3. veřejné závody PAS žáků a žákyň
















Datum konání: 13. 1. 2015













Místo konání: Praha-Stromovka













Pořadatel: PSK Olymp Praha













Výsledky zpracoval: Martin Smetana, Karolína Šeborová, Václava Setničková













Ředitel závodu: Miroslav Záhořák













Hlavní rozhodčí:














Technický delegát:














Poznámka:






























60 m - Žáci (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Patrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha 07.61










2 Lukáš Peremský 00 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 07.63










3 Tomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 07.67










4 David Herák 00 A. C. TEPO Kladno 07.88










5 Michal Vávra 00 TJ Dukla Praha 07.99










6 Jakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.07










7 Filip Pavlica 00 Spartak Praha 4 08.15










8 Matyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.19


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁ 07.90










2 Antonín Wijas 01 ASK Slavia Praha 07.99










3 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 08.08










4 Joel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub Praha 08.25










5 David Fait 00 Univerzitní sportovní klub Praha 08.27










6 Sebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.62










7 Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.67










8 Ondřej Vojtaššák 00 ATLETIK RUDNÁ 08.70


























Běh 3 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha 08.20










2 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 08.38










3 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 08.42










4 Mikuláš Vybíral 01 Spartak Praha 4 08.46










5 Karel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.68










6 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 08.71










7 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 08.72










8 Jakub Nečas 01 ASK Slavia Praha 08.82


























Běh 4 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město 08.71










2 Martin Helmich 01 ŠAK Novoborská Praha 08.76










3 Adam Vodehnal 00 ŠAK Novoborská Praha 09.00










4 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 09.19










5 Petr Novák 02 Atletika Jižní Město 09.20










6 Tomáš Prošek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.26










7 Marián Gondek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.68










8 Bartoloměj Srb 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.98


























Běh 5 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Daniel Blažek 00 Spartak Praha 4 09.05










2 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 09.08










3 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.27










4 Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 09.38










5 Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha 09.44










6 Nikolas Sobotka 02 ASK Slavia Praha 09.60










7 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 09.71










8 Nicolas Malý 03 PSK Olymp Praha 09.80


























Běh 6 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 08.74










2 Dominik Klubal 01 PSK Olymp Praha 09.17










3 Filip Šebek 02 Atletika Hostivař 09.19










4 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.29










5 Daniel Dufek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.40










6 Sebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.66










7 David Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská 09.69










8 Martin Flieger 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.44


























Běh 7 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Filip Šmída 02 Atletický školní klub Mazurská 09.23










2 Oliver König 02 ASK Slavia Praha 09.35










3 Jakub Hunal 03 Atletika Hostivař 09.47










4 David Kříž 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.53










5 Hynek Šlouf 02 Atletika Hostivař 09.55










6 Tomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.63










7 Viktor Rezek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.68










8 Robin Adamec 02 ASK Slavia Praha 10.03


























Běh 8 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Matěj Lůžek 02 Atletika Hostivař 09.43










2 Ondřej Vrzoň 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.66










3 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 10.05










4 Patrik Najman 03 ASK Slavia Praha 10.26










5 Jakub Rychlík 01 Atletika Hostivař 10.27










6 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 10.28










7 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 10.37










8 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 10.44


























Běh 9 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 09.04










2 Jakub Haspra 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.62










3 Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha 09.67










4 Vojtěch Dejdar 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.93










5 Matěj Víšek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.03


























Běh 10 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 08.33










2 Matyáš Vlk 01 ASK Slavia Praha 09.03










3 Miroslav Fildán 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.34










4 Jan Beneš 02 ASK Slavia Praha 09.62










5 Filip Jirsa 02 SK Kotlářka Praha 10.17


























60 m - Žákyně (Běh)






























Běh 1 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město 07.73










2 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 08.14










3 Johana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub Praha 08.39










4 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 08.67










5 Veronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha 08.68










6 Veronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 08.71










7 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha 08.73










8 Barbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 08.92


























Běh 2 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Kateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.64










2 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 08.66










3 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 08.70










4 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.72










5 Kateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.78










6 Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 09.30










7 Lucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁ 09.43











Barbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub Praha DNP


























Běh 3 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Karolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 08.75










2 Barbora Bělohlávková 00 ASK Slavia Praha 08.78










3 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 08.89










4 Jitka Harazímová 02 A. C. Sparta Praha 08.92










5 Ema-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha 08.93










6 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha 08.96










7 Karolína Čechová 01 TJ Dukla Praha 08.99










8 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 09.20


























Běh 4 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.06










2 Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha 09.08










3 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 09.23










4 Anežka Vosátková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.72










5 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.74










6 Viktorie Sagaydak 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.76










7 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.25










8 Adéla Frcková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.39


























Běh 5 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Valentina Tenglerová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.02










2 Adéla Řezáčová 00 ASK Slavia Praha 09.05










3 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 09.14










4 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 09.16










5 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 09.18










6 Sabrina Seidlová 02 PSK Olymp Praha 09.23











Adéla Řezáčová 00 ASK Slavia Praha DNP











Vendula Dalibová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP


























Běh 6 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Iveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.08










2 Veronika Slavíková 01 Atletika Hostivař 09.17










3 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 09.20










4 Eliška Vyskočilová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.28










5 Karolína Tesařová 00 ASK Slavia Praha 09.28










6 Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha 09.30










7 Eva Pojslová 03 ASK Lovosice 09.41










8 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.46


























Běh 7 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.52








2 Tereza Obuškevičová 02 ASK Slavia Praha 09.53








3 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 09.60








4 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská 09.68








5 Eliška Holková 02 PSK Olymp Praha 09.69








6 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 09.73








7 Barbora Fiřtíková 02 Atletika Hostivař 09.87








8 Ema Frývaldská 02 PSK Olymp Praha 09.89






















Běh 8 (po, 12.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.15








2 Lara Stoilová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.32








3 Eliška Pekárková 02 ASK Slavia Praha 09.41








4 Sára Janoušková 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.44








5 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 09.66








6 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 09.72








7 Adéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.75








8 Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha 09.84






















Běh 9 (po, 12.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06








2 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 09.07








3 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 09.09








4 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 09.39








5 Adéla Štěpánová 00 ASK Slavia Praha 09.53








6 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 09.60








7 Julie Stránská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.70






















Běh 10 (po, 12.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Petra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská 08.89








2 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 09.55








3 Adéla Plachá 01 ASK Slavia Praha 09.56








4 Šárka Vyšatová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.93








5 Lucie Šimonová 00 Atletika Hostivař 10.21








6 Barbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská 10.41








7 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 10.55








8 Lucie Hliňáková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.68






















Běh 11 (po, 12.1.2015)












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.46








2 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 09.61








3 Agáta Bachronyová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.74








4 Tereza Veverková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.75








5 Kristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno 09.84








6 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 10.16








7 Barbora Vojáčková 00 ASK Slavia Praha 10.52










8 Rosálie Bischofová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.02


























Běh 12 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Alžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub Praha 08.90










2 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 08.96










3 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 09.10










4 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.22










5 Barbora Martinčíková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.35










6 Kristýna Škrancová 01 ASK Lovosice 09.36










7 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 09.40










8 Kateřina Volfová 01 ASK Slavia Praha 09.91


























Běh 13 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 09.31










2 Julie Řeřichová 01 ASK Slavia Praha 09.67










3 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.79










4 Barbora Bezdíčková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.84










5 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 10.08










6 Tereza Šeflová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.11










7 Julie Provazníková 03 Atletika Hostivař 10.15










8 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.30


























Běh 14 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Kateřina Šimáčková 03 ASK Slavia Praha 10.19










