8. veřejné závody přípravek










Datum konání:
22. 9 . 2014





Místo konání:
Praha-Slavia





Pořadatel:
ASK Slavia Praha





Výsledky zpracoval:







Ředitel závodu:
Štěpán Pobuda





Hlavní rozhodčí:







Technický delegát:







Poznámka:
















60 m nejml. žákyně (03-05)
















Rozběh 1 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr -1,3 1







2 Aleva Lenka 2005 Sport.akademie DNP



3 Bezdíčková Barbora 2003 UJPR9 DNP



4 Bokstefflová Karolína 2005 ŠAK Novoborská 11,30 1.


5 Anagregová Viktorie 2004 SLAPR DNP



6







7







8















Rozběh 2 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr -1,0 1







2 Balcerová Eliška 2005 SLAPR 10,83 2.


3 Berounská Adéla 2003 SLAPR 10,65 1.


4 Bezdíčková Alice 2005 UJPR9 11,33 4.


5 Brejlová Adéla 2005 SLAPR 11,62 5.


6 Brendlová Agáta 2005 OLYMP 11,08 3.


7 Brodilová Laura 2005 SLAPR 11,78 7.


8 Kukulská Kristýna 2005 SLAPR 11,67 6.










Rozběh 3 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,6 1







2 Bučányová Petra 2004 SLAPR 10,47 1.


3 Burdová Johanka 2005 SLAPR 10,70 3.


4 Dolníčková Nikol 2005 OLYMP 11,04 4.


5 Durychová Julie 2005 SLAPR 10,62 2.


6







7 Fialová Agnes 2004 ŠAK Novoborská 11,08 5.


8















Rozběh 4 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,1 1







2 Burešová Tereza 2005 SLAPR 11,15 4.


3 Buriánková Michaela 2005 SLAPR 11,33 5.


4 Florová Monika 2004 UJPR9 9,58 1.


5 Fořtová Aneta 2004 SLAPR 12,66 6.


6 Francová Adriana 2005 ATLJM 10,33 3.


7 Grogerová Laura 2005 SLAPR 10,18 2.


8















Rozběh 5 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr -0,4 1







2 Hofbauerová Zuzana 2005 Sport. akademie DNP



3 Holková Anežka 2005 OLYMP 10,60 2.


4 Horáková Lucie 2005 ŠAK Novoborská 10,88 3.


5 Hornofová Adéla 2004 ŠAK Novoborská DNP



6 Fibírová Josefína 2005 SLAPR 10,91 4.


7 Flieglová Kristýna 2004 UJPR9 9,98 1.


8















Rozběh 6 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr -0,2 1







2 Buriánková Veronika 2003 SLAPR DNP



3 Čepelová Adéla 2003 SLAPR 9,52 1.


4 Čermáková Andulka 2005 SLAPR 11,25 4.


5 Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 12,04 5.


6 Chaloupková Stella 2004 ŠAK Novoborská 9,58 2.


7 Jeriová Magdaléna 2005 OLYMP DNP



8 Jindrová Michaela 2005 RADPR 10,14 3.










Rozběh 7 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,7 1







2 Charousková Johanka 2005 SLAPR 10,78 2.


3 Jebavá Adéla 2003 SLAPR 11,31 4.


4 Jelínková Ella 2005 OLYMP 11,13 3.


5 Králová Eliška 2004 ATLJM 10,41 1.


6 Krejčí Pavla 2003 SK Čéčova ČB DNP



7 Kučerová Barbora 2005 Spor. akademie 11,44 5.


8















Rozběh 8 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr + 2,6 1 Jindřišková Andulka 2005 SLAPR DNP



2 Kadlecová Vendula 2005 SLAPR 11,89 4.


3 Karbanová Dominika 2003 OLYMP 9,56 2.


4 Košťálová Sofie 2005 SLAPR DNP



5 Koucká Veronika 2005 SLAPR 10,56 3.


6







7 Žáková Andrea 2004 Stará Boleslav 9,38 1. celkově 2.


8















Rozběh 9 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,2 1







2 Valentová Karolína 2004 SLAPR 11,22 5.


3 Valtrová Veronika 2003 OLYMP 9,24 1. celkově 1.


4 Vosecká Anna 2005 UJPR9 9,96 3.


5 Vyšatová Karolína 2004 SLAPR DNP



6 Zajíčková Michaela 2003 SLAPR 9,42 2. celkově 3.


7 Tomasová Mariana 2005 ŠAK Novoborská 10,59 4.


8















Rozběh 10 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,0 1







2 Stádníková Ella 2005 SLAPR 11,89 5.


3 Steindlerová Isolda 2005 OLYMP 11,04 3.


4 Suchánková Simona 2004 ŠAK Novoborská 10,98 2.


5 Škaloudová Sára 2004 OLYMP 11,79 4.


