6. veřejné závody PAS žáků a žákyň





Datum konání: 5. 2. 2015


Místo konání: Praha-Strahov


Pořadatel: Univerzitní sportovní klub Praha


Výsledky zpracoval: Lukáš Slavík


Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bárta 00 T. J. Sokol České Budějovice 17.13
2 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 17.90
3 Ivan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.00
4 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.50





Běh 2 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jirásek 00 SK Kotlářka Praha 18.17
2 Adam Bosák 00 T. J. Sokol České Budějovice 18.41
3 Jan Vyroubal 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.16
4 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 21.03





Běh 3 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.25
2 Petr Dudy 01 Atletika Jižní Město 19.34
3 Michal Paliczka 00 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.65
4 David Karol 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.14





Běh 4 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Kulhánek 00 Spartak Praha 4 19.30
2 Martin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.65
3 Karel Naxera 00 Spartak Praha 4 19.76
4 Šimon Weiser 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.08





Běh 5 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Klokočník 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 19.46
2 Tadeáš Žilka 03 VSK Univerzita Brno 19.93
3 Bořek Pešta 00 Spartak Praha 4 19.97
4 Tomáš Tůma 02 TJ Dukla Praha 24.49





Běh 6 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Zika 01 Atletika Jižní Město 20.16
2 Ondřej Mlčoch 02 ASK Slavia Praha 20.21
3 Milan Chaloupka 02 VSK Univerzita Brno 21.94

Patrik Bálek 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS





Běh 7 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Vymazal 00 ASK Slavia Praha 19.20
2 Mikuláš Valo 00 SK Aktis Praha 19.31
3 Jan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.84
4 Filip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.43





Běh 8 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 20.07
2 Adam Provazník 01 SC Radotín Praha 21.52
3 Karel Vašíček 01 SK Aktis Praha 22.58
4 Sebastian Šafka 01 ASK Slavia Praha 23.87





Běh 9 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 19.89
2 Sebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.85
3 Adam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.22
4 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha 23.93





Běh 10 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Václavek 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.62
2 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 21.43
3 Štěpán Neděla 01 TJ Spartak Vlašim 21.81
4 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 24.75





Běh 11 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Benjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.74
2 Vilém Merta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.38
3 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.75
4 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 24.28





Běh 12 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Skuhrovec 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.19
2 Matyáš Hošek 03 SC Radotín Praha 21.65
3 Ondřej Zuklín 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.68
4 Eda Balík 01 SK Aktis Praha 21.97





Běh 13 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef Harazím 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.66
2 Filip Svatoň 01 SC Radotín Praha 23.39
3 Jakub Maršálek 03 AC Praha 1890 23.68
4 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 25.59





Běh 14 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.86
2 Matouš Raus 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.52
3 Jan Toula 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.09
4 Jan Kubeš 02 SC Radotín Praha 23.20





Běh 15 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.56
2 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 23.91
3 Vojtěch Dejdar 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.39
4 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 26.13





Běh 16 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.61
2 Daniel Dufek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.02
3 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 23.71
4 Viktor Rezek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.99





Běh 17 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 22.34
2 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 22.98
3 Jan Kůstka 02 SC Radotín Praha 23.01
4 Hynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.48





Běh 18 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.69
2 Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha 23.04
3 Jan Fiker 02 TJ Dukla Praha 23.34
4 Marek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub Praha 24.68





Běh 19 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav Blachowicz 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.47
2 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 21.64
3 Radovan Bittara 03 Univerzitní sportovní klub Praha 26.87
4 Radomír Plaček 03 SK Aktis Praha 27.03





Běh 20 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.15
2 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 22.77
3 Tomáš Radoměřský 03 ASK Slavia Praha 23.68
4 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.80





Běh 21 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.35
2 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 23.45
3 Vojtěch Rinn 01 SC Radotín Praha 24.47
4 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská 24.83





