Veřejné závody žactva





Datum konání: 8. 9. 2014


Místo konání: Praha


Pořadatel: SK ZŠ Jeseniova


Výsledky zpracoval: Jaroslava Weberová


Ředitel závodu: Michael Doboš


Hlavní rozhodčí: Ivanka Lebrová


Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Beneš 000616 SK DVOJKA Praha 07.60
2 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.98
3 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.30
4 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 08.55
5 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.50





Běh 2 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.25
2 David Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.28
3 Sean Wong 991227 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.34
4 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 09.02
5 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 09.80





Běh 3 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.88
2 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.95
3 Daniel Bárta 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
4 Josef Harazím 01 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.60
5 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.04





Běh 4 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.35
2 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.13
3 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 09.50
4 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.54
5 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.61





Běh 5 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jake O´Keefe 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.67
2 Matěj Lůžek 020624 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.95
3 Tomáš Kroutil 05 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.43
4 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.36

Filip Mašek 010516 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 6 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.55
2 Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.57
3 Matěj Eisenkolb 020508 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.77
4 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 10.10





Běh 7 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Smital 020908 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.61
2 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.95
3 Jakub Haspra 021020 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.18
4 Patrik Bálek 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.05





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 08.41
2 Natálie Tiplicová 006025 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.61
3 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.75
4 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.87
5 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.88





Běh 2 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Viktorie Kvasničková 995930 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.92
2 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 09.04
3 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 09.35
4 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 09.40
5 Ksenia Bocharova 006220 SK DVOJKA Praha 09.41





Běh 3 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 09.02
2 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.09
3 Nikola Ludvíková 005713 SK DVOJKA Praha 09.24
4 Vlasta Paďourová 005206 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.25
5 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.55





Běh 4 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Kývalová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
2 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 09.05
3 Alina Denisová 006002 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
4 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 10.39

Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 5 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 08.98
2 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.15
3 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 09.33
4 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.77
5 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 09.78





Běh 6 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.15
2 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 08.63
3 Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.33
4 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.46
5 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.02





Běh 7 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 08.82
2 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 09.13
3 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 09.27
4 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.77
5 Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.08





Běh 8 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 09.75
2 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.82
3 Julie Stránská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.91
4 Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.33

Anna T. Voříšková 035322 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Běh 9 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 10.06
2 Aneta Rosenbergová 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.51
3 Romana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.10

Michaela Poláčková 04 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Julie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP





Běh 10 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 09.31
2 Adriana Molová 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.35
3 Radana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.64

Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha DNP





Běh 11 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 08.80

Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.80
3 Adéla Zindulková 996102 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.88
4 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.93





600 m - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon

Boris Šťastný 010724 SK ZŠ Jeseniova Praha 1:50.89
2 Vojtěch Řivnáč 010628 ASK Slavia Praha 1:55.54
3 Jake O´Keefe 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:06.79
4 Jakub Haspra 021020 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:08.25
5 Kryštof Kafka 010117 SC Radotín Praha 2:09.90
6 Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:09.95
7 Patrik Bálek 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 2:27.24
8 Tomáš Kroutil 05 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.22
9 Jan Šťastný 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.07





600 m - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 1:52.21
2 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:57.97
3 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:00.81
4 Andrea Kheilová 025525 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:01.68
5 Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:02.78
6 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 2:05.13
7 Daniela Ružičová 025319 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:05.75
8 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:09.45
9 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 2:11.32
10 Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 2:12.54
11 Julie Stránská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:14.32
12 Anna T. Voříšková 035322 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:16.69





800 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:31.57
2 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.18
3 Mirek Fildán 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:01.43

Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





800 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 2:49.10
2 Pavla Kotěšovcová 005310 SK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.79
3 Ksenia Bocharova 006220 SK DVOJKA Praha 3:07.62
4 Nikola Ludvíková 005713 SK DVOJKA Praha 3:09.24





60 m překážek - Ml. žáci (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město 10.09
2 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.25
3 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 12.37
4 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.52
5 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 15.91





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.63
2 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.10
3 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.96
4 Anna Nováková 016018 ASK Slavia Praha 11.97





Běh 2 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 11.01
2 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.30
3 Jasmína Sirotková 015927 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.28
4 Tereza Matoušková 016010 SK ZŠ Jeseniova Praha 13.59