6 Zobalová Michaela 2004 AKTIS 10,21 1.


7 Švejdová Gabriela 2003 SLAPR DNP



8















Rozběh 11 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +2,4 1







2 Kučerová Natálie 2005 SLAPR 10,45 2.


3 Kupková Adéla 2004 SLAPR 10,51 3.


4 Lapková Natálie 2005 SLAPR 10,97 4.


5 Mazurová Nella 2004 SLAPR DNP



6 Melounová Nicol 2004 UJPR9 9,54 1.


7 Molengrafová Sophie 2005 SLAPR 11,84 6.


8 Morenová Adriana 2004 Novoborská 11,34 5.










Rozběh 12 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,8 1







2 Aschermannová Klára 2004 SLAPR 10,31 3.


3 Neruda Adriana 2004 OLYMP 9,75 1.


4 Neufusová Karolína 2005 H. Počernice 11,12 4.


5 Novotná Adéla 2004 SLAPR 9,93 2.


6 Ottová Stella 2005 OLYMP 11,33 7.


7 Peluňková Adéla 2004 SLAPR 11,14 6.


8 Peterková Anna 2005 OLYMP 11,13 5.










Rozběh 13 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,5 1







2 Polívková Lea Anna 2003 SLAPR 9,88 3.


3 Příhodová Ažběta 2004 OLYMP 9,55 2.


4 Rejholcová Johana 2003 SLAPR 9,51 1.


5 Růžičková Anna 2004 SLAPR 11,20 5.


6 Sedláčková Agáta 2004 SLAPR 11,18 4.


7







8















Rozběh 14 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,7 1







2 Sedlmajerová Petra 2005 SLAPR 11,47 3.


3 Schönpflugová Eliška 2003 VINPR 9,87 2.


4 Skalická Markéta 2003 SLAPR 9,81 1.


5 Soukalová Victoria 2004 Novoborská 12,57 6.


6 Felcmanová Aneta 2003 SLAPR 11,87 5.


7 Svobodová Adéla 2004 SPARTA 11,48 4.


8
























60 m nejml. žáci (03-05)
















Rozběh 1 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,5 1







2







3 Antoš David Jaroslav 2004 ELNA Počerady 9,93 4.


4 Bednář Matěj 2003 ATLJM 9,72 1.


5 Bendičák Kryštof 2005 AC Praha 1980 11,45 6.


6 Berounský Jan 2004 Mazurská 9,74 2.


7 Beseda Ondřej 2005 SLAPR 9,81 3.


8 Borkovec Bořek 2005 SLAPR 11,36 5.










Rozběh 2 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,7 1







2 Bláha Šimon 2005 OLYMP 11,15 6.


3 Bolardt Sebastian 2003 OLYMP 9,29 1.


4 Buriánek Jan 2003 SLAPR 10,59 4.


5 Coat Michal 2003 Mazurská 10,29 3.


6 Čáp Jan 2005 SLAPR 9,69 2.


7 Čechák František 2005 SLAPR 10,90 5.


