Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích






Datum konání: 11. - 12. 10. 2014



Místo konání: Praha



Pořadatel: SK Kotlářka a SK ZŠ Jeseniova



Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová



Ředitel závodu: Jitka Fialová



Hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof



Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (ne, 12.10.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 07.42 739
2 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 07.55 697
3 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 07.59 684
4 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 07.62 675
5 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 07.70 650
6 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 07.74 637
7 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 07.87 598






Běh 2 (ne, 12.10.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.78 625
2 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 07.80 619
3 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 07.95 574
4 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.96 571
5 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.97 568
6 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 08.22 498
7 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 08.29 478






Běh 3 (ne, 12.10.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 07.99 563
2 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.03 551
3 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 08.05 545
4 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 08.09 534
5 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.11 528
6 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 08.14 520
7 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 08.17 511






Běh 4 (ne, 12.10.2014)
Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.00 560
2 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 08.07 540
3 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.08 537
4 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.22 498
5 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 08.24 492
6 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 08.38 454
7 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.92 322






Běh 5 (ne, 12.10.2014)
Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.71 646
2 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 07.92 583
3 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 08.22 498
4 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 08.63 391
5 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 08.81 347
6 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.81 149






100 m - Muži (Běh)










Běh (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.39 776
2 Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha 11.92 667
3 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 12.09 633
4 Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.26 601
5 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 12.36 582
6 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.41 573






100 m - Junioři (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.35 784
2 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 11.56 740
3 Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha 11.57 738
4 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 11.78 695
5 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 11.98 655






Běh 2 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 11.88 675
2 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.92 667
3 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 12.02 647
4 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 12.30 593
5 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 12.63 532






100 m - Dorostenci (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)
Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 11.42 769
2 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 11.57 738
3 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 11.67 717
4 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 11.72 707
5 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 11.86 679
6 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 12.09 633






Běh 2 (so, 11.10.2014)
Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.13 626
2 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.20 612
3 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.23 606
4 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 12.33 588
5 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 12.33 588
6 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 12.73 515






Běh 3 (so, 11.10.2014) Vítr: -0.7 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletiky 12.51 554
2 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.65 529
3 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.81 501
4 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 13.25 426
5 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 13.36 409






150 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.45 842
2 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 19.66 817
3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 19.76 805
4 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 20.24 749
5 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 20.26 746
6 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 20.71 695
7 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 20.94 670
8 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 21.33 628






Běh 2 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 20.22 751
2 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.36 735
3 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 20.65 702
4 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 21.07 656
5 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 21.40 620
6 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 21.43 617
7 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 21.97 561
8 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 22.24 534






Běh 3 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.55 713
2 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 21.44 616
3 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.49 611
4 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.55 604
5 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 21.66 593
6 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 21.69 590
7 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 23.71 397






Běh 4 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 22.19 539
3 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.20 538
4 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 22.40 518
5 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.65 494
6 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 22.89 471
7 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 23.15 447






200 m - Ženy (Běh)










Běh (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Jelínková 926227 ASK Slavia Praha 27.83 644
2 Martina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.19 540
3 Adéla Holakovská 915629 TJ Dukla Praha 30.18 470
4 Lucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub Praha 30.60 441






200 m - Juniorky (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Zekuciová 956021 TJ MDDM Ostrov 25.88 808
2 Anna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská Praha 26.16 783
3 Barbora Votinská 965809 SK Kotlářka Praha 27.05 708
4 Martina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.65 507
5 Jolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.09 476






200 m - Dorostenky (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 26.01 796
2 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 26.37 765
3 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 26.46 757
4 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 27.96 634
5 Tereza Edlová 975701 SK Kotlářka Praha 27.97 633
6 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 28.03 628
7 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 28.57 587






Běh 2 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 28.13 621
2 Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 29.04 551
3 Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno 29.12 545
4 Veronika Prokelová 976020 SK Kotlářka Praha 30.04 479
5 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 30.47 450
6 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 31.31 394






400 m - Muži (Běh)










Běh (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 52.23 715
2 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 54.76 608
3 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 54.96 600
4 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 55.24 589
5 Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 57.11 517

Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha NP






400 m - Junioři (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 51.78 734
2 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 51.94 727
3 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 53.02 681
4 Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha 53.41 664
5 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 54.27 628






Běh 2 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 54.67 612
2 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 54.88 604
3 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 56.54 538
4 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 57.07 518
5 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 60.41 399






400 m - Dorostenci (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 51.12 764
2 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 52.72 694
3 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 52.95 684
4 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 53.13 676
5 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 54.51 619
6 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 54.61 615






