Finále B mladšího žactva






Datum konání: 25. 9. 2014



Místo konání: Praha



Pořadatel: SK Kotlářka



Výsledky zpracoval: Michal Krejčí



Ředitel závodu: Jitka Fialová



Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka: měřeno elektronicky, časomírou OMEGA OSV3HE - software SCAN´O VISION









60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.10 11.00
2 Petr Vacátko 010122 SC Radotín Praha 08.25 9.00
3 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 08.36 8.00
4 Oliver König 020318 ASK Slavia Praha 09.25 4.00

David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha DNP






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 09.00 7.00
2 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 09.01 6.00
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 09.13 5.00
4 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 09.56
5 Matyáš Mottel 030823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.87






Běh 3 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.41 2.00
2 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.67
3 Jakub Dobiáš 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.19
4 Marek Bříza 011112 Spartak Praha 4 10.32
5 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 10.62






Běh 4 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 09.38 3.00
2 Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 09.52
3 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 09.63
4 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 09.83
5 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.90






Běh 5 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 09.47 1.00
2 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 09.82
3 Matouš Hnilica 021029 SK Aktis Praha 10.18
4 Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha 10.58
5 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 10.87






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 08.53 11.00
2 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 08.88 9.00
3 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.95 8.00
4 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 09.00 6.50
5 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 09.03 5.00
6 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 09.26 1.00






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 09.00 6.50
2 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 09.20 3.00
3 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.07
4 Tereza Kněžínková 035207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.38
5 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 10.46
6 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.95






Běh 3 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha 09.43
2 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 09.64
3 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 09.98
4 Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.19
5 Veronika Sudková 036115 Spartak Praha 4 10.54

Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha DNP






Běh 4 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.19 4.00
2 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 09.24 2.00
3 Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 09.90
4 Gabriela Balcarová 026224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.91
5 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 10.43

Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha DNP






Běh 5 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 09.38
2 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 09.61
3 Eliška Koukalová 035216 ASK Slavia Praha 10.65
4 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 10.76
5 Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 10.86
MB Denisa Grygarová 015331 ASK Slavia Praha 10.39






Běh 6 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Chantalle Matoušek 025113 SK Kotlářka Praha 10.03
2 Marie Frydlová 015701 SC Radotín Praha 10.83
3 Haru Roháčková 035110 ŠAK Novoborská Praha 11.00
4 Tereza Malcová 035828 Spartak Praha 4 11.12

Barbora Havelková 035511 A. C. Sparta Praha DNP






Běh 7 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 10.61
MB Tereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha 09.47
MB Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 10.11
MB Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha 10.19
MB Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 11.14






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.49 11.00
2 Michal Hošek 010422 SC Radotín Praha 19.87 9.00
3 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 21.89 6.00
4 David Klement 010708 SK Aktis Praha 22.98 3.00
5 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.35 1.00
6 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.37






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel Jindra 020816 SC Radotín Praha 23.28 2.00
2 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 24.75
3 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 24.79
4 Patrik Najman 030103 ASK Slavia Praha 26.03
5 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 26.58
6 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 27.26






Běh 3 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří Pechar 010324 A. C. Sparta Praha 20.49 8.00
2 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 22.87 4.00
3 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 23.44
4 Daniel Jungwirth 010803 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.36
5 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 24.39
6 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 30.26






Běh 4 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Mlčoch 020314 ASK Slavia Praha 21.78 7.00
2 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 22.55 5.00
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 23.49
4 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 23.59
5 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 23.88






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.25 11.00
2 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 21.62 9.00
3 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.67 8.00
4 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 21.81 7.00
5 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 22.34 4.00
6 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 22.68 3.00






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 22.06 6.00
2 Monika Pašková 025724 SK Aktis Praha 22.12 5.00
3 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 22.80 2.00
4 Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.33
5 Ema Kándlová 035226 SC Radotín Praha 25.91
6 Ema Kostlánová 035616 SC Radotín Praha 26.04






