3. kolo MPD staršího žactva, skupina A







Datum konání: 19. 6. 2014




Místo konání: Praha




Pořadatel: ASK Slavia Praha




Výsledky zpracoval:





Ředitel závodu:





Hlavní rozhodčí:





Technický delegát:





Poznámka:












60 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 07.47
11.00
2 Daniel Vejražka 000511 ASK Slavia Praha 07.51
9.00
3 Lukáš Šimon 990331 ASK Slavia Praha 07.58
8.00
4 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 07.60
7.00
5 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 07.72
6.00
6 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 07.86
4.00
7 Martin Klíma 990618 ASK Slavia Praha 08.66








Běh 2 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.4 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 07.85
5.00
2 David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 07.96
3.00
3 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 08.27
2.00
4 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 08.28
1.00
5 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 08.61

6 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 08.92








Běh 3 (čt, 19.6.2014) Vítr: -0.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Ondřej Lachman 000529 AC Praha 1890 08.74

2 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 08.78

3 Jan Cakl 99 A. C. Sparta Praha 09.28

4 Jakub Kotík 001228 Spartak Praha 4 09.50


Jakub Svěrkot 000814 ASK Slavia Praha DNP


Jakub König 00 ASK Slavia Praha DNP








60 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 08.03
11.00
2 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 08.28
9.00
3 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 08.31
8.00
4 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 08.40
7.00
5 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 08.56
5.00
6 Linda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská Praha 08.62
4.00
7 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 08.68
2.00

Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha DNP








Běh 2 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 08.55
6.00
2 Barbora Koudelová 005426 Spartak Praha 4 08.66
3.00
3 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 08.76
1.00
4 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 08.82

5 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 08.90

6 Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 08.91

7 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 08.92

8 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 09.20








Běh 3 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Sabina Jiříčková 006212 ŠAK Novoborská Praha 08.88

2 Marie Benešová 006028 ŠAK Novoborská Praha 09.01

3 Natalie Oravová 00 ASK Slavia Praha 09.26

4 Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha 09.32

5 Lucie Maršíková 995608 Spartak Praha 4 09.56

6 Denisa Pechová 996012 Atletický školní klub Mazurská 09.62


Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha DNP


Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha DNP








150 m - Žáci (Běh)












Běh 1 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Daniel Vejražka 000511 ASK Slavia Praha 17.26
11.00
2 Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 17.36
9.00
3 Jan Janovský 000328 AC Praha 1890 17.94
8.00
4 Lukáš Šimon 990331 ASK Slavia Praha 18.05
7.00
5 Jan Kocián 991206 ŠAK Novoborská Praha 18.24
6.00
6 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 18.75
4.00
7 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 18.84
3.00







Běh 2 (čt, 19.6.2014) Vítr: +4.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 19.54
2.00
2 Kristián Bönsch 990630 SK Kotlářka Praha 19.75
1.00
3 Jakub Adamík 990207 Atletický školní klub Mazurská 19.96

4 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 20.24

5 Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha 20.59

6 Dan Dvořák 001003 ASK Slavia Praha 21.15

7 Adam Vodehnal 001203 ŠAK Novoborská Praha 22.09








Běh 3 (čt, 19.6.2014) Vítr: +3.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 18.38
5.00
2 Daniel Hloušek 99 AC Praha 1890 20.59

3 Bořek Pešta 000106 Spartak Praha 4 20.75

4 Ondřej Lachman 000529 AC Praha 1890 21.66

5 Jakub Kotík 001228 Spartak Praha 4 22.10

6 Jakub König 00 ASK Slavia Praha 22.33


Jan Cakl 99 AC Praha 1890 DNP








150 m - Žákyně (Běh)












Běh 1 (čt, 19.6.2014) Vítr: +3.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 18.52
11.00
2 Agáta Kolingerová 995612 ASK Slavia Praha 18.78
9.00
3 Kateřina Šimková 005706 Atletický školní klub Mazurská 19.97
8.00
4 Denisa Voců 995218 ŠAK Novoborská Praha 20.08
7.00
5 Kateřina Jarošová 996009 ASK Slavia Praha 20.19
6.00
6 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 20.41
5.00
7 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 21.00
2.00







