Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň
















Datum konání: 11. 2. 2015













Místo konání: Praha-Stromovka













Pořadatel: PSK Olymp Praha













Výsledky zpracoval: Michal Krejčí













Ředitel závodu:














Hlavní rozhodčí:














Technický delegát:














Poznámka:






























60 m - Ml. žáci (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Filip Klokočník 020413 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.10










2 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 08.23










3 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 08.36










4 David Ayeni 020205 TJ Dukla Praha 08.42










5 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.54










6 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 08.58










7 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 08.79


























Běh 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 08.70










2 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 08.77










3 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 08.93










4 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 08.96










5 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 09.05










6 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.20


























Běh 3 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.93










2 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.12










3 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 09.15










4 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 09.34










5 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 09.44










6 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.51


























Běh 4 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Matyáš Mottel 030823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.21










2 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.80










3 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.03










4 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 10.26










5 Matouš Hnilica 021029 SK Aktis Praha 10.64











Matěj Chlup 020712 Univerzitní sportovní klub Praha DNS


























60 m - Ml. žákyně (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.47










2 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.49










3 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 08.53










4 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.69










5 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 08.80










6 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 08.85










7 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87










8 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.88


























Běh 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 09.02










2 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.03










3 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha 09.05










4 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.15










5 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 09.23










6 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 09.37










7 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 09.40


























Běh 3 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 09.13










2 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.20










3 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 09.21










4 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 09.33










5 Lucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁ 09.55










6 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 09.64










7 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.99


























Běh 4 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 09.15










2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 09.25










3 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.43










4 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 09.62










5 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 09.65










6 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 09.66










7 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 10.01


























150 m - Ml. žáci (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Michael Höfner 021226 ASK Slavia Praha 19.87










2 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 20.10










3 Kirill Chukanov 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.85










4 Ondřej Zuklín 020601 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.34










5 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 21.34










6 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 21.35


























Běh 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Filip Klokočník 020413 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 19.54










2 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.56










3 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.56










4 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 21.68










5 Filip Nýč 030711 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.79










6 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 23.37


























Běh 3 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Filip Bartoš 021018 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.39










2 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.79










3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 22.96










4 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 23.21










5 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.33










6 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 23.54


























Běh 4 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Šimon Weiser 030813 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.20










2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 22.90










3 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 23.41










4 Tomáš Tůma 020410 TJ Dukla Praha 23.98










5 Matěj Víšek 030729 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.10










6 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.11


























Běh 5 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 22.93










2 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.16










3 Šimon Inger 030617 ŠAK Novoborská Praha 23.29










4 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 24.36










5 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 24.79










6 Matouš Hnilica 021029 SK Aktis Praha 26.12


























150 m - Ml. žákyně (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 20.48










2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 21.15










3 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 21.38










4 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 21.64










5 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 21.92


























Běh 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.47










2 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.77










3 Karolína Pardubská 035510 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.82










4 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 21.96










5 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 22.14


























Běh 3 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lara Stoilová 035611 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.82










2 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.99










3 Simona Bartoňková 025714 A. C. Sparta Praha 22.67










4 Barbora Cihelková 025214 SK Kotlářka Praha 22.68










5 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 22.90


























Běh 4 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Kropáčková 025404 Spartak Praha 4 22.43










2 Marie Ljunggren 035329 TJ Dukla Praha 22.88










3 Barbora Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.01










4 Klára Venclová 025205 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.24










5 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.87










6 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 24.05


























Běh 5 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 22.37










2 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 23.08










3 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 23.73










4 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 23.81










5 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 24.17










6 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 24.71


























300 m - Ml. žáci (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 46.10








2 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 46.65








3 Tomáš Wooller 021230 Spartak Praha 4 47.21








4 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 47.34








5 Pavel Jindra 020816 PSK Olymp Praha 49.46








6 Dominik Podlena 020420 AC Praha 1890 60.76






















Běh 2 (st, 11.2.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Oliver Serafin 020311 SK Aritma Praha 47.6