Běh 3 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marie Nguyenová 015521 ASK Slavia Praha 23.71
2 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 24.39
3 Chantalle Matoušek 025113 SK Kotlářka Praha 24.96
4 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 26.71
5 Haru Roháčková 035110 ŠAK Novoborská Praha 27.43
6 Klára Čermáková 035715 Spartak Praha 4 28.05






Běh 4 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 23.12
2 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 23.19
3 Anna Burianová 026029 SC Radotín Praha 23.69
4 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 24.55
5 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 24.58

Barbora Kopáčová 035330 A. C. Sparta Praha DNP






Běh 5 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Kropáčková 025404 Spartak Praha 4 22.95 1.00
2 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 23.80
3 Gabriela Balcarová 026224 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 24.52
4 Adéla Longinová 035111 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.20
5 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 26.22






Běh 6 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
MB Andrea Žižková 035503 SK Kotlářka Praha DNP
MB Tereza Cibiková 025115 SK Kotlářka Praha 23.25
MB Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 25.41
MB Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 28.97
MB Andrea Süssemilchová 035206 SK Kotlářka Praha 29.30






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 2:45.27 11.00
2 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 2:47.93 9.00
3 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:50.86 8.00
4 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 2:55.29 6.00
5 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 2:59.77 4.00
6 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 3:02.48 2.00
7 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 3:02.77 1.00






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Šimůnek 020731 ASK Slavia Praha 2:52.95 7.00
2 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 2:56.45 5.00
3 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 3:00.51 3.00
4 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:06.88
5 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 3:11.74
6 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 3:13.67
7 Vojtěch Rinn 010917 SC Radotín Praha 3:15.78
8 Marek Friedlaender 031120 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3:26.10






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 2:46.52 11.00
2 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 2:49.67 9.00
3 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:50.92 8.00
4 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:52.38 7.00
5 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:56.99 5.00
6 Eva Hřebíčková 035303 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2:58.41 4.00
7 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:04.63 3.00
8 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 3:12.83

Hana Mezihoráková 015903 SC Radotín Praha DNF






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Mňoučková 026028 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:54.27 6.00
2 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 3:06.12 2.00
3 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 3:06.63 1.00
4 Andrea Šotová 025822 SK Kotlářka Praha 3:11.17
5 Emílie Alaxinová 025816 ASK Slavia Praha 3:23.91
6 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 3:24.96
7 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 3:26.61
8 Lucie Mírovská 035426 ŠAK Novoborská Praha 3:33.71
9 Natálie Synková 025820 SC Radotín Praha 3:39.68






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Hošek 010422 SC Radotín Praha 09.73 11.00
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 09.74 9.00
3 Oliver König 020318 ASK Slavia Praha 11.01 8.00
4 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 11.70 7.00
5 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 12.04 3.00
6 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.28 1.00






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel Jindra 020816 SC Radotín Praha 11.97 4.50
2 Jakub Hadač 020704 Spartak Praha 4 12.94
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 13.25
4 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13.35
5 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.96
6 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 14.33






Běh 3 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 11.94 6.00
2 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 11.97 4.50
3 Eduard Janoušek 020906 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 12.18 2.00
4 Josef Maliniak 010630 ŠAK Novoborská Praha 13.33
5 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 13.63
6 Martin Rouček 030603 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.63






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 10.48 11.00
2 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.49 9.00
3 Barbora Lánská 025207 SK Kotlářka Praha 11.30 8.00
4 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 11.97 7.00
5 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 12.68 6.00
6 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 15.23






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Františka Sztogrýnová 035104 Spartak Praha 4 13.22 1.00
2 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 13.47
3 Klára Sieglová 025726 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.71
4 Natálie Synková 025820 SC Radotín Praha 14.03
5 Natalie Smejkalová 025319 ASK Slavia Praha 14.14
6 Sofie Solárová 035624 A. C. Sparta Praha 16.69






Běh 3 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 12.96 4.00
2 Denisa Grygarová 015331 ASK Slavia Praha 13.18 3.00
3 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 14.55
4 Barbora Hrušková 015810 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 14.72
5 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 15.65