Běh 2 (čt, 19.6.2014) Vítr: +3.6 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 20.87
3.00
2 Linda Svobodová 005128 ŠAK Novoborská Praha 21.26
1.00
3 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 21.43

4 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 22.35

5 Anna Mlčochová 995714 ASK Slavia Praha 22.56


Karolína Křížová 995726 ASK Slavia Praha DNP








Běh 3 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.9 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Sabina Jiříčková 006212 ŠAK Novoborská Praha 21.47

2 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 21.54

3 Tereza Kývalová 005910 Atletický školní klub Mazurská 21.59

4 Simona Ságlová 005627 ŠAK Novoborská Praha 23.72

5 Lenka Panýrková 995627 AC Praha 1890 24.27

6 Veronika Němcová 005425 AC Praha 1890 24.81


Anna Jíchová 006103 AC Praha 1890 DNP








Běh 4 (čt, 19.6.2014) Vítr: +3.1 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 20.48
4.00
2 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 21.58

3 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 22.18

4 Adéla Farská 005804 Atletický školní klub Mazurská 22.28

5 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 22.37

6 Karolína Anna Zentrichová 005419 SK Kotlářka Praha 23.30

7 Eliška Václavíková 00 ŠAK Novoborská Praha 25.12








1500 m - Žáci (Běh)












Běh (čt, 19.6.2014)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 František Honsa 000515 Spartak Praha 4 4:44.69
11.00
2 Josef Adamec 990830 ASK Slavia Praha 5:04.07
9.00
3 Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha 5:06.22
8.00
4 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 5:12.77
7.00
5 Vojtěch Lubas 990316 ŠAK Novoborská Praha 5:15.42
6.00
6 Pavel Panýrek 990913 ASK Slavia Praha 5:19.87
5.00
7 Jan Grecký 000922 Spartak Praha 4 5:45.03
4.00

Michal Chudoba 000214 AC Praha 1890 DNP








1500 m - Žákyně (Běh)












Běh (čt, 19.6.2014)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Kateřina Deutschová 005523 ASK Slavia Praha 5:48.91
11.00
2 Tereza Svobodová 995826 Spartak Praha 4 5:58.55
9.00
3 Tereza Březinová 005816 A. C. Sparta Praha 5:59.76
8.00
4 Patricie Pasler 006219 Spartak Praha 4 5:59.79
7.00
5 Adéla Trousilová 995804 AC Praha 1890 6:12.34
6.00
6 Denisa Pechová 996012 Atletický školní klub Mazurská 6:32.19
5.00







100 m překážek - Žáci (Finále)












Finále (čt, 19.6.2014) Vítr: +3.3 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 14.18
11.00
2 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 14.71
9.00
3 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 17.43
8.00

Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha DNP








100 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.6 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Anna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4 14.59
11.00
2 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 14.98
9.00
3 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 15.06
8.00
4 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 16.59
6.00
5 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 17.02
5.00
6 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 17.43
4.00







Běh 2 (čt, 19.6.2014) Vítr: +3.9 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 16.20
7.00
2 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 18.18
3.00
3 Tereza Trpálková 005401 ASK Slavia Praha 18.45
2.00
4 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 18.51
1.00
5 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 21.00

MB Ema-Mária Polívková 005909 ASK Slavia Praha 18.31








200 m překážek - Žáci (Běh)












Běh 1 (čt, 19.6.2014) Vítr: +1.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 28.33
11.00
2 Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 28.63
9.00
3 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 29.75
8.00

Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 DNP








Běh 2 (čt, 19.6.2014) Vítr: +1.8 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 31.25
7.00
MB Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 28.04


Filip Lukeš 990428 ASK Slavia Praha DNP


Matyáš Hanzlík 000725 ASK Slavia Praha DNP


Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha DNP








200 m překážek - Žákyně (Běh)












