Veřejné závody přípravek












Datum konání:
29. 9. 2014







Místo konání:
Praha-Děkanka







Pořadatel:
Spartak Praha 4







Výsledky zpracoval:









Ředitel závodu:
Z. Kubicová a D. Kocánek







Hlavní rozhodčí:









Technický delegát:









Poznámka:



















60 m BĚH 1 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 8,95





2 Valtrová Veronika 2003 PSK Olymp Praha 9,24





3 Příhodová Alžběta 2004 PSK Olymp Praha 9,95





4 Kobiánová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 10,06





5 Saidlová Rozálie 2004 Spartak Praha 4 10,31






Neruda Adriana 2004 PSK Olymp Praha DNP
















60 m BĚH 2 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 10,51





2 Biskupová Theresa 2004 TJ Sokol Praha Král. Vinohrady 10,66





3 Ježková Hana 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 10,68





4 Šimková Markéta 2004 Spartak Praha 4 10,79





5 Schlöglová Bára 2004 ASK Slavia Praha 11,50






Gabrielová Natálie 2004 AŠK Mazurská DNP
















60 m BĚH 3 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Ječná Karolína 2004 Dukla Praha 10,36





2 Kocianová Karolína 2004 PSK Olymp Praha 10,43





3 Hačecká Julie 2004 AŠK Mazurská 11,26





4 Endlicherová Nela 2004 Spartak Praha 4 11,57






Haasová Adéla 2004 PSK Olymp Praha DNP






Hradilová Zuzana 2003 Spartak Praha 4 DNP
















60 m BĚH 4 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Kučerová Sára 2003 Spartak Praha 4 9,99





2 Kočárková Milada 2003 AŠK Mazurská 10,27





3 Králová Eliška 2004 Atletika Jižní Město 10,41





4 Kollárová Marina 2004 TJ Sokol Praha Král. Vinohrady 10,46





5 Motlová Tereza 2004 PSK Olymp Praha 10,85






Králová Adéla 2004 AŠK Mazurská DNP
















60 m BĚH 5 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 9,95





2 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 10,27





3 Machová Anna 2004 Spartak Praha 4 10,42





4 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 10,68





5 Ronová Zuzana 2004 Spartak Praha 4 10,68





6 Panova Anastasija 2004 Spartak Praha 4 11,38
















60 m BĚH 6 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Švarcová Magdaléna 2003 Spartak Praha 4 9,85





2 Zobalová Michala 2004 SK Aktis Praha 10,12





3 Urbanová Sofie 2004 Spartak Praha 4 11,13






Suchá Kateřina 2003 AŠK Mazurská DNP






Teplá Magdalena 2004 Atletika Jižní Město DNP
















60 m BĚH 7 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská 9,62





2 Brabencová Eliška 2004 ŠAK Novoborská 11,20





3 Soukalová Victoria 2004 ŠAK Novoborská 12,90
















300 m BĚH 1 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Příhodová Alžběta 2004 PSK Olymp Praha 52,86





2 Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 53,44





3 Kučerová Sára 2003 Spartak Praha 4 54,90





4 Šmeralová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 56,42





5 Skalíková Emílie 2004 Spartak Praha 4 57,30





6 Škaloudová Sára 2004 PSK Olymp Praha 63,68






Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy DQ






Neruda Adriana 2004 PSK Olymp Praha DNF






Švejdová Gabriela 2003 ASK Slavia Praha DNP






Karbanová Dominika 2003 PSK Olymp Praha DNP






Teplá Magdalena 2004 Atletika Jižní Město DNP






Haasová Adéla 2004 PSK Olymp Praha DNP

















Florová Monika (ŠSK Újezd nad Lesy) DQ 163.2 - srazila loktem závodnici Neruda (PSK Olymp Praha) - závodnice ošetřena zdravotnicí pořadatele, v nemocnici zjištěna naštípnutá kost
















300 m BĚH 2 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Natálie Kováčová 2003 Jiskra Havlíčkův Brod 50,04





2 Flieglová Kristýna 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 51,87





3 Polívková Lea Anna 2003 ASK Slavia Praha 52,45





4 Kočárková Milada 2003 AŠK Mazurská 53,38





5 Kocianová Karolína 2004 PSK Olymp Praha 57,48





6 Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha 57,67





7 Dorňáková Nicole 2003 Spartak Praha 4 58,72





8 Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 60,51





9 Králová Eliška 2004 Atletika Jižní Město 60,96





10 Ronová Zuzana 2004 Spartak Praha 4 61,93





11 Panova Anastasija 2004 Spartak Praha 4 64,09






Aschermanová Klára 2004 ASK Slavia Praha DNP
















300 m BĚH 3 přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská 51,73





2 Skalická Markéta 2003 ASK Slavia Praha 52,18





3 Melounová Nicol 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 52,70





4 Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha 52,87





5 Bulínová Aneta 2003 AŠK Mazurská 52,99





6 Saidlová Rozálie 2004 Spartak Praha 4 54,51





7 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 56,28





8 Mrázová Rozálie 2004 PSK Olymp Praha 56,77





9 Čermáková Klára 2003 Spartak Praha 4 60,40





10 Brabencová Eliška 2004 ŠAK Novoborská 62,25





11 Soukalová Victoria 2004 ŠAK Novoborská 74,20






Rejholcová Johana 2003 ASK Slavia Praha DNP






Králová Adéla 2004 AŠK Mazurská DNP
















Hod přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Vlčková Michaela 2003 ASK Slavia Praha 37,90





2 Šimáčková Kateřina 2004 ASK Slavia Praha 31,64





3 Bulínová Aneta 2003 AŠK Mazurská 31,03





4 Valtrová Veronika 2003 PSK Olymp Praha 30,46





5 Mrázová Rozálie 2004 PSK Olymp Praha 30,31





6 Polívková Lea Anna 2003 ASK Slavia Praha 26,70





7 Kobiánová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 26,08





8 Kalátová Lucie 2003 AŠK Mazurská 24,35





9 Malcová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 24,25





10 Pečená Klára 2004 AŠK Mazurská 21,66





11 Škaloudová Sára 2004 PSK Olymp Praha 18,53





12 Sněhotová Linda 2003 Spartak Praha 4 18,32





13 Sedláčková Šárka 2004 AŠK Mazurská 16,94






Suchá Kateřina 2003 AŠK Mazurská DNP






Urbanová Sofie 2004 Spartak Praha 4 DNP






Coufalová Denisa 2004 Spartak Praha 4 DNP
















Dálka přípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Natálie Kováčová 2003 Jiskra Havlíčkův Brod 423





2 Krbcová Lucie 2003 Spartak Praha 4 418





3 Čepelová Adéla 2003 ASK Slavia Praha 399





4 Melounová Nicol 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 392





5 Vlčková Michaela 2003 ASK Slavia Praha 391





6 Sněhotová Linda 2003 Spartak Praha 4 379





7 Endlicherová Nela 2004 Spartak Praha 4 377





8 Florová Monika 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 376





9 Skalická Markéta 2003 ASK Slavia Praha 375





10 Zobalová Michala 2004 SK Aktis Praha 364





11 Flieglová Kristýna 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 356





12 Machová Anna 2004 Spartak Praha 4 356





13 Skalíková Emílie 2004 Spartak Praha 4 351





14 Šmeralová Viktorie 2004 Spartak Praha 4 347





15 Malcová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 347





16 Čermáková Klára 2003 Spartak Praha 4 343





17 Moutelíková Denisa 2004 AŠK Mazurská 339





18 Biskupová Theresa 2004 Král. Vinohrady 332





19 Kodadová Kateřina 2003 Spartak Praha 4 329





20 Kollárová Marina 2004 Král. Vinohrady 328





21 Skálová Anna 2004 AŠK Mazurská 327





22 Šimková Markéta 2004 Spartak Praha 4 327





23 Ježková Hana 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 326





24 Pejcharová Adéla 2004 AŠK Mazurská 325





25 Ječná Karolína 2004 Dukla Praha 325





26 Švarcová Magdaléna 2003 Spartak Praha 4 323





27 Hačecká Julie 2004 AŠK Mazurská 308





28 Máslová Emanuela 2005 Spartak Praha 4 305





29 Motlová Tereza 2004 PSK Olymp Praha 304





30 Sedláčková Šárka 2004 AŠK Mazurská 293





31 Urbanová Sofie 2004
287





32 Schlöglová Bára 2004 ASK Slavia Praha 285






Aschermanová Klára 2004 ASK Slavia Praha DNP






Rejholcová Johana 2003 ASK Slavia Praha DNP






Švejdová Gabriela 2003 ASK Slavia Praha DNP






Gabrielová Natálie 2004 AŠK Mazurská DNP






Karbanová Dominika 2003 PSK Olymp Praha DNP
















60 m BĚH 1 přípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Bolardt Sebastian 2003 PSK Olymp Praha 9,23





2 Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 9,64





3 Jára Michal 2004 Spartak Praha 4 9,71





4 Muzikář Václav 2004 Spartak Praha 4 9,77





5 Malý Nicolas 2003 PSK Olymp Praha 9,77





6 Hartl Matyáš 2004 Dukla Praha 11,36
















60 m BĚH 2 přípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Kokeš Adam 2003 AŠK Mazurská 9,76





2 Dědek Pavel 2004 Spartak Praha 4 10,16





3 Kettner Daniel 2004
11,35






Dvořák Jan 2003 AŠK Mazurská DNP






Děvěr Martin 2003 AŠK Mazurská DNP






Kocman Michael 2004 ŠAK Novoborská DNP
















60 m BĚH 3 přípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Berounský Jan 2004 AŠK Mazurská 9,46





2 Bednář Matěj 2003 Atletika Jižní Město 9,61





3 Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha 10,11





4 Limberg Lukáš 2004 PSK Olymp Praha 10,12





5 Miřejovský Matěj 2003 AŠK Mazurská 11,00






Pařízek Antonín 2003 Atletika Jižní Město DNP
















60 m BĚH 4 přípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní Město 9,89





2 Pavlík Oskar 2004 Sokol Říčany 9,95





3 Shaw Alexandr 2004 PSK Olymp Praha 11,13





4 Pospíšil Matěj 2004 AŠK Mazurská 11,61





5 Stodůlka Jakub 2003 AŠK Mazurská 11,83






Zikmund Matěj 2006 TJ Dukla Praha DNP
















300 m BĚH 1 přípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Dissou Akin 2004 Spartak Praha 4 49,75





2 Jára Michal 2004 Spartak Praha 4 51,81





3 Bednář Matěj 2003 Atletika Jižní Město 52,37





4 Dědek Pavel 2004 Spartak Praha 4 55,22





5 Jisl David 2003 AŠK Mazurská 55,27





6 Coat Michal 2003 AŠK Mazurská 56,21





7 Limberg Lukáš 2004 PSK Olymp Praha 56,57





8 Jašek David 2004 AŠK Mazurská 56,61





9 Poděbradský Jan 2004 SK Aktis Praha 56,68





10 Kodídek Jan 2003 PSK Olymp Praha 56,83





11 Chum Bruno 2004 Spartak Praha 4 57,78






Tkadlčík Matěj 2004 Dukla Praha DNP






Kára Kristián 2003 ŠSK Újezd nad Lesy DNP
















300 m BĚH 2 přípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Rokos Michal 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 50,25





