4. veřejné závody PAS (do 13 let)















Datum konání: 15. 1. 2015












Místo konání: Praha-Juliska












Pořadatel: SK Kotlářka Praha












Výsledky zpracoval: Michal Krejčí












Ředitel závodu: Jitka Fialová












Hlavní rozhodčí:













Technický delegát:













Poznámka:




























60 m - Ml. žáci (Rozběh)




























Rozběh 1 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 David Ayemi 02 TJ Dukla Praha 08.58









2 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 09.50









3 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.16









4 Radovan Bittara 030423 Univerzitní sportovní klub Praha 10.93
























Rozběh 2 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 09.35









2 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 09.36









3 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 10.89










Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská DNP
























Rozběh 3 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 09.08









2 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 09.50









3 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 09.53









4 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 10.71
























Rozběh 4 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jakub John 02 Atletický školní klub Mazurská 09.90









2 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 10.10









3 Filip Jirsa 02 SK Kotlářka Praha 10.12









4 Stanislav Kopinec 020225 TJ Dukla Praha 10.56
























Rozběh 5 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 08.91









2 Lukáš Marhoul 02 ASK Slavia Praha 09.18









3 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 09.37









4 Robin Lacina 03 TJ Dukla Praha 10.84
























Rozběh 6 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 09.04









2 Petr Míšek 031211 ATLETIK RUDNÁ 09.74









3 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 10.12









4 Matěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská 10.49
























Rozběh 7 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.06









2 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 09.26









3 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 09.30









4 Petr Puchmajer 020820 Univerzitní sportovní klub Praha 09.53
























Rozběh 8 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 09.23









2 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.59









3 Rosťa Súlovský 02 SC Radotín Praha 10.35









4 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.72
























Rozběh 9 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 09.79









2 Tomáš Tůma 020410 TJ Dukla Praha 09.95









3 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 10.78
























Rozběh 10 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 08.97









2 Lukáš Veselý 03 ŠAK Novoborská Praha 09.55









3 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 11.28
























Rozběh 11 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 09.31









2 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 10.13









3 Eduard Vodička 031008 ATLETIK RUDNÁ 10.68
























60 m - Ml. žáci (Finále)




























Finále A (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 David Ayemi 02 TJ Dukla Praha 08.46









2 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 08.77









3 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 08.85









4 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 09.18
























Finále B (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 08.96









2 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.06









3 Lukáš Marhoul 02 ASK Slavia Praha 09.08









4 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 09.09
























60 m - Ml. žákyně (Rozběh)




























Rozběh 1 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 09.08









2 Aneta Brtníková 026005 SK Aktis Praha 09.50









3 Tereza Baliamisová 03 ASK Slavia Praha 09.97









4 Helena Antoňová 03 TJ Dukla Praha 10.20
























Rozběh 2 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 09.41









2 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 10.11









3 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 10.18









4 Nadia Dridi 02 Univerzitní sportovní klub Praha 10.62
























Rozběh 3 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Julie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 09.37









2 Ema Frýdvalská 02 PSK Olymp Praha 09.87









3 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 09.91









4 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha 10.77
























Rozběh 4 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.89









2 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 09.36









3 Dominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha 09.48









4 Denisa Konvalinková 035921 ATLETIK RUDNÁ 10.83
























Rozběh 5 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.80









2 Eliška Krejčí 025520 Univerzitní sportovní klub Praha 09.80









3 Julie Kroupová 03 TJ Dukla Praha 09.96









4 Miriam Kroftová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 11.09
























Rozběh 6 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Marie Ljunggren 03 TJ Dukla Praha 09.34









2 Kristina Merunková 025117 Univerzitní sportovní klub Praha 09.35









3 Barbora Kupková 02 TJ Dukla Praha 10.60









4 Pavlína Kubešová 025220 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.70
























Rozběh 7 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 09.11









2 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 09.24









3 Běla Novosadová 03 ATLETIK RUDNÁ 09.65









4 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 09.68
























Rozběh 8 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 08.74









2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 09.00









3 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 09.31









4 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 09.93
























Rozběh 9 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 08.92









2 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 09.04









3 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 09.35









4 Tereza Skalová 03 ATLETIK RUDNÁ 09.99
























Rozběh 10 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 09.34









2 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 09.59









3 Rebecca Szabó 03 PSK Olymp Praha 10.09









4 Jessica Stogel 03 PSK Olymp Praha 10.63
























Rozběh 11 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 09.02









2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 09.38









3 Markéta Šimková 03 TJ Dukla Praha 09.61









4 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 09.93
























Rozběh 12 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 09.01









2 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.38









3 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 09.52









4 Tereza Tulaydan 03 PSK Olymp Praha 11.23




















Rozběh 13 (čt, 15.1.2015)











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 09.31







2 Eliška Veselá 025304 Univerzitní sportovní klub Praha 09.41







3 Viktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha 09.71




















60 m - Ml. žákyně (Finále)
























Finále A (čt, 15.1.2015)











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 08.63







2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.68







3 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 08.80







4 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 08.93




















Finále B (čt, 15.1.2015)











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 08.81







2 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 08.96







3 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 09.14







4 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 09.19




















60 m překážek - Ml. žáci (Běh)
























Běh 1 (čt, 15.1.2015)











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 Jan Fiker 020326 TJ Dukla Praha 12.16