Běh 1 (čt, 19.6.2014) Vítr: +3.5 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Aneta Hofmanová 006001 ASK Slavia Praha 33.12
8.00
2 Jana Matějková 996129 ASK Slavia Praha 34.09
7.00
3 Denisa Slámová 005828 SK Aktis Praha 34.79
4.00
4 Lucie Živná 995330 SK Kotlářka Praha 36.46
3.00







Běh 2 (čt, 19.6.2014) Vítr: +3.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Andrea Duchoňová 995423 ASK Slavia Praha 29.63
11.00
2 Nikoleta Jíchová 005829 ASK Slavia Praha 31.38
9.00
3 Karolína Česenková 995720 ASK Slavia Praha 34.17
6.00

Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská DNP








Běh 3 (čt, 19.6.2014) Vítr: +2.2 m/s




Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Veronika Králová 995623 SK Kotlářka Praha 34.38
5.00
2 Karolína Uhrová 995426 SK Kotlářka Praha 36.60
2.00

Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 DNF


Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha DNP








4 x 300 m - Žáci (Finále)












Finále (čt, 19.6.2014)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 AA: Burski, Dvořík, Petřík, Vejražka
ASK Slavia Praha 2:41.46
11.00
2 AB: Adamec, Šimon, Schutz, Růžička
ASK Slavia Praha 2:46.23
9.00
3 A: Michal, Prozr, Kunovjánek, Pavlica
Spartak Praha 4 2:52.25
8.00
4 A: Krofta, Lachman, Hloušek, Janovský
AC Praha 1890 3:09.57
7.00
5 BB: Janouš, Kasan, Klíma M. , Polák
ASK Slavia Praha 3:17.09
6.00
6 B: Naxera, Kotík, Krejčí, Pešta
Spartak Praha 4 3:19.21
5.00

BA: Dvořák, Komárek, Krejčí, Klíma
ASK Slavia Praha DNP








4 x 300 m - Žákyně (Finále)












Finále (čt, 19.6.2014)





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 A: Vávrová, Treglerová, Hofmanová, Jarošová
ASK Slavia Praha 3:08.18
11.00
2 A:Bútorová, Parásková, Uhrová, Vernerová
SK Kotlářka Praha 3:15.69
9.00
3 A: Brůková, Koudelová, Pasler,Choděrová
Spartak Praha 4 3:19.07
8.00
4 A: Pechová, Šimková, Bělohlávková, Farská
Atletický školní klub Mazurská 3:22.49
7.00
5 B: Fialová, Kovandová J,Kovandová M, Zentrichová
SK Kotlářka Praha 3:26.38
6.00

C: Hanková, Chaloupecká, Králová, Živná
SK Kotlářka Praha DQ


B:Jančůlková, Tesařová, Stěpánová, Janatová
ASK Slavia Praha DNP








Skok vysoký - Žáci












čt, 19.6.2014





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 1.63
11.00
2 Jan Klíma 990618 ASK Slavia Praha 1.60
9.00
3 Martin Vaněk 990408 Spartak Praha 4 1.57
8.00
4 David Duran 000716 AC Praha 1890 1.51
7.00
5 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 1.48
6.00
6 Jakub Krofta 000526 AC Praha 1890 1.48
5.00
MB Pavel Petřík 990712 ASK Slavia Praha 1.63

MB Jan Růžička 990705 ASK Slavia Praha 1.54


Michal Chudoba 000214 AC Praha 1890 DNP


Kryštof Krejčí 001013 Spartak Praha 4 NM








Skok vysoký - Žákyně












čt, 19.6.2014





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Tina Kititi 996030 ŠAK Novoborská Praha 1.41
11.00
2 Tereza Kývalová 005910 Atletický školní klub Mazurská 1.35
9.00
3 Tereza Krtilová 995721 ŠAK Novoborská Praha 1.35
8.00
4 Marika Vávrová 005326 ASK Slavia Praha 1.35
7.00
5 Adéla Farská 005804 Atletický školní klub Mazurská 1.30
6.00
6 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 1.25
5.00
7 Kateřina Plchová 995916 ASK Slavia Praha 1.25
4.00

Renata Dosdá 995621 Spartak Praha 4 DNP








Skok daleký - Žáci












čt, 19.6.2014





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reg. výk. Body
1 Jan Schütz 990716 ASK Slavia Praha 5.65+4.5 m/s 5.37 +1.1 m/s 11.00
2 Martin Dvořák 990314 ASK Slavia Praha 5.47+3.7 m/s 5.36 +1.6 m/s 9.00
3 Matěj Šach 990312 SK Kotlářka Praha 5.38+1.9 m/s
8.00
4 Tadeusz Burski 990619 ASK Slavia Praha 5.34+1.7 m/s
7.00
5 Karel Naxera 001223 Spartak Praha 4 5.26+4.4 m/s 4.99 +1.2 m/s 6.00
6 Vojtěch Komárek 000927 ASK Slavia Praha 4.88+3.5 m/s 4.56 +1.7 m/s 5.00
7 Josef Janouš 000104 ASK Slavia Praha 4.87+3.9 m/s 4.83 +1.2 m/s 4.00
8 Václav Krejčí 990126 ASK Slavia Praha 4.81+5.8 m/s 4.76 +1.3 m/s 3.00
9 David Kunovjánek 990118 Spartak Praha 4 4.81+1.4 m/s
2.00
10 Tomáš Friš 990911 SK Kotlářka Praha 4.79+3.0 m/s 4.49 +1.1 m/s 1.00
11 Vojtěch Lubas 990316 ŠAK Novoborská Praha 4.75+4.9 m/s

12 Miloš Padevět 001217 SK Aktis Praha 4.71+2.8 m/s

13 Vít Marcinčík 000724 Atletický školní klub Mazurská 4.57+0.8 m/s

14 Maciej Gorski 000109 A. C. Sparta Praha 4.47+3.0 m/s 4.24 +1.5 m/s
15 Martin Klíma 990618 ASK Slavia Praha 4.42+3.9 m/s 4.09 +1.7 m/s
16 Filip Brom 990214 Spartak Praha 4 4.41+5.1 m/s

17 Martin Kasan 991001 ASK Slavia Praha 4.35+3.7 m/s

18 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 4.08+3.3 m/s


Dan Lindovský 000928 ASK Slavia Praha DNP


Daniel Šašek 000330 ASK Slavia Praha DNP








Skok daleký - Žákyně












čt, 19.6.2014





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reg. výk. Body
1 Michaela Treglerová 995914 ASK Slavia Praha 4.63+3.2 m/s 4.48 +1.7 m/s 11.00
2 Tereza Huláková 005127 A. C. Sparta Praha 4.62+2.2 m/s 4.35 +1.0 m/s 9.00
3 Markéta Chaloupecká 005114 SK Kotlářka Praha 4.47+2.4 m/s 4.34 +1.3 m/s 8.00
4 Tereza Bútorová 996005 SK Kotlářka Praha 4.28+2.4 m/s
7.00
5 Barbora Bělohlávková 005228 Atletický školní klub Mazurská 4.21+2.2 m/s
6.00
6 Linda Fialová 005924 SK Kotlářka Praha 4.21+4.7 m/s
5.00
7 Karolína Anna Zentrichová 005419 SK Kotlářka Praha 4.05+2.9 m/s
4.00
8 Barbora Koudelová 005426 Spartak Praha 4 3.98+3.9 m/s
3.00
9 Adéla Štěpánová 005616 ASK Slavia Praha 3.89+2.8 m/s
2.00
10 Jana Kovandová 006101 SK Kotlářka Praha 3.87+3.3 m/s
1.00
11 Natalie Oravová 00 ASK Slavia Praha 3.86+3.5 m/s

