Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze






Datum konání: 20. - 21. 9. 2014



Místo konání: Plzeň



Pořadatel: AK ŠKODA Plzeň



Výsledky zpracoval: On line system s.r.o.



Ředitel závodu: Ing. Miloslav Plašil



Hlavní rozhodčí: Jiří Koleš



Technický delegát: Josef Šoba



Poznámka:










60 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:10)
Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno 07.21 Q
2 Jan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s. 07.27 Q
3 Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník 07.38 Q
4 David Drštička 000228 SK Přerov 07.46 q
5 Patrik Veselý 990421 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.49 q
6 Lukáš Kubík 990504 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 07.74
7 Lukáš Šimon 990331 TJ Spartak Vlašim 07.77






Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:10)
Vítr: -1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 07.23 Q
2 Jan Němeček 990803 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.36 Q
3 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 07.56 Q
4 Tomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby Tábor 07.58 q
5 Adam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletiky 07.63
6 Tomáš Martynek 010129 TJ TŽ Třinec 07.68
7 Kryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra Otrokovice 07.81






Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:10)
Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 07.43 Q
2 Michal Novák 990709 Bechyňský atlet.klub Bechyně 07.48 Q
3 František Buba 000414 TJ TŽ Třinec 07.52 Q
4 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 07.56 q
5 Michal Řehoř 990519 T. J. Sokol České Budějovice 07.70
6 Martin Vican 990121 BYAC Brno 07.70
7 Lukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia Brno 07.81






Rozběh 4 (so, 20.9.2014 - 14:10)
Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 07.37 Q
2 Štěpán Voborník 000725 AK Hodonín 07.41 Q
3 Matěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletiky 07.45 Q
4 Tomáš Popelka 990423 AC Vysoké Mýto 07.59
5 Dominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletika 07.64
6 Filip Kaštovský 990106 TJ Sokol Opava 07.64
7 Zdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA Plzeň 07.70
8 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.84






60 m - Žáci (Meziběh)










Meziběh 1 (so, 20.9.2014 - 15:35)
Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno 07.13 Q
2 Jan Němeček 990803 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.24 Q
3 Štěpán Voborník 000725 AK Hodonín 07.29 Q
4 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 07.29 q
5 Patrik Veselý 990421 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.36 q
6 Matěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletiky 07.37
7 František Buba 000414 TJ TŽ Třinec 07.43
8 Tomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby Tábor 07.57






Meziběh 2 (so, 20.9.2014 - 15:35)
Vítr: +0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 07.12 Q
2 Jan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s. 07.20 Q
3 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 07.21 Q
4 David Drštička 000228 SK Přerov 07.37
5 Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník 07.39
6 Michal Novák 990709 Bechyňský atlet.klub Bechyně 07.46
7 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 07.58
8 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 07.64






60 m - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 17:15)
Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno =NL07.06
2 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 07.11
3 Jan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s. 07.13
4 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 07.29
5 Jan Němeček 990803 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.30
6 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 07.34
7 Štěpán Voborník 000725 AK Hodonín 07.37
8 Patrik Veselý 990421 TJ Slavoj Stará Boleslav 07.42






60 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 13:50)
Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.81 Q
2 Terezie Blanářová 995214 TJ Lokomotiva Břeclav 08.08 Q
3 Kateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva Rakovník 08.30 Q
4 Iva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.32
5 Sára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.32
6 Monika Doubková 005918 TJ Spartak Vlašim 08.39
7 Anežka Hanousková 996012 TJ Start Havířov 08.58






Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 13:50)
Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby Tábor 07.90 Q
2 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 07.97 Q
3 Pavla Brejchová 995713 TJ ČZ Strakonice 08.09 Q
4 Nikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.14 q
5 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.19 q
6 Pavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.19 q
7 Adéla Jiránková 005628 A. C. TEPO Kladno 08.27
8 Tereza Urbanová 005620 TJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33






Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 13:50)
Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO Kladno 08.00 Q
2 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.00 Q
3 Štěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.08 Q
4 Kristýna Mrzenová 005417 AK Bílina 08.19 q
5 Eliška Kordová 015116 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.26
6 Alžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno 08.31
7 Tereza Holadová 005203 TJ Spartak Vlašim 08.47
8 Karolína Jelínková 005331 TJ Sokol Velké Meziříčí 08.55






Rozběh 4 (so, 20.9.2014 - 13:50)
Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Hettlerová 015103 AKM Viktoria Plzeň 07.96 Q
2 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 08.12 Q
3 Aneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s. 08.23 Q
4 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 08.29
5 Adriana Grulichová 005526 AC Vysoké Mýto 08.38
6 Miroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva Břeclav 08.39
7 Klára Lokajíčková 005106 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.42

Barbora Hůlková 016117 AC SYNER Turnov DQ162.6






60 m - Žákyně (Meziběh)










Meziběh 1 (so, 20.9.2014 - 15:25)
Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 =NL07.77 Q
2 Pavla Brejchová 995713 TJ ČZ Strakonice 08.00 Q
3 Andrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO Kladno 08.04 Q
4 Štěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.06 q
5 Eliška Semecká 025330 TJ Dukla Praha 08.11
6 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.19
7 Kateřina Mastná 006214 TJ Lokomotiva Rakovník 08.35

Pavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP






Meziběh 2 (so, 20.9.2014 - 15:25)
Vítr: +0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Hettlerová 015103 AKM Viktoria Plzeň 07.94 Q
2 Adéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby Tábor 07.97 Q
3 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 07.97 Q
4 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 08.05 q
5 Terezie Blanářová 995214 TJ Lokomotiva Břeclav 08.10
6 Kristýna Mrzenová 005417 AK Bílina 08.25
7 Nikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará Boleslav 08.25
8 Aneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s. 08.29






60 m - Žákyně (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 17:05)
Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby Tábor 07.83
2 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 07.85
3 Linda Hettlerová 015103 AKM Viktoria Plzeň 07.92
4 Štěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.08
5 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 08.08
6 Andrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO Kladno 08.20
7 Pavla Brejchová 995713 TJ ČZ Strakonice 08.36
8 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.36






150 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:50)
Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon Hána 990417 Atletický klub Zlín, z.s. 17.24 Q
2 Tomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby Tábor 17.59 Q
3 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 17.90
4 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 17.99
5 Lukáš Kubík 990504 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 18.08
6 Martin Vican 990121 BYAC Brno 18.37

Matěj Nádhera 000609 SKP Union Cheb - klub atletiky DNP






Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:50)
Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 17.19 Q
2 Štěpán Voborník 000725 AK Hodonín 17.46 Q
3 Patrik Veselý 990421 TJ Slavoj Stará Boleslav 17.78
4 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 18.01
5 David Štiblický 000617 Atletika Kadaň 18.26

Ondřej Lampa 990722 TJ Sokol Opava DQ163.3

Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov DNP






Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:50)
Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 16.94 Q
2 Jan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s. 17.24 Q
3 Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník 17.68 q
4 Jan Němeček 990803 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.74 q
5 David Drštička 000228 SK Přerov 17.88
6 Tomáš Popelka 990423 AC Vysoké Mýto 17.94
7 Zdeněk Merhout 000320 AK ŠKODA Plzeň 18.35
8 Lukáš Hvasta 990625 AC Moravská Slavia Brno 18.67