2 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 47.9








3 Martin Maléř 030704 ASK Slavia Praha 48.1








4 Lukáš Kepka 020521 SK Aritma Praha 48.2








5 Štěpán Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 48.9








6 Ondřej Hrubý 020527 ASK Slavia Praha 52.3






















Běh 3 (st, 11.2.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Jan Trunda 030401 SK ZŠ Jeseniova Praha 50.23








2 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.01








3 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 51.53








4 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 52.63








5 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 52.85








6 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 54.07






















Běh 4 (st, 11.2.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 48.63








2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 51.30








3 Filip Loucký 030927 PSK Olymp Praha 56.61








4 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 57.75








5 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 58.83






















300 m - Ml. žákyně (Běh)


























Běh 1 (st, 11.2.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.03








2 Petra Cerhová 025125 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.07








3 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 46.77








4 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha 48.79








5 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 52.35






















Běh 2 (st, 11.2.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.79








2 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 50.97








3 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 51.80








4 Antonie Tesařová 035712 ASK Slavia Praha 52.39










5 Kateřina Hošková 025608 Atletika Jižní Město 58.79


























Běh 3 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbara Píchalová 025816 AK ŠKODA Plzeň 45.96










2 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 48.64










3 Anežka Hajšmanová 025528 AK ŠKODA Plzeň 49.59










4 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 49.90










5 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 54.58


























Běh 4 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 53.71










2 Zuzana Endrštová 035208 Univerzitní sportovní klub Praha 55.59










3 Barbora Kupková 025722 TJ Dukla Praha 58.74











Eliška Barešová 025327 SC Radotín Praha DNS











Catharine Serafinová 036201 SK Aritma Praha DNS


























600 m - Ml. žákyně (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 1:54.64










2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 1:55.31










3 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:55.58










4 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 1:56.92










5 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:57.81










6 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 1:58.05










7 Eliška Poborská 035518 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:58.06


























Běh 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eliška Landsmannová 035114 Atletika Jižní Město 1:54.90










2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 1:59.50










3 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:01.19










4 Veronika Medková 025816 TJ Klášterec n/O. 2:07.39










5 Aneta Bulínová 035313 Atletický školní klub Mazurská 2:12.43











Lucie Neumannová 035702 SK Aritma Praha DNS











Karolína Kubičková 035211 SK Aritma Praha DNS


























Běh 3 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ema Frývaldská 025913 PSK Olymp Praha 1:58.6










2 Veronika Hanušová 025521 AC Praha 1890 2:00.4










3 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 2:07.5










4 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:08.2










5 Justýna Königsmarková 035412 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:09.1










6 Viktorie Holanová 025912 Univerzitní sportovní klub Praha 2:14.1










7 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:20.5










8 Anežka Hanušková 035813 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:35.7


























Běh 4 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 1:55.05










2 Edita Vaculíková 036228 TJ Dukla Praha 2:01.45










3 Eva Hřebíčková 035303 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:04.06










4 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 2:06.98










5 Martina Machátová 035921 SK Kotlářka Praha 2:09.92










6 Sára Janoušková 025823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:14.48










7 Eliška Nováková 035328 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.99











Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS


























1000 m - Ml. žáci (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petr Novák 020214 Atletika Jižní Město 3:15.40










2 Oliver König 020318 ASK Slavia Praha 3:21.95










3 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 3:22.15










4 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 3:22.34










5 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 3:23.48










6 Jan Toman 020816 SK Kotlářka Praha 3:27.66










7 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 3:28.36










8 Lukáš Krsička 030506 SK Aritma Praha 3:33.49










9 Michal Krsička 030506 SK Aritma Praha 3:36.28










10 Adam Karabec 030824 Spartak Praha 4 3:48.82










11 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:56.81


























Běh 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:21.93










2 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 3:22.09










3 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 3:35.49










4 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 3:41.13










5 Adam Makovec 030116 Univerzitní sportovní klub Praha 3:42.03










6 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 3:43.25










7 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 3:43.40










8 Ondřej Fábry 030505 ASK Slavia Praha 3:45.26










9 Jakub Dobiáš 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:48.58










10 Filip Štekl 021207 Univerzitní sportovní klub Praha 4:44.92











Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha DNS


























60 m překážek - Ml. žáci (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Oliver König 020318 ASK Slavia Praha 10.27