2 Štěpánek Jakub 2004
50,83





3 Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní Město 50,94





4 Šimek Alexandr 2004 Atletika Jižní Město 53,98





5 Maštalíř Adam 2004 AŠK Mazurská 55,01





6 Sellner Votěch 2004 TJ Stodůlky 56,69





7 Kettner Daniel 2004
58,00





8 Němec Marek 2004 Spartak Praha 4 59,69





9 Schejbal Adam 2004 Spartak Praha 4 59,90





10 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 62,11






Shaw Alexandr 2004 PSK Olymp Praha DNP






Kocman Michael 2004 ŠAK Novoborská DNP






Pařízek Antonín 2003 Atletika Jižní Město DNP
















Hod přípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Jašek David 2004 AŠK Mazurská 42,98





2 Kodídek Jan 2003 PSK Olymp Praha 40,36





3 Coat Michal 2003 AŠK Mazurská 38,27





4 Malý Nicolas 2003 PSK Olymp Praha 32,83





5 Schnajberk Jan 2004 Atletika Jižní Město 32,07





6 Rokos Michal 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 31,46





7 Stibor Michal 2004 SK Kotlářka 31,06





8 Muzikář Václav 2004 Spartak Praha 4 30,35





9 Maštalíř Adam 2004 AŠK Mazurská 28,72





10 Rajmon Jan 2004 Spartak Praha 4 28,70





11 Průka Ondřej 2004 Spartak Praha 4 27,42






Jisl David 2003 AŠK Mazurská DNP






Tkadlčík Matěj 2004 Dukla Praha DNP





MS Palda Tadeáš 2005 Spartak Praha 4 37,44
















Dálka příprava hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Bolardt Sebastian 2003 PSK Olymp Praha 407





2 Sellner Votěch 2004 TJ Stodůlky 377





3 Stibor Michal 2004 SK Kotlářka 367





4 Myslivec Jakub 2004 ASK Slavia Praha 366





5 Kokeš Adam 2003 AŠK Mazurská 355





6 Pavlík Oskar 2004 Sokol Říčany 351





7 Děvěr Martin 2003 AŠK Mazurská 345





8 Poděbradský Jan 2004 SK Aktis Praha 336





9 Němec Marek 2004 Spartak Praha 4 335





10 Rajmon Jan 2004 Spartak Praha 4 313





11 Hartl Matyáš 2004 Dukla Praha 311





12 Miřejovský Matěj 2003 AŠK Mazurská 298





13 Stodůlka Jakub 2003 AŠK Mazurská 284





14 Berounský Jan 2004 AŠK Mazurská 276





15 Pospíšil Matěj 2004 AŠK Mazurská 243






Dvořák Jan 2003 AŠK Mazurská DNP






Chum Bruno 2004 Spartak Praha 4 DNP






Kára Kristián 2003 ŠSK Újezd nad Lesy DNP
















60 m BĚH 1 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 10,68





2 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská 11,25





3 Mírovská Aneta 2005 ŠAK Novoborská 11,32





4 Mitkovová Mariana 2005 AŠK Mazurská 11,38





5 Mrázová Julie 2006 Spartak Praha 4 12,45





6 Němečková Julie 2005 Spartak Praha 4 13,15
















60 m BĚH 2 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 11,02





2 Čadová Nikol 2005 ŠAK Novoborská 11,11





3 Fialová Anna 2006 Spartak Praha 4 11,48





4 Brožová Laura 2006 Spartak Praha 4 11,72





5 Bohdalová Ana Carolina 2006 Spartak Praha 4 11,80





6 Brabencová Julie 2006 ŠAK Novoborská 11,97
















60 m BĚH 3 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Pilchová Anežka 2005 AŠK Mazurská 10,33





2 Matoušová Klára 2005 Dukla Praha 10,57





3 Procházková Lucie 2006 Spartak Praha 4 11,04





4 Pokorná Natálie 2006 Spartak Praha 4 13,24






Ottová Stella 2005 PSK Olymp Praha DNP






Peterková Anna 2005 PSK Olymp Praha DNP
















60 m BĚH 4 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 10,57





2 Francová Adriana 2005 Atletika Jižní Město 10,69





3 Haasová Matylda 2006 PSK Olymp Praha 10,76





4 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 11,17





5 Haaszová Adéla 2005 Dukla Praha 11,50





6 Hejdová Anežka 2006 AŠK Mazurská 11,79
















60 m BĚH 5 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní Město 10,48





2 Slámová Jorika 2006 Spartak Praha 4 10,72





3 Steindlerová Isolda 2005 PSK Olymp Praha 11,07





4 Kubátová Kateřina 2006 TJ Sokol Praha Král. Vinohrady 11,70





5 Szilvasiová Alžběta 2006 Spartak Praha 4 11,97





6 Procházková Tereza 2005 ŠAK Novoborská 12,10
















60 m BĚH 6 minipřípravka dívky










Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Jančíková Viktorie 2005 Spartak Praha 4 10,53





2 Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 10,60





3 Hřebíčková Anna 2005 PSK Olymp Praha 11,22





4 Jelínková Ella 2005 PSK Olymp Praha 11,42





5 Jelenová Leontýna 2006 PSK Olymp Praha 11,82





6 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 11,93
















60 m BĚH 7 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Táborská Terezie 2006 ASK Slavia Praha 9,64





2 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 10,76





3 Hradilová Zuzana 2006 Spartak Praha 4 11,05





4 Švecová Eva 2005 ŠAK Novoborská 11,43





5 Trojánková Lenka 2006 Spartak Praha 4 14,22






Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská DNP
















60 m BĚH 8 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Jindrová Michaela 2005 SC Radotín 10,14





2 Karbanová Denisa 2006 PSK Olymp Praha 11,09





3 Krunclová Natálie 2005 Spartak Praha 4 11,59





4 Kolencová Sára 2006 SK Aktis Praha 12,12





5 Kolářová Magalena 2006 Spartak Praha 4 12,53
















60 m BĚH 9 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Zavoralová Ella 2005 PSK Olymp Praha 11,05