12 Tereza Krtilová 995721 ŠAK Novoborská Praha 3.67+2.1 m/s

13 Karolína Hanková 005310 SK Kotlářka Praha 3.35+2.8 m/s 3.32 +1.7 m/s

Veronika Marešová 006103 ASK Slavia Praha DNP


Adéla Jančálková 006019 ASK Slavia Praha DNP


Adéla Řezáčová 006108 ASK Slavia Praha DNP


Petra Zenková 995713 Atletický školní klub Mazurská DNP


Nikola Vyskočilová 005123 Spartak Praha 4 NM








Vrh koulí 3kg - Žákyně












čt, 19.6.2014





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Karla Brůhová 006204 Spartak Praha 4 09.45
11.00
2 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 08.93
9.00
3 Tereza Mrózková 995708 ASK Slavia Praha 08.19
8.00
4 Michaela Kovandová 995608 SK Kotlářka Praha 08.04
7.00
5 Kristina Savchenko 005901 ŠAK Novoborská Praha 07.53
6.00
6 Karolína Tesařová 005716 ASK Slavia Praha 07.21
5.00
7 Kateřina Janatová 005806 ASK Slavia Praha 07.14
4.00
8 Veronika Chvostová 995712 Atletický školní klub Mazurská 06.92
3.00
9 Kateřina Novotná 015107 A. C. Sparta Praha 06.13
2.00
MB Tereza Parásková 006021 SK Kotlářka Praha 08.43








Vrh koulí 4kg - Žáci












čt, 19.6.2014





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Hynek Hampel 990710 Atletický školní klub Mazurská 14.09
11.00
2 Matěj Běhounek 990720 ASK Slavia Praha 12.83
9.00
3 Adam Pekárek 990127 ASK Slavia Praha 12.69
8.00
4 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 12.03
7.00
5 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 11.51
6.00
6 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 10.42
5.00
7 Martin Vaněk 990408 Spartak Praha 4 10.03
4.00
8 František Franc 000113 Spartak Praha 4 09.70
3.00
9 Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha 09.26
2.00
10 Adam Těhle 00 ŠAK Novoborská Praha 09.06
1.00
11 Vojtěch Michal 990729 Spartak Praha 4 08.23

12 Aldo Prozr 990325 Spartak Praha 4 08.21

13 Filip Pavlica 000115 Spartak Praha 4 08.11

14 David Polák 001114 ASK Slavia Praha 07.46

15 Kryštof Krejčí 001013 Spartak Praha 4 07.34

16 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 07.05

17 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 06.00


Dan Lindovský 000928 ASK Slavia Praha DNP


Jakub Svěrkot 000814 ASK Slavia Praha DNP








Hod kladivem 3kg - Žákyně












čt, 19.6.2014





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 Dominika Vlnasová 996128 SK Kotlářka Praha 22.99
11.00
2 Lucie Choděrová 995131 Spartak Praha 4 21.60
9.00
3 Lucie Maršíková 995608 Spartak Praha 4 18.58
8.00
4 Tereza Vernerová 005127 SK Kotlářka Praha 17.57
7.00

Tereza Mrózková 995708 ASK Slavia Praha DNP


Adéla Fialová 005112 Spartak Praha 4 DNP








Hod kladivem 4kg - Žáci












čt, 19.6.2014





Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
Body
1 František Franc 000113 Spartak Praha 4 41.97
11.00
2 Jan Herman 990120 ASK Slavia Praha 32.70
9.00
3 Jakub Karafiát 990101 ASK Slavia Praha 30.23
8.00
4 Jan Groček 000712 ASK Slavia Praha 26.46
7.00
5 Jakub Adamík 990207 Atletický školní klub Mazurská 24.61
6.00
6 Michal Vacek 000213 ASK Slavia Praha 20.47
5.00
7 Daniel Blažek 001120 Spartak Praha 4 16.32
4.00
8 Adam Těhle 00 ŠAK Novoborská Praha 14.45
3.00
9 Adam Pavlík 000401 ŠAK Novoborská Praha 12.90
2.00