150 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 12:30)
Vítr: -1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 16.89
2 Jan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s. 16.94
3 Šimon Hána 990417 Atletický klub Zlín, z.s. 17.13
4 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České Budějovice 17.15
5 Štěpán Voborník 000725 AK Hodonín 17.49
6 Adam Mauer 990528 TJ Lokomotiva Rakovník 17.72
7 Jan Němeček 990803 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 17.77
8 Tomáš Němejc 000224 TJ Vodní stavby Tábor 17.92






150 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:35)
Vítr: -1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 18.54 Q
2 Andrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO Kladno 19.83 Q
3 Nelly Hošková 995311 TJ Sokol Hradec Králové 20.08
4 Kristýna Mrzenová 005417 AK Bílina 20.34
5 Kateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletiky 20.58

Kateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP






Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:35)
Vítr: -1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.33 Q
2 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 19.39 Q
3 Vladimíra Cimbolicová 995202 AC Domažlice 19.72 q
4 Barbora Hůlková 016117 AC SYNER Turnov 19.76 q
5 Eva Kunová 995512 T. J. Sokol České Budějovice 20.23
6 Alžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno 20.40






Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:35)
Vítr: -1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda Hettlerová 015103 AKM Viktoria Plzeň 19.43 Q
2 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 19.87 Q
3 Kristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 19.95
4 Sára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.05
5 Nikol Bafoe 005219 TJ Slavoj Stará Boleslav 20.15
6 Anežka Hanousková 996012 TJ Start Havířov 20.25






150 m - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 12:20)
Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 18.41
2 Linda Hettlerová 015103 AKM Viktoria Plzeň 19.29
3 Anna Kozáková 996106 AK ŠKODA Plzeň 19.44
4 Štěpánka Kolářová 995122 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.44
5 Barbora Hůlková 016117 AC SYNER Turnov 19.59
6 Vladimíra Cimbolicová 995202 AC Domažlice 19.61
7 Andrea Pondělíčková 996001 A. C. TEPO Kladno 19.78
8 Alžběta Dostálová 995302 ASK Slavia Praha 19.87






300 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 11:35)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno NL34.85
2 Daniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O. 36.46
3 Filip Kaštovský 990106 TJ Sokol Opava 36.58
4 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 36.95
5 Adam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletiky 37.02
6 Ondřej Holub 990518 AC Pardubice 37.42
7 Matěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletika 37.48
8 Luděk Matoušek 000324 BYAC Brno 37.51






300 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 16:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Krsek 000513 A. C. TEPO Kladno 37.69 Q
2 Ondřej Holub 990518 AC Pardubice 37.83 Q
3 Matěj Čapek 000217 TJ Sokol Kolín-atletika 38.04 q
4 Filip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec Králové 38.63
5 Marek Sechra 991230 SSK Vítkovice 38.70
6 Matěj Namyslo 991217 Atletika Poruba o.s. 39.49
7 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 40.91

Eliáš Urban 000211 BYAC Brno DNP






Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 16:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Kaštovský 990106 TJ Sokol Opava 37.72 Q
2 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 37.74 Q
3 Luděk Matoušek 000324 BYAC Brno 37.98 q
4 Jan Svoboda 990527 AC Mladá Boleslav o.s. 38.40
5 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 39.16

Jakub Brož 000321 TJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP

Matěj Tolar 990728 SK Kotlářka Praha DNP

Štěpán Tůma 990820 TRIATLET Karlovy Vary DNP






Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 16:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O. 37.04 Q
2 Adam Študlar 990612 SKP Union Cheb - klub atletiky 37.77 Q
3 Ondřej Lampa 990722 TJ Sokol Opava 38.07
4 Lukáš Landa 990910 A. C. TEPO Kladno 38.85
5 Kryštof Kašpárek 000216 TJ Jiskra Otrokovice 38.94
6 Antonín Janetka 991224 AK Bílina 39.03
7 Luboš Mastny 990331 AC Domažlice 39.85
8 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 40.84






300 m - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 11:25)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha NL39.13
2 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 40.70
3 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.05
4 Edita Sklenská 995402 JAC Brno 41.11
5 Tereza Škodová 995811 SK Nové Město nad Metují 41.56
6 Tereza Sekyrová 005813 AK Sokolov 42.18
7 Barbora Slabochová 995205 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 42.38
8 Aneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletiky 43.17






300 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 16:25)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 41.08 Q
2 Barbora Slabochová 995205 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák 42.21 Q
3 Aneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletiky 42.40 q
4 Barbora Begová 005324 AK Olomouc 42.77
5 Markéta Trundová 995507 TJ Šumperk 43.58
6 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 43.91
7 Eva Kunová 995512 T. J. Sokol České Budějovice 44.13
8 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 44.85






Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 16:25)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 41.56 Q
2 Tereza Škodová 995811 SK Nové Město nad Metují 41.75 Q
3 Lada Vondrová 995906 ATLETIKA Polička 42.63
4 Tereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s. 43.22
5 Karolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará Boleslav 43.34
6 Kateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia Brno 43.74
7 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 45.71

Anna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP






Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 16:25)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 41.40 Q
2 Edita Sklenská 995402 JAC Brno 41.85 Q
3 Tereza Sekyrová 005813 AK Sokolov 41.97 q
4 Alžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno 42.57
5 Kristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 42.67
6 Aneta Palaštuková 005214 AC Mladá Boleslav o.s. 43.36
7 Lada Hallmanová 005416 TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.99
8 Adéla Rochovanská 995722 Atletický klub Zlín, z.s. 44.36






800 m - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Osička 990502 TJ Lokomotiva Břeclav 2:05.41 Q
2 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 2:05.86 Q
3 Tomáš Michálek 000905 AKM Viktoria Plzeň 2:08.26 q
4 David Štefek 990324 MÍLAŘI Domažlice 2:08.40
5 Lukáš Veřmiřovský 000422 TJ Sokol Opava 2:12.24
6 Josef Adamec 990830 TJ Spartak Vlašim 2:16.40
7 Aleš Omelka 991116 Atletický klub Zlín, z.s. 2:17.05






Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O. 2:05.04 Q
2 Antonín Matějček 000301 T. J. Sokol České Budějovice 2:05.88 Q
3 Miloslav Novotný 000506 Hvězda SKP Pardubice 2:05.95 q
4 Adam Klimeš 990227 TJ Vodní stavby Tábor 2:08.45
5 Dominik Papp 990519 Atletický klub AHA Vyškov 2:09.36
6 Petr Nohýnek 990904 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:10.30
7 Marek Uhlíř 990802 AC Slovan Liberec, o.s. 2:23.49
8 Jan Píšek 001104 SSK Vítkovice 2:25.09






Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zdeněk Krejča 990609 USK VŠEM Ústí n/L. 2:08.69 Q
2 David Svatý 990512 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:09.27 Q
3 Filip Zeman 990823 Atletický klub AHA Vyškov 2:11.71
4 Jan Šprincl 990206 TJ Nová Včelnice 2:12.86
5 Svatopluk Škuta 991215 A. C. TEPO Kladno 2:13.88
6 Štěpán Tůma 990820 TRIATLET Karlovy Vary 2:16.11