2 David Kříž 030505 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.96










3 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 11.05










4 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 11.10










5 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.57










6 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 11.79










7 Vojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia Praha 12.09










8 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.64


























Běh 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Matěj Dvořák 030507 ASK Slavia Praha 11.11










2 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 12.15










3 Martin Flieger 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.53










4 Daniel Veselý 030315 A. C. Sparta Praha 12.72










5 Tomislav Jočič 020216 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.72










6 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 12.78











David Ševčík 031010 ATLETIK RUDNÁ DNS


























60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)






























Běh 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 09.67










2 Barbara Píchalová 025816 AK ŠKODA Plzeň 09.77










3 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 09.88










4 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 10.44










5 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.29










6 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 11.48










7 Anežka Hajšmanová 025528 AK ŠKODA Plzeň 11.57










8 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.94


























Běh 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 10.69










2 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 11.43










3 Lea Anna Polívková 035106 ASK Slavia Praha 12.14










4 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.18










5 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 12.23










6 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 12.73










7 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 14.82


























Běh 3 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lucie Krbcová 035515 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.29










2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 11.72










3 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 13.11










4 Františka Sztogrýnová 035104 Spartak Praha 4 13.33










5 Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.56










6 Alena Michálková 026117 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.80










7 Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.91


























4 x 200 m - Ml. žáci (Finále)






























Finále 1 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ayeni, Seidl, Supová, Semecká
TJ Dukla Praha 1:56.36










2 Cerhová, Krbcová, Zuklín, Chukanov
SK ZŠ Jeseniova Praha 1:59.31










3 Hykš, Höfner, Kotrhonzová, Čepelová
ASK Slavia Praha 2:00.28










4 Holečková, Landsmannová, Vejlupek, Novák
Atletika Jižní Město 2:06.20










5 Rada, Toman, Lánská, Nováková
SK Kotlářka Praha 2:06.66


























Finále 2 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Kotková, Kaletová, Pavlica, Wooler
Spartak Praha 4 1:59.06










2 Mottel, Stoilová, Janoušková, Janoušek
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:07.00










3 Veselý, Kostka, Bartoňková, Červinková
A. C. Sparta Praha 2:08.55










4 Smítal, Kudrnovský, Mňoučková, Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:10.63










5 Makovec, Dostál R., Hlaváčová, Veselá
Univerzitní sportovní klub Praha 2:11.54











Šebek, Šlouf, Provazníková, Fiřtíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ DQ


























Finále 3 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Prošek, Sisenkolb, Kheilová, Pardubská
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:00.71










2 Novotný, Mlčoch, Vlčková, Draslarová
ASK Slavia Praha 2:02.42










3 Melounová, Dobiáš, Rouček, Cubínková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.70










4 Fiker, Kupka, Svatošová, Joklová
TJ Dukla Praha 2:02.97










5 Skalická, Cikánová, Hejzlar, Bartoš
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:10.66










6 Vondra, Křenová, Novosadová, Černý
ATLETIK RUDNÁ 2:16.27


























Finále 4 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 König, Dvořák, Procházková, Smejkalová
ASK Slavia Praha 2:01.19










2 Venclová B., Venclová K., Dufek, Trunda
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:06.17










3 Vaněček, Hála, Ambrožová, Hrdličková
SK Kotlářka Praha 2:06.62










4 Durdová, Poborská, Nýč, Jojič
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.93










5 Vejšická, Hošková, Bednář, Boketta
Atletika Jižní Město 2:14.66


























Finále 5 (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Bachronyová, Růžičková, Rezek, Klimeš
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:12.53










