Semifinále A přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň






Datum konání: 18. 9. 2014



Místo konání: Praha



Pořadatel: ASK Slavia Praha



Výsledky zpracoval:




Ředitel závodu:




Hlavní rozhodčí:




Technický delegát:




Poznámka:










60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014) Vítr: -2.3m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 08.14 9.00
2 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 08.17 8.00
3 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.37 7.00
4 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 08.53 5.50
5 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 08.53 5.50
6 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 09.25 1.50
7 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.69






Běh 2 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.2m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 09.25 1.50
2 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 09.68
3 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 09.80
4 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 09.85
5 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 10.28
6 Vojtěch Rinn 010917 SC Radotín Praha 10.34
7 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.78
8 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 11.75






Běh 3 (čt, 18.9.2014) Vítr: -2.4m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 08.02 11.00
2 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 09.02 4.00
3 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 09.05 3.00
4 Šimon Inger 030617 ŠAK Novoborská Praha 09.43
5 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.56
6 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 09.93
7 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 09.96
8 Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha 10.16






60 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014) Vítr: -0.8m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.14 11.00
2 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.68 9.00
3 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 08.84 8.00
4 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 08.88 6.00
5 Nikola Procházková 015812 Atletika Jižní Město 09.00 4.00
6 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 09.05 2.50
MB Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 08.84






Běh 2 (čt, 18.9.2014) Vítr: -0.7m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 08.85 7.00
2 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 08.94 5.00
3 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 09.05 2.50
4 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 09.15 1.00
5 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 09.20
6 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 09.36
7 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 09.41






Běh 3 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.9m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.36
2 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha 09.41
3 Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 09.52
4 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 10.03
5 Tereza Kuntošová 036113 A. C. Sparta Praha 10.50
6 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.59
7 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.58






Běh 4 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.8m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva Beranová 025913 A. C. Sparta Praha 09.44
2 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 10.44
3 Ema Kostlánová 035616 SC Radotín Praha 10.54
4 Ema Kándlová 035226 SC Radotín Praha 10.57
5 Haru Roháčková 035110 ŠAK Novoborská Praha 11.07
MB Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 08.97
MB Lucie Kopecká 015728 ASK Slavia Praha 10.37






150 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.0m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš Kaiser 010510 PSK Olymp Praha 19.53 9.00
2 Michal Hošek 010422 SC Radotín Praha 20.03 8.00
3 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 20.21 7.00
4 Ján Pavel Dudra 010622 ASK Slavia Praha 20.50 6.00
5 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 21.14 5.00

Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha DNP






Běh 2 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.8m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 22.64 2.00
2 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.18
3 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 23.37
4 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 23.84
5 Marin Kostka 030219 A. C. Sparta Praha 24.53
6 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.56
7 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 26.04






Běh 3 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.0m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr Dudy 011105 Atletika Jižní Město 19.45 11.00
2 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 21.98 4.00
3 Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.58 3.00
4 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 22.80 1.00
5 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 23.37
6 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha 24.58
7 Vojtěch Rinn 010917 SC Radotín Praha 25.15






150 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.4m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 21.48 11.00
2 Aneta Pochmanová 015412 Atletika Jižní Město 21.88 8.00
3 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 21.90 7.00
4 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 22.34 5.00
5 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 22.57 3.00
6 Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 23.36

Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP

Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město DNP






Běh 2 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.7m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 22.09 6.00
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 22.46 4.00
3 Veronika Poštová 035108 PSK Olymp Praha 22.66 2.00
4 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 22.69 1.00
5 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 23.81
6 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 24.89
7 Barbora Kostlánová 016216 SC Radotín Praha 25.00
8 Ema Kostlánová 035616 SC Radotín Praha 26.12






Běh 3 (čt, 18.9.2014) Vítr: -0.9m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maria Anna Cukerová 015718 ASK Slavia Praha 21.66 9.00
2 Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha 23.85
3 Magdaléna Mravčíková 015809 Atletický školní klub Mazurská 24.12
4 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.13
5 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.45
6 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.74
7 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 26.40
8 Lucie Kopecká 015728 ASK Slavia Praha 26.63






800 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Novotný 010708 ASK Slavia Praha 2:29.46 11.00
2 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:32.08 9.00
3 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 2:32.11 8.00
4 Viktor Kohout 010812 ASK Slavia Praha 2:37.79 7.00
5 Michal Vaněk 010711 ASK Slavia Praha 2:40.90 6.00
6 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 2:42.55 5.00
7 Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha 2:43.78 4.00
8 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 2:46.40 3.00
9 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 2:49.13 2.00
10 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:53.52 1.00
11 Jaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha 2:58.07
12 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:59.69
13 Jáchym Oulický 020302 SC Radotín Praha 3:03.62
14 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 3:05.15
15 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 3:15.79






800 m - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 2:31.93 11.00
2 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:37.89 9.00
3 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 2:40.89 8.00
4 Aneta Štěpánová 015827 ASK Slavia Praha 2:43.96 7.00
5 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 2:44.67 6.00
6 Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 2:44.79 5.00
7 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 2:45.60 4.00
8 Anna Šilhavá 035304 PSK Olymp Praha 2:46.85 3.00
9 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 2:48.20 2.00
10 Veronika Bartošová 025406 Atletický školní klub Mazurská 2:53.51 1.00
11 Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:59.67






Běh 2 (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 2:59.03
2 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 3:02.65
3 Barbora Kostlánová 016216 SC Radotín Praha 3:04.84
4 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 3:04.99
5 Ema Kándlová 035226 SC Radotín Praha 3:05.48
6 Marie Frydlová 015701 SC Radotín Praha 3:06.61
7 Josefína Janečková 035104 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3:09.55
8 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 3:14.85
9 Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha 3:24.33
10 Haru Roháčková 035110 ŠAK Novoborská Praha 3:24.63
11 Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 3:26.79
12 Barbora Kopáčová 035330 A. C. Sparta Praha 3:36.83






60 m překážek - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.0m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal Hošek 010422 SC Radotín Praha 09.91 11.00
2 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 10.37 9.00
3 Jan Lebl 010104 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.52 8.00
4 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.74 7.00
5 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 10.91 6.00
6 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 11.01 4.00
7 Ondřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha 11.56 2.00






Běh 2 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.5m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 10.94 5.00
2 Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha 11.46 3.00
3 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 12.06 1.00
4 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.36
5 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 12.60
6 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 12.90






Běh 3 (čt, 18.9.2014) Vítr: -0.5m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 12.54
2 Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha 12.93
3 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.60
4 Nicolas Malý 030516 PSK Olymp Praha 13.96
5 Vojtěch Zuza 020324 ASK Slavia Praha 14.35
MB Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha DNP






60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.7m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 10.61 11.00
2 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.78 9.00
3 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 10.81 8.00
4 Veronika Čižinská 015922 Atletický školní klub Mazurská 11.38 7.00
5 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.97 6.00
6 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 12.36 3.00
7 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 12.44 1.00
8 Linda Dufková 015507 Atletika Jižní Město 13.27






Běh 2 (čt, 18.9.2014) Vítr: -2.3m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina Dvorská 016006 TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.19 5.00
2 Julie Slámová 015306 SC Radotín Praha 12.34 4.00
3 Anna Burianová 026029 SC Radotín Praha 12.59
4 Apolena Vojtěchová 025127 Atletický školní klub Mazurská 12.81
5 Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 13.29
6 Barbora Martinčíková 015606 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.30
7 Sofie Konvalinová 026025 ASK Slavia Praha 13.70
8 Tereza Kuntošová 036113 A. C. Sparta Praha 14.66






Běh 3 (čt, 18.9.2014) Vítr: -1.1m m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 12.37 2.00
2 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 13.41
3 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 14.00
4 Daniela Jelínková 036029 A. C. Sparta Praha 14.32
MB Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 11.60
MB Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 12.13

Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha DNP






4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A: Dufková, Bednář, Horejš, Šínová T.E.
Atletika Jižní Město 31.79 11.00
2 AA: Cukerová, Kotrhonzová, Štěpánek, Dudra
ASK Slavia Praha 32.42 9.00
3 A: Lebl, Moucha, Dvorská, Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 33.22 5.00
4 A: Vlasáková, Roučková, Helmich, Inger
ŠAK Novoborská Praha 35.84

A:Štěpánek, Tacchi, Polanecká, Šilhavá
ASK Slavia Praha DQ

A: Jabůrek, Švihel, Čižinská, Bohmová
Atletický školní klub Mazurská DNF






Běh 2 (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A: Kaiser, Kuban, Šplechtnová, Macháčková
PSK Olymp Praha 33.07 8.00
2 A: Harazimová, Faltus, Červinková, Pšenička
A. C. Sparta Praha 33.18 6.00
3 AB: Koberová, Štěpánová, Kober, Novotný
ASK Slavia Praha 33.60 4.00
4 A: Hošek, Provazník, Plazzerová, Kostlánová
SC Radotín Praha 33.79 2.00
5 B: Lachman, Rejka, Ťupová, Nováková
Atletický školní klub Mazurská 35.76 1.00

B: Holková, Hloušková, Bolehovský, Randus
PSK Olymp Praha DQ

Žamburková, Slavíková, Šebek, Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘ DQ






Běh 3 (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 B: Šínová A. N., Pochmanová, Patka, Dudy
Atletika Jižní Město 33.14 7.00
2 B: Kůstka, Lenghart, Masnerová, Pexová
SC Radotín Praha 36.47
3 B: Beranová, Vojta, Kuntošová, Kočí
A. C. Sparta Praha 36.52
4 B: Hornofová, Roháčková, Kovářík, Voců
ŠAK Novoborská Praha 39.17
5 Veselý, Lůžek, Janečková, Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ 39.46

B: Šanc, Pichl, Barnoky, Martinčíková
TJ Stodůlky Praha, o.s. DQ

B: Metz, Lipový, Šimáčková, Doubravová
ASK Slavia Praha DNF






Běh 4 (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 AC: Cymbálová, Šašková, Wijas, Vaněk
ASK Slavia Praha 33.73 3.00
2 C: Švach, Fišer, Kulhánková, Slabá
TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.54
3 C: Poštová, Šilhavá, Malý, Bolardt
PSK Olymp Praha 37.03
4 C: Kafka, Oulický, Burianová, Slámová
SC Radotín Praha 37.97
5 C: Pernica, Varga, Mravčíková, Vojtěchová
Atletický školní klub Mazurská 38.34
6 D: Kubeš, Rinn, Frydlová, Boháčová
SC Radotín Praha 38.36
MB MS: Kaufmannová, Houšková, Hykš, Mašek
ASK Slavia Praha 34.41

AD: Marková, Šťastná, Havlík, Nečas
ASK Slavia Praha DNF






Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David Pšenička 010704 A. C. Sparta Praha 1.45 11.00
2 Tomáš Berka 010128 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.42 9.00
3 Jakub Nečas 010216 ASK Slavia Praha 1.42 8.00
4 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 1.38 7.00
5 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha 1.34 6.00
6 Dominik Klubal 010401 PSK Olymp Praha 1.30 5.00
7 Daniel Metz 020215 ASK Slavia Praha 1.20 4.00
8 David Lachman 010618 Atletický školní klub Mazurská 1.15 3.00

Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha NM

Samuel Konvalina 021025 ASK Slavia Praha NM






Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia Praha 1.43 11.00
2 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.37 9.00
3 Adéla Plachá 016208 ASK Slavia Praha 1.29 8.00
4 Karolína Stolínová 015707 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.25 7.00
5 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 1.25 6.00
6= Michaela Doubravová 025501 ASK Slavia Praha 1.20 4.50
6= Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 1.20 4.50
8 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 1.20 3.00
9 Michaela Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha 1.20 2.00
10= Kateřina Roučková 015706 ŠAK Novoborská Praha 1.20 0.50
10= Ester Červinková 025610 A. C. Sparta Praha 1.20 0.50
12 Eliška Masnerová 035430 SC Radotín Praha 1.15
13 Anna Burianová 026029 SC Radotín Praha 1.15
MB Dominika Mištová 015620 ASK Slavia Praha 1.25

Adéla Požárová 036228 A. C. Sparta Praha NM

Barbora Kopáčová 035330 A. C. Sparta Praha NM

Karolína Fantová 025102 ŠAK Novoborská Praha NM






Skok daleký - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 5.04 11.00
2 Jakub Faltus 010127 A. C. Sparta Praha 4.71 9.00
3 Robert Moucha 011007 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.45 8.00
4 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 4.42 7.00
5 Marek Štěpánek 020328 ASK Slavia Praha 4.33 6.00
6 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 4.32 5.00
7 Jakub Švihel 010321 Atletický školní klub Mazurská 4.30 4.00
8 Šimon Inger 030617 ŠAK Novoborská Praha 4.16 3.00
9 Jiří Kočí 030718 A. C. Sparta Praha 4.00 2.00
10 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 3.99 1.00
11 Michal Bolehovský 020709 PSK Olymp Praha 3.87
12 Sebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha 3.85
13 Antonín Švach 021005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.74
14 Filip Šanc 011012 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.70
15 Adriano Tacchi 011212 ASK Slavia Praha 3.63
16 Jan Kůstka 020105 SC Radotín Praha 3.61
17 Jan Kovařík 010714 ŠAK Novoborská Praha 3.56
18 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.46
19 Matěj Bednář 030701 Atletika Jižní Město 3.38
20 David Voců 030528 ŠAK Novoborská Praha 3.20
21 Tamás Varga 021118 Atletický školní klub Mazurská 3.00






Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 4.90 11.00
2 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 4.34 9.00
3 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 4.31 8.00
4 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 4.29 7.00
5 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 4.13 6.00
6 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 3.90 5.00
7 Lenka Nováková 025618 Atletický školní klub Mazurská 3.87 4.00
8 Karolína Štoglová 025301 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.80 3.00
9 Kristýna Anna Koberová 016030 ASK Slavia Praha 3.79 2.00
10 Vendula Plazzerová 035201 SC Radotín Praha 3.78 1.00
11 Eva Beranová 025913 A. C. Sparta Praha 3.78
12 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 3.76
13 Lída Zábranská 015525 A. C. Sparta Praha 3.72
14 Magdaléna Ťupová 015524 Atletický školní klub Mazurská 3.70
15 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 3.53
16 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 3.52
17 Marie Antonie Kropáčová 015323 ASK Slavia Praha 3.50
18 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.23
19 Marie Frydlová 015701 SC Radotín Praha 3.19
20 Jessica Crowther 035430 A. C. Sparta Praha 3.15
MB Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 4.00
MB Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 3.69






Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikita Dorňáková 015428 ASK Slavia Praha 10.62 11.00
2 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 10.38 9.00
3 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.34 8.00
4 Petra Vlasáková 016208 ŠAK Novoborská Praha 09.98 7.00
5 Anna Jaškina 015831 PSK Olymp Praha 09.93 6.00
6 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 09.07 5.00
7 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 08.81 4.00
8 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 08.66 3.00
9 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 08.56 2.00
10 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 08.45 1.00
11 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 07.98
12 Markéta Kulhánková 016102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.81
13 Emma Barnoky 016014 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.13
14 Julie Slámová 015306 SC Radotín Praha 07.03
15 Adéla Boháčová 015315 SC Radotín Praha 06.83
16 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 06.80
17 Barbora Slabá 025518 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.39
18 Julie Provazníková 035812 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.31
19 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 06.31
20 Anežka Pexová 025407 SC Radotín Praha 06.05

Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha DNS






Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín Wijas 010330 ASK Slavia Praha 09.99 11.00
2 Sebastián Hykš 020510 ASK Slavia Praha 09.19 9.00
3 Martin Ivan Kober 011030 ASK Slavia Praha 09.13 8.00
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 09.12 7.00
5 Jiří Kočí 030718 A. C. Sparta Praha 08.22 6.00
6 Ondřej Jabůrek 010207 Atletický školní klub Mazurská 07.99 5.00
7 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.91 4.00
8 Hynek Merta 010715 TJ Stodůlky Praha, o.s. 06.86 3.00
9 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.43 2.00
10 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 06.31 1.00
11 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 06.28
12 Ondřej Lenghart 030221 SC Radotín Praha 06.24
13 Matěj Lůžek 020624 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.98
14 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.36
15 Filip Koutný 011223 ŠAK Novoborská Praha 05.34






Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)










Finále (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Patka 010110 Atletika Jižní Město 65.00 11.00
2 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 50.15 9.00
3 Michal Mašek 011226 ASK Slavia Praha 50.14 8.00
4 Michal Vaněk 010711 ASK Slavia Praha 49.73 7.00
5 Ondřej Kaválek 010110 ASK Slavia Praha 48.50 6.00
6 Vojtěch Zuza 020324 ASK Slavia Praha 44.86 5.00
7 Michal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.97 4.00
8 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 43.50 3.00
9 Filip Čermák 021224 ASK Slavia Praha 43.26 2.00
10 Matyáš Hošek 030819 SC Radotín Praha 42.23 1.00
11 Samuel Říha 030228 A. C. Sparta Praha 40.87
12 Ladislav Pichl 011016 TJ Stodůlky Praha, o.s. 40.02
13 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 39.51
14 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 38.40
15 Šimon Vojta 020428 A. C. Sparta Praha 37.44
16 Jakub Hunal 031010 ATLETIKA HOSTIVAŘ 37.32
17 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 36.99
18 Matěj Lůžek 020624 ATLETIKA HOSTIVAŘ 34.84
19 Jiří Pernica 011116 Atletický školní klub Mazurská 33.96
20 Kryštof Rejka 020622 Atletický školní klub Mazurská 33.45
21 Patrik Bálek 030520 ATLETIKA HOSTIVAŘ 33.02
22 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 29.43
23 Jakub Rychlík 010505 ATLETIKA HOSTIVAŘ 28.39
24 Ondřej Šmaus 020620 PSK Olymp Praha 25.44
25 Martin Helmich 010808 ŠAK Novoborská Praha 23.03
MB Viktor Kohout 010812 ASK Slavia Praha 44.63
MB Radim Kaválek 020730 ASK Slavia Praha 35.12






Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)










Finále (čt, 18.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 47.90 11.00
2 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 47.22 9.00
3 Nikola Procházková 015812 Atletika Jižní Město 44.77 8.00
4 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 43.32 7.00
5 Adéla Vaňková 015608 A. C. Sparta Praha 39.53 6.00
6 Viktorie Macháčková 026106 PSK Olymp Praha 38.90 5.00
7 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 38.24 4.00
8 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 37.79 3.00
9 Anna Danišová 025323 A. C. Sparta Praha 37.04 2.00
10 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 36.14 1.00
11 Marie Antonie Kropáčová 015323 ASK Slavia Praha 35.00
12 Kateřina Volfová 015608 ASK Slavia Praha 34.43
13 Barbora Hornofová 016111 ŠAK Novoborská Praha 32.70
14 Kristýna Vejšická 025207 Atletika Jižní Město 26.26
15 Kateřina Kubištová 025406 TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.98
16 Nicole Böhmová 025502 Atletický školní klub Mazurská 25.64
17 Adéla Boháčová 015315 SC Radotín Praha 22.92






Celkový bodový stav - Ml. žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 204.50
2 ATLJM
Atletika Jižní Město 071.00
3 STOPR
TJ Stodůlky Praha, o.s. 064.00
4 OLYPR
PSK Olymp Praha 054.00
5 RADPR
SC Radotín Praha 035.00

SPAPR
A. C. Sparta Praha 035.00
7 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 023.50
8 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 010.00
9 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 004.00






Celkový bodový stav - Ml. žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SLAPR
ASK Slavia Praha 178.50
2 ATLJM
Atletika Jižní Město 088.50
3 OLYPR
PSK Olymp Praha 065.00
4 STOPR
TJ Stodůlky Praha, o.s. 030.00
5 SPAPR
A. C. Sparta Praha 029.50
6 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 021.00
7 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 020.00
8 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 009.50
9 RADPR
SC Radotín Praha 006.00