2. veřejné závody PAS žáků a žákyň















Datum konání: 8. 1. 2015












Místo konání: Praha-Juliska












Pořadatel: Dukla Praha












Výsledky zpracoval: Michal Krejčí












Ředitel závodu: Josef Jičinský












Hlavní rozhodčí:













Technický delegát:













Poznámka:




























60 m - Žáci (Rozběh)




























Rozběh 1 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.57









2 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 07.83









3 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 08.46










Oliver Andrle 001202 ASK Slavia Praha DNP
























Rozběh 2 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 07.70









2 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.13









3 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 08.37









4 Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha 09.11
























Rozběh 3 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 08.24









2 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 08.28









3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 08.88









4 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 09.26
























Rozběh 4 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 08.14









2 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 08.53









3 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 08.61









4 Matyáš Tomka 010423 TJ Dukla Praha 08.65
























Rozběh 5 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 07.79









2 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 08.03









3 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 08.39









4 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 08.62
























Rozběh 6 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 07.70









2 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 08.28









3 Marek Zimmer 00 TJ Dukla Praha 08.65
























60 m - Žáci (Finále)




























Finále A (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.58









2 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 07.61









3 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 07.70









4 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 07.76
























Finále B (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 07.90









2 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 07.94









3 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 08.09









4 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.17
























60 m - Žákyně (Rozběh)




























Rozběh 1 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 08.86









2 Julie Bičišťová 005215 PSK Olymp Praha 09.01









3 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 09.64










Eliška Astlová 005919 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP
























Rozběh 2 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 08.34









2 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 08.37









3 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 09.12









4 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 09.78
























Rozběh 3 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.33









2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 08.76









3 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 09.10









4 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 09.35
























Rozběh 4 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 08.91









2 Natálie Rojková 01 Atletický školní klub Mazurská 09.17









3 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 09.88









4 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 10.67
























Rozběh 5 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.65









2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.11









3 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 09.45









4 Julie Řeřichová 01 ASK Slavia Praha 09.66
























Rozběh 6 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 08.61









2 Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.34









3 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 09.45









4 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.38
























Rozběh 7 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87









2 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 09.05









3 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 09.25









4 Karolína Tesařová 00 ASK Slavia Praha 09.29
























60 m - Žákyně (Finále)




























Finále A (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.27









2 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 08.38









3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 08.44









4 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 08.62
























Finále B (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 08.66









2 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 08.73









3 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 08.85









4 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87
























60 m překážek - Žáci (Běh)




























Běh 1 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 10.22









2 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 11.69









3 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 12.57
























Běh 2 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 10.00









2 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 10.37









3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 11.73
























Běh 3 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 10.07









2 Petr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město 10.26









3 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 10.37
























60 m překážek - Žákyně (Běh)




























Běh 1 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.33









2 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.98









3 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 11.40
























Běh 2 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 09.94









2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.77










Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město DNF
























Běh 3 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 11.50









2 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 11.66









3 Eliška Astlová 005919 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.39
























Běh 4 (čt, 8.1.2015)













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 09.84









2 Veronika Čižinská 015922 Atletika Jižní Město 10.45









3 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 11.71
























Skok daleký - Žáci




























čt, 8.1.2015













Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon









1 Adam Vymazal 000521 ASK Slavia Praha 5.32







2 Jan Jirásek 000623 SK Kotlářka Praha 5.22







3 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 5.12







4 Šimon Procházka 000111 TJ Dukla Praha 5.12







5 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.03







6 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 4.72







7 Michal Vávra 00 ASK Slavia Praha 4.69







8 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 4.62







9 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 4.53







10 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 4.52







11 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 4.43







12 Marek Zimmer 00 TJ Dukla Praha 4.34







13 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 4.16







14 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 4.07







15 Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha 3.97







16 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 3.91







17 Matyáš Tomka 010423 TJ Dukla Praha 3.89







18 David Lachman 01 Atletický školní klub Mazurská 3.80




















Skok daleký - Žákyně
























čt, 8.1.2015











Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon







1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.87







2 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 4.43







3 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 4.39







4 Petra Tajovská 006203 ASK Slavia Praha 4.35







5 Klára Jelínková 015728 TJ Dukla Praha 4.26







6 Barbora Bělohlávková 005228 ASK Slavia Praha 4.20







7 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 4.18







8 Josefína Merhoutová 005424 ASK Slavia Praha 4.16







9 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 4.14







10 Kateřina Tichá 015130 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.11







11 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 4.09







12 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.08







13 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 3.96







14 Natálie Rojková 01 Atletický školní klub Mazurská 3.95







15 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 3.89







16 Natálie Kotalíková 00 ASK Slavia Praha 3.84







17 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 3.81







18 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 3.62







19 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.60







20 Karolína Tesařová 00 ASK Slavia Praha 3.59







21 Julie Řeřichová 01 ASK Slavia Praha 3.56







22 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 3.40







23 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 3.38







24 Eliška Astlová 005919 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.13







25 Adéla Pražská 00 Atletický školní klub Mazurská 2.99







26 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2.96