4. veřejné závody žactva





Datum konání: 26. 6. 2014


Místo konání: Praha-Eden


Pořadatel: ASK Slavia Praha


Výsledky zpracoval:



Ředitel závodu:



Hlavní rozhodčí:



Technický delegát:



Poznámka:








60 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 07.70
2 Jakub Šanc 991222 TJ Sokol Kolín-atletika 08.30
3 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.37

Daniel Bartůněk 980721 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP





Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 07.26
2 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 07.62
3 Daniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletika 07.79
4 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.84
5 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.87





Běh 3 (čt, 26.6.2014) Vítr: -0.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.05
2 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 08.11
3 Štěpán Šanc 000118 TJ Sokol Kolín-atletika 08.15
4 Joel Davidenko 000813 Univerzitní sportovní klub Praha 08.22
5 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 08.34
6 Filip Brandejský 990321 TJ Sokol Kolín-atletika 08.36
7 Jan Jína 990912 TJ Sokol Kolín-atletika 08.46
8 Sean Wong 991227 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.48





Běh 4 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David Štros 000204 Univerzitní sportovní klub Praha 08.11
2 Martin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.35
3 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 08.49
4 Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.88
5 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.32
6 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.39
7 Eda Balík 010601 SK Aktis Praha 09.43

Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha DNS





Běh 5 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 07.56
2 Tomáš Vodenka 00 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.33
3 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.28
4 Jan Toula 020114 Univerzitní sportovní klub Praha 09.72
5 Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha 09.80
6 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 10.31
7 Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 10.35
8 Jakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.41





60 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.6 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.08
2 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 08.45
3 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 08.57
4 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 08.59
5 Tereza Háková 996107 PSK Olymp Praha 08.61
6 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 08.73
7 Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 08.80
8 Jitka Harazímová 025912 A. C. Sparta Praha 08.93





Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.4 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela Chárová 006010 TJ Sokol Kolín-atletika 08.73
2 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 08.78
3 Lucía Vítová 005509 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletiky 08.81
4 Veronika Linhartová 006012 ASK Slavia Praha 08.82
5 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 08.92
6 Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 08.93
7 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.08
8 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 09.29





Běh 3 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Krátká 996121 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
2 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 08.80
3 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 08.93
4 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 08.93
5 Lucie Uherková 002000 TJ Sokol Kolín-atletika 08.93
6 Valentina Tenglerová 015412 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.94
7 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 09.08
8 Jana Kurková 995930 TJ Sokol Kolín-atletika 09.18





Běh 4 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 09.02
2 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
3 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 09.17
4 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 09.23
5 Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 09.31
6 Růžena Urbánková 025418 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.45
7 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 09.52





Běh 5 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Procházková 010812 Atletika Jižní Město 08.91
2 Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.16
3 Johanka Kreislová 995606 SK Kotlářka Praha 09.26
4 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 09.30
5 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 09.71
6 Andrea Šotová 020822 SK Kotlářka Praha 09.84
7 Anna Bártová 002001 SK Kotlářka Praha 09.90
8 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.98





150 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: -1.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal Maček 002000 SK ZŠ Jeseniova Praha 17.67
2 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 18.29
3 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 18.71
4 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 19.00
5 Jakub Mráček 990420 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.01
6 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 19.17
7 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 19.27





Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: -1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.46
2 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 19.61
3 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 20.34
4 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.52
5 Matyáš Vacek 010623 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.80
6 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 21.15

Tomáš Vodenka 00 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS





150 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 18.81
2 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 19.23
3 Nicoleta Turnerová 005530 SK ZŠ Jeseniova Praha 19.81
4 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 20.04
5 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 20.74
6 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 20.83
7 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 21.79





Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: -0.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucía Vítová 005509 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletiky 21.22
2 Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha 21.57
3 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 21.73
4 Barbora Šplechtnová 025731 PSK Olymp Praha 21.81
5 Ema Polívková 015517 ASK Slavia Praha 21.96
6 Tereza Kývalová 002000 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.00
7 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 22.30





Běh 3 (čt, 26.6.2014) Vítr: -0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 21.66
2 Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 22.20
3 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 22.29
4 Michaela Křesťanová 015707 SK ZŠ Jeseniova Praha 22.46
5 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 22.77
6 Barbora Šikýřová 015723 ASK Slavia Praha 23.17
7 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 23.24