2 Daniela Kozačová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.19










3 Natálie Casková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.28










4 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 10.41










5 Jessica Stogel 03 PSK Olymp Praha 10.53










6 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha 10.56










7 Patricia Grandová 03 SK Aktis Praha 10.58










8 Tereza Tulaydan 03 PSK Olymp Praha 11.22


























Běh 15 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jůlie Hniková 01 TJ Dukla Praha 08.96










2 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.10










3 Natálie Rojková 01 Atletický školní klub Mazurská 09.26










4 Agáta Vágnerová 00 ASK Slavia Praha 09.29










5 Adéla Bretšnajdrová 03 ASK Slavia Praha 10.03










6 Eliška Nováková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.43










7 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 10.45


























Běh 16 (po, 12.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petra Tajovská 00 ASK Slavia Praha 08.96










2 Karolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.98










3 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 09.31










4 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 09.35










5 Vendula Dalibová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.42










6 Nikola Neubauerová 01 Atletický školní klub Mazurská 09.62










7 Eliška Alaxinová 01 ASK Slavia Praha 09.92










8 Emílie Alaxinová 02 ASK Slavia Praha 10.07


























150 m - Žáci (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Janovský 00 AC Praha 1890 17.96










2 Jakub Krofta 00 AC Praha 1890 18.43










3 Jiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha 19.43










4 Jakub Randus 02 PSK Olymp Praha 21.76










5 Matěj Eisenkolb 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.23










6 Vojtěch Dejdar 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.69


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tobiáš Vavroch 00 TJ Dukla Praha 17.98










2 Ivan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.39










3 Michal Vávra 00 TJ Dukla Praha 19.05










4 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.66










5 Matěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha 22.90










6 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 24.38


























Běh 3 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 18.80










2 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 19.05










3 Ján Pavel Dudra 01 ASK Slavia Praha 20.00










4 David Surjomartono 00 Atletický školní klub Mazurská 20.19










5 Vojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město 21.64










6 Jakub Hunal 03 Atletika Hostivař 24.53


























Běh 4 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Matyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.68










2 Václav Barek 01 A. C. Sparta Praha 20.94










3 Jan Mareš 01 Spartak Praha 4 21.88










4 Filip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.37










5 František Veselý 02 Atletika Hostivař 23.39










6 Matěj Víšek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.74


























Běh 5 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Mikuláš Vybíral 01 Spartak Praha 4 20.15










2 Petr Novák 02 Atletika Jižní Město 21.52










3 Sebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha 22.09










4 Pavel Jindra 02 PSK Olymp Praha 22.35










5 Michal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.20










6 Jakub Valo 03 SK Aktis Praha 25.55


























Běh 6 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 20.51










2 Adam Vodehnal 00 ŠAK Novoborská Praha 22.15










3 Daniel Blažek 00 Spartak Praha 4 22.66










4 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 22.95










5 Filip Šebek 02 Atletika Hostivař 23.03










6 Matěj Lůžek 02 Atletika Hostivař 24.55


























Běh 7 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha 22.09










2 Hynek Šlouf 02 Atletika Hostivař 22.68










3 Michal Bolehovský 02 PSK Olymp Praha 22.84










4 Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 23.71










5 Patrik Najman 03 ASK Slavia Praha 25.17











Martin Maléř 03 ASK Slavia Praha DNP


























Běh 8 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha 20.53










2 Martin Helmich 01 ŠAK Novoborská Praha 21.24










3 David Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská 23.92










4 Bartoloměj Srb 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.53










5 Jan Kodídek 03 PSK Olymp Praha 25.24


























Běh 9 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ondřej Zuklín 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.2










2 Filip Jirsa 02 SK Kotlářka Praha 23.1










3 Jan Buriánek 03 ASK Slavia Praha 24.3










4 Filip Msallam 03 ASK Slavia Praha 24.6


























Běh 10 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁ 19.3










2 Miroslav Koucký 02 ASK Slavia Praha 22.9










3 Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha 23.5










4 Marek Piroch 03 ASK Slavia Praha 24.1


























150 m - Žákyně (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město 18.27










2 Eliška Semecká 02 TJ Dukla Praha 19.75










3 Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.93










4 Nikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha 20.02










5 Barbora Polanecká 02 ASK Slavia Praha 22.12











Veronika Slavíková 01 Atletika Hostivař DNP


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Linda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.23