Běh 2 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 54.07 637
2 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 54.53 618
3 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.04 558
4 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.41 543
5 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 58.03 483

Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha NP






Běh 3 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.69 533
2 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 59.04 446
3 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.59 427
4 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 62.97 318
5 František Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletiky 64.32 278






800 m - Ženy (Běh)










Běh (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna Jelínková 926227 ASK Slavia Praha 2:24.67 761
2 Adéla Holakovská 915629 TJ Dukla Praha 2:26.44 738
3 Martina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:42.56 544
4 Lucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub Praha 2:49.68 467






800 m - Juniorky (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Zekuciová 956021 TJ MDDM Ostrov 2:25.45 751
2 Anna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská Praha 2:38.81 587
3 Barbora Votinská 965809 SK Kotlářka Praha 2:48.43 480
4 Martina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:59.22 372

Jolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova Praha NP






800 m - Dorostenky (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 2:21.48 804
2 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 2:28.11 717
3 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 2:29.06 705
4 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 2:33.28 652
5 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 2:35.26 628
6 Tereza Edlová 975701 SK Kotlářka Praha 2:38.29 593
7 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 2:47.28 492
8 Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno 2:51.12 452
9 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 2:52.13 442
10 Veronika Prokelová 976020 SK Kotlářka Praha 2:58.13 383
11 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 2:58.49 379
12 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 3:07.33 300
13 Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 3:07.68 297






800 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 2:29.01 705
2 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 2:29.68 697
3 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 2:32.77 659
4 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 2:33.11 654
5 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 2:34.01 643
6 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 2:39.92 574
7 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:40.42 568
8 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 2:40.46 568
9 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 2:46.93 496
10 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:48.48 479
11 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 2:48.81 476
12 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 2:52.77 435
13 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 2:54.82 415
14 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:06.68 306






Běh 2 (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:37.05 607
2 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 2:39.13 583
3 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 2:41.76 553
4 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.81 552
5 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 2:43.01 539
6 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 2:43.34 535
7 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:45.77 508
8 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2:47.00 495
9 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 2:47.35 491
10 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 2:57.68 387
11 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 2:59.03 374
12 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:04.04 329
13 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 3:04.33 326
14 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 3:04.86 321






1000 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 3:00.53 659
2 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 3:00.60 658
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 3:01.79 647
4 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 3:04.60 620
5 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 3:06.43 603
6 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 3:07.66 591
7 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 3:07.98 588
8 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 3:12.46 547
9 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 3:13.45 538
10 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:13.58 537
11 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 3:15.47 521
12 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 3:15.72 518
13 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 3:19.17 489
14 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 3:33.05 377






Běh 2 (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 2:48.85 778
2 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:58.69 677
3 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 3:00.45 660
4 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:09.82 571
5 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 3:10.59 564
6 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3:10.96 561
7 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 3:13.00 543
8 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 3:14.72 527
9 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:15.12 524
10 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:15.90 517
11 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 3:18.75 492
12 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:18.78 492
13 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:23.95 449
14 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:24.27 446
15 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 3:31.66 388
16 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:31.68 388
17 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 3:34.34 367
18 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:09.17 151






1500 m - Muži (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:30.06 744
2 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 4:41.89 668
3 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 5:06.76 521
4 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:18.97 455

Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha NP






1500 m - Junioři (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 4:41.10 673
2 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:47.13 636
3 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 4:48.60 627
4 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 4:54.02 595
5 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 4:59.74 561
6 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 5:13.35 485
7 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 5:13.71 483
8 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 5:15.47 474
9 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 5:20.19 449

Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha NP






1500 m - Dorostenci (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 4:24.33 782
2 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 4:31.96 732
3 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 4:40.45 677
4 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:44.47 652
5 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 4:46.83 638
6 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4:57.25 576
7 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 5:01.80 549
8 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 5:02.99 543
9 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 5:06.05 525
10 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 5:10.77 499
11 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:16.14 470
12 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 5:16.82 467
13 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 5:17.66 462
14 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:18.90 456
15 František Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletiky 5:33.28 383






100 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 13.98 837
2 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 14.35 790
3 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.54 767
4 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 14.72 745
5 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 14.80 735
6 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 15.09 701
7 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 16.40 554
8 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 16.45 549






Běh 2 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 14.80 735
2 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 14.97 715
3 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 14.98 714
4 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 15.01 710
5 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 15.15 694
6 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 15.83 616
7 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 15.86 613
8 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 16.38 556






