Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň





Datum konání: 18. - 19. 2. 2015


Místo konání: Praha-Strahov


Pořadatel: USK Praha a SK ZŠ Jeseniova


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu: Jan Ruda


Hlavní rozhodčí: Zdeněk Simon


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.56
2 Dominik Machotka 000903 A. C. Sparta Praha 07.85
3 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.01
4 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.04
5 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 08.24

Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská DNS





Rozběh 2 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 07.49
2 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 07.72
3 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 07.80
4 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 08.15
5 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.16
6 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 08.44





Rozběh 3 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 07.53
2 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 07.72
3 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.04
4 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 08.18
5 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 08.45
6 Lukáš Tuček 011026 SK Aritma Praha 09.71





Rozběh 4 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 07.55
2 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 07.82
3 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.91
4 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 08.14
5 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 08.24
6 Filip Stehno 010224 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.89





Rozběh 5 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 07.54
2 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 08.04
3 David Fait 000215 Univerzitní sportovní klub Praha 08.18
4 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 08.25
5 Jan Mareš 010824 Spartak Praha 4 09.02

Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská DNS





Rozběh 6 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Urban 000713 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 07.49
2 Luděk Tyler Derner 000701 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 07.95
3 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 08.56





60 m - Žáci (Finále)








Finále A (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 07.42
2 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 07.43
3 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 07.48
4 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.49
5 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 07.53
6 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 07.82





Finále B (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 07.80
2 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 07.87
3 Dominik Machotka 000903 A. C. Sparta Praha 07.89
4 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.03

Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS

Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha DNS





60 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.03
2 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.42
3 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 09.00
4 Lenka Jakubův 006109 Spartak Praha 4 09.46

Tereza Šafářová 016018 Spartak Praha 4 DNP

Tina Prozrová 005420 Spartak Praha 4 DNP





Rozběh 2 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.07
2 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.69
3 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.78
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.90
5 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.94
6 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.07





Rozběh 3 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.43
2 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.55
3 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 08.74
4 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 08.78
5 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 08.99
6 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 09.01





Rozběh 4 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 08.22
2 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 08.80
3 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.83
4 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 09.01
5 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 09.06
6 Nikola Procházková 015812 Atletika Jižní Město 09.19





Rozběh 5 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 08.62
2 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.69
3 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.81
4 Anežka Veselá 005506 ATLETIK RUDNÁ 09.36
5 Anna Chvojková 016108 Spartak Praha 4 09.64

Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha DNS





60 m - Žákyně (Finále)








Finále A (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 07.91
2 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
3 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 08.25
4 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.39
5 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.39
6 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.57





Finále B (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 08.68
2 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 08.75
3 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 08.78
4 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 08.82
5 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 08.85
6 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.93





150 m - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.14
2 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 19.30
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.43
4 David Zika 010412 Atletika Jižní Město 19.80





Rozběh 2 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 17.97
2 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 19.05
3 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 19.06

Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 DNS





Rozběh 3 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.40
2 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 19.21
3 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 19.28
4 David Klement 010708 SK Aktis Praha 21.13





Rozběh 4 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 18.12
2 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 19.18
3 David Fait 000215 Univerzitní sportovní klub Praha 19.87

Pavel Pavlas 010417 TJ Dukla Praha DQ





Rozběh 5 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 18.70
2 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 19.63
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 19.92
4 Jakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha 20.12





Rozběh 6 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 18.45
2 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 19.69
3 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 20.06

Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





Rozběh 7 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 18.72
2 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 19.00
3 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.85
4 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.13





Rozběh 8 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 18.54
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 19.58
3 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.79
4 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 19.84





150 m - Žáci (Finále)








Finále A (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.20
2 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 17.89
3 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 18.07
4 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.18





Finále B (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 18.31
2 Tomáš Nevole 000914 Spartak Praha 4 18.34
3 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 18.69

Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 DQ





Finále C (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 18.71
2 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 19.02
3 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 19.06
4 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 19.23





150 m - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 19.23
2 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 20.31
3 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 20.89
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 21.71





Rozběh 2 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.66
2 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 20.06
3 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 20.60
4 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 21.36





Rozběh 3 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.70
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 20.61
3 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 21.02

Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 4 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.68
2 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 20.12
3 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.20
4 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 21.93





Rozběh 5 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 20.02
2 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 20.23
3 Stephanie Seidlová 006228 PSK Olymp Praha 21.64
4 Zuzana Drtinová 005116 Spartak Praha 4 22.45





Rozběh 6 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.09
2 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.84
3 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 21.97
4 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 22.13





Rozběh 7 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 20.29
2 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 20.59
3 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 21.81





Rozběh 8 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 19.97
2 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 21.22
3 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 21.60





Rozběh 9 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentýna Přibylová 006116 TJ Spartak Vlašim 19.74
2 Vendula Šírová 005514 Batt klub N.Město na Mor. 20.64
3 Sára Zámečníková 015311 Batt klub N.Město na Mor. 21.08
4 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 21.97





150 m - Žákyně (Finále)








Finále A (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 19.16
2 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.42
3 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.54
4 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.68





Finále B (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 19.79
2 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 19.95
3 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.35

Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Finále C (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 20.00
2 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 20.24
3 Johana Kaiserová 005124 Univerzitní sportovní klub Praha 20.36

Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha DNS





300 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 38.92
2 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 39.32
3 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 39.60
4 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.32





Finále 2 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 40.26
2 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.13

Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 DNF

Jiří Sekyra 001004 TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNS





Finále 3 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 41.53
2 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 41.61
3 Matyáš Koška 000429 TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.16

Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. DQ





Finále 4 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 43.02
2 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 43.48
3 David Janouch 001104 TJ Dvůr Králové n/L. 45.22
4 Vojtěch Polena 010410 Spartak Praha 4 45.31





Finále 5 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek Schätz 010928 ASK Slavia Praha 45.28
2 David Klement 010708 SK Aktis Praha 46.00
3 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 46.71
4 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 49.47





Finále 6 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 47.11
2 Josef Maliniak 010630 ŠAK Novoborská Praha 50.78

Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha DNS





Finále 7 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Rubík 000828 ATLETIK RUDNÁ 42.03
MS Tomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby Tábor 38.51

Aristarch Nosalskyj 011212 ŠAK Novoborská Praha DNS





300 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 39.66
2 Veronika Petrásková 005604 Univerzitní sportovní klub Praha 42.77

Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha DQ

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Finále 2 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 43.33
2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 46.31
3 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 53.71

Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS





Finále 3 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 45.20
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 45.57
3 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 45.67
4 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 45.99





Finále 4 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 46.76
2 Karolína Čechová 015306 TJ Dukla Praha 47.71

Klára Weiserová 005116 SK ZŠ Jeseniova Praha DQ

Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha DNS





Finále 5 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jůlie Hniková 015409 TJ Dukla Praha 48.22
2 Kamila Lhotáková 005622 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 48.56
3 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 49.07

Kateřina Špačková 005428 SC Radotín Praha DNS





Finále 6 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 47.99
2 Anna Žáková 015905 Spartak Praha 4 50.13

Gabriela Milerová 006026 TJ Dukla Praha DNS





Finále 7 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.40
2 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 51.61
3 Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha 51.90





Finále 8 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Kristina Jánská 015317 SK Nové Město nad Metují 45.42
2 Kateřina Johnová 005323 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 55.32

Ekaterina Petrenko 005902 ATLETIK RUDNÁ DQ





400 m - Ženy (Běh)








Běh (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Šubrtová 915423 Univerzitní sportovní klub Praha 66.90
2 Cassandra Faye Schwenk 986008 ASK Slavia Praha 69.92
3 Miroslava Sedláčková 775519 Spartak Praha 4 71.29





800 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 2:12.82
2 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 2:13.81
3 Matyáš Hoza 001126 SK Kotlářka Praha 2:14.16
4 Jakub Jon 010208 SK Nové Město nad Metují 2:15.11
5 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 2:19.47
6 Daniel Jaroš 000524 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:19.52
7 Martin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4 2:20.23
8 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.32





Finále 2 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Červenka 000830 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:24.93
2 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:26.89
3 Jan Mucha 000508 SK Aritma Praha 2:28.82
4 Radim Pražma 010301 ATLETIK RUDNÁ 2:32.60
5 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:32.72
6 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 2:46.39
7 Miroslav Fildán 001002 SK ZŠ Jeseniova Praha dq