Běh 3 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Borovská 015604 SK DVOJKA Praha 10.17
2 Adéla Mitrovská 016216 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.45
3 Radana Budzanowská 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.79

Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 12.79
5 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 13.54





Běh 4 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 11.35
2 Veronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 12.65
3 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.67

Viktoria Sagaydak 02 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





100 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František Kostka 001011 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.53
2 Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.43
3 Matouš Raus 000506 SK ZŠ Jeseniova Praha 24.49





100 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (po, 8.9.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa Zárubová 995527 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.2
2 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.1
3 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.8
4 Eliška Karolová 005508 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.4

Sylvie Vraná 005114 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNF





Skok vysoký - Žákyně








po, 8.9.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta Dufková 015507 Atletika Jižní Město 1.35
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.30
3 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
4 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 1.25
5 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.25
6 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 1.20
7 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 1.20
8 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.20
9 Klára Bláhová 016027 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
10 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 1.15
11 Viktoria Sagaydak 02 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.15
12 Vendula Dalibová 016014 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.10
13 Kateřina Eliášová 015213 Atletika Jižní Město 1.10
14 Julie Provazníková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.00
15 Romana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ 1.00

Iveta Šestáková 015404 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP

Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP

Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha NM





Skok daleký - Žáci








po, 8.9.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.97
2 Roman Babica 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.95
3 David Kalný 990428 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.53
4 Richard Mucha 000406 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.39
5 Adam Havlík 010828 ASK Slavia Praha 4.22
6 Jaroslav Blachowicz 010112 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.21
7 Mirek Fildán 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.06
8 Daniel Bárta 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.02
9 Kirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.90
10 Vojtěch Dejdar 030723 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.73
11 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.72
12 Jakub Haspra 021020 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.63
13 Matěj Lůžek 020624 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.55
14 Petr Kudrnovský 020211 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3.54

Milan Gondek 000531 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.54
16 Tomáš Kroutil 05 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.44
17 Adam Wágner 000729 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.43
18 Petr Chalupa 020129 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.42
19 Adam Aouf 000807 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.14
20 Adam Halbich 03 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.08
21 Milan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova Praha 2.90

Filip Hubsch 04 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně








po, 8.9.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Hrudková 015914 ASK Slavia Praha 09.73
2 Petra Špačková 035226 Atletický školní klub Mazurská 08.36
3 Karolína Šašková 015508 ASK Slavia Praha 08.20
4 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.82
5 Barbora Polanecká 025404 ASK Slavia Praha 07.81
6 Lucie Kaufmanová 015221 ASK Slavia Praha 07.51
7 Michaela Durdová 035622 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.42
8 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.40
9 Magdaléna Bláhová 015312 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.10
10 Barbora Šimáčková 016227 ASK Slavia Praha 06.99
11 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.95
12 Tereza Houšková 015809 ASK Slavia Praha 06.70
13 Jana Kotrhonzová 025126 ASK Slavia Praha 06.66
14 Anna T. Voříšková 035322 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.45

Ester Pinová 015314 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.45
16 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 06.13
17 Aneta Feixová 015320 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.70
18 Barbora Bartošová 026206 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 05.63
19 Markéta Skalická 036204 ASK Slavia Praha 05.32

Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP

Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha DNP





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








po, 8.9.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
2 Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.80
3 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 08.57
4 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.08
5 František Veselý 021228 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.20
6 Jan Kubeš 020403 SC Radotín Praha 05.12
7 Jakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 04.72





Vrh koulí 3kg - Žákyně








po, 8.9.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sylvie Vraná 005114 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.42
2 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 07.05
3 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 06.94
4 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.93
5 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.36
6 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 06.31
7 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 06.08
8 Kateřina Císařová 005523 SK ZŠ Jeseniova Praha 05.95

Anna Domanská 015304 SK ZŠ Jeseniova Praha DNP





Vrh koulí 4kg - Žáci








po, 8.9.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof Kozač 990929 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.12
2 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.94
3 Jan Uhlíř 990102 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
4 Adam Skuhrovec 001030 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.29
5 Milan Gondek 000531 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.79
6 Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.71
7 Ivan Fulyarov 991025 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.62
8 Jan Vyroubal 000304 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.61
9 Richard Gründler 001221 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.27
10 Martin Rybář 001004 SK ZŠ Jeseniova Praha 06.11

Jan Ščepán 010811 SK ZŠ Jeseniova Praha DNS