Běh 3 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 15.95 603
2 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 16.01 596
3 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.74 518
4 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 17.30 462
5 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 17.55 438
6 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 17.69 425
7 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.75 419
22 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha







Běh 4 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.22 685
2 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 17.69 425
3 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 18.18 380
4 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 18.35 365
5 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 18.88 320
6 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.81 121






Běh 5 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 16.13 583
2 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 17.71 423
3 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 17.85 410
4 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.64 340
5 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 18.92 317






100 m překážek - Ženy (Běh)










Běh (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub Praha 16.24 685
2 Martina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.69 632
3 Kristýna Jelínková 926227 ASK Slavia Praha 17.95 494
4 Adéla Holakovská 915629 TJ Dukla Praha 19.91 310






100 m překážek - Juniorky (Běh)










Běh (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Zekuciová 956021 TJ MDDM Ostrov 14.64 890
2 Anna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská Praha 14.81 867
3 Barbora Votinská 965809 SK Kotlářka Praha 17.03 593
4 Martina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.06 590
5 Jolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.64 71






100 m překážek - Dorostenky (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 14.83 864
2 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 15.31 801
3 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 15.65 758
4 Tereza Edlová 975701 SK Kotlářka Praha 16.22 688
5 Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno 16.36 671
6 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 17.14 581
7 Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 18.20 468






Běh 2 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 16.93 604
2 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 17.10 585
3 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 17.71 519
4 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 18.00 488
5 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 18.64 424
6 Veronika Prokelová 976020 SK Kotlářka Praha 18.64 424






100 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.04 836
2 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 15.11 827
3 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 15.19 817
4 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 15.31 801
5 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 15.42 787
6 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 16.05 708
7 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.15 696
8 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 16.89 609






Běh 2 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 16.66 635
2 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 16.82 617
3 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 17.07 589
4 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 17.99 489
5 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 18.14 474
6 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.20 372
7 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.87 313
8 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 21.82 169






Běh 3 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.41 551
2 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 17.83 506
3 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.90 499
4 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 18.32 456
5 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 18.37 451
6 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 18.74 415
7 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 19.44 350






Běh 4 (so, 11.10.2014)
Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 17.37 555
2 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 17.46 546
3 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 19.73 325
4 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 19.83 316
5 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.45 193
6 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 21.62 182






110 m překážek - Muži (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 15.78 758
2 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.38 585
3 Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 18.10 515
4 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 18.13 512
5 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.30 496

Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha NP






110 m překážek - Junioři (Běh)










Běh 1 (ne, 12.10.2014)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 15.78 758
2 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 16.39 689
3 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 16.61 666
4 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 16.83 642
5 Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha 17.41 582






Běh 2 (ne, 12.10.2014)
Vítr: -0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.36 587
2 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 17.64 559
3 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.98 526
4 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 18.40 486
5 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 19.38 400






110 m překážek - Dorostenci (Běh)










Běh 1 (ne, 12.10.2014)
Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 14.84 869
2 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 15.18 828
3 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 15.59 780
4 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 16.03 729
5 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 16.07 725
6 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 16.54 673
7 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 18.91 440

Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha NP






Běh 2 (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 16.20 710
2 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 16.52 675
3 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 16.98 626
4 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 17.95 529
5 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.39 487
6 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 18.76 454
7 František Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletiky 18.86 445
8 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.65 76






Skok vysoký - Muži (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 1.88 696
2 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 1.70 544
3 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.66 512

Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.66 512
5 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.62 480
6 Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha 1.58 449






Skok vysoký - Junioři (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 1.85 670
2 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 1.79 619
3 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 1.70 544
4 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 1.66 512

Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 1.66 512
6 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 1.62 480
7 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.52 404
8 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.40 317

Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 1.40 317

Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha 1.40 317






Skok vysoký - Dorostenci (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.97 776
2 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.79 619
3 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 1.73 569
4 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 1.70 544

David Havel 980621 ASK Slavia Praha 1.70 544
6 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.67 520
7 František Beneš 980826 SKP Union Cheb - atletiky 1.64 496

Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 1.64 496
9 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 1.56 434

Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 1.56 434

Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 1.56 434
12 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 1.51 396

Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 1.51 396
14 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.45 352
15 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.38 303

Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 1.38 303

Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 0.0






Skok vysoký - Žáci (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 1.67 520
2 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 1.58 449

Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 1.58 449

Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 1.58 449
5 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 1.55 426

Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 1.55 426

Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 1.55 426

Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 1.55 426

Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 1.55 426
10 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 1.52 404
11 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 1.48 374

Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.48 374

Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 1.48 374

Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 1.48 374

Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 1.48 374
16 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.43 338

Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.43 338

Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.43 338

Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 1.43 338

David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.43 338
21 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 1.37 297

Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 1.37 297

Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 1.37 297

Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 1.37 297

Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 1.37 297

Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.37 297

Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.37 297
28 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 1.30 250

Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.30 250
30 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.20 188

Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha NP

Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava NP

Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 0

Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 0






Skok vysoký - Ženy (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub Praha 1.49 610
2 Martina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35 460

Kristýna Jelínková 926227 ASK Slavia Praha 1.35 460
4 Adéla Holakovská 915629 TJ Dukla Praha 1.30 409






Skok vysoký - Juniorky (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská Praha 1.61 747
2 Anna Zekuciová 956021 TJ MDDM Ostrov 1.46 577
3 Barbora Votinská 965809 SK Kotlářka Praha 1.43 544
4 Martina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30 409
5 Jolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.25 359






Skok vysoký - Dorostenky (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno 1.61 747
2 Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 1.55 678
3 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 1.52 644
4 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 1.49 610
5 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 1.46 577

Tereza Edlová 975701 SK Kotlářka Praha 1.46 577

Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 1.46 577
8 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 1.35 460

Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 1.35 460

Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 1.35 460

Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 1.35 460
12 Veronika Prokelová 976020 SK Kotlářka Praha 1.30 409
13 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 1.25 359






Skok vysoký - Žákyně (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 1.52 644
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 1.49 610
3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 1.46 577
4 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 1.43 544
5 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 1.43 544
6 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 1.40 512
7 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40 512
8 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 1.35 460

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35 460

Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 1.35 460

Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35 460

Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.35 460

Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.35 460

Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 1.35 460
15 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 1.30 409

Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 1.30 409

Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 1.30 409

Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30 409

Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30 409
20 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 1.25 359

Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 1.25 359

Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 1.25 359

Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 1.25 359

Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 1.25 359

Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 1.25 359
26 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 1.20 312

Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 1.20 312
28 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.15 266
29 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 0.0 0






Skok o tyči - Muži (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.40 457
2 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.20 406

Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 3.20 406
4 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 2.95 345
5 Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2.65 275

Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha DNS






Skok o tyči - Junioři (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 4.30 702
2 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 3.30 431
3 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 2.80 309

Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 2.80 309

Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 2.80 309
6 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 2.65 275
7 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.45 231

Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.45 231
9 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 2.25 189

Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha DNS






Skok o tyči - Dorostenci (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 3.70 535
2 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 3.00 357

Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 3.00 357
4 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 2.90 333

Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 2.90 333

Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 2.90 333

Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.90 333
8 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.75 298
9 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.60 264

Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 2.60 264
11 František Beneš 980826 SKP Union Cheb – klub atletiky 2.40 220

Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 2.40 220
13 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2.20 179

Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 2.20 179
15 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.00 140






Skok o tyči - Žáci (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 3.10 381

Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 3.10 381
3 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 2.90 333

Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 2.90 333

Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.90 333
6 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 2.80 309
7 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 2.70 286
8 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 2.60 264
9 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 2.40 220

Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 2.40 220

Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.40 220

Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 2.40 220

Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 2.40 220
14 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 2.30 199

Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 2.30 199

Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.30 199

Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 2.30 199

Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 2.30 199
19 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 2.15 169

Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2.15 169

Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 2.15 169

Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2.15 169

Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 2.15 169

Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.15 169

Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 2.15 169
26 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 2.00 140

Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 2.00 140

Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 2.00 140
29 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.80 103

Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 0.0

Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 0.0

Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 0.0

Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 0.0

Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 0.0






Finále 2 (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát


Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha


Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4


Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha


Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha


Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava







Skok daleký - Muži (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 6.75-0.38 m/s 755
2 Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha 6.41-0.63 m/s 677
3 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 6.28-0.33 m/s 648
4 Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 5.90-0.52 m/s 565
5 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.46+1.0 m/s 473
6 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 5.15-0.4 m/s 411






Skok daleký - Junioři (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 6.59-0.38 m/s 718
2 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 6.32-0.42 m/s 657
3 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 5.92-0.38 m/s 569
4 Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha 5.88+0.2 m/s 561
5 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 5.86+0.7 m/s 556
6 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.82+0.4 m/s 548
7 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.78+0.2 m/s 540
8 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 5.71+0.5 m/s 525
9 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 5.52+0.5 m/s 485
10 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 5.48+0.3 m/s 477