Běh 4 (čt, 26.6.2014) Vítr: -0.7 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 21.51
2 Vanessa Lahrachová 995112 ASK Slavia Praha 22.50
3 Karolína Matoušková 006228 ASK Slavia Praha 22.91
4 Melisa Nell Heráková 015816 Univerzitní sportovní klub Praha 23.00
5 Lucie Šimonová 005425 ATLETIKA HOSTIVAŘ 23.42
6 Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 24.17
7 Anna Pauzová 015529 ASK Slavia Praha 25.32





300 m - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 38.15
2 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 39.29
3 Jan Janeček 990714 SK ZŠ Jeseniova Praha 39.36
4 Daniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletika 40.49
5 Quido Čečetka 991122 TJ Dukla Praha 42.50





Běh 2 (čt, 26.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 39.52
2 Vladislav Vertskhayzer 990112 SK ZŠ Jeseniova Praha 40.49
3 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 44.90
4 Sean Wong 991227 SK ZŠ Jeseniova Praha 45.26
5 František Horký 011002 Univerzitní sportovní klub Praha 48.52
6 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 49.84





300 m - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 43.53
2 Kateřina Bursová 005126 SK ZŠ Jeseniova Praha 44.40
3 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 45.03
4 Michaela Chárová 006010 TJ Sokol Kolín-atletika 47.05
5 Klára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 50.00





Běh 2 (čt, 26.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 48.47
2 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 48.78
3 Patricie Pasler 006219 Spartak Praha 4 50.22
4 Monika Florová 045207 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.88
5 Kristýna Polívková 026220 PSK Olymp Praha 51.87

Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha DNS





800 m - Žáci (Finále)








Finále (čt, 26.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin Dvořák 990907 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:19.09
2 Vojtěch Dryák 011019 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:20.07
3 David Štros 000204 Univerzitní sportovní klub Praha 2:25.41
4 Matěj Pavinger 000911 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:28.18
5 František Fišer 010627 TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:33.09
6 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 2:42.41
7 Ivan Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 2:44.49
8 Lukáš Frk 020209 SK Kotlářka Praha 2:46.64





800 m - Žákyně (Finále)








Finále (čt, 26.6.2014)



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Stýblová 995302 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:23.87
2 Kateřina Doudová 995118 TJ Sokol Kolín-atletika 2:27.99
3 Tereza Marková 015130 ASK Slavia Praha 2:33.87
4 Monika Bouší 995724 TJ Dukla Praha 2:34.04
5 Šárka Hulmáková 995621 TJ Spartak Vlašim 2:34.68
6 Anna Málková 015417 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:35.43
7 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 2:37.87
8 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 2:38.04
9 Kateřina Pátková 002000 ASK Slavia Praha 2:41.54
10 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 2:42.01
11 Tereza Březinová 00 Spartak Praha 4 2:48.24
12 Linda Radoňská 025207 TJ Sokol Kolín-atletika 2:51.25
13 Pavla Kotěšovcová 005310 SK ZŠ Jeseniova Praha 2:58.64
14 Markéta Vlková 005311 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletiky 2:58.87

Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha DNF





60 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub Praha 10.23
2 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 10.77
3 Jan Vaněček 020611 SK Kotlářka Praha 12.80
4 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 12.89





60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.5 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 09.95
2 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 10.32
3 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 10.95
4 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 11.13
5 Kateřina Šťastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.27
6 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 12.75





Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 10.61
2 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.77
3 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.76
4 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 11.92
5 Klára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletika 13.56
6 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 14.50





Běh 3 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.8 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Veronika Němcová 016207 TJ Sokol Kolín-atletika 11.58
2 Eliška Eibichová 025201 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12.05
3 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 12.57
4 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 12.89
5 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 13.48
6 Michaela Drymlová 02 ASK Slavia Praha 13.77





100 m překážek - Žáci (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: +0.3 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 14.03
2 Jakub Prunar 990510 Univerzitní sportovní klub Praha 14.08
3 Michal Maček 000602 SK ZŠ Jeseniova Praha 14.31
4 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 14.59
5 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 15.17





Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 14.69
2 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 14.97
3 Martin Janský 000211 PSK Olymp Praha 15.69
4 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 16.60
5 Albert Čermák 991231 ASK Slavia Praha 16.79
6 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 17.06