Finále 3 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:27.05
2 Petr Slunečko 010804 A. C. Sparta Praha 2:49.88
3 Marek Uzsak 011229 Univerzitní sportovní klub Praha 2:52.66

Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha DQ

Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha DNS

Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha DNS

Matyáš Vlk 010205 ASK Slavia Praha DNS





800 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.25
2 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 2:35.06
3 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:36.66
4 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 2:37.61
5 Klára Kačerovská 006202 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:39.75
6 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:40.81
7 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:48.72





Finále 2 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Malošková 006214 Univerzitní sportovní klub Praha 2:39.66
2 Tereza Ručková 005729 SK Kotlářka Praha 2:43.70
3 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 2:44.28
4 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 2:48.99
5 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:01.90

Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Finále 3 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Součková 005914 SK Kotlářka Praha 2:44.61
2 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 2:48.62
3 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 3:00.53
4 Šárka Říhová 016011 Spartak Praha 4 3:00.59
MS Adéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad Metují DNS

Jitka Ježková 005822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Štros 000204 Univerzitní sportovní klub Praha 4:59.34
2 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:05.85
3 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:07.59
4 Kryštof Vidim 001121 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:38.00

Richard Novák 000508 ASK Slavia Praha DNS





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Tomanová 015223 SK Kotlářka Praha 5:22.34
2 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 5:54.33
3 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 5:59.82
4 Pavla Kotěšovcová 005310 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:04.35
5 Vendula Piliarová 005621 Univerzitní sportovní klub Praha 6:21.64
6 Tereza Tatíčková 005418 Univerzitní sportovní klub Praha 6:53.19
MS Klára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby Tábor 5:14.29
MS Denisa Šantínová 006220 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:19.02
MS Kristýna Sedlecká 015827 TJ MDDM Ostrov 5:29.24

Julie Bičišťová 005215 PSK Olymp Praha DNS

Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha DNS

Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská DNS





3000 m - Žáci (Finále)








Finále (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 10:44.02
2 Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha 11:08.87
3 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 11:14.71
4 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:15.79
5 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11:15.99
6 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 11:33.85
7 Jan Mucha 000508 SK Aritma Praha 12:04.06
MS Beshir Robin Idris 010222 AK Olymp Brno 09:54.41

Radim Pražma 010301 ATLETIK RUDNÁ DNS

Jan Gajda 010820 Spartak Praha 4 DNS





60 m překážek - Žáci (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.41
2 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 11.20
3 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.21
4 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 12.49
5 Josef Maliniak 010630 ŠAK Novoborská Praha 12.90

Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město DNS





Rozběh 2 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.75
2 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 09.72
3 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 09.72
4 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 10.69
5 Karel Vašíček 010601 SK Aktis Praha 11.08





Rozběh 3 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 08.82
2 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 09.88
3 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 10.40

Luděk Tyler Derner 000701 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí DNS

Eda Balík 010601 SK Aktis Praha DNS





Rozběh 4 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 09.24
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 09.35
3 Karel Dvořák 011016 Univerzitní sportovní klub Praha 12.29

Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF

Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská DNS





Rozběh 5 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 09.29
2 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 09.58
3 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.71
4 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 11.98
5 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 12.67





60 m překážek - Žáci (Finále)








Finále A (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.22
2 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.67
3 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 08.85
4 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 09.14
5 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 09.19
6 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 09.33





Finále B (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 09.51
2 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 09.75
3 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 09.90
4 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 09.92
5 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 10.56
6 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 11.25





60 m překážek - Žákyně (Rozběh)








Rozběh 1 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 08.83
2 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 09.53
3 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 10.61
4 Kristýna Coufalová 006221 Spartak Praha 4 10.79
5 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 11.29
6 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.90





Rozběh 2 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 09.27
2 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.61
3 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 10.32
4 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 11.18
5 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.42
6 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.39





Rozběh 3 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.23
2 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 09.95
3 Aneta Winterová 015807 Spartak Praha 4 11.48
4 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.49
5 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.60

Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 4 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 09.72
2 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 09.88
3 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 11.11
4 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.38
5 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.69
6 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.47





Rozběh 5 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 09.41
2 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 10.12
3 Anežka Sládková 005709 ASK Slavia Praha 10.70
4 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 10.79
5 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.28

Barbora Holasová 005706 ASK Slavia Praha DNS





Rozběh 6 (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Valentýna Přibylová 006116 TJ Spartak Vlašim 09.28
2 Kateřina Bartakovičová 005811 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 09.33
3 Sára Zámečníková 015311 Batt klub N.Město na Mor. 09.81





60 m překážek - Žákyně (Finále)








Finále A (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Atletika Jižní Město 08.73
2 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.19
3 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 09.46
4 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 09.49
5 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.69

Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha DNF





Finále B (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 09.69
2 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 09.81
3 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 09.91
4 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 10.14
5 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 10.89
6 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 10.92





4 x 300 m - Žáci (Finále)








Finále 1 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Hanzlík, Komárek, Novotný, Vymazal
ASK Slavia Praha 2:51.05
2 Rada, Koška, Lebl, Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:51.51
3 Zavřel, Pavinger, Skuhrovec, Vyroubal
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.89
4 Dudy, Novák, Patka, Horejš
Atletika Jižní Město 2:52.12





Finále 2 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nevole, Naxera, Kulhánek, Pavlica F.
Spartak Praha 4 2:46.24
2 Fait, Pelc, Fiřt, Davidenko
Univerzitní sportovní klub Praha 2:47.66
3 Vagaday, Hoza M., Krč, Jirásek
SK Kotlářka Praha 2:49.81
4 Krofta, Duran, Podlena, Janovský
AC Praha 1890 2:50.52





Finále 3 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vavroch, Vávra, Procházka, Pavlas
TJ Dukla Praha 2:47.31
2 Dobáš, Červenka, Rybák, Václavek
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:58.25
3 Vondra, Vojtáššak, Pražma, Rubík
ATLETIK RUDNÁ 3:08.42

Padevět, Vašíček, Kliment, Valo
SK Aktis Praha DQ





Finále 4 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Schatz, Wias, Dudra, Havlík
ASK Slavia Praha 2:59.33
2 Grundler, Kostka, Málek, Aouf
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:00.29
3 Jabůrek, Bára, Tomšů, Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská 3:02.60
4 Merta, Merta, Kulhánek, Fišer
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:14.10





4 x 300 m - Žákyně (Finále)








Finále 1 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štanclová, Hložková, Smíšková, Petrásková
Univerzitní sportovní klub Praha 2:57.80
2 Bursová, Tiplicová, Maštalířová, Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:58.64
3 Dufková, Čižinská, Eliášová, Šínová T.
Atletika Jižní Město 3:03.41
4 Řežábková, Hníková, Semecká, Čechová
TJ Dukla Praha 3:04.84





Finále 2 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marešová, Bělohlávková, Marková, Jíchová
ASK Slavia Praha 3:02.69
2 Chaloupecká, Fialová L., Vernerová, Růčková
SK Kotlářka Praha 3:16.30
3 Žáková, Uhlíková, Rabiňáková, Coufalová
Spartak Praha 4 3:24.75
4 Štoglová, Barnoky, Kulhánková, Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:27.31





Finále 3 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Suchomelová, Kramolišová, Slámová, Líbalová
SK Aktis Praha 3:06.03
2 Borovská, Husáková, Bocharova, Albayrak
SK DVOJKA Praha 3:11.59
3 Veselá, Matějovská, Petrenko, Baltová
ATLETIK RUDNÁ 3:30.41





Finále 4 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Cikánová, Tichá, Šťastná, Weiserová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:07.40
2 Sládková, Cymbálová, Valešová, Houšková
ASK Slavia Praha 3:09.24
3 Starková, Jelínková, Ottová, Kramcha
TJ Dukla Praha 3:22.84





Finále 5 (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpánová, Polívková, Merhoutová, Kaufmanová
ASK Slavia Praha 3:13.44
2 Špronglová, Bláhová, Dušková, Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:14.67
3 Johnová, Lhotáková, Richterová, Janoušková
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:31.62