Skok daleký - Dorostenci (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 6.59-0.28 m/s 718
2 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.38-0.47 m/s 670
3 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 6.37-0.2 m/s 668
4 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6.17-0.4 m/s 624
5 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 6.10+0.5 m/s 608
6 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 5.91+0.2 m/s 567
7 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 5.85-0.2 m/s 554
8 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.82-0.19 m/s 548
9 František Beneš 980826 SKP Union Cheb – klub atletiky 5.57+0.9 m/s 496
10 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.56+0.4 m/s 494
11 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 5.51-0.17 m/s 483
12 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 5.440.0.17 m/s 469
13 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 5.42-0.21 m/s 465
14 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 5.34+0.5 m/s 449
15 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 5.28-0.39 m/s 437
16 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5.02+0.2 m/s 386
17 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 4.73-0.6 m/s 332






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 6.10-0.35 m/s 608
2 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 6.02+0.3 m/s 591
3 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 5.80-0.84 m/s 544
4 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 5.64+0.4 m/s 510
5 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 5.53+0.8 m/s 487
6 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 5.34+0.2 m/s 449
7 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 5.32+0.7 m/s 445
8 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 5.23+0.5 m/s 427
9 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 5.22+1.4 m/s 425
10 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 5.21+1.4 m/s 423
11 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.19+0.6 m/s 419
12 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 5.16+1.3 m/s 413
13 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.10+0.7 m/s 402
14 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5.09-0.2 m/s 400
15 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 5.07+1.3 m/s 396
16 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 5.03+0.9 m/s 388
17 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 5.02+1.5 m/s 386
18 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 5.01+0.3 m/s 384
19 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 4.98-1.0 m/s 378
20 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 4.97+0.4 m/s 377
21 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.95+0.2 m/s 373
22 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 4.88+0.4 m/s 360
23 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 4.79-1.2 m/s 343
24 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 4.74-0.2 m/s 333
25 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.68+1.0 m/s 323
26 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.67+0.7 m/s 321

Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 4.67+1.3 m/s 321
28 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.66+1.4 m/s 319
29 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 4.60+1.4 m/s 308
30 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 4.46-0.2 m/s 283
31 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.42+1.7 m/s 276
32 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.16+2.0 m/s 232
33 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 4.07+0.7 m/s 217
34 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.40-0.23 m/s 116






Skok daleký - Ženy (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.64+1.2 m/s 464
2 Kristýna Jelínková 926227 ASK Slavia Praha 4.51+0.7 m/s 431
3 Adéla Holakovská 915629 TJ Dukla Praha 4.31+0.2 m/s 381
4 Lucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub Praha 4.27+0.1 m/s 371






Skok daleký - Juniorky (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Zekuciová 956021 TJ MDDM Ostrov 5.54+0.9 m/s 712
2 Barbora Votinská 965809 SK Kotlářka Praha 5.26+0.4 m/s 631
3 Anna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská Praha 4.88+0.2 m/s 527
4 Martina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.61-0.4 m/s 456

Jolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.61-0.4 m/s 456






Skok daleký - Dorostenky (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Edlová 975701 SK Kotlářka Praha 5.36-0.99 m/s 660
2 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 5.30-0.16 m/s 643
3 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 5.13-0.25 m/s 595
4 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 5.12-0.96 m/s 592
5 Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 5.10-0.19 m/s 587
6 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 5.04-0.77 m/s 570
7 Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno 4.91-0.21 m/s 535
8 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 4.70-0.12 m/s 479
9 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 4.45-0.99 m/s 416
10 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 4.43-0.17 m/s 411
11 Veronika Prokelová 976020 SK Kotlářka Praha 4.41+0.3 m/s 406
12 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 4.17+0.2 m/s 347
13 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 3.84-0.21 m/s 272






Skok daleký - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 5.23-0.36 m/s 623
2 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 5.06-0.23 m/s 576
3 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 4.90-0.81 m/s 532
4 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 4.76-0.29 m/s 495
5 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 4.71-0.41 m/s 482
6 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 4.62-0.6 m/s 459
7 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 4.60-0.18 m/s 454
8 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 4.59-0.24 m/s 451
9 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 4.42-0.55 m/s 408
10 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 4.41-0.45 m/s 406
11 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 4.36-0.24 m/s 393
12 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 4.32-0.73 m/s 384
13 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 4.31-0.66 m/s 381
14 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 4.30-0.36 m/s 379
15 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.29-0.38 m/s 376
16 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.27+0.2 m/s 371
17 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.26-0.41 m/s 369
18 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 4.17+0.5 m/s 347
19 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 4.16-0.32 m/s 345
20 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 4.02-0.50 m/s 312
21 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 3.99-0.20 m/s 306