2 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 12.62







3 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 14.04




















Běh 2 (čt, 15.1.2015)











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 David Seidl 020906 TJ Dukla Praha 11.89







2 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 11.96







3 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 13.05




















60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)
























Běh 1 (čt, 15.1.2015)











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.15







2 Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 12.39







3 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 13.74




















Běh 2 (čt, 15.1.2015)











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 10.55







2 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 10.92









3 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 11.87
























Běh 3 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 11.44









2 Andrea Mišovicová 025813 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.87









3 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 13.01
























Běh 4 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 10.37









2 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 12.10









3 Diana Peštová 025522 Spartak Praha 4 14.14
























Běh 5 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Tereza Supová 025307 TJ Dukla Praha 12.23









2 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.75
























Běh 6 (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 13.68









2 Markéta Šimková 03 TJ Dukla Praha 14.20
























Skok daleký - Ml. žáci




























čt, 15.1.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 4.44







2 Vojtěch Vejlupek 021030 Atletika Jižní Město 4.33







3 Lukáš Marhoul 02 ASK Slavia Praha 4.17







4 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 4.09







5 Ondřej Fišar 021022 TJ Dukla Praha 4.08







6 Viktor Vološin 02 TJ Dukla Praha 4.07







7 Jakub Novotný 020919 ASK Slavia Praha 4.02







8 Lukáš Veselý 03 ŠAK Novoborská Praha 3.99







9 Martin Rada 030821 SK Kotlářka Praha 3.88







10 Vojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha 3.81







11 Ondřej Tomek 021213 SC Radotín Praha 3.81







12 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.78







13 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 3.75







14 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 3.72







15 Filip Jirsa 02 SK Kotlářka Praha 3.69







16 Tomáš Tůma 020410 TJ Dukla Praha 3.61







17 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 3.57







18 Petr Míšek 031211 ATLETIK RUDNÁ 3.55







19 Nico Boketta 020729 Atletika Jižní Město 3.54







20 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.43







21 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 3.41







22 Stanislav Kopinec 020225 TJ Dukla Praha 3.33







23 Ivan Volf 031122 Univerzitní sportovní klub Praha 3.32







24 Eduard Vodička 031008 ATLETIK RUDNÁ 3.27







25 Jakub Valo 031103 SK Aktis Praha 3.25







26 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 3.18







27 Antonín Mařík 03 SC Radotín Praha 3.17







28 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.12







29 Tobias Groh 020428 Univerzitní sportovní klub Praha 3.12







30 Jakub John 02 Atletický školní klub Mazurská 3.08







31 Martin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská 3.06







32 Rosťa Súlovský 02 SC Radotín Praha 2.92







33 Martin Byczkowski 030814 Univerzitní sportovní klub Praha 2.86







34 Matěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská 2.81







35 Radovan Bittara 030423 Univerzitní sportovní klub Praha 2.65








Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha DNM






















Skok daleký - Ml. žákyně




























Ml. žákyně A (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 4.88







2 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 4.22







3 Veronika Skalická 025801 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.08







4 Anežka Rozárie Petriláková 025704 SK Sporting Příbram 3.98








Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 3.98







6 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 3.90







7 Adéla Novotná 025506 Atletika Jižní Město 3.81







8 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 3.80







9 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 3.76







10 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 3.75







11 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 3.63







12 Alicia Joklová 026129 TJ Dukla Praha 3.60







13 Viktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha 3.50







14 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 3.41







15 Nadia Dridi 02 Univerzitní sportovní klub Praha 3.40







16 Ema Frýdvalská 02 PSK Olymp Praha 3.29







17 Sára Holečková 025125 Atletika Jižní Město 3.27







18 Aneta Brtníková 026005 SK Aktis Praha 3.25







19 Zlata Svatošová 025124 TJ Dukla Praha 3.17







20 Andrea Mišovicová 025813 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.09







21 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 3.08







22 Barbora Kupková 02 TJ Dukla Praha 2.99







23 Johana Petříková 025815 TJ Dukla Praha 2.94







24 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 2.71






















Ml. žákyně B (čt, 15.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Eva Pojslová 035419 ASK Lovosice 3.97







2 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 3.95







3 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 3.89







4 Julie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 3.85







5 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 3.84







6 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 3.77







7 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 3.65







8 Eliška Nováková 03 TJ Dukla Praha 3.63







9 Dominika Karbanová 03 PSK Olymp Praha 3.49







10 Rebecca Szabó 03 PSK Olymp Praha 3.41







11 Markéta Šimková 03 TJ Dukla Praha 3.40







12 Zuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub Praha 3.34







13 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 3.24







14 Běla Novosadová 03 ATLETIK RUDNÁ 3.22







15 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.21







16 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha 3.11







17 Veronika Valtrová 035929 PSK Olymp Praha 3.04







18 Tereza Skalová 03 ATLETIK RUDNÁ 3.03







19 Jessica Stogel 03 PSK Olymp Praha 2.98







20 Denisa Konvalinková 035921 ATLETIK RUDNÁ 2.97







21 Julie Kroupová 03 TJ Dukla Praha 2.79







22 Tereza Tulaydan 03 PSK Olymp Praha 2.76







23 Eliška Oplištilová 035602 Univerzitní sportovní klub Praha 2.38