Dominik Maniš 991115 Atletický klub Zlín, z.s. DQ163.3

Martin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP






800 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 11:15)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Osička 990502 TJ Lokomotiva Břeclav NL1:59.87
2 Zdeněk Krejča 990609 USK VŠEM Ústí n/L. 2:01.97
3 Ondřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O. 2:02.30
4 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 2:03.66
5 David Svatý 990512 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:05.37
6 Antonín Matějček 000301 T. J. Sokol České Budějovice 2:05.96
7 Tomáš Michálek 000905 AKM Viktoria Plzeň 2:07.49
8 Miloslav Novotný 000506 Hvězda SKP Pardubice 2:09.09






800 m - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 14:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Knotková 015418 AK Hodonín 2:23.78 Q
2 Petra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-Místek 2:23.96 Q
3 Denisa Šedivá 996023 TJ Vodní stavby Tábor 2:24.40
4 Kateřina Dlabajová 015627 Atletický klub Zlín, z.s. 2:26.91
5 Adéla Sádlová 015504 SK Nové Město nad Metují 2:27.12
6 Veronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České Budějovice 2:27.91
7 Vendula Kamlerová 005506 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.23






Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 14:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 2:23.59 Q
2= Kateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě 2:24.21 Q
2= Anna Výletová 995217 Atletický klub Kyjov 2:24.21 Q
4 Kristýna Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 2:27.16
5 Adéla Rochovanská 995722 Atletický klub Zlín, z.s. 2:27.86
6 Sarah Janulíková 995617 AK Šternberk 2:28.36
7 Adéla Koláčková 015711 AC Moravská Slavia Brno 2:29.24
8 Kristýna Pekaříková 996005 SSK Vítkovice 2:30.64






Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 14:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno 2:23.78 Q
2 Anna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.80 Q
3 Lucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha 2:24.15 q
4 Tereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav o.s. 2:24.19 q
5 Karolína Sasynová 025704 TJ TŽ Třinec 2:27.50
6 Věra Holubářová 005604 Atletický klub Zlín, z.s. 2:28.71
7 Eva Lančová 995301 AK Šternberk 2:28.84
8 Veronika Halfarová 995428 TJ Sokol Opava 2:35.51






800 m - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 11:10)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-Místek NL2:15.73
2 Michaela Knotková 015418 AK Hodonín 2:16.52
3 Anna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.68
4 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 2:21.36
5 Anna Výletová 995217 Atletický klub Kyjov 2:21.75
6 Eliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia Brno 2:24.93
7 Kateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na Moravě 2:26.81
8 Tereza Hlaváčová 005208 AC Mladá Boleslav o.s. 2:27.70

Lucie Krupařová 995711 PSK Olymp Praha DNP






1500 m - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 16:05)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě 4:11.71
2 Daniel Kotyza 001005 VSK Univerzita Brno 4:24.60
3 Tomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 4:25.74
4 Štefan Prášek 000401 VSK Univerzita Brno 4:30.62
5 Michal Růžek 990529 Hvězda SKP Pardubice 4:32.17
6 Lukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ Přeštice 4:32.33
7 Michal Sitta 990514 AK Olomouc 4:33.61
8 Martin Šilhavý 990928 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:35.08
9 Beshir Robin Idris 010222 AK Olymp Brno 4:35.73
10 Kryštof Duchan 990907 TJ Slavoj BANES Pacov 4:36.65
11 František Honsa 000515 Spartak Praha 4 4:39.36
12 Adam Hladký 000610 AC Moravská Slavia Brno 4:49.21
13 Martin Vodička 000118 VSK Univerzita Brno 4:52.10
14 Marek Štochl 010704 AC Falcon Rokycany 4:57.29

Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. DNF






1500 m - Žákyně (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 15:55)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Alice Prokešová 996026 Athletic Runners Club Brno NL4:44.93
2 Michaela Červínová 995518 ASK Lovosice 4:47.97
3 Eliška Surmová 005711 SSK Vítkovice 4:50.74
4 Barbora Šestáková 995927 TJ Olympia Bruntál 4:54.83
5 Barbora Havlíčková 005512 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4:55.77
6 Bára Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:00.51
7 Štěpánka Erbertová 006207 AC Mladá Boleslav o.s. 5:00.63
8 Barbora Placatková 006227 SK Sporting Příbram 5:00.96
9 Anita Zikmundová 005312 AC TJ Jičín 5:04.88
10 Karolína Jelínková 995220 Atletický klub AHA Vyškov 5:06.22
11 Kateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletika 5:07.86
12 Denisa Šantínová 006220 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:08.73
13 Klára Burgstallerová 015728 TJ Vodní stavby Tábor 5:11.97
14 Kristýna Prouzová 006208 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 5:15.16
15 Natálie Bělinová 005906 TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:19.32
16 Sára Malá 995901 AK Most 5:19.84
17 Denisa Folková 015618 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5:20.06
18 Tereza Svobodová 005121 Atletika Chrudim 5:20.93

Sousa Alexandra De 996225 MÍLAŘI Domažlice DNP






3000 m - Žáci (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 12:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karel Kulíšek 990213 TJ Nové Město na Moravě NL09:19.06
2 Martin Semerád 990921 AC Slovan Liberec, o.s. 09:29.33
3 Daniel Kotyza 001005 VSK Univerzita Brno 09:29.38
4 David Foller 990807 VSK Univerzita Brno 09:29.59
5 Vojtěch Vychopeň 990811 MÍLAŘI Domažlice 09:48.22
6 Tomáš Martínek 000518 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09:55.61
7 Lukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ Přeštice 09:58.75
8 Michal Růžek 990529 Hvězda SKP Pardubice 10:03.81
9 René Sasyn 000920 TJ TŽ Třinec 10:10.19
10 Štefan Prášek 000401 VSK Univerzita Brno 10:12.17
11 Kryštof Korejs 990207 USK VŠEM Ústí n/L. 10:20.70
12 Tomáš Kryl 990525 AK Olomouc 10:21.21
13 Jakub Smetana 990227 AK Olomouc 10:21.48
14 Martin Miklík 000617 T. J. Sokol České Budějovice 10:26.32
15 Jan Velda 990406 T. J. Sokol České Budějovice 10:30.50
16 Radim Holub 000511 Athletic Runners Club Brno 10:55.05
17 Jan Vosejpka 991107 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:56.26
18 Martin Gogela 010620 AK Olomouc 10:57.43

Vilém Volf 990221 AC Slovan Liberec, o.s. DNP

Vojtěch Málek 991128 AC Slovan Liberec, o.s. DNP






100 m překážek - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 13:30)
Vítr: +0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha NL13.76 Q
2 Tomáš Praský 990330 AK Chemopetrol Litvínov 13.92 Q
3 Jaroslav Vychodil 000430 AK Olomouc 14.11 q
4 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 14.37
5 Lukáš Martiňák 000518 Atletika Poruba o.s. 14.41
6 David Herák 000127 A. C. TEPO Kladno 15.18
7 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 15.42






Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 13:30)
Vítr: +4.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 14.12 Q
2 David Ryba 990203 TJ Sokol Hradec Králové 14.31 Q
3 Ondřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, o.s. 14.34 q
4 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.72
5 Jan Vojtek 990210 SSK Vítkovice 15.09

Lukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA Plzeň DQ162.6

Jonáš Kolašín 990614 TJ Sokol Opava DNF






Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 13:30)
Vítr: +1.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.53 Q
2 Vojtěch Adamec 990707 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 14.65 Q
3 Lukáš Šimon 990331 TJ Spartak Vlašim 15.05
4 Vojtěch Pácal 990213 SSK Vítkovice 15.80
5 Jakub Sobotka 990901 TJ Sokol Jaroměř 16.56

Jan Nastoupil 990528 AK Olomouc DQ162.6

Dominik Krivák 990325 AK Most DNF






100 m překážek - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 15:15)
Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Praský 990330 AK Chemopetrol Litvínov NL13.77
2 Vojtěch Adamec 990707 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 14.06
3 Jaroslav Vychodil 000430 AK Olomouc 14.18
4 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.25
5 David Ryba 990203 TJ Sokol Hradec Králové 14.55
6 Ondřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, o.s. 14.63
7 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 14.65
8 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha 15.97






100 m překážek - Žákyně (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 15:05)
Vítr: -0.1 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha NL13.92
2 Markéta Štolová 006001 TJ VTŽ Chomutov 14.18
3 Barbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará Boleslav 14.45
4 Jana Novotná 995126 JAC Brno 14.59
5 Michaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.88
6 Michaela Gieselová 995925 AK Olomouc 15.27
7 Valentýna Přibylová 006116 TJ Spartak Vlašim 15.35

Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha DNF






100 m překážek - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (so, 20.9.2014 - 13:10)
Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 14.25 Q
2 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 14.95 Q
3 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 15.03
4 Nikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 15.43
5 Veronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.75
6 Tereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA Plzeň 15.91
7 Barbora Vobořilová 995519 TJ Šumperk 15.94






Rozběh 2 (so, 20.9.2014 - 13:10)
Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Novotná 995126 JAC Brno 14.77 Q
2 Michaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.87 Q
3 Michaela Gieselová 995925 AK Olomouc 14.90 q
4 Lucie Pertlíková 995501 Atletika Jihlava 15.29
5 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 15.71
6 Barbora Hadašová 996214 Atletika Poruba o.s. 15.86
7 Jitka Nečásková 005115 AC Mladá Boleslav o.s. 16.62






Rozběh 3 (so, 20.9.2014 - 13:10)
Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Štolová 006001 TJ VTŽ Chomutov 14.35 Q
2 Barbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará Boleslav 14.51 Q
3 Valentýna Přibylová 006116 TJ Spartak Vlašim 14.84 q
4 Tereza Čurdová 006120 A. C. TEPO Kladno 15.38
5 Eliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby Tábor 15.78
6 Lucie Höfferová 015111 TJ Start Havířov 15.86
7 Kateřina Hrdinová 005402 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 17.31

Adéla Brožová 995521 TJ Sušice DNS






200 m překážek - Žáci (Rozběh)










Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:15)
Vítr: -0.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha NL25.75 Q
2 Vít Monzar 990411 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 27.79 Q
3 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.41 q
4 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 29.05
5 David Ryba 990203 TJ Sokol Hradec Králové 29.18
6 Radek Stehno 990221 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 29.37
7 Ondřej Bureš 991214 TJ Neratovice 29.48






Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:15)
Vítr: -1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Praský 990330 AK Chemopetrol Litvínov 27.87 Q
2 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 28.93 Q
3 Jakub Bystroň 990930 TJ Start Havířov 29.04
4 Tomáš Javůrek 990709 A. C. TEPO Kladno 29.05
5 Ondřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, o.s. 29.27

Vojtěch Pácal 990213 SSK Vítkovice DNF

Jonáš Kolašín 990614 TJ Sokol Opava DNP






Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:15)
Vítr: -1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Herák 000127 A. C. TEPO Kladno 27.67 Q
2 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.81 Q
3 Nikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.12 q
4 Ondřej Chlád 990430 TJ CHS TURBO Chotěboř 28.55
5 Filip Najman 990824 USK VŠEM Ústí n/L. 28.80
6 Antonín Janetka 991224 AK Bílina 28.96
7 Michal Zamazal 990728 BYAC Brno 29.01

Lukáš Větrovský 990709 AK ŠKODA Plzeň DNF






200 m překážek - Žáci (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 12:05)
Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Šufliarský 990504 TJ Dukla Praha NR25.36
2 Tomáš Praský 990330 AK Chemopetrol Litvínov 26.34
3 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 26.91
4 David Herák 000127 A. C. TEPO Kladno 27.07
5 Vít Monzar 990411 AC Jablonec nad Nisou, o.s. 27.50
6 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.87
7 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 27.97
8 Nikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.05






200 m překážek - Žákyně (Rozběh)










Rozběh 1 (ne, 21.9.2014 - 10:00)
Vítr: -1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará Boleslav NL29.01 Q
2 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 30.34 Q
3 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 31.44
4 Lada Vondrová 995906 ATLETIKA Polička 31.57
5 Barbora Hadašová 996214 Atletika Poruba o.s. 31.66
6 Erika Kofroňová 996111 TJ Vodní stavby Tábor 31.81
7 Lucie Höfferová 015111 TJ Start Havířov 31.84
8 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 31.90






Rozběh 2 (ne, 21.9.2014 - 10:00)
Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Štolová 006001 TJ VTŽ Chomutov 29.70 Q
2 Nikola Sojková 005327 AC SYNER Turnov 31.05 Q
3 Kristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará Boleslav 31.34 q
4 Tereza Sekyrová 005813 AK Sokolov 31.34
5 Tereza Čurdová 006120 A. C. TEPO Kladno 31.94
6 Eliška Suková 015701 TJ Vodní stavby Tábor 32.26
7 Eliška Perná 995212 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 32.70
8 Lucie Pertlíková 995501 Atletika Jihlava 33.49






Rozběh 3 (ne, 21.9.2014 - 10:00)
Vítr: -2.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Gieselová 995925 AK Olomouc 30.13 Q
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 30.51 Q
3 Eliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby Tábor 30.78 q
4 Nikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 31.36
5 Sabina Duchoslavová 005623 AC Vysoké Mýto 31.38
6 Tereza Schejbalová 005331 AK ŠKODA Plzeň 31.66
7 Eliška Běhounková 005301 TJ Sokol Velké Meziříčí 32.52
8 Kateřina Kleinerová 995308 TJ Slavoj Stará Boleslav 33.12






200 m překážek - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 11:55)
Vítr: +1.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará Boleslav NL28.35
2 Markéta Štolová 006001 TJ VTŽ Chomutov 29.43
3 Michaela Gieselová 995925 AK Olomouc 29.65
4 Nikola Sojková 005327 AC SYNER Turnov 30.81
5 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 30.84
6 Eliška Reindlová 006013 TJ Vodní stavby Tábor 31.25
7 Kristýna Korelová 015927 TJ Slavoj Stará Boleslav 31.50

Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha DNF






1500 m překážek - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 16:15)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Foller 990807 VSK Univerzita Brno NL4:38.70
2 Martin Semerád 990921 AC Slovan Liberec, o.s. 4:39.01
3 Josef Provazník 990816 TJ Dvůr Králové n/L. 4:43.40
4 Jan Malura 000120 SSK Vítkovice 4:49.09
5 Jiří Podešva 990312 SSK Vítkovice 4:55.39
6 Filip Lukša 990619 TJ Start Havířov 4:55.55
7 Vojtěch Hrůša 990125 TJ Sokol Hradec Králové 5:01.25
8 Matyáš Vích 990423 ASK Slavia Praha 5:01.78
9 Petr Pojezdala 000205 SK Týniště nad Orlicí 5:02.33
10 Michal Boudník 990401 PSK Olymp Praha 5:06.32
11 Matěj Višňa 990513 SC Radotín Praha 5:09.89
12 Jan Velda 990406 T. J. Sokol České Budějovice 5:10.01
13 Ondřej Bureš 991214 TJ Neratovice 5:10.81
14 Martin Miklík 000617 T. J. Sokol České Budějovice 5:11.10
15 David Štros 000204 Univerzitní sportovní klub Praha 5:13.86
16 Daniel Iwan 991121 Atletika Poruba o.s. 5:14.57
17 Ondřej Kramný 000908 TJ Sokol Opava 5:19.41
18 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 5:27.25






4 x 60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (so, 20.9.2014 - 18:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vychodil, Látal, Konečný, Nastoupil
AK Olomouc 27.40
2 Čapek, Bezucha, Holub, Hampl
TJ Sokol Kolín-atletika 27.53
3 Lorenčič, Wala, Bystroň, Vácha
TJ Start Havířov 27.74
4 Študlar, Kůtek, Lališ, Nádhera
SKP Union Cheb - klub atletiky 28.08
5 Klíma. Burski, Běhounek, Pekárek
ASK Slavia Praha 28.33
6 Zavřel, Vertskhayzer, Mráček, Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha 28.41
7 Halíř, Říha, Ryba, Blatník
TJ Sokol Hradec Králové 28.98
8 Lepeška, Smrž, Rusek, Janetka
AK Bílina 29.77






Běh 2 (so, 20.9.2014 - 18:40)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bárta, Jodl, Matějček, Řehoř
T. J. Sokol České Budějovice 27.93
2 Urban, Kuthan, Kubík, Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 28.47

Jánoš, Smělík, Romanchenkov, Němeček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNF

Daněk, Strnad, Šváha, Viktorin
Atletika Chrudim DNF

Lasota, Martynek, Grycz, Buba
TJ TŽ Třinec DNF






4 x 60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (so, 20.9.2014 - 18:25)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Duchoňová, Jíchová, Dostálová, Kolingerová
ASK Slavia Praha 30.08
2 Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová
TJ Šumperk 30.74
3 Suráková, Lokajíčková, Suchá, Čelišová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.92
4 Klusáčková, Filali, Sklenská, Novotná
JAC Brno 31.03
5 Hallmanová, Voštová, Jágrová, Barborová
TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.14
6 Matějková, Hromadníková, Fráňová, Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. 31.59
7 Hájková, Hrdinová, Skalická, Minářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 31.71

Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová
AK Olomouc DQ






Běh 2 (so, 20.9.2014 - 18:25)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Čurdová, Chocholová, Jiranková, Pondělíčková
A. C. TEPO Kladno 30.82
2 Bafoe, Barešová, Veselá, Korelová
TJ Slavoj Stará Boleslav 30.98
3 A Turnerová, Háčková, Cikánová, Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova Praha 31.01
4 Hloupá, Duchoslavová, Čiháková, Grulichová
AC Vysoké Mýto 31.46
5 Hájková, Hanzlová, Sojková, Hůlková
AC SYNER Turnov 31.59
6 Doubková, Holadová, Přibylová, Rillichová
TJ Spartak Vlašim 31.67
7 Dyrynková, Kordová, Šamanová, Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. 32.34

Šínová A., Procházková, Vaňhová, Šínová T.
Atletika Jižní Město DQ






Běh 3 (so, 20.9.2014 - 18:25)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Chaloupecká, Fialová K., Fialová L., Parásková
SK Kotlářka Praha 31.40
2 B Tiplicová, Zindulková, Bursová, Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha 32.02
3 Benešová, Gabčová, Čečková, Bláhová
TJ Baník Stříbro 32.18
4 Hlasová, Novotná, Chlaňová, Krátká
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. 34.86

B Marešová, Treglerová, Švábíková, Dvořáková
ASK Slavia Praha DQ

Jarošová, Břicháčková, Tiralová, Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletiky DNF

Vondráčková, Chramcová, Markofová E., Plávková
TRIATLET Karlovy Vary DNF






4 x 300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (ne, 21.9.2014 - 13:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lampa, Veřmiřovský, Záruba, Kaštovský
TJ Sokol Opava 2:32.13
2 Čapek, Holub, Bezucha, Hampl
TJ Sokol Kolín-atletika 2:34.55
3 Herák, Landa, Škuta, Krsek
A. C. TEPO Kladno 2:37.66
4 Študlar, Lališ, Kůtek, Nádhera
SKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.33
5 Klíma, Schütz, Růžička, Běhounek
ASK Slavia Praha 2:38.61
6 Matoušek, Zamazal, Vican, Stráský
BYAC Brno 2:39.63
7 Bystroň, Lukša, Vácha, Lorenčič
TJ Start Havířov 2:41.05

Bárta, Matějček, Jodl, Řehoř
T. J. Sokol České Budějovice DNP






Běh 2 (ne, 21.9.2014 - 13:20)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kubík, Beránek, Svatý, Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 2:37.36
2 A Mráček, Janeček, Vertskhayzer, Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.19
3 Blatník, Capoušek, Halíř, Hrůša
TJ Sokol Hradec Králové 2:43.16
4 B Zavřel, Uhlíř, Babica, Dvořák
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:46.50
5 Janetka, Lepeška, Doležal, Rusek
AK Bílina 2:47.35
6 Štverák, Vosejpka, Procházka, Šilhavý
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:49.75

Stašek, Merhout, Větrovský, Jakubiček
AK ŠKODA Plzeň DQ170.7

Konečný, Vychodil, Látal, Sitta
AK Olomouc DQ170,7






4 x 300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (ne, 21.9.2014 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 A Duchońová, Dostálová, Švábíková, Kolingerová
ASK Slavia Praha NR2:49.05
2 Petrásková, Jehličková. Hložková, Bendová
Univerzitní sportovní klub Praha 2:52.83
3 Rochovanská, Dlabajová, Kašpárková, Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s. 2:53.68
4 Barborová, Kamlerová, Voštová, Halmanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:55.66
5 Kouřilová, Novotná, Gieselová, Begová
AK Olomouc 2:57.59
6 Břicháčková, Škrnová, Jarošová, Tiralová
SKP Union Cheb - klub atletiky 2:59.62

Trundová H., Trundová M., Vobořilová, Langerová
TJ Šumperk DNP






Běh 2 (ne, 21.9.2014 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barešová, Korelová, Bafoe, Veselá
TJ Slavoj Stará Boleslav NR2:51.90
2 Suchá, Lokajíčková, Kuberková, Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:55.00
3 Jeřábková, Freibergerová, Benešová, Koláčková
AC Moravská Slavia Brno 2:56.25
4 A Tiplicová, Bursová, Maštalířová, Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha 2:56.81
5 Pondělíčková, Kašparová, Rydlová, Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno 3:00.69
6 Duchoslavová, Bačová, Čiháková, Grulichová
AC Vysoké Mýto 3:01.78
7 B Dvořáková, Jíchová, Marešová, Matějková
ASK Slavia Praha 3:04.28