Běh 22 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Kostka 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.32
2 Adam Wágner 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.27
3 David Kříž 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.07
4 Matěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská 25.43





Běh 23 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaromír Ficek 01 ASK Slavia Praha 21.60
2 František Horký 01 Univerzitní sportovní klub Praha 22.41
3 Petr Puchmajer 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.07

Filip Jirsa 02 SK Kotlářka Praha DNS





Běh 24 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Aouf 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.02
2 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 23.16
3 Filip Štekl 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.58
4 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.88





Běh 25 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Švihel 01 Atletický školní klub Mazurská 20.93
2 Vojtěch Polena 01 Spartak Praha 4 20.93
3 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.94
4 Jiří Pernica 01 Atletický školní klub Mazurská 26.16





Běh 26 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Tomka 01 TJ Dukla Praha 20.73
2 Filip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.77
3 Šimon Pittermann 01 TJ Dukla Praha 21.20
4 Daniel Jungwirth 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.25





Běh 27 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Klement 01 SK Aktis Praha 20.95
2 Lukáš Hrubec 01 Univerzitní sportovní klub Praha 22.85
3 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 23.51
4 Filip Jirsa 02 SK Kotlářka Praha 24.44





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 19.62
2 Tereza Urbanová 00 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.56
3 Michaela Borovská 01 SK Dvojka Praha 20.98





Běh 2 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 20.85
2 Kateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.94
3 Eliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České Budějovice 22.02





Běh 3 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 21.75
2 Kateřina Špačková 00 SC Radotín Praha 21.82
3 Klára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 22.08





Běh 4 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela Kotková 02 Spartak Praha 4 22.11
2 Petra Tajovská 00 ASK Slavia Praha 22.43
3 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 22.57





Běh 5 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Diana Peštová 02 Spartak Praha 4 22.00
2 Vendula Plazzerová 03 SC Radotín Praha 22.06
3 Sabina Stejskalová 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.21

Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha DNS





Běh 6 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.84
2 Julie Svatoňová 02 SC Radotín Praha 22.99
3 Veronika Linhartová 00 ASK Slavia Praha 23.36
4 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 23.98





Běh 7 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 22.14
2 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.27
3 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 22.88
4 Natálie Valentinová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 24.76





Běh 8 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana Drtinová 00 Spartak Praha 4 22.64
2 Barbora Zelená 00 Univerzitní sportovní klub Praha 22.96
3 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 23.12
4 Tereza Hrudková 01 ASK Slavia Praha 23.90





Běh 9 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4 22.45
2 Valentina Tenglerová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.55
3 Melisa Nell Heráková 01 Univerzitní sportovní klub Praha 22.72
4 Ema Kándlová 03 SC Radotín Praha 25.14





Běh 10 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 22.49
2 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.60
3 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.74
4 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město 24.70





Běh 11 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Uhlíková 00 Spartak Praha 4 23.28
2 Anna Kubešová 02 A. C. Sparta Praha 23.41
3 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 24.17
4 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 24.85





Běh 12 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jitka Harazímová 02 A. C. Sparta Praha 22.06
2 Pavlína Pážiková 02 Spartak Praha 4 22.76
3 Anna Chvojková 01 Spartak Praha 4 23.21
4 Zuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.08





Běh 13 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Šafářová 01 Spartak Praha 4 22.83
2 Tina Prozrová 00 Spartak Praha 4 23.50
3 Natálie Synková 02 SC Radotín Praha 25.79
4 Anna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.08





Běh 14 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Jakubův 00 Spartak Praha 4 23.61
2 Anežka Vosátková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.14
3 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 24.26
4 Hana Cikrtová 03 SC Radotín Praha 27.46





Běh 15 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.85
2 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 25.61
3 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.98
4 Karolína Šanovcová 02 SC Radotín Praha 29.50





Běh 16 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.99
2 Klára Sieglová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.15
3 Marie Červenková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 36.68
4 Kristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha 37.75