8















Rozběh 3 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,2 1







2 Dědič David 2004 AORIC 9,83 2.


3 Děvěr Lukáš 2003 Mazurská 11,47 7.


4 Děvěr Martin 2003 Mazurská 10,39 3.


5 Dohnal František 2003 SLAPR 10,81 6.


6 Dvořák Jan 2003 Mazurská 10,67 5.


7 Hager Eliáš 2005 SLAPR 10,44 4.


8 Dissou Akin 2004 SPPR4 9,49 1.










Rozběh 4 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,6 1







2 Havelka Štěpán 2004 SPARTA 10,86 4.


3







4 Hubka Vojtěch 2004 ELNA Počerady 10,59 3.


5 Jakubů Viktor 2005 VINPR 11,07 5.


6 Jarolímek Filip 2003 JESPR 9,43 1.


7 Jašek David 2004 Mazurská 10,05 2.


8















Rozběh 5 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,3 1







2 Jašek Kryštof 2004 SLAPR 10,45 3.


3 Jelínek Filip 2004 SLAPR 9,88 2.


4 Jisl David 2003 Mazurská 9,84 1.


5 Kárník Matěj 2004 SLAPR 10,51 4.


6







7 Kocnár Tomáš 2004 SLAPR 10,62 5.


8















Rozběh 6 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,5 1







2 Koča Filip 2005 SLAPR 10,54 3.


3







4







5 Kukla Albert 2005 ŠAK Novoborská 11,01 4.


6 Kunický Kryštof 2005 OLYMP 10,41 2.


7 Limberg Lukáš 2004 OLYMP 10,19 1.


8















Rozběh 7 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,5 1







2 Malý Ondřej 2004 ATLJM 11,17 6.


3 Maštalíř Adam 2005 Mazurská 9,73 1.


4 Mazura Hynek 2004 SLAPR 10,57 3.


5 Miřejovský Matěj 2003 Mazurská 11,11 5.


6







7 Msallam Filip 2003 SLAPR 10,17 2.


8 Myslín Lukáš 2003 SLAPR 11,05 4.










Rozběh 8 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,5 1







2 Myslivec Jakub 2004 SLAPR 9,88 2.


3 Nedělka Petr 2004 SPARTA 9,85 1.


4







5 Néméth Max 2004 SLAPR 12,58 5.


6







7 Pavlík Oskar 2004 AORIC 9,90 3.


8 Paleta Vojtěch 2003 GGUSTAVNI 9,95 4.










Rozběh 9 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,6 1







2 Pospíšil Matěj 2004 Mazurská 11,37 7.


3 Procházka Jindřich 2005 SLAPR 9,43 2.


4 Radoměřský Tomáš 2003 SLAPR 9,59 3.


5 Rokos Michal 2004 UJPR9 9,37 1.


6 Sellner Martin 2003 STOPR 9,63 4.


7 Shaw Alexandr 2004 OLYMP 11,16 6.


8 Schnajberk Jan 2004 ATLJM 9,85 5.










Rozběh 10 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,3 1







2







3 Stezka Hugo 2004 Horní Počernice 10,90 3.


4 Stodůlka Jakub 2003 Mazurská 11,76 6.


5 Šíma Jan 2003 ELNA Počerady 9,22 1.


6 Šlehobr Lukáš 2004 SLAPR 10,01 2.


7 Štajner Viktor 2005 ŠAK Novoborská 10,93 4.


8 Matoušek Jiří 2006 OLYMP 11,21 5.










Rozběh 11 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,1 1







2 Šufliarský Štěpán 2005 Horní Počernice 10,15 1.


3 Švandrlík Adam 2005 SLAPR 10,89 3.


4 Ulihrach Bohdan 2005 OLYMP 10,86 2.


5 Vajsochr Petr 2005 AC Praha 1980 11,26 4.


6 Metelka Martin 2005 SLAPR 11,47 5.


7 Mikulášek David
SLAPR 11,85 6.


8















Rozběh 12 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,0 1







2 Vandírek Marek 2005 ATLJM 9,65 1.


3 Vaňhara Marek 2005 SLAPR 11,07 5.


4 Vízner Marek 2004 Horní Počernice 9,98 2.


5 Vladař Eduard 2005 VINPR 10,33 3.


6







7 Doesler Vojtěch 2004 SLAPR 10,91 4.


8
























60 m mini žákyně (06-08)
















Rozběh 1 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,4 1







2 Balcerová Kateřina 2007 SLAPR 11,17 2.


3 Besedová Klára 2008 SLAPR 12,22 5.


4 Borovičková Sára 2006 Sp. akademie 11,94 4.


5 Brenkusová Petra 2007 Horní Počernice 11,52 3.


6 Čechová Alena 2008 SLAPR 13,27 6.


7 Deckerová Aneta 2006 Horní Počernice 11,06 1.


8















Rozběh 2 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,2 1







2 Fajkošová Anna 2007 Horní Počernice 11,49



3







4 Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 10,91 1.


5 Haasová Matylda 2006 OLYMP 11,00 2.


6 Hauptová Daniela 2006 SLAPR 11,38 3.


7 Heinitzová Barbora 2006 Sp. akademie 11,90 6.


8 Hofmanová Adéla 2006 SLAPR 11,39 4.










Rozběh 3 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,2 1







2 Hronková Nela 2006 SLAPR 12,12 3.


3 Huclová Veronika 2007 SLAPR 11,02 1.


4







5 Karbanová Denisa 2006 OLYMP 11,26 2.


6 Kocnárová Veronika 2006 SLAPR 11,46 4.


7 Kočíková Karolína 2008 SLAPR 14,31 5.


8 Kodadová Kateřina 2008 SLAPR 15,37 6.










Rozběh 4 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,9 1 Dissou Aja 2007 SPPR4 12,10 4.


2 Kolenčíková Kristýna 2007 SLAPR 12,68 6.


3 Kučerová Tereza 2008 SLAPR 12,97 7.


4 Kynclová Emma 2007 SLAPR 13,71 8.


5 Lacková Eliška 2008 AORIC 11,36 3.


6 Láchová Tereza 2006 AORIC 10,65 1.


7 Malá Karolína 2007 ATLJM 12,48 5.


8 Marková Ilona 2006 Sp. akademie 10,74 2.










Rozběh 5 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,9 1







2 Mesteková Eva 2007 Sp. akademie 12,69 5.


3 Miklovičová Vanessa 2008 SLAPR 12,85 6.


4 Mikulášková Laura 2006 SLAPR 10,64 1. celkově 3.


5 Peterková Marie 2007 OLYMP 12,11 4.


6 Rokosová Lucie 2008 UJPR9 11,69 3.


7 Stoklasová Natálie 2007 Sp. akademie 11,59 2.


8















Rozběh 6 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,1 1







2




.


3 Šimková Anna 2006 SLAPR 10,20 2. celkově 2.


4 Táborská Terezie 2006 SLAPR 9,56 1. celkově 1.


5 Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská 11,79 4.


6 Volfová Magdaléna 2008 SLAPR 13,17 5.


7 Žohová Kateřina 2006 Sp. akademie 10,67 3.


8 Kadeřábková Lada 2011 Popovice 17,95 6.



















60 m mini žáci (06-08)
















Rozběh 1 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,6 1







2







3 Bezpalec Štěpán 2008 SLAPR 14,12 6.


4 Borovička Šimon Jakub 2008 SLAPR 14,10 5.


5 Burda Čeněk 2006 Sp. akademie 11,72 3.


6 Burda Hynek 2008 Sp. akademie 13,70 4.


7 Buriánek Tomáš 2006 SLAPR 10,43 1.


8 Čáp Jakub 2007 SLAPR 11,21 2.










Rozběh 2 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,5 1







2 Fibír Kryštof 2008 SLAPR 14,31 6.


3 Frýdl Jan 2006 Sp. akademie 11,16 1.


4 Göpfert Jakub 2008 SLAPR 13,51 5.


5







6 Jirásek Antonín 2008 SLAPR 13,48 4.


7 Kadeřábek Matěj 2007 Velké Popovice 12,08 3.


8 Kadlec Lukáš 2007 OLYMP 11,44 2.










Rozběh 3 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +2,6 1







2







3







4 Kubelka Roman 2006 Sp. akademie 11,01 1.


5 Kučera Štěpán 2008 SLAPR 12,95 4.


6







7 Mogg David 2006 VINPR 11,85 3.


8 Mojžíš Richard 2006 SLAPR 11,26 2.










Rozběh 4 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,6 1







2







3 Navara Richard 2007 Sp. akademie 11,82 4.


4 Pečený František 2006 Mazurská 10,51 1.


5 Pohlreich Jiří 2008 SLAPR 12,08 5.


6







7 Přenosil Jan 2006 Sp. akademie 10,61 2.


8 Příhoda Štěpán 2006 OLYMP 11,09 3.










Rozběh 5 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +1,4 1







2







3







4 Řeháček Šimon 2006 Sp. akademie 11,85 2.


5 Sahajdák Oldřich 2006 OLYMP 12,63 3.


6 Sládek Prokop 2006 SLAPR 10,98 1.


7







8















Rozběh 6 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +0,5 1







2







3 Smrčka Dominik 2006 SLAPR 11,26 2.


4 Soós Matěj 2006 SLAPR 10,98 1.


5







6 Šabacký Tom 2007 SLAPR 13,21 4.


7







8 Novák Tomáš 2008 VINPR 11,86 3.










Rozběh 7 Dráha Jméno Ročník Oddíl Čas Umístění v běhu

vítr +2,0 1







2 Šesták Martin 2006 SLAPR 11,56 3.


3







4 Valenta Šimon 2008 SLAPR 12,53 5.


5 Velič Alen 2006 SLAPR 12,36 4.


6 Kyselka Adam 2006 SPPR4 10,65 1.


7







8 Urban Jakub 2007
11,06 2.



















800 m nejml. žákyně (03-05)
















Rozběh 1 Pořadí Jméno Ročník Oddíl Čas Celkové Umístění


1. Florová Monika 2004 UJPR9 2:46.92 1.


2. Hřebíčková Eva 2003 VINPPR 2:58.54 3.


3. Flieglová Kristýna 2004 UJPR9 2:59.81 4.


4. Melounová Nicol 2004 UJPR9 3:01.40 6.


5. Buriánková Veronika 2003 SLAPR 3:09.97 10.


6. Pacáková Simona 2004 SLAPR 3:16.68 12.


7. Benešová Adéla 2004 AORIC 3:16.85 13.


8. Hřebíčková Anna 2005 OLYMP 3:17.88 14.


9. Příhodová Ažběta 2004 OLYMP 3:19.42 15.


10. Fišerová Ludmila 2003 STOPR 3:23.27 16.


11. Bulantová Andrea 2004 SLAPR 3:25.00 18.


12. Požárová Adéla 2003 SPARTA 3:29.81 19.


13. Borkovcová Barbora 2005 SLAPR 3:49.84 21.










Rozběh 2 Pořadí Jméno Ročník Oddíl Čas Celkové Umístění


1. Vaňková Barbora 2004 SLAPR 2:56.59 2.


2. Žáková Andrea 2004 STBOL 3:01.16 5.


3. Soukupová Michaela 2004 OLYMP 3:07.59 7.


4. Rubešová Michaela 2005 ATLJM 3:09.25 8.


5. Vosecká Anna 2005 UJPR9 3:09.47 9.


6. Šplechtnová Laura 2004 OLYMP 3:14.09 11.


7. Tvrdková Adéla 2003 SLAPR 3:24.01 17.


8. Rabová Lucie 2005 SLAPR 3:36.26 20.



Šimáčková Kateřina 2004 SLAPR DNF




















800 m nejml. žáci (03-05)
















Rozběh 1 Pořadí Jméno Ročník Oddíl Čas Celkové umístění


1. Bednář Matěj 2003 ATLJM 2:46.27 3.


2. Fábry Ondřej 2003 SLAPR 2:47.13 4.


3. Kára Kristián M. 2003 UJPR9 2:52.34 6.


4. Hager Eliáš 2005 SLAPR 2:54.96 10.


5. Dědič David 2004 AORIC 2:55.00 11.


6. Kára Mikuláš J. 2005 UJPR9 3:06.18 16.


7. Kodídek Jan 2003 OLYMP 3:06.93 17.


8. Jašek Kryštof 2004 SLAPR 3:15.59 19.


9. Čermák Matěj 2004 SLAPR 3:16.46 20.


10. Buriánek Jan 2003 SLAPR 3:24.55 21.


11. David Filip 2003 SLAPR 3:27.35 23.


12. Bendičák Kryštof 2005 1980 3:31.03 26.


13. Borkovec Bořek 2005 SLAPR 3:32.89 27.


14. Kasan Filip 2004 SLAPR 3:33.87 28.


15. Koukal Jáchym 2005 SLAPR 3:39.20 30.


16. Finek Jakub 2005 1980 3:39.39 31.










Rozběh 2 Pořadí Jméno Ročník Oddíl Čas Celkové umístění


1. Schnajberk Jan 2004 ATLJM 2:45.75 1.


2. Radoměřský Tomáš 2003 SLAPR 2:46.25 2.


3. Šimek Alexandr 2004 ATLJM 2:51.44 5.


4. Vandírek Marek 2005 ATLJM 2:52.86 7.


5. Surga Jakub 2004 AKTIS 2:53.37 8.


6. Poděbradský Jan 2004 AKTIS 2:53.46 9.


7. Řeháček Matěj 2003 SLAPR 2:58.92 12.


8. Piroch Marek 2003 SLAPR 3:03.22 13.


9. Musil Josef 2004 SLAPR 3:04.28 14.


10. Matoška Jan 2004 AORIC 3:05.97 15.


11. Průša Dominik 2004 SLAPR 3:12.55 18.


12. Vinš Kirill 2004 SLAPR 3:26.69 22.


13. Myslín Lukáš 2003 SLAPR 3:29.71 24.


14. Ullsperger Jiří 2004 SLAPR 3:30.67 25.


15. Pechar Filip 2005 SLAPR 3:37.06 29.


16. Metelka Martin 2005 SLAPR 3:46.37 32.



















600 m mini žákyně (06-08)

















Umístění Jméno Ročník Oddíl Čas



1. Šimková Anna 2006 SLAPR 2:15.15



2. Marková Ilona 2006 Sportovní akademie 2:20.13



3. Dolejšová Sára 2007 ATLJM 2:26.73



4. Hofmanová Agáta 2006 SLAPR 2:26.85



5. Dvořáková Tereza 2006 VINPR 2:34.55



6. Šrankotová Klaudie 2007 Sportovní akademie 2:37.58



7. Šárová Ema 2008 AC Praha 1980 2:56.39




















600 m mini žáci (06-08)

















Umístění Jméno Ročník Oddíl Čas



1. Sládek Prokop 2006 SLAPR 2:06.21



2. Hurdálek Jan 2006 ATLJM 2:10.49



3. Kyselka Adam 2006 SPPR4 2:21.39



4. Surga David 2007 AKTIS 2:24.74



5. Malý Alexandr 2007 OLYMP 2:26.54



6. Beran Petr 2007 OLYMP 2:29.31



7. Znojil Štěpán 2006 AC Praha 1980 2:31.51



8. Červenka Jiří 2007 OLYMP 2:34.76



9. Buriánek Tomáš 2006 SLAPR 2:35.94



10. Červenka Hynek 2008 OLYMP 2:36.26



11. Bareš Michal 2007 AC Praha 1980 2:39.27



12. Pelant Jan 2007 AORIC 2:58.82




















Kriket nejml. žákyně (03-05)

















Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon



1. Vlčková Michaela 2003 SLAPR 36,57



2. Pelantová Martina 2005 AORIC 29,70



2. Vaňková Barbora 2004 SLAPR 29,70



4. Durychová Julie 2005 SLAPR 27,92



5. Babíčková Klára 2003 SLAPR 23,72



6. Valtrová Veronika 2003 OLYMP 23,33



7. Kukulská Kristýna 2005 SLAPR 21,42



8. Burdová Johanka 2005 SLAPR 19,78



9. Grogerová Laura 2005 SLAPR 19,64



10. Škaloudová Sára 2004 OLYMP 19,42



11. Fibírová Josefína 2005 SLAPR 19,15



12. Dolníčková Nikol 2005 OLYMP 18,60



13. Bulantová Andrea 2004 SLAPR 16,63



14. Fořtová Aneta 2004 SLAPR 15,62



15. Brodilová Laura 2005 SLAPR 15,33



16. Morenová Adriana 2004 ŠAK Novoborská 15,30



17. Haasová Adéla 2004 OLYMP 14,75



18. Neufusová Karolína 2005 Horní Počernice 13,28



19. Stádníková Ella 2005 SLAPR 11,49



20. Hronová Michaela 2005 ŠAK Novoborská 11,32



21. Kučerová Barbora 2005 SLAPR 9,97



22. Sadtlerová Kateřina 2005 Sp. akademie 8,26




















Kriket nejml. žáci (03-05)

















Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon



1. Jašek David 2004 Mazurská 41,72



2. Kodídek Jan 2003 OLYMP 37,57



3. Sellner Vojta 2004 STOPR 37,09



4. Kučera Filip 2003 SLAPR 36,27



5. Coat Michal 2003 Mazurská 35,06



6. Sellner Martin 2003 STOPR 34,19



7. Šimek Alexandr 2004 ATLJM 33,51



8. Jarolímek Filip 2003 JESPR 32,88



9. Schnajberk Jan 2004 ATLJM 32,13



10. Kunický Kryštof 2005 OLYMP 31,07



11. Živný Michal 2005 SLAPR 30,95



12. Kárník Matěj 2004 SLAPR 30,84



13. Jisl David 2003 Mazurská 30,35



14. Průša Dominik 2004 SLAPR 28,99



15. Vladař Eduard 2005 VINPR 28,61



16. Msallam Filip 2003 SLAPR 27,76



17. Bláha Šimon 2005 OLYMP 27,52



18. Göpfert Vojtěch 2005 SLAPR 26,99



19. Šejnost Kryštof 2005 SLAPR 26,73



20. Jakubů Viktor 2005 VINPR 26,49



21. Koukal Jáchym 2005 SLAPR 25,61



22. Koča Filip 2005 SLAPR 25,14



23. David Filip 2003 SLAPR 22,72



24. Ulihrach Bohdan 2005 OLYMP 21,78



25. Mikulášek David 2005 SLAPR 21,51



26. Kukla Albert 2005 ŠAK Novoborská 19,96



27. Mrkva Michal 2005 SLAPR 19,19



28. Procházka Jindřich 2005 SLAPR 18,30



29. Pechar Filip 2005 SLAPR 18,13



30. Děvěr Martin 2003 Mazurská 17,47



31. Děvěr Lukáš 2003 Mazurská 16,70



32. Pospíšil Matěj 2004 Mazurská 15,79



33. Vaňhara Marek 2005 SLAPR 15,03



34. Štajner Viktor 2005 ŠAK Novoborská 14,23




















Kriket mini žákyně (06-08)

















Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon



1. Lacková Karolína 2006 AORIC 25,68



2. Heinitzová Barbora 2006 Sport. Akademie 23,79



3. Vlčková Barbora 2006 AORIC 20,85



4. Freisingerová Marie 2006 ŠAK Novoborská 20,29



5. Veselá Veronika 2006 ŠAK Novoborská 15,76



6. Lipová Karolína 2006 SLAPR 15,47



7. Hofmanová Adéla 2006 SLAPR 14,93



8. Dvořáková Tereza 2006 VINPR 14,46



9. Jelenová Leontýna 2006 OLYMP 13,76



10. Brenkusová Petra 2007 Horní Počernice 12,20



11. Vlčková Kristýna 2008 AORIC 11,57



12. Hronková Nela 2006 SLAPR 11,07



13. Brejlová Nikola 2007 SLAPR 7,96




















Kriket mini žáci (06-08)

















Umístění Jméno Ročník Oddíl Výkon



1. Hurdálek Jan 2006 ATLJM 31.00



2. Čáp Jakub 2007 SLAPR 27.97



3. Mogg David 2006 VINPR 25.25



4. Pelant Jan 2007 AORIC 20.48



5. Smrčka Dominik 2006 SLAPR 18.57



6. Velič Alen 2006 SLAPR 14.30



7. Kadlec Lukáš 2007 OLYPR X 16




















Dálka nejml. žákyně (03-05)

















Umístění Jméno Roč. Oddíl Výkon



1. Šimůnková Aneta 2004 SLAPR 3,65



2. Vlčková Michaela 2003 SLAPR 3,56



3. Čepelová Adéla 2003 SLAPR 3,48



4. Schönpflugová Eliška 2003 VINPR 3,47



5. Novotná Adéla 2004 SLAPR 3,45



6. Buriánková Veronika 2003 SLAPR 3,44



7. Jindrová Michaela 2005 RADPR 3,44



8. Zobalová Michaela 2004 AKTIS 3,37



9. Šimáčková Kateřina 2004 SLAPR 3,36



10. Polívková Lea Anna 2003 SLAPR 3,36



11. Pacáková Simona 2004 SLAPR 3,32



12. Ludvíková Eliška 2003 SLAPR 3,30



13. Skalická Markéta 2003 SLAPR 3,26



14. Zajíčková Michaela 2003 SLAPR 3,26



15. Karbanová Dominika 2003 OLYMP 3,22



16. Rejholcová Johana 2003 SLAPR 3,13



17. Koucká Veronika 2005 SLAPR 3,12



18. Rubešová Michaela 2005 ATLJM 3,10



19. Charousková Johanka 2005 SLAPR 3,03



20. Chaloupková Stella 2004 Novob. 3,02



21. Králová Eliška 2004 ATLJM 3,01



22. Kučerová Natálie 2005 SLAPR 2,99



23. Aschermannová Klára 2004 SLAPR 2,97



24. Benešová Adéla 2004 AORIC 2,96



25. Balcerová Eliška 2005 SLAPR 2,94



26. Brendlová Agáta 2005 OLYMP 2,91



27. Fišerová Ludmila 2003 STOPR 2,88



28. Bučányová Petra 2004 SLAPR 2,80



29. Růžičková Anna 2004 SLAPR 2,77



30. Haasová Adéla 2004 OLYMP 2,75



31. Suchánková Simona 2004 Novob. 2,74



32. Horáková Lucie 2005 Novob. 2,73



33. Kupková Adéla 2004 SLAPR 2,72



34. Holková Anežka 2005 OLYMP 2,69



35. Bezdíčková Alice 2005 UJPR9 2,67



36. Rabová Lucie 2005 SLAPR 2,66



37. Jebavá Adéla 2003 SLAPR 2,65



38. Burešová Tereza 2005 SLAPR 2,64



39. Francová Adriana 2005 ATLJM 2,63



40. Borkovcová Barbora 2005 SLAPR 2,63



41. Neruda Adriana 2004 OLYMP 2,61



42. Valentová Karolína 2004 SLAPR 2,60



43. Tomasová Mariana 2005 Novob. 2,60



44. Ondřejovská Valentina 2003 SLAPR 2,57



45. Berounská Adéla 2003 SLAPR 2,56



46. Lapková Natálie 2005 SLAPR 2,56



47. Požárová Adéla 2003 SPARTA 2,55



48. Bokstefflová Karolína 2005 Novob. 2,55



49. Peluňková Adéla 2004 SLAPR 2,52



50. Peterková Anna 2005 OLYMP 2,51



51. Čermáková Andulka 2005 SLAPR 2,49



52. Buriánková Michaela 2005 SLAPR 2,49



53. Kadlecová Vendula 2005 SLAPR 2,48



54. Jelínková Ella 2005 OLYMP 2,40



55. Brejlová Adéla 2005 SLAPR 2,39



56. Ottová Stella 2005 OLYMP 2,32



57. Sedlmajerová Petra 2005 SLAPR 2,26



58. Soukalová Victoria 2004 Novob. 2,26



59. Sedláčková Agáta 2004 SLAPR 2,25



60. Steindlerová Isolda 2005 OLYMP 2,25



61. Svobodová Adéla 2004 SPARTA 2,14



62. Felcmanová Aneta 2003 SLAPR 2,08



63. Fialová Agnes 2004 Novob. 1,83




















Dálka nejml. žáci (03-05)

















Umístění Jméno Roč. Oddíl Výkon



1. Šíma Jan 2003 Počera. 4,11



2. Řeháček Matěj 2003 SLAPR 4,07



3. Maštalíř Adam 2005 Mazur. 3,90



4. Dissou Akin 2004 SPPR4 3,89



5. Bolardt Sebastian 2003 OLYMP 3,72



6. Sellner Vojta 2004 STOPR 3,51



7. Šejnost Kryštof 2005 SLAPR 3,48



8. Vinš Kirill 2004 SLAPR 3,46



9. Jelínek Filip 2004 SLAPR 3,44



10. Kára Kristián M. 2003 UJPR9 3,43



11. Hucl Adam 2005 SLAPR 3,43



12. Poděbradský Jan 2004 AKTIS 3,41



13. Paleta Vojtěch 2003 GGUST 3,41



14. Antoš David Jaroslav 2004 Počera. 3,40



15. Rokos Michal 2004 UJPR9 3,39



16. Kára Mikuláš J. 2005 UJPR9 3,38



17. Čermák Matěj 2004 SLAPR 3,34



18. Vízner Marek 2004 H.Poč. 3,31



19. Myslivec Jakub 2004 SLAPR 3,30



20. Kasan Filip 2004 SLAPR 3,29



21. Beseda Ondřej 2005 SLAPR 3,26



22. Šufliarský Štěpán 2005 H.Poč. 3,25



23. Pavlík Oskar 2004 AORIC 3,23



24. Mazura Hynek 2004 SLAPR 3,23



25. Havelka Štěpán 2004 SPARTA 3,12



26. Nedělka Petr 2004 SPARTA 3,11



27. Hubka Vojtěch 2004 Počera. 3,08



28. Živný Michal 2005 SLAPR 3,00



29. Malý Ondřej 2004 ATLJM 2,95



30. Stezka Hugo 2004 H.Poč. 2,93



31. Šlehobr Lukáš 2004 SLAPR 2,92



32. Limberg Lukáš 2004 OLYMP 2,92



33. Kučera Filip 2003 SLAPR 2,87



34. Čáp Jan 2005 SLAPR 2,83



35. Berounský Jan 2004 Mazur. 2,76



36. Vajsochr Petr 2005 1980 2,73



37. Miřejovský Matěj 2003 Mazur. 2,73



38. Stodůlka Jakub 2003 Mazur. 2,70



39. Finek Jakub 2005 1980 2,57



40. Dvořák Jan 2003 Mazur. 2,46



41. Dohnal František 2003 SLAPR 2,39



42. Švandrlík Adam 2005 SLAPR 2,39



43. Nejedlý Daniel 2004 ATLJM 1,96




















Dálka mini žákyně (06-08)

















Umístění Jméno Roč. Oddíl Výkon



1. Láchová Tereza 2006 AORIC 3,43



2. Táborská Terezie 2006 SLAPR 3,41



3. Lacková Karolína 2006 AORIC 3,32



4. Huclová Veronika 2007 SLAPR 2,96



5. Mikulášková Laura 2006 SLAPR 2,92



6. Hofmanová Agáta 2006 SLAPR 2,89



7. Deckerová Aneta 2006 Hor.Poč. 2,87



8. Karbanová Denisa 2006 OLYMP 2,79



9. Dolejšová Sára 2007 ATLJM 2,71



10. Balcerová Kateřina 2007 SLAPR 2,51



11. Lipová Karolína 2006 SLAPR 2,47



12. Vlčková Barbora 2006 AORIC 2,41



13. Lacková Eliška 2008 AORIC 2,38



14. Fajkošová Anna 2007 Hor.Poč. 2,29



15. Besedová Klára 2008 SLAPR 2,24



16. Stoklasová Natálie 2007 Sp. Ak. 2,23



17. Haasová Matylda 2006 OLYMP 2,22



18. Dvořáková Veronika 2006 ATLJM 2,19



19. Mesteková Eva 2007 Sp. Ak. 2,19



20. Žohová Kateřina 2006 Sp. Ak. 2,12



21. Hauptová Daniela 2006 SLAPR 2,11



22. Kocnárová Veronika 2006 SLAPR 2,08



23. Kočíková Karolína 2008 SLAPR 2,06



24. Jelenová Leontýna 2006 OLYMP 2,05



25. Dissou Aja 2007 SPPR4 2,02



26. Brejlová Nikola 2007 SLAPR 2,01



27. Miklovičová Vanessa 2008 SLAPR 2,00



28. Kučerová Tereza 2008 SLAPR 1,86



29. Rokosová Lucie 2008 UJPR9 1,85



30. Šrankotová Klaudie 2007 Sp. Ak. 1,85



31. Kolenčíková Kristýna 2007 SLAPR 1,83



32. Kynclová Emma 2007 SLAPR 1,82



33. Malá Karolína 2007 ATLJM 1,78



34. Čechová Alena 2008 SLAPR 1,77



35. Šárová Ema 2008 1980 1,74



36. Vlčková Kristýna 2008 AORIC 1,68



37. Kodadová Kateřina 2008 SLAPR 1,53



38. Peterková Marie 2007 OLYMP 1,37




















Dálka mini žáci (06-08)

















Umístění Jméno Roč. Oddíl Výkon



1. Přenosil Jan 2006 Sp. Ak. 2,77



2. Urban Jakub 2007
2,75



3. Šesták Martin 2006 SLAPR 2,66



4. Kubelka Roman 2006 Sp. Ak. 2,64



5. Malý Alexandr 2007 OLYMP 2,58



6. Soós Matěj 2006 SLAPR 2,57



7. Matoušek Jiří 2006 OLYMP 2,55



8. Příhoda Štěpán 2006 OLYMP 2,48



9. Sahajdák Oldřich 2006 OLYMP 2,47



10. Frýdl Jan 2006 Sp. Ak. 2,44



11. Pečený František 2006 Mazur. 2,44



12. Smrčka Dominik 2006 SLAPR 2,39



13. Navara Richard 2007 Sp. Ak. 2,34



14. Valenta Šimon 2008 SLAPR 2,31



15. Řeháček Šimon 2006 Sp. Ak. 2,26



16. Šabacký Tom 2007 SLAPR 2,19



17. Pohlreich Jiří 2008 SLAPR 2,17



18. Bareš Michal 2007 1980 2,16



19. Kadeřábek Matěj 2007 V. Pop. 2,14



20. Bezpalec Štěpán 2008 SLAPR 2,13



21. Beran Petr 2007 OLYMP 2,12



22. Burda Čeněk 2006 Sp. Ak. 2,12



23. Znojil Štěpán 2006 1980 2,11



24. Fibír Kryštof 2008 SLAPR 1,92