Finále B MPD staršího žactva






Datum konání: 4. 9. 2014



Místo konání: Praha



Pořadatel: AŠK Mazurská



Výsledky zpracoval: Filip Kubelka



Ředitel závodu: Marian Král



Hlavní rozhodčí: Jaroslav Vlasák



Technický delegát:




Poznámka: měřeno cílovou kamerou FTVS UK (Jan Feher)









60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014) Vítr: -1.6 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 7.80 11.00
2 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 7.92 9.00
3 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 7.96 8.00
4 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 8.24 6.00

Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha DNP






Běh 2 (čt, 4.9.2014) Vítr: -3.1 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Adamík 990207 Atletický školní klub Mazurská 8.29 5.00
2 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 8.33 4.00
3 Ondřej Bareš 990309 SK Aritma Praha 8.80 2.00
4 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 9.08

Lubomír Kmoch 990703 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP






Běh 3 (čt, 4.9.2014) Vítr: -0.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin Skoupý 990623 TJ Dukla Praha 8.07 7.00
2 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 8.50 3.00
3 Ondřej Lachman 000529 AC Praha 1890 8.92 1.00
4 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 9.25

Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha DNP






60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014) Vítr: -0.3 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 8.38 11.00
2 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 8.55 9.00
3 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 8.56 8.00
4 Jasmína Voborská 996021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 8.84 6.00
5 Marie Neubauerová 995620 TJ Stodůlky Praha, o.s. 9.10 5.00






Běh 2 (čt, 4.9.2014) Vítr: -1.8 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská Praha 8.78 7.00
2 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 9.28 4.00
3 Tereza Krtilová 995721 ŠAK Novoborská Praha 9.53 3.00
4 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 9.68 2.00
5 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 9.75 1.00






300 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tobiáš Vavroch 000202 TJ Dukla Praha 40.60 11.00
2 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 40.66 9.00
3 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 41.86 8.00
4 Jakub Rada 000225 TJ Stodůlky Praha, o.s. 42.15 7.00






Běh 2 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 43.90 6.00
2 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 46.56 4.00
3 Martin Kunz 990326 SK Aritma Praha 48.10 1.00
4 Lubomír Kmoch 990703 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP






Běh 3 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel Hloušek 990831 AC Praha 1890 46.90 3.00
2 Marek Tomšů 000329 Atletický školní klub Mazurská 50.07

Lukáš Barvíř 990901 ŠAK Novoborská Praha DNP

Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha DNP






Běh 4 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 44.02 5.00
2 Michal Vávra 000729 TJ Dukla Praha 47.24 2.00
3 Ondřej Lachman 000529 AC Praha 1890 51.11
4 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 51.43






300 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s. 43.63 11.00
2 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 45.58 9.00
3 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 48.27 7.00

Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha DNP






Běh 2 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jasmína Voborská 996021 TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.20 8.00
2 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 49.03 6.00
3 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.07 4.00






Běh 3 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 49.35 5.00
2 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 54.31 1.00
3 Lenka Panýrková 995627 AC Praha 1890 57.06






Běh 4 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Jíchová 006103 AC Praha 1890 53.03 3.00
2 Veronika Němcová 005425 AC Praha 1890 54.27 2.00

Karolína Bendová 006115 ŠAK Novoborská Praha DNP






1500 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:30.65 11.00
2 Michal Chudoba 000214 AC Praha 1890 5:45.00 9.00
3 Ondřej Sedláček 990812 A. C. Sparta Praha 5:58.91 8.00

Vojtěch Lubas 990316 ŠAK Novoborská Praha DNP






1500 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6:06.38 11.00
2 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 6:07.32 9.00
3 Adéla Trousilová 995804 AC Praha 1890 6:29.10 8.00
4 Nikola Elmerová 996020 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6:33.22 7.00
5 Žaneta Brečkayová 006210 TJ Stodůlky Praha, o.s. 6:55.91 6.00
MB Adéla Pražská 006105 Atletický školní klub Mazurská 7:52.65

Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha DNP

Jana Králová 995915 Atletický školní klub Mazurská DNP






100 m překážek - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014) Vítr: -0.5 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 16.96 11.00
2 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 18.29 9.00






100 m překážek - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014) Vítr: -1.4 m/s



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina Kroa 005603 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.80 11.00
MB Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 22.15






4 x 60 m - Žáci (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vávra, Čečetka, Skoupý, Vavroch
TJ Dukla Praha 31.21 11.00
2 Adamík, Marcinčík, Surjomartono, Varga
Atletický školní klub Mazurská 31.64 9.00
3 Soldát Š., Merta, Soldát M., Rada
TJ Stodůlky Praha, o.s. 32.07 8.00
4 Krofta, Duran, Hloušek, Janovský
AC Praha 1890 32.32 7.00






4 x 60 m - Žákyně (Běh)