2 Veronika Marešová 00 ASK Slavia Praha 20.73










3 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 21.23










4 Kristýna Anna Koberová 01 ASK Slavia Praha 21.41










5 Jůlie Hniková 01 TJ Dukla Praha 21.48










6 Sára Janoušková 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 23.05


























Běh 3 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha 20.61










2 Adéla Řežábková 00 TJ Dukla Praha 21.06










3 Klára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.30










4 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.27










5 Valentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.60










6 Adéla Štěpánová 00 ASK Slavia Praha 22.78


























Běh 4 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 20.28










2 Barbora Bělohlávková 00 ASK Slavia Praha 21.10










3 Kateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.24










4 Karolína Čechová 01 TJ Dukla Praha 21.91










5 Anna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.94










6 Anežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.96


























Běh 5 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jana Kotrhonzová 02 ASK Slavia Praha 21.38










2 Eliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.67










3 Karolína Tesařová 00 ASK Slavia Praha 22.82










4 Klára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.87










5 Jasmína Sirotková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.64










6 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.87


























Běh 6 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ema-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha 21.86










2 Apolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub Mazurská 22.04










3 Nicole Böhmová 02 Atletický školní klub Mazurská 22.77










4 Eva Pojslová 03 ASK Lovosice 23.69










5 Adriana Molová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.97










6 Kateřina Johnová 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.51


























Běh 7 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Nikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha 20.83










2 Veronika Poštová 03 PSK Olymp Praha 21.92










3 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.22










4 Antonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha 24.05










5 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.40










6 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 24.81


























Běh 8 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.79










2 Anna Šilhavá 02 ASK Slavia Praha 21.84










3 Aneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.86










4 Jana Kovandová 00 SK Kotlářka Praha 23.01










5 Barbora Sailerová 00 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 23.15










6 Barbora Draslarová 02 ASK Slavia Praha 23.58


























Běh 9 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lenka Nováková 02 Atletický školní klub Mazurská 22.33










2 Tereza Houšková 01 ASK Slavia Praha 22.39










3 Magdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská 22.49










4 Alena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.25











Markéta Skalická 03 ASK Slavia Praha DNP











Rosálie Bischofová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP


























Běh 10 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha 21.37










2 Petra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská 21.76










3 Kamila Lhotáková 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.81










4 Eliška Holková 02 PSK Olymp Praha 23.27










5 Lucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁ 24.05










6 Barbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská 25.63


























Běh 11 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Michaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha 21.14










2 Tereza Březinová 00 A. C. Sparta Praha 22.51










3 Klára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.37










4 Lucie Kalátová 03 Atletický školní klub Mazurská 24.10










5 Firuza Nesarová 00 TJ Dukla Praha 24.11










6 Jessica Stogel 03 PSK Olymp Praha 25.31


























Běh 12 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha 21.82










2 Andrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.36










3 Aneta Bulínová 03 Atletický školní klub Mazurská 23.83










4 Veronika Buriánková 03 ASK Slavia Praha 24.66










5 Emílie Alaxinová 02 ASK Slavia Praha 24.83










6 Rebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha 25.62


























Běh 13 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Pavla Nováková 02 SK Kotlářka Praha 22.04










2 Ekaterina Petrenko 00 ATLETIK RUDNÁ 22.82










3 Natálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.17










4 Petra Viplerová 02 SK Aktis Praha 23.48










5 Barbora Fiřtíková 02 Atletika Hostivař 25.56










6 Adéla Frcková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.23


























Běh 14 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Petra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.09










2 Lara Stoilová 03 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.67










3 Anežka Vosátková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.48










4 Barbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.82










5 Lucie Šimonová 00 Atletika Hostivař 25.91










6 Tereza Tulaydan 03 PSK Olymp Praha 28.11


























Běh 15 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Supová 02 TJ Dukla Praha 22.31