Zuzana Augustová 035126 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP






Běh 4 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 12.80 5.00
2 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 13.20 2.00
3 Pavlína Cubínková 035709 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.24
4 Barbora Kostlánová 016216 SC Radotín Praha 13.48
5 Kateřina Malcová 035828 Spartak Praha 4 14.19
6 Klára Čermáková 035715 Spartak Praha 4 14.48






4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Žambůrková, Slavíková, Lazar, Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘ 32.72 11.00
2 A - Balík, Kožina, Damašková, Líbalová
SK Aktis Praha 34.43 6.00
3 A – Švihel, Lachman, Čižinská, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 34.69 5.00
4 A/ A - Grygarová, Nguyenová, Mlčoch, Šimůnek
ASK Slavia Praha 35.74 2.00
5 A - Roučková, Helmich, Hornofová, Maliniak
ŠAK Novoborská Praha 35.85 1.00

A - Hošek, Vacátko, Mazihoráková, Kosklánová
SC Radotín Praha DQ






Běh 2 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Harazímová, Pechar, Červiková, Pšenička
A. C. Sparta Praha 33.11 9.00
2 A - Jedlička, Nováková, Hrdličková, Vagaday
SK Kotlářka Praha 33.61 8.00
3 B/ A - Polanecká, Šilhavá, Lipový, Tacchi
ASK Slavia Praha 33.83 7.00
4 A - Kudrnovský, Kratochvíl, Eibichová, Bláhová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36.18
5 A - Balcarová, Richterová, Janoušek, Mottel
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 36.23
6 A - Hadač, Kodadová, Šimůnková, Vlk
Spartak Praha 4 38.64






Běh 3 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B - Lenghrat, Jindra, Masnerová, Pexová
SC Radotín Praha 35.61 4.00
2 B - Macháček, Zasadil, Matoušek, Laánská
SK Kotlářka Praha 36.23
3 B - Feixová, Sieglová, Kára, Král
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 36.49
4 A/ B - Procházková, Draslarová, Najman, Buriánek
ASK Slavia Praha 37.75
5 B - Kovařík, Voců, Weberová, Roháčková
ŠAK Novoborská Praha 39.21






Běh 4 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B - Šebek, Severa, Hluchá, Janečková
ATLETIKA HOSTIVAŘ 36.78
2 A/ C - Metelková, Buriánková, Piroch, Msallam
ASK Slavia Praha 37.70
3 C - Kůstka, Kafka, Burianová, Frýdlová
SC Radotín Praha 38.72

C - Vaněček, Škrabák, Šotová, Ambrožová An.
SK Kotlářka Praha DQ

C - Cubínková, Hanáková, Jungwirth, Smítal
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha DQ






Běh 5 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B - Kreidl, Hnilica, Pašková, Suchomelová
SK Aktis Praha 35.64 3.00
2 B - Pernica, Varga, Ťupová, Vojtěchová
Atletický školní klub Mazurská 39.30
3 B - Danišová, Vojta, Požárová, Říha
A. C. Sparta Praha 39.31
4 B - Hrušková, Sýkorová, Friedlaender, Vavřinec
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 40.78

B - Šach, Bříza, Malcová K., Dorňáková
Spartak Praha 4 DQ






Běh 6 (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A/ D - Smejkalová, Hájková, Hájek, Průša
ASK Slavia Praha 37.15
2 D - oulický, Kubeš, Boháčová, Synková
SC Radotín Praha 37.88
3 D - Rouček, Dobiáš, Lowginová, Eliášová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 38.17
4 D - Bucha, Hála, Kvasničková, Ambrožová Ad.
SK Kotlářka Praha 38.63
MB Polívková, Šikýřová, Pauzová, Šimáčková
ASK Slavia Praha 35.23






Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Vacátko 010122 SC Radotín Praha 1.55 11.00
2 Matyáš Vagaday 010118 SK Kotlářka Praha 1.50 9.00
3 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.50 8.00
4 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 1.30 7.00
5 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 1.25 6.00
6 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.20 5.00
7 Kryštof Průša 010817 ASK Slavia Praha 1.20 4.00
8 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.15 3.00