Běh 17 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.03
2 Diana Změlíková 00 PSK Olymp Praha 20.37
3 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 21.26





Běh 18 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 20.92
2 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní město 24.79
3 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 22.28





Běh 19 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha 21.77
2 Karolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 21.86
3 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.90
4 Kateřina Eliášová 01 Atletika Jižní město 22.01





Běh 20 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 21.39
2 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.58
3 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.94
4 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 22.27





Běh 21 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 21.76
2 Martina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.00
3 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.36
4 Lara Stoilová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.47





Běh 22 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josefína Vrbová 01 ASK Slavia Praha 22.33
2 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.57
3 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 23.10
4 Sára Janoušková 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.32





Běh 23 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kamila Lhotáková 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.67
2 Anežka Součková 00 SK Kotlářka Praha 22.90
3 Natálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.90
4 Barbora Sailerová 00 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.00





Běh 24 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 22.70
2 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.15
3 Eliška Karolová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.62
4 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 24.07





Běh 25 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.23
2 Jasmína Sirotková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.30
3 Natálie Kotalíková 00 ASK Slavia Praha 23.33
4 Marie Frydlová 01 SC Radotín Praha 24.60





Běh 26 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Pácalová 02 SK Aktis Praha 23.01
2 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.24
3 Kristina Merunková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.47
4 Veronika Buriánková 03 ASK Slavia Praha 24.24





Běh 27 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 23.52
2 Kateřina Johnová 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.73
3 Eliška Koukalová 03 ASK Slavia Praha 24.96
4 Eliška Barešová 02 SC Radotín Praha 25.20





Běh 28 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Sazimová 01 Atletický školní klub Mazurská 25.37
2 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 25.51
3 Adéla Blahová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.06





Běh 29 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 21.91
2 Amálie Korseko 01 TJ Dukla Praha 22.31
3 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 22.60
4 Natálie Rojková 01 Atletický školní klub Mazurská 23.46





Běh 30 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Šimková 00 Atletický školní klub Mazurská 21.63
2 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 21.72
3 Daniela Kozačová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.10





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 37.68
2 David Herák 00 A. C. TEPO Kladno 38.92
3 Adam Bosák 00 T. J. Sokol České Budějovice 40.46





Běh 2 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 38.69
2 Tobiáš Vavroch 00 TJ Dukla Praha 39.19
3 Jan Janovský 00 AC Praha 1890 39.94





Běh 3 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha 39.17
2 Šimon Procházka 00 TJ Dukla Praha 41.20
3 Jan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 45.29





Běh 4 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 41.26
2 Bořek Pešta 00 Spartak Praha 4 42.52
3 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 42.70
4 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 49.90





Běh 5 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Janský 00 PSK Olymp Praha 40.12
2 Martin Kulhánek 00 Spartak Praha 4 42.70
3 Tadeáš Žilka 03 VSK Univerzita Brno 42.95
4 Benjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.51





Běh 6 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.48
2 Milan Chaloupka 02 VSK Univerzita Brno 47.74
3 Lukáš Hrubec 01 Univerzitní sportovní klub Praha 50.07
4 Filip Svatoň 01 SC Radotín Praha 53.05





Běh 7 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 48.06
2 Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha 48.37
3 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 51.04
4 Jan Kůstka 02 SC Radotín Praha 51.89





Běh 8 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha 48.86
2 Matyáš Hošek 03 SC Radotín Praha 52.39
3 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 55.57
4 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 58.67





Běh 9 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Tomek 02 SC Radotín Praha 49.58
2 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 50.18
3 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 50.30
4 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 50.78





Běh 10 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominik Podlena 02 AC Praha 1890 47.89
2 Adam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub Praha 50.93
3 Daniel Czervoniak 02 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 52.13
4 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 54.80





Běh 11 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Duran 00 AC Praha 1890 44.20
2 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.22
3 David Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská 54.75
4 Ondřej Lenghart 03 SC Radotín Praha 56.49