2 Tůma, Ljunggren, Vološin, Nováková
TJ Dukla Praha 2:13.10










3 Šimůnek, Hájková, Hrubý Š., Obuskevičová
ASK Slavia Praha 2:14.16










4 Hrubý O., Hájek, Tesařová, Skalická
ASK Slavia Praha 2:15.60










5 Michálková, Königsmarková, Flieger, Kříž
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:16.11


























Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)






























Finále (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 1.40








2 Jan Beneš 020516 ASK Slavia Praha 1.33








3 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 1.33









Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha DNS









Eduard Vodička 031008 ATLETIK RUDNÁ DNS









Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ NH
























Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)






























Finále (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 1.42








2 Eliška Pekárková 026025 ASK Slavia Praha 1.33








3 Tereza Obuškevičová 025921 ASK Slavia Praha 1.33








4 Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 1.30








5 Adéla Bretšnajdrová 035304 ASK Slavia Praha 1.30








6 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.30








7 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 1.27








8 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 1.23








9 Tereza Dvořáková 035524 SK Kotlářka Praha 1.23








10 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 1.23








11 Veronika Gajdová 035411 SK Kotlářka Praha 1.23








12 Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15








13 Lucie Křenová 035328 ATLETIK RUDNÁ 1.15
























Skok daleký - Ml. žáci (Finále)






























Finále (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tomáš Prošek 020607 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.35








2 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 4.34








3 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.28








4 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.17








5 Šimon Inger 030617 ŠAK Novoborská Praha 4.15








6 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 4.11








7 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 4.07








8 Viktor Vološin 021123 TJ Dukla Praha 4.03








9 Jakub Hejzlar 020610 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.81








10 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 3.80








11 Vojtěch Kupka 020722 TJ Dukla Praha 3.80








12 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.76








13 Jan Vondra 020923 ATLETIK RUDNÁ 3.75








14 Sebastián Klimeš 021122 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.71








15 Matyáš Mottel 030823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.67








16 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 3.63








17 Jan Kodídek 031225 PSK Olymp Praha 3.47








18 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.45








19 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.45








20 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.37









Eduard Vodička 031008 ATLETIK RUDNÁ DNS









Tomáš Tůma 020410 TJ Dukla Praha DNS
























Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)






























Finále (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 5.00








2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 4.41








3 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 4.30








4 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 4.26








5 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 4.12








6 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 4.10








7 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.08








8 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.01








9 Yasmina Zaddem 035302 A. C. Sparta Praha 3.94








10 Adéla Čepelová 035325 ASK Slavia Praha 3.90








11 Veronika Gajdová 035411 SK Kotlářka Praha 3.86








12 Julie Hlaváčová 035701 Univerzitní sportovní klub Praha 3.86








13 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 3.85








14 Eliška Nováková 035504 TJ Dukla Praha 3.70








15 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 3.61








16 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 3.57








17 Františka Sztogrýnová 035104 Spartak Praha 4 3.55








18 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.40









Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
























Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)






























Finále (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 11.45








2 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 09.99








3 Michaela Vlčková 035222 ASK Slavia Praha 09.87








4 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 09.24








5 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 09.21








6 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.94








7 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 08.88








8 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.79








9 Daniela Kozačová 026121 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.08








10 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.85








11 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 07.84








12 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 07.66








13 Kateřina Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 07.26








14 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 06.90








15 Vendula Cikánová 025827 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.54








16 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.45








17 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 05.74








18 Alžběta Klírová 035801 ATLETIK RUDNÁ 05.57









Anna Donátová 036027 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
























Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)






























Finále (st, 11.2.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 09.59








2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 09.44








3 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 09.07








4 Daniel Dufek 020616 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06








5 Ondřej Kolář 020602 Spartak Praha 4 08.05








6 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.91








7 Viktor Rezek 030523 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.76








8 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 07.72








9 Artur Lautner 020903 SK Aritma Praha 07.37








10 Martin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 07.27








11 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 07.26








12 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 06.39








13 Jakub Černy 030409 ATLETIK RUDNÁ 05.57








14 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 05.01









Matěj Chlup 020712 Univerzitní sportovní klub Praha DNS