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.99-0.17 m/s 306
23 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 3.87-0.34 m/s 279
24 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.86-0.34 m/s 276
25 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.69-0.27 m/s 239
26 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 3.66+0.4 m/s 233
27 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 3.64-0.61 m/s 229

Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 0

Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha NP






Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 10.23 545
2 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 10.02 531
3 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 09.86 520

Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno 09.86 520
5 Tereza Edlová 975701 SK Kotlářka Praha 09.67 508
6 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 09.54 499
7 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 09.10 471
8 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 08.90 458
9 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 08.89 457
10 Veronika Prokelová 976020 SK Kotlářka Praha 07.97 397
11 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 07.96 397
12 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 07.82 388
13 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 07.25 351






Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 11.52 629
2 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 09.83 518
3 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.61 504
4 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 09.58 502
5 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.50 497
6 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 09.17 475
7 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 09.04 467
8 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 09.01 465
9 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.95 461
10 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 08.74 447
11 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 08.70 445
12 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 08.66 442
13 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 08.56 436
14 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 08.28 417
15 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 08.21 413
16 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 07.91 394
17 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 07.76 384
18 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 07.72 381
19 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 07.67 378
20 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 07.56 371
21 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 07.21 348
22 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 07.12 343

Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 07.12 343
24 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.98 334
25 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.42 298
26 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.20 284
27 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 05.90 265
28 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 05.44 236
29 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.12 216






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 12.99 667
2 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 12.90 661
3 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 12.22 620
4 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 11.07 550
5 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 10.73 530
6 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 10.65 525
7 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 10.57 520
8 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.50 516
9 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 10.09 491
10 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.06 489
11 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.03 487
12 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 10.00 486
13 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 09.66 465
14 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 09.60 462
15 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 09.26 441
16 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 09.24 440
17 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.16 435
18 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 09.13 434
19 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 08.89 419
20 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.82 415
21 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 08.71 408
22 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 08.51 397
23 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 08.31 385
24 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 08.28 383
25 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.20 378
26 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 08.08 371
27 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 07.97 365
28 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 07.88 359
29 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 07.42 332
30 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.07 311
31 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.60 284
32 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.30 266
33 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 05.97 247
34 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.67 230






Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.97 593
2 Lucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub Praha 09.89 522
3 Adéla Holakovská 915629 TJ Dukla Praha 07.36 358
4 Kristýna Jelínková 926227 ASK Slavia Praha 06.45 300






Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská Praha 11.66 639
2 Anna Zekuciová 956021 TJ MDDM Ostrov 08.89 457
3 Jolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.40 425
4 Barbora Votinská 965809 SK Kotlářka Praha 07.68 379
5 Martina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.31 355






Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 13.47 696
2 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 11.99 606
3 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 11.96 604
4 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.88 539
5 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.61 522
6 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.59 521
7 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 10.29 503
8 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.27 502
9 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 09.84 476
10 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 09.81 474
11 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 09.54 458
12 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 09.53 457
13 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 09.36 447
14 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.30 444
15 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 08.09 372
16 František Beneš 980826 SKP Union Cheb – klub atletiky 07.24 321
17 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 06.05 252






Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 10.62 523
2 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 10.61 522
3 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 10.47 514
4 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 09.55 459
5 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 09.53 457
6 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 09.48 454
7 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.18 437
8 Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha 08.92 421
9 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.68 407
10 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 08.03 368






Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 10.63 524
2 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 10.45 513
3 Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha 10.21 498
4 Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.72 469
5 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.82 415
6 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.73 410






Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 41.92 704
2 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 35.20 568
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 34.71 558
4 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 34.19 547
5 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 32.41 512
6 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 31.85 501
7 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 29.77 460
8 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 29.54 455
9 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 28.54 436
10 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.31 431
11 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 28.30 431
12 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 27.43 414
13 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 26.78 402
14 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 26.16 389
15 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 26.09 388
16 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 25.18 371
17 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 24.48 357
18 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 23.48 338
19 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 23.21 333
20 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 22.66 322
21 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 21.99 310
22 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.86 307
23 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 21.77 305
24 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 21.65 303
25 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.59 302
26 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.41 299
27 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.67 285
28 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 20.48 281
29 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 20.44 280
30 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.62 265
31 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.37 260
32 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.21 257
33 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 17.99 235
34 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.47 188






Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 28.69 439
2 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 28.44 434
3 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.74 420
4 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 27.59 417
5 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 26.87 403
6 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.49 396
7 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.30 392
8 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.78 363
9 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 24.20 352
10 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 23.68 342
11 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 21.67 304
12 František Beneš 980826 SKP Union Cheb – klub atletiky 20.25 277
13 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 18.78 249
14 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 18.75 249
15 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 15.20 184

Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha NP






Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 31.55 495
2 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 31.29 490
3 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 28.87 442
4 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 26.17 390
5 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.96 347
6 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 23.54 339
7 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.42 337
8 Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha 22.88 326
9 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 22.30 315
10 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 19.09 255






Hod diskem 2kg - Muži (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 29.99 464
2 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 29.78 460
3 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.35 355
4 Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.84 345
5 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 21.44 299

Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha NP






Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 9.65 100
2 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 7.19 56
3 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 41.08 688
4 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 26.63 413
5 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 26.27 406
6 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 25.52 392
7 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 23.50 354
8 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 23.31 351
9 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 22.60 337
10 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 22.10 328
11 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.09 328
12 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 20.80 304
13 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 20.65 301
14 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 20.34 295

Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.34 295
16 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 19.96 288
17 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.06 271
18 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 19.00 270
19 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.70 265
20 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 18.57 262
21 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 17.87 249
22 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 17.70 246
23 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 15.37 203
24 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 15.33 203
25 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 13.76 174
26 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 12.62 153
27 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 12.12 144
28 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.46 114






Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)










Finále (so, 11.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 42.73 482
2 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 38.58 422
3 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 37.70 409
4 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 37.62 408
5 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 37.25 402
6 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 36.05 385
7 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 36.01 385
8 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 33.46 348
9 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 33.39 347
10 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 32.61 336
11 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 32.52 335
12 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 31.36 318
13 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 31.35 318
14 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 30.80 310
15 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 29.85 297
16 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 29.66 294
17 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 29.46 292
18 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.88 283
19 Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 27.68 267
20 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 27.56 265
21 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 27.23 260
22 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 26.64 252
23 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 26.60 252
24 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 26.32 248
25 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 25.25 233
26 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 25.09 231
27 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 24.38 221
28 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.18 218
29 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.29 192
30 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.28 179
31 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.23 178
32 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.02 162
33 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 19.65 157
34 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.43 88






Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.87 761
2 Lucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub Praha 28.95 457
3 Kristýna Jelínková 926227 ASK Slavia Praha 19.78 285
4 Adéla Holakovská 915629 TJ Dukla Praha 19.10 272






Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská Praha 33.96 552
2 Barbora Votinská 965809 SK Kotlářka Praha 24.79 378
3 Anna Zekuciová 956021 TJ MDDM Ostrov 20.90 306
4 Martina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.80 304

Jolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova Praha NP






Hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 31.16 499
2 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 29.08 459
3 Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 28.45 447
4 Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno 25.56 393
5 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 25.09 384
6 Tereza Edlová 975701 SK Kotlářka Praha 24.85 379
7 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 23.50 354
8 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 23.20 349
9 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 22.14 329
10 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 20.62 300
11 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 19.86 286
12 Veronika Prokelová 976020 SK Kotlářka Praha 19.48 279
13 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 16.00 215






Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.12 502
2 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 43.67 496
3 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.48 493
4 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 39.95 441
5 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 38.46 420
6 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 35.80 382
7 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 34.78 367
8 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 34.27 360
9 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 34.22 359
10 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 31.85 325
11 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 29.08 286
12 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 24.37 221
13 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 22.79 199
14 František Beneš 980826 SKP Union Cheb – klub atletiky 21.81 186
15 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 14.95 95






Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 49.95 588
2 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.61 451
3 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 38.79 425
4 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 34.72 366

Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNS






Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)










Finále (ne, 12.10.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 42.91 484
2 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 40.49 449
3 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 35.11 372
4 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 34.50 363
5 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 32.82 339
6 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 27.06 258
7 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 26.02 244
8 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 25.48 236
9 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 23.96 215

Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha DNS






Sedmiboj - Ženy




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Martina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova Praha 3994
2 Lucie Osobová 855211 Univerzitní sportovní klub Praha 3553
3 Kristýna Jelínková 926227 ASK Slavia Praha 3375
4 Adéla Holakovská 915629 TJ Dukla Praha 2938






Sedmiboj - Juniorky




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Anna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská Praha 4702
2 Anna Zekuciová 956021 TJ MDDM Ostrov 4501
3 Barbora Votinská 965809 SK Kotlářka Praha 3713
4 Martina Matějková 965215 SK ZŠ Jeseniova Praha 2993
5 Jolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova Praha 1787