Běh 12 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch Polena 01 Spartak Praha 4 45.76
2 Jakub Švihel 01 Atletický školní klub Mazurská 47.59
3 Ondřej Lachman 00 AC Praha 1890 48.68
4 Vojtěch Rinn 01 SC Radotín Praha 55.41





Běh 13 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Klement 01 SK Aktis Praha 46.08
2 David Seidl 02 TJ Dukla Praha 49.08
3 Petr Kudrnovský 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 52.00
4 Jan Kubeš 02 SC Radotín Praha 53.98





Běh 14 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 49.61
2 Jan Habětín 02 Spartak Praha 4 54.29
3 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 51.72
4 Tomáš Radoměřický 03 ASK Slavia Praha 50.59





Běh 15 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Maršálek 03 AC Praha 1890 52.89
2 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská 57.94
3 Matěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská 62.34

Ondřej Fábry 03 ASK Slavia Praha DQ





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.21
2 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 45.66
3 Michaela Borovská 01 SK Dvojka Praha 46.41
4 Julie Svatoňová 02 SC Radotín Praha 49.82





Běh 2 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.98
2 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha 45.40
3 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 46.12
4 Vendula Plazzerová 03 SC Radotín Praha 49.03





Běh 3 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 45.40
2 Anna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 45.91
3 Jůlie Hniková 01 TJ Dukla Praha 47.92
4 Hana Mezihoráková 01 SC Radotín Praha 51.39





Běh 4 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Francesca Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 45.49
2 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 46.37
3 Kateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.24
4 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.99





Běh 5 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram 45.93
2 Klára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.45
3 Karolína Čechová 01 TJ Dukla Praha 47.37

Alina Denisová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha DQ





Běh 6 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Špačková 00 SC Radotín Praha 48.77
2 Monika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.27
3 Eliška Masnerová 03 SC Radotín Praha 51.90
4 Klára Sieglová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 56.45





Běh 7 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 47.76
2 Anežka Součková 00 SK Kotlářka Praha 48.34
3 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 50.28
4 Mariana Osorio 00 TJ Dukla Praha 50.43





Běh 8 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 47.79
2 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 48.61
3 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.72
4 Zuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 55.04





Běh 9 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Žáková 01 Spartak Praha 4 50.78
2 Barbora Kordíková 01 Spartak Praha 4 54.83
3 Tereza Hrudková 01 ASK Slavia Praha 55.30
4 Ema Kándlová 03 SC Radotín Praha 58.48





Běh 10 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josefína Vrbová 01 ASK Slavia Praha 49.60
2 Lara Stoilová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 50.84
3 Nicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 52.75
4 Natálie Synková 02 SC Radotín Praha 61.61





Běh 11 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Monika Pašková 02 SK Aktis Praha 49.20
2 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 51.09
3 Naďa Dridi 02 Univerzitní sportovní klub Praha 56.67
4 Klára Hanušková 01 Univerzitní sportovní klub Praha 57.09





Běh 12 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 49.42
1 Hana Cikrtová 03 SC Radotín Praha 65.20
2 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 54.15
3 Pavlína Šedá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 56.73





Běh 13 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Melisa Nell Heráková 01 Univerzitní sportovní klub Praha 51.51
2 Alicia Joklová 02 TJ Dukla Praha 52.29
3 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 52.37
4 Anna Kneselová 01 Atletika Jižní Město 52.81





Běh 14 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město 54.65
2 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 55.69
3 Veronika Buriánková 03 ASK Slavia Praha 57.17
4 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 57.74





Běh 15 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 51.49
2 Anna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 58.41
3 Eliška Koukalová 03 ASK Slavia Praha 60.58
4 Karolína Šanovcová 02 SC Radotín Praha 69.89





Běh 16 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sára Janoušková 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 55.83
2 Viktorie Holanová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 56.50
3 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 60.50
4 Barbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 61.37





