Mikulášský kros 2014

Dva dny po příchodu skutečných Mikuláše a Čerta do domácností Prahy 8 se v Ďáblickém háji konal 23.ročník Mikulášského krosu.
Závodu se zúčastnili běžci z Tretry, AŠK Mazurská, Dukly, Jeseniovy a další příznivci běžeckých závodů.
Nejdramatičtější doběh do cíle předvedli vedoucí závodníci kategorie D14 a H14.
V elitní kategorii muži zvítězil časem 17:19 Honza Pucherna a zařadil se tak na 2. - 3. místo historických tabulek tohoto závodu
(Kuba Makovský běžel vloni 16:35, v roce 2011 17:19; Ondřej Skripnik 2002: 17:27).
Moc děkuji všem za pomoc při organizaci závodu.
Čert, Mikuláš a Anděl









120m Nejnejmenší (2010 a ml.)

530m menší H (2006-2007)
1. Hartmanová Tereza 0:20
1. Bulíř Jáchym 1:48
2. Tsolov Emílie 0:21
2. Hájíček Vašík 1:53
3. Janečková Štěpánka 0:22
3. Špidlen Toník 1:54
4. Klempířová Jana 0:23
4. Kukla Dominik 2:06





5. Kourek Vojta 2:14
240m Nejmenší (2008-2009)

6. Sieger Tomáš 2:17
1. Hartmanová Kateřina 0:39
7. Kubant Kryštof 2:31
2. Bulířová Žofka 0:44
8. Verner Václav 2:33





9. Klempíř Martin 2:47
530m menší D (2006-2007)





1. Frýcová Julie 2:00
530m H10 (2004-2005)
2. Janečková Eliška 2:21
1. Tůma Šimon 1:41
3. Pejcharová Julie 2:22
2. Hartman Šimon 1:48





3. Melišík Jan 1:55
530m D10 (2004-2005)

4. Pejštijan Matěj 1:57
1. Bulířová Ema 1:45




2. Pejcharová Adéla 1:52
1060m H12 (2002-2003)
3. Trundová Tereza 1:53
1. Šmida Filip 3:38





2. Melišík Martin 3:49
1060m D12 (2002-2003)

3. John Jakub 3:54
1. Bartošová Veronika 3:44
4. Děvěr Martin 3:56
2. Kočárková Milada 3:58
5. Švihel Ondřej 3:57
3. Votavová Žofie 4:33
6. Kolek Jan 4:11





7. Rejka Kryštof 4:44
1060m D14 (2000-2001)

8. Miřejovský Matěj 4:45
1. Málková Anna 3:19




2. Hartmanová Barbora 3:39
1060m H14 (2000-2001)
3. Šimková Kateřina 3:45
1. Málek Vít 3:18
4. Ťupová Magdaléna 3:54
2. Bára Matěj 3:24
5. Halamová Barbora 4:04
3. Švihel Jakub 3:30
6. Pražská Adéla 4:25
4. Fenton Adam 3:31





5. Lachman David 4:19
2250m dorostenky






1. Hrušková Bára 10:10
4500m muži






1. Pucherna Jan 17:19
4500m juniorky


2. Zajíc Vít 19:06
1. Marková Monika 21:36
3. Beneš Filip 19:54





4. Bulíř Jiří 19:59
4500m ženy


5. Hruška Vít 20:43
1. Zamazalová Katka 22:18
6. Votava Petr 23:22
2. Votavová Renata 23:57




3. Hamáčková Kristi 25:33
2250m veteráni






1. Kopečný Mojmír 9:28
2250m veteránky


2. Tihon Jaroslav 9:49
1. Vavrušová Helena 10:44




2. Petrová
11:46




3. Tihonová Jindra 11:48




4. Melišíková
12:04




5. Šimková Marcela 12:55