2 Adéla Čepelová 03 ASK Slavia Praha 23.02










3 Veronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha 23.19










4 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha 24.15










5 Šárka Vyšatová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.23










6 Kateřina Šimáčková 03 ASK Slavia Praha 25.41


























Běh 16 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Nikita Dorňáková 01 ASK Slavia Praha 21.51










2 Kateřina Baldová 01 ATLETIK RUDNÁ 22.28










3 Karolína Matoušková 00 ASK Slavia Praha 22.42










4 Josefína Vrbová 01 ASK Slavia Praha 22.69










5 Natálie Kotalíková 00 ASK Slavia Praha 23.35










6 Daniela Ružičová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.81


























Běh 17 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Karolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.96










2 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.70










3 Barbora Cihelková 02 SK Kotlářka Praha 23.11










4 Julie Řeřichová 01 ASK Slavia Praha 23.68










5 Tereza Veverková 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.33










6 Eliška Astlová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.36


























Běh 18 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Tereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha 21.68










2 Iveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.14










3 Michaela Vlčková 03 ASK Slavia Praha 22.44










4 Anežka Součková 00 SK Kotlářka Praha 23.36










5 Adéla Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 23.45










6 Julie Stránská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.73


























800 m - Žáci (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Vojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:18.09










2 David Štros 00 Univerzitní sportovní klub Praha 2:23.60










3 Matěj Pavinger 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.92










4 Ondřej Kuban 01 PSK Olymp Praha 2:24.40










5 Richard Novák 00 ASK Slavia Praha 2:30.98










6 Boris Šťastný 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.04










7 Dominik Klubal 01 PSK Olymp Praha 2:35.33


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Benjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:35.41










2 Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.40










3 Marek Pavlica 02 Spartak Praha 4 2:45.02










4 Samuel Konvalina 02 ASK Slavia Praha 2:45.12










5 Ondřej Kaválek 01 ASK Slavia Praha 2:45.91










6 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 2:47.34










7 Vojtěch Mudraninec 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:48.64










8 Tomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha 2:50.27


























Běh 3 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Jan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:36.90










2 Josef Harazím 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.52










3 Štěpán Šebrle 02 SK Aritma Praha 2:44.86










4 Daniel Rádl 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:46.18










5 Lukáš Krsička 03 SK Aritma Praha 2:49.26










6 Ondřej Zuklín 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:51.94










7 Jan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha 2:54.88










8 Lukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha 2:58.66


























800 m - Žákyně (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ema Kaletová 02 Spartak Praha 4 2:48.64










2 Barbora Šimáčková 01 ASK Slavia Praha 2:52.73










3 Anežka Součková 00 SK Kotlářka Praha 2:56.47










4 Kamila Lhotáková 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:01.59










5 Justýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:19.08










6 Karolína Kubičková 03 SK Aritma Praha 3:22.68










7 Catharine Serafinová 03 SK Aritma Praha 3:27.86











Eliška Nováková 03 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Ester Červinková 02 A. C. Sparta Praha 2:39.60










2 Kristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha 2:44.11










3 Tereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha 2:48.34










4 Adéla Řežábková 00 TJ Dukla Praha 2:53.31










5 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 2:53.99










6 Ema Frývaldská 02 PSK Olymp Praha 2:56.70










7 Johana Starková 00 TJ Dukla Praha 2:57.35










8 Lucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha 2:57.57










9 Eva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha 3:00.77


























Běh 3 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:38.51










2 Aneta Štěpánová 01 ASK Slavia Praha 2:39.96










3 Julie Bičišťová 00 PSK Olymp Praha 2:40.96










4 Kateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.72










5 Anna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:43.04










6 Anna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha 2:51.27










7 Tereza Marková 01 ASK Slavia Praha 2:52.32










8 Sofie Konvalinová 02 ASK Slavia Praha 3:01.06


























60 m překážek - Žáci (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Martin Janský 00 PSK Olymp Praha 08.88