Běh 17 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka Praha 46.96
2 Natálie Rojková 01 Atletický školní klub Mazurská 51.62
3 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 55.23
4 Gabriela Honsová 03 AC Praha 1890 60.32





Běh 18 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Magdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská 50.16
2 Gabriela Milerová 00 TJ Dukla Praha 50.44
3 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 54.37
4 Eva Hřebíčková 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 57.36





800 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha 2:17.20
2 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 2:21.08
3 Vít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.04
4 Štěpán Neděla 01 TJ Spartak Vlašim 2:39.62
5 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 2:45.71
6 Ivan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 2:45.98
7 Daniel Blažek 00 Spartak Praha 4 2:46.82
8 Jakub Dobiáš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:57.74
9 Patrik Bálek 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:58.03





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 2:34.43
2 Aneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha 2:43.78
3 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 2:45.83
4 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:46.52
5 Edita Vaculíková 03 TJ Dukla Praha 2:54.01
6 Pavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:55.93





Běh 2 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 2:48.97
2 Marie Starostová 01 Spartak Praha 4 2:50.39
3 Veronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská 2:50.93
4 Lucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:51.64
5 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 2:51.87
6 Veronika Hanušová 02 AC Praha 1890 2:54.93
7 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:04.43





Běh 3 (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:01.48
2 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 3:01.55
3 Lucie Neumannová 03 SK Aritma Praha 3:04.09
4 Milada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská 3:04.50
5 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:13.48
6 Gabriela Řeháková 03 AC Praha 1890 3:21.84





1500 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Kotyza 00 VSK Univerzita Brno 4:21.12
2 Martin Vodička 00 VSK Univerzita Brno 4:50.98
3 Kryštof Šípek 02 VSK Univerzita Brno 5:10.66
4 Alexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město 5:45.86

Tadeáš Žilka 03 VSK Univerzita Brno DQ





1500 m - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 5.2.2015)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:15.35
2 Šárka Půstová 02 VSK Univerzita Brno 5:19.44
3 Veronika Burešová 01 TJ MDDM Ostrov 5:47.31
4 Julie Bičišťová 00 PSK Olymp Praha 5:50.02
5 Kateřina Deutschová 00 ASK Slavia Praha 5:57.01
6 Pavla Kotěšovcová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 6:08.90
7 Johana Starková 00 TJ Dukla Praha 6:21.07





Skok o tyči - Žáci








čt, 5.2.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Pavlica 00 Spartak Praha 4 2.70
2 Jakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 2.60





Skok o tyči - Žákyně








čt, 5.2.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Justýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3.00
2 Tereza Rejchrtová 00 Univerzitní sportovní klub Praha 2.60
3 Simona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2.20

Karina Rejchrtová 00 Univerzitní sportovní klub Praha NH





Skok daleký - Žáci








čt, 5.2.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bárta 00 T. J. Sokol České Budějovice 6.21
2 David Herák 00 A. C. TEPO Kladno 5.96
3 Lukáš Peremský 00 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 5.89
4 Jakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.67
5 Jan Jirásek 00 SK Kotlářka Praha 5.60
6 Adam Vymazal 00 ASK Slavia Praha 5.36
7 Mikuláš Valo 00 SK Aktis Praha 5.25
8 Karel Naxera 00 Spartak Praha 4 5.08
9 Martin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.98
10 Petr Dudy 01 Atletika Jižní Město 4.85
11 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 4.85
12 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 4.59
13 Matyáš Václavek 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.49
14 Filip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.49
15 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 4.46
16 František Horký 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.41
17 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 4.39
18 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.39
19 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 4.33
20 Matouš Raus 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.32
21 Jan Vyroubal 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.31
22 Filip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.25
23 Daniel Blažek 00 Spartak Praha 4 4.25
24 David Zika 01 Atletika Jižní Město 4.21
25 Václav Vávra 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 4.21
26 Adam Provazník 01 SC Radotín Praha 4.21
27 Jaromír Ficek 01 ASK Slavia Praha 4.14
28 Vilém Merta 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.06
29 Dominik Duffek 01 AK Most 4.04
30 Karel Vašíček 01 SK Aktis Praha 3.92
31 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 3.80
32 David Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská 3.56
33 Hynek Merta 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.50
34 Jiří Pernica 01 Atletický školní klub Mazurská 3.41