Skok vysoký - Žáci (Finále)








Finále (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Duran 000716 AC Praha 1890 1.64
2= Ondřej Vojtaššák 000326 ATLETIK RUDNÁ 1.61
2= Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.61
4= David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.61
4= Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 1.61
6 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 1.55
7 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 1.50
8 Matyáš Václavek 010226 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.50
9= Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 1.50
9= Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 1.50
11 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 1.45

Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město DNS





Skok vysoký - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Diana Změlíková 006227 PSK Olymp Praha 1.61
2 Rebeka Slanařová 006119 TJ Dukla Praha 1.56
3 Veronika Valešová 005813 ASK Slavia Praha 1.56
4 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 1.56
5= Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 1.53
5= Kateřina Baldová 015504 ATLETIK RUDNÁ 1.53
7 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 1.45
8 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 1.45
9= Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 1.40
9= Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 1.40
11 Nikola Rabiňáková 015113 Spartak Praha 4 1.40
12= Anežka Veselá 005506 ATLETIK RUDNÁ 1.35
12= Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35
14 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.35
15= Kamila Pitřincová 005405 Atletika Jižní Město 1.30
15= Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.30

Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha DNS

Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS

Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha DNS

Anna Matějovská 005613 ATLETIK RUDNÁ NH





Skok o tyči - Žáci (Finále)








Finále (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 3.02
2 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 2.92
3 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 2.22
MS Václav Zahrádka 000709 TJ Klášterec n/O. 2.72
MS Jakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletika 2.72

Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město DNP

Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha NH





Skok o tyči - Žákyně (Finále)








Finále (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub Praha 2.70
2 Karina Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub Praha 2.40
MS Vendula Šírová 005514 Batt klub N.Město na Mor. 2.80

Barbora Kordíková 015422 Spartak Praha 4 DNP





Skok daleký - Žáci (Finále)








Finále (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 6.11
2 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 5.90
3 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 5.55
4 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 5.34
5 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 5.33
6 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.32
7 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 5.27
8 Michal Paliczka 000218 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.23
9 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 5.16
10 David Dobáš 000530 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 5.10
11 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 5.04
12 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.87
13 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 4.73
14 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.66
15 Václav Barek 010522 A. C. Sparta Praha 4.53
16 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 4.44
17 David Přeučil 010310 TJ Dukla Praha 4.05

Filip Štěpánek 010521 Univerzitní sportovní klub Praha DNP

Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha DNP

Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP





Skok daleký - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 19.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 5.28
2 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.00
3 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 4.93
4 Barbora Hložková 005916 Univerzitní sportovní klub Praha 4.91
5 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.84
6 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.53
7 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 4.49
8 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 4.40
9 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 4.39
10 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.38

Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.38
12 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 4.24
13 Lucie Háčková 005315 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.14
14 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.09
15 Lucie Smíšková 005116 Univerzitní sportovní klub Praha 4.06
16 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 3.91
17 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 3.86
18 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 3.59
19 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha
20 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ





Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)








Finále (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 11.26
2 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 09.79
3 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.31
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.91
5 Agáta Vágnerová 005208 ASK Slavia Praha 08.75
6 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 08.73
7 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.43
8 Barbora Zelená 005713 Univerzitní sportovní klub Praha 08.33
9 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.32
10 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 08.18
11 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 07.86
12 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 07.77
13 Natálie Kramcha 015624 TJ Dukla Praha 07.70
14 Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.63
15 Alžběta Ottová 016220 TJ Dukla Praha 07.55
16 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.50
17 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 06.90
18 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.58
19 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.06

Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha DNP





Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)








Finále (st, 18.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Dufek 000623 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.38
2 Vojtěch Ruda 010503 Univerzitní sportovní klub Praha 10.90
3 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 10.84
4 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.55
5 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 10.21
6 František Franc 000113 Spartak Praha 4 10.19
7 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 09.67
8 René Mutombo 000926 Univerzitní sportovní klub Praha 09.60
9 Matyáš Václavek 010226 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.06
10 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.02
11 Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha 08.93
12 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 08.90
13 Milan Gondek 000531 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.76
14 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.44
15 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.43
16 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 08.14
17 Adam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.12
18 Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.00
19 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.73

Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha DNP