Běh 3 (ne, 21.9.2014 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sklenská, Klusáčková, Filali, Novotná
JAC Brno 2:53.43
2 Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová
SK Nové Město nad Metují 3:01.22
3 Veselá, Erbertová, Nečásková, Palaštuková
AC Mladá Boleslav o.s. 3:01.90
4 Chaloupecká, Vernerová, Králová, Parásková
SK Kotlářka Praha 3:02.68
5 Dyrynková, Šamanová, Prouzová, Kordová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:04.87
6 Procházková, Šínová, Dufková, Vaňhová
Atletika Jižní Město 3:08.09
7 Havlanová, Sedlecká, Václavíková, Tóthová
TJ MDDM Ostrov 3:13.30






Běh 4 (ne, 21.9.2014 - 13:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Přibylová, Hulmáková, Doubková, Holadová
TJ Spartak Vlašim 2:59.32
2 B Cikánová, Tomášková, Háčková, Krátká
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.94
3 Jurečková, Tichá, Peerová, Doudová
TJ Sokol Kolín-atletika 3:07.95
4 C Weiserová, Zindulková, Denisová, Zárubová
SK ZŠ Jeseniova Praha 3:09.97
5 Gabčová, Čečková, Vargová, Ottová
TJ Baník Stříbro 3:10.65






Skok vysoký - Žáci (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Capko 990115 TJ Sokol Opava NL1.93
2 Matěj Konečný 990721 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice NL1.93
3 Jiří Sedlák 990320 TJ Baník Stříbro 1.87
4 Jan Vojtek 990210 SSK Vítkovice 1.87
5 Tomáš Praský 990330 AK Chemopetrol Litvínov 1.87
6 Martin Odstrčil 990219 AK Olomouc 1.87
7 Štěpán Svoboda 990803 TJ Jiskra Nová Bystřice 1.83
8 Jiří Látal 991031 AK Olomouc 1.75
9 Vojtěch Novák 990201 A. C. TEPO Kladno 1.75
10 Tadeáš Vojtěch 000620 Hacuš TJ LIAZ Jablonec 1.70
10 Jakub Sobotka 990901 TJ Sokol Jaroměř 1.70
10 Jiří Strakoš 000202 TJ Sokol Opava 1.70
13 Josef Říha 991006 TJ Sokol Hradec Králové 1.70
14 Martin Konečný 990530 AK Olomouc 1.70

Jan Jína 990912 TJ Sokol Kolín-atletika NH

Pavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec Králové DNS

Filip Slouka 990505 AC Prostějov DNS






Skok vysoký - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 11:55)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Novotná 995126 JAC Brno =NL1.70
2 Kristýna Malířová 995215 ASK Lovosice 1.67
3 Nikol Janku 006010 USK VŠEM Ústí n/L. 1.64
4= Lada Doležalová 995625 TJ Vodní stavby Tábor 1.61
4= Hana Váchová 995206 TJ Vodní stavby Tábor 1.61
6 Klára Červenková 006230 A. C. TEPO Kladno 1.61
7= Alena Panovská 995515 TJ Vodní stavby Tábor 1.58
7= Lucie Macháňová 005418 Atletický klub AHA Vyškov 1.58
9= Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 1.55
9= Tereza Smitková 005315 AK Most 1.55
11 Patricie Burajová 995408 SK DVOJKA Praha 1.55
12 Beata Baženovová 005101 TJ Šumperk 1.55
13 Nikola Grögerová 995712 TJ Start Havířov 1.50
14= Petra Melicherová 995121 SC Radotín Praha 1.50
14= Daniela Vránová 005406 TJ Nová Včelnice 1.50
16= Eliška Hodková 005504 TJ VTŽ Chomutov 1.50
16= Sára Malá 995901 AK Most 1.50

Simona Ošťádalová 005413 AC Prostějov NH

Adéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek NH

Valentýna Přibylová 006116 TJ Spartak Vlašim NH

Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha NH






Skok o tyči - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 13:10)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha NL3.85
2 Jan Švec 991118 Atletika Jihlava 3.65
3 Marek Miřejovský 990409 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo 3.65
4 Jindřich Semotam 000923 TJ Sokol Kolín-atletika 3.30
5 Martin Kopecký 990609 Atletika Jihlava 3.30
6 Filip Bartoněk 000319 ŠAK Novoborská Praha 3.10
7 Pavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec Králové 3.10
8 Josef Říha 991006 TJ Sokol Hradec Králové 2.90
9 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 2.90
10 Vladimír Niščák 010202 Atletika Chrudim 2.90
11 Vojtěch Harazim 000405 TJ Sokol Opava 2.70

Ludvík Szelke 990308 Atletika Jihlava DNS

Prokop Coufal 990627 Atletika Jihlava DNS

Patrik Borgul 000828 TJ Start Havířov NH

David Capoušek 991202 TJ Sokol Hradec Králové NH






Skok o tyči - Žákyně (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 15:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha NR3.65
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 3.15
3 Tereza Hromadníková 996103 Atletický klub Zlín, z.s. 3.15
4 Veronika Strýčková 995317 AC Čejkovice 3.15
5 Monika Matějková 006018 Atletický klub Zlín, z.s. 2.90
6= Kateřina Libovická 015719 A. C. TEPO Kladno 2.75
6= Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 2.75
6= Tereza Kašpárková 005311 Atletický klub Zlín, z.s. 2.75
9 Petra Fráňová 005116 Atletický klub Zlín, z.s. 2.75
10= Leona Vokálová 016001 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2.75
10= Tereza Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub Praha 2.75
12= Justýna Holubová 005419 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2.75
12= Anna Pelcová 995224 AC Slovan Liberec, o.s. 2.75
14 Sára Škrobánková 015106 TJ Sokol Opava 2.60
15 Kateřina Ivičičová 995802 AC Čejkovice 2.60
16= Denisa Zhřívalová 995604 AC Čejkovice 2.40
16= Simona Šamanová 005912 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2.40
18= Barbora Hlaváčová 995316 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo 2.40
18= Karina Rejchrtová 005512 Univerzitní sportovní klub Praha 2.40






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 11:55)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reg. výk.
1 Vilém Stráský 990703 BYAC Brno 6.48-1.6 m/s
2 Jan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s. 6.44+2.1 m/s 6.35 -0.6 m/s
3 Šimon Hána 990417 Atletický klub Zlín, z.s. 6.31-0.4 m/s
4 František Buba 000414 TJ TŽ Třinec 6.29-0.4 m/s
5 Filip Bárta 000205 T. J. Sokol České 6.27-0.3 m/s
6 Jaroslav Vychodil 000430 AK Olomouc 6.21-0.8 m/s
7 Dominik Krivák 990325 AK Most 6.04+0.8 m/s
8 Jakub Bystroň 990930 TJ Start Havířov 6.02+0.9 m/s
9 Jan Vácha 990323 TJ Start Havířov 5.81-0.5 m/s
10 Michal Novák 990709 Bechyňský atlet.klub Bechyně 5.78-1.9 m/s
11 Dominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletika 5.76-0.7 m/s
12 Jakub Kučera 990505 SSK Vítkovice 5.72-0.2 m/s
13 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 5.71+0.2 m/s
14 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 5.24-1.2 m/s
15 Jan Nastoupil 990528 AK Olomouc 5.17+0.0 m/s