Eda Balík 01 SK Aktis Praha NM





Skok daleký - Žákyně








čt, 5.2.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.16
2 Adéla Jiránková 00 A. C. TEPO Kladno 5.01
3 Veronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 5.00
4 Barbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.77
5 Kateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.61
6 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.60
7 Josefína Merhoutová 00 ASK Slavia Praha 4.50
8 Lucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.49
9 Natálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.49
10 Nikita Dorňáková 01 ASK Slavia Praha 4.49
11 Markéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 4.45
12 Adéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.43
13 Eliška Dundáčková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.42
14 Markéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka Praha 4.38
15 Tereza Vaňhová 01 Atletika Jižní Město 4.33
16 Kamila Pitřincová 00 Atletika Jižní Město 4.20
17 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.18
18 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 4.18
19 Aneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha 4.18
20 Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4.17
21 Aneta Hofmanová 00 ASK Slavia Praha 4.13
22 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 4.08
23 Magdaléna Bláhová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.08
24 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 4.04
25 Aneta Kinterová 01 Spartak Praha 4 4.03
26 Natálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.00
27 Nikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4 3.99
28 Ester Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.92
29 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 3.87
30 Anna Kneselová 01 Atletika Jižní Město 3.81
31 Iveta Dufková 01 Atletika Jižní Město 3.79
32 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské 3.76
33 Magdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská 3.68
34 Michaela Pistorová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.68
35 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 3.60
36 Kateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město 3.58
37 Žaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.55
38 Pavlína Šedá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3.49

Paula Grandová 01 SK Aktis Praha NM

Kateřina Sazimová 01 Atletický školní klub Mazurská NM

Klára Hanušková 01 Univerzitní sportovní klub Praha NM

Vlasta Paďourová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha NM





Vrh koulí 2kg - Žákyně








čt, 5.2.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
MS Kristina Merunková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 08.39





Vrh koulí 3kg - Žákyně








čt, 5.2.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karla Brůhová 00 Spartak Praha 4 10.05
2 Michaela Petrecká 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.74
3 Eliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České Budějovice 09.32
4 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.28
5 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 08.52
6 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 08.51
7 Barbora Auředníková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.48
8 Barbora Zelená 00 Univerzitní sportovní klub Praha 07.80
9 Tereza Vernerová 00 SK Kotlářka Praha 07.75
10 Adéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.75
11 Anna Domanská 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.66
12 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 07.52
13 Adéla Smržová 01 TJ Spartak Vlašim 07.52
14 Eliška Lančiová 00 Univerzitní sportovní klub Praha 07.16
15 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.76
16 Kamila Pitřincová 00 Atletika Jižní Město 06.74
17 Natálie Valentinová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 06.74
18 Kateřina Císařová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.60
19 Žaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.13
20 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.09
21 Lucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha 06.08
22 Paula Grandová 01 SK Aktis Praha 05.20
23 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 04.95

Alžběta Němcová 02 Univerzitní sportovní klub Praha DNS





Vrh koulí 4kg - Žáci








čt, 5.2.2015



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Groček 00 TJ Spartak Vlašim 12.65
2 Dominik Dufek 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.13
3 Adam Skuhrovec 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.01
4 Miroslav Janatka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 09.30
5 René Mutombo 00 Univerzitní sportovní klub Praha 08.88
6 Matyáš Václavek 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.42
7 Karel Král 01 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.39
8 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.15
9 Richard Gründler 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.63
10 Martin Rybář 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.59
11 Radim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub Praha 07.58
12 David Hruška 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.23
13 Filip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.16
14 František Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.98