2 Wogurková Alžběta 2006 SK Aktis Praha 11,30





3 Veselá Veronika 2005 ŠAK Novoborská 11,74





4 Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 11,75





5 Čermáková Magdaléna 2005 PSK Olymp Praha 12,25
















60 m BĚH 10 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Loose Katarina 2005 Spartak Praha 4 10,83





2 Malivánková Bára 2006 Atletika Jižní město 10,89





3 Macháčková Tereza 2007 SK Aktis Praha 11,72





4 Kuchařová Kateřina 2006 Spartak Praha 4 12,14





5 Martynková Julie 2006 Dukla Praha  12,28
















300 m BĚH 1 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Rubešová Michaela 2005 Atletika Jižní Město 54,55





2 Pilchová Anežka 2005 AŠK Mazurská 57,75





3 Holková Anežka 2005 PSK Olymp Praha 58,63





4 Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 60,98





5 Hřebíčková Anna 2005 PSK Olymp Praha 61,81





6 Mírovská Aneta 2005 ŠAK Novoborská 62,31





7 Jelínková Anežka 2005 Spartak Praha 4 62,85





8 Brendlová Agáta 2005 PSK Olymp Praha 63,09





9 Švecová Eva 2005 ŠAK Novoborská 64,20





10 Třeštíková Vendula 2005 Spartak Praha 4 64,91





11 Klapačová Edita 2006 Spartak Praha 4 65,93






Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská DNP






Bejšovcová Tereza 2005 PSK Olymp Praha DNP
















300 m BĚH 2 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Jindrová Michaela 2005 SC Radotín 55,12





2 Macháčková Eliška 2005 SK Aktis Praha 55,24





3 Ernée Kateřina 2005 Spartak Praha 4 56,46





4 Francová Adriana 2005 Atletika Jižní Město 58,29





5 Haasová Matylda 2006 PSK Olymp Praha 59,46





6 Balcerová Eliška 2005 ASK Slavia Praha 62,29





7 Mitkovová Mariana 2005 AŠK Mazurská 65,38





8 Hronková Nela 2006 ASK Slavia Praha 66,01





9 Dorňáková Emma 2006 Spartak Praha 4 67,41





10 Jelenová Leontýna 2006 PSK Olymp Praha 68,08





11 Zháňalová Annemarie 2006 Dukla Praha 73,41





12 Pátková Johana 2005 Spartak Praha 4 74,78






Vosecká Anna 2005 ŠSK Újezd nad Lesy DNP
















300 m BĚH 3 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Táborská Terezie 2006 ASK Slavia Praha 51,64





2 Ledvinková Soňa 2005 Spartak Praha 4 57,80





3 Hofmanová Agáta 2006 ASK Slavia Praha 59,49





4 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 61,09





5 Mikulášková Laura 2006 ASK Slavia Praha 61,33





6 Šebestová Anna Marie 2005 Spartak Praha 4 63,40





7 Hofmanová Adéla 2006 ASK Slavia Praha 63,82





8 Kubecová Anna 2006 SK Aktis Praha 64,74





9 Kukulská Kristýna 2005 ASK Slavia Praha 65,66





10 Mrázová Julie 2006 Spartak Praha 4 66,72





11 Veselá Veronika 2005 ŠAK Novoborská 67,85





12 Honsová Anežka 2005 Sokol Říčany 68,23





13 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 69,47
















300 m BĚH 4 minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Fibírová Josefína 2005 ASK Slavia Praha 57,17





2 Kopřivová Julie 2006 AŠK Mazurská 58,15





3 Malivánková Bára 2006 Atletika Jižní město 59,70





4 Durychová Julie 2005 ASK Slavia Praha 60,01





5 Dvořáková Tereza 2006 TJ Sokol Praha Král. Vinohrady 62,46





6 Ciznerová Anna 2006 TJ Sokol Praha Král. Vinohrady 64,40





7 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 66,14





8 Picková Markéta 2005 Sokol Říčany 66,97





9 Procházková Tereza 2005 ŠAK Novoborská 68,12





10 Burdová Johanka 2005 ASK Slavia Praha 69,40





11 Brabencová Julie 2006 ŠAK Novoborská 74,09





12 Valešová Anna 2005 Spartak Praha 4 77,70





13 Šoltysová Sára 2005
81,11
















Hod minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Láchová Tereza 2006 Sokol Říčany 27,94





2 Noasová Sára 2005 Spartak Praha 4 26,76





3 Macháčková Eliška 2005 SK Aktis Praha 26,04





4 Böhmová Lucie 2005 AŠK Mazurská 23,84





5 Hrubá Denisa 2005 Spartak Praha 4 23,40





6 Durychová Julie 2005 ASK Slavia Praha 23,16





7 Čermáková Magdaléna 2005 PSK Olymp Praha 20,07





8 Hofmanová Agáta 2006 ASK Slavia Praha 19,22





9 Martynková Julie 2006 Dukla Praha  19,03





10 Jelínková Anežka 2005 Spartak Praha 4 18,78





11 Burdová Johanka 2005 ASK Slavia Praha 18,62





12 Ciznerová Anna 2006 Král. Vinohrady 17,93





13 Kukulská Kristýna 2005 ASK Slavia Praha 17,52





14 Fibírová Josefína 2005 ASK Slavia Praha 17,28





15 Hofmanová Adéla 2006 ASK Slavia Praha 17,17





16 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 16,95





17 Matoušová Klára 2005 Dukla Praha 14,89





18 Máslová Emanuela 2005 Spartak Praha 4 14,14





19 Picková Markéta 2005 Sokol Říčany 14,00





20 Macháčková Tereza 2007 SK Aktis Praha 12,88





21 Pátková Johana 2005 Spartak Praha 4 12,42





22 Němečková Julie 2005 Spartak Praha 4 11,39





23 Valešová Anna 2005 Spartak Praha 4 10,98





24 Coufalová Denisa 2005 Spartak Praha 4 10,54






Bejšovcová Tereza 2005 PSK Olymp Praha DNP
















Dálka minipřípravka dívky






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Láchová Tereza 2006 Sokol Říčany 197





