1. veřejné závody žactva





Datum konání: 20. 4. 2015


Místo konání: Praha-Jeseniova


Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova Praha


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
2 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.51
3 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 09.55
4 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 11.03
5 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.14





Běh 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.58
2 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.90
3 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.92
4 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.93

Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 3 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 09.28
2 Matyáš Mottel 030823 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.37
3 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.08
4 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 10.27
5 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 10.84





Běh 4 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 08.94
2 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 09.80
3 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.82
4 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 09.91

Filip Jirsa 021006 SK Kotlářka Praha DNP





Běh 5 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
2 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
3 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.53
4 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.56

Marián Gondek 020918 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 6 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.36
2 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 09.36
3 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.79
4 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 10.80
5 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.34
Celkem 5 závodníků



Běh 7 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 08.27
2 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 08.99
3 Bartoloměj Srb 020331 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.62
4 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 09.80
5 Matěj Lůžek 020624 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.91





Běh 8 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
2 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 08.38
3 Lukáš Horáček 010206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.91
4 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.27
5 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.40





Běh 9 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.13
2 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 08.42
3 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.57
4 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.13
5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 09.76





Běh 10 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.79
2 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.95
3 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.95
4 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.22
5 Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská 08.79





Běh 11 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.00
2 Jakub Vokrouhlický 002000 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.59
3 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 08.61
4 Marek Smékal 002000 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.68
5 Jiří Matoušek 002003 SC Radotín Praha 10.22





Běh 12 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
2 Filip Jarolímek 002003 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.19
3 Petr Tran 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.58
4 Lukáš Smekal 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.63
5 Pavel Hlaváček 002004 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.64





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 08.60
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.96
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.60
4 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.89
5 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 10.14





Běh 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
2 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.44
3 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 09.66
4 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.95
5 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.73





Běh 3 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.68
2 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.73
3 Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.78
4 Adéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.22

Lucie Hliňáková 035420 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 4 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 09.12
2 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.75
3 Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.93
4 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.30
5 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.38





Běh 5 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87
2 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.43
3 Anna Hobzová 035825 SC Radotín Praha 09.72
4 Eliška Stachová 045416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.83
5 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 10.05





Běh 6 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.93
2 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.71
3 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.00
4 Anna Šafránková 025726 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.38
5 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.07





Běh 7 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka Harazímová 025912 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
2 Taťána Hanáková 025322 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.87
3 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 09.93
4 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.63

Julie Stránská 025429 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 8 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.52
2 Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.96
3 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.15
4 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.53
5 Adéla Blahová 035623 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.01





Běh 9 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 08.65
2 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.78
3 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.16
4 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.30
5 Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.96





Běh 10 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 09.16
2 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.21
3 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 09.22
4 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.12

Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 11 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 09.23
2 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.27
3 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.31
4 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.44
5 Natálie Casková 025406 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.43





Běh 12 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 09.01
2 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 09.04
3 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.23
4 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.25
5 Alžběta Honsů 025930 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.18





Běh 13 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.98
2 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.63
3 Eliška Astlová 005919 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.17
4 Tereza Šeflová 015430 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.58
5 Olivie Carr 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.86





Běh 14 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
2 Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.26
3 Alina Denisová 006002 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.47
4 Eliška Karolová 005508 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.71
5 Eliška Zachovalová 002004 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.81





Běh 15 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.58
2 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.39
3 Michaela Poláčková 002004 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.37

Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 16 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
2 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
3 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.53
4 Klára Fialková 002004 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.64
5 Vanesa Hnízdilová 002004 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.88





Běh 17 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.36
2 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.52
3 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.70

Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





600 m - Ml. žáci (Finále)








Finále (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:52.25
2 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 1:52.74
3 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1:54.14
4 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:56.48
5 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 1:57.76
6 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:59.37
7 Jiří Matoušek 002003 SC Radotín Praha 2:00.75
8 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 2:01.74
9 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.82
10 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.71
11 Bartoloměj Srb 020331 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:07.79
12 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:11.26
13 Jakub Dobiáš 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:15.96
14 Michal Veits 031228 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:21.31

Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:54.35
2 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:55.23
3 Veronika Ulmanová 026029 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:57.94
4 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 1:59.31
5 Milada Kočárková 035327 Atletický školní klub Mazurská 2:04.36
6 Magda Malátová 045923 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:04.92
7 Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:06.41
8 Anežka Vosátková 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:08.12
9 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 2:08.38
10 Tereza Deršáková 026120 Atletický školní klub Mazurská 2:11.90

Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram DNP





Běh 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 2:03.86
2 Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:04.21
3 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 2:04.24
4 Lucie Kalátová 035615 Atletický školní klub Mazurská 2:04.75
5 Tereza Veverková 026206 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:10.82
6 Barbora Vláčilová 045504 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:12.77
7 Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 2:15.47
8 Olivie Carr 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:19.52
9 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:21.37

Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha DNP

Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 3 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Anna Červenková 035701 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:59.62
2 Nicol Melounová 045413 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:01.44
3 Veronika Součková 045531 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.62
4 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:09.15
5 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 2:13.54
6 Eliška Stachová 045416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:13.81
7 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:16.57
8 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:16.70
9 Klára Ziková 035515 Atletický školní klub Mazurská 2:23.05
10 Michaela Poláčková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.92
11 Klára Fialková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.74

Eliška Nováková 035328 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





800 m - Žáci (Finále)








Finále (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:19.41
2 Daniel Jaroš 000524 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:26.05
3 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:28.40
4 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.88
5 Matěj Bára 000904 Atletický školní klub Mazurská 2:33.96
6 Filip Mlíkovský 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.01
7 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 2:40.32
8 Miroslav Fildán 001002 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.17
9 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:55.28





800 m - Žákyně (Finále)








Finále (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 2:28.39
2 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.00
3 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:49.44
4 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2:51.33
5 Eliška Astlová 005919 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:11.91





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.99
2 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 12.83
3 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13.04
4 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 14.11

Milan Zavřel 040618 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 11.44
2 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.81
3 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 13.22





Běh 3 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Jarolímek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.41
2 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13.16
3 David Janáček 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.17





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 10.93
2 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.31
3 Šárka Vyšatová 025911 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.01
4 Sofie Svatoňová 025826 SC Radotín Praha 15.61
5 Anna Kubešová 026202 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.90





Běh 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.79
2 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 11.95
3 Kateřina Hobzová 996222 SC Radotín Praha 13.78
4 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.89

Lucie Babušková 065312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





Běh 3 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 11.85
2 Tereza Veverková 026206 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.36
3 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 12.40
4 Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ 14.37

Julie Stránská 025429 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 4 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.32
2 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 13.12
3 Sára Kročková 025312 SC Radotín Praha 13.15
4 Eliška Nováková 035328 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.17
5 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.36





Běh 5 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 12.05
2 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 12.88
3 Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.86
4 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 13.94

Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





100 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.55
2 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 17.39
3 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.14
4 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.15
5 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 20.12





Běh 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 17.91
2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 20.42
3 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.19
4 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.40





100 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.53
2 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 16.84
3 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.15
4 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.88





Běh 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.88
2 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.02
3 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.55





Skok vysoký - Žákyně








po, 20.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.47
2 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 1.47
3 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.38
4 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35
5 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.35
6 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
7 Adéla Longinová 035111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
8 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
9 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
10 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25
11= Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
11= Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 1.20
13 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 1.15
15= Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
15= Adéla Hálová 045326 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15
15= Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 1.15
17= Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.10
17= Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
17= Natálie Millerová 045705 SC Radotín Praha 1.10
20= Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
20= Kristýna Fliegelová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.10
22= Aneta Kůrková 035329 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.00
22= Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.00
22= Zuzana Vrzáková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.00

Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Rosalie Bischofová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Anežka Vosátková 026201 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Skok daleký - Žáci








Žáci 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.19
2 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.66
3 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 4.26
4 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.97
5 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.93
6 Marián Gondek 020918 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.86
7 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.81
8 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.77
9 Filip Jarolímek 002003 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.72
10 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.65
11 Pavel Koller 030903 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.57
12 Jakub Dobiáš 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.44
13 David Karol 030815 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.31
14 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.24
15 Adam Halbich 030920 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.20
16 Alexander Baňas 040307 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.00
17 David Janáček 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.00
18 Filip Hubsch 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.96

Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Filip Jirsa 021006 SK Kotlářka Praha DNP

Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Milan Gondek 000531 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Žáci 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.99
2 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.59
3 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.39
4 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.76
5 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.56
6 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 4.53
7 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.37
8 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.26
9 Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.25
10 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 4.17
11 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.14
12 Matyáš Mottel 030823 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.14
13 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 4.07
14 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.05
15 Marek Smékal 002000 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.01
16 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.95
17 Daniel Veselý 030315 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.71
18 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.64
19 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.63
20 Bao Trantmai 002004 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.54
21 Matěj Lůžek 020624 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.37
22 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.36
23 Michal Rokos 040408 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.18
24 Lukáš Smekal 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.01

Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








Ml. žákyně 1 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka Harazímová 025912 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.24
2 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 09.39
3 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 09.12
4 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.15
5 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.90
6 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.60
7 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.38
8 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.36
9 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 07.33
10 Terezie Buriánková 035518 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.21
11 Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.01
12 Adéla Svobodová 035128 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.01
13 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.81
14 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.70
15 Barbora Dudkova 036005 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.35
16 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.23
17 Karolína Košařová 045525 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.17
18 Adéla Obrdová 035416 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.40
19 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.39
20 Rosalie Bischofová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.34
21 Barbora Vláčilová 045504 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.28
22 Barbora Korbelová 035602 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.24

Lucie Hliňáková 035420 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Ml. žákyně 2 (po, 20.4.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 09.53
2 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.45
3 Barbora Obleserová 025516 AK Chotěšov 08.29
4 Adriana Molová 025212 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.93
5 Eliška Hrachová 025611 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.82
6 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 07.69
7 Sofie Svatoňová 025826 SC Radotín Praha 07.53
8 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.52
9 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 07.22
10 Taťána Hanáková 025322 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.81
11 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.65
12 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.17
13 Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.15
14 Alžběta Honsů 025930 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.77
15 Kristýna Holečková 025101 AK Chotěšov 05.17

Zuzana Vrzáková 002004 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








po, 20.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.32
2 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.24
3 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.77
4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.53
5 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.46
6 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.34
7 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.95
8 Matěj Miřejovský 030719 Atletický školní klub Mazurská 06.82
9 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 06.44
10 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 06.38
11 Michal Surjomartono 030412 Atletický školní klub Mazurská 06.32
12 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 05.33
13 Martin Děvěr 030907 Atletický školní klub Mazurská 05.27
14 Max Cleeton 002004 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.17
15 Milan Zavřel 040618 SK ZŠ Jeseniova Praha 03.92





Vrh koulí 3kg - Žákyně








po, 20.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Kunertová 002001 AK Chotěšov 09.09
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.07
3 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.68
4 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.44
5 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.24
6 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.77
7 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.72
8 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.64
9 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.41
10 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.62





Vrh koulí 4kg - Žáci








po, 20.4.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.92
2 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.64
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 09.99
4 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 09.88
5 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
6 Josef Harazím 010728 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.27
7 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.92
8 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.42
9 Adam Wágner 000729 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.34
10 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.17
11 Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.11
12 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.97
13 Martin Rybář 001004 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.91
14 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.90
15 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.78
16 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.16

Milan Zavřel 040618 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP