5. veřejné závody PAS žáků a žákyň
















Datum konání: 30. 1. 2015













Místo konání: Praha-Strahov













Pořadatel: Univerzitní sportovní klub Pra













Výsledky zpracoval: Lukáš Slavík













Ředitel závodu: Jan Ruda













Hlavní rozhodčí:














Technický delegát:














Poznámka:






























150 m - Žáci (Běh)






























Běh 1 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Daniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O. 17.66










2 Lukáš Peremský 00 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 18.45










3 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 20.42


























Běh 2 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Patrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha 18.04










2 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 18.75










3 Tomáš Michálek 00 AKM Viktoria Plzeň 19.11


























Běh 3 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Smrž 00 AK Bílina 18.82










2 Jiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 18.98










3 Roman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.18










4 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 23.84


























Běh 4 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město 19.18










2 Joel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub Praha 19.48










3 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 19.62










4 Jan Trunda 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.23


























Běh 5 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petr Dudy 01 Atletika Jižní Město 19.20










2 Antonín Wijas 01 ASK Slavia Praha 19.33










3 David Fait 00 Univerzitní sportovní klub Praha 19.39










4 Václav Dvořák 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.85


























Běh 6 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Vojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha 19.78










2 Michael Hötner 02 ASK Slavia Praha 20.19










3 Vít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.70










4 Filip Jarolímek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.19


























Běh 7 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.80










2 Matyáš Václavek 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.19










3 Lukáš Aulický 02 ASK ELNA Počerady 25.00










4 Michal Veits 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.69


























Běh 8 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 David Zika 01 Atletika Jižní Město 20.15










2 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 21.05










3 Matěj Víšek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.38


























Běh 9 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petr Novák 02 Atletika Jižní Město 21.36










2 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.86










3 Matěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha 22.46










4 Adam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub Praha 23.93


























Běh 10 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ondřej Mlčoch 02 ASK Slavia Praha 20.31










2 Adriano Tacchi 01 ASK Slavia Praha 21.26










3 Marek Schätz 01 ASK Slavia Praha 21.40










4 Jonáš Čábelka 03 SK Kotlářka Praha 25.63


























Běh 11 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Adam Dohnal 02 AK Šternberk 20.97










2 Tomáš Wooller 02 Spartak Praha 4 21.35










3 František Horký 01 Univerzitní sportovní klub Praha 22.43










4 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.51


























Běh 12 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Daniel Blažek 00 Spartak Praha 4 22.24










2 Jaromír Ficek 01 ASK Slavia Praha 21.64










3 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 21.61










4 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha 23.02


























Běh 13 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Karel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.86










2 Nico Boketta 02 Atletika Jižní Město 22.09










3 Lukáš Grégr 02 AK Šternberk 22.82











Karel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub Praha DNS


























Běh 14 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Michal Hošek 01 SC Radotín Praha 19.55










2 Jakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub Praha 21.82










3 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 22.40










4 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha 22.70


























Běh 15 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Matyáš Vlk 01 ASK Slavia Praha 21.37










2 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.68










3 Jan Hendrych 02 ASK ELNA Počerady 23.81


























Běh 16 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Adam Skuhrovec 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.10










2 Jakub Bednář 03 AKM Viktoria Plzeň 22.92










3 Sebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.97










4 Radovan Bittara 03 Univerzitní sportovní klub Praha 26.77


























Běh 17 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Matěj Eisenkolb 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.19










2 Tomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.94










3 Jakub Haspra 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.36










4 Filip Šauli 03 AKM Viktoria Plzeň 23.47


























Běh 18 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Matyáš Tomka 01 TJ Dukla Praha 20.81










2 Matyáš Hošek 03 SC Radotín Praha 21.81










3 Jan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.33










4 Ondřej Vrzoň 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.75


























Běh 19 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Marek Švingr 00 Athletic club Ústí nad Labem 18.83










2 Zdeněk Mašek 00 Athletic club Ústí nad Labem 18.98










3 Karel Vašíček 01 SK Aktis Praha 22.14










4 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 22.68


























Běh 20 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub Praha 19.23










2 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 19.34










3 Miroslav Fildán 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.63










4 David Kozelka
PSK Olymp Praha 22.22


























Běh 21 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Jirásek 00 SK Kotlářka Praha 18.65










2 Jan Lebl 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.74










3 Marek Zimmer 00 TJ Dukla Praha 20.75










4 Eda Balík 01 SK Aktis Praha 22.12


























Běh 22 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Daniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O. 17.69










2 Patrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha 18.16










3 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 21.03










4 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 23.03


























150 m - Žákyně (Běh)






























Běh 1 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Linda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň 19.02










2 Kristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 19.33










3 Eliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.65


























Běh 2 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 19.40










2 Linda Dufková 01 Atletika Jižní Město 20.01










3 Růžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.99


























Běh 3 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.86










2 Veronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 20.39











Adéla Jiránková 00 A. C. TEPO Kladno DQ


























Běh 4 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Andrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.30










2 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 20.33










3 Diana Změlíková 00 PSK Olymp Praha 20.63






















Běh 5 (pá, 30.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Natálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.92








2 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 20.06








3 Johana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha 20.49






















Běh 6 (pá, 30.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Kamila Frontzová 01 AK Bílina 20.28








2 Francesca Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.87








3 Zuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha 21.61






















Běh 7 (pá, 30.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Michaela Borovská 01 SK Dvojka Praha 20.39








2 Lucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 20.48








3 Eliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 21.64






















Běh 8 (pá, 30.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Tereza Laštovková 00 AKM Viktoria Plzeň 20.45








2 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 20.98








3 Kristýna Mrzenová 00 AK Bílina 21.21






















Běh 9 (pá, 30.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 20.92








2 Barbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 21.05








3 Klára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.20






















Běh 10 (pá, 30.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 21.63








2 Tereza Trpálková 00 ASK Slavia Praha 21.97








3 Lucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha 22.12






















Běh 11 (pá, 30.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Markéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka Praha 21.06








2 Aneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha 21.37








3 Lucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.63






















Běh 12 (pá, 30.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Veronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město 21.28








2 Nikita Dorňáková 01 ASK Slavia Praha 21.68








3 Kateřina Špačková 00 SC Radotín Praha 21.97
























Běh 13 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.24










2 Adéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.64










3 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 21.96


























Běh 14 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Simona Kordová 00 AKM Viktoria Plzeň 21.95










2 Kristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.99










3 Veronika Linhartová 00 ASK Slavia Praha 23.23


























Běh 15 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 21.90










2 Tereza Čiková 00 A. C. TEPO Kladno 22.30










3 Barbora Holasová 00 ASK Slavia Praha 22.58


























Běh 16 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.84










2 Iveta Dufková 01 Atletika Jižní Město 22.21










3 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 22.48


























Běh 17 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Karolína Čechová 01 TJ Dukla Praha 21.39










2 Markéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 21.60










3 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 21.63


























Běh 18 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 21.81










2 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 22.01










3 Tereza Dörflerová 01 ASK ELNA Počerady 22.13


























Běh 19 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Alina Denisová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.75










2 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 23.05










3 Adéla Kroupová 01 AKM Viktoria Plzeň 23.13


























Běh 20 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.01










2 Iveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.92










3 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 23.17


























Běh 21 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.11










2 Kristina Savchenko 00 ŠAK Novoborská Praha 24.06










3 Natálie Kotalíková 00 ASK Slavia Praha 25.29


























Běh 22 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.66










2 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 22.37










3 Eliška Vyskočilová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.50


























Běh 23 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lara Stoilová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.34










2 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.57










3 Kateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město 27.14


























Běh 24 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Veronika Píclová 02 AKM Viktoria Plzeň 22.79