Eliáš Urban 000211 BYAC Brno DNS

Ondřej Holub 990518 AC Pardubice NM






Skok daleký - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reg. výk.
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 5.78+0.2 m/s
2 Jana Novotná 995126 JAC Brno 5.72+0.7 m/s
3 Adéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby Tábor 5.39-1.8 m/s
4 Tereza Hromadníková 996103 Atletický klub Zlín, z.s. 5.37-0.6 m/s
5 Pavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad 5.29+1.8 m/s
6 Michaela Gieselová 995925 AK Olomouc 5.28+2.6 m/s 5.25 -0.7 m/s
7 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 5.27-2.6 m/s
8 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 5.13-0.7 m/s
9 Anísa Filali 006010 JAC Brno 4.95-3.4 m/s
10 Michaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.95-0.8 m/s
11 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.95-0.1 m/s
12 Eliška Ouředníková 005130 SKP Nymburk, o.s. 4.92+0.3 m/s
13 Patricie Tóthová 005426 TJ MDDM Ostrov 4.89-0.5 m/s
14 Veronika Jégrová 005608 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.85-0.1 m/s
15 Anežka Hanousková 996012 TJ Start Havířov 4.84-2.8 m/s
16 Kristýna Malířová 995215 ASK Lovosice 4.84-1.9 m/s
17 Markéta Půlpánová 995427 TJ Jilemnice 4.81+0.2 m/s
18 Adriana Grulichová 005526 AC Vysoké Mýto 4.80-3.0 m/s
19 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 4.77-0.6 m/s
20 Nikola Růžičková 996001 TJ Spartak Třebíč 4.70-1.4 m/s
21 Valerie Stratilová 015203 TJ Sokol Opava 4.63-2.9 m/s
22 Linda Průšová 996112 TJ Jiskra Zruč nad 4.60+0.8 m/s
23 Miroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva Břeclav 4.58+0.2 m/s






Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 15:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Tylichová 995411 Hvězda SKP Pardubice 13.05
2 Dita Poslušná 995113 TJ Nová Včelnice 11.95
3 Kristýna Vrabcová 995129 AK Chemopetrol Litvínov 11.72
4 Amálie Švábíková 996122 ASK Slavia Praha 11.68
5 Karolína Šimková 995529 TJ Spartak Třebíč 11.34
6 Leona Vargová 996217 TJ Lokomotiva Břeclav 11.19
7 Nikola Flašarová 996101 TJ Šumperk 10.85
8 Michaela Vedrová 005122 SSK Vítkovice 10.79
9 Kristýna Klossová 996125 JAC Brno 10.75
10 Denisa Přečková 005916 SSK Vítkovice 10.68
11 Hana Holaňová 996020 AK Bohumín, o.s. 10.65
12 Eliška Perná 995212 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo 10.47
13 Tereza Štorchová 005803 TJ Vodní stavby Tábor 10.26
14 Aneta Fridrichová 995301 Atletický klub Zlín, z.s. 10.20
15 Eliška Papežová 005710 MÍLAŘI Domažlice 09.66
16 Lucie Bisová 005805 TJ Slavoj Stará Boleslav 09.48

Markéta Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno DNS

Eliška Hyťhová 995529 AK ŠKODA Plzeň DNS






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 14:10)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Procházka 990730 AK Most 15.21
2 Adam Horák 990824 TJ Lokomotiva Břeclav 15.06
3 Jakub Héža 000523 AK Olomouc 14.77
4 Robin Hrdlička 000508 SSK Vítkovice 13.96
5 Dominik Krivák 990325 AK Most 13.72
6 Matěj Vevera 990131 Atletický školní klub Mazurská 13.72
7 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 13.53
8 Radek Dojčar 000217 ŠAK Chodov 13.35
9 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 13.32
10 Pavel Bílský 990814 SSK Vítkovice 13.12
11 Vojtěch Korel 990914 TJ Slavoj Stará Boleslav 12.80
12 Václav Hron 990430 TJ Vodní stavby Tábor 12.74
13 Dominik Horký 991207 AK Olomouc 12.44
14 Matěj Veselý 991031 TJ Slavoj Český Brod,o.s. 12.12
15 David Koblischke 990222 ASK Lovosice 12.08
16 Michal Kupčák 990304 TJ Sokol Opava 11.89






Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 17:25)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Tichá 995916 Atletika Chrudim NR43.70
2 Barbora Tylichová 995411 Hvězda SKP Pardubice 38.59
3 Kristýna Vrabcová 995129 AK Chemopetrol Litvínov 36.36
4 Tereza Štorchová 005803 TJ Vodní stavby Tábor 34.55
5 Leona Vargová 996217 TJ Lokomotiva Břeclav 34.52
6 Markéta Půlpánová 995427 TJ Jilemnice 34.41
7 Nikola Neumannová 996004 TJ Spartak Třebíč 33.00
8 Michaela Vedrová 005122 SSK Vítkovice 32.52
9 Dita Poslušná 995113 TJ Nová Včelnice 31.91
10 Adéla Glücková 995508 Hvězda SKP Pardubice 30.80
11 Adéla Čečáková 005409 TJ Slavoj BANES Pacov 30.16
12 Sára Blehová 015412 TJ Sokol Kolín-atletika 29.69
13 Kristýna Klossová 996125 JAC Brno 29.01
14 Nikola Flašarová 996101 TJ Šumperk 28.81
15 Aneta Fridrichová 995301 Atletický klub Zlín, z.s. 27.87
16 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 27.85
17 Denisa Přečková 005916 SSK Vítkovice 26.92

Barbora Kalousová 996231 Atletika Chrudim DNS






Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 15:45)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Horák 990824 TJ Lokomotiva Břeclav NL54.25
2 David Koblischke 990222 ASK Lovosice 50.52
3 Dominik Horký 991207 AK Olomouc 47.47
4 Jan Chlupáček 990809 TJ Spartak Třebíč 42.96
5 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 40.36
6 Quang Nguyen 990910 Atletika Poruba o.s. 39.97
7 Pavel Bílský 990814 SSK Vítkovice 39.57
8 Dominik Krivák 990325 AK Most 39.48
9 Jan Groček 000712 TJ Spartak Vlašim 39.04
10 Vojtěch Korel 990914 TJ Slavoj Stará Boleslav 39.00
11 Petr Plašil 990604 SK Týniště nad Orlicí 38.58
12 Patrik Šimeček 990105 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 38.26
13 Jakub Héža 000523 AK Olomouc 38.13
14 Ondřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, o.s. 36.40
15 Filip Najman 990824 USK VŠEM Ústí n/L. 35.80
16 Jiří Stašek 991125 AK ŠKODA Plzeň 34.81
17 Tomáš Jodl 991119 T. J. Sokol České 31.47
18 Jan Vantuch 991205 Atletika Poruba o.s. 29.41