Jakub Dobiáš 030808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha NH

David Klement 010708 SK Aktis Praha NH






Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 1.37 11.00
2 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 1.34 9.00
3 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.28 8.00
4 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.25 7.00
5 Františka Sztogrýnová 035104 Spartak Praha 4 1.20 6.00
6 Anna Burianová 026029 SC Radotín Praha 1.20 5.00
7 Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 1.20 4.00
8 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 1.15 3.00
9 Lucie Procházková 025906 ASK Slavia Praha 1.15 2.00
10= Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 1.15 0.50
10= Petra Pácalová 025121 SK Aktis Praha 1.15 0.50
12= Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1.10
12= Aneta Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 1.10






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš Jedlička 011221 SK Kotlářka Praha 4.53 11.00
2 Filip Lazar 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.16 9.00
3 Matyáš Mottel 030823 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4.00 8.00
4 Leon Škrabák 020919 SK Kotlářka Praha 3.98 7.00
5 Kristián Michal Kára 030722 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.83 6.00
6 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 3.83 5.00
7 Lukáš Kratochvíl 020515 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.82 4.00
8 Jakub Hadač 020704 Spartak Praha 4 3.76 3.00
9 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 3.72 2.00
10 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 3.62 1.00
11 Štěpán Kožina 031029 SK Aktis Praha 3.54
12 Matouš Hnilica 021029 SK Aktis Praha 3.50
13 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 3.49
14 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 3.48
15 Vojtěch Vlk 021015 Spartak Praha 4 3.47
16 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.45
17 Filip Msallam 030906 ASK Slavia Praha 3.39
18 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.35
19 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 3.31
20 Lukáš Hála 020731 SK Kotlářka Praha 3.09
21 Marek Friedlaender 031120 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 2.96






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Damašková 015110 SK Aktis Praha 5.02 11.00
2 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 4.58 9.00
3 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.55 8.00
4 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.31 7.00
5 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 4.23 6.00
6 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 4.22 5.00
7 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4.21 4.00
8 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 4.10 3.00
9 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 3.94 2.00
10 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 3.83 1.00
11 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.81
12 Adéla Ambrožová 025309 SK Kotlářka Praha 3.80
13 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 3.78
14 Veronika Buriánková 036031 ASK Slavia Praha 3.76
15 Eva Hřebíčková 035303 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 3.73
16 Barbora Draslarová 026210 ASK Slavia Praha 3.72
17 Anežka Hluchá 036227 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.64
18 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.64
19 Adéla Šimůnková 035908 Spartak Praha 4 3.62
20 Tereza Hymplová 025719 Spartak Praha 4 3.56
21 Tereza Weberová 025401 ŠAK Novoborská Praha 3.41
22 Romana Tichá 035923 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.38
23 Eliška Koukalová 035216 ASK Slavia Praha 3.23
24 Adéla Boháčová 015315 SC Radotín Praha 3.22

Kateřina Kodadová 036127 Spartak Praha 4 3.22
26 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 2.92






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.86 11.00
2 Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 09.68 9.00
3 Agáta Richterová 015822 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 09.47 8.00
4 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 08.39 7.00
5 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 08.28 6.00
6 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 08.03 5.00
7 Anna Suchomelová 025203 SK Aktis Praha 07.78 4.00
8 Marie Nguyenová 015521 ASK Slavia Praha 07.39 3.00
9 Markéta Lexová 025129 ASK Slavia Praha 07.11 2.00
10 Barbora Kostlánová 016216 SC Radotín Praha 07.10 1.00
11 Marie Frydlová 015701 SC Radotín Praha 06.81
12 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 06.80
13 Adéla Boháčová 015315 SC Radotín Praha 06.74
14 Tereza Mershonová 025610 SK Kotlářka Praha 06.56
15 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 06.50
16 Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.29
17 Markéta Kramolišová 016022 SK Aktis Praha 06.23
18 Karolin Ann Nessmith 035219 SK Kotlářka Praha 06.09
19 Jasmína Sýkorová 035811 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05.67
20 Tereza Kropáčková 025404 Spartak Praha 4 05.51
21 Barbora Bezdíčková 035808 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.17
22 Tereza Kněžínková 035207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 03.75