Sedmiboj - Dorostenky




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Karolína Jirmanová 985210 TJ Dukla Praha 4576
2 Aneta Sladovníková 975628 ASK Slavia Praha 4446
3 Tereza Edlová 975701 SK Kotlářka Praha 4038
4 Alice Boučková 975527 Spartak Praha 4 3875
5 Nikola Pöschlová 985910 A. C. TEPO Kladno 3863
6 Iveta Rákosníková 975807 ASK Slavia Praha 3679
7 Šárka Kalvová 976021 ASK Slavia Praha 3630
8 Sabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO Kladno 3573
9 Tereza Nemešová 986205 SK Kotlářka Praha 3454
10 Anna Herynková 985421 ASK Slavia Praha 3323
11 Natálie Moravcová 985923 PSK Olymp Praha 2842
12 Veronika Prokelová 976020 SK Kotlářka Praha 2777
13 Lucie Stibralová 986020 SK Kotlářka Praha 2729






Sedmiboj - Žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 4490
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 4139
3 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 4054
4 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 3945
5 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 3691
6 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 3648
7 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 3621
8 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 3528
9 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 3464
10 Andrea Cikánová 005213 SK ZŠ Jeseniova Praha 3413
11 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 3401
12 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 3347
13 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 3267
14 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 3170
15 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 3162
16 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 3107
17 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 2977
18 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2896
19 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 2734
20 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 2730
21 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 2683
22 Šárka Hájková 006229 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2665
23 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 2654
24 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 2569
25 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 2533
26 Tereza Prokelová 005719 SK Kotlářka Praha 2437
27 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2100
28 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2016
29 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 1323






Devítiboj - Žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 5073
2 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 4875
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 4735
4 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 4601
5 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 4464
6 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 4253
7 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 4184
8 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 4173
9 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 4018
10 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 3984
11 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 3982
12 Vladislav Sadirov 990516 ASK Slavia Praha 3972
13 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3914
14 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 3908
15 Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava 3716
16 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 3689
17 Michael Olšavský 990329 SK Aktis Praha 3674
18 Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha 3491
19 Patrik Seidl 991121 SK ZŠ Jeseniova Praha 3434
20 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 3428

Jakub Šatoplet 000321 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3428
22 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 3381
23 Jan Krč 000925 SK Kotlářka Praha 3340
24 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 3240
25 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3230
26 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 3212
27 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 3209
28 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3085
29 David Ruda 990927 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2801
30 Martin Zmeškal 000415 ASK Slavia Praha 2771
31 Marc Nádeníček 990719 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2720
32 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 2349
33 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2082
34 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1278






Desetiboj - Muži




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Ondřej Hunčovský 901222 ASK Slavia Praha 5771
2 Michal Štohanzl 851030 VSK FTVS Praha 5223
3 Jakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova Praha 5134
4 Radek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova Praha 5090
5 Stanislav Macháček 940409 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3799
6 Michal Čada 850129 TJ Dukla Praha 2291






Desetiboj - Junioři




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 David Šrámek 960528 ASK Slavia Praha 6217
2 Jan Miksa 961101 ASK Slavia Praha 5543
3 Daniel Sekyra 960314 ASK Slavia Praha 5243
4 Jaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia Praha 4969
5 Michal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova Praha 4847
6 Václav Cubínek 961111 ASK Slavia Praha 4749
7 Filip Trnka 961230 ASK Slavia Praha 4581
8 Jan Malecký 961107 SK ZŠ Jeseniova Praha 4453
9 Ondřej Grim 950712 ASK Slavia Praha 4070
10 Jan Stejskal 951026 ASK Slavia Praha 3609






Desetiboj - Dorostenci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 Jan Kisiala 980410 ASK Slavia Praha 6061
2 Matěj Mach 971117 ASK Slavia Praha 5694
3 Vojtěch Šimek 970527 ASK Slavia Praha 5590
4 Tadeáš Štěpánek 980802 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5536
5 Ondřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5143
6 David Havel 980621 ASK Slavia Praha 5091
7 Zdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5087
8 Vojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka Praha 4829
9 Jakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova Praha 4779
10 Petr Rada 971214 PSK Olymp Praha 4620
11 Victor Nicolas 980814 PSK Olymp Praha 4213
12 Radek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3697
13 Jan Kaisler 980811 ASK Slavia Praha 3658
14 František Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletiky 3656
15 Radim Pišl 981117 SC Radotín Praha 3278
16 Petr Urbánek 980813 ASK Slavia Praha 2972
17 Lukáš Slavíček 970114 ASK Slavia Praha 2119