100 m překážek - Žákyně (Běh)








Běh 1 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.0 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub Praha 14.05
2 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 14.49
3 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 15.29
4 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 16.02
5 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 16.27





Běh 2 (čt, 26.6.2014) Vítr: +1.2 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 16.96
2 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 17.46
3 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 18.10
4 Michaela Pistorová 005905 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.12





Běh 3 (čt, 26.6.2014) Vítr: +2.9 m/s


Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Emma Maštalířová 006127 SK ZŠ Jeseniova Praha 16.90
2 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 18.04
3 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 18.23

Natalie Oravová 00 ASK Slavia Praha DNP





Skok vysoký - Žáci








čt, 26.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan Jína 990912 TJ Sokol Kolín-atletika 1.70
2 Patrik Pelc 001001 Univerzitní sportovní klub Praha 1.62
3 Jakub Šanc 991222 TJ Sokol Kolín-atletika 1.62
4 Jan Rotter 990128 Univerzitní sportovní klub Praha 1.50
5= Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 1.45
5= Štěpán Šanc 000118 TJ Sokol Kolín-atletika 1.45
7 Jakub Fiřt 000922 Univerzitní sportovní klub Praha 1.40
8 Filip Brandejský 990321 TJ Sokol Kolín-atletika 1.30





Skok vysoký - Žákyně








čt, 26.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra Melicherová 995121 SC Radotín Praha 1.55
2 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 1.55
3 Tereza Elena Šínová 015817 Atletika Jižní Město 1.49
4 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 1.46
5 Kateřina Fialová 005526 SK Kotlářka Praha 1.43
6 Karina Rozhyna 005510 Univerzitní sportovní klub Praha 1.40
7 Tereza Husáková 015124 SK DVOJKA Praha 1.35
8 Tereza Špačková 006219 Atletický školní klub Mazurská 1.35
9 Pavlína Šedá 025211 Univerzitní sportovní klub Praha 1.35
10 Adéla Tomášková 006215 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
11 Lucie Uherková 002000 TJ Sokol Kolín-atletika 1.30
12 Kateřina Štastná 015111 SK ZŠ Jeseniova Praha 1.30
13 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 1.25
14 Tereza Vaňhová 016112 Atletika Jižní Město 1.20
15 Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha 1.20
16= Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 1.15
16= Adéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město 1.15
16= Noemi Fritzová 015822 Univerzitní sportovní klub Praha 1.15
19 Klára Hanušková 015408 Univerzitní sportovní klub Praha 1.15





Skok daleký - Žáci








čt, 26.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletika 5.46
2 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 5.45
3 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 5.43
4 Tomáš Vágner 990719 TJ Dukla Praha 5.39
5 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 4.96
6 Mikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha 4.80
7 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.61
8 Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.50
9 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 4.42
10 Adam Palisa 990906 ASK Slavia Praha 4.36
11 Benjamin Vácha 001016 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.31
12 Jakub Randus 021229 PSK Olymp Praha 4.19
13 Jakub Stezka 010612 Univerzitní sportovní klub Praha 4.18
14 Marek Pavlica 021014 Spartak Praha 4 4.06
15 Kryštof Rohan 010305 Univerzitní sportovní klub Praha 4.03
16 Marek Uzsak 011229 Univerzitní sportovní klub Praha 3.97
17 Filip Severa 010501 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.90
18 Filip Šebek 021101 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.89
19 Hynek Šlouf 020830 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.88
20 Michal Meinelt 001216 SK Aktis Praha 3.60
21 Tomáš Koribský 991211 Univerzitní sportovní klub Praha 3.35
22 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 3.29
23 Ondřej Šmaus 02 PSK Olymp Praha 3.15