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 10.76 11.00
2 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.18 9.00
3 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 08.30 8.00
4 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 08.10 7.00
5 Martin Macháček 011227 SK Kotlářka Praha 07.75 6.00
6 Matěj Čížek 010426 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 07.24 5.00
7 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.17 4.00
8 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.95 3.00
9 Jonáš Čábelka 030811 SK Kotlářka Praha 06.93 2.00
10 Adam Krejčí 020208 Spartak Praha 4 06.55 1.00
11 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 06.08
12 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 05.91
13 Borek Vavřinec 031203 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 05.69
14 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.60
15 Vojtěch Rinn 010917 SC Radotín Praha 05.38
16 Daniel Jungwirth 010803 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.29
17 Marek Bříza 011112 Spartak Praha 4 05.26
18 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 04.73
19 Petr Šach 031127 Spartak Praha 4 04.71
20 Jan Buriánek 031031 ASK Slavia Praha 04.57
21 Patrik Najman 030103 ASK Slavia Praha 04.52






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František Bucha 030210 SK Kotlářka Praha 52.06 11.00
2 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 48.67 9.00
3 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 48.34 8.00
4 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 48.21 7.00
5 Karel Král 010402 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 43.40 6.00
6 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 43.31 5.00
7 Adam Krejčí 020208 Spartak Praha 4 41.76 4.00
8 Marek Piroch 030119 ASK Slavia Praha 41.41 3.00
9 Jan Zasadil 020423 SK Kotlářka Praha 36.97 2.00
10 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 36.73 1.00
11 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 35.84
12 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.69
13 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 35.17
14 Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha 34.23
15 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 33.66
16 Martin Hájek 020212 ASK Slavia Praha 31.36
17 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 31.12
18 Tomáš Kreidl 030422 SK Aktis Praha 23.45
19 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 22.16
20 Borek Vavřinec 031203 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 21.80






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 25.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 46.84 11.00
2 Andrea Šotová 025822 SK Kotlářka Praha 41.30 9.00
3 Anna Ryšavá 025106 SK Kotlářka Praha 36.93 8.00
4 Adéla Longinová 035111 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 35.68 7.00
5 Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 35.15 6.00
6 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 34.01 5.00
7 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 31.91 4.00
8 Anita Hájková 025212 ASK Slavia Praha 31.09 3.00
9 Nikola Šimlová 026102 SK Aktis Praha 26.33 2.00
10 Anna Maria Molnárová 026115 ASK Slavia Praha 25.74 1.00
11 Barbora Hrušková 015810 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 25.02
12 Emílie Alaxinová 025816 ASK Slavia Praha 22.76
13 Veronika Kvasničková 035820 SK Kotlářka Praha 20.85
14 Klára Eliášová 035822 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 19.94
15 Lucie Mírovská 035426 ŠAK Novoborská Praha 19.55
16 Nicole Dorňáková 035923 Spartak Praha 4 19.33
17 Ema Kostlánová 035616 SC Radotín Praha 17.58
18 Veronika Sudková 036115 Spartak Praha 4 17.46
19 Ema Kándlová 035226 SC Radotín Praha 16.63
20 Kateřina Malcová 035828 Spartak Praha 4 16.18
21 Tereza Malcová 035828 Spartak Praha 4 15.78
22 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 13.60
23 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 10.30






Celkový bodový stav - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 093.00
2 KOTPR
SK Kotlářka Praha 090.00
3 RADPR
SC Radotín Praha 079.50
4 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 071.00
5 SPAPR
A. C. Sparta Praha 050.00
6 AKTPR
SK Aktis Praha 034.50
7 UJPR9
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 028.00
8 VINPR
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 019.00
9 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 015.00
10 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 013.00
11 SPPR4
Spartak Praha 4 008.00






Celkový bodový stav - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 078.00
2 AKTPR
SK Aktis Praha 071.00
3 UJPR9
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 067.00
4 KOTPR
SK Kotlářka Praha 051.00
5 SPAPR
A. C. Sparta Praha 045.00
6 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 043.00
7 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 037.00
8 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 024.00
9 RADPR
SC Radotín Praha 012.00

VINPR
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 012.00
11 SPPR4
Spartak Praha 4 008.00