2 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 22.79










3 Vlasta Paďourová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.16










4 Anna Chvojková 01 SK Spartak Praha 4 23.37


























Běh 25 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 22.48










2 Tereza Dvořáková 03 SK Kotlářka Praha 22.90










3 Natálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.96










4 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 23.26


























Běh 26 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Denisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň 23.22










2 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.44










3 Jasmína Sirotková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.50










4 Marie Frydlová 01 SC Radotín Praha 24.28


























Běh 27 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eva Pojslová 03 ASK Lovosice 22.89










2 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.17










3 Pavlína Pážíková 02 SK Spartak Praha 4 23.51










4 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 24.14


























Běh 28 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město 23.31










2 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 23.36










3 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 23.76










4 Milada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská 24.30


























Běh 29 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.87










2 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.37










3 Veronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská 24.87










4 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 26.02


























Běh 30 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbora Lukešová 01 ASK Slavia Praha 22.75










2 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.77










3 Lucie Malá 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.48










4 Eliška Barešová 02 SC Radotín Praha 26.10


























Běh 31 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anežka Součková 00 SK Kotlářka Praha 22.93










2 Eliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub Praha 23.56










3 Aneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub Praha 24.86










4 Rosálie Bischofová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.87


























Běh 32 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Alžběta Ottová 01 TJ Dukla Praha 22.78










2 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 23.25










3 Anna Mikynová 02 ASK Slavia Praha 25.17










4 Štěpánka Sýkorová 02 SK Sporting Příbram 25.45


























Běh 33 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 21.32










2 Kateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.70










3 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 22.80










4 Adéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.94


























Běh 34 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Elen Urbášková 03 AK Šternberk 21.23










2 Anežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram 21.36










3 Veronika Ševčíková 01 AK Šternberk 22.67










4 Pavla Grandová 01 SK Aktis Praha 25.84


























Běh 35 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Bára Kučerová 01 AK Šternberk 22.04










2 Veronika Cholastová 01 AK Šternberk 23.01










3 Eliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub Praha 24.17


























Běh 36 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 20.46










2 Tereza Trpálková 00 ASK Slavia Praha 21.95










3 Lucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha 22.14


























300 m - Žáci (Běh)






























Běh 1 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tobiáš Vavroch 00 TJ Dukla Praha 39.39










2 Ondřej Horejš 01 Atletika Jižní Město 40.15










3 Tomáš Michálek 00 AKM Viktoria Plzeň 40.18










4 Matyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.59


























Běh 2 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 40.79










2 Jiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 41.01










3 Vladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.73










4 Daniel Blažek 00 Spartak Praha 4 50.90


























Běh 3 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Zdeněk Mašek 00 Athletic club Ústí nad Labem 41.24










2 Karel Naxera 00 Spartak Praha 4 43.40










3 Jan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 45.57










4 Tomáš Wooller 02 Spartak Praha 4 47.70


























Běh 4 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 42.69










2 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 44.97











Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha DNS


























Běh 5 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petr Novák 02 Atletika Jižní Město 45.63










2 Adriano Tacchi 01 ASK Slavia Praha 47.87










3 Jaromír Ficek 01 ASK Slavia Praha 48.79










4 Jakub Bednář 03 AKM Viktoria Plzeň 51.24


























Běh 6 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Marek Schätz 01 ASK Slavia Praha 46.50










2 Jakub Hejzlar 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 49.14










3 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 52.72










4 Lukáš Aulický 02 ASK ELNA Počerady 57.05


























Běh 7 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ivan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 39.31










2 Matyáš Hošek 03 SC Radotín Praha 43.52










3 Nico Boketta 02 Atletika Jižní Město 48.25










4 Jonáš Flemr 01 Univerzitní sportovní klub Praha 50.67


























Běh 8 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Antonín Wijas 01 ASK Slavia Praha 43.90










2 David Zika 01 Atletika Jižní Město 47.14










3 Matyáš Vlk 01 ASK Slavia Praha 48.30










4 Michal Hošek 01 SC Radotín Praha 49.50


























Běh 9 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub Praha 43.88










2 Šimon Soldát 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 45.45










3 Eda Balík 01 SK Aktis Praha 51.26










4 Karel Vašíček 01 SK Aktis Praha 53.99


























Běh 10 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Vít Charvát 01 AK Šternberk 43.91










2 František Horký 01 Univerzitní sportovní klub Praha 48.51










3 Matěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha 48.93










4 Martin Macháček 01 SK Kotlářka Praha 51.08


























Běh 11 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Lebl 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.52










2 František Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 47.44










3 Ondřej Hrubý 02 ASK Slavia Praha 51.46










4 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha 53.37


























Běh 12 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










2 Ondřej Mlčoch 02 ASK Slavia Praha 46.25










4 Lukáš Grégr 02 AK Šternberk 52.91










1 Adam Dohnal 02 AK Šternberk 45.74










3 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.05


























Běh 13 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Štěpán Hrubý 02 ASK Slavia Praha 50.77










2 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 53.44










3 Matyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 59.93


























Běh 14 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Marián Gondek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 53.57










2 Kryštof Kafka 01 SC Radotín Praha 54.28


























300 m - Žákyně (Běh)






























Běh 1 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Veronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 43.75










2 Kateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.31










3 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 44.42










4 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 45.12


























Běh 2 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 44.99










2 Adéla Řezábková 00 TJ Dukla Praha 45.87










3 Michaela Borovská 01 SK Dvojka Praha 46.24










4 Anežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram 47.21


























Běh 3 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Laštovková 00 AKM Viktoria Plzeň 46.00










2 Kristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.46










3 Lucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 46.67










4 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 48.03


























Běh 4 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.72










2 Aneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha 48.10










3 Veronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město 49.04











Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha DQ


























Běh 5 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 46.97










2 Karolína Čechová 01 TJ Dukla Praha 47.77










3 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 47.97










4 Ema Polívková 01 ASK Slavia Praha 48.43


























Běh 6 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Bára Kučerová 01 AK Šternberk 45.88










2 Anna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 48.51










3 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 50.22










4 Johana Rejholcová 03 ASK Slavia Praha 52.94


























Běh 7 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Zuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.48










2 Anežka Součková 00 SK Kotlářka Praha 48.69










3 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 50.66











Veronika Cholastová 01 AK Šternberk DQ


























Běh 8 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Dörflerová 01 ASK ELNA Počerady 49.01










2 Kateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město 50.23










3 Tereza Grégrová 04 AK Šternberk 51.60










4 Štěpánka Sýkorová 02 SK Sporting Příbram 56.55


























Běh 9 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Elen Urbášková 03 AK Šternberk 49.38










2 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 52.80










3 Kristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město 56.33










4 Anna Mikynová 02 ASK Slavia Praha 56.35


























Běh 10 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbora Lukešová 01 ASK Slavia Praha 51.63










2 Gabriela Šubová 03 AK Šternberk 52.05










3 Veronika Ševčíková 01 AK Šternberk 53.37










4 Tereza Tulaydan 03 PSK Olymp Praha 64.21


























Běh 11 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Čiková 00 A. C. TEPO Kladno 49.51










2 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 50.39










3 Anna Nováková 01 ASK Slavia Praha 52.97










4 Lucie Malá 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 55.37


























Běh 12 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lara Stoilová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 51.46










2 Marie Frydlová 01 SC Radotín Praha 53.38










3 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 53.74










4 Kateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město 54.48


























Běh 13 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Denisa Chadimová 02 AKM Viktoria Plzeň 53.37










2 Adéla Kroupová 01 AKM Viktoria Plzeň 53.63










3 Veronika Bartošová 02 Atletický školní klub Mazurská 54.09










4 Milada Kočárková 03 Atletický školní klub Mazurská 54.78


























Běh 14 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jůlie Hniková 01 TJ Dukla Praha 49.03










2 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.48










3 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 52.92










4 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 59.05


























Běh 15 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 48.72










2 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 51.19










3 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.43










4 Eliška Barešová 02 SC Radotín Praha 57.76


























800 m - Žáci (Běh)






























Běh 1 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Šimon Procházka 00 TJ Dukla Praha 2:13.57










2 Marek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov 2:17.61










3 Matyáš Hoza 00 SK Kotlářka Praha 2:17.83










4 Lukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:19.60










5 Martin Kulhánek 00 Spartak Praha 4 2:27.63










6 Šimon Ševčík 00 Atletický klub AHA Vyškov 2:29.15


























Běh 2 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 František Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:32.15










2 Štěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA Vyškov 2:38.72










3 Matěj Bednář 03 Atletika Jižní Město 2:38.79










4 Jan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město 2:41.90










5 Alexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město 2:41.90










6 Michael Štorek 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:46.48


























Běh 3 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ondřej Klícha 02 ASK Slavia Praha 2:40.37










2 Oliver Sobotka 03 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:45.07










3 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 2:48.03










4 Filip Šauli 03 AKM Viktoria Plzeň 2:52.79










5 Michal Ozga 02 Atletika Chuchle 2:52.86










6 Vilém Bednář 03 Atletika Jižní Město 3:06.91


























Běh 4 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Vít Charvát 01 AK Šternberk 2:31.91










2 Lukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha 2:38.41










3 Jakub Grégr 02 AK Šternberk 2:42.84










4 Mario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov 2:53.03










5 Martin Flieger 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:00.21










6 Tobias Groh 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3:28.73


























800 m - Žákyně (Běh)






























Běh 1 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Kristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 2:27.70










2 Anita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:28.82










3 Klára Strnadová 01 Atletický klub AHA Vyškov 2:36.39










4 Eva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov 2:36.53










5 Kateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:45.38










6 Eliška Čechová 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:52.51


























Běh 2 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Nikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L. 2:39.20










2 Eliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město 2:41.29










3 Stella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:41.35










4 Veronika Píclová 02 AKM Viktoria Plzeň 2:48.20










5 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha 2:56.64











Simona Kordová 00 AKM Viktoria Plzeň DNF


























Běh 3 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará Boleslav 2:33.47










2 Agáta Macasová 00 ASK ELNA Počerady 2:36.49










3 Tereza Vernerová 00 SK Kotlářka Praha 2:40.73










4 Tereza Husáková 01 SK Dvojka Praha 2:41.63










5 Kateřina Deutschová 00 ASK Slavia Praha 2:49.46










6 Kateřina Špačková 00 SC Radotín Praha 2:59.45


























Běh 4 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Zuzana Porubčanová 02 ASK ELNA Počerady 2:40.73










2 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 2:52.92










3 Anežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting Příbram 2:53.02










4 Eva Pojslová 03 ASK Lovosice 2:58.45










5 Johana Starková 00 TJ Dukla Praha 3:00.49










6 Viktorie Holanová 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3:04.02


























Běh 5 (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eliška Poborská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:45.74










2 Klára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub Praha 2:45.83










3 Tereza Grégrová 04 AK Šternberk 2:57.84










4 Gabriela Šubová 03 AK Šternberk 2:59.09










5 Anna Bártová
SK Kotlářka Praha 2:59.46










6 Štěpánka Sýkorová 02 SK Sporting Příbram 3:15.32










7 Eliška Nováková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:17.94


























1500 m - Žáci (Finále)






























Finále (pá, 30.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Robin Idris Beshir 01 AK Olymp Brno 4:34.98