2 David Herák 00 A. C. TEPO Kladno 08.91










3 Ivan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06










4 Miloš Padevět 00 SK Aktis Praha 09.85










5 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 10.13


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Antonín Wijas 01 ASK Slavia Praha 09.77










2 Jakub Nečas 01 ASK Slavia Praha 10.23










3 David Surjomartono 00 Atletický školní klub Mazurská 10.56










4 David Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.36










5 Matyáš Vlk 01 ASK Slavia Praha 11.61


























60 m překážek - Ml. žáci (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Eduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 11.69










2 Sebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.33










3 Martin Flieger 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.45











Matěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha DNF











Martin Vartl 02 ASK Slavia Praha DNP


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Oliver König 02 ASK Slavia Praha 11.13










2 Jan Beneš 02 ASK Slavia Praha 11.57










3 David Kříž 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.87










4 Vojtěch Cihlář 03 ASK Slavia Praha 12.00










5 František Veselý 02 Atletika Hostivař 12.55










6 Tomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.05


























60 m překážek - Žákyně (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Anna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město 08.89










2 Nikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha 09.29










3 Tereza Líbalová 01 SK Aktis Praha 09.56










4 Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.73










5 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 10.12










6 Ema-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha 10.86


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Lucie Kaufmanová 01 ASK Slavia Praha 10.83










2 Veronika Slavíková 01 Atletika Hostivař 11.16










3 Dominika Mištová 01 ASK Slavia Praha 11.32










4 Kristýna Škrancová 01 ASK Lovosice 11.67










5 Kateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.02










6 Jana Kovandová 00 SK Kotlářka Praha 12.06










7 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.71


























60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)






























Běh 1 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Barbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha 10.44










2 Karolína Štoglová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.13










3 Eliška Pekárková 02 ASK Slavia Praha 11.98










4 Eva Pojslová 03 ASK Lovosice 12.18










5 Lucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.65











Kristýna Ziková 02 ASK Slavia Praha DNF


























Běh 2 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Michaela Metelková 02 ASK Slavia Praha 12.36










2 Adéla Bretšnajdrová 03 ASK Slavia Praha 12.53










3 Lucie Procházková 02 ASK Slavia Praha 12.68










4 Andrea Mišovicová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.82










5 Lea Anna Polívková 03 ASK Slavia Praha 13.21










6 Natalie Smejkalová 02 ASK Slavia Praha 13.22


























Běh 3 (út, 13.1.2015)














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon










1 Aneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha 12.06










2 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.30










3 Adéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.76










4 Veronika Buriánková 03 ASK Slavia Praha 13.57










5 Anna Maria Molnárová 02 ASK Slavia Praha 14.12










6 Zuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.28


























Skok vysoký - Žáci






























út, 13.1.2015














Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 David Duran 00 AC Praha 1890 1.67








2 Ondřej Vojtaššák 00 ATLETIK RUDNÁ 1.58








3= Martin Janský 00 PSK Olymp Praha 1.55








3= Filip Pavlica 00 Spartak Praha 4 1.55








5= Jakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.50








5= Miloš Padevět 00 SK Aktis Praha 1.50








7 Mikuláš Valo 00 SK Aktis Praha 1.50









Lukáš Peremský 00 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny NM






















Skok daleký - Žáci


























út, 13.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Lukáš Peremský 00 SK při ZŠ Prokopa Holého Louny 5.66








2 Mikuláš Valo 00 SK Aktis Praha 5.09








3 Martin Ivan Kober 01 ASK Slavia Praha 4.83








4 Jakub Novotný 01 ASK Slavia Praha 4.61








5 Sebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub Praha 4.29








6 Miroslav Fildán 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.15






















Skok daleký - Žákyně


























út, 13.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Linda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4.93








