julie Kroupová 036002 TJ Dukla Praha NM

Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha NM

Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM

Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NM





Vrh koulí 3kg - Žákyně








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 10.50
2 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.48
3 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.88
4 Marie Skalická 005310 Spartak Praha 4 06.54
5 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.00





Vrh koulí 4kg - Žáci








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.17
2 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.37
3 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 10.18
4 Martin Rybář 001004 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.08





Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Hron 020301 TJ Dukla Praha 60.78
2 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 49.91
3 Marek Tobiáš 020426 TJ Dukla Praha 48.25
4 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 44.70
5 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 41.00
6 Michal Jára 041027 Spartak Praha 4 37.22
7 Adam Černohorský 02 Atletický školní klub Mazurská 37.14
8 Daniel Cypro 020423 Spartak Praha 4 36.31
9 Tomáš Tůma 020410 TJ Dukla Praha 35.88
10 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 34.85
11 Daniel Ott 021112 TJ Dukla Praha 34.47
12 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 34.10
13 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 33.63
14 Tomáš Cambel 020110 Spartak Praha 4 33.21
15 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 32.33
16 Kai Šket 020921 Spartak Praha 4 31.97
17 Ondřej Průka 040822 Spartak Praha 4 31.41
18 David Šalanda 021211 ATLETIKA HOSTIVAŘ 29.67
19 Jan Rajmon 040319 Spartak Praha 4 29.42
20 Jan Král 040514 Spartak Praha 4 28.85
21 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 28.81
22 Štěpán Petrášek 041115 Spartak Praha 4 28.51
23 Vít Polák 020118 Spartak Praha 4 28.27
24 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 27.39
25 Antonín Bakoč 031209 Spartak Praha 4 26.37
26 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 25.50
27 Stanislav Kopinec 020225 TJ Dukla Praha 23.74
28 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 23.61
29 Matyáš Helcl 030523 Spartak Praha 4 20.55
30 Bruno Chum 040528 Spartak Praha 4 18.70





Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně








po, 27.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Hrabětová 025321 Spartak Praha 4 42.41
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 40.74
3 Melisa Albayrak 025105 SK DVOJKA Praha z.s. 40.16
4 Judita Šrajerová 03 A. C. Sparta Praha 38.19
5 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 38.12
6 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 37.90
7 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 37.45
8 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 36.74
9 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 36.38
10 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 35.24
11 Sabrina Seidlová 025112 PSK Olymp Praha 33.68
12 Anna Mikynová 025415 ASK Slavia Praha 33.09
13 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 33.07
14 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.71
15 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 32.51
16 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 31.49
17 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 30.92
18 Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 30.19
19 Nicole Přibylová 02 TJ Dukla Praha 29.82
20 Sofie Gaigrová 036030 Spartak Praha 4 29.59
21 Michaela Dardová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.51
22 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 29.31
23 Andrea Kunertová 045430 Spartak Praha 4 28.85
24 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 28.70
25 Lucie Hliňáková 035420 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.35
26 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.89
27 Emilie Skalíková 045114 Spartak Praha 4 26.78
28 Barbora Kupková 025722 TJ Dukla Praha 26.57
29= Natalie Raková 026221 SK DVOJKA Praha z.s. 26.26
29= Linda Sněhotová 035821 Spartak Praha 4 26.26
31 Petra Vacková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 25.60
32 Eliška Klecanová 026109 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.30
33 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.27
34 Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.69
35 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 24.18
36 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 23.81
37 Marie Novotná 03 Spartak Praha 4 23.77
38 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 22.04
39 Veronika Girsová 036115 Atletický školní klub Mazurská 21.59
40 Johana Kašparová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.49
41 Taťána Hanáková 025322 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.38
42 Tereza Kropáčková 025404 Spartak Praha 4 21.32
43 Viktorka Kobiánová 035410 Spartak Praha 4 20.93
44 Magdaléna Cyprová 045707 Spartak Praha 4 20.76
45 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.29
46 Alžběta Honsů 025930 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.01
47 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 19.80
48 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 19.74
49 Kateřina Malcová 035828 Spartak Praha 4 19.65
50 Anna Blažková 025422 Spartak Praha 4 19.62
51 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.30
52 Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 18.92
53 Tereza Malcová 035828 Spartak Praha 4 18.16
54 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 17.16
55 Emma Strnadová 02 ASK Slavia Praha 17.08
56 Nicole Maříková 026115 Spartak Praha 4 17.04
57 Magdaléna Hodová 035716 Atletický školní klub Mazurská 15.23
58 Sofie Urbanová 04 Spartak Praha 4 13.69
59 Anastasija Panova 046230 Spartak Praha 4 12.31