Skok daleký - Žákyně








čt, 26.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 5.38
2 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 5.10
3 Adéla Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 4.68
4 Tereza Líbalová 015721 SK Aktis Praha 4.67
5 Johana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub Praha 4.65
6 Barbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub Praha 4.62
7 Veronika Němcová 016207 TJ Sokol Kolín-atletika 4.62
8 Veronika Šťastná 015422 ASK Slavia Praha 4.48
9 Nikola Štancelová 016012 Univerzitní sportovní klub Praha 4.44
10 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 4.42
11= Pavla Nováková 025323 SK Kotlářka Praha 4.26
11= Kamila Kupková 996122 ASK Slavia Praha 4.26
13= Natálie Sovová 006212 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.25
13= Eva Hrdličková 025419 SK Kotlářka Praha 4.25
15 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 4.18
16 Tereza Háková 996107 PSK Olymp Praha 4.17
17 Valentýna Dušková 015912 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.13
18 Emma Žambůrková 025722 ATLETIKA HOSTIVAŘ 4.10
19 Eliška Holková 025504 PSK Olymp Praha 4.10
20 Aneta Špronglová 016130 SK ZŠ Jeseniova Praha 4.03
21 Klára Šídlová 025307 Univerzitní sportovní klub Praha 3.97
22 Jana Kurková 995930 TJ Sokol Kolín-atletika 3.91
23 Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha 3.90
24 Tereza Kývalová 002000 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.86
25 Anežka Kolářová 006208 TJ Sokol Kolín-atletika 3.85
26= Anna Landgrafová 996020 PSK Olymp Praha 3.83
26= Nikola Procházková 010812 Atletika Jižní Město 3.83
28 Eliška Dundáčková 005703 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.78
29 Anna Šilhavá 025703 ASK Slavia Praha 3.71
30 Agáta Bachronyová 025312 SK ZŠ Jeseniova Praha 3.67
31 Andrea Šotová 020822 SK Kotlářka Praha 3.50
32= Anna Bártová 002001 SK Kotlářka Praha 3.46
32= Johana Starková 005425 TJ Dukla Praha 3.46
34 Anna Kneselová 016002 Atletika Jižní Město 3.42





Vrh koulí 2kg - Žákyně








čt, 26.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora Auředníková 015416 SK ZŠ Jeseniova Praha 11.23
2 Veronika Slavíková 015303 ATLETIKA HOSTIVAŘ 10.39
3 Daniela Kotková 025128 Spartak Praha 4 10.03
4 Tereza Hloušková 025414 PSK Olymp Praha 09.22
5 Barbora Fiřtíková 025408 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.01
6 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 08.05
7 Ema Kaletová 025424 Spartak Praha 4 08.05
8 Noemi Fritzová 015822 Univerzitní sportovní klub Praha 07.38
9 Michaela Metelková 026023 ASK Slavia Praha 07.12
10 Klára Hanušková 015408 Univerzitní sportovní klub Praha 07.02
11 Aneta Tomášková 026104 Univerzitní sportovní klub Praha 06.42
12 Michaela Drymlová 02 ASK Slavia Praha 06.36





Vrh koulí 3kg - Ml. žáci








čt, 26.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Miroslav Janatka 010106 Univerzitní sportovní klub Praha 09.34
2 Vít Málek 010417 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
3 Martin Ornst 010225 ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.22
4 Adam Provazník 010120 SC Radotín Praha 08.80
5 Vojtěch Mudraninec 010805 SK ZŠ Jeseniova Praha 08.52
6 Ondřej Lipový 011120 ASK Slavia Praha 07.48
7 Radim Dostál 020517 Univerzitní sportovní klub Praha 07.44
8 Alexandr Polák 020726 ASK Slavia Praha 06.61
9 Adam Ludvík 020929 ASK Slavia Praha 05.92
10 Vítězslav Šimek 020422 ATLETIKA HOSTIVAŘ 05.41





Vrh koulí 3kg - Žákyně








čt, 26.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martina Dvořáková 995429 ASK Slavia Praha 08.75
2 Lea Žáčková 005315 ASK Slavia Praha 08.44
3 Vendula Piliarová 005621 Univerzitní sportovní klub Praha 07.75
4 Vanessa Lahrachová 995112 ASK Slavia Praha 06.99
5 Anežka Kolářová 006208 TJ Sokol Kolín-atletika 06.48





Vrh koulí 4kg - Žáci








čt, 26.6.2014



Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 13.67
2 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 11.51
3 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 10.45
4 Ivan Zavřel 000715 SK ZŠ Jeseniova Praha 10.01
5 Kryštof Nedvídek 991023 ASK Slavia Praha 09.80
6 Ondřej Tuček 991026 SK ZŠ Jeseniova Praha 09.64
7 Wiliam Poppy 001204 ATLETIKA HOSTIVAŘ 08.04
8 David Hruška 000223 SK ZŠ Jeseniova Praha 07.34