2 Veronika Slavíková 01 Atletika Hostivař 4.65








3 Nikita Dorňáková 01 ASK Slavia Praha 4.49








4 Petra Tajovská 00 ASK Slavia Praha 4.43








5 Markéta Malá 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 4.42








6 Tereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha 4.36








7 Kristýna Anna Koberová 01 ASK Slavia Praha 4.24








8 Natálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.20








9 Natálie Rojková 01 Atletický školní klub Mazurská 4.11








10 Karolína Taušková 01 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny 4.05








11 Anna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.04








12 Adéla Plachá 01 ASK Slavia Praha 3.99








13 Markéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha 3.99








14 Natálie Kotalíková 00 ASK Slavia Praha 3.89








15 Kateřina Baldová 01 ATLETIK RUDNÁ 3.83








16 Adéla Řezáčová 00 ASK Slavia Praha 3.82








17 Kristýna Škrancová 01 ASK Lovosice 3.77








18 Anna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.77








19 Dominika Mištová 01 ASK Slavia Praha 3.75








20 Magdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub Mazurská 3.74








21 Josefína Vrbová 01 ASK Slavia Praha 3.74








22 Kateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.55








23 Anežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.48








24 Eliška Alaxinová 01 ASK Slavia Praha 3.36








25 Nikola Neubauerová 01 Atletický školní klub Mazurská 3.31









Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská NM









Paula Grandová 01 SK Aktis Praha NM









Ekaterina Petrenko 00 ATLETIK RUDNÁ NM






















Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně


























út, 13.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Tereza Hloušková 02 PSK Olymp Praha 09.37








2 Sabrina Seidlová 02 PSK Olymp Praha 09.23








3 Daniela Kozačová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17








4 Jitka Harazímová 02 A. C. Sparta Praha 09.04








5 Petra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská 08.74








6 Markéta Lexová 02 ASK Slavia Praha 07.57








7 Vendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.93








8 Michaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.81








9 Nikola Šimlová 02 SK Aktis Praha 05.72






















Vrh koulí 3kg - Ml. žáci


























út, 13.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Sebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha 10.70








2 Michael Höfner 02 ASK Slavia Praha 08.76








3 Viktor Rezek 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.44








4 Filip Šmída 02 Atletický školní klub Mazurská 08.20








5 Daniel Dufek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.15








6 Marián Gondek 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.71








7 Adam Němec 02 ASK Slavia Praha 06.32








8 Václav Dvořák 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.29






















Vrh koulí 3kg - Žákyně


























út, 13.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Markéta Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno 10.84








2 Karina Rozhyna 00 Univerzitní sportovní klub Praha 10.17








3 Kateřina Fialová 00 SK Kotlářka Praha 09.18








4 Agáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.92








5 Anna Jaškina 01 PSK Olymp Praha 08.51








6 Eliška Vyskočilová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.67








7 Emma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.21








8 Karolína Matoušková 00 ASK Slavia Praha 06.86








9 Vendula Dalibová 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.64








10 Markéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.61








11 Emma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.27








12 Barbora Šimáčková 01 ASK Slavia Praha 06.23








13 Lucie Šimonová 00 ATLETIKA Hostivař 06.03








14 Barbora Šikýřová 01 ASK Slavia Praha 05.97








15 Karolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.45








16 Kateřina Volfová 01 ASK Slavia Praha 05.40








17 Barbora Martinčíková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s. 04.82






















Vrh koulí 4kg - Žáci


























út, 13.1.2015












Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon








1 Adam Skuhrovec 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.29








2 Martin Zmeškal 00 ASK Slavia Praha 10.23








3 Ondřej Kuban 01 PSK Olymp Praha 09.20








4 David Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 08.76








5 Tomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha 08.58








6 Martin Ivan Kober 01 ASK Slavia Praha 08.48








7 Adam Havlík 01 ASK Slavia Praha 07.96








8 Filip Lazar 01 Atletika Hostivař 07.21








9 Milan Balouš 01 ASK Slavia Praha 06.07