2 Ledvinková Soňa 2005 Spartak Praha 4 192





2 Balcerová Eliška 2005 ASK Slavia Praha 192





4 Ernée Kateřina 2005 Spartak Praha 4 177





5 Mikulášková Laura 2006 ASK Slavia Praha 176





5 Haaszová Adéla 2005 Dukla Praha 176





7 Jančíková Viktorie 2005 Spartak Praha 4 175





7 Šimková Karolína 2005 AŠK Mazurská 175





9 Reyttová Anna 2005 AŠK Mazurská 174





9 Karbanová Denisa 2006 PSK Olymp Praha 174





11 Kopřivová Julie 2006 AŠK Mazurská 171





12 Zavoralová Ella 2005 PSK Olymp Praha 170





12 Kubecová Anna 2006 SK Aktis Praha 170





14 Loose Katarina 2005 Spartak Praha 4 166





15 Čadová Nikol 2005 ŠAK Novoborská 165





16 Jelínková Ella 2005 PSK Olymp Praha 164





17 Dorňáková Emma 2006 Spartak Praha 4 163





17 Němcová Magdaléna 2005 Spartak Praha 4 163





17 Motešická Aneta 2005 AŠK Mazurská 163





17 Steindlerová Isolda 2005 PSK Olymp Praha 163





21 Šebestová Anna Marie 2005 Spartak Praha 4 159





22 Dvořáková Tereza 2006 Král. Vinohrady 158





22 Kubátová Kateřina 2006 Král. Vinohrady 158





24 Ulbrichová Lucie 2005 Spartak Praha 4 157





24 Kolencová Sára 2006 SK Aktis Praha 157





26 Wogurková Alžběta 2006 SK Aktis Praha 156





27 Hejdová Anežka 2006 AŠK Mazurská 155





28 Klapačová Edita 2006 Spartak Praha 4 152





29 Krunclová Natálie 2005 Spartak Praha 4 145






Honsová Anežka 2005 Sokol Říčany DNP






Fialová Anna 2006 Spartak Praha 4 DNP






Šoltysová Sára 2005
DNP






Zháňalová Annemarie 2006 Dukla Praha DNP






Brendlová Agáta 2005 PSK Olymp Praha DNP






Holková Anežka 2005 PSK Olymp Praha DNP






Ottová Stella 2005 PSK Olymp Praha DNP






Peterková Anna 2005 PSK Olymp Praha DNP
















60 m BĚH 1 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Kyselka Adam 2006 Spartak Praha 4 10,56





2 Šafránek Jan 2006 Spartak Praha 4 10,65





3 Příhoda Štěpán 2006 PSK Olymp Praha 10,89





4 Koverdynský Jan 2006 Spartak Praha 4 11,30





5 Záruba Matěj 2005 Spartak Praha 4 11,37





6 Horský Filip 2006 Spartak Praha 4 11,55
















60 m BĚH 2 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Bolehovský Daniel 2005 PSK Olymp Praha 10,58





2 Bokoč Marek 2006 Spartak Praha 4 10,67





3 Novotný František 2006 Spartak Praha 4 10,74





4 Štajner Viktor 2005 ŠAK Novoborská 10,90





5 Starý Filip 2006 Spartak Praha 4 11,57





6 Kohák Jakub 2005 Spartak Praha 4 11,74
















60 m BĚH 3 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Pavlica Lukáš 2005 Spartak Praha 4 10,33





2 Galyaš Pavel 2005 Spartak Praha 4 10,78





3 Serin David 2005 Spartak Praha 4 11,16





4 Čabrádek Adam 2005 Spartak Praha 4 11,23





5 Živný Ondřej 2006 Spartak Praha 4 11,98





6 Němčanský Oliver 2006 Dukla Praha 12,72
















60 m BĚH 4 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Vandírek Marek 2005 Atletika Jižní Město 9,59





2 Pajskr Jan 2006 Spartak Praha 4 11,44





3 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská 11,56





4 Hatala Vojtěch 2005 Spartak Praha 4 11,89





5 Průka Vojtěch 2007 Spartak Praha 4 12,34
















60 m BĚH 5 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Šebek Jakub 2005 Spartak Praha 4 10,68





2 Kalivoda Martin 2005 Spartak Praha 4 10,95





3 Vido Ondřej 2005 Spartak Praha 4 10,99





4 Kukla Albert 2005 ŠAK Novoborská 11,49






Galyaš Ondřej 2006 Spartak Praha 4 DNP
















60 m BĚH 6 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Šátek Ondřej 2005 Sokol Říčany 9,89





2 Čermák Jakub 2005 Spartak Praha 4 10,39





3 Stach Oliver 2006 PSK Olymp Praha 11,61





4 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 11,63





5 Mikeš Maxmilián 2006 Dukla Praha 11,76
















60 m BĚH 7 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Anderle Vojtěch 2006 Spartak Praha 4 10,98





2 Kavka František 2006 Spartak Praha 4 11,32





3 Hatala Vojtěch 2005 Spartak Praha 4 11,33





4 Endršt Vít 2005 Spartak Praha 4 11,51





5 Švec Jiří 2005 ŠAK Novoborská 14,70






Pečený František 2006 AŠK Mazurská DNP
















60 m BĚH 8 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Motl Matěj 2006 PSK Olymp Praha 11,00





2 Anderle Jindřich 2006 Spartak Praha 4 11,04





3 Matějovič Adam 2005 SK Aktis Praha 11,18





4 Pippal Sebastian 2005 TJ Sokol Praha Král. Vinohrady 11,80





5 Zikmund Matěj 2006 Dukla Praha 11,92





6 Hernych Jáchym 2005 Spartak Praha 4 12,24
















300 m BĚH 1 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Hurdálek Jan 2006 Atletika Jižní Město 55,78





2 Bolehovský Daniel 2005 PSK Olymp Praha 57,31





3 Galyaš Pavel 2005 Spartak Praha 4 59,29





4 Příhoda Štěpán 2006 PSK Olymp Praha 60,13





5 Kavka František 2006 Spartak Praha 4 61,08





6 Anderle Jindřich 2006 Spartak Praha 4 61,09





7 Anderle Vojtěch 2006 Spartak Praha 4 62,30





8 Bláha Šimon 2006 PSK Olymp Praha 66,89





9 Galyaš Ondřej 2006 Spartak Praha 4 71,79






Kára Mikuláš 2005 ŠSK Újezd nad Lesy DNP
















300 m BĚH 2 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Sládek Prokop 2006 ASK Slavia Praha 53,33





2 Palda Tadeáš 2005 Spartak Praha 4 54,31





3 Kyselka Adam 2006 Spartak Praha 4 58,46





4 Kukla Albert 2005 ŠAK Novoborská 59,01





5 Šebek Jakub 2005 Spartak Praha 4 59,05





6 Moucha Petr 2005 TJ Stodůlky 63,76





7 Mikeš Maxmilián 2006 Dukla Praha 64,57





8 Pippal Sebastian 2005 TJ Sokol Praha Král. Vinohrady 66,01





9 Laštovka Jakub 2005 Spartak Praha 4 67,74





10 Tkadlčík Matěj 2006 Dukla Praha 77,24
















300 m BĚH 3 minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Vandírek Marek 2005 Atletika Jižní Město 50,63





2 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 58,59





3 Ulihrach Bohdan 2005 PSK Olymp Praha 59,44





4 Vido Ondřej 2005 Spartak Praha 4 62,14





5 Třeštík Matěj 2005 Spartak Praha 4 62,17





6 Štajner Viktor 2005 ŠAK Novoborská 64,56





7 Štefka Patrik 2006 Spartak Praha 4 67,15





8 Zikmund Matěj 2006 TJ Dukla Praha 67,99





9 Švec Jiří 2005 ŠAK Novoborská 93,60
















Hod minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Hurdálek Jan 2006 Atletika Jižní Město 33,69