Běh 1 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 A - Voborská, Šímová, Daťková, Patočková
TJ Stodůlky Praha, o.s. 33.77 9.00
2 Panyrková, Trousilová, Jíchová, Hochmanová
AC Praha 1890 35.93 8.00
3 Šimková, Bělohlávková, Chvostová, Zenková
Atletický školní klub Mazurská 36.75 6.00






Běh 2 (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Krtilová, Svobodová, Kititi, Voců
ŠAK Novoborská Praha 33.06 11.00
2 B - Neubauerová, Kroa, Brečkayová, Elmerová
TJ Stodůlky Praha, o.s. 36.64 7.00






Skok vysoký - Žáci (Finále)










Finále (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 1.51 11.00
2 Martin Skoupý 990623 TJ Dukla Praha 1.48 9.00
3 David Duran 000716 AC Praha 1890 1.48 8.00
4 Michal Chudoba 000214 AC Praha 1890 1.40 7.00
5 Šimon Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 1.40 6.00
6 Petr Šesták 000517 SK Aritma Praha 1.35 5.00
7 Ondřej Bareš 990309 SK Aritma Praha 1.35 4.00






Skok vysoký - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tina Kititi 996030 ŠAK Novoborská Praha 1.30 11.00
2 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 1.25 9.00
3 Marie Benešová 006028 ŠAK Novoborská Praha DNP






Skok daleký - Žáci (Finále)










Finále (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 4.95+0.9 m/s 11.00
2 Šimon Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 4.51+0.4 m/s 9.00
3 David Surjomartono 000831 Atletický školní klub Mazurská 4.23-2.1 m/s 8.00
4 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.78-1.5 m/s 7.00

Filip Hladík 001229 ŠAK Novoborská Praha DNP

Jan Šedivý 001128 ŠAK Novoborská Praha DNP






Skok daleký - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 3.92-1.7 m/s 11.00
2 Tereza Valtrová 005717 A. C. Sparta Praha 3.82-0.4 m/s 9.00
3 Julie Macková 995530 TJ Dukla Praha 3.72-0.6 m/s 8.00
4 Anežka Šímová 005122 TJ Stodůlky Praha, o.s. 3.47-0.9 m/s 7.00
5 Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská 3.41-2.5 m/s 6.00






Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 9.67 11.00
2 Marie Hochmanová 995930 AC Praha 1890 9.32 9.00
3 Tereza Krtilová 995721 ŠAK Novoborská Praha 8.87 8.00
4 Sylvie Vraná 005114 ATLETIKA HOSTIVAŘ 7.82 7.00
5 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 7.23 6.00
6 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 6.82 5.00
7 Natálie Untermüllerová 005502 A. C. Sparta Praha 6.39 4.00
8 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 5.27 3.00
MB Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 5.82
MB Adéla Pražská 006105 Atletický školní klub Mazurská 4.25

Denisa Pechová 996012 Atletický školní klub Mazurská DNP






Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)










Finále (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 13.37 11.00
2 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.55 9.00
3 Matouš Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.05 8.00

Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha DNP

Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP

Adam Těhle 000126 ŠAK Novoborská Praha DNP






Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)










Finále (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sylvie Vraná 005114 ATLETIKA HOSTIVAŘ 28.39 11.00
2 Anna Daťková 005505 TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.56 9.00
3 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 19.22 8.00
4 Marie Neubauerová 995620 TJ Stodůlky Praha, o.s. 17.72 7.00
5 Adéla Řežábková 005624 TJ Dukla Praha 15.97 6.00
6 Nikola Elmerová 996020 TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.92 5.00






Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)










Finále (čt, 4.9.2014)




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 27.76 11.00
2 Jakub Adamík 990207 Atletický školní klub Mazurská 24.11 9.00
3 Petr Šesták 000517 SK Aritma Praha 22.79 8.00
4 Jan Glogr 990311 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.71 7.00
5 Adam Varga 000930 Atletický školní klub Mazurská 22.03 6.00
6 Matouš Soldát 000302 TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.70 5.00
7 Samuel Peterka 001005 TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.79 4.00
8 Vilém Merta 000229 TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.97 3.00

Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ DNP






Celkový bodový stav - Žáci




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 080.00
2 STOPR
TJ Stodůlky Praha, o.s. 072.00
3 ACPRA
AC Praha 1890 068.00
4 DUKPR
TJ Dukla Praha 061.00
5 SPAPR
A. C. Sparta Praha 022.00

AKTPR
SK Aktis Praha 022.00
7 ARIPR
SK Aritma Praha 020.00
8 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 016.00






Celkový bodový stav - Žákyně




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body
1 STOPR
TJ Stodůlky Praha, o.s. 134.00
2 SBOPR
Atletický školní klub Mazurská 058.00
3 NOVPR
ŠAK Novoborská Praha 057.00
4 ACPRA
AC Praha 1890 036.00
5 DUKPR
TJ Dukla Praha 027.00
6 SPAPR
A. C. Sparta Praha 026.00
7 ATHOS
ATLETIKA HOSTIVAŘ 018.00
8 AKTPR
SK Aktis Praha 009.00