2 Jan Pospíšil 00 AK Žatec 4:37.22










3 David Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha 4:54.93










4 Adam Janošík 01 AK Šternberk 5:16.00










5 Benjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:18.85










6 Vít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:24.98










7 Alexandr Polák 02 ASK Slavia Praha 5:31.16










8 Radek Vostřel 02 AK Žatec 5:34.07










9 Miroslav Fildán 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:38.18










10 Štěpán Kožina 03 SK Aktis Praha 5:39.52










11 Luboš Krátký 00 AK Žatec 5:45.64


























Skok vysoký - Žáci






























pá, 30.1.2015














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Jirásek 00 SK Kotlářka Praha 1.65








2 Lukáš Peremský 00 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 1.65








3 Vojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha 1.60








4 Jan Smrž 00 AK Bílina 1.55








5= Václav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O. 1.50








5= Miloš Padevět 00 SK Aktis Praha 1.50








7 Matyáš Václavek 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 1.50








8= Šimon Soldát 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.50








8= Jakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.50








10 Matyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 145






















Skok vysoký - Ml. žákyně


























pá, 30.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Nikol Janku 00 USK PROVOD Ústí n/L. 1.70








2 Tereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město 1.55








3 Diana Změlíková 00 PSK Olymp Praha 1.50








4 Eliška Damašková 01 SK Aktis Praha 1.50








5 Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.50








6= Zuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha 1.45








6= Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 1.45








8 Linda Dufková 01 Atletika Jižní Město 1.45








9 Nikita Dorňáková 01 ASK Slavia Praha 1.45








10 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 1.45








11 Barbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 1.45








12 Markéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka Praha 1.40








13 Iveta Dufková 01 Atletika Jižní Město 1.40








14 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35








15 Adéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35








16= Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 1.30








16= Tereza Husáková 01 SK Dvojka Praha 1.30






















Skok o tyči - Dorostenci


























pá, 30.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Ondřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O. 3.05









Sebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov NH






















Skok o tyči - Žákyně


























pá, 30.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Justýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3.00








2 Kateřina Libovická 01 A. C. TEPO Kladno 2.60








3 Tereza Pavlová 00 A. C. TEPO Kladno 2.10






















Vrh koulí 3kg - Žákyně


























pá, 30.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 11.44








2 Tereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město 10.23








3 Markéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 10.22








4 Kristýna Mrzenová 00 AK Bílina 09.44








5 Michaela Petrecká 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.43








6 Kamila Frontzová 01 AK Bílina 08.73








7 Markéta Chaloupecká 00 SK Kotlářka Praha 08.50








8 Agáta Vágnerová 00 ASK Slavia Praha 08.38








9 Linda Dufková 01 Atletika Jižní Město 08.15








10 Adéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město 08.07








11 Kateřina Eliášová 01 Atletika Jižní Město 08.00








12 Natálie Kramcha 01 TJ Dukla Praha 07.50








13 Alžběta Ottová 01 TJ Dukla Praha 06.98








14 Vendula Dalibová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.89








15 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.61








16 Anna Suchomelová 02 SK Aktis Praha 06.59








17 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.34








18 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.30








19 Blanka Steinbauerová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.26








20 Pavla Grandová 01 SK Aktis Praha 05.50








21 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 05.22






















Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně


























pá, 30.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








MS Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 08.02






















Vrh koulí 4kg - Žáci


























pá, 30.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Dominik Dufek 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.82








2 Vojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub Praha 10.93








3 František Franc 00 Spartak Praha 4 10.19








4 René Mutombo 00 Univerzitní sportovní klub Praha 10.16








5 Petr Dudy 01 Atletika Jižní Město 10.08








6 Adam Skuhrovec 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.01








7 Petr Vacátko 01 Atletika Jižní Město 09.56








8 Ondřej Lipový 01 ASK Slavia Praha 09.33








9 Milan Gondek 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.90








10 Adam Aouf 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87








11 Richard Gründler 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.77








12 Vít Málek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.72








13 František Kostka 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.41








14 Martin Rybář 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.74








15 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.60








16 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 06.47








17 Jonáš Čábelka 03 SK Kotlářka Praha 05.25








18 Filip Šanc 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.09