2 Kunický Kryštof 2005 PSK Olymp Praha 31,52





3 Veselý Marek 2005 Spartak Praha 4 30,89





4 Pavlica Lukáš 2005 Spartak Praha 4 29,02





5 Bláha Šimon 2006 PSK Olymp Praha 27,80





6 Kozler Adam 2006 Spartak Praha 4 26,13





7 Novotný František 2006 Spartak Praha 4 24,80





8 Matějovič Adam 2005 SK Aktis Praha 24,02





9 Ulihrach Bohdan 2005 PSK Olymp Praha 23,05





10 Čabrádek Adam 2005 Spartak Praha 4 22,53





11 Moucha Petr 2005 TJ Stodůlky 20,30





12 Nosek Oliver 2006 Spartak Praha 4 19,31





13 Baláž Šimon 2006 Dukla Praha 17,30





14 Štefka Patrik 2006 Spartak Praha 4 16,36





15 Němčanský Oliver 2006 Dukla Praha 15,34





16 Děvěr Lukáš 2005 AŠK Mazurská 15,06





17 Živný Ondřej 2006 Spartak Praha 4 12,93





18 Bokoč Marek 2006 Spartak Praha 4 11,42





19 Tkadlčík Matěj 2006 Dukla Praha 9,27






Ledl Tomáš 2005 Spartak Praha 4 DNP






Palda Tadeáš 2005 Spartak Praha 4 DNP
















Dálka minipřípravka hoši






Jméno Ročník Oddíl Výkon





1 Kunický Kryštof 2005 PSK Olymp Praha 205





2 Šátek Ondřej 2005 Sokol Říčany 200





3 Kalivoda Martin 2005 Spartak Praha 4 194





4 Pečený František 2006 AŠK Mazurská 185





5 Čermák Jakub 2005 Spartak Praha 4 181





6 Kozler Adam 2006 Spartak Praha 4 175





7 Kohák Jakub 2005 Spartak Praha 4 165





8 Nosek Oliver 2006 Spartak Praha 4 164





9 Záruba Matěj 2005 Spartak Praha 4 162





10 Hatala Vojtěch 2005 Spartak Praha 4 159





11 Šafránek Jan 2006 Spartak Praha 4 156





12 Motl Matěj 2006 PSK Olymp Praha 153





12 Baláž Šimon 2006 Dukla Praha 153





14 Stach Oliver 2006 PSK Olymp Praha 147






Kára Mikuláš 2005 ŠSK Újezd nad Lesy DNP
















4 x 60 m BĚH 1







Jméno
Oddíl Výkon





1 Karbanová, Příhodová, Bolardt, Valtrová
PSK Olymp Praha "A" 36.63





2 Vandírek, Schnajberk, Šimek, Bednář
Atletika Jižní Město "A" 37.54





3 Burdová, Skalická, Čepelová, Vlčková
ASK Slavia Praha 37.92





4 Dissou, Muzikář, Průka, Jára
Spartak Praha 4 "A" 39.55





5 Skálová, Pečená, Kalátová, Kočárková
AŠK Mazurská "A" 40.23





6 Hartl, Baláž, Zikmund, Němčanský
Dukla Praha "A" 49.74
















4 x 60 m BĚH 2







Jméno
Oddíl Výkon





1 Maštalíř, Kokeš, Jašek, Berounský
AŠK Mazurská "A" kluci 39.25





2 Bokoč, Čermák, Galyaš, Pavlica
Spartak Praha 4 "D" 41.65





3 Francová, Rubešová, Hurdálek, ?
Atletika Jižní Město "B" 42.13





4 Kubátová, Ciznerová, Dvořáková, Pippal
Královské Vinohrady "A" 46.97





5 Mejdová, Reyttová, Šimková, Motešická
AŠK Mazurská "C" 48.25





6 Koptík, Šmejdský, Hučko, Cibik
Dukla Praha "B" 48.38
















4 x 60 m BĚH 3







Jméno
Oddíl Výkon





1 Dorňáková, Kobiánová, Krbcová, Malcová
Spartak Praha 4 "B" 38.34





2 Malý, Kunický, Shaw, Bolardt
PSK Olymp Praha "C" 38.90





3 Švarcová, Čermáková, Kodadová, Skalíková
Spartak Praha 4 "C" 40.16





4 Hačecká, Pejcharová, Bulínová, Moutelíková
AŠK Mazurská "D" 41.69





5 Zvoníčková, Slezák, Novák, Pippalová
Královské Vinohrady "B" 54.49





6 Ječná, Švorc, Procházka, Bartůšek
Dukla Praha "C" 55.55
















4 x 60 m BĚH 4







Jméno
Oddíl Výkon





1 Coat, Děvěr, Sedláčková, Pečený Fr.
AŠK Mazurská "B" kluci 41.37





2 Motlová, Kocianová, Škaloudová, Mrázová
PSK Olymp Praha "B" 41.57





3 Záruba, Rybářová, Fiala, Filo
Spartak Praha 4 "H" 44.91





4 Hernych, Horský, Kohák, Koverdynský
Spartak Praha 4 "E" 47.08





5 Fillo, Haasz, Bouša, Golovnya
Dukla Praha "D" 48.94





6 Prýcová N., Vaněčková, Skálová A., Prýcová J.
AŠK Mazurská "E" 49.33
















4 x 60 m BĚH 5







Jméno
Oddíl Výkon





1 Hrubá, Jančíková, Noasová, Jelínková
Spartak Praha "J" 42.58





2 Mitkovová, Kopřivová, Böhmová, Pilchová
AŠK Mazurská "B" 43.74





3 Kyselka, Novotný, Šebek, Serin
Spartak Praha 4 "F" 44.15





4 Bolehovský, Motl, Příhoda, Mráz
PSK Olymp Praha "D" 44.24





5 Rajmon, Chum, Třeštík, Veselý
Spartak Praha 4 "I" 45.38





6 Zdvihalová, Henzlová, Petrů V., Petrů T.
Dukla Praha "E" 47.11
















4 x 60 m BĚH 6







Jméno
Oddíl Výkon





1 Steindlerová, Holková, Hřebíčková, Zavoralová
PSK Olymp Praha "E" 42.78





2 Pospíšil, Miřejovský, Stodůlka, Pečený V.
AŠK Mazurská "C" mix 44.36





3 Jelenová, Karbanová, Jindrová, Jeriová
PSK Olymp Praha "F" 45.26





4 Anderle J., Anderle V., Starý, Šafránek
Spartak Praha 4 "G" 46.06
















4 x 60 m BĚH 7







Jméno
Oddíl Výkon





MS Rajmon, Záruba
Spartak Praha 4 navíc 43.11





1 Pokorná, Procházková, Slámová, Hradilová
Spartak Praha 4 "L" 45.22