Otakar Záruba 991130 TJ Sokol Opava NM






Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 14:10)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Schönpflugová 005105 A. C. TEPO Kladno 42.10
2 Denisa Přečková 005916 SSK Vítkovice 40.53
3 Karolína Klišíková 005208 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 40.25
4 Aneta Fridrichová 995301 Atletický klub Zlín, z.s. 37.92
5 Aneta Maňásková 995702 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 37.89
6 Kateřina Skypalová 995220 TJ Sušice 36.75
7 Adéla Velebová 995909 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo 35.41
8 Barbora Nováčková 996125 TJ Spartak Třebíč 35.19
9 Tereza Holcová 005511 TJ Slavoj Stará Boleslav 33.54
10 Natálie Zelinková 995509 AK Hodonín 32.23
11 Aneta Župníková 005711 SSK Vítkovice 32.12
12 Barbora Škubalová 015605 Atletický klub Zlín, z.s. 32.05
13 Kateřina Sunkovská 995104 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 30.12
14 Adéla Matoušková 015513 A. C. TEPO Kladno 27.02

Anežka Pourová 006227 Atletika Klatovy NM

Veronika Procházková 005707 TJ Slavoj Stará Boleslav NM

Adéla Čečáková 005409 TJ Slavoj BANES Pacov NM

Lucie Sulková 995925 SSK Vítkovice NM






Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 12:30)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Chlupáček 990809 TJ Spartak Třebíč 51.02
2 Lukáš Vrožina 000316 SSK Vítkovice 46.26
3 Adam Kamír 000103 AC Domažlice 45.72
4 Jiří Kubeš 990313 TJ Slavoj Stará Boleslav 45.58
5 Pavel Bílský 990814 SSK Vítkovice 44.27
6 Lukáš Bobák 991202 SSK Vítkovice 42.80
7 Patrik Šimeček 990105 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 41.95
8 František Franc 000113 Spartak Praha 4 41.72
9 Bruno Burgr 990607 A. C. TEPO Kladno 37.83
10 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 37.14
11 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 35.56
12 Petr Plašil 990604 SK Týniště nad Orlicí 35.41
13 Quang Nguyen 990910 Atletika Poruba o.s. 34.81
14 Michal Forejt 000713 AK ŠKODA Plzeň 33.79
15 Tadeáš Procházka 990730 AK Most 33.45
16 Matěj Jakubíček 990810 AK ŠKODA Plzeň 32.78
17 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 29.37

Jan David 990719 AK Hodonín NM






Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 11:55)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha NL40.97
2 Hana Holaňová 996020 AK Bohumín, o.s. 38.95
3 Michaela Vedrová 005122 SSK Vítkovice 38.45
4 Markéta Hartmanová 995808 TJ Sokol Kolín-atletika 38.08
5 Klára Zatloukalová 005326 AC Čáslav 37.77
6 Denisa Chlumecká 005425 TJ Spartak Třebíč 37.37
7 Tereza Štorchová 005803 TJ Vodní stavby Tábor 37.33
8 Miroslava Hanzalíková 015404 TJ Lokomotiva Břeclav 34.69
9 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 32.65
10 Eliška Papežová 005710 MÍLAŘI Domažlice 32.20
11 Barbora Tylichová 995411 Hvězda SKP Pardubice 31.58
12 Viktorie Johánková 995628 Atletika Klatovy 31.47
13 Dita Poslušná 995113 TJ Nová Včelnice 31.42
14 Denisa Holá 995414 SSK Vítkovice 31.38
15 Petra Černá 995223 TJ ČZ Strakonice 31.35
16 Nikola Flašarová 996101 TJ Šumperk 30.88
17 Tereza Hanušová 996216 AC Prostějov 30.58
18 Lucie Pecháčková 005516 Atletika Chrudim 29.91
19 Bára Lichnovská 005324 TJ Sokol Opava 26.06
20 Kateřina Sunkovská 995104 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.82






Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)










Finále (ne, 21.9.2014 - 10:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tadeáš Buzek 991001 Atletika Poruba o.s. NL58.82
2 Antonín Švarc 000719 TJ ČZ Strakonice 51.44
3 Kryštof Hartman 990312 A. C. TEPO Kladno 49.00
4 Zdeněk Landa 991208 A. C. TEPO Kladno 48.56
5 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 46.56
6 Lukáš Svozil 000228 AK Olomouc 45.70
7 Vojtěch Adamec 990707 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo 43.48
8 Vít Monzar 990411 AC Jablonec nad Nisou, 42.70
9 Vojtěch Korel 990914 TJ Slavoj Stará Boleslav 42.32
10 Tadeáš Procházka 990730 AK Most 41.46
11 Robin Hrdlička 000508 SSK Vítkovice 41.04
12 Jiří Dolejší 990329 TJ Vodní stavby Tábor 41.01
13 Jan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub 40.24
14 Jiří Stašek 991125 AK ŠKODA Plzeň 39.77
15 Jiří Kaplánek 990412 Atletika Jihlava 39.55
16 Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha 39.00
17 Jiří Junek 000603 TJ Start Havířov 37.86
18 Adam Horák 990824 TJ Lokomotiva Břeclav 37.00
19 Vilém Stráský 990703 BYAC Brno 33.96






Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 18:00)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Srbecký 990705 Athletic Club Rumburk NL13:57.69
2 Matyáš Gajdoš 001031 TJ Rumburk 14:47.59
3 Adam Hruška 990428 TJ Sokol Kolín-atletika 17:32.11
4 Jakub Lipavský 000617 TJ LIAZ Jablonec n/N. 17:56.41
5 Martin Adámek 001020 SSK Vítkovice 17:57.79
6 Jan Zelenka 990910 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí 18:55.43
7 Martin Daniel 991007 Atletika Poruba o.s. 18:55.78
8 Lukáš Binar 000917 AC Mladá Boleslav o.s. 19:01.67
9 Lukáš Skotnica 010806 TJ Slezan Frýdek-Místek 19:27.94
10 Leonardt Horák 000503 SSK Vítkovice 20:28.58
11 Pavel Fišer 020212 AK Hodonín 20:34.51
12 Jan Šoufek 000110 TJ LIAZ Jablonec n/N. 21:40.47

Filip Brandejský 990321 TJ Sokol Kolín-atletika DNP






Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)










Finále (so, 20.9.2014 - 17:35)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Arltová 006217 TJ Jiskra Nový Bor 15:50.86
2 Anna Kučerová 996201 TJ Jiskra Nový Bor 15:57.33
3 Markéta Bočková 005313 TJ Jiskra Nový Bor 16:32.20
4 Barbora Lejsková 005612 TJ LIAZ Jablonec n/N. 17:04.38
5 Julie Rampírová 995212 TJ Slezan Frýdek-Místek 18:30.54
6 Andrea Pfefferová 995801 TJ LIAZ Jablonec n/N. 18:58.87
7 Sabina Bočková 015921 AK Hodonín 19:07.71
8 Kristýna Tomanová 006228 A. C. TEPO Kladno 19:20.65
9 Denisa Pánková 025503 TJ Slezan Frýdek-Místek 19:23.12
10 Taťána Barvíková 015225 TJ Slezan Frýdek-Místek 19:38.47
11 Petra Švantnerová 006105 TJ Slezan Frýdek-Místek 19:48.36
12 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 21:53.13

Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha DNP