2 Haaszová, Luxemburk, Černý, Dietz
Dukla Praha "F" 46.71





3 Brožová, Fialová, Hrubá, Jančíková
Spartak Praha 4 "M" 49.22





4 Dorňáková, Mrázová, Pátková, Kolářová
Spartak Praha 4 "K" 49.94
















Trojboj hoši






Jméno Ročník Oddíl skok z místa hod medicinbalem překážkový běh pořadí celkem
1 Zhukov Maxim 2007 Dukla Praha 160 2,0 4,50 3,0 8,84 1,0 6,0
2 Mráz Alexandr 2008 PSK Olymp Praha 150 4,0 4,75 2,0 9,65 7,0 13,0
3 Švorc Michal 2007 Dukla Praha 150 4,0 4,25 6,0 9,37 3,0 13,0
4 Tabulka Štěpán 2007 Sokol Říčany 165 1,0 4,00 10,0 9,79 9,0 20,0
5 Luxemburk Daniel 2007
140 13,0 4,50 3,0 9,55 6,0 22,0
6 Novák Tomáš 2007 Královské Vinohrady 142 11,0 4,20 8,0 9,47 4,0 23,0
7 Šmejcký Jakub 2008 Dukla Praha 150 4,0 4,25 6,0 9,88 11,0 21,0
8 Koptík Lukáš 2007 Dukla Praha 150 4,0 3,50 17,0 9,34 2,0 23,0
9 Vacek Lukáš 2007 Spartak Praha 4 142 11,0 4,20 8,0 10,06 12,0 31,0
10 Tůma Matěj 2007 Dukla Praha 150 4,0 3,75 16,0 10,09 13,0 33,0
11 Jára Martin 2007 Spartak Praha 4 134 16,0 3,50 17,0 9,50 5,0 38,0
12 Bartušek Baltazar 2008 Dukla Praha 160 2,0 5,00 1,0 11,99 39,0 42,0
13 Hučko Jan 2008 Dukla Praha 150 4,0 4,50 3,0 11,09 32,0 39,0
14 Zháňal Tim 2007 Dukla Praha 120 23,0 4,00 10,0 9,83 10,0 43,0
15 Průka Vojtěch 2007 Spartak Praha 4 117 29,0 3,30 19,0 9,77 8,0 56,0
16 Cibik Martin 2007 Dukla Praha 140 13,0 4,00 10,0 10,96 30,0 53,0
17 Pečený Vojtěch 2008 AŠK Mazurská 140 13,0 4,00 10,0 11,07 31,0 54,0
18 Beran Petr 2007 PSK Olymp Praha 130 17,0 4,00 10,0 10,86 28,0 55,0
19 Rajdl David 2008 Spartak Praha 4 123 22,0 3,20 22,0 10,27 17,0 61,0
20 Procházka Adam 2007 Dukla Praha 115 30,0 4,00 10,0 10,40 20,0 60,0
21 Endršt Jáchym 2007 Spartak Praha 4 126 21,0 3,00 23,0 10,48 21,0 65,0
22 Trubač Tadeáš 2008 Spartak Praha 4 114 32,0 3,25 21,0 10,16 14,0 67,0
23 Nechvíle Matyáš 2007 Dukla Praha 130 17,0 3,00 23,0 10,81 26,0 66,0
24 Červenka Jiří 2007 PSK Olymp Praha 130 17,0 2,50 30,0 10,37 19,0 66,0
25 Němec Jaromír 2008 Spartak Praha 4 103 39,0 3,30 19,0 10,24 16,0 74,0
26 Záruba Jan 2007 Spartak Praha 4 119 27,0 2,50 30,0 10,16 14,0 71,0
27 Fiala Enrico 2007 Spartak Praha 4 130 17,0 2,75 29,0 10,87 29,0 75,0
28 Dietz Šimon 2007 Dukla Praha 150 4,0 2,50 30,0 11,38 37,0 71,0
29 Petrů Tomáš 2007 Dukla Praha 115 30,0 3,00 23,0 10,48 21,0 74,0
30 Fillo David 2007 Spartak Praha 4 120 23,0 3,00 23,0 11,09 32,0 78,0
31 Němeček Jakub 2007 Spartak Praha 4 114 32,0 2,50 30,0 10,29 18,0 80,0
32 Haasz Albert 2008 Dukla Praha 110 35,0 3,00 23,0 10,78 24,0 82,0
33 Červenka Hynek 2009 PSK Olymp Praha 120 23,0 2,00 38,0 10,79 25,0 86,0
34 Polívka Jonáš 2008 Spartak Praha 4 120 23,0 2,50 30,0 11,26 35,0 88,0
35 Bouša Martin 2007 Dukla Praha 105 38,0 2,50 30,0 10,57 23,0 91,0
36 Vrbický Filip 2007 Spartak Praha 4 119 27,0 2,20 37,0 11,12 34,0 98,0
37 Slezák Matěj 2008 Král. Vinohrady 114 32,0 1,25 39,0 10,83 27,0 98,0
38 Petrů Vítek 2008 Dukla Praha 110 35,0 3,00 23,0 11,78 38,0 96,0
39 Černý Kryštof 2007 Dukla Praha 110 35,0 2,50 30,0 11,27 36,0 101,0

Pajskr Štěpán 2008 Spartak Praha 4 - - - - - - DNP

Baran Martin 2008 Královské Vinohrady - - - - - - DNP

Fibír Kryštof 2008 ASK Slavia Praha - - - - - - DNP











Trojboj dívky






Jméno Ročník Oddíl skok z místa hod medicinbalem překážkový běh pořadí celkem
1 Macháčková Tereza 2007 SK Aktis Praha 163 2,0 5,20 1,0 9,22 1,0 4,0
2 Prýcová Julie 2007 AŠK Mazurská 156 4,0 4,50 3,0 9,70 2,0 9,0
3 Balcerová Kateřina 2007 ASK Slavia Praha 142 9,0 5,00 2,0 9,75 3,0 14,0
4 Zvoníčková Jana 2007 Královské Vinohrady 163 2,0 4,00 6,0 10,16 6,0 14,0
5 Dissou Ája 2007 Spartak Praha 4 146 7,0 4,50 3,0 9,95 4,0 14,0
6 Strnadová Nina 2007 ASK Slavia Praha 166 1,0 4,50 3,0 10,56 11,0 15,0
7 Prýcová Nely 2007 AŠK Mazurská 155 5,0 3,50 7,0 9,97 5,0 17,0
8 Pippalová Gréta 2007 Královské Vinohrady 152 6,0 3,50 7,0 10,62 14,0 27,0
9 Sedláčková Radka 2007 AŠK Mazurská 133 15,0 3,50 7,0 10,28 7,0 29,0
10 Zdvihalová Rozálie 2007 Dukla Praha 139 11,0 3,50 7,0 10,81 17,0 35,0
11 Jeriová Anna 2008 PSK Olymp Praha 137 12,0 3,00 13,0 10,56 11,0 36,0
12 Strnadová Nada 2009 ASK Slavia Praha 143 8,0 2,50 19,0 10,53 10,0 37,0
13 Kozlerová Ela 2008 Spartak Praha 4 140 10,0 3,00 13,0 10,66 15,0 38,0
14 Ulbrichová Klára 2007 Spartak Praha 4 135 13,0 2,50 19,0 10,45 9,0 41,0
15 Vaněčková Věra 2007 AŠK Mazurská 133 15,0 3,50 7,0 11,20 19,0 41,0
16 Venclíčková Kristýna 2008 Spartak Praha 4 120 22,0 3,50 7,0 10,69 16,0 45,0
17 Saidlová Amálie 2008 Spartak Praha 4 123 19,0 3,00 13,0 10,61 13,0 45,0
18 Rybářová Julie 2008 Spartak Praha 4 122 20,0 2,50 19,